Butterfly clothing

 
Reitings 302
Reģ: 07.11.2013
Sveikas! Vai kāda iepērkas pie Elīnas Didrihsones? Kāda kvalitāte drēbēm un esmu dzirdējusi, ka ļoti liels uzcenojums.
19.12.2018 11:13 |
 
Patīk
Reitings 34379
Reģ: 12.10.2022
RaFaello1994 @ 26.06.2024 15:42
M vairāki tika izdzēsti. Tajā komentāra tieši minēts ka gan jau arī tiks dzēsts kas liek saprasts ka autore rakstīja jau otro vai vairāk reizes.
Tagad noņemti visi komentāri pie Kūku karalienes posta. :D
26.06.2024 23:43 |
 
Reitings 2818
Reģ: 02.04.2020
Sitat mani nost bet Nauris ir puspidars,geju aprindās viņš ir diezgan populārs,kā arī tagad ir kopā ar transvestītu Elīnu. xoxo
26.06.2024 23:50 |
 
Reitings 431
Reģ: 09.06.2024
Ņuri vienkārši Didrene labi apmācījusi arī rakstīt storijā sācis pernamets. Vispār interesenti kā tad šos pieķēra izskatās, ka tajā Zakopanē arī būs kādu šmori uzteisījuši😅 Ņuri var ļoti labi saprast viņam tak gribās pārgulēt ar sievieti kura mazgājās! Par to gejošanos gan man neticās. Elīna jau protams izskatās pēc transvestīta. Transpersona Stefa izskatās nesalīdzinoši labāk
27.06.2024 00:01 |
 
Reitings 264
Reģ: 03.01.2023
Sasmējos, daudz negatīvu komentāru bija pie Amandas posta, izslēdza iespēju komentēt un komentārus noņēma 😄 jo tika uzskatītas viņas kļūdas un attieksme pašas l😃 reciga Tu Amanda esi, es zinu ka Tu šo lasi. Ja vairāk ieklausītos cilvēkos un mazāk kopētu Didrihsoni kaut vai ar to pašu plikumu rādīšanu, sliktu reklāmu, un sadarbības ar sliktas slavas cilvēkiem, utt nebūtu pēc tam jāčīkst ka slikti iet 😀
27.06.2024 00:13 |
 
Reitings 274
Reģ: 11.02.2022
Nu gan jūs te visas profesionāles novākušās, zinat, kā izskatās deguni, ja koku šņauc. 🤣🤣🤣 Mazāk filmas skatieties. Un neizplatiet baumas, kamēr nekas nav apstiprināts ar pierādījumiem - drusciņ par traku, dāmas!
Un, ja pareizi atceros, Monta nav Elīnas māsīca, viņas pašas sevi tā dēvēja.
Ir jau smieklīgi te forumā palasīt par viņu feiliem, bet nevajag jau izdomāt lietas. Neesiet kā Elīna, kura dirš diršanas pēc.
27.06.2024 07:17 |
 
Reitings 862
Reģ: 12.10.2023
SmiekliNāk @ 27.06.2024 07:17
Nu gan jūs te visas profesionāles novākušās, zinat, kā izskatās deguni, ja koku šņauc. ??? Mazāk filmas skatieties. Un neizplatiet baumas, kamēr nekas nav apstiprināts ar pierādījumiem - drusciņ par traku, dāmas!
Un, ja pareizi atceros, Monta nav Elīnas māsīca, viņas pašas sevi tā dēvēja.
Ir jau smieklīgi te forumā palasīt par viņu feiliem, bet nevajag jau izdomāt lietas. Neesiet kā Elīna, kura dirš diršanas pēc.

Monta ir Elīnas māsīca :) arī pēc tam, kad Monta aizgāja - Elīna teica, ka radiniekus ņemt darbā ir kļūda utt.
27.06.2024 08:16 |
 
Reitings 274
Reģ: 11.02.2022
lss @ 27.06.2024 08:16

Monta ir Elīnas māsīca :) arī pēc tam, kad Monta aizgāja - Elīna teica, ka radiniekus ņemt darbā ir kļūda utt.
nu es kkā atceros, ka šajā pat diskusijā bija runa, ka viņas pašas sevi dēvēja par radiniecēm, jo bija tik tuvas. Varbūt kļūdos.
27.06.2024 08:58 |
 
Reitings 2282
Reģ: 11.10.2022
Elyndī turpina iemiesot labākās Didrihsonu tradīcijas kvalitātē un izpildījumā 😎 tie paši vēži, citā kulītē! #monalisa+ plikā dir$a #izglītībanavvajadzīga
Un es nebeigšu šausmināties par Elīnas, kā mātes izstrādājumu, bet ja pavisam nopietni, tieši tā izskatās pēcdzemdību depresija. To cik klīniski nopietna to var noteikti tikai speciālisti, bet mums, žurkām, jau no storiju drupačām ir bijis redzams, kā viņa nerūpējās par savu higiēnu tik ilgi, močīja, bēga no bērna cik vien var, nerūpējas par viņu, instingtīvi vispār nereaģē, un vēl šie izteikumi. Elīnai po un viņa dzīvo kaut kādā savā rozā Bratz lelles burbulī, bet realitātē viņai nav labi ar galvu un skumjākais, ka tā nodara pāri mazam cilvēkam, jau pamatos čakarējot viņa dzīvi.
27.06.2024 09:36 |
 
Reitings 431
Reģ: 09.06.2024
SmiekliNāk @ 27.06.2024 07:17
Nu gan jūs te visas profesionāles novākušās, zinat, kā izskatās deguni, ja koku šņauc. ??? Mazāk filmas skatieties. Un neizplatiet baumas, kamēr nekas nav apstiprināts ar pierādījumiem - drusciņ par traku, dāmas!
Un, ja pareizi atceros, Monta nav Elīnas māsīca, viņas pašas sevi tā dēvēja.
Ir jau smieklīgi te forumā palasīt par viņu feiliem, bet nevajag jau izdomāt lietas. Neesiet kā Elīna, kura dirš diršanas pēc.
Pagaidām mēs ticam vairāk tam ko redzam , varētu jau ticēt visam tam ko Didra deklamē viņi, ka viņi nedzer un nepīpē, bet piedod nesanāk vairs. Tā darbiniece kuru tur Ņuris parināja tiešām esot bijusi māsīca. Gan jau viņš ir vēl labu sauju papurinājis, jo gulēt ar Didru tiešām jābūt drusku dīvainam jo viņa ar savu nemazgāšanos un pārspīlējumiem ir palikusi par netīru smakojušu transvestītu. Kaut kas tanī galviņā notiek, ka cilvēks pārstāj sevi no malas adekvāti uztvert.
27.06.2024 09:40 |
 
Reitings 11
Reģ: 13.03.2023
SmiekliNāk @ 27.06.2024 07:17
Nu gan jūs te visas profesionāles novākušās, zinat, kā izskatās deguni, ja koku šņauc. ??? Mazāk filmas skatieties. Un neizplatiet baumas, kamēr nekas nav apstiprināts ar pierādījumiem - drusciņ par traku, dāmas!
Un, ja pareizi atceros, Monta nav Elīnas māsīca, viņas pašas sevi tā dēvēja.
Ir jau smieklīgi te forumā palasīt par viņu feiliem, bet nevajag jau izdomāt lietas. Neesiet kā Elīna, kura dirš diršanas pēc.

Pirms kāda laika tieši šeit lasīju, ka nav viņas nekādas māsīcas, bet pašas to izdomājušas, jo abām mātes esot ļoti tuvas, gandrīz kā māsas, bet asins radinieces nemaz neesot.
27.06.2024 09:49 |
 
Reitings 264
Reģ: 03.01.2023
Kūku karalienei storiji ka palikšot sava burbulī, ārpus burbuļa esot demotivējoši. Laikam tāpēc arī komentārus nodzēsa, daudz kritikas bija. Storijos minējusi arī ka cilvēki nemāk konstruktīvu kritiku izteikt, ka tad viņa gribēja lai vēl kritika skan, ja tur neviens neblieza nepieklājīgi? 😄 sasmējos. Brīžiem liekas dumja, protams nav viņa dumja, dumjš cilvēks tādus panākumus negūs, bet nu cmooon, ka viņai pašai nedaleeec kāpēc viņai neviens nepārmet piemēram par rotu meistari ka bija ciemos ? Kāpēc tikai par Didru? Un vēl tēlo naivu dioti, jo nesaprot kāpēc visi tā sakot tik ļoti par Didru 😃🤦🏼‍♀️
27.06.2024 10:14 |
 
Reitings 264
Reģ: 03.01.2023
RaFaello1994 @ 27.06.2024 10:14
Kūku karalienei storiji ka palikšot sava burbulī, ārpus burbuļa esot demotivējoši. Laikam tāpēc arī komentārus nodzēsa, daudz kritikas bija. Storijos minējusi arī ka cilvēki nemāk konstruktīvu kritiku izteikt, ka tad viņa gribēja lai vēl kritika skan, ja tur neviens neblieza nepieklājīgi? ? sasmējos. Brīžiem liekas dumja, protams nav viņa dumja, dumjš cilvēks tādus panākumus negūs, bet nu cmooon, ka viņai pašai nedaleeec kāpēc viņai neviens nepārmet piemēram par rotu meistari ka bija ciemos ? Kāpēc tikai par Didru? Un vēl tēlo naivu dioti, jo nesaprot kāpēc visi tā sakot tik ļoti par Didru ???‍♀️
sadarbojas ar cilvēkiem ar sliktu slavu un tad brīnas ka cilvēki cepjas. 😁 darbiniece pieņemta ar viena tāda ne visai veiksmīga. 😀
27.06.2024 10:17 |
 
Reitings 431
Reģ: 09.06.2024
Stasss @ 27.06.2024 09:49

Pirms kāda laika tieši šeit lasīju, ka nav viņas nekādas māsīcas, bet pašas to izdomājušas, jo abām mātes esot ļoti tuvas, gandrīz kā māsas, bet asins radinieces nemaz neesot.
Kas to vairs sapratiš didrene muld vienā muldēšanā.
27.06.2024 10:28 |
 
10 gadi
Reitings 774
Reģ: 14.06.2011
RaFaello1994 @ 27.06.2024 10:14
Kūku karalienei storiji ka palikšot sava burbulī, ārpus burbuļa esot demotivējoši. Laikam tāpēc arī komentārus nodzēsa, daudz kritikas bija. Storijos minējusi arī ka cilvēki nemāk konstruktīvu kritiku izteikt, ka tad viņa gribēja lai vēl kritika skan, ja tur neviens neblieza nepieklājīgi? ? sasmējos. Brīžiem liekas dumja, protams nav viņa dumja, dumjš cilvēks tādus panākumus negūs, bet nu cmooon, ka viņai pašai nedaleeec kāpēc viņai neviens nepārmet piemēram par rotu meistari ka bija ciemos ? Kāpēc tikai par Didru? Un vēl tēlo naivu dioti, jo nesaprot kāpēc visi tā sakot tik ļoti par Didru ???‍♀️

Man visvairāk nāk smiekli par viņas toreizējo attieksmi no sērijas:”jūs te kaut ko par manu sadarbību, man vispār viss vienalga ko jūs domājat, es sadarbojos ar ko vien gribu, jums visiem skauž, bet man po, ja Tev nepatīk, tad nesūti kūkas no manis” un nepilnas divas nedelas velak seko “lūdzu, lūdzu, nopērc no manis kūciņu, man pietrūkst naudiņa, darīšu visu ko gribi”. Nožēlojami vienkārši😁😁😁
27.06.2024 10:42 |
 
Reitings 1463
Reģ: 04.11.2022
mon_moiselle @ 27.06.2024 10:42

Man visvairāk nāk smiekli par viņas toreizējo attieksmi no sērijas:”jūs te kaut ko par manu sadarbību, man vispār viss vienalga ko jūs domājat, es sadarbojos ar ko vien gribu, jums visiem skauž, bet man po, ja Tev nepatīk, tad nesūti kūkas no manis” un nepilnas divas nedelas velak seko “lūdzu, lūdzu, nopērc no manis kūciņu, man pietrūkst naudiņa, darīšu visu ko gribi”. Nožēlojami vienkārši???
Ne velti teiciens- nespļauj akā, no kuras pats dzersi.
Nerēķinājās uzņēmēja, ka viņas klientiem ir mugurkauls, un aizmirsa, ka viņas klientes nav mazturīgas sievietes no laukiem bez izglītības, bet tomēr cilvēki, kuriem ir svarīgas vērtības. Un te nu rezultāts.
27.06.2024 10:47 |
 
Reitings 440
Reģ: 22.03.2024
Didrai tēma ir tikai par smukumu un lai neizskatītos resna. Tātad pēc jaunākā video - visas velkat kurpes ar milzīgām zolēm. Jaja, tieši ar tādām briesmigam ka bodes īpašniece. Didrulit, tu vari vilkt ko gribi ,bet kā tu esi pretīga tā arī būsi. 🙂
27.06.2024 10:52 |
 
Reitings 206
Reģ: 16.06.2024
vivii @ 26.06.2024 22:08

Sen jau bija precējušies, tas bija otrais gads, kad abas ģimenes (Didras vecāki un Montas vecāki) brauca kopā ar Didru, Nauri, Montu uz Zakopani.
Toreiz bija kaut kāds skandāls un Monta ar vecākiem aizbrauca prom tieši pirms Jaunā gada. Pēc tā atgadījuma forumā parādījās info, ka Nauris esot Montu ņēmis un ne vienu reizi vien. Bet pirms tam mēs vēl visas iesmējām, ka Naurim spīd acis uz Montu un ka tik abi nesalaiž.

Vai tiešām šī ir patiesība? Iečekoju Montas profilu, skatos , ka vēl mēnesi pēc Zakopanes Monta ir strādājusi Butterfly un Didra viņai sirsniņas likusi. Interesanti kur šis info radies? Vai tiešām šis kašķis ir dēļ Naura sardeles? To gan vēl nebiju dzirdējusi.
27.06.2024 11:25 |
 
Reitings 206
Reģ: 16.06.2024
Kitijas k krūtis ir briesmīgas, ceru ka sapratīs to meitene un izņems ārā, ļoti nesmuku augumu padara, masīvu augšu , kaut Kitijai ir šauri pleci , ar visu to ka nokačāti, ļoti jocīgs skats, katrs pupels savā padusē, skatās katrs uz savu pusi, vēl tie pīrsingi... liekas tur kāds ar buldozeru starp tiem pupeļiem iztriecies. tiešām Stefa būdams vīrietis izskatās sievišķīgāk par daudzām Butterfly modelēm .
27.06.2024 11:34 |
 
Reitings 117
Reģ: 24.08.2021
SmiekliNāk @ 27.06.2024 07:17
Nu gan jūs te visas profesionāles novākušās, zinat, kā izskatās deguni, ja koku šņauc. ??? Mazāk filmas skatieties. Un neizplatiet baumas, kamēr nekas nav apstiprināts ar pierādījumiem - drusciņ par traku, dāmas!
Un, ja pareizi atceros, Monta nav Elīnas māsīca, viņas pašas sevi tā dēvēja.
Ir jau smieklīgi te forumā palasīt par viņu feiliem, bet nevajag jau izdomāt lietas. Neesiet kā Elīna, kura dirš diršanas pēc.
Jā, diemžēl zinu kā izskatās deguns, kad šņauc koku un ar to nelielos, bet tajā bildē acīmredzami tie nav nekādi puņķi. Ja jau bilde tik nevainīga, tad kāpēc tika izņemta ārā?
27.06.2024 11:35 |
 
Reitings 102
Reģ: 06.08.2014
Berta92 @ 27.06.2024 11:25

Vai tiešām šī ir patiesība? Iečekoju Montas profilu, skatos , ka vēl mēnesi pēc Zakopanes Monta ir strādājusi Butterfly un Didra viņai sirsniņas likusi. Interesanti kur šis info radies? Vai tiešām šis kašķis ir dēļ Naura sardeles? To gan vēl nebiju dzirdējusi.

Man jau šķiet (cik atceros), ka tas kašķis vairāk bija tādēļ, ka Monta (līdzīgi kā vēlāk Kalendy) vienā brīdī izdomāja iet prom no Butterfly un veidot savu uzņēmumu (arī saistītu ar apģērbu pārdošanu), tādēļ Elīnai bija tas cepiens (manuprāt, viņa savās domās uzskatīja, ka visu ir iemācījusi Montai, un tā viņu ir tikai izmantojusi).
27.06.2024 11:46 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits