Butterfly clothing

 
Reitings 302
Reģ: 07.11.2013
Sveikas! Vai kāda iepērkas pie Elīnas Didrihsones? Kāda kvalitāte drēbēm un esmu dzirdējusi, ka ļoti liels uzcenojums.
19.12.2018 11:13 |
 
Reitings 412
Reģ: 29.04.2021
Gaisa jaucēja @ 24.05.2024 21:36
Skatoties SBF varu pateikt tikai vienu. JENOTS IR DAUDZ NORMĀLĀKS KĀ MAN ŠĶITA. Elīna to nabagu reāli nospoež, cilvēks grib jēgpilni atpūsties, bet Didī tas nav saprotams, taisa scēnu. Visu sēriju garumā var just, ka viņam jau tracina tā viņas uzvedība. ?

Tāpēc jau viņš teica , ka labprātāk kautkur dodas ar džekiem , nekā ar Elīnu .
25.05.2024 05:15 |
 
Reitings 2278
Reģ: 07.03.2022
Naura angļu valodas zinãšanas. Užas. Nevar pat vienkāršu jautājumu pajautāt. Kauns, kauns!
25.05.2024 07:02 |
 
10 gadi
Reitings 366
Reģ: 15.08.2012
Everests @ 24.05.2024 23:49
kad vid šos ņems ciet?
kā-kā, tā- ir 101 veids kā apiet sistēmu, lai vids Tev liek mieru. Kā Tev liekas, no kurienes viņiem ir tā kreisā nauda, lai varētu maksāt aploksnēs? Internetveikalā viss pa legālo, uz vietas čekus dod, tātad, fiktīvi sadarbojas ar citiem pakalpojuma sniedzējiem, uz kuriem aizdomas nekristu. Reāls piemērs ar auto, kurš mūždien neiet.#fiktīviremonti tas ir populārākais veids. Jums, dāmām, vajag iziet kādas mārketinga apmācības pie U.Pīlēna, mūsu LV tautsaimniecības eksperta kā apiet nodokļu maksāšanu.
25.05.2024 10:09 |
 
Reitings 1013
Reģ: 08.05.2014
Pie Elīnas jaunāka reel komentārs - esat pierādījums, ja ir stipra ģimene, tad var kalnus gāzt
Kur ir tā stiprā ģimene? 🤡
Es pat ticu, ka viņi nav fiziski pievilcīgi viens otram un nejūt nekādu iekāri un viss, kas viņus saista ir DARBS. Pat ceļojumos viņiem nav kopīgas intereses un plāni, kur nu vēl mājās
Laikam Džeisons bija cerība, ka atjaunotu tuvību un satuvinātos, bet izskatās, ka notika tieši pretējais
25.05.2024 10:51 |
 
Reitings 219
Reģ: 28.01.2024
Bet tas taču ir drausmīgi...tā vietā, lai tik forši pavadītu laiku ar Džeisonu, aizbraukt uz kādu zoo pierīgas, aizbrauktu uz laukumiņu visiem kopā, lai Dž socializētos sabiedrībā, ar sīcīšiem paspēlētos kopā.. tā vietā gurū taisa pasidzelku ar savām darbiniecēm..jobnulasj?!
25.05.2024 11:21 |
 
Reitings 3662
Reģ: 24.07.2023
*Cap @ 25.05.2024 10:51
Pie Elīnas jaunāka reel komentārs - esat pierādījums, ja ir stipra ģimene, tad var kalnus gāzt
Kur ir tā stiprā ģimene? ?
Es pat ticu, ka viņi nav fiziski pievilcīgi viens otram un nejūt nekādu iekāri un viss, kas viņus saista ir DARBS. Pat ceļojumos viņiem nav kopīgas intereses un plāni, kur nu vēl mājās
Laikam Džeisons bija cerība, ka atjaunotu tuvību un satuvinātos, bet izskatās, ka notika tieši pretējais
Elina ir stāstījusi,ka viņa ļoti gribējusi precēties.Nauris pat vairākas reizes nēesot atbraucis uz randiņiem, viņa pat neticējusi,ka tāds džeks kā Nauris un viņa.Viņai jau tad bija kompleksi.Es ,godīgi,nesaprotu,kāpēc Naurim,tik gados jaunam,vajadzēja precēties..Tālāk Elīna stāsta,ka gadu līdz kāzām viņiem nav bijis sekss😅Jūs ticat???Nopietni??? Divi mīloši cilvēki,un cietīsies gadu,🤣tad kur tur mīlestība?? Nauris vienkārši bija Elīnas iegriba🤮🤮Pirms tam gan Elinai gan Naurim bijušas attiecības, bet tagad nē,gadu cietīsimies🤮tikai skatīsimies viens uz otru🤣 Es jau sen tādu vīrieti būtu patriekusi😂😂Varbūt atkal Elīnas kompleksi,nevar Naurim mazas krūtis rādīt🤣Viņa tak pirms kāzām tās laboja. Un tad,pats trakākais, Elina gaida bērniņu,un viņiem 9 mēnešus nav sekss😭😭Nu kā????Tā taču ir mīlestība, vīrs bučo vēderiņu, viss notiekās,bet varbūt mazliet saaudzīgāk❤️❤️Elina saka,Nauris nav gribējis,un tas viņu attiecībās nav galvenais. Nu kāda mīlestība,kāda ģimene??? 7 gadi laulībā, tas ir pirmais krīzes moments, ļoti daudz laulibu šķiršanu notiek tieši šajā laikā.Vai nu Nauris tiešām ir gejs, vai viņu apmierina citas sievietes.Var redzēt,ka Elīna neprot gūt baudu no ļoti daudzām lietām, pieļauju,ka arī no seksa.Uzbūrusi sev kautkādu ainu,"mums ir ģimene" un nesaprot,ka tās ir tikai viņas fantāzijas.Elīn,ģimene ir, pirmais,rūpes par vīru un bērniņu, vīru tu visu laiku apdi.s, un savu dēliņu ne īpaši esi iemīlējusi😢Viņas meičuki jau gaida,kad nu varēs Nauri nocopēt🤣🤣jau redz sevi Elīnas vietā, diemžēl,tā bieži notiek.
25.05.2024 11:54 |
 
Reitings 8
Reģ: 17.10.2023
Jau kuriem ciemiņiem Didriķi nevar sagādāt vairāk krēslus! Kā nav kauns pat uzsvērt to tiktok katru reizi, ka viņi tik nabadzīgi un dzīvoklī ir tik maz vietas, ka nesanāk iegādāties vēl dažus saliekams krēslus vai taburetes! Un tas Elīnas klātais galds meitenēm arī bombīgs... Es neesmu tā labākā namamāte, kurai ir saskaņoti trauku komplekti un halda dekorācijas un smalkas uzkodas, bet pat savos studentu ūķīšu laikos, pieņemot draugus, es varēju parūpēties, lai - visiem ir savas, nevis papīra glāzes, burkāni ir nomizoti un ar nogrieztiem galiem, gurķi ir sagriezti strēmelītēs + kāda viegla jogurta mērcīte (jo grauzt sausus dārzeņus), salvetes nav no ruļļa, bet ir brīvi paņemamas, čipsi un popkorns ir iebērts bļodiņās, nevis jāēd no iepakojuma, un vispār viesiem ir šķīvīši, arī ja ir sūtīts ēdiens. Un cerams, ka tie dārzeņi un augļi vispār ir mazgāti pirms pasniegšanas. https://failiem.lv/u/e299au55sb
25.05.2024 12:19 |
 
Reitings 219
Reģ: 28.01.2024
Ejtudirstvnk.... Netunāsim par krēsliem.. bet nu bļa.. sagriezt gurķus un burkānus savām darbiniecēm? Pasūti tak picas vismaz, sagriez augļus,sieru, kko feināku! Gurķi un burkāni..es šokā
25.05.2024 12:24 |
 
Reitings 128
Reģ: 06.05.2024
Storyā,ko filmē pie Didras lkm mazais skrien vai sasveicinās , diddra čau mīļum un žviks atgriežas atpakaļ pie kamerām.
Kas tāds nav redzēts!!
😁😂😂🤮🤮🤮🤮🤮 tik pretīga un nemīloša !
Bērnu nemīl,tad jau ari Ņuri mīl !
25.05.2024 13:04 |
 
Reitings 2806
Reģ: 05.12.2021
Speciāli paskatījos tos raidījumus. Es tomēr laikam sliecos domāt, ka nu zilais Nauris nav. Vnk tāds saldais tēls. Tas, pirmkārt. Otrkārt, kad piesekoju Elīnai gadus 3 atpakaļ, pat likās tāda forša un simpātiska. Bet tas ko varēja redzēt ekrānā... Es pat nezinu kā to raksturot. Bet viņas nāk tad vēsums un pohujisms. Viņa tjipa močī un ir baigā biznesmene, bet tur nav uguntiņas. Vai nu nenormālākā zvaigžņu slimība vai tieši pretēji. Pilnīga izdegšana, ko pati neredz vai slēpj. Un tā mākslīgā kontentu veidošana. Es saprastu, ja tas būtu dabīgi un būtu tad mīļums ikdiena. Bet reāli, Nauris pieiet, nobildejas un aiziet un tā ir visu laiku. Esmu pret viņu darbību un bērnu audzināšanas metodēm, pret to feiko dzīvi... Bet, ka viss ir tiešām nu tik tik fake. Nesaprotu uz ko ta laulība turas. Šķiršanās gadījumā tāpat viss uz pusēm un Nauris nebūtu zaudētājs. Es nezinu.
25.05.2024 13:20 |
 
Reitings 3662
Reģ: 24.07.2023
emsii @ 25.05.2024 12:24
Ejtudirstvnk.... Netunāsim par krēsliem.. bet nu bļa.. sagriezt gurķus un burkānus savām darbiniecēm? Pasūti tak picas vismaz, sagriez augļus,sieru, kko feināku! Gurķi un burkāni..es šokā
ja darbinieces neapēdīs labi,viņai vairāk burkānu un gurķu paliks🤣🤣rur burkāni pat 2 veidi bija🤣🤣
25.05.2024 13:37 |
 
Reitings 7312
Reģ: 27.02.2022
User9891 @ 25.05.2024 12:19
Jau kuriem ciemiņiem Didriķi nevar sagādāt vairāk krēslus! Kā nav kauns pat uzsvērt to tiktok katru reizi, ka viņi tik nabadzīgi un dzīvoklī ir tik maz vietas, ka nesanāk iegādāties vēl dažus saliekams krēslus vai taburetes! Un tas Elīnas klātais galds meitenēm arī bombīgs... Es neesmu tā labākā namamāte, kurai ir saskaņoti trauku komplekti un halda dekorācijas un smalkas uzkodas, bet pat savos studentu ūķīšu laikos, pieņemot draugus, es varēju parūpēties, lai - visiem ir savas, nevis papīra glāzes, burkāni ir nomizoti un ar nogrieztiem galiem, gurķi ir sagriezti strēmelītēs + kāda viegla jogurta mērcīte (jo grauzt sausus dārzeņus), salvetes nav no ruļļa, bet ir brīvi paņemamas, čipsi un popkorns ir iebērts bļodiņās, nevis jāēd no iepakojuma, un vispār viesiem ir šķīvīši, arī ja ir sūtīts ēdiens. Un cerams, ka tie dārzeņi un augļi vispār ir mazgāti pirms pasniegšanas. https://failiem.lv/u/e299au55sb
🤣🤣🤣🤣 ar lepnu seju vēl tur griež. Slinka netīra cūka viņa ir 🤣
25.05.2024 13:38 |
 
Reitings 7312
Reģ: 27.02.2022
Un diez kad ar to kafiju "cienaja" lika iemest to 1€ burkā? Vai cik tur prasīja darba par kafiju 🤣🤣🤣🤣
25.05.2024 13:39 |
 
Reitings 7312
Reģ: 27.02.2022
krixis3 @ 25.05.2024 13:20
Speciāli paskatījos tos raidījumus. Es tomēr laikam sliecos domāt, ka nu zilais Nauris nav. Vnk tāds saldais tēls. Tas, pirmkārt. Otrkārt, kad piesekoju Elīnai gadus 3 atpakaļ, pat likās tāda forša un simpātiska. Bet tas ko varēja redzēt ekrānā... Es pat nezinu kā to raksturot. Bet viņas nāk tad vēsums un pohujisms. Viņa tjipa močī un ir baigā biznesmene, bet tur nav uguntiņas. Vai nu nenormālākā zvaigžņu slimība vai tieši pretēji. Pilnīga izdegšana, ko pati neredz vai slēpj. Un tā mākslīgā kontentu veidošana. Es saprastu, ja tas būtu dabīgi un būtu tad mīļums ikdiena. Bet reāli, Nauris pieiet, nobildejas un aiziet un tā ir visu laiku. Esmu pret viņu darbību un bērnu audzināšanas metodēm, pret to feiko dzīvi... Bet, ka viss ir tiešām nu tik tik fake. Nesaprotu uz ko ta laulība turas. Šķiršanās gadījumā tāpat viss uz pusēm un Nauris nebūtu zaudētājs. Es nezinu.
es pat nezinu vai vēl kādam ir tik fake dzīve kā didrihsoniem
25.05.2024 13:41 |
 
Reitings 788
Reģ: 12.10.2023
Everests @ 25.05.2024 13:39
Un diez kad ar to kafiju "cienaja" lika iemest to 1€ burkā? Vai cik tur prasīja darba par kafiju ????

Kad strādāju tur, sākumā no kafijas bankas bija pupiņas un meičām par kafiju neviens neprasīja ne centa. Kaut kādā brīdī kafijas pupiņas netika vestas, pat nezinu, kas notika - vai žēl palika, vai kafijas banka neiedeva tik daudz, cik parasti, bet izlietojot pēdējo paku ar crema pupiņām, meitenēm bija jāmetās un jāpērk pašām savas pupiņas. Tagad atkal pupiņas tiek dotas no Didrenes ..
25.05.2024 13:52 |
 
Reitings 7312
Reģ: 27.02.2022
Anoriksiķe neiesaka skatīties slavenības bez filtra un jūtas resna dēļ 1.5 kg 🤣🤣🤣🤣
25.05.2024 15:12 |
 
Reitings 128
Reģ: 06.05.2024
Everests @ 25.05.2024 15:12
Anoriksiķe neiesaka skatīties slavenības bez filtra un jūtas resna dēļ 1.5 kg ????

😀😅Saprastu ja viņai būtu liekais svars un viņu uztrauktu bēdīgi pienākušais 1kg klāt svaram.
Bet viņa ir tak tik kārni kropla,vēders knaps un nesexigs kā veca opīša sačokorojies dibena caurums.
Neiropātiski slims cilvēks!
Sejas plastika viņai ar jau prasās!
Veca krunkaina.
25.05.2024 15:19 |
 
Reitings 7312
Reģ: 27.02.2022
aveneave @ 25.05.2024 15:19

??Saprastu ja viņai būtu liekais svars un viņu uztrauktu bēdīgi pienākušais 1kg klāt svaram.
Bet viņa ir tak tik kārni kropla,vēders knaps un nesexigs kā veca opīša sačokorojies dibena caurums.
Neiropātiski slims cilvēks!
Sejas plastika viņai ar jau prasās!
Veca krunkaina.
jā diezgan traģiski
25.05.2024 15:32 |
 
Patīk
Reitings 33768
Reģ: 12.10.2022
Elīna neiesaka nevienam un arī pati nav gatava skatīties SBF, jo tur ir pārāk daudz reklāmas. :D
Mele. Ieraudzīja sevi no malas un nevēlas, lai citi ierauga īgno rumpelrūķi, jo IG vienmēr kamerai tēlo močītāju.
25.05.2024 15:35 |
 
Reitings 6500
Reģ: 13.08.2023
CallMeAnnika @ 25.05.2024 15:35
Elīna neiesaka nevienam un arī pati nav gatava skatīties SBF, jo tur ir pārāk daudz reklāmas. :D
Mele. Ieraudzīja sevi no malas un nevēlas, lai citi ierauga īgno rumpelrūķi, jo IG vienmēr kamerai tēlo močītāju.
Lai fanes neuzzin kas notiek aiz saldajiem reel 😂
25.05.2024 15:43 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits