Butterfly clothing

 
Reitings 302
Reģ: 07.11.2013
Sveikas! Vai kāda iepērkas pie Elīnas Didrihsones? Kāda kvalitāte drēbēm un esmu dzirdējusi, ka ļoti liels uzcenojums.
19.12.2018 11:13 |
 
Reitings 9635
Reģ: 05.07.2020
saldaa_brunete @ 03.11.2022 13:18
Ja tā paskatās,tiešām traki ar matu izkrišanu. Es viņas vietā nogrieztu čolku kamēr ataug
viņa tak esot mums izņēmums, didrai viss tieši otrādāk, mati sākuši vēl vairāk augt!!😂😂
03.11.2022 13:40 |
 
Reitings 4916
Reģ: 05.07.2022
Es saprotu,ka jareklame savs produkts,bet cik es atceros no baznīcas apmeklējumiem agrāk ,mani pareizticīgo baznīca neielaida ar biksēm nez ko viņi teiktu,ja es kameras priekšā goritos apakšveļā. Un ne man nav nekas pret tādā veidā bildēm,bet tikai tad ja cilvēks netelo ka viņam tur nezin kādas vērtības un no rīta lasa Bībeli un klausās dievkalpojumus. Ja man varbūt dubultie standarti.
03.11.2022 14:46 |
 
Reitings 869
Reģ: 20.06.2022
Meitenearputniem @ 03.11.2022 14:46
Es saprotu,ka jareklame savs produkts,bet cik es atceros no baznīcas apmeklējumiem agrāk ,mani pareizticīgo baznīca neielaida ar biksēm nez ko viņi teiktu,ja es kameras priekšā goritos apakšveļā. Un ne man nav nekas pret tādā veidā bildēm,bet tikai tad ja cilvēks netelo ka viņam tur nezin kādas vērtības un no rīta lasa Bībeli un klausās dievkalpojumus. Ja man varbūt dubultie standarti.
vai ta viņa ir pareizticiga? Katrai religijai ir savi noteikumi.katoļi ir brivaki piemeram,pareizticigajiem savi noteikumi,luteraņiem savi.musulmaņu religijam vispar savadāki,tur gan aizliedz atkailināties.Tas ka ir kada reliģija mums pierastas.nenozīmē ka baznica ,religiskie parstāvji aizliedz kautko darit ārpusē.nu neaizliegs tev arpusē staigāt biksēs,lielaka daļa Krievu sieviešu staigātu tikai svarkos un kleitas garās,un lakatos(kad iet baznicā) jo lielaka daļa ir kristita tieši šaja reliģijā,
03.11.2022 15:46 |
 
Reitings 7582
Reģ: 13.04.2022
Olly30 @ 03.11.2022 15:46
vai ta viņa ir pareizticiga? Katrai religijai ir savi noteikumi.katoļi ir brivaki piemeram,pareizticigajiem savi noteikumi,luteraņiem savi.musulmaņu religijam vispar savadāki,tur gan aizliedz atkailināties.Tas ka ir kada reliģija mums pierastas.nenozīmē ka baznica ,religiskie parstāvji aizliedz kautko darit ārpusē.nu neaizliegs tev arpusē staigāt biksēs,lielaka daļa Krievu sieviešu staigātu tikai svarkos un kleitas garās,un lakatos(kad iet baznicā) jo lielaka daļa ir kristita tieši šaja reliģijā,

nav viņa pareizticīgā, bet tomēr - viņa sevi pasludina kā īpaši ticīgu, visur seko Dieva vārdam, klausās lūgšanas, lasa Bībeli un tusē tikai pie "slavēšanas mūzikas". Nez kā tas iet kopā ar lēkāšanu storijos apakšveļā?
Lai gan, viņa jau pārkāpj vienu no baušļiem "Tev nebūs Tā Kunga, sava Dieva, Vārdu nelietīgi valkāt, jo Tas Kungs neatstās nesodītu, kas Viņa Vārdu nelietīgi valkā."
03.11.2022 15:50 |
 
Reitings 886
Reģ: 03.01.2013
Tas rozā džemperis nav uz otru pusi uzvilkts? + izskatās,ka pie vienas vīles caurums.
Bet es laikam no modes atpalikusi
03.11.2022 16:23 |
 
Reitings 338
Reģ: 07.10.2022
Meitenearputniem @ 03.11.2022 14:46
Es saprotu,ka jareklame savs produkts,bet cik es atceros no baznīcas apmeklējumiem agrāk ,mani pareizticīgo baznīca neielaida ar biksēm nez ko viņi teiktu,ja es kameras priekšā goritos apakšveļā. Un ne man nav nekas pret tādā veidā bildēm,bet tikai tad ja cilvēks netelo ka viņam tur nezin kādas vērtības un no rīta lasa Bībeli un klausās dievkalpojumus. Ja man varbūt dubultie standarti.
vajag reportot katru reizi kad grozās pusplika.
03.11.2022 16:24 |
 
Reitings 869
Reģ: 20.06.2022
amoreamore @ 03.11.2022 15:50

nav viņa pareizticīgā, bet tomēr - viņa sevi pasludina kā īpaši ticīgu, visur seko Dieva vārdam, klausās lūgšanas, lasa Bībeli un tusē tikai pie "slavēšanas mūzikas". Nez kā tas iet kopā ar lēkāšanu storijos apakšveļā?
Lai gan, viņa jau pārkāpj vienu no baušļiem "Tev nebūs Tā Kunga, sava Dieva, Vārdu nelietīgi valkāt, jo Tas Kungs neatstās nesodītu, kas Viņa Vārdu nelietīgi valkā."
Par to ko kurš runā,Dievu pieminot, daudziem zakāšanu var pierakstit.un ja palasa pāris Lv
notikumus.tad Dieva vardu zākā tieši macitaji un baznicas iekšienē "sektanti". Tie ir briesmigāki zākataji.kā viena Elina ,kas pasaka ka lasa Bībeli un klausas slavināšanu.Bet es taja neiedzilinos,neesmu kristita, un psalmus ,bausļus lasiju kautkad 3 klasē mums bija obligāta maciba Ticibas maciba.90gadu beigas.Kas attiecas uz lēkašanu apakšveļā to neaizliedz darit,ja neesi klostera māsa.Ja tas ir viņas darbs rādīt apģērbus, apakšvelu kā parādīt. Meklet kadu kas nav kristits?vai uz manekena? Bet nu labi.nevelos nemaz ielist tik dziļi tādas tēmas
03.11.2022 16:36 |
 
Patīk
Reitings 34862
Reģ: 12.10.2022
Olly30 @ 03.11.2022 16:36
Par to ko kurš runā,Dievu pieminot, daudziem zakāšanu var pierakstit.un ja palasa pāris Lv
notikumus.tad Dieva vardu zākā tieši macitaji un baznicas iekšienē "sektanti". Tie ir briesmigāki zākataji.kā viena Elina ,kas pasaka ka lasa Bībeli un klausas slavināšanu.Bet es taja neiedzilinos,neesmu kristita, un psalmus ,bausļus lasiju kautkad 3 klasē mums bija obligāta maciba Ticibas maciba.90gadu beigas.Kas attiecas uz lēkašanu apakšveļā to neaizliedz darit,ja neesi klostera māsa.Ja tas ir viņas darbs rādīt apģērbus, apakšvelu kā parādīt. Meklet kadu kas nav kristits?vai uz manekena? Bet nu labi.nevelos nemaz ielist tik dziļi tādas tēmas
Didras kvēlākā aizstāve atkal ir klāt!
Kā atrādīt apakšveļu? Norādot linku uz mājaslapu, kur ir bildes. Vai lielākoties jau viņa to ir 101x atrādījusi, bet turpina arvien vairāk lēkāt apakšveļā.
Jā, jā, Elīna ir sektante, tieši tā - tie arī zākā. tu pareizi saki :D
03.11.2022 16:45 |
 
Reitings 4916
Reģ: 05.07.2022
Olly30 @ 03.11.2022 16:36
Par to ko kurš runā,Dievu pieminot, daudziem zakāšanu var pierakstit.un ja palasa pāris Lv
notikumus.tad Dieva vardu zākā tieši macitaji un baznicas iekšienē "sektanti". Tie ir briesmigāki zākataji.kā viena Elina ,kas pasaka ka lasa Bībeli un klausas slavināšanu.Bet es taja neiedzilinos,neesmu kristita, un psalmus ,bausļus lasiju kautkad 3 klasē mums bija obligāta maciba Ticibas maciba.90gadu beigas.Kas attiecas uz lēkašanu apakšveļā to neaizliedz darit,ja neesi klostera māsa.Ja tas ir viņas darbs rādīt apģērbus, apakšvelu kā parādīt. Meklet kadu kas nav kristits?vai uz manekena? Bet nu labi.nevelos nemaz ielist tik dziļi tādas tēmas
kāpēc nevar parādīt apakšveļu ar to mežģīņu kleitu vai kas viņai bija ? Ķīpa pludmales tipa vai halatina no priekšas,konkrēti kāpēc jārada plika pakaļa? Ja pati uzsver ka viņas ģimene ir vērtības ,smēķēt ir grēks ,lietot alko arī ,bet redz rādīt dibenu nav
03.11.2022 17:12 |
 
Reitings 869
Reģ: 20.06.2022
VanessaAdeliina @ 03.11.2022 16:45
Didras kvēlākā aizstāve atkal ir klāt!
Kā atrādīt apakšveļu? Norādot linku uz mājaslapu, kur ir bildes. Vai lielākoties jau viņa to ir 101x atrādījusi, bet turpina arvien vairāk lēkāt apakšveļā.
Jā, jā, Elīna ir sektante, tieši tā - tie arī zākā. tu pareizi saki :D
Es vienkārši nevaru saprast,kada tev daļa ko viņa lasa un dara savā profilā.man ir pilnigi vienalga ko viņa lasa Bibeli vai kaut Korānu.Kā tevi tas iespaido? Ka tevi iespaido, ka no rita lasis Bībeli,un pec tam radis veikala reklamas,un taja starpa reklames ari veikala apakšvelu.nu nevaru saprast.😁personīgi aizskar tavu ticību, velkautkadā veidā personigi aizskar?Es te nerados komentāros,bet es lasu tapat.un nebeidzu brinīties, cik ļoti esat iegājušas netīkama cilvēka dzivē.cik smalki detalizēti iztirzājat viņas paradito,neparadīto.Pat -kā jus sakāt kvelākās aizstaves tik smalki neskatās 🤭
03.11.2022 17:20 |
 
Autorizēts lietotājsPatīk
Reitings 2134
Reģ: 02.01.2022
Olly30 @ 03.11.2022 16:36
Par to ko kurš runā,Dievu pieminot, daudziem zakāšanu var pierakstit.un ja palasa pāris Lv
notikumus.tad Dieva vardu zākā tieši macitaji un baznicas iekšienē "sektanti". Tie ir briesmigāki zākataji.kā viena Elina ,kas pasaka ka lasa Bībeli un klausas slavināšanu.Bet es taja neiedzilinos,neesmu kristita, un psalmus ,bausļus lasiju kautkad 3 klasē mums bija obligāta maciba Ticibas maciba.90gadu beigas.Kas attiecas uz lēkašanu apakšveļā to neaizliedz darit,ja neesi klostera māsa.Ja tas ir viņas darbs rādīt apģērbus, apakšvelu kā parādīt. Meklet kadu kas nav kristits?vai uz manekena? Bet nu labi.nevelos nemaz ielist tik dziļi tādas tēmas

Es domāju, daudz lietderīgāk par citu strostēšanu šeit, būtu palasīt grāmatas un pamācīties pareizrakstību. Jālasa divreiz, lai kaut ko saprastu. Un grūti uztvert nopietni, ja pieaudzis cilvēks neprot teikumu normāli uzrakstīt.
03.11.2022 17:29 |
 
Patīk
Reitings 34862
Reģ: 12.10.2022
Olly30 @ 03.11.2022 17:20
Es vienkārši nevaru saprast,kada tev daļa ko viņa lasa un dara savā profilā.man ir pilnigi vienalga ko viņa lasa Bibeli vai kaut Korānu.Kā tevi tas iespaido? Ka tevi iespaido, ka no rita lasis Bībeli,un pec tam radis veikala reklamas,un taja starpa reklames ari veikala apakšvelu.nu nevaru saprast.?personīgi aizskar tavu ticību, velkautkadā veidā personigi aizskar?Es te nerados komentāros,bet es lasu tapat.un nebeidzu brinīties, cik ļoti esat iegājušas netīkama cilvēka dzivē.cik smalki detalizēti iztirzājat viņas paradito,neparadīto.Pat -kā jus sakāt kvelākās aizstaves tik smalki neskatās ?
Esmu pagāns. Mani reliģija neinteresē galīgi, bet kā pagānam ir smieklīgi vērot to visu reliģiju no malas, kas uzsver vienā teikumā Dievu un otrā rāda savu dibenu :D
Kā populārs cilvēks, viņa piekrīt tam, ka par viņu runās. Bet tu gan šeit spēj attaisnot visas viņas darbības. Neesi domājusi viņai iet par dzīves scenogrāfi? Jo pašai Elīnai bieži vien rodas problēmas ar attaisnošanos, bet tev lieliski sanāk attaisnot katru viņas gājienu! :D
03.11.2022 17:32 |
 
Reitings 869
Reģ: 20.06.2022
VanessaAdeliina @ 03.11.2022 17:32
Esmu pagāns. Mani reliģija neinteresē galīgi, bet kā pagānam ir smieklīgi vērot to visu reliģiju no malas, kas uzsver vienā teikumā Dievu un otrā rāda savu dibenu :D
Kā populārs cilvēks, viņa piekrīt tam, ka par viņu runās. Bet tu gan šeit spēj attaisnot visas viņas darbības. Neesi domājusi viņai iet par dzīves scenogrāfi? Jo pašai Elīnai bieži vien rodas problēmas ar attaisnošanos, bet tev lieliski sanāk attaisnot katru viņas gājienu! :D
es ari atbildeju,ka neesu kristita.un religija nelienu.Mums tur nav ko darīt.Lai spriež,kas ir iesaistiti.Pat Karadzana ir pareizticiga un virs musulmaņu religija.Un starp viņiem ir kompromisi.un drikst nobildeties ari peldkostima.Tapec nesaprotu šo šumēsanos,par religiju un apakšveļu😁
03.11.2022 18:04 |
 
Reitings 869
Reģ: 20.06.2022
.Eksperte. @ 03.11.2022 17:29

Es domāju, daudz lietderīgāk par citu strostēšanu šeit, būtu palasīt grāmatas un pamācīties pareizrakstību. Jālasa divreiz, lai kaut ko saprastu. Un grūti uztvert nopietni, ja pieaudzis cilvēks neprot teikumu normāli uzrakstīt.
jap telefons man ir vāja vieta, kur rakstīt,ar pilspalvu man vieglāk rakstit.,bet vēstules ar roku jums nesutišu😁kam vajag ,tas sapratis.kas negribēs tas arī nesapratīs
03.11.2022 18:08 |
 
Patīk
Reitings 11059
Reģ: 01.10.2016
Piiilnīgi vienalga cik plika viņa gorās un vai tas iet kopā ar viņas reliģiju. Par to lai Jencīts domā un risina 😀😀
Man liekas labāk vajag uztraukties par to kādus ēšanas paradumus viņa popularizē
03.11.2022 18:36 |
 
Patīk
Reitings 11059
Reģ: 01.10.2016
Negribu papildus triggerot viņas ēšanas traucējumus, bet nu slimīgi kaulaina jau viņa neizskatās. Noteikti nav tā, ka tik no burkāniem pārtiek. Kaut ko varbūt arī apēd no tā, ko parasti atrāda, varbūt nav tiik traki viņai tas viss šobrīd.
03.11.2022 18:51 |
 
Reitings 2396
Reģ: 11.10.2022
Lula @ 03.11.2022 18:36
Piiilnīgi vienalga cik plika viņa gorās un vai tas iet kopā ar viņas reliģiju. Par to lai Jencīts domā un risina ??
Man liekas labāk vajag uztraukties par to kādus ēšanas paradumus viņa popularizē

Nu tas jau iet roku rokā - ēšanas traucējumi un šī paštīksmināšanās apakšveļā.
Nez kas tam cilvēkam galvā darās, šito visu rādot🤦‍♀️
Un vēl piecas kapeikas par prioritātēm - iet uz kafūzi ar drušku, kuru gadu nav redzējusi! ✌ laikam smels visas iespējas, lai tik nebūt mājās! Pēkšņi nu tik aktīva, tik aktīva.
03.11.2022 21:55 |
 
Reitings 318
Reģ: 28.12.2020
Gudralapsa @ 03.11.2022 21:55

Nu tas jau iet roku rokā - ēšanas traucējumi un šī paštīksmināšanās apakšveļā.
Nez kas tam cilvēkam galvā darās, šito visu rādot?‍♀️
Un vēl piecas kapeikas par prioritātēm - iet uz kafūzi ar drušku, kuru gadu nav redzējusi! ✌ laikam smels visas iespējas, lai tik nebūt mājās! Pēkšņi nu tik aktīva, tik aktīva.
btw tā draudzene gluži kā didras kopija! Ka 1:1😁😁😁
03.11.2022 22:01 |
 
Reitings 591
Reģ: 13.01.2021
pag, vina telegram pateica, ka “bieza auduma bikses padara resnaku”? es pareizi sapratu ? ;D zeme atveries
03.11.2022 22:26 |
 
Patīk
Reitings 11059
Reģ: 01.10.2016
Ar tām karotītēm gan diezgan slimīgi :(
Kuram normālam cilvēkam tā “cepī” ēst ar mini galda piederumiem? Nu nevienam
03.11.2022 23:59 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits
vairāk  >

Lietotāji online (1)