Butterfly clothing

 
Reitings 302
Reģ: 07.11.2013
Sveikas! Vai kāda iepērkas pie Elīnas Didrihsones? Kāda kvalitāte drēbēm un esmu dzirdējusi, ka ļoti liels uzcenojums.
19.12.2018 11:13 |
 
Reitings 15
Reģ: 16.08.2022
Olly30 @ 21.08.2022 21:37
čigani nav tikai Romi,katra valsti ir savadakii.ir Sinti,Kale un vel dazadi ,ka kura valsti sagrupējusies.Bet kopa viņus sauc par Čiganiem.
Nu es nezinu. Man skolā mācīja, ka teikt vārdu "čigāns" nav labi. Ķip tu tā vari aizvainot Romu tautības cilvēkus. 👍
21.08.2022 21:39 |
 
10 gadi
Reitings 3233
Reģ: 29.01.2009
Es esmu kādu laiku pavadījusi ārzemēs, arī lielpilsētā un teikšu kā ir, pofig, mani vai kāds par rasisti uzskata, bet bija zināmas ielas un vietas, kur melnie (un es negāju pētīt vai tie no Āfrikas, Vidējiem Austrumiem vai Rumānijas čigāni) tusēja baros. Redzēju kā tūristam nazi pie kakla pielika. Redzēju divas meitenes, kas raudāja, jo somas bija brurāli atņemtas. Tāpat, esmu izkāpusi no metro vagona, kad sapratu, ka tur palieku viena + 5 "bīstami tumšie cilvēki" .
Welkomistes un tolerētājas bļin no attāluma. Ejiet pastaigājat 😀 Ātri jūs izmācīs.
Bet par citu - baro, baro bērnu no pudeles un staigā apkārt visās bildēs ar vaļēju knupi pa lidostām un metro un liek tādu bērnam pēc tam mutē. Tak visām pudelēm ir uzliekams korķis. Bet vrvvrvv laikam
21.08.2022 21:41 |
 
Reitings 869
Reģ: 20.06.2022
Something @ 21.08.2022 21:39
Nu es nezinu. Man skolā mācīja, ka teikt vārdu "čigāns" nav labi. Ķip tu tā vari aizvainot Romu tautības cilvēkus. ?
Mani skola apsaukaja par čiganieti,tāpēc meklēju info par viņiem l,ai spertu preti 😁 Lv ir Romi tas gan.un viņiem nedaudz atšķiras ar savu kūlturu tradīcijām,un kartigu baronu.Iespejams tapēc viņi apvai ojas,jo liek viena maisā ar klejotajčiganiem,kas zog un bojā reputaciju visiem čiganiem.tie kas Rīgā tusē un mācās virsu cilvēkiem ar tam smaržām nav Romi.Deļ tādiem ari Romiem nepatīk ka vinus tā sauc
21.08.2022 21:53 |
 
10 gadiPatīk
Reitings 4993
Reģ: 03.11.2012
IceCream @ 21.08.2022 21:41
Es esmu kādu laiku pavadījusi ārzemēs, arī lielpilsētā un teikšu kā ir, pofig, mani vai kāds par rasisti uzskata, bet bija zināmas ielas un vietas, kur melnie (un es negāju pētīt vai tie no Āfrikas, Vidējiem Austrumiem vai Rumānijas čigāni) tusēja baros. Redzēju kā tūristam nazi pie kakla pielika. Redzēju divas meitenes, kas raudāja, jo somas bija brurāli atņemtas. Tāpat, esmu izkāpusi no metro vagona, kad sapratu, ka tur palieku viena + 5 "bīstami tumšie cilvēki" .
Welkomistes un tolerētājas bļin no attāluma. Ejiet pastaigājat ? Ātri jūs izmācīs.
Bet par citu - baro, baro bērnu no pudeles un staigā apkārt visās bildēs ar vaļēju knupi pa lidostām un metro un liek tādu bērnam pēc tam mutē. Tak visām pudelēm ir uzliekams korķis. Bet vrvvrvv laikam

Tas gan un parunājot ar citiem cilvēkiem, viesnīcā dzīvojošiem tūristiem, viesnīcas personālu vai vienkārši vietējiem iedzīvotājiem no citiem rajoniem, neviens nepateiks ne vienu labu vārdu, drīzāk pateiks visu sliktāko ko var pateikt par tiem cilvēkiem.
Izietu kāda caur Ķelnes vai Frankfurtes apakšzemes tuneli naktī, vai kaut vai dienas laikā caur tilta apakšu, redzētu īstu šausmeni 🙈😂otreiz tur iet negribētu. Kad pati braucu
cauri tādai tilta apakšai Ķelnē, šogad pavasarī, pieskrēja klāt divi melnie, viens raustīja durvju rokturi, otrs dauzīja stiklu. Un dēls redzēja vienu vīrieti pilnīgi kailu pie savas telts (viņiem zem tilta ir telšu pilsētiņa), kas kratīja savu mantību pret garām braucošajiem auto. Vienkārši “das ist fantastisch“ 😁
21.08.2022 21:54 |
 
10 gadi
Reitings 3233
Reģ: 29.01.2009
Lula @ 21.08.2022 21:34

Var jau saprast, ka draudīgs rajons un, ka pārsvarā tur apgorzās tumšādainie cilvēki. Vienkārši mūsdienu sabiedrībā nav okei teikt, ka visādi bīstami tumšie staigā apkārt. Kāds varbūt ir bīstams, liela daļa noteikti nav, bet nu loģiski, ka Elīna visus met vienā katlā, ko tur citu var sagaidīt.

Nav okei teikt? 😀😀😀
Zagt, laupīt un demolēt nav okei.
Aizbrauc uz Parīzi un pastaigā, nevajag pat tālos rajonus.
Filosofe un cilvēkmīle. Gribi pastāstīšu kādos vārdos viņi baltās sievietes sauc? Aizej tur, padiskutē, vai tas okei vai neokei tā teikt. 😀
21.08.2022 21:56 |
 
Patīk
Reitings 11059
Reģ: 01.10.2016
vivii @ 21.08.2022 21:54

Tas gan un parunājot ar citiem cilvēkiem, viesnīcā dzīvojošiem tūristiem, viesnīcas personālu vai vienkārši vietējiem iedzīvotājiem no citiem rajoniem, neviens nepateiks ne vienu labu vārdu, drīzāk pateiks visu sliktāko ko var pateikt par tiem cilvēkiem.
Izietu kāda caur Ķelnes vai Frankfurtes apakšzemes tuneli naktī, vai kaut vai dienas laikā caur tilta apakšu, redzētu īstu šausmeni ??otreiz tur iet negribētu. Kad pati braucu
cauri tādai tilta apakšai Ķelnē, šogad pavasarī, pieskrēja klāt divi melnie, viens raustīja durvju rokturi, otrs dauzīja stiklu. Un dēls redzēja vienu vīrieti pilnīgi kailu pie savas telts (viņiem zem tilta ir telšu pilsētiņa), kas kratīja savu mantību pret garām braucošajiem auto. Vienkārši “das ist fantastisch“ ?

Oj es ne to vien esmu redzējusi tieši Parīzē, arī citur, bet fakts kā tāds - nav okei teikt internetā, ka tur ir bīstami tumšie cilvēki. :D
Protams, ka pati neietu ar tādiem tusēt vakarā. Bet nu, es vispār nepaliktu tādā rajonā, kā Elinčiks :D
21.08.2022 21:59 |
 
Patīk
Reitings 11059
Reģ: 01.10.2016
IceCream @ 21.08.2022 21:56

Nav okei teikt? ???
Zagt, laupīt un demolēt nav okei.
Aizbrauc uz Parīzi un pastaigā, nevajag pat tālos rajonus.
Filosofe un cilvēkmīle. Gribi pastāstīšu kādos vārdos viņi baltās sievietes sauc? Aizej tur, padiskutē, vai tas okei vai neokei tā teikt. ?

Esmu pastaigājusi un to visu redzējusi Parīzē :)
Uzelpo, neaizsvilsties. :D Es neleiku Tev iet ar viņiem draudzēties un apskauties. Bet ir lietas, ko mūsdienās ir okei saukt un teikt, un tad ir tādas, ko visai savai interneta auditorijai neklaigāt. Tas veicina raismu arī pret sakarīgiem, mūsdienīgiem cilvēkiem, kam vienkārši ir tumša ādas krāsa.
21.08.2022 22:01 |
 
10 gadi
Reitings 3233
Reģ: 29.01.2009
vivii @ 21.08.2022 21:54

Tas gan un parunājot ar citiem cilvēkiem, viesnīcā dzīvojošiem tūristiem, viesnīcas personālu vai vienkārši vietējiem iedzīvotājiem no citiem rajoniem, neviens nepateiks ne vienu labu vārdu, drīzāk pateiks visu sliktāko ko var pateikt par tiem cilvēkiem.
Izietu kāda caur Ķelnes vai Frankfurtes apakšzemes tuneli naktī, vai kaut vai dienas laikā caur tilta apakšu, redzētu īstu šausmeni ??otreiz tur iet negribētu. Kad pati braucu
cauri tādai tilta apakšai Ķelnē, šogad pavasarī, pieskrēja klāt divi melnie, viens raustīja durvju rokturi, otrs dauzīja stiklu. Un dēls redzēja vienu vīrieti pilnīgi kailu pie savas telts (viņiem zem tilta ir telšu pilsētiņa), kas kratīja savu mantību pret garām braucošajiem auto. Vienkārši “das ist fantastisch“ ?

Jā, pareizi, pēc šā atcerējos par Vāciju, manai māsīcai šovasar gaišā dienas laikā ejot pa ielu, nāca pretī bars melnādaino, ejot garām, piepeši viens no tā bara ar kājas spērienu viņai pa vēderu.
Un viņa ir tāda solīda kautrīga kundzīte tuvu 50.
21.08.2022 22:06 |
 
Patīk
Reitings 11059
Reģ: 01.10.2016
Galu galā, lai to tēmu noslēgtu - nu kādā sakarā Elīna paliek tādos rajonos? :D Un vēl ar zīdaini, jeeeizņ. Arī ja tuvumā ir lupatnieku biznesa partneri, es nesaprotu kāpēc nevar palikt labā vietā, kur nav bīstami. 170 eur par nakti viņi maksā, piemestu vēl pārdesmit un paliktu jau pieklājīgākā vietā.
Kurš biznesa cilvēks brauc un paliek tādā vietā?
21.08.2022 22:08 |
 
Reitings 103
Reģ: 28.05.2015
Tik sen nebija dzirdēts Elčas vrrrvvv. Medus ausīm 😃🥹
21.08.2022 22:09 |
 
Reitings 163
Reģ: 04.07.2022
Man rādās vai viņai bahilas kājās:D
21.08.2022 22:15 |
 
Reitings 189
Reģ: 23.07.2022
Džeisons neizskatās sajūsmināts par savu pirmo tripu ārzemēs. Es domāju, ka viņš dotu priekšroku mierīgai atpūtai savās mājās, pie abiem vecākiem.
21.08.2022 22:17 |
 
Reitings 72
Reģ: 24.04.2021
Ar viltojuniem pa Franciju staigat diezgan riskanti. Tur tak pat lidostas esot bridinajumi, ka sodi ir pamatīgi - ja atmiņa neviļ līdz pat 200 000 eur 😬
21.08.2022 22:23 |
 
Reitings 15
Reģ: 16.08.2022
sdfgh @ 21.08.2022 22:17
Džeisons neizskatās sajūsmināts par savu pirmo tripu ārzemēs. Es domāju, ka viņš dotu priekšroku mierīgai atpūtai savās mājās, pie abiem vecākiem.
Būsim reāli Džeisonam ir vienalga, kur viņš atrodas. Viņam galvenais ka var gulēt, paēst un ka ir siltumā. Un ka apmaina pampērus. 👍
21.08.2022 22:35 |
 
Reitings 39
Reģ: 06.08.2022
No pieredzes dzīvojot ārzemēs manā apkārtnē, vispār visbīstamākie rajoni par kuriem vietējie vissliktāk izsakās un pa kuriem es negribētu naktīs staigāt ir tieši austrumeiropiešu rajoni, kur bīstami "baltie" staigā bariem. 😀😀
Lielākā daļa saprātīgu cilvēku tomēr spēj izšķirt, ka kriminālie elementi neraksturo visu rasi vai tautību, tādēļ šādi izteikumi kā Elīnas nav adekvāti izglītotā, attīstītā sabiedrībā.
Vairāk neko neteikšu par šo tematu. Kurš gribēs atrast sev prātā attaisnojumu citu tautību vai rasu noniecināšanai, vienmēr to tāpat atradīs, lai attaisnotu savu viedokli. 🙃
21.08.2022 22:44 |
 
Reitings 3222
Reģ: 06.07.2022
Ehhh nesekoju vairs Elīnai ❤️
Bet ziņas tāpat nāku palasīt 😁 iztiks viņs bez viena mana skatījuma savam instagramam, varu tepat labi visu uzzināt 😁
Atkal kapeikas pisa? Izklausās, ka savas kapeiku pišanas dēļ palikusi kaut kādā shady vietā un tagad nekas nepatīk. Nu traki, ko lai saka
21.08.2022 22:59 |
 
Reitings 1089
Reģ: 28.08.2021
Nu tik varēs tagad salīdzināt Didrihsonu pāra ceļojumu ar Karadžanu pāra ceļojumu... Nez, cik inčīgs šis ceļojums šiem izdosies? Nez, vai Luvru ar apmeklēs un uz torni ar uzbrauks?
Apartamentus gan ir izvēlējušies jocīgā vietā. Pagaidām 0-1.
21.08.2022 23:20 |
 
Reitings 57
Reģ: 18.10.2014
Man kaut kas nav īsti saprotams. 🤨 Viņa saka, ka ērtāk ir pumpēt pienu un dot bērnam pudelīti nevis pa taisno pie krūts, bet tas taču ir daudz sarežģītāk, tās ir tik daudz darbības reizē un vēl tas pienapumpis ir jālādē un pienu ar pumpi nevar izsūkt 5min, lai pietiktu bērnam, vajag daudz vairāk laika. Tas ir tik dumji. Man ir zīdainis un es izbaudu to ka varu jebkura brīdi ārpus mājas pielikt pie krūts un bērns ir paēdis- kafejnīcās, parkā, mašīna, lidmašīnā u.t.t. Un starpcitu arī attīstītas valstis pastāv speciālas vietas kur māmiņa zīdit savus mazulīšus - visos ieprikšanas centros un bernu veikalos,es arī meiginaju tā ka viņa un sapratu, ka tā ir liela laika tērēšana.
Es domāju ka viņai vienkārši nav piemērots apģērbs, jo tam tiešām ir nozīme, viņa gribēja pierādīt ka viņas bezvīļu apakšveļa un BUTTERFUU drēbes ir piemērota arī zīdot mazuli, bet tagad viņa pierādīja pretējo, ka tas nav iespējams un tas nav ērti. Ne velti pastāv tāda lieta - #kuresmuturzīdu.
Viņa arī teica, ka viņai piens saražojas tikai ik pēc 3h(viņa laikam nezin ka piens ražojas pēc pieprasījuma), diemžēl tas ir pārāk ilgs laiks, zīdaiņi parasti grib ēst daudz biežāk un tagad es saprotu kāpēc viņš pa nakti neguļ, viņš grib ēst.
Un tas par tiem piena produktiem vsp ir p…s, man trūkst vārdi. Es nesaprotu nu kā var būt tāds informācijas tukšums. 😖
22.08.2022 00:20 |
 
Reitings 565
Reģ: 07.01.2022
BlondāČika @ 22.08.2022 00:20
Man kaut kas nav īsti saprotams. ? Viņa saka, ka ērtāk ir pumpēt pienu un dot bērnam pudelīti nevis pa taisno pie krūts, bet tas taču ir daudz sarežģītāk, tās ir tik daudz darbības reizē un vēl tas pienapumpis ir jālādē un pienu ar pumpi nevar izsūkt 5min, lai pietiktu bērnam, vajag daudz vairāk laika. Tas ir tik dumji. Man ir zīdainis un es izbaudu to ka varu jebkura brīdi ārpus mājas pielikt pie krūts un bērns ir paēdis- kafejnīcās, parkā, mašīna, lidmašīnā u.t.t. Un starpcitu arī attīstītas valstis pastāv speciālas vietas kur māmiņa zīdit savus mazulīšus - visos ieprikšanas centros un bernu veikalos,es arī meiginaju tā ka viņa un sapratu, ka tā ir liela laika tērēšana.
Es domāju ka viņai vienkārši nav piemērots apģērbs, jo tam tiešām ir nozīme, viņa gribēja pierādīt ka viņas bezvīļu apakšveļa un BUTTERFUU drēbes ir piemērota arī zīdot mazuli, bet tagad viņa pierādīja pretējo, ka tas nav iespējams un tas nav ērti. Ne velti pastāv tāda lieta - #kuresmuturzīdu.
Viņa arī teica, ka viņai piens saražojas tikai ik pēc 3h(viņa laikam nezin ka piens ražojas pēc pieprasījuma), diemžēl tas ir pārāk ilgs laiks, zīdaiņi parasti grib ēst daudz biežāk un tagad es saprotu kāpēc viņš pa nakti neguļ, viņš grib ēst.
Un tas par tiem piena produktiem vsp ir p…s, man trūkst vārdi. Es nesaprotu nu kā var būt tāds informācijas tukšums. ?

vispār riebjas, kā viņa bērnkopības lietas demonstrē savai auditorijai(nenobriedušiem prātiem, kuri pieņem to par patiesību). atklāta nolaidība pret bērnu, tāpat kā Kiviču gadījumā. un nevajag te ļurināt, ka ne visas ir ideālās mammas dzīvē, nu b@eģ, pacentieties kaut vienu dienu!
22.08.2022 01:45 |
 
Reitings 1774
Reģ: 24.05.2022
BlondāČika @ 22.08.2022 00:20
Man kaut kas nav īsti saprotams. ? Viņa saka, ka ērtāk ir pumpēt pienu un dot bērnam pudelīti nevis pa taisno pie krūts, bet tas taču ir daudz sarežģītāk, tās ir tik daudz darbības reizē un vēl tas pienapumpis ir jālādē un pienu ar pumpi nevar izsūkt 5min, lai pietiktu bērnam, vajag daudz vairāk laika. Tas ir tik dumji. Man ir zīdainis un es izbaudu to ka varu jebkura brīdi ārpus mājas pielikt pie krūts un bērns ir paēdis- kafejnīcās, parkā, mašīna, lidmašīnā u.t.t. Un starpcitu arī attīstītas valstis pastāv speciālas vietas kur māmiņa zīdit savus mazulīšus - visos ieprikšanas centros un bernu veikalos,es arī meiginaju tā ka viņa un sapratu, ka tā ir liela laika tērēšana.
Es domāju ka viņai vienkārši nav piemērots apģērbs, jo tam tiešām ir nozīme, viņa gribēja pierādīt ka viņas bezvīļu apakšveļa un BUTTERFUU drēbes ir piemērota arī zīdot mazuli, bet tagad viņa pierādīja pretējo, ka tas nav iespējams un tas nav ērti. Ne velti pastāv tāda lieta - #kuresmuturzīdu.
Viņa arī teica, ka viņai piens saražojas tikai ik pēc 3h(viņa laikam nezin ka piens ražojas pēc pieprasījuma), diemžēl tas ir pārāk ilgs laiks, zīdaiņi parasti grib ēst daudz biežāk un tagad es saprotu kāpēc viņš pa nakti neguļ, viņš grib ēst.
Un tas par tiem piena produktiem vsp ir p…s, man trūkst vārdi. Es nesaprotu nu kā var būt tāds informācijas tukšums. ?

Es bieži aizdomājos, vai viņa vispār zin ka atslaukt šis piens pareizi jāuzglabā .
Ar viņas izcilo “gudrību” nebrīnītos ka bērnam pat vecs piens tiek dots.
22.08.2022 02:15 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits