Butterfly clothing

 
Reitings 302
Reģ: 07.11.2013
Sveikas! Vai kāda iepērkas pie Elīnas Didrihsones? Kāda kvalitāte drēbēm un esmu dzirdējusi, ka ļoti liels uzcenojums.
19.12.2018 11:13 |
 
Reitings 1072
Reģ: 30.03.2022
Lula @ 28.12.2022 14:00
Man liekas pēdējā laikā jau palicis labāk ar tiem pleķiem.
Tagad man, uz tām skropstām skatoties, gribas savējās berzēt. :D Tik biezi un smagi tie vēdekļi, ka pašas acis vien tādas šauras, tumšas strīpiņas.
Vistrakāk bija grūtniecības laikā. Tagad nav manīti kādu brīdi tie saplaisājušā paskata pleķi kā otrajā bildē, kura, man šķiet, ir neilgi pēc dzemdībām. Pirmā un trešā ir jaunas, ar plaukstām un pēdām viņai joprojām ir slikti.
28.12.2022 14:26 |
 
Reitings 1072
Reģ: 30.03.2022
Elielieli @ 28.12.2022 14:25
Nauris nopircis Spā atpūtu. Jāiet sieviņa nomazgāt beidzot, galīgi netīra palikusi.
Vakardien storijos tieši skatījos cik viņai pleķains kakls ?‍?
Varbūt uz kaut ko līdzīgu kā tā procedūra Turcijā? Kad uz to noberšanu aizgāja, viņa tik smuki balta bija pēc tam. Pilnīgi žēl bija, kad pirmais, ko atgriežoties mājās izdarīja, bija bieza kārta ar zieķi. Uzreiz, pirmajā vakarā pēc atgriešanās.
28.12.2022 14:31 |
 
Reitings 1701
Reģ: 03.11.2022
LiepaShmiepa @ 28.12.2022 14:26
Vistrakāk bija grūtniecības laikā. Tagad nav manīti kādu brīdi tie saplaisājušā paskata pleķi kā otrajā bildē, kura, man šķiet, ir neilgi pēc dzemdībām. Pirmā un trešā ir jaunas, ar plaukstām un pēdām viņai joprojām ir slikti.

Njaa , vai tad tiešām tās brūnums ir tā vērts, lai visu laiku būtu pleķaina , kā pašai nav pretīgi, ka āda nesmuka .
28.12.2022 14:56 |
 
Reitings 1161
Reģ: 14.01.2022
Un atskaite forumam var sākties.. 1..2..3
28.12.2022 15:34 |
 
Reitings 291
Reģ: 02.08.2022
Godīgi sakot, es nesaprotu, kā tas pleķainais fake tan viņai var šķist pievilcīgs. Visu dzīvi pakārto instagramam, kaut kādai pašas izveidotai estētikai - pat dzīvoklis viss gaišs, tīrs, var fočēties jebkurā stūrī, un būs skaisti. Bet kāpēc tas viss jāsabojā ar to netīra paskata “iedegumu”? Tak 1000x glamūrīgāk un dārgāk izskatītos nesauļota, bāla, tīra āda. Visas Butterfly bildes sabojā tie pleķi, tas rada nekoptības un netīrības sajūtu. Uzreiz viss izskatās lēti. Un, ja tik ļoti gribas brūnu ādu, tad lai aiziet 15min solārijā pagulēt ik pa laikam. Var arī uz spray tan aiziet. Tiešām nekad nesapratīšu. Katru x, kad šeit kāda ieliek tās bildes, gribas paņemt skrubi un birsti un kārtīgi noberzt to visu nost :D
28.12.2022 15:36 |
 
Reitings 7521
Reģ: 13.04.2022
es piekrītu, ka tas fake tan izskatās vienkārši briesmīgi, bet man šķiet, ka visu situāciju padara vēl traģiskāku tie briesmīgie filtri ko viņa sakrauj uz visām bildēm, lai izskatītos VĒL brūnāka, un lai viņas candy džemperītis izskatītos īpaši rozā.
28.12.2022 15:58 |
 
Reitings 17482
Reģ: 26.02.2022
Kornēlija @ 28.12.2022 15:36
Godīgi sakot, es nesaprotu, kā tas pleķainais fake tan viņai var šķist pievilcīgs. Visu dzīvi pakārto instagramam, kaut kādai pašas izveidotai estētikai - pat dzīvoklis viss gaišs, tīrs, var fočēties jebkurā stūrī, un būs skaisti. Bet kāpēc tas viss jāsabojā ar to netīra paskata “iedegumu”? Tak 1000x glamūrīgāk un dārgāk izskatītos nesauļota, bāla, tīra āda. Visas Butterfly bildes sabojā tie pleķi, tas rada nekoptības un netīrības sajūtu. Uzreiz viss izskatās lēti. Un, ja tik ļoti gribas brūnu ādu, tad lai aiziet 15min solārijā pagulēt ik pa laikam. Var arī uz spray tan aiziet. Tiešām nekad nesapratīšu. Katru x, kad šeit kāda ieliek tās bildes, gribas paņemt skrubi un birsti un kārtīgi noberzt to visu nost :D
ļoti labi atceros, ka 2019. gadā viņa bija uz spray tan aizgājusi ar sadarbību un pēctam vairs negāja 😄
28.12.2022 16:01 |
 
Reitings 7521
Reģ: 13.04.2022
forši, ka didrai ir atsūtīta ziņa no sievietes, kas ir nereāli daudz savā dzīvē sasniegusi, ļoti veiksmīga sieviete, bet valodiņa viņai kā piemājas natašiņkai, kas visu dienu sūc kokčikus uz soliņa. :D
28.12.2022 16:03 |
 
Reitings 165
Reģ: 09.12.2022
Var man kāda paskaidrot ko Elīnai nozīmē “pārfočēt/pārbildēt”? Jau kādu laiku viņai sekojot un skatoties ig storijus ievēroju, ka ikreiz, kad viņai ir jauns pievedums vai back in stock, viņa lieto šos vārdus. Kaut vai tie paši bombīgie ādas legingi nesen. Viņa storijā teica: “meitenes ātri, ejiet pērciet, kamēr vēl ir. Šos mums ātri izpērk…., bet man šodien šīs bikses jāpaspēj pārfočēt.”
Vai viņai močīt nozīmē, katru reizi pārfotografēt vienu un to pašu produktu, kas viņai visu laiku atkārtojas? Kāpēc viņa vienkārši nevar uzfilmēt vienu kvalitatīvu video, kur šis produkts tiek reklamēts un to izmantot atkārtoti. Vienkārši ieliec to vienu video un pieliec “back in stock”.
Bet varbūt es kaut ko ne tā esmu sapratusi. 🙄
28.12.2022 16:35 |
 
Reitings 1072
Reģ: 30.03.2022
Didra @ 28.12.2022 16:35
Var man kāda paskaidrot ko Elīnai nozīmē “pārfočēt/pārbildēt”? Jau kādu laiku viņai sekojot un skatoties ig storijus ievēroju, ka ikreiz, kad viņai ir jauns pievedums vai back in stock, viņa lieto šos vārdus. Kaut vai tie paši bombīgie ādas legingi nesen. Viņa storijā teica: “meitenes ātri, ejiet pērciet, kamēr vēl ir. Šos mums ātri izpērk…., bet man šodien šīs bikses jāpaspēj pārfočēt.”
Vai viņai močīt nozīmē, katru reizi pārfotografēt vienu un to pašu produktu, kas viņai visu laiku atkārtojas? Kāpēc viņa vienkārši nevar uzfilmēt vienu kvalitatīvu video, kur šis produkts tiek reklamēts un to izmantot atkārtoti. Vienkārši ieliec to vienu video un pieliec “back in stock”.
Bet varbūt es kaut ko ne tā esmu sapratusi. ?
Viss pareizi, močīšana ir regulāri taisīt jaunas bildes jau ne pārāk sen bildētām lupatām, pēc tam visas tās miljons bildes šķirot un apstrādāt (=pavilkt spilgtuma slaiderīti līdz pašam galam un izņemt ārā dzelteno krāsu, varbūt kādu sejas un ķermeņa filtru uzbombīt pa virsu). Tas ir viņas darbs, tā ir tā močīšana. Tas ir iemesls, kāpēc viņai nekad neesot nekam citam laika.
28.12.2022 16:40 |
 
Reitings 1072
Reģ: 30.03.2022
Kornēlija @ 28.12.2022 15:36
Godīgi sakot, es nesaprotu, kā tas pleķainais fake tan viņai var šķist pievilcīgs. Visu dzīvi pakārto instagramam, kaut kādai pašas izveidotai estētikai - pat dzīvoklis viss gaišs, tīrs, var fočēties jebkurā stūrī, un būs skaisti. Bet kāpēc tas viss jāsabojā ar to netīra paskata “iedegumu”? Tak 1000x glamūrīgāk un dārgāk izskatītos nesauļota, bāla, tīra āda. Visas Butterfly bildes sabojā tie pleķi, tas rada nekoptības un netīrības sajūtu. Uzreiz viss izskatās lēti. Un, ja tik ļoti gribas brūnu ādu, tad lai aiziet 15min solārijā pagulēt ik pa laikam. Var arī uz spray tan aiziet. Tiešām nekad nesapratīšu. Katru x, kad šeit kāda ieliek tās bildes, gribas paņemt skrubi un birsti un kārtīgi noberzt to visu nost :D
kā viņa vienmēr atkārto - uz smidzināšanu un solāriju viņai nav laika iet.
28.12.2022 16:41 |
 
Reitings 3475
Reģ: 08.09.2015
Tāpēc, ka viņas sortimentā ir pārsvarā vienas un tās lupatas gadiem:
1. Tā viņa imitē savu lielo močīšanu savu sekotāju acīs un Naura
2. Var patīksmināties par savu kalsnumu, jo viņai patīk kā izskatās tagad augums ne pirms gada, vai pus gada, kad bija stāvoklī.
Tā bildēšana notiek uz riņķa un notiks, jo tak pēc būtības tas ir vienīgais darbs, ko Elina dara/ māk darīt pēc viņas uzskatiem. Kas notiktu, ja tas pats Nauris pateiktu, Elina, stop, mums nevajag jaunas bildes šiem produktiem! Ko tad Elina močītu, pilnīgi interesantu būtu!
28.12.2022 16:48 |
 
Reitings 3967
Reģ: 01.03.2022
Elielieli @ 28.12.2022 14:25
Nauris nopircis Spā atpūtu. Jāiet sieviņa nomazgāt beidzot, galīgi netīra palikusi.
Vakardien storijos tieši skatījos cik viņai pleķains kakls ?‍?

Diez tā ir sadarbība? Tā jocīgi nedēļas vidū pēkšņi viņiem ir brīvs laiks.
Kāda varbūt zin kādas tur ir cenas spā, ja ņem istabu?
28.12.2022 16:48 |
 
Reitings 644
Reģ: 26.02.2022
Kādēļ man liekas, ka Džeisons pieaugot, būs netradicionālās attiecībās 🙈 Tādās, kuras Elīna neatbalsta. Esot šajā visā cacu stilā iekšā jau no mazotnes 🙈
28.12.2022 16:51 |
 
Reitings 2328
Reģ: 10.04.2022
Elīna teica, ka Nauris paņēma lielāku numuriņu, lai arī Džeisonam ir vieta. Šie tagad iet uz spā, bet kur ir pats Džeisons?
28.12.2022 16:58 |
 
Patīk
Reitings 11059
Reģ: 01.10.2016
Care Cat @ 28.12.2022 16:51
Kādēļ man liekas, ka Džeisons pieaugot, būs netradicionālās attiecībās ? Tādās, kuras Elīna neatbalsta. Esot šajā visā cacu stilā iekšā jau no mazotnes ?

Pirmkārt, no "būšanas cacīgā vidē" par geju nepaliek. :)
Otrkārt, ceru, ka tā nebūs, jo šajā ģimenē tam bērnam būtu ļoooooti grūti.
28.12.2022 16:58 |
 
Patīk
Reitings 11059
Reģ: 01.10.2016
sauliiite.paula @ 28.12.2022 16:58
Elīna teica, ka Nauris paņēma lielāku numuriņu, lai arī Džeisonam ir vieta. Šie tagad iet uz spā, bet kur ir pats Džeisons?

Protams, ka viens pats istabiņā, baby bjornā, segā un ēdot maisījumu. :D
28.12.2022 16:59 |
 
Reitings 318
Reģ: 28.12.2020
Tā kido kolekcija nav taka bišķi pa dārgu cenas? Jau ilgāku laiku domāju- nafig tiem maziem tād cepures?! Vēl divas pa 13,€??? Bodiji diezgan Ok, bet kas tā pa cenu? Zinot, ka viņa neko labu un kvalitatīvu netirgo, tad šis vien tāds pepco variants vien ir. Un bikšeles ar tām lācīšu kājiņām??? Mammas sapratīs cik tās bikšeles ir nepraktiskas un der uz vienu brīdi vai nu ļurinās pēdiņas tur. Tie kostīmi pa 65,€, nu bļē beidz smīdināt!!! Lindexā ir tik fantastiskās drebītes maziņiem, kas cenu ziņā ir līdzīgas didras cenām, bet tur ir ilgspējība, kvalitāte un nomaksāti nodokļi! #saradbībaarlindex🤫
28.12.2022 17:18 |
 
Reitings 625
Reģ: 02.09.2022
Didra @ 28.12.2022 16:35
Var man kāda paskaidrot ko Elīnai nozīmē “pārfočēt/pārbildēt”? Jau kādu laiku viņai sekojot un skatoties ig storijus ievēroju, ka ikreiz, kad viņai ir jauns pievedums vai back in stock, viņa lieto šos vārdus. Kaut vai tie paši bombīgie ādas legingi nesen. Viņa storijā teica: “meitenes ātri, ejiet pērciet, kamēr vēl ir. Šos mums ātri izpērk…., bet man šodien šīs bikses jāpaspēj pārfočēt.”
Vai viņai močīt nozīmē, katru reizi pārfotografēt vienu un to pašu produktu, kas viņai visu laiku atkārtojas? Kāpēc viņa vienkārši nevar uzfilmēt vienu kvalitatīvu video, kur šis produkts tiek reklamēts un to izmantot atkārtoti. Vienkārši ieliec to vienu video un pieliec “back in stock”.
Bet varbūt es kaut ko ne tā esmu sapratusi. ?

Nu tāpēc ka ir produkti, kas ir bildēti kad viņai bija gaiši mati un resnākas ciskiņas. Tagad pilnīgi cits cilvēks, tāpēc arī jāpārfočē.
28.12.2022 17:29 |
 
Reitings 308
Reģ: 07.07.2014
Kāpēc viņiem vajadzēja zīdaiņu gultu, ja labi redzams, ka liftā braucot uz numuriņu Džeisona nav, filmejot interjeru - Džeisona nav, ejot uz SPA, kāds parsteigums - Džeisona nav 😀
28.12.2022 17:29 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits