Butterfly clothing

 
Reitings 302
Reģ: 07.11.2013
Sveikas! Vai kāda iepērkas pie Elīnas Didrihsones? Kāda kvalitāte drēbēm un esmu dzirdējusi, ka ļoti liels uzcenojums.
19.12.2018 11:13 |
 
Reitings 6972
Reģ: 27.02.2022
cmykk @ 31.01.2023 10:38

atceros pamatskolas laikā bija klasesbiedrene, kura dzīvoja ļoti pieticīgi, ar vecmāmiņu vai kaut kā tā. viņa stāstīja kā mazgā tikai pusi galvas vai dažkārt tikai čolku, lai rēķins par silto ūdeni mazāks, tā, ka šis triks ir sens kā pasaule, vēl tir pirms visām influencerēm, mana klases biedrene Ingrīda bija pirmā kura to atklāja. tā, lūk
ni bled, viens ir kad nevar atļauties, ka nav apspriezams, bet otrs ir slinkums, netīrība, nolaidība pret sevi, kas ir pretīgi. Tik tizls salīdzinājums vēl nav dzirdēts.
31.01.2023 11:05 |
 
Reitings 3222
Reģ: 06.07.2022
Pus galvas mazgāšana nav nekas jauns, protams. Ik pa laikam arī daru tā. Fiksi pirms pasākuma, iešanas ārā, utt., mati mazgāti kādu dienu iepriekš un tādi nekādi, nav pirmā svaiguma un nav baigā laika, lai ņemtos ar visu galvu. Tāds foršs sieviešu hack.
Bet regulāri to pieņemt kā praksi un nemazgāt matus tik ilgi, ir ļoti neveselīgi un vienkārši nehigiēniski. Plus, ja ir pieaudzēti mati.
Un piedāvāšu vēl citu skatu punktu.
Padomājiet kur tiem matiem ikdienā sanāk pabūt. Stāvam pie gājēju pārejas, slapjš laiks, garām pabrauc autobuss un netīrumu putenis mums virsū. Un neskaitāmas šādas situācijas un pat vienas dienas laikā mati ir pabijuši visur un savākušies visu ko, pat ja to neredzam.
Un tagad paskatieties uz Didrihsones krēpēm, kuras kā slota vienkārši savāc visu. Un viņa tos matus mazgā reizi divās nedēļās (labi, ja). Un plus ja mazgā tikai galvas virspusi, tās krēpes pie ūdens netiek.
Un vakarā mēs galvu liekam uz spilvena un guļam tiem matiem virsū.
Nedaudz iespējams pārspīlēju. Zinu, ka nejau ar matiem grīdu slauka, bet tā arī ir lieta par ko padomāt.
31.01.2023 11:44 |
 
Reitings 10736
Reģ: 22.12.2022
Paga. Es pareizi saprotu? Viņa matus mazgā, tad kad ir video ar taisniem matiem? Tad friziere uztaisa asti. Tās janvārī bija kādas 3 reizes.
31.01.2023 11:53 |
 
Reitings 3111
Reģ: 29.12.2022
Kāpēc viņi abi ir tik stulbi? Kāpēc?😅 paši izrunājas intervijās,ka dodas uz Tenerifi, translācijas no lidostas, tur idiotam jābūt,lai 1 min laikā neizskaitļotu,ka tā ir Tenerife. Tas pats ar laikapstākļiem,ko bija likusi. Tagad ņuris ieliek lodziņu- kur atrodamies un abi tādu intrigu taisa visu laiku, ka nesaka uz kurieni. Jūs stulbie,idioti, pamostaties, tādu otru idiotu uz pasaules vienkārši nav! Cilvēkiem strādā smadzenes un tur pat īpaši nav jāpiepūlas,lai saprastu,ka tādi kapeiku pisēji nekur tālāk par Parīzi,Polijas bazariem vai Tenerifi nelidos. Labāk uz pazīstamu vietu,kur zina,kur kapeiku ietaupīt,kurā veikalā tas burkāns pat centu lētāks. Aizbrauksi uz svešu vietu un viss- nezini,cik burkāns tur maksā, storiju limita nepietiks,lai izsūdzētos visai pasaulei,cik viss netaisnīgi.
31.01.2023 12:10 |
 
Reitings 1338
Reģ: 24.02.2022
gribuiemestkapeiku @ 31.01.2023 12:10
Kāpēc viņi abi ir tik stulbi? Kāpēc?? paši izrunājas intervijās,ka dodas uz Tenerifi, translācijas no lidostas, tur idiotam jābūt,lai 1 min laikā neizskaitļotu,ka tā ir Tenerife. Tas pats ar laikapstākļiem,ko bija likusi. Tagad ņuris ieliek lodziņu- kur atrodamies un abi tādu intrigu taisa visu laiku, ka nesaka uz kurieni. Jūs stulbie,idioti, pamostaties, tādu otru idiotu uz pasaules vienkārši nav! Cilvēkiem strādā smadzenes un tur pat īpaši nav jāpiepūlas,lai saprastu,ka tādi kapeiku pisēji nekur tālāk par Parīzi,Polijas bazariem vai Tenerifi nelidos. Labāk uz pazīstamu vietu,kur zina,kur kapeiku ietaupīt,kurā veikalā tas burkāns pat centu lētāks. Aizbrauksi uz svešu vietu un viss- nezini,cik burkāns tur maksā, storiju limita nepietiks,lai izsūdzētos visai pasaulei,cik viss netaisnīgi.

Gribējās tai lodziņà ierakstit - Jaunlatvijā
31.01.2023 12:16 |
 
Reitings 1142
Reģ: 14.01.2022
https://failiem.lv/u/k96rng86p
Kas ir noticis pa šiem pāris gadiem, lai no šī viņa pārvērtusies par to, kas ir šodien?
31.01.2023 12:28 |
 
Reitings 131
Reģ: 10.01.2023
Palasīju info par Elīnu. Skatoties pēc visa var saprast, ka ne tikai ir pašvaki ar matu higiēnu, bet gan arī ar ķermeņa. Diez vai viņa lieto ķermeņa skrubīšus, pīlingus. Es vispār ja godīgi vairs nezinu nevienu dāmu kas lieto to draņķi uz ādas (tonejošais laikam). Un skropstas tas ir drausmīgi. Tās ir jātīra it īpaši ņemot vērā viņas apjomu. Par sejas ādu nerunāsim, diez vai tiek katru dienu attīrīta.
Es te savās pārdomās jo vienreiz atceros intervijā vai storijā viņa teica, ka viņa ir sievietes izskata etalons.
31.01.2023 12:33 |
 
Reitings 713
Reģ: 04.01.2023
Dzintriņa @ 31.01.2023 12:28
https://failiem.lv/u/k96rng86p
Kas ir noticis pa šiem pāris gadiem, lai no šī viņa pārvērtusies par to, kas ir šodien?

Katru reizi, skatoties viņas vecās bildes, mazliet šoks, kā cilvēks var tik īsā laikā tā izmainīties. Te viņa vismaz vēl izskatās pēc veselīgas jaunas sievietes, nevis pēc 45-gadnieces, kas skaita katru kaloriju un apkārtmēra centimetru un kas par visām varītēm cenšas tikt līdzi jauniešu modei. Protams, katrs ar savu ķermeni var darīt, ko grib, ja patīk, tomēr žēl, ka viņa ir izvēlējusies šādu ceļu.
31.01.2023 12:57 |
 
Reitings 2068
Reģ: 11.10.2022
mereditagreja @ 31.01.2023 09:51
Skatos uz Didru un nesaprotu. Man ir mēnesi jaunāks bērns - 6 mēneši rītā paliek. Es cenšos nesalīdzināt bērniņu, jo nu katrs attīstās savos tempos, bet nu es nevaru. Manējais ir tik aktīvs palicis, visu laiku veļas uz vēdera (gan no labās, gan kreisās puses), rotē uz paklāja (jā, uz paklāja, sen vairs neizmantojam aktivitāšu paklāju, jo bērnam ir jākustas) un jau izrāda vēlmi līst uz priekšu. Jā, mums arī bija nepieciešama fizioterapeita palīdzība, bet mēs gājām vairākas reizes (un darījām visu, nevis runājām). Un skatos tajā pašā laikā uz Džeisonu un man žēl viņu paliek. Tik jauks mazais, bet ar mammu un tēti nav paveicies. Tā materiāli viss ir labi, bērniņš ir apģērbts, pabarots, mantas ir, bet nu šajā laikā nekas svarīgāks nav par mammas mīlestību un klātesamību. DIDRA, MOSTIES. Es nesaprotu, viņai mati par ciešu savilkti, ka smadzenes nestrādā vai vienkārši debila? Bet tajā pašā laikā, Didras vecāki, Naura vecāki - na***am jūs klusējiet un pieļaujiet šo divu deģenerātu izturēšanos pret mazo???

Šito ir visgrūtāk noskatīties 💔
Bet nu viņiem jau viss bombīgi, nekādu problēmu!
Džī baļķīti, segās, aiziet, močī tik.
Bet nu, sen uz VenCpili nav braukuši, soooo, varam sākt spekulēt, ko "mīļie" ir vai nav izdarījuši.
31.01.2023 13:24 |
 
Reitings 1142
Reģ: 14.01.2022
Aizlidot uz Tenerifi, lai fočētos uz balkona. Kreiziiiii.
31.01.2023 13:53 |
 
Reitings 10736
Reģ: 22.12.2022
mereditagreja @ 31.01.2023 09:51
Skatos uz Didru un nesaprotu. Man ir mēnesi jaunāks bērns - 6 mēneši rītā paliek. Es cenšos nesalīdzināt bērniņu, jo nu katrs attīstās savos tempos, bet nu es nevaru. Manējais ir tik aktīvs palicis, visu laiku veļas uz vēdera (gan no labās, gan kreisās puses), rotē uz paklāja (jā, uz paklāja, sen vairs neizmantojam aktivitāšu paklāju, jo bērnam ir jākustas) un jau izrāda vēlmi līst uz priekšu. Jā, mums arī bija nepieciešama fizioterapeita palīdzība, bet mēs gājām vairākas reizes (un darījām visu, nevis runājām). Un skatos tajā pašā laikā uz Džeisonu un man žēl viņu paliek. Tik jauks mazais, bet ar mammu un tēti nav paveicies. Tā materiāli viss ir labi, bērniņš ir apģērbts, pabarots, mantas ir, bet nu šajā laikā nekas svarīgāks nav par mammas mīlestību un klātesamību. DIDRA, MOSTIES. Es nesaprotu, viņai mati par ciešu savilkti, ka smadzenes nestrādā vai vienkārši debila? Bet tajā pašā laikā, Didras vecāki, Naura vecāki - na***am jūs klusējiet un pieļaujiet šo divu deģenerātu izturēšanos pret mazo???

Trakākais tiešām ir tas, ka tas ir tik viegli labojams..
31.01.2023 14:04 |
 
Reitings 3111
Reģ: 29.12.2022
Spēļu zona? Tas metrs reiz metrs ir spēļu zona 7 mēnešus vecam bebim?
31.01.2023 14:06 |
 
Reitings 10736
Reģ: 22.12.2022
gribuiemestkapeiku @ 31.01.2023 14:06
Spēļu zona? Tas metrs reiz metrs ir spēļu zona 7 mēnešus vecam bebim?

Guli un skaties griestos.
Mjā... ērti. Norobežo ar spilveniem, gultā arī var atstāt bez pieskatīšanas... nereāli uz 7mēnešiem
31.01.2023 14:10 |
 
Reitings 3111
Reģ: 29.12.2022
Berry5 @ 31.01.2023 14:10

Guli un skaties griestos.
Mjā... ērti. Norobežo ar spilveniem, gultā arī var atstāt bez pieskatīšanas... nereāli uz 7mēnešiem
nu ja!! Kategoriski nedrīkst atstāt nekad un ne par ko,pat ja tev liekas,ka joprojām nekust no vietas. Savējo atstāju 5 mēnešos uz dīvāna. Izgāju uz 3 min, biju pārliecināta uz 200%,ka viņš nepakustēs. Protams. Ienāku pēdējā brīdī, ienāktu minūti vēlāk, būtu ar galvu lejā, es nezinu kā viņš pēkšņi aprada,ka var kustēt. bet laikam tā smadzene iedarbojas tikai tādos brīžos, ka nu nedrīkst atstāt nekur un nekad vienu. Bet atstāt vienu uz tik augstas gultas ir kaut kas ārpus visām robežām🫣 kaut gan viņa nebūs vainīga, bērns nav viņas apgādībā, pa lielam māte viņa ir tikai papīros un bioloģiski, viņam ir citas mammītes,kuras velta vairāk mīlestības.
31.01.2023 14:19 |
 
Reitings 10736
Reģ: 22.12.2022
gribuiemestkapeiku @ 31.01.2023 14:19
nu ja!! Kategoriski nedrīkst atstāt nekad un ne par ko,pat ja tev liekas,ka joprojām nekust no vietas. Savējo atstāju 5 mēnešos uz dīvāna. Izgāju uz 3 min, biju pārliecināta uz 200%,ka viņš nepakustēs. Protams. Ienāku pēdējā brīdī, ienāktu minūti vēlāk, būtu ar galvu lejā, es nezinu kā viņš pēkšņi aprada,ka var kustēt. bet laikam tā smadzene iedarbojas tikai tādos brīžos, ka nu nedrīkst atstāt nekur un nekad vienu. Bet atstāt vienu uz tik augstas gultas ir kaut kas ārpus visām robežām? kaut gan viņa nebūs vainīga, bērns nav viņas apgādībā, pa lielam māte viņa ir tikai papīros un bioloģiski, viņam ir citas mammītes,kuras velta vairāk mīlestības.

Piekrītu, zidainis pavisam mazs jau varot atsperties un nolekt no pārtinamā galda. Man bērns 2 mēnešos kaut kā, it kā vēl nevēlās, bet atnāku un aizkritis aiz gultas šķirbā pie sienas. Biju atstājusi lielajā gultā, labi ka no visām pusēm bija norobežots.
31.01.2023 14:24 |
 
10 gadi
Reitings 3193
Reģ: 18.12.2012
Nesaprotu jēgu kratīties tik tālu, tik daudziem ar visu uz... 3 dienām?!
31.01.2023 14:29 |
 
Reitings 2253
Reģ: 28.01.2023
Estere8 @ 31.01.2023 14:29
Nesaprotu jēgu kratīties tik tālu, tik daudziem ar visu uz... 3 dienām?!

Nē nē, viņi pēc tam brauks uz citiem apartamentiem. Kopa 2 nedēļas būs tur. Bet nu es neredzu jēgu arī uz divām nedēļām tur braukt, ja vienīgais mērķis ir apartamentos bildēt šmotkas. Tāda naudas izmešana...
31.01.2023 14:34 |
 
10 gadi
Reitings 3193
Reģ: 18.12.2012
Bubuu @ 31.01.2023 14:34

Nē nē, viņi pēc tam brauks uz citiem apartamentiem. Kopa 2 nedēļas būs tur. Bet nu es neredzu jēgu arī uz divām nedēļām tur braukt, ja vienīgais mērķis ir apartamentos bildēt šmotkas. Tāda naudas izmešana...
Ah, nu man jau likās, ka galīgi saspiedusies 😄
31.01.2023 14:38 |
 
Reitings 2502
Reģ: 06.11.2021
Bubuu @ 31.01.2023 14:34

Nē nē, viņi pēc tam brauks uz citiem apartamentiem. Kopa 2 nedēļas būs tur. Bet nu es neredzu jēgu arī uz divām nedēļām tur braukt, ja vienīgais mērķis ir apartamentos bildēt šmotkas. Tāda naudas izmešana...

Teica 9 dienas būs
31.01.2023 14:56 |
 
Reitings 178
Reģ: 30.09.2022
Ne salīdzinot cilvēkus, jo katrs esam atšķirīgi, bet tās situācijas jaunās mammas lomā... Annai var redzēt, cik svarīgs sākums, ar sirdi pie meitiņām un tai visā iekšā... Elīnai katrs storijs, kurā tur Džeisonu, vienkārši gribas pateikt - iedod viņu kādam citam. Jo reāli var redzēt, ka dēļ tās parmālētās sejas pat nespēj no sirds piekļauties savam bērnam, grūž to galvu katru reizi, lai ir tālu, un katru reizi beigās ar tām lielām lūpām nobučo, tā ķeksītim. Pat spēju iztēloties, kā viņa visu laiku izdomā, ka viņai kaut kas jādara, lai tikai to bērnu paņem kāds cits. Viss cits ir tik svarīgs, skraida pa tiem apartamentiem, galvenais viss, kas saistīts ar maka satura atradīšanu...
Iedomājieties- šorīt būtu storijs ar dēliņu, piemēram, dīvānā mīļi vai uz terases tā sirsnigi un patiesi? Tagad varu piekrist tam vārdam, ka tas puika visu laiku kaut kur nogrūsts... jo diemžēl šķiet, ka burkānu cenas vairāk citiem interesē 🤦‍♀️
31.01.2023 15:15 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits