Butterfly clothing

 
Reitings 302
Reģ: 07.11.2013
Sveikas! Vai kāda iepērkas pie Elīnas Didrihsones? Kāda kvalitāte drēbēm un esmu dzirdējusi, ka ļoti liels uzcenojums.
19.12.2018 11:13 |
 
Reitings 4916
Reģ: 05.07.2022
didii5 @ 08.10.2022 10:57
Nu meitenes jūs te šaujat pār strīpu bij laiki kad es augu nebija ne pamperu ne atslaukšanas mašīnu, pārsvarā dzīvojos ar vecmammu, jo man tā patika, vecmamma ir gandrīz tāpat kā mamma mīļš cilvēciņš un tajos laikos vecāki tā darīja atstāja vecmāmiņām, jo bija grūti laiki vecākiem bija jāiet uz darbu tas ir labi, ka jauni cilvēki tā strādā un ir panākumi, līdz ar to būs nodrošināta dzīve bērniem, par to segu nekā tur tāda nav arī mūs vīstija segās un autiņos, viņi taču seko līdzi mazajam un viņš tak neguļ 12h, bet ceļas grozas un prasa ēst, mūs kādreiz baroja ar virtuves putriņām visi izaugām un esam dzīvi ?
Tāpat kritām, sitāmies dabūjām punus, kādreiz tā pat neauklējās man mazai bija jāskatās brālis zīdainis, tagad jau nezin kā vien tos bērnus lutināt siers sirsniņās un zvaigznītēs ?
Bērns nav jēla ola tak izbeidzat šito marasmu
Nauris ar Elīnu ir labi vecāki mazais smaidīgs, paēdis un laimīgs lolots un lutināts ❤
un te var redzēt to kritienu sekas.
Tāpēc jau medicīna un zinātne attīstās
08.10.2022 11:55 |
 
Reitings 2420
Reģ: 13.07.2016
didii5 @ 08.10.2022 10:57
Nu meitenes jūs te šaujat pār strīpu bij laiki kad es augu nebija ne pamperu ne atslaukšanas mašīnu, pārsvarā dzīvojos ar vecmammu, jo man tā patika, vecmamma ir gandrīz tāpat kā mamma mīļš cilvēciņš un tajos laikos vecāki tā darīja atstāja vecmāmiņām, jo bija grūti laiki vecākiem bija jāiet uz darbu tas ir labi, ka jauni cilvēki tā strādā un ir panākumi, līdz ar to būs nodrošināta dzīve bērniem, par to segu nekā tur tāda nav arī mūs vīstija segās un autiņos, viņi taču seko līdzi mazajam un viņš tak neguļ 12h, bet ceļas grozas un prasa ēst, mūs kādreiz baroja ar virtuves putriņām visi izaugām un esam dzīvi ?
Tāpat kritām, sitāmies dabūjām punus, kādreiz tā pat neauklējās man mazai bija jāskatās brālis zīdainis, tagad jau nezin kā vien tos bērnus lutināt siers sirsniņās un zvaigznītēs ?
Bērns nav jēla ola tak izbeidzat šito marasmu
Nauris ar Elīnu ir labi vecāki mazais smaidīgs, paēdis un laimīgs lolots un lutināts ❤

Labi, cik "veca" tu tajā laikā biji? Nu diez vai zīdainis. Ja saki, ka dzīvojies ar vecmammu, jo tev tā patika. 1. Nav vairs tie laiki un konkrēti viņiem nav tāds darbs, kurā nevar atrast aizvietotāju, lai būtu ar bērnu, JA gribētu.
2. Protams, ka bērnībā visi kaut kur krīt un sitas, bet tas jau tomēr parasti notiek kad esi "vecāks" un "kustīgāks" kā zīdainis.
3. Nē, nav viņi labi vecāki. Viņi domā, ka ar naudu visu nopirks, aizvietos. Ar suni jau pierādījās, ka viņi tādai atbildībai par kādu NAV gatavi. "Taisīt" bērnu tikai taisīšanas pēc vai tāpēc, ka citiem draugiem apkārt ir, ir totāls nonsenss.
08.10.2022 12:13 |
 
Reitings 1566
Reģ: 09.06.2015
didii5 @ 08.10.2022 10:57
Nu meitenes jūs te šaujat pār strīpu bij laiki kad es augu nebija ne pamperu ne atslaukšanas mašīnu, pārsvarā dzīvojos ar vecmammu, jo man tā patika, vecmamma ir gandrīz tāpat kā mamma mīļš cilvēciņš un tajos laikos vecāki tā darīja atstāja vecmāmiņām, jo bija grūti laiki vecākiem bija jāiet uz darbu tas ir labi, ka jauni cilvēki tā strādā un ir panākumi, līdz ar to būs nodrošināta dzīve bērniem, par to segu nekā tur tāda nav arī mūs vīstija segās un autiņos, viņi taču seko līdzi mazajam un viņš tak neguļ 12h, bet ceļas grozas un prasa ēst, mūs kādreiz baroja ar virtuves putriņām visi izaugām un esam dzīvi ?
Tāpat kritām, sitāmies dabūjām punus, kādreiz tā pat neauklējās man mazai bija jāskatās brālis zīdainis, tagad jau nezin kā vien tos bērnus lutināt siers sirsniņās un zvaigznītēs ?
Bērns nav jēla ola tak izbeidzat šito marasmu
Nauris ar Elīnu ir labi vecāki mazais smaidīgs, paēdis un laimīgs lolots un lutināts ❤

Nosmakšanai nevajag 12h miegu. Pietiks arī ar 5 minūtēm. Nesaprotu, kā var šis nepielekt ne Jums, ne Didrihsoniem. Idiotisms.
08.10.2022 12:42 |
 
Reitings 2035
Reģ: 01.08.2021
Kā jau iepriekš šeit vienā komentārā minēja, ja Elīna to pasniegtu, paldies, ka dalāties ar informāciju, esmu pirmo reizi mamma, un nezināju, ka tā labāk nedarīt utt., Tad cepienam nebūtu tāds, un, ja viņa pie reizes vēl izglītot savas sekotājas, kā labāk nedarīt, lai mācās no viņas, bet viņa, vienkārši ignorē ieteikumus, nobloķē, un pasaka, ka viņa darīs kā gribēs, respektīvi turpinās apdraudēt savu bērnu, šeit ir komentāri lieki, tur cilvēkam nekas vairāk neinteresē kā savas lupatas un viņas ego!!!
08.10.2022 12:50 |
 
Reitings 23045
Reģ: 18.08.2022
Skaistslaiks @ 08.10.2022 12:50
Kā jau iepriekš šeit vienā komentārā minēja, ja Elīna to pasniegtu, paldies, ka dalāties ar informāciju, esmu pirmo reizi mamma, un nezināju, ka tā labāk nedarīt utt., Tad cepienam nebūtu tāds, un, ja viņa pie reizes vēl izglītot savas sekotājas, kā labāk nedarīt, lai mācās no viņas, bet viņa, vienkārši ignorē ieteikumus, nobloķē, un pasaka, ka viņa darīs kā gribēs, respektīvi turpinās apdraudēt savu bērnu, šeit ir komentāri lieki, tur cilvēkam nekas vairāk neinteresē kā savas lupatas un viņas ego!!!

Brínums ,ka vēl nepateica ,ka neviens par to nerunā,tā vinai standarta frāze visam pēdējā laikā! Pati nesaprot,ka varbūt vajag izkāpt no sava lupatu burbulja un iegūt pašai info,it īpaši tagad ,kad info par visu ir visur atliek tikai pameklēt ir tak tik daudz izglītojošu grāmatu,video ,Ig profilu nu reali info ir visur!!!
08.10.2022 13:14 |
 
Reitings 44
Reģ: 19.09.2022
didii5 @ 08.10.2022 10:57
Nu meitenes jūs te šaujat pār strīpu bij laiki kad es augu nebija ne pamperu ne atslaukšanas mašīnu, pārsvarā dzīvojos ar vecmammu, jo man tā patika, vecmamma ir gandrīz tāpat kā mamma mīļš cilvēciņš un tajos laikos vecāki tā darīja atstāja vecmāmiņām, jo bija grūti laiki vecākiem bija jāiet uz darbu tas ir labi, ka jauni cilvēki tā strādā un ir panākumi, līdz ar to būs nodrošināta dzīve bērniem, par to segu nekā tur tāda nav arī mūs vīstija segās un autiņos, viņi taču seko līdzi mazajam un viņš tak neguļ 12h, bet ceļas grozas un prasa ēst, mūs kādreiz baroja ar virtuves putriņām visi izaugām un esam dzīvi ?
Tāpat kritām, sitāmies dabūjām punus, kādreiz tā pat neauklējās man mazai bija jāskatās brālis zīdainis, tagad jau nezin kā vien tos bērnus lutināt siers sirsniņās un zvaigznītēs ?
Bērns nav jēla ola tak izbeidzat šito marasmu
Nauris ar Elīnu ir labi vecāki mazais smaidīgs, paēdis un laimīgs lolots un lutināts ❤

Tu esi tāda pati dura, kā Didra. 🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️
08.10.2022 14:22 |
 
10 gadi
Reitings 423
Reģ: 21.11.2009
didii5 @ 08.10.2022 10:57
Nu meitenes jūs te šaujat pār strīpu bij laiki kad es augu nebija ne pamperu ne atslaukšanas mašīnu, pārsvarā dzīvojos ar vecmammu, jo man tā patika, vecmamma ir gandrīz tāpat kā mamma mīļš cilvēciņš un tajos laikos vecāki tā darīja atstāja vecmāmiņām, jo bija grūti laiki vecākiem bija jāiet uz darbu tas ir labi, ka jauni cilvēki tā strādā un ir panākumi, līdz ar to būs nodrošināta dzīve bērniem, par to segu nekā tur tāda nav arī mūs vīstija segās un autiņos, viņi taču seko līdzi mazajam un viņš tak neguļ 12h, bet ceļas grozas un prasa ēst, mūs kādreiz baroja ar virtuves putriņām visi izaugām un esam dzīvi ?
Tāpat kritām, sitāmies dabūjām punus, kādreiz tā pat neauklējās man mazai bija jāskatās brālis zīdainis, tagad jau nezin kā vien tos bērnus lutināt siers sirsniņās un zvaigznītēs ?
Bērns nav jēla ola tak izbeidzat šito marasmu
Nauris ar Elīnu ir labi vecāki mazais smaidīgs, paēdis un laimīgs lolots un lutināts ❤

Vai ir zināms, cik liela bija zīdaiņu un bērnu mirstība "laikā kad mēs augām"? Ja nezini, tad, lūdzu, izglītojies. CSB mājas lapā viegli ir šādus datus redzēt savām acīm. Visiem šiem gudrīšiem, kuri saka, ka "mēs taču kaut kā izaugām un viss ok", gribas acīs iebāst statistiku, ka tajā laikā bērnu mirstība bija 3x lielāka nekā šobrīd. Un tās bērnu nāves nav saistītas tikai ar medicīniskiem iemesliem.
Didra nav laba mamma, jo labas mammas izglītojas bērna aprūpē, meklē palīdzību, ja kaut kas nav zināms. Labas mammas neatstāj zīdaini pie omes uz nedēļu, lai varētu pafočēties. Labas mammas bērnus piesprādzē, jo saprot, ka bremzējot pat ar 50km/h, bērns ielidos stiklā .
08.10.2022 14:56 |
 
Patīk
Reitings 467
Reģ: 01.03.2015
Elīna smacē bērnu kas par muļķībām, ir bērni kam patīk gulēt ar segu uz galvas arī pieaugušie tak sega nav celofāna plēve uzmaukta galvā 😁jūs esat jocīgas
08.10.2022 15:09 |
 
Patīk
Reitings 467
Reģ: 01.03.2015
Un mazajam tak mutīte vaļā mazliet vaidziņš piesegts ta jau ieliekot sosku mutē bērns tiek smacēts nesmīdinat pasauli
08.10.2022 15:11 |
 
Patīk
Reitings 467
Reģ: 01.03.2015
Un tad kad bērnam iesnas viņš tak ar var nosmakt labāk pievēršat vairāk uzmanības saviem bērniem neatņemat dārgo laiku saviem bērniem ārprātojoties un rakstot par Elīnu
08.10.2022 15:13 |
 
Reitings 785
Reģ: 14.03.2014
didii5 @ 08.10.2022 15:11
Un mazajam tak mutīte vaļā mazliet vaidziņš piesegts ta jau ieliekot sosku mutē bērns tiek smacēts nesmīdinat pasauli

Pamēģini pati zem segas ielīst un pagulēt, cik ilgi tev tā sanāks. Reāli neesi īpaši gudra ja salīdzini pieaugušos un bērnus. Pieaugušie ir spējīgi saprast un just kad viņiem trūkst skābeklis un izlīst no segas, mazs zīdainis gan ne.
08.10.2022 15:21 |
 
Patīk
Reitings 467
Reģ: 01.03.2015
Ir mātes kas dzer pīpē, nedod bērniem ēst, sit
Tur tiešām vajag palīdzību tiem bērniem un šausmunāties
Arī kas notiek bērnu namos to vajag celt augšā
Kā Elīna Nauris čubinās ap mazo tāda mīlestība bērniņš laimīgs pāēdis ❤
Jūs te visas meitenes sviestā jau ejat😃
08.10.2022 15:22 |
 
Reitings 785
Reģ: 14.03.2014
Jā, var gan. Un iedomājies, ja bērniņš ietīts visās segās un elpojot tikai caur muti, pa miegam nemierīgi guļot uzmauks sev tās segas virsū. Nu nebūs labi. Tev laikam bērni sveša tēma.🙃
08.10.2022 15:24 |
 
Patīk
Reitings 467
Reģ: 01.03.2015
Kur jūs redzat mazajam segu uz galvas 🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️
Uzliekat brilles
08.10.2022 15:24 |
 
Reitings 785
Reģ: 14.03.2014
didii5 @ 08.10.2022 15:22
Ir mātes kas dzer pīpē, nedod bērniem ēst, sit
Tur tiešām vajag palīdzību tiem bērniem un šausmunāties
Arī kas notiek bērnu namos to vajag celt augšā
Kā Elīna Nauris čubinās ap mazo tāda mīlestība bērniņš laimīgs pāēdis ❤
Jūs te visas meitenes sviestā jau ejat?

Tu laikam ar viņiem dzīvo..😀
Nepietiek tikai ar čubināšanos ir arī elementāri drošības pasākumi, kas ir jāievēro.
Ļoti daudzi vecāki nezināšanas pēc un domājot ka dara labāk priekš saviem bērniem dara tikai sliktāk. Kā piemēram, tie vecāki, kas dod maziem bērniņiem daudz saldumus, jo tas taču ir tikai bērns.
08.10.2022 15:27 |
 
Reitings 785
Reģ: 14.03.2014
didii5 @ 08.10.2022 15:24
Kur jūs redzat mazajam segu uz galvas ?‍♀️?‍♀️?‍♀️
Uzliekat brilles

Nu es jau sapratu, ka tev nav jēgas neko pierādīt, varbūt izlasi kādu grāmatu, tapsi gudrāka. 🙃
08.10.2022 15:29 |
 
Patīk
Reitings 467
Reģ: 01.03.2015
Nevajag pārspīlēt jūs jau kā paranoiķes kā būtu ja būtu
Jūsu bērni guļ pliki????,😃😃😃😃
08.10.2022 15:29 |
 
Patīk
Reitings 467
Reģ: 01.03.2015
Bērniem arī saldumus nevar dot nu smieklīgi 😃😃😃😃
Kas par daudz tas jau protams viss būs kaitīgs
Man žēl jūsu bērnu
08.10.2022 15:31 |
 
Reitings 260
Reģ: 13.07.2019
didii5 @ 08.10.2022 15:13
Un tad kad bērnam iesnas viņš tak ar var nosmakt labāk pievēršat vairāk uzmanības saviem bērniem neatņemat dārgo laiku saviem bērniem ārprātojoties un rakstot par Elīnu

Ja ir iesnas, instinktīvi elpo caur muti. Iebraukt ar degunu muti segā nav tas pats, kas iesnas. 🤦🏻‍♀️ Un tomēr, bērni nosmok klusi, tāpat, kā noslīkt.
08.10.2022 15:32 |
 
Reitings 785
Reģ: 14.03.2014
didii5 @ 08.10.2022 15:31
Bērniem arī saldumus nevar dot nu smieklīgi ????
Kas par daudz tas jau protams viss būs kaitīgs
Man žēl jūsu bērnu

Man žēl tevis. Un jā, ja nezināji līdz 3 gadu vecumam bērnam nav ieteicami dot saldumus. :)
Šajā gadījumā reāli tas teiciens, ka stulbi cilvēki bļauj visskaļāk ir par tevi. 😁
08.10.2022 15:36 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits