Butterfly clothing

 
Reitings 302
Reģ: 07.11.2013
Sveikas! Vai kāda iepērkas pie Elīnas Didrihsones? Kāda kvalitāte drēbēm un esmu dzirdējusi, ka ļoti liels uzcenojums.
19.12.2018 11:13 |
 
Reitings 318
Reģ: 28.12.2020
Liveandletlive @ 19.09.2022 10:46
Kāda kaut kādiem delfiem negrib uzrakstīt, lai šie uztaisa rakstu, ka bērns nedēļu jau pie šiem nav, nu tās kam fake profili? Viņa tak ir jāatceļ. Kā tādi idioti vēl ir ar daudz sekotājiem?
kāds deļ dien ar to vispār sakars! Kuram tàds raksts interesétu un káda citiem tur daļa? Man pašai ir 1,5 mēnesītis vecs bēbītis, neesmu viņu atstājusi ilgāk par 2h, varbut esmu losene ka nemāku kā didra atpūsties no bētna
19.09.2022 11:36 |
 
Reitings 4141
Reģ: 01.03.2022
BellaBoss @ 19.09.2022 11:02
Didra saka, ka labi izgulējusies un nedēļu atpūtusies...tagad var močīt! Brīnišķīgi!

NEDĒĻU atpūtusies, jo Džeisons 8 dienas jau ir Dobelē. Kā viņai nav kauna vēl atrādīt cik laimīga ir izgulējusies, kad bērnu atdevusi.
Viss kas no Elīnas par bērnu dzirdēts:
1. Gribēja meitu
2. Nav fotogēnisks, labas bildes nesanāk
3. Cepures nepiestāv
4. Baigi bieži ņurkst
5. Traucē strādāt
Labāk atdod mammai vai kādam citam, lai ņemās, Elīnai NAV laika. Ir laiks tikai matiem, nagiem un bildēm, kuras pilnīgi nevienam nevajag
19.09.2022 11:37 |
 
Reitings 551
Reģ: 23.01.2022
Liveandletlive @ 19.09.2022 10:46
Kāda kaut kādiem delfiem negrib uzrakstīt, lai šie uztaisa rakstu, ka bērns nedēļu jau pie šiem nav, nu tās kam fake profili? Viņa tak ir jāatceļ. Kā tādi idioti vēl ir ar daudz sekotājiem?

Apollo, delfi vienmēr kādu nesvarīgu info par didrihsoniem publicē. Bet kad ir bijuši reāli pierādījumi par didrihsonu kreisajām lietām un meliem,par kuriem labus rakstus varētu uzcept, par tiem viņi neraksta. Piemēram, par aizliegumu pārkāpšanu covid laikā, kad uz poliju bija aiztriekušies it kā slepeni, bet ig bija salikusi fotosesijas no kāda polijas airbnb dzīvokļa 😀tāpat arī tagad māna sekotājus,ieliekot vecus, iepriekš sagatavotus story ar bērnu.
Kā man gribētos,ka viņas sekotāji saprot un redz,kādi didrihsoni ir patiesībā. Bet kamēr patiesību zina tikai šis forums, neviens viņu nekancelos.
19.09.2022 11:37 |
 
Reitings 9552
Reģ: 27.02.2022
PatrishaS @ 19.09.2022 11:37

Apollo, delfi vienmēr kādu nesvarīgu info par didrihsoniem publicē. Bet kad ir bijuši reāli pierādījumi par didrihsonu kreisajām lietām un meliem,par kuriem labus rakstus varētu uzcept, par tiem viņi neraksta. Piemēram, par aizliegumu pārkāpšanu covid laikā, kad uz poliju bija aiztriekušies it kā slepeni, bet ig bija salikusi fotosesijas no kāda polijas airbnb dzīvokļa ?tāpat arī tagad māna sekotājus,ieliekot vecus, iepriekš sagatavotus story ar bērnu.
Kā man gribētos,ka viņas sekotāji saprot un redz,kādi didrihsoni ir patiesībā. Bet kamēr patiesību zina tikai šis forums, neviens viņu nekancelos.
ielika velvienu vecu video? Es atsekoju. Jebak.
19.09.2022 11:42 |
 
Reitings 14
Reģ: 15.09.2022
Es domāju, ka mums nav zināms noteikti vairāk, kā mēs domājam. Kas zina, kāpēc viņi bērniņu radīja. Elīna nav ne mātišķa bijusi pirms, ne tagad ar mazuli rokās. Ka tik nav tā, ka Nauris uz bērnu ir uzspiedis, jo nezinu...iespējams viņu par homoseksuālu sāk uzskatīt sabiedrībā? Un Elīna bija iedomājusies, ka viņai būs meita un varēs pucēt un ģērbt un sūtīt tās parpalas arī meitai un pucēt un tur pozēt ar to savu vienu izmežģīto kāju visu laiku, bet realitātē - dēls.
Vienīgais - vecvecāki noteikti bērniņu mīļo un bučo un čubina. Noteikti saprot, ka no mātes tur nav ne smakas, piznessss jātaisa un bērnam nav laika. Gali galā...ne jau pirmais bērns, ko izaudzina vecvecāki. PSRS laikos liela daļa izauga ar omēm, kad vecāki strādāja.
19.09.2022 11:45 |
 
Reitings 14
Reģ: 15.09.2022
Viņa taču būs tajā šovā - Zilonis istabā. Gan jau atkal par saviem čičiem un feiko seju runās.
19.09.2022 11:46 |
 
10 gadi
Reitings 1437
Reģ: 06.04.2010
Man šķiet ka par bērniņu varētu būt abiem bijis spiediens no vecaku puses, sevišķi vairāk no Naura puses es tā domāju, ka gan jau teikuši ka par to jasak domat u.tt. jo vini jau ari visi ticīgi Dievam un noteikti vēlējas lai Naurim ir ģimene un bērniņš kā pienākas un tad Nauris varbūt to uzspieda Didrai ka vajag, varbūt sasolīja Didrai ka būs vairak sekotāji cilvekiem patiks :D es tiesam nezinu, bet goda vards neticu ka Didrai bija tads - davaj mums vajag, es loti gribu bernu, jo man tacu tik daudz briva laika
19.09.2022 11:52 |
 
10 gadi
Reitings 1437
Reģ: 06.04.2010
Lindy @ 19.09.2022 11:52
Man šķiet ka par bērniņu varētu būt abiem bijis spiediens no vecaku puses, sevišķi vairāk no Naura puses es tā domāju, ka gan jau teikuši ka par to jasak domat u.tt. jo vini jau ari visi ticīgi Dievam un noteikti vēlējas lai Naurim ir ģimene un bērniņš kā pienākas un tad Nauris varbūt to uzspieda Didrai ka vajag, varbūt sasolīja Didrai ka būs vairak sekotāji cilvekiem patiks :D es tiesam nezinu, bet goda vards neticu ka Didrai bija tads - davaj mums vajag, es loti gribu bernu, jo man tacu tik daudz briva laika

tapec no vienas puses nebrinos kapec Nauris ar mazuli vairak nemas, tur pie dakteriem, vannošanās u.tt. gan jau Didra pateica - viss tu gribeji, še ņem auklē tagad
19.09.2022 11:54 |
 
Reitings 14
Reģ: 15.09.2022
Ikreiz kā viņa runā par labu gulēšanu, man vēmiens nāk. Māte dzeguze. Sadzemdē un tad izkaiksa savus bērnus. Dieva dēļ, kaut viņi pieņemtos prātā un vairs bērnus neradītu. Lai darās ar savu Tauriņu, lai ņemās ar savām eļļām un idejām, fotosesijām. Nu nav visām sievietēm jābūt mātēm. Ir taču kaudze sieviešu, kas nav tam radītas un viss. Nekas īpašs. Tā vienkārši notiek.
19.09.2022 11:56 |
 
10 gadi
Reitings 3198
Reģ: 29.01.2009
Es domāju, nez ko tas tjipa Didras stingrais tēvs, kurš vēl bija teicis, ka viņai pašai būs jābaro?
19.09.2022 12:01 |
 
Reitings 70
Reģ: 09.08.2022
Es tieši par to arī padomāju - labi, ka bērniņam ir mīloši vecvecāki, bet tas pa lielam neko nemaina, jo vecāku neesamība vai neieinteresētība atstāj spēcīgas sekas uz personību. Un no tā varētu veiksmīgi izvairīties vienkārši mīlot un esot ar savu bērnu. Man likās, ka mūsdienās jau liela daļa ir sapratusi, ka neies cauri 80. un 90.gadu audzināšanas metodes, bet te nu ir Didra.
Es arī labi atceros, ka neilgi pirms grūtniecības viņa vienā storijā teica bērniem kategoriski nē un pēc kādiem 3 mēnešiem bija ziņas par grūtniecību, līdz ar to var secināt, ka bērns tiešām nebija plānots no viņas puses.
Es gan gribešu redzēt, kā viņa ņemsies, kad bērnam būs vairāk kā 3 gadi. Viņa noteikti sapņo, ka bērnu varēs rotaļu stūrītī nolikt, un tur viņš visu dienu paliks klusiņš un nemanāms. Kur viņa liks bērnu, kad viņam būs vecumposmam raksturīgās izdarības ar spītēšanos, robežu pārbaudīšanu utt.? 😄
19.09.2022 12:03 |
 
Reitings 14
Reģ: 15.09.2022
Vai rāpuļu laikos, kad bērns ir visur un reizē...
19.09.2022 12:06 |
 
Reitings 3703
Reģ: 06.05.2014
Vabole @ 19.09.2022 11:56
Ikreiz kā viņa runā par labu gulēšanu, man vēmiens nāk. Māte dzeguze. Sadzemdē un tad izkaiksa savus bērnus. Dieva dēļ, kaut viņi pieņemtos prātā un vairs bērnus neradītu. Lai darās ar savu Tauriņu, lai ņemās ar savām eļļām un idejām, fotosesijām. Nu nav visām sievietēm jābūt mātēm. Ir taču kaudze sieviešu, kas nav tam radītas un viss. Nekas īpašs. Tā vienkārši notiek.

Teica jau, ka gribot 3 bērnus. Tā kā vēl 2 uzražos gan jau.
19.09.2022 12:09 |
 
Reitings 4088
Reģ: 25.07.2022
ziemeļblāzma @ 19.09.2022 12:03
Es tieši par to arī padomāju - labi, ka bērniņam ir mīloši vecvecāki, bet tas pa lielam neko nemaina, jo vecāku neesamība vai neieinteresētība atstāj spēcīgas sekas uz personību. Un no tā varētu veiksmīgi izvairīties vienkārši mīlot un esot ar savu bērnu. Man likās, ka mūsdienās jau liela daļa ir sapratusi, ka neies cauri 80. un 90.gadu audzināšanas metodes, bet te nu ir Didra.
Es arī labi atceros, ka neilgi pirms grūtniecības viņa vienā storijā teica bērniem kategoriski nē un pēc kādiem 3 mēnešiem bija ziņas par grūtniecību, līdz ar to var secināt, ka bērns tiešām nebija plānots no viņas puses.
Es gan gribešu redzēt, kā viņa ņemsies, kad bērnam būs vairāk kā 3 gadi. Viņa noteikti sapņo, ka bērnu varēs rotaļu stūrītī nolikt, un tur viņš visu dienu paliks klusiņš un nemanāms. Kur viņa liks bērnu, kad viņam būs vecumposmam raksturīgās izdarības ar spītēšanos, robežu pārbaudīšanu utt.? ?

Kāds vēl vecumposms? Didriķe tak neko nedomā. Viņai tam ir apkārtējie cilvēki. Tagad palika nedēļu, pēc tam 2, tad mēnesi un beigās - ai, nu lai jau paliek pavisam pie mammītes Dobelē.
Un cik tur ir labi, mēs nezinam. Viens ir kad tu bērnu paauklē dienu/divas. Otrs - nonstopā. No tā stipri nogurst, nav svarīgi - vecāki vai vecvecāki
19.09.2022 12:11 |
 
10 gadi
Reitings 8124
Reģ: 29.09.2009
Nez ko tagad domā tās kuras apbrīnoja Elīnu, ka viņa visu var šitā dabūt gatavu. Tik drosmīga, enerģiska un vēl bērns.
19.09.2022 12:16 |
 
10 gadi
Reitings 1437
Reģ: 06.04.2010
ziemeļblāzma @ 19.09.2022 12:03
Es tieši par to arī padomāju - labi, ka bērniņam ir mīloši vecvecāki, bet tas pa lielam neko nemaina, jo vecāku neesamība vai neieinteresētība atstāj spēcīgas sekas uz personību. Un no tā varētu veiksmīgi izvairīties vienkārši mīlot un esot ar savu bērnu. Man likās, ka mūsdienās jau liela daļa ir sapratusi, ka neies cauri 80. un 90.gadu audzināšanas metodes, bet te nu ir Didra.
Es arī labi atceros, ka neilgi pirms grūtniecības viņa vienā storijā teica bērniem kategoriski nē un pēc kādiem 3 mēnešiem bija ziņas par grūtniecību, līdz ar to var secināt, ka bērns tiešām nebija plānots no viņas puses.
Es gan gribešu redzēt, kā viņa ņemsies, kad bērnam būs vairāk kā 3 gadi. Viņa noteikti sapņo, ka bērnu varēs rotaļu stūrītī nolikt, un tur viņš visu dienu paliks klusiņš un nemanāms. Kur viņa liks bērnu, kad viņam būs vecumposmam raksturīgās izdarības ar spītēšanos, robežu pārbaudīšanu utt.? ?

tapec gan jau mekle sava veikala lielakas telpas, iebuves tur rotaļu laukumu stūrīti, atstās tur bernu lai pati var foceties un darities, bet bernins viens pats spelesies.. varbut ja ne annemarijai liks visu laiku speleties ar vinu
19.09.2022 12:27 |
 
Reitings 14
Reģ: 15.09.2022
Es, piemēram, nesaprotu jau pamatos to fočēšanos pa dažādām valstīm. Es, pērkot, apģērbu vispār nesaktos ne uz modeli, ne uz fonu, kas ir bildei. absolūti nemaz. Es skatos uz drēbi, ko gribu iegādāties un jo vairāk puses es redzu, jo vairāk ir skaidrs, kas tā par drēbi un vai es to gribu. No kura pirksta viņa izzīda to, ka kādam simtu gadu vajag to parpalu redzēt Vācijā, Parīzē, Āfrikā, lai es to pirktu?
19.09.2022 12:39 |
 
Reitings 149
Reģ: 16.01.2018
Kā jums liekas - vai Didriksones veikalu neskars šī krīze?
19.09.2022 12:49 |
 
Reitings 160
Reģ: 07.03.2022
Meičuki, uzliekam atgādinājumus
😂
19.09.2022 12:51 |
 
Reitings 918
Reģ: 02.02.2020
Man vispār šķiet smieklīgi, cik nopietni un mega svarīgi viņa pasniedz to fočēšanos. Skaidrs, ka visam apakšā ir vēlme patīksmināties par sevi. Ja gribētu tik ļoti sniegt priekšstatu par savām lupatām, tad bildētu tās no visiem rakursiem vai ieviestu 360 skatu mājaslapā, nevis tirinātu savu flamingo kāju Itālijā.
Par bērnu runājot, neesmu pat redzējusi, ka gultiņa viņiem būtu istabā. Nezinu, vai tai apaļajā, mūždien aizkrāmētajā ar spilveniem, liek bērnu.
19.09.2022 12:52 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits