Butterfly clothing

 
Reitings 302
Reģ: 07.11.2013
Sveikas! Vai kāda iepērkas pie Elīnas Didrihsones? Kāda kvalitāte drēbēm un esmu dzirdējusi, ka ļoti liels uzcenojums.
19.12.2018 11:13 |
 
Reitings 147
Reģ: 14.12.2021
Kulba vai sezamie, tas jau vairak no berna pasa atkarigs. Man pirmais bernins sezamajos iesedas jau pirms 5 menesiem, jo bija loti gars, otrais bernins tik ap 7 menesi. Es gan par to, ka lidojot praktiskak ir iret vai iegadaties ratus, kas ir domati celosanai, tapec ar ieteicu Babyzen yoyo, ir gan bebisu variants, gan sedosais variants, pasai ir abi un kalpo ideali lidojot un visadi citadi celojot.
Tad nav jasudzas par to, ka nevar tikt pie ratiem. Bet Elinai tak standarts lidojot vienmer par kaut ko pasudzeties. Nevaru atcereties vispar vai kadreiz vina kaut kur ir devusies un nav sudzejusies. Vienmer kaut kas ne ta.
31.01.2023 00:46 |
 
Reitings 6700
Reģ: 14.12.2022
paulaaaaa @ 31.01.2023 00:37
Kas tas par debīlu teicienu-mazgāt dibenus. Vot biznesmene???
Viņa drīz pasniegs kursus un parādīs kā ekonomējot laiku var nomazgāt pusdibenu🙈 Par galvu tak taisīja storiju, tagad nāk kārta dibenam. Vispār nevaru iedomāties kādai sajūtai ar gariem nemazgātiem matiem jābūt pēc dušas?🤔
31.01.2023 00:58 |
 
Reitings 790
Reģ: 16.01.2023
Gardenia @ 30.01.2023 23:30
Tad būtu skaidrs kādēļ vienmēr izvairās no air baltic. Kad viņi vispār ir lidojuši ar viņu. Pilnīgi neticās, ka viņiem uzsauca sadarbību.

Uz Parīzi tak lidoja ar AB, kad Nauris atstāja “300€ vērto lietu” 😅
31.01.2023 01:08 |
 
Reitings 790
Reģ: 16.01.2023
minkalinka @ 30.01.2023 23:20
Maniem ratiem kulba ir łoti plaša un gara! Bèrnam vakar apritèja 9mèneši un visas pastaigas izguł visu laiku(2-3h), neceł galvu(bet babybjornà gan ceł muguru uz augšu,kad gribas àrà), ja pamostas àtràk-pèta kokus ,stabus vai mani. Bèrni ir dažàdi, piemèram maniem ratiem nav tàds slîpums kà babybjornà,tàpèc kamèr mans bèrns stabili pats nav apsèdies-mainît no kulbas uz sèžamo dału -neredzu jègu.

Babyfizio nesen bija posts par to, kad ir ha mazais grib babybjorns celties augšā 👍🏼
31.01.2023 01:09 |
 
Reitings 3222
Reģ: 06.07.2022
Nu šis ceļojums vēl vairāk parāda cik labi biznesmeņi un domātāji ir Didrihsoni. Kapeiku pisēji visās nepareizajās vietās.
Cenšās nožīdot pie katras izdevības un pēc tam kad noiet kaut kas drusku greizi - sūdzās, ka viss ir slikti un pasaule ir netaisnīga.
Cik grūti ir paņemt tiešo reisu?
Cik grūti tik biežiem ceļotājiem ir nopirkt piemērotus ratus bērnam ar kuriem var visur? Atmaksāsies
Plus vēl viņas teksts, cik labi, ka Džeisons ceļo jau no pašas mazotnes. Nu wtf.
Nē, nu forši, bez šaubām. Bet reāli jūs iziesiet ārā pastaigā un būs bilde jums abiem kopā ar ratiem. Nevis ar Džeisonu. Sīcis tālāk par ratu malu neredz.
Džeisonam pie kājas. Džeisons grib pie mammas pupa, nevis Tenerifē.
Tad kad bērns ir lielāks, staigā, runā, utt., tad ir patiesa jēga paceļot un parādīt dažādas kultūras, cilvēkus, apkārtni, pilsētas, dabu, ēdienu un visu citu ko pasaule sniedz.
Bet skumji tas, ka no visa tā ko tikko nosaucu, Didrihsoniem interesē…. absolūti nekas.
Lūk, mans saraksts ar lietām, kas interesē Didrihsoniem ceļojumu galamērķī:
1. Vislētākais estētiski pievilcīgais dzīvoklītis, lai sanāk bombīgas bildes
2. Ledusskapis, kurā uzglabāt biezpienu un burkānu maisu no LV
3. Viens vai divi pilsētas tūristu punkti, lai uztaisītu bildes ceļojuma postam Instagramā #travel #travelgoals
4. Īres mašīna ar kuru obligāti būs kāda ķibele
5. Kafijas un bulku vieta, lai latvieši zin cik maksā kafija un bulkas konkrētajā vietā, jo tas ir svarīgi
6. Vieta reklāmai
7. Labs apgaismojums, pefketajām bildēm
31.01.2023 01:16 |
 
Reitings 3704
Reģ: 06.05.2014
Gardenia @ 31.01.2023 00:58
Viņa drīz pasniegs kursus un parādīs kā ekonomējot laiku var nomazgāt pusdibenu? Par galvu tak taisīja storiju, tagad nāk kārta dibenam. Vispār nevaru iedomāties kādai sajūtai ar gariem nemazgātiem matiem jābūt pēc dušas??

Nu cik var piekasīties par to matu pusmazgāšanu. Ne viņa pirmā šo triku atklāja. Jums visām ar pusgalvas mazgāšanu problēma tikai tāpēc, ka to Didra Latvijai pasniedza. Vismaz 10 gadus šis triks jau zināms beauty aprindās. Pati par to uzzināju no Tati Westbrook. Kad viņa to stāstīja, neviens nešausminājās un pat pamēģināja. Nu labi, netīrele Didra - protams, var rasties sajūtas, ka tas ir kaut kas stulbs vai jokains, bet tā tiešām cilvēki dara un tas ir OK!
31.01.2023 01:37 |
 
Reitings 282
Reģ: 04.01.2021
Man paskatoties pēdejos storijus uzradās jautājums! Diez ko un cik daudz apakšā didrihsoni cilvekiem ko ir paņemusi līdzi! Ja nekļūdos tās ie divas jaunas meičas+kundzīte. Tatad kā notiek komandas pabarošana? Viņi baro pa savu naudu vai meitenēm pašām jamaksā? To jau man neviens nepateiks, bet izsakiet minējumus! Zinot cik lieli kapeiku pi*eji viņi ir.
31.01.2023 01:51 |
 
Reitings 4916
Reģ: 05.07.2022
Brendija @ 30.01.2023 22:02

Par tiem 7 mēnešiem kulbā nevajag gan pārspīlēt, ka viss tik slikti. Savu bērnu pirmo reizi 11 mēnešos iesēdināju sēžamratos. Un nejau tāpēc, ka gulēja kā dārzenis, bet tāpēc, ka vēl nebija gatavs sēdēt. Un zinu māmiņas, kas tikai 1 gadā pāriet uz sēžamratiem. Bērns ir aktīvāks, kā Džeimsons, bet nejau visiem pēc standarta ir jāsēdina 7 mēnešos.
mūsdienās gandriz visiem sežamdaļaa ratiem ir opcija nolikt pilnībā guļus .es , protams,nezinu kā ir ar lēto poļu gaļu ,tos gan neesmu mēģinājusi,bet šeit jau saprotams ,ka neviens nav teicis . Es nesaku,ka jāliek ,bet ja lielākoties visi bērni ap pus gadu tomēr sāk palikt aktīvāki un grib vērot apkārtni,tā arī vieglāk iemigt ,vienīgais iemesls kāpēc es arī savu vienu no 3 bērniem centos pēc iespējas ilgāk novilkt kulba bija tas,ka kulba ir siltāk ( tieši trapijam uz aauksto un vējaino ziemu,kad šķita ,ka sporta daļai pat ar visu lodgeri pūš cauri) ,bet tāpat ap 7-8 mēn pargajam ,jo citādāk pastaigas nereāli ,bērns vairs negribēja gulēt tajā tumšajā telpā ,a vert vaļa jumtiņu arī nebija forši. Pārējie gan ap 5 men kaut kur. Bet te jau skaidrs ,ka Džeisons ne tikai neaktīvs ,bet arī Max neieinteresēts notiekošajā,nu lūdzu kāds pasakiet viņiem ,ka tam bērnam nav viss ok . Un Elīna,nemaz neliec tagad storijus ka tavs bērns ar interesi pēkšņi visu pēta un attīstās (mēs tāpat redzam realitāti)
31.01.2023 06:02 |
 
Reitings 4916
Reģ: 05.07.2022
L.. @ 31.01.2023 01:37

Nu cik var piekasīties par to matu pusmazgāšanu. Ne viņa pirmā šo triku atklāja. Jums visām ar pusgalvas mazgāšanu problēma tikai tāpēc, ka to Didra Latvijai pasniedza. Vismaz 10 gadus šis triks jau zināms beauty aprindās. Pati par to uzzināju no Tati Westbrook. Kad viņa to stāstīja, neviens nešausminājās un pat pamēģināja. Nu labi, netīrele Didra - protams, var rasties sajūtas, ka tas ir kaut kas stulbs vai jokains, bet tā tiešām cilvēki dara un tas ir OK!
sāku ka ir atšķirība vai cilvēks to dara 1x piemēram uz kādu pasaku,ja frizūra ir sagatavota iepriekšējā dienā un mati jauzfrišina vai cilvēks to dara mēnesī no vietas ar vienu frizūru. Grūti iedomāties to par normu . Es šo dzirdu pirmo X ,ka matus var nemazgāt nedēļas divas un to var darīt kaut prezidents ,man tas neliekas normāli
31.01.2023 06:12 |
 
Reitings 4916
Reģ: 05.07.2022
Es vēljoprojām piesekoju un kad paliek par traku atsekoju,bet vienu gan neesmu sapratusi- ko nozīmē MOČIT?
nu paskaidrot kads man lūdzu varētu? Tik tiešām? Nu nav tā strādāšana vismaz ne efektīva. Varu salīdzināt sava vīra biznesu,kas ir attīstījies līdz tik tālu ,ka mēs varam mierīgi atbraukt uz lv un pus mēnesi te dzīvot ,zinot ka viss tiek kontrolēts attālināti sazinoties par lietam un darbiem nepieciešamibas gadījumā,pat pašā sākumā kad viņš uzsāka savu biznesu,ja bija daudz stresa un daudz darbu un es sapratu,ka varbūt nevar katru dienu būt 100% ģimenē,bwt tomēr vienmēr pēc darba atrada laiku mums . Bet nekad nebija tāda stresa kāda ir Didi pēdējā gada laikā ,tur var redzēt ka cilvēkam jau ir paranoja ,tas tāpēc ka visu dara tik netīri un paši jau vairs nezina ko teikusi darījuši?
Nu ka moçišana no viņas puses es redzu tikai nekvalitatīvi saplānotu laiku un tā izniekošanu, domāju,ka visiem ir daudz labāk redzams ka tak varētu saplānot savu laiku un darbus citādāk.
Elīna kādreiz varētu saviem faniem uzdot jautājumu par to cik mums svarīgi ,lai bildes tiek uzņemtas nevis viņas vannas istaba ,bet gan Tenerifes guļamistaba vai cik svarīgi lai vieni un tie paši legingi tiek parfoçeti katru reizi,kad viņas labā krūts noslīd par puscentimetru...
31.01.2023 06:20 |
 
10 gadi
Reitings 303
Reģ: 26.08.2010
IceCream @ 30.01.2023 21:33
Jā, tikko tak atčohnījos, ka Džeisonam jau šas 7 mēneši un viņš vēl kulbā. Mans, parēķināju, jau pēc 5 gribēja blisināties apkārt un nebija noturams guļus stāvoklī. Tāpēc mums bija tāda sēžamratu daļa, ko uz tā paša rāmja varēja likt, nedaudz slīpi vai guļus pēc izvēles jau ar seju braukšanas virzienā.
Man liekas, ka tas bērns ir tik supermierīgs, jo viņu kā dārzeni veģetē, visur iespundēts, pat nezina, ka kustēties var.

Nu kas par muļķībām par to klubu… man puikam. 7 mēneši, arī veljoprojam ejam ārā ar kulbu ratiem. Kāpēc? Jo tikko kā viņu ieliek ratos, tā viņš aizmieg. Un viss viņam kārtībā ar attīstību.
31.01.2023 06:30 |
 
Reitings 274
Reģ: 13.01.2023
Man meita kulbā gulēja līdz 11 menešiem. Es diena 3-4h staigaju viņas diendusas laikā līdz pat 1.5g .. Jo gulēja izcili.
31.01.2023 06:41 |
 
Reitings 6700
Reģ: 14.12.2022
L.. @ 31.01.2023 01:37

Nu cik var piekasīties par to matu pusmazgāšanu. Ne viņa pirmā šo triku atklāja. Jums visām ar pusgalvas mazgāšanu problēma tikai tāpēc, ka to Didra Latvijai pasniedza. Vismaz 10 gadus šis triks jau zināms beauty aprindās. Pati par to uzzināju no Tati Westbrook. Kad viņa to stāstīja, neviens nešausminājās un pat pamēģināja. Nu labi, netīrele Didra - protams, var rasties sajūtas, ka tas ir kaut kas stulbs vai jokains, bet tā tiešām cilvēki dara un tas ir OK!
vienalga cik jauns vai vecs triks, bet man nešķiet normāli gulēt vīrietim blakus ar smirdīgu taukainu galvu. Manav vīram patīk smaržot tīrus izmazgātus matus.
31.01.2023 06:53 |
 
Autorizēts lietotājsPatīk
Reitings 2134
Reģ: 02.01.2022
Gardenia @ 31.01.2023 06:53
vienalga cik jauns vai vecs triks, bet man nešķiet normāli gulēt vīrietim blakus ar smirdīgu taukainu galvu. Manav vīram patīk smaržot tīrus izmazgātus matus.

Vispār kāda starpība kas vīram patīk? Mati nav pirmkārt jākopj sevis dēļ?
31.01.2023 07:12 |
 
Patīk
Reitings 11244
Reģ: 18.09.2021
Meitenearputniem @ 31.01.2023 06:20
Es vēljoprojām piesekoju un kad paliek par traku atsekoju,bet vienu gan neesmu sapratusi- ko nozīmē MOČIT?
nu paskaidrot kads man lūdzu varētu? Tik tiešām? Nu nav tā strādāšana vismaz ne efektīva. Varu salīdzināt sava vīra biznesu,kas ir attīstījies līdz tik tālu ,ka mēs varam mierīgi atbraukt uz lv un pus mēnesi te dzīvot ,zinot ka viss tiek kontrolēts attālināti sazinoties par lietam un darbiem nepieciešamibas gadījumā,pat pašā sākumā kad viņš uzsāka savu biznesu,ja bija daudz stresa un daudz darbu un es sapratu,ka varbūt nevar katru dienu būt 100% ģimenē,bwt tomēr vienmēr pēc darba atrada laiku mums . Bet nekad nebija tāda stresa kāda ir Didi pēdējā gada laikā ,tur var redzēt ka cilvēkam jau ir paranoja ,tas tāpēc ka visu dara tik netīri un paši jau vairs nezina ko teikusi darījuši?
Nu ka moçišana no viņas puses es redzu tikai nekvalitatīvi saplānotu laiku un tā izniekošanu, domāju,ka visiem ir daudz labāk redzams ka tak varētu saplānot savu laiku un darbus citādāk.
Elīna kādreiz varētu saviem faniem uzdot jautājumu par to cik mums svarīgi ,lai bildes tiek uzņemtas nevis viņas vannas istaba ,bet gan Tenerifes guļamistaba vai cik svarīgi lai vieni un tie paši legingi tiek parfoçeti katru reizi,kad viņas labā krūts noslīd par puscentimetru...

Āmen! 💯💯💯
31.01.2023 07:16 |
 
Patīk
Reitings 11059
Reģ: 01.10.2016
.Eksperte. @ 31.01.2023 07:12

Vispār kāda starpība kas vīram patīk? Mati nav pirmkārt jākopj sevis dēļ?

jau gāju uz komentāru sadaļu teikt to pašu 😀
Pašai vienalga, bet galvenais, lai vīrietim smaržīgi …
31.01.2023 07:19 |
 
Reitings 138
Reģ: 12.05.2020
cory @ 30.01.2023 23:15

nebrīnītos, ja pēc tā kasjaka, kad bija #sadarbība ar Airbaltic vienam no lidojumiem uz Emirātiem un Elinčiks izpļāpājās pa visu instagram cik atkal viss ir slikti, Airbaltic uzlicis Didrihsonei banu ?
vai nebija,kad Didra nolika Air Baltic, kad par Šlesera fanoja? Kaut kas tur bija #paldiesAināram vai kas tāds...kautkas stāv atmiņā
31.01.2023 07:30 |
 
Patīk
Reitings 11059
Reģ: 01.10.2016
Velna Slota @ 31.01.2023 07:30
vai nebija,kad Didra nolika Air Baltic, kad par Šlesera fanoja? Kaut kas tur bija #paldiesAināram vai kas tāds...kautkas stāv atmiņā

Ryanair ir Aināram, bet man liekas Airbaltic nolika kaut kādu citu kašmaru dēļ, neatceros, kas viņiem tur bija par problēmu.
31.01.2023 07:33 |
 
Reitings 6700
Reģ: 14.12.2022
.Eksperte. @ 31.01.2023 07:12

Vispār kāda starpība kas vīram patīk? Mati nav pirmkārt jākopj sevis dēļ?
Es kopju un mazgāju galvenokārt sevis dēļ, bet cienu arī citus cilvēkus un apbrīnoju tās kurām šķiet forši mazgāt pus galvu😳
31.01.2023 08:01 |
 
Patīk
Reitings 15915
Reģ: 12.07.2022
mazaskudra @ 31.01.2023 01:16
Nu šis ceļojums vēl vairāk parāda cik labi biznesmeņi un domātāji ir Didrihsoni. Kapeiku pisēji visās nepareizajās vietās.
Cenšās nožīdot pie katras izdevības un pēc tam kad noiet kaut kas drusku greizi - sūdzās, ka viss ir slikti un pasaule ir netaisnīga.
Cik grūti ir paņemt tiešo reisu?
Cik grūti tik biežiem ceļotājiem ir nopirkt piemērotus ratus bērnam ar kuriem var visur? Atmaksāsies
Plus vēl viņas teksts, cik labi, ka Džeisons ceļo jau no pašas mazotnes. Nu wtf.
Nē, nu forši, bez šaubām. Bet reāli jūs iziesiet ārā pastaigā un būs bilde jums abiem kopā ar ratiem. Nevis ar Džeisonu. Sīcis tālāk par ratu malu neredz.
Džeisonam pie kājas. Džeisons grib pie mammas pupa, nevis Tenerifē.
Tad kad bērns ir lielāks, staigā, runā, utt., tad ir patiesa jēga paceļot un parādīt dažādas kultūras, cilvēkus, apkārtni, pilsētas, dabu, ēdienu un visu citu ko pasaule sniedz.
Bet skumji tas, ka no visa tā ko tikko nosaucu, Didrihsoniem interesē…. absolūti nekas.
Lūk, mans saraksts ar lietām, kas interesē Didrihsoniem ceļojumu galamērķī:
1. Vislētākais estētiski pievilcīgais dzīvoklītis, lai sanāk bombīgas bildes
2. Ledusskapis, kurā uzglabāt biezpienu un burkānu maisu no LV
3. Viens vai divi pilsētas tūristu punkti, lai uztaisītu bildes ceļojuma postam Instagramā #travel #travelgoals
4. Īres mašīna ar kuru obligāti būs kāda ķibele
5. Kafijas un bulku vieta, lai latvieši zin cik maksā kafija un bulkas konkrētajā vietā, jo tas ir svarīgi
6. Vieta reklāmai
7. Labs apgaismojums, pefketajām bildēm

💯
Zini, ja viņi rādītu tikai kafijužņikus un kūkotavas, tas vēl nebūtu tik slikti, bet viņi rāda, cik citur maksā dārzeņi un citi standarta pārtikas produkti 🤣 Vnk kāds sakars un cik var? Kad es kaut kur braucu, es rēķinos, ka par pārtiku var aiziet paliela summa, bet tas jau ir iekļauts ceļojuma budžetā un par to galva nesāp 🤔
31.01.2023 08:19 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits