Butterfly clothing

 
Reitings 302
Reģ: 07.11.2013
Sveikas! Vai kāda iepērkas pie Elīnas Didrihsones? Kāda kvalitāte drēbēm un esmu dzirdējusi, ka ļoti liels uzcenojums.
19.12.2018 11:13 |
 
Reitings 551
Reģ: 23.01.2022
Haha. Elīna saka Naurim fričene 5os no rīta taisīta. Kristīne saka- kādos 5..7os!! Elīnai visu patīk pārspīlēt. Jo dramatiskāk jo labāk
14.10.2022 12:36 |
 
Reitings 7489
Reģ: 13.04.2022
Elīna pēdējā savā storijā saka, ka Kristīne ir pabeigusi taisīt frizūru, un didra var iet krāsoties? KRĀSOTIES? Tobiš, tas kas viņai tagad ir uz sejas, tas saucās "no make up didra"?
14.10.2022 12:49 |
 
Reitings 55
Reģ: 11.04.2022
Jau kuri reizi, kad Kristīne Elīnai taisa frizūru ir sajūta, ka Kristīnei Elīna besī. 😀
14.10.2022 12:55 |
 
Reitings 7780
Reģ: 05.09.2022
thegaga @ 14.10.2022 12:55
Jau kuri reizi, kad Kristīne Elīnai taisa frizūru ir sajūta, ka Kristīnei Elīna besī. ?
Jaa , var redzeet ka Kristine nepakljaujaas Didras muldeeshanai. Un Kristiinei nepattik taas Didras sienaaza uusinjas, bet Didra taa grib un vinjai jaataisa. Jau ieprieksheejaas reizes Kristine taisot ieteicaas -taa meitenes nedariet, taa nevajag dariit 😄 un shoreiz atkal 🤭 Un taa Didras iedomiiba, Kad Kristine pasaka - Nevis 5 bet 7os . Didra vispaar izliekas to nedzirdam 🤭🤣
14.10.2022 13:20 |
 
Reitings 2420
Reģ: 13.07.2016
vivii @ 14.10.2022 10:45

Sāk likties, ka Nauris par viņu ierēc, sākot ar tirgus somas story un uz priekšu ?

Man vispār šķiet, ka tam tārpam ir vienalga,ko par viņa "mīļo sieviņu" runā, raksta utt. Galvenais, ka par viņu pašu nerunā sliktu. Tas pierādījās kaut vai tajā reizē, kad viņam DM bija rakstīts par Elīnu, Butterfly un atlaidēm darbiniekiem. Vienīgais, ko viņš izlaboja bija par %, kādus darbinieki saņem tām lupatām. Par to, ka sievu nod*rš neko. Arī live bāžās pa vidu, līdz kāda bija iekomentējusi, lai paklusē, nepārtrauc Elīnu. Tak 100% patiešām apvainojās. Viņam tik ļoti vajag, lai viņu novērtē visi, stāsta, cik labs viņš ir, foršiņš, kāds tētuks bla bla bla. Bet nu tur līdz šim visam kā līdz kosmosam. Un tā augstprātība, kas no viņa laužas ārā, zvaigzne atradies.
14.10.2022 13:34 |
 
Reitings 726
Reģ: 07.04.2022
Lai man piedod visi tie uzņēmumi, kurus reklamē Nauris, bet nu klausoties viņu, galīgi nerodas sajūta - o, šo gribu izmēģināt utt..
14.10.2022 13:37 |
 
Reitings 726
Reģ: 07.04.2022
Duuss @ 14.10.2022 12:14

Tieši šo gribēju likt, bet nesanāca bildi pievienot. Nu vienkārši wtf ???‍♀️

Lūpas visur iet pa priekšu 🤣
14.10.2022 13:39 |
 
Reitings 1072
Reģ: 30.03.2022
Dalia @ 14.10.2022 10:41
Meitenes,
vai Elīnai viņas matu eļļas, kuras drīz taisās pārdod nepalīdz?
Mati nenormāli sausi kā salmi.
Pagaidīs, kad ieliks matos keratīnu, svaigi nokrāsos un tad sāks pārdod bombiskās matu eļļiņas?
Briesmīgi mati un tik bieži pie friziera iet

Nesen teica, ka visas tās testa eļļiņas esot sliktas un tādas nepārdos.
14.10.2022 14:01 |
 
Patīk
Reitings 34368
Reģ: 12.10.2022
Es domāju, ka pirmajās reizēs Kristīne saņēma daudz pretīgu ziņu par to, kā Elīna viņu izmanto un kā izskatās viņas taisītie mati. Beigās jau viņas popularitāte, kur Elīna viņu storijos parāda, izraisa drīzāk sliktu reputāciju.
Tagad beidzot ir sapratusi un sauc lietas īstajos vārdos! Malacis! Elīna ir liela mele, bija, ir un paliks. Lai dzīvo savā vienradžu pasaulē, bet kādā brīdī tā sabruks.
14.10.2022 15:02 |
 
Reitings 2315
Reģ: 10.04.2022

Elīn, izbeidz pumpēt tās lūpas. Tur viss ir dirsā, paskaties uz savu lūpas kaktiņu
14.10.2022 17:11 |
 
10 gadi
Reitings 9740
Reģ: 15.03.2012
sauliiite.paula @ 14.10.2022 17:11

Elīn, izbeidz pumpēt tās lūpas. Tur viss ir dirsā, paskaties uz savu lūpas kaktiņu

Wooow 😳 tam lūpu veidojumam ķip jāliek izskatīties mazākam degunam? Ta tur viss ir liels un masīvs!! Nu kā var sevi tā sačakarēt, nu kā, kā-āā? 😱
14.10.2022 17:47 |
 
Reitings 2035
Reģ: 01.08.2021
Man jau kuro reizi liekas, ka Elīna vnk muld par to savu agro celšanos un, ka viņa jau strādājot nez no cikiem utt. Kā nekā storiji parasti tiek ielikti no rīta tik ap 10:00. Un nav pirmā reize, kad viņa reāli muld, ka Kristīne jau bez maz 5:00 viņai taisa matus, kaut gan tā nemaz nav, vienreiz jau viņa kaut tika pieķerta melos, es arī pat neticu, ka Kristīne tiešām celtos katru reizi 4:00, lai būtu 5:00 pie Elīnas, viņai tak klientu netrūkst. Viņa reāli muld vienā muldēšanā, nu nav viņa nekāda močītāja, nu ok viņa strādā daudz, bet nu nejau kā šī pasniedz, ka ceļas 4:00, 5:00 katru ritu , lai strādātu 😁
14.10.2022 17:56 |
 
Reitings 2315
Reģ: 10.04.2022
Skaistslaiks @ 14.10.2022 17:56
Man jau kuro reizi liekas, ka Elīna vnk muld par to savu agro celšanos un, ka viņa jau strādājot nez no cikiem utt. Kā nekā storiji parasti tiek ielikti no rīta tik ap 10:00. Un nav pirmā reize, kad viņa reāli muld, ka Kristīne jau bez maz 5:00 viņai taisa matus, kaut gan tā nemaz nav, vienreiz jau viņa kaut tika pieķerta melos, es arī pat neticu, ka Kristīne tiešām celtos katru reizi 4:00, lai būtu 5:00 pie Elīnas, viņai tak klientu netrūkst. Viņa reāli muld vienā muldēšanā, nu nav viņa nekāda močītāja, nu ok viņa strādā daudz, bet nu nejau kā šī pasniedz, ka ceļas 4:00, 5:00 katru ritu , lai strādātu ?

Nu būsim reāli, lai Elīna celtos 5 no rīta, un nejustos sūds visas dienas garumā, viņai vajadzētu iet gulēt ap 23, bet viņa bieži vien online ir redzēta vēl kudiš pāri 00. Un neticu, ka viņai pietiek miega 4-5h, ja jau tik ļoti “močī”. Nezinu ko viņa ar visu šito cenšas pateikt.
14.10.2022 18:02 |
 
Reitings 2035
Reģ: 01.08.2021
Īsti nesaprotu Elīnas teikto, viņai esot sakairināts kuņģis, bet tā kā viņa baro mazo, tad pagaidām to nevar ārstēt? Tātad, jautājums, pie kādas ārstes viņa ir bijusi?! Ja ir sakairināts kuņģis, tad tu sāc ar speciālu diētu, mainam ēšanas paradumus, ja tas nedod rezultātu, tad sāc lietot kaut kādus medikamentus. Es esmu ar ļoti jutīgu kuņģi, jau no pusaudžu gadiem, un cik dzīvē esmu bijusi pie ārsta, vienmēr ir bijis jāsāk ar ēšanas paradumu maiņu, cik iespējams stresa izslēgšana, Elīna pati par sevi ēd pilnīgi kosmos, ja reiz pat baro to bērnu, tad ēšanas paradumu maiņa ir must have. Ja tā ārste ir viņas sekotāja, vai nav redzējusi viņas paradumus, litriem kafija, saldumi, mazkaloriju diēta, marinēti produkti vienvārdsakot viss, kas kairina kuņģi. Šeit atkal izskatās, ka Elīna kaut ko muld, vai tā ārste ir neprofesionāle.
14.10.2022 19:43 |
 
Reitings 311
Reģ: 12.07.2022
Skaistslaiks @ 14.10.2022 19:43
Īsti nesaprotu Elīnas teikto, viņai esot sakairināts kuņģis, bet tā kā viņa baro mazo, tad pagaidām to nevar ārstēt? Tātad, jautājums, pie kādas ārstes viņa ir bijusi?! Ja ir sakairināts kuņģis, tad tu sāc ar speciālu diētu, mainam ēšanas paradumus, ja tas nedod rezultātu, tad sāc lietot kaut kādus medikamentus. Es esmu ar ļoti jutīgu kuņģi, jau no pusaudžu gadiem, un cik dzīvē esmu bijusi pie ārsta, vienmēr ir bijis jāsāk ar ēšanas paradumu maiņu, cik iespējams stresa izslēgšana, Elīna pati par sevi ēd pilnīgi kosmos, ja reiz pat baro to bērnu, tad ēšanas paradumu maiņa ir must have. Ja tā ārste ir viņas sekotāja, vai nav redzējusi viņas paradumus, litriem kafija, saldumi, mazkaloriju diēta, marinēti produkti vienvārdsakot viss, kas kairina kuņģi. Šeit atkal izskatās, ka Elīna kaut ko muld, vai tā ārste ir neprofesionāle.
tu man burtiski vārdus no mutes izrāvi. Pašai ir med.izglítība un ēšanas paradumu/uztura maiņa ir must have pie kuņģa zarnu trakta saslimšanām.
14.10.2022 20:05 |
 
Reitings 23088
Reģ: 18.08.2022
Skaistslaiks @ 14.10.2022 19:43
Īsti nesaprotu Elīnas teikto, viņai esot sakairināts kuņģis, bet tā kā viņa baro mazo, tad pagaidām to nevar ārstēt? Tātad, jautājums, pie kādas ārstes viņa ir bijusi?! Ja ir sakairināts kuņģis, tad tu sāc ar speciālu diētu, mainam ēšanas paradumus, ja tas nedod rezultātu, tad sāc lietot kaut kādus medikamentus. Es esmu ar ļoti jutīgu kuņģi, jau no pusaudžu gadiem, un cik dzīvē esmu bijusi pie ārsta, vienmēr ir bijis jāsāk ar ēšanas paradumu maiņu, cik iespējams stresa izslēgšana, Elīna pati par sevi ēd pilnīgi kosmos, ja reiz pat baro to bērnu, tad ēšanas paradumu maiņa ir must have. Ja tā ārste ir viņas sekotāja, vai nav redzējusi viņas paradumus, litriem kafija, saldumi, mazkaloriju diēta, marinēti produkti vienvārdsakot viss, kas kairina kuņģi. Šeit atkal izskatās, ka Elīna kaut ko muld, vai tā ārste ir neprofesionāle.

To kafiju ,kā pirmo vajag izslēgt ,pėc tam visus tos marinētos gurkīšus,skabetos kapostus un ellā vāritos fricīšus,bet Elīna negrib kaut ko mainit,vieglak tak zāles dzert!😑
14.10.2022 20:20 |
 
10 gadi
Reitings 2724
Reģ: 29.01.2009
Skaistslaiks @ 14.10.2022 19:43
Īsti nesaprotu Elīnas teikto, viņai esot sakairināts kuņģis, bet tā kā viņa baro mazo, tad pagaidām to nevar ārstēt? Tātad, jautājums, pie kādas ārstes viņa ir bijusi?! Ja ir sakairināts kuņģis, tad tu sāc ar speciālu diētu, mainam ēšanas paradumus, ja tas nedod rezultātu, tad sāc lietot kaut kādus medikamentus. Es esmu ar ļoti jutīgu kuņģi, jau no pusaudžu gadiem, un cik dzīvē esmu bijusi pie ārsta, vienmēr ir bijis jāsāk ar ēšanas paradumu maiņu, cik iespējams stresa izslēgšana, Elīna pati par sevi ēd pilnīgi kosmos, ja reiz pat baro to bērnu, tad ēšanas paradumu maiņa ir must have. Ja tā ārste ir viņas sekotāja, vai nav redzējusi viņas paradumus, litriem kafija, saldumi, mazkaloriju diēta, marinēti produkti vienvārdsakot viss, kas kairina kuņģi. Šeit atkal izskatās, ka Elīna kaut ko muld, vai tā ārste ir neprofesionāle.

Elīna nedzirdēja to daļu par ēšanas paradumu maiņu, jo tas viņai nav aktuāli. Viņai patīk fokuss uz medikamentiem, jo viņai ar ēšanu "nav problēmu".
Pēc tam atkal klaigās, ka nav neviens pateicis.
100 punkti, ka teica, bet laida caur ausi.
14.10.2022 21:07 |
 
Reitings 5974
Reģ: 14.02.2021
Nesaprotu kā tā Kristīnei nav kauns taisīt Didrai frizūras. Es reāli pa nekādu naudu to nedarītu.
Un baidos, ka tas viss ar Didru nebeigsies. Kuņģa čūla var izveidoties atkal, plīst, kairināt kuņģi, barības vadu, barības vads ar var plīst un tās būs beigas.
15.10.2022 08:21 |
 
Reitings 55
Reģ: 11.04.2022
SantaBarbara @ 14.10.2022 20:20

To kafiju ,kā pirmo vajag izslēgt ,pėc tam visus tos marinētos gurkīšus,skabetos kapostus un ellā vāritos fricīšus,bet Elīna negrib kaut ko mainit,vieglak tak zāles dzert!?

Skābētus kāpostus var atstāt, jo labās baktērijas, bet pārējais ir jāizslēdz. Pati visu šo vasaru cīnījos ar kuņģa čūlu, kam pievienojās gastrīts. Un galvenais uzsvars bija tieši uz ēšanas paradumu maiņu. Vēljoprojām bail ēst svaigus dārzeņus un augļus, visu tikai pagatavotā veidā. Tāpēc Elīna ar burkānu graušanu neko kārtībā nesavedīs. Un jā, medikamenti pie šīm diagnozēm vispār ir sekundāri. Var dzert kādus vien grib, bet ēšana (arī regulāras ēdienreizes) ir svarīgāka.
15.10.2022 09:52 |
 
Reitings 23088
Reģ: 18.08.2022
thegaga @ 15.10.2022 09:52

Skābētus kāpostus var atstāt, jo labās baktērijas, bet pārējais ir jāizslēdz. Pati visu šo vasaru cīnījos ar kuņģa čūlu, kam pievienojās gastrīts. Un galvenais uzsvars bija tieši uz ēšanas paradumu maiņu. Vēljoprojām bail ēst svaigus dārzeņus un augļus, visu tikai pagatavotā veidā. Tāpēc Elīna ar burkānu graušanu neko kārtībā nesavedīs. Un jā, medikamenti pie šīm diagnozēm vispār ir sekundāri. Var dzert kādus vien grib, bet ēšana (arī regulāras ēdienreizes) ir svarīgāka.

Nu ar tiem skabajiem kapostiem man liekas tā pratigi,ja ir gastrits un komplektā ir paaugstinats skabes limenis ,tad tie kaposti tikai vel vairak kairinas kungja glotadu !
Man arī ir gastrīts ar loti paaugstinātu skabes limeni lidz ar to es kapostiem labāk eju ar līkumu!
Es domāju vina ēd tos kapostus,priekš vedera izejas ,izklausas ka cīnās ar hronisku aizcietejumu ,lidz ar to cenšas max škiedrvielas uztura lietot,neēd maizi,galu u.c produktus!
15.10.2022 10:40 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits