Butterfly clothing

 
Reitings 302
Reģ: 07.11.2013
Sveikas! Vai kāda iepērkas pie Elīnas Didrihsones? Kāda kvalitāte drēbēm un esmu dzirdējusi, ka ļoti liels uzcenojums.
19.12.2018 11:13 |
 
Reitings 1803
Reģ: 21.02.2022
Danuta @ 22.03.2023 21:07

Nepatīk mani komentāri, nelasi viņus. Interesanti, vai Kaija ir Marcipāns,kurai mīļākais teiciens ir ka visi ir debīli.Un vai Nauris uzsāks reālas darbības pret cilvēkiem, kuri pārkāpj visas robežas.
man sāk rasties aizdoma, ka tu esi tas zilonis, domu grauds līdzīgs. Svētāis Ņauris, kurš valsts likumus nepārkāpj 😀
22.03.2023 21:12 |
 
Reitings 7742
Reģ: 09.09.2021
amoreamore @ 22.03.2023 21:05

Nomierinies, CSI :D

Ja Nauris iesāka, tad lai pabeidz līdz galam. Citādi atnāca, iepļūtīja un aizgāja. Un sataisīja Kaijai haipu un viņai atkal sāksies dažādas veselības problēmas. 🙁 Tas nebūtu forši. Tomēr visam ir robežas.
22.03.2023 21:13 |
 
Reitings 169
Reģ: 12.03.2023
Elīna taisa tos neēdamos ēdienus, lai mazāk varētu apēst. Ja būtu garšīgi, tad loBsētu līdz atsitienam
22.03.2023 21:15 |
 
Reitings 3122
Reģ: 29.12.2022
Reāli kada starpība,kam pieder ietekmele? Marcipānam, ne Marcipānam, un?😅 cepuri nost tai,kura to izdarīja. Pirms pāris dienām bija 6k tagad jau gandrīz 10, lepojos! 😅 ja vajag asistentu piesakos,man nenormāli cepī tavs darbs. Drīz ēnu dienām jābūt,paņemsi mani? Jau sen nēesmu skolā,bet tomēr?😅
22.03.2023 21:17 |
 
Reitings 7742
Reģ: 09.09.2021
Marcipaaans @ 22.03.2023 21:12
man sāk rasties aizdoma, ka tu esi tas zilonis, domu grauds līdzīgs. Svētāis Ņauris, kurš valsts likumus nepārkāpj ?

Ja vēl neesi pamanījusi, es rakstu gramatiski pareizi. Nu tas tā, Tavai zināšanai, ja vēl neesi ievērojusi. Un neuzskatu, ka man atšķirībā no Ziloņa, būtu jāizmanto stulbi lamuvārdi un to kombinācijas. Zilonis ir Nauris, jo jau līdzīgā manierē viņš te uzpeld ik pa laikam, kad sākas Didras ķidāšana. Ietekmelei silti iesaku izdzēst savu IG profilu, kamēr šis viss vēl nav aizgājis par tālu. Jā, viņa nelamājas uz viņiem tur kā jūs šeit, bet viss var tikt klasificēts kā morālā vardarbība. Un ja Naurim ir gali policijā, var uzsākt arī lietu.
22.03.2023 21:19 |
 
Reitings 3122
Reģ: 29.12.2022
Danuta @ 22.03.2023 21:19

Ja vēl neesi pamanījusi, es rakstu gramatiski pareizi. Nu tas tā, Tavai zināšanai, ja vēl neesi ievērojusi. Un neuzskatu, ka man atšķirībā no Ziloņa, būtu jāizmanto stulbi lamuvārdi un to kombinācijas. Zilonis ir Nauris, jo jau līdzīgā manierē viņš te uzpeld ik pa laikam, kad sākas Didras ķidāšana. Ietekmelei silti iesaku izdzēst savu IG profilu, kamēr šis viss vēl nav aizgājis par tālu. Jā, viņa nelamājas uz viņiem tur kā jūs šeit, bet viss var tikt klasificēts kā morālā vardarbība. Un ja Naurim ir gali policijā, var uzsākt arī lietu.
ietekmele nepievērs uzmanību. Mēs visas pateiksim tam ņurika mentam,ka pieder mums konts,lai iet meklē,kurai tad galu galā pieder. Nepiesies tak visām simts to kontu🤣
22.03.2023 21:21 |
 
Reitings 1210
Reģ: 03.04.2022
Danuta @ 22.03.2023 21:07

Nepatīk mani komentāri, nelasi viņus. Interesanti, vai Kaija ir Marcipāns,kurai mīļākais teiciens ir ka visi ir debīli.Un vai Nauris uzsāks reālas darbības pret cilvēkiem, kuri pārkāpj visas robežas.
nekā nepatiesa vai rupja Ietekmeles lapā nav. Viss ir publiski pieejams, vai arī cilvēki iesūta pieredzes stāstus. Forums ir krietni rupjāks.. varētu drošvien par neslavas celšanu, bet reāli bio ir norādīts, ka tā ir joku lapa. Elīna grib, lai saprotam viņas joku ar apaļu cilvēku izsmiešanas video, kāpēc nevar pati pieņemt joku par sevi?
22.03.2023 21:23 |
 
10 gadi
Reitings 1533
Reģ: 29.01.2009
Doiliene @ 22.03.2023 20:59
Apģērba veikala "seja"
Gada māte
Es teiktu, ka Tu izskaties pēc bomzes! Nekā vairāk!!!

Matus labāk būtu izmazgājusi..
22.03.2023 21:25 |
 
Reitings 1803
Reģ: 21.02.2022
Danuta @ 22.03.2023 21:19

Ja vēl neesi pamanījusi, es rakstu gramatiski pareizi. Nu tas tā, Tavai zināšanai, ja vēl neesi ievērojusi. Un neuzskatu, ka man atšķirībā no Ziloņa, būtu jāizmanto stulbi lamuvārdi un to kombinācijas. Zilonis ir Nauris, jo jau līdzīgā manierē viņš te uzpeld ik pa laikam, kad sākas Didras ķidāšana. Ietekmelei silti iesaku izdzēst savu IG profilu, kamēr šis viss vēl nav aizgājis par tālu. Jā, viņa nelamājas uz viņiem tur kā jūs šeit, bet viss var tikt klasificēts kā morālā vardarbība. Un ja Naurim ir gali policijā, var uzsākt arī lietu.
nu tieši tā, lai noslēptu pēdas, krasi mainīji rakstīšanas stilu. Naurim ieteiktu sakārtot savu grāmatvedību un darīt visu likumīgi, izturēties pret darbiniekiem ar cieņu, kā arī pret klientiem ar cieņu, nevis tirgot drēbes, kuras jau sieva vilkusi mugurā. Vispār es Naurim ieteiktu izdzēsties pašiem no IG kopā ar sievu, lai nebojātu jaunām meitenēm priekšstatu par to, kas ir normāls, jo tas ar ko viņi dalās nav normāli.
22.03.2023 21:25 |
 
Reitings 7742
Reģ: 09.09.2021
Policijai nebūs problēmas atrast IP adresi. Tālāk jau seko paskaidrojums, tikšanās klātienē ar Nauri un Ietekmeli un lieta. Un sods. Būtu ļoti jauki, ka satiktos Nauris ar Ietekmeli, tad viņa šo visu varētu pateikt acīs Naurim, kāpēc ko tādu veido. Meitenes, nedod Dievs, ja Elīna sev kaut ko izdarīs dēļ visa šī sūda. Nesaku, ka viņa ir par kapeiku labāka, mēs zinām viņas uzskatus un redzam darbības, bet dažas lietotājas šeit šauj pār strīpu.
22.03.2023 21:28 |
 
Reitings 1210
Reģ: 03.04.2022
Danuta @ 22.03.2023 21:19

Ja vēl neesi pamanījusi, es rakstu gramatiski pareizi. Nu tas tā, Tavai zināšanai, ja vēl neesi ievērojusi. Un neuzskatu, ka man atšķirībā no Ziloņa, būtu jāizmanto stulbi lamuvārdi un to kombinācijas. Zilonis ir Nauris, jo jau līdzīgā manierē viņš te uzpeld ik pa laikam, kad sākas Didras ķidāšana. Ietekmelei silti iesaku izdzēst savu IG profilu, kamēr šis viss vēl nav aizgājis par tālu. Jā, viņa nelamājas uz viņiem tur kā jūs šeit, bet viss var tikt klasificēts kā morālā vardarbība. Un ja Naurim ir gali policijā, var uzsākt arī lietu.
gali policijā ir ļoti slidena lieta. Pazīstama dāma, gribot ieriebt kaimiņienei, safabricēja un ar draudzeni, kas strādā policijā, uztaisìja kaimiņienei problēmas un lietoja oficiālus policijas papīrus lai to izdarītu. Šobrīd abas dāmas kuru katru brīdi saņems ielūgumu uz policiju, jo ir iekšējā izmeklēšana. Tā gadās ar "galiem policijā".
Un, ņemot vērā, cik nelegāli viņiem tur viss ir, pieņemu, ka policija nav vieta, kur viņi grib griezties. Ar visiem paziņām. Uzrausies uz godīga policista un paldies Ārija...
22.03.2023 21:28 |
 
Reitings 3222
Reģ: 06.07.2022
Man vienalga vai tas ir Marcipaans vai Sudrabkaija vai kaut vai es. Ietekmele tiks aizstāvēta un neviens neko tur nevar izdarīt :D un nebūs šis konts, būs nākamais. un tā ietekmele2, ietekmele3 un ietekmele4.
Un tā nav nekāda morālā vardarbība. Pilnīgi nevienā vietā. Pati Elīna liek video kur viņai ir netīri mati, tie vienkārši tiek repostoti. Pati Elīna liek video ar saltiņu kabatā, tas vienkārši tiek repostots. Ietekmelei sūta screenus no sarunām ar viņu. Tiek parādīti pierādījumi viņas meliem. Kur vardarbība? Tainība tiek nolikta uz paplātītes un tad tā tagad ir morālā vardarbība?
Tiek pasvītrots Elīnas stulbums un tas ir tik traki jo? Jo tā ir taisnība ko tur parāda.
22.03.2023 21:32 |
 
Reitings 289
Reģ: 06.08.2021
gribuiemestkapeiku @ 22.03.2023 20:48
Diez kāpēc viņa klusē par savām neizdevušajām fantāzijām,kad viņai vesels kakts bija atvēlēts bižutērijai,kura tagad ik pa laikam uzpeld vai dodas dāvanā? plus tas make up salons viņas telpās un kas vēl tur bija? es ļoti brīnos,ka ar Demakinu joprojām ir kontakts,vienīga,kura šos gadus uztur kontaktu.

Vēl taču viņa taisīja kaut kādas matu eļļas, bet tas ar kaut kā pēkšņi noklusa. Laikam nevarēja pati iztestēt, jo matus nemazgā.
22.03.2023 21:32 |
 
Reitings 7742
Reģ: 09.09.2021
Marcipaaans @ 22.03.2023 21:25
nu tieši tā, lai noslēptu pēdas, krasi mainīji rakstīšanas stilu. Naurim ieteiktu sakārtot savu grāmatvedību un darīt visu likumīgi, izturēties pret darbiniekiem ar cieņu, kā arī pret klientiem ar cieņu, nevis tirgot drēbes, kuras jau sieva vilkusi mugurā. Vispār es Naurim ieteiktu izdzēsties pašiem no IG kopā ar sievu, lai nebojātu jaunām meitenēm priekšstatu par to, kas ir normāls, jo tas ar ko viņi dalās nav normāli.

Naurim nav tāda domāšana kā man. Viņam nav tāds funktieris. Neesmu Nauris. Doma bija, ka būtu vēlams slēgt ciet šo tēmu. Jo ir pārkāptas visas robežas. Elīna tomēr ir cilvēks ar jūtām un emocijām.
22.03.2023 21:32 |
 
Reitings 1803
Reģ: 21.02.2022
Danuta @ 22.03.2023 21:32

Naurim nav tāda domāšana kā man. Viņam nav tāds funktieris. Neesmu Nauris. Doma bija, ka būtu vēlams slēgt ciet šo tēmu. Jo ir pārkāptas visas robežas. Elīna tomēr ir cilvēks ar jūtām un emocijām.
jā, pilna dusmām, kad atceļ pierakstu bēru dēļ. Jaukas esmocijas un jūtas 😀 empātija pret citiem - nulle. Visvairāk man patīk viņas emocijas un jūtas pret pašas bērnu 😀
22.03.2023 21:35 |
 
Reitings 1210
Reģ: 03.04.2022
Danuta @ 22.03.2023 21:32

Naurim nav tāda domāšana kā man. Viņam nav tāds funktieris. Neesmu Nauris. Doma bija, ka būtu vēlams slēgt ciet šo tēmu. Jo ir pārkāptas visas robežas. Elīna tomēr ir cilvēks ar jūtām un emocijām.
ietekmeles lapā ir milzīgs uzsvars uz Taureni, milzīgs. Atmasko viņu darbības, nelegālumu, aplokšņu algas, melno kasi, darbinieku negatīvo pieredzi, sadarbību patieso būtību. Ja apskatās, Elīnu personīgi Ietekmeles lapā aiztiek diezgan maz. Aizej uz policiju ar šo Instagram lapu, lai viņi paanalizē, tur problēmas būs ne Ietekmelei.. Didrihsoni nebūtu gudri iet uz policiju par šo.
Ja būtu joku lapa, kur konkrēti tikai un vienīgi izsmej Elīnu, tad jā, es Tev piekristu.
22.03.2023 21:36 |
 
Reitings 7742
Reģ: 09.09.2021
Elizabeteputnos @ 22.03.2023 21:28
gali policijā ir ļoti slidena lieta. Pazīstama dāma, gribot ieriebt kaimiņienei, safabricēja un ar draudzeni, kas strādā policijā, uztaisìja kaimiņienei problēmas un lietoja oficiālus policijas papīrus lai to izdarītu. Šobrīd abas dāmas kuru katru brīdi saņems ielūgumu uz policiju, jo ir iekšējā izmeklēšana. Tā gadās ar "galiem policijā".
Un, ņemot vērā, cik nelegāli viņiem tur viss ir, pieņemu, ka policija nav vieta, kur viņi grib griezties. Ar visiem paziņām. Uzrausies uz godīga policista un paldies Ārija...

Policija preparēs Ietekmeli, nevis sauks Vidu utt.
22.03.2023 21:37 |
 
Reitings 3222
Reģ: 06.07.2022
Danuta @ 22.03.2023 21:28
Policijai nebūs problēmas atrast IP adresi. Tālāk jau seko paskaidrojums, tikšanās klātienē ar Nauri un Ietekmeli un lieta. Un sods. Būtu ļoti jauki, ka satiktos Nauris ar Ietekmeli, tad viņa šo visu varētu pateikt acīs Naurim, kāpēc ko tādu veido. Meitenes, nedod Dievs, ja Elīna sev kaut ko izdarīs dēļ visa šī sūda. Nesaku, ka viņa ir par kapeiku labāka, mēs zinām viņas uzskatus un redzam darbības, bet dažas lietotājas šeit šauj pār strīpu.

beidz nu muldēt.
Te neviena nav tik stulba. Policija pasmietos par tādu lietu :D
Ietekmelē nav pilnīgi nekā, PILNĪGI NEKĀ, lai noklasificētu to par ''lietas'' un soda vērtu. Viss kas tur ir, ir saturs no pašas Elīnas Didrihsones ar pierakstītiem jaukiem komentāriem un mīļu smaidiņu.
Un pati Elīna ir neskaitāmas reizes teikusi, ka heiteros neklausās un pat neko nelasa. Nu tad lai nelasa.
Un ja tomēr dāmai tas uztrauks, lai pārstāj tautu provocēt. Jo tas ir acīmredzami, ka to dara speciāli.
Un es redzu arī no šejienes to, ka pāris meičas te stāvēs un kritīs par to pašu Ietekmeli. Un ja pazudīs viņa, parādīsies nākamā. Un man sāk izskatīties, ka ar forumnieču kaitināšanu arī aizrauties nevajag.
22.03.2023 21:39 |
 
Reitings 8071
Reģ: 13.04.2022
Danuta @ 22.03.2023 21:32

Naurim nav tāda domāšana kā man. Viņam nav tāds funktieris. Neesmu Nauris. Doma bija, ka būtu vēlams slēgt ciet šo tēmu. Jo ir pārkāptas visas robežas. Elīna tomēr ir cilvēks ar jūtām un emocijām.

A tieši kas ir pārkāpts? Kādas robežas? Nesaprotu, par ko vispār cepiens :D
Par ko policijai ņemt priekšā ietekmeli? Par taisnību? Pat publiski pieejamās informācijas pārpublicēšanu? :D
Elīnai ir jūtas, ahahaha, mums, apaļajiem, arī ir jūtas :D
22.03.2023 21:41 |
 
Reitings 8071
Reģ: 13.04.2022
Kas attiecas uz IP atrašanu, ahahahahaha, nu tiešām, CSI pārskatījušās :D
Pēc IP var noteikt ļoti aptuvenu pieslēguma vietu, drīzāk, tuvāko torni. Pēc tam ko? Skries pa māju kur 90 dzīvokļi un katrā jautās, vai te gadījumā nedzīvo ietekmele? :D
22.03.2023 21:45 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits