Butterfly clothing

 
Reitings 302
Reģ: 07.11.2013
Sveikas! Vai kāda iepērkas pie Elīnas Didrihsones? Kāda kvalitāte drēbēm un esmu dzirdējusi, ka ļoti liels uzcenojums.
19.12.2018 11:13 |
 
Reitings 4916
Reģ: 05.07.2022
Īstenībā tas ir briesmigika viņa var štukas tērēt matiem ,pupiem un visām citām operācijām,kas būs vizuāli redzamas ,bet savest iekšā kārtībā redz nav jēgas...
Šis pats arī ar attīstību,kaut kad runāja par kaut kādām mācībām ,bet mēs tak visi redzam ,ka viņai dzīvē nekas neinteresē
28.10.2022 12:03 |
 
10 gadi
Reitings 1165
Reģ: 18.08.2011
Man vienkārši trūkst vārdu..

28.10.2022 12:04 |
 
Reitings 2335
Reģ: 10.04.2022
Man liekas, ka Didra šitā sevi novedīs līdz kapam, ja nesavāksies un nesavedīs savu veselību kārtībā
28.10.2022 12:28 |
 
Reitings 5947
Reģ: 29.03.2022
Spanic @ 28.10.2022 12:04
Man vienkārši trūkst vārdu..

Tikpat labi viņa varēja visu pieri melnu aizkrāsot, šī brīža situācija jau diži neatšķiras. 😃
28.10.2022 12:44 |
 
Reitings 7618
Reģ: 27.02.2022
SALOMEJA @ 28.10.2022 11:44
Var jau būt, ka grūtniecība saasināja visas veselības problēmas, bet tas nemaina faktu, ka problēmas sakne ir dzīvesveidā. Knakstināšanās, badošanās, tikI kafija un caurejas zāles - te ir sekas! Protams, ka viņa ārstam nesaka, ka ēdu tikai burkānus un batāšu frī ar kafiju :D Saka - ēdu veselīgi, daudz dārzeņus, regulāri (knakstinos).
Domāju, kā viņai kā jaunai sievietei un močītājai ir šoks, ka nevar vienkārši izdzert tabletes un izoperēt. Jau no grūtniecības sākumā skandināja - man vienalga par problēmām, visu pēc tam izoperēšu! Tagad izrādās, ka tā nevar. Jau paredzu, ka pie fizioterapeita viņa aizies maksimums 3 reizes, tāpat kā ar teipiem - nevarēs dabūt pierakstu foršā laikā un vispār apniks ar to ņemties. Aizies uz operāciju, kas, ak vai, nebūs efektīva, un tad raudas kameras priekšā, ka viņa taču maksāja par operāciju un rezultāts nav tāds, kā gaidīts.
Nav vairs īpaši žēl Elīnas. Var noprast, ka Nauris jau ir aizrādījis par ēšanu, bet viņa nekad neatzīs, ka nemočī pareizi. Lai tad dzīvo, kā pati prot.
Žēl tikai Džeisona, kas jau aizfīrēts pie radiem. Izšaus nākamo bombeniti, nedod dievs, vēl vienu puisīti, ko nav jautri ģērbt kā instagrammigu lelliti - arī to nevajadzēs.
Galvenais, ka ir sen kārotā šķirba starp kājām :D
kādam tā stulbene ir bijusi žēl? 🤔
28.10.2022 12:51 |
 
Reitings 7618
Reģ: 27.02.2022
Un labi vien ir, ka sīko nogrūž kādam citam, tie gan jau par viņu normāli parūpējās, ne nomet stūrī, baby borna.
28.10.2022 12:53 |
 
Reitings 2035
Reģ: 01.08.2021
Es arī uzskatu, ka tīri bērna attīstībai ir labāk, ka Džeisons ir ar kādu citu. Gan jau vecvecāki ņemas ar bērnu, netur visu laiku beņķī iežmiegtu, izved pastaigās, tā pati Annmarija, ja saņem naudu. Tā pat šitā māte ne veido mātes-bērna piesaisti nekā, tad kāds labums Džeisonam, ka viņa tur tirinās pie lampām. Lai bērns ir kopā ar tiem, kas dos viņam uzmanību. Šitie vecākiem jau nav laika nekam citam kā tikai Butterfly.
28.10.2022 13:05 |
 
Patīk
Reitings 15875
Reģ: 12.07.2022
Draudzene vakar Luvrā atrada bezmaksas WC, Didrai kā vienmēr neveicas vai patīk pārspīlēt 😄
28.10.2022 13:28 |
 
Reitings 45
Reģ: 29.05.2022
Tak pa pilno ir tādi vecaki ka didriksonu ģimenenīte. Tak pa pilno ir ģimenītes kur bērnam neko nevar nopirkt jo māte nemočī. Džeisonam vismaz būs kā bērnam mantojums ko māte samučijusi būs. Tūlīt kliegsiet, mīlestība, mīlestībai viss mūžs ejams.
28.10.2022 13:34 |
 
10 gadi
Reitings 7728
Reģ: 29.09.2009
Pag, pag vēl šonedēļ dziedāja, ka tuvākajā laikā plāno vēl bērnus un tikai tad taisīs pārtaisīts krūtis.
28.10.2022 14:24 |
 
Reitings 886
Reģ: 03.01.2013
SALOMEJA @ 28.10.2022 11:44
Var jau būt, ka grūtniecība saasināja visas veselības problēmas, bet tas nemaina faktu, ka problēmas sakne ir dzīvesveidā. Knakstināšanās, badošanās, tikI kafija un caurejas zāles - te ir sekas! Protams, ka viņa ārstam nesaka, ka ēdu tikai burkānus un batāšu frī ar kafiju :D Saka - ēdu veselīgi, daudz dārzeņus, regulāri (knakstinos).
Domāju, kā viņai kā jaunai sievietei un močītājai ir šoks, ka nevar vienkārši izdzert tabletes un izoperēt. Jau no grūtniecības sākumā skandināja - man vienalga par problēmām, visu pēc tam izoperēšu! Tagad izrādās, ka tā nevar. Jau paredzu, ka pie fizioterapeita viņa aizies maksimums 3 reizes, tāpat kā ar teipiem - nevarēs dabūt pierakstu foršā laikā un vispār apniks ar to ņemties. Aizies uz operāciju, kas, ak vai, nebūs efektīva, un tad raudas kameras priekšā, ka viņa taču maksāja par operāciju un rezultāts nav tāds, kā gaidīts.
Nav vairs īpaši žēl Elīnas. Var noprast, ka Nauris jau ir aizrādījis par ēšanu, bet viņa nekad neatzīs, ka nemočī pareizi. Lai tad dzīvo, kā pati prot.
Žēl tikai Džeisona, kas jau aizfīrēts pie radiem. Izšaus nākamo bombeniti, nedod dievs, vēl vienu puisīti, ko nav jautri ģērbt kā instagrammigu lelliti - arī to nevajadzēs.
Galvenais, ka ir sen kārotā šķirba starp kājām :D

Ārsts noteikti izstāstījis ir visus riskus, arī, to,ka operācija var nesniegt nepieciešamo rezultātu 😁 Bet Didra jau kliegs savu,ja nu tur kkas neizdosies. Tjip ārsts bùs vainígs 😅
Kad man bija šķielēšanas labošanas op., tad ārsts izskaidroja kas un kā, arī to,ka operācija var neizdoties (tb rezultāts var nebùt 100%). Parakstīju arī līgumu,ka saprotu un apzinos. Atceros arī,ka līgumā bija punkts,ka es nedrīkstu saslimt cik tur dienas pēc operācijas,lai nebūtu saasinājumi 😄 Absurdi itkā,bet mēs jau paši vien sevi sargājam. Nevis kāds cits :)
28.10.2022 14:51 |
 
Reitings 1369
Reģ: 12.11.2021
ziemeļblāzma @ 28.10.2022 12:00
Nu kāpēc tā jāpārspīlē ar tām uzacīm, izskatās kā divas apgāzušās kaijas ??
Mazliet noņemtu tās skropstas, tad būtu baigi ok, pat tās lūpas vairs neizceltos un neliktos tik briesmīgas. Vai tiešām nevar samērīgi visu darīt. Varu vien iedomāties, kā tas meikaps izskatās dzīvē, caur storijiem un bildēm jau vēl neliekas tik šausmīgi daudz tas viss.

Drīzāk izskatas pēc atplestām kājām :D
28.10.2022 15:09 |
 
Patīk
Reitings 11059
Reģ: 01.10.2016
amoilova @ 28.10.2022 13:34
Tak pa pilno ir tādi vecaki ka didriksonu ģimenenīte. Tak pa pilno ir ģimenītes kur bērnam neko nevar nopirkt jo māte nemočī. Džeisonam vismaz būs kā bērnam mantojums ko māte samučijusi būs. Tūlīt kliegsiet, mīlestība, mīlestībai viss mūžs ejams.

Es arī piekrītu, tas ir traki, bet Elīna nav vienīgā tāda vālodze, kas nogrūž bērnu citiem. Vienkārši mēs to ikdienā skatāmies, bet reāli vēl daudzi bērni tā uzaug. Es nesaku, ka tas ir pareizi, protams, ka ne. Bet vismaz bērns būs nodrošināts un saņem mīlestību no vecvecākiem
28.10.2022 15:15 |
 
Reitings 4916
Reģ: 05.07.2022
Lula @ 28.10.2022 15:15

Es arī piekrītu, tas ir traki, bet Elīna nav vienīgā tāda vālodze, kas nogrūž bērnu citiem. Vienkārši mēs to ikdienā skatāmies, bet reāli vēl daudzi bērni tā uzaug. Es nesaku, ka tas ir pareizi, protams, ka ne. Bet vismaz bērns būs nodrošināts un saņem mīlestību no vecvecākiem
nu paga Elīnas māte arī nav tas attapigakais cilvēks un tas ,ko Elīna dara ,nāk no viņas . Tātad tur ir tieši tik pat visticamāk apdraudēta bērna dzīvība . Cerības uz Naura māti? Tā wannabe aukle vai tad ir baigi zinoša bernkopiba?
28.10.2022 15:49 |
 
Patīk
Reitings 11059
Reģ: 01.10.2016
Meitenearputniem @ 28.10.2022 15:49
nu paga Elīnas māte arī nav tas attapigakais cilvēks un tas ,ko Elīna dara ,nāk no viņas . Tātad tur ir tieši tik pat visticamāk apdraudēta bērna dzīvība . Cerības uz Naura māti? Tā wannabe aukle vai tad ir baigi zinoša bernkopiba?

Nu a ko darīt? Tu pati ņemsi un auklēsi?
Es saku, ka tā situācija nav laba, bet ne jau viņa vienīgā tāda, un kāds jau par to bērnu rūpējas, netiek viens pats mājās atstāts, lai tiešām būtu bāriņtiesu jāsauc.
28.10.2022 15:55 |
 
Reitings 4916
Reģ: 05.07.2022
Lula @ 28.10.2022 15:55

Nu a ko darīt? Tu pati ņemsi un auklēsi?
Es saku, ka tā situācija nav laba, bet ne jau viņa vienīgā tāda, un kāds jau par to bērnu rūpējas, netiek viens pats mājās atstāts, lai tiešām būtu bāriņtiesu jāsauc.
gadus desmit nedzīvoju Latvijā tāpēc diemžēl nezinu kā tas notiek,bet vai nevar vienkārši uzrakstit iesniegumu,lai aiziet viņas dzīves vieta apsekot? Vismaz civilizētas valstīs pietiek ar vienu anonīmu zvanu ,lai vecākus tad vēl ilgi kontrolētu
28.10.2022 16:08 |
 
Reitings 591
Reģ: 13.01.2021
Visa šī bērna nogrūzšanas situācija ir drošvien īpaši sāpīga skatoties no malas māminām, kas nevar atlauties nestrādāt, kas dzīvo no mēneša uz mēnesi un dodas uz darbu ar grūtu sirdi atstājot mazulīti vecākiem, darbā esot pārdzīvo. Elīna var atlauties būt ar bērninu, taču gluźi vienkārši izvēlas to nedarīt. 😔😔
28.10.2022 16:10 |
 
Reitings 4916
Reģ: 05.07.2022
lupin @ 28.10.2022 16:10
Visa šī bērna nogrūzšanas situācija ir drošvien īpaši sāpīga skatoties no malas māminām, kas nevar atlauties nestrādāt, kas dzīvo no mēneša uz mēnesi un dodas uz darbu ar grūtu sirdi atstājot mazulīti vecākiem, darbā esot pārdzīvo. Elīna var atlauties būt ar bērninu, taču gluźi vienkārši izvēlas to nedarīt. ??
man nācās izvēlēties atgriezties darbā ,kad mājām bija 2 mēn vai palikt tikai ar vīra ienākumiem. Un kad pirmo reizi tika palaists uz pāris stundām un daycare bija tik sirreālās sajūtas nu reāli nesaprotu kā var jau gribēt nogruzt bērnu malā tāda vecuma ja cilvēkam ir darbs,kur viņa var arī nestrādāt vai apvienot ar bērnu,bet ne un būsim godīgi viņa nemaz tajā taureņi nav nekas vairāk kā vienkārši modele un grekazis. Viņa jau cik dienas mājās un bērna vēl nav . Tā vispār ir māte? Ar ko viņa labāka par alkoholiķem?
28.10.2022 16:17 |
 
10 gadi
Reitings 436
Reģ: 21.11.2009
Kā man besī, ka tas Nauris cepjas un visu laiku uzsver "tā ir tikai Latvijā", tikai Latvijā neļauj darboties uzņēmējiem, tikai Latvijā soda par haštaga nelietošanu utt. Tiešām ir painteresējies kā ir citās valstīs? Piemēram, Norvēğijā ar likumu ir aizliegts pie reklāmpostiem likt bildes ar filtriem.
28.10.2022 16:49 |
 
Patīk
Reitings 11059
Reģ: 01.10.2016
Meitenearputniem @ 28.10.2022 16:08
gadus desmit nedzīvoju Latvijā tāpēc diemžēl nezinu kā tas notiek,bet vai nevar vienkārši uzrakstit iesniegumu,lai aiziet viņas dzīves vieta apsekot? Vismaz civilizētas valstīs pietiek ar vienu anonīmu zvanu ,lai vecākus tad vēl ilgi kontrolētu
'
Nu bet neko taaaadu jau viņi nedara, bāriņtiesai ir jāapseko daudz nopietnāki gadījumi, ne jau "par ilgu tur babi bjornā un pārāk bieži dod omai auklēt" come on
28.10.2022 16:53 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits