Butterfly clothing

 
Reitings 302
Reģ: 07.11.2013
Sveikas! Vai kāda iepērkas pie Elīnas Didrihsones? Kāda kvalitāte drēbēm un esmu dzirdējusi, ka ļoti liels uzcenojums.
19.12.2018 11:13 |
 
Patīk
Reitings 11059
Reģ: 01.10.2016
Spanic @ 24.07.2022 22:32
Elīnai nav "baltā lapa", un viņa nav nepieskaitāma, tādēļ visam ko viņa pasaka, seko atbildība. Ja nemāki izteikties, tad nerunā.

Arī taisnība, citādāk tā jau viņa var jebko pateikt būs arguments - ai bet viņa jau muļķīte, nesaprot ko runā.
Kaut ka jau to bombīgo biznesu vada tomēr, nepieskaitāma nav
24.07.2022 22:39 |
 
Patīk
Reitings 613
Reģ: 05.08.2020
Spanic @ 24.07.2022 22:32
Elīnai nav "baltā lapa", un viņa nav nepieskaitāma, tādēļ visam ko viņa pasaka, seko atbildība. Ja nemāki izteikties, tad nerunā.
tātad dažām foruma lietotājām ir baltā lapa, jo drīkst teikt pretīgas lietas,ja tā gribas domāt? Tas nav apgalvojums, tikai jautajums par to, ko pateici,jo sanāk, ka šeit nevienam nav jāuzņemas atbildība par izteikumiem, jo tas ''ir tikai forums'' un forumā drīkst apdirst visus, teica kaut ko, neteica, vienalga
Es zinu, ka neko šeit nepanākšu, bet neieskaidros man neviens, ka šie naidpilnie cilvēki ir laimīgi dzīvē. Tā var domāt tikai dziļi nelaimīgi cilvēki, kuri velta tāda Elīnai laiku vairāk kā sev, sava ģimenei
Elīna ir muļķīga, bet cilvēki, kuri ķer kaifu no naida, ir pazuduši dzīvē, jo man tiešām nesaprast kā cilvēks var būt priecīgs, gribot citam sliktu un kaifo no laimes par to, ka cits ir tāds un tāds. Tā kā jūtas labāks uz tādu cilvēku fona? var jau būt
24.07.2022 22:40 |
 
Patīk
Reitings 11059
Reģ: 01.10.2016
isanalapsa @ 24.07.2022 22:40
tātad dažām foruma lietotājām ir baltā lapa, jo drīkst teikt pretīgas lietas,ja tā gribas domāt? Tas nav apgalvojums, tikai jautajums par to, ko pateici,jo sanāk, ka šeit nevienam nav jāuzņemas atbildība par izteikumiem, jo tas ''ir tikai forums'' un forumā drīkst apdirst visus, teica kaut ko, neteica, vienalga
Es zinu, ka neko šeit nepanākšu, bet neieskaidros man neviens, ka šie naidpilnie cilvēki ir laimīgi dzīvē. Tā var domāt tikai dziļi nelaimīgi cilvēki, kuri velta tāda Elīnai laiku vairāk kā sev, sava ģimenei
Elīna ir muļķīga, bet cilvēki, kuri ķer kaifu no naida, ir pazuduši dzīvē, jo man tiešām nesaprast kā cilvēks var būt priecīgs, gribot citam sliktu un kaifo no laimes par to, ka cits ir tāds un tāds. Tā kā jūtas labāks uz tādu cilvēku fona? var jau būt

Foruma lietotājas arī viena otrai pasaka, ja kaut kas iet klaji pār strīpu.
To diskusiju par nelaimīgajām kāda te iesāk katru nedēļu. :)
24.07.2022 22:44 |
 
Patīk
Reitings 613
Reģ: 05.08.2020
Lula @ 24.07.2022 22:30

a ko citu darīt, sākt intelektuāli pētīt viņas personības iezīmes un iemeslus kāpēc kaut ko saka tā vai citādāk? :D Viņa muļķīgi runā, mēs muļķīgi komentējam, that's how it works
eksistē opcija vienkārši paskatīties,pasmaidīt un par to nedomāt dziļākā apmērā :D ok, es neesmu fane, es tādēļ arī to nesaprotu,tādēļ piedodiet man, ka spraužu savas piecas kapeikas, bet manas smadzenes nekad nesapratīs kā var kādu ķidāt, laikam nāku no citas audzināšanas :D
24.07.2022 22:45 |
 
Patīk
Reitings 613
Reģ: 05.08.2020
Lula @ 24.07.2022 22:44

Foruma lietotājas arī viena otrai pasaka, ja kaut kas iet klaji pār strīpu.
To diskusiju par nelaimīgajām kāda te iesāk katru nedēļu. :)
ai, tā patiesība ir kaut kur visam pa vidu. Tas jau skaidrs,ka nekad nebūs viss tikai melns vai balts
24.07.2022 22:47 |
 
10 gadi
Reitings 1167
Reģ: 18.08.2011
isanalapsa @ 24.07.2022 22:40
tātad dažām foruma lietotājām ir baltā lapa, jo drīkst teikt pretīgas lietas,ja tā gribas domāt? Tas nav apgalvojums, tikai jautajums par to, ko pateici,jo sanāk, ka šeit nevienam nav jāuzņemas atbildība par izteikumiem, jo tas ''ir tikai forums'' un forumā drīkst apdirst visus, teica kaut ko, neteica, vienalga
Es zinu, ka neko šeit nepanākšu, bet neieskaidros man neviens, ka šie naidpilnie cilvēki ir laimīgi dzīvē. Tā var domāt tikai dziļi nelaimīgi cilvēki, kuri velta tāda Elīnai laiku vairāk kā sev, sava ģimenei
Elīna ir muļķīga, bet cilvēki, kuri ķer kaifu no naida, ir pazuduši dzīvē, jo man tiešām nesaprast kā cilvēks var būt priecīgs, gribot citam sliktu un kaifo no laimes par to, ka cits ir tāds un tāds. Tā kā jūtas labāks uz tādu cilvēku fona? var jau būt
es atbildu tikai par sevi, un tikai par to, ko šeit rakstu forumā, es nevienā momentā un nekad neesmu Elīnai vēlējusi neko sliktu, ne saukusi viņu pretīgos vārdos, nekad neesmu komentējusi viņas mazuļa izskatu, ne skaitījusi viņas naudu. Šeit es anonīmi pasmejos par viņas izteicieniem, lupatām un kosmētiskajiem uzlabojumiem, bet Elīna ir influencere ar 100k sekotājiem, tas, ko pasaka viņa, aiziet publiskajā telpā zem viņas vārda, bet es šeit esmu anonīmi.
24.07.2022 22:50 |
 
Reitings 1072
Reģ: 30.03.2022
Mia6 @ 24.07.2022 18:36
man šķiet telegramā nav filtru un tur viņa redzama bez filtriem filmējot video. Varbūt kļūdos , bet spriežu pēc Saulietes, jo viņa IG izskatās lieliski, bet telegramā bez filtriem ir cita aina

Telegrama apaļajos video filtru nav, nevar uzlikt un nevar arī ielikt caur citu aplikāciju filmētus, tie nerādīsies apaļi.
Dažkārt pļāpāšanas laivos viņa arī ir bez filtriem, retāk storijos, bet gadās. Fotogrāfu bildēs arī nav, es domāju, ka viņa vienkārši nemāk, ja filtrs nav jau uzreiz kamerā. Dubaijā iemācījās, ka var fotogrāfijās aizsmērēt vēnas un vēdera pleķus ciet (tādā iesācēja līmenī), pārlaist blur pāri ādai, bet sejas aprises mainīt fotogrāfijās viņa noteikti vēl nemāk.
24.07.2022 22:59 |
 
Patīk
Reitings 613
Reģ: 05.08.2020
Spanic @ 24.07.2022 22:50
es atbildu tikai par sevi, un tikai par to, ko šeit rakstu forumā, es nevienā momentā un nekad neesmu Elīnai vēlējusi neko sliktu, ne saukusi viņu pretīgos vārdos, nekad neesmu komentējusi viņas mazuļa izskatu, ne skaitījusi viņas naudu. Šeit es anonīmi pasmejos par viņas izteicieniem, lupatām un kosmētiskajiem uzlabojumiem, bet Elīna ir influencere ar 100k sekotājiem, tas, ko pasaka viņa, aiziet publiskajā telpā zem viņas vārda, bet es šeit esmu anonīmi.
Priecājos, ka ir vēl cilvēki, kuri prot atbildēt saturīgi un veselīgi!
Tev ir taisnība,jo klačiņas par tādām nenozīmīgām lietām, viegli smiekli, humors nekaitīgā līmenī ir kaut kas cits, jo mēs esam tikai cilvēki un pilnībā visi kādreiz par kaut ko iesmej. Mani aizķēra šodien tie spēcīgie apgalvojumi,ka nē, viņa teica,ka ir neglīts un viss! Man šodien pašai ir švaka diena, tādēļ tiešām gribējās pajautāt, kādēļ cilvēki tā dara? Kādēļ viņi izdomā to, kas tur nav? Nu kā tu vari gribēt citam piedēvēt kaut ko tādu. Tā paliek labāk? Jā, atnācu izkratīt sirdi par to, ka nolaižas rokas pie tāda negatīvisma un tas tiešām lika aizdomāties par to, kas dažos profilos sēž aiz ekrāna.
Mēs ļoti daudz ķidājam Elīnu,bet kāds kādreiz pats sevi tā ķidā? Mums visiem ir ļoti daudz kļūdas dzīvē, mēs visi esam pateikuši kaut ko stulbu, mēs neviens neesam ideāls un visi mācamies
Elīna ir iekritusi sarunu topā sekotāju dēļ, bet viņa ir tāds pats cilvēks kā šeit visas
Ja mani sāktu tā ķidāt par ikdienu, kustībām, izskatu, varu pateikt godīgi, ka tas beigtos ar asarām, jo būtu viena robeža, kas būtu neizturama
To laikam saprot tie, kuri paši bijuši apceltie tikai tādēļ, ka eksistē
Anonīms vai neesi anonīms, tas nemaina to, kas nāk no cilvēka iekšējās pasaules
Šī ir tikai platforma, bet domas nāk jau no paša cilvēka
24.07.2022 23:03 |
 
Reitings 2035
Reģ: 01.08.2021
Kāds naids, hallo, kāpēc uzreiz naids, ja es pasaku, ko es domāju par to, ko Elīna pasaka, ko viņa domā!? Kāpēc tam ir jābūt "vienvirziena ielai"? Kā jau te minēja, ja reiz Elīna stulbi izsakās, tad mēs "stulbi" komentējam! Respektīvi, Elinai ir atļauts teikt, ka viņa negribēja izvietot bērna bildes Instagram, jo bērns tajās nav tik mīlīgs un musi, pusi kā dzīvē, un, kad es pasaku, kāpēc vispār kaut ko tādu minēt pirms publicē sava bērna bildes, tātad mēs pārējās esam ar "balto lapu"! Mēs cenšamies aizstāvēt bērnu, ka tā nedrīkst runāt par bērnu, bet tas tiek pagriezts kā hate speech, unikāli!
Un vēlreiz, neviena normāla māte, kura pirms publicēs bērna bildes Instagram, neteiks runu, ka ziniet vispār jau es nevēlējos publicēt šīs bildes, jo mazais tajās nav tāds kā dzīvē, dzīvē viņš izskatās labāk mīlīgāks, musi, pusi , nu kura māte tā darītu? Vai kāds viņai prasīja, kāpēc čempions neizskatās cute bildēs?? Kāpēc attaisnoties, vai tiešām šeit zemteksts nav vairāk kā skaidrs!? Nekad kaut ko tādu neesmu redzējusi, paldies Dievam man paziņas ar saviem bērniem lepojas, nevis attaisnojas pie bildēm, kāpēc bērns nav perfekts kā no žurnāla vāka!
24.07.2022 23:04 |
 
Reitings 376
Reģ: 10.03.2022
Agnesse @ 24.07.2022 18:07
viens ir vienkārši reklamēt, piemēram, pamperus vai ko tur, ielikt, ka sadarbība un tā. kaut kas cits ir uzreiz butterfly kastē un papīros, bodijā ar butterfly un tad reklamēt savu jauno bērnu kolekciju. šis arī drīzāk nevis atgādina normālu veikalu, bet tanti, kas brauc no poļu tirgus, savedusi savam bērnam un vēl pa virsu drēbes, lai ir ko draudzenēm notirgot ciemā
Nezinu par kuriem bodijiem jūs runājat,bet pirms fotosesijas teica ka nav baltu bodiju,fotosesijas dienā bija,un ja nemaldos ar logo so cute(vai kā tur) no PEPCO!
kur tad ir baķika?Tik uzspiesti baķika logo!
24.07.2022 23:04 |
 
Reitings 35700
Reģ: 11.02.2015
manas smadzenes nekad nesapratīs kā var kādu ķidāt, laikam nāku no citas audzināšanas

Nu bet tu tak ķidā pārējās komentētājas, kas te tiek uzrakstīts, cik slimīgi, cik laiku velta vai nevelta savai ģimenei.. ko nu tu nesaproti 😅
24.07.2022 23:04 |
 
Reitings 984
Reģ: 09.08.2014
isanalapsa @ 24.07.2022 23:03
Priecājos, ka ir vēl cilvēki, kuri prot atbildēt saturīgi un veselīgi!
Tev ir taisnība,jo klačiņas par tādām nenozīmīgām lietām, viegli smiekli, humors nekaitīgā līmenī ir kaut kas cits, jo mēs esam tikai cilvēki un pilnībā visi kādreiz par kaut ko iesmej. Mani aizķēra šodien tie spēcīgie apgalvojumi,ka nē, viņa teica,ka ir neglīts un viss! Man šodien pašai ir švaka diena, tādēļ tiešām gribējās pajautāt, kādēļ cilvēki tā dara? Kādēļ viņi izdomā to, kas tur nav? Nu kā tu vari gribēt citam piedēvēt kaut ko tādu. Tā paliek labāk? Jā, atnācu izkratīt sirdi par to, ka nolaižas rokas pie tāda negatīvisma un tas tiešām lika aizdomāties par to, kas dažos profilos sēž aiz ekrāna.
Mēs ļoti daudz ķidājam Elīnu,bet kāds kādreiz pats sevi tā ķidā? Mums visiem ir ļoti daudz kļūdas dzīvē, mēs visi esam pateikuši kaut ko stulbu, mēs neviens neesam ideāls un visi mācamies
Elīna ir iekritusi sarunu topā sekotāju dēļ, bet viņa ir tāds pats cilvēks kā šeit visas
Ja mani sāktu tā ķidāt par ikdienu, kustībām, izskatu, varu pateikt godīgi, ka tas beigtos ar asarām, jo būtu viena robeža, kas būtu neizturama
To laikam saprot tie, kuri paši bijuši apceltie tikai tādēļ, ka eksistē
Anonīms vai neesi anonīms, tas nemaina to, kas nāk no cilvēka iekšējās pasaules
Šī ir tikai platforma, bet domas nāk jau no paša cilvēka

To, cik daudz mēs te ķidājam, nosaka didī pati. Viņa pati izvēlas to visu atrādīt 100k sekotājiem.
24.07.2022 23:10 |
 
Patīk
Reitings 613
Reģ: 05.08.2020
reina @ 24.07.2022 23:04

Nu bet tu tak ķidā pārējās komentētājas, kas te tiek uzrakstīts, cik slimīgi, cik laiku velta vai nevelta savai ģimenei.. ko nu tu nesaproti ?
jā, jo man tas prasa dažas minūtes no dzīves, bet šis forums neeksistē dažas minūtes :D ja noņemam nost emocijas,simpātijas,antipātijas,fanošanu, heitošanu utt, sauc kā gribi, tad kur ir tās robežas? Protams, ne jau visi katru dienu skatās viņas storijus, kas šeit kaut ko ir pateikuši, bet tiešām nepiekritīsi,ka ir tādi, kuri lūr katru dienu visu un vēl pamanās taisīt skrīnšotus,video,zūmot kājstarpes,ko tik tur vēl ne un nodarbojas ar fantāzijām?
Man tiešām gribas tādiem cilvēkiem pajautāt ar ko viņi nodarbojas ikdienā un dzīvē :D
24.07.2022 23:11 |
 
Reitings 2164
Reģ: 07.06.2022
aija93 @ 24.07.2022 23:10

To, cik daudz mēs te ķidājam, nosaka didī pati. Viņa pati izvēlas to visu atrādīt 100k sekotājiem.

Tieši tā!!!
24.07.2022 23:12 |
 
Reitings 984
Reģ: 09.08.2014
Skaistslaiks @ 24.07.2022 23:04
Kāds naids, hallo, kāpēc uzreiz naids, ja es pasaku, ko es domāju par to, ko Elīna pasaka, ko viņa domā!? Kāpēc tam ir jābūt "vienvirziena ielai"? Kā jau te minēja, ja reiz Elīna stulbi izsakās, tad mēs "stulbi" komentējam! Respektīvi, Elinai ir atļauts teikt, ka viņa negribēja izvietot bērna bildes Instagram, jo bērns tajās nav tik mīlīgs un musi, pusi kā dzīvē, un, kad es pasaku, kāpēc vispār kaut ko tādu minēt pirms publicē sava bērna bildes, tātad mēs pārējās esam ar "balto lapu"! Mēs cenšamies aizstāvēt bērnu, ka tā nedrīkst runāt par bērnu, bet tas tiek pagriezts kā hate speech, unikāli!
Un vēlreiz, neviena normāla māte, kura pirms publicēs bērna bildes Instagram, neteiks runu, ka ziniet vispār jau es nevēlējos publicēt šīs bildes, jo mazais tajās nav tāds kā dzīvē, dzīvē viņš izskatās labāk mīlīgāks, musi, pusi , nu kura māte tā darītu? Vai kāds viņai prasīja, kāpēc čempions neizskatās cute bildēs?? Kāpēc attaisnoties, vai tiešām šeit zemteksts nav vairāk kā skaidrs!? Nekad kaut ko tādu neesmu redzējusi, paldies Dievam man paziņas ar saviem bērniem lepojas, nevis attaisnojas pie bildēm, kāpēc bērns nav perfekts kā no žurnāla vāka!

Šis komentārs ir ļooooti trāpīgs!!
Didī tajā video tāda tā kā sakaunejusies skaidro kāpēc kaut kas nav sanācis. Wtf, par savām bombīgajam fotosesijām un lupatām nekad tā ne taisnojas.
24.07.2022 23:12 |
 
Reitings 35700
Reģ: 11.02.2015
isanalapsa @ 24.07.2022 23:11
jā, jo man tas prasa dažas minūtes no dzīves, bet šis forums neeksistē dažas minūtes :D ja noņemam nost emocijas,simpātijas,antipātijas,fanošanu, heitošanu utt, sauc kā gribi, tad kur ir tās robežas? Protams, ne jau visi katru dienu skatās viņas storijus, kas šeit kaut ko ir pateikuši, bet tiešām nepiekritīsi,ka ir tādi, kuri lūr katru dienu visu un vēl pamanās taisīt skrīnšotus,video,zūmot kājstarpes,ko tik tur vēl ne un nodarbojas ar fantāzijām?
Man tiešām gribas tādiem cilvēkiem pajautāt ar ko viņi nodarbojas ikdienā un dzīvē :D

To ir jautājušas arī pārējās puslīdz regulārās komentētājas no "vidusšķiras" šeit, nesatraucies, neesi vienīgā, kurai KAUT KĀDAS robežas ir.
Te jau par citu skaidrošanās aizgāja... Bet nu, pa lielam, nekas tik traģisks kā kājstarpes zoomošanas līmenis, nepamanīju, ka būtu viedokļu apmaiņā ticis sasniegts. Drīzāk jau meitenes te vairāk bebja izskatu aizstāvēja, nekā pati didra 😅
24.07.2022 23:15 |
 
Reitings 984
Reģ: 09.08.2014
isanalapsa @ 24.07.2022 23:11
jā, jo man tas prasa dažas minūtes no dzīves, bet šis forums neeksistē dažas minūtes :D ja noņemam nost emocijas,simpātijas,antipātijas,fanošanu, heitošanu utt, sauc kā gribi, tad kur ir tās robežas? Protams, ne jau visi katru dienu skatās viņas storijus, kas šeit kaut ko ir pateikuši, bet tiešām nepiekritīsi,ka ir tādi, kuri lūr katru dienu visu un vēl pamanās taisīt skrīnšotus,video,zūmot kājstarpes,ko tik tur vēl ne un nodarbojas ar fantāzijām?
Man tiešām gribas tādiem cilvēkiem pajautāt ar ko viņi nodarbojas ikdienā un dzīvē :D

Pag, pag, pag... To kājstarpi nebija jāzūmo, bija jābūt aklam lai to nemanītu 😁 ja tā būtu 1x-2x,tad nemaz nemanītu gan jau vai nepievērstu uzmanību, bet tas camel toe bija visu grūtniecības laiku 🐫
24.07.2022 23:17 |
 
Patīk
Reitings 613
Reģ: 05.08.2020
aija93 @ 24.07.2022 23:17

Pag, pag, pag... To kājstarpi nebija jāzūmo, bija jābūt aklam lai to nemanītu ? ja tā būtu 1x-2x,tad nemaz nemanītu gan jau vai nepievērstu uzmanību, bet tas camel toe bija visu grūtniecības laiku ?
nu un? :D
24.07.2022 23:20 |
 
Reitings 2164
Reģ: 07.06.2022
isanalapsa @ 24.07.2022 23:20
nu un? :D

Tas bildes bija saliktas šeit, jo tāda tipa peldkostīmu viņa pārdeva sava veikala, ka vulvu var redzēt nepareizi pieliecoties, kas noteikti kādai palīdzēja no iegrabšanas ar nepareizu pirkumu!
24.07.2022 23:28 |
 
Patīk
Reitings 613
Reģ: 05.08.2020
reina @ 24.07.2022 23:15

To ir jautājušas arī pārējās puslīdz regulārās komentētājas no "vidusšķiras" šeit, nesatraucies, neesi vienīgā, kurai KAUT KĀDAS robežas ir.
Te jau par citu skaidrošanās aizgāja... Bet nu, pa lielam, nekas tik traģisks kā kājstarpes zoomošanas līmenis, nepamanīju, ka būtu viedokļu apmaiņā ticis sasniegts. Drīzāk jau meitenes te vairāk bebja izskatu aizstāvēja, nekā pati didra ?
labi, padalīšos arī ar savām domām, nevienu neķidājot
Kā man šķiet? Man šķiet,ka Elīna tiešām mīl to bērnu un iespējams pati ir nedaudz apmulsusi no savām sajūtām, jo ir pieradusi dzīvot citādāk. Visu laiku ir bijusi apsēstība ar soc tīkliem,bildēm un visu to, bet tagad ir ienācis kaut kas cits un mēģina saprast kā tas viss funkcionē. Jāatceras ir tikai viņas spēja izteikties un es to pieņemu par dotu, ka vienmēr pateiks kaut ko pilnīgi crazy, bet patiesībā jau doma būs bijusi cita. Viņa neseko un nekad nesekos līdzi tam kā runā. Jā, ok , es neredzu visus storijus, sanāk arī izlaist dienas, nedēļas, bet kaut kādi savi novērojumi jau ir. Viņai tā insta dzīve iet refleksā un nedomā līdzi daudziem izteikumiem,jo nenoliegsim, insta dzīve ir viņas darbs un ienākuma avots ,bet tagad ir parādījusies arī realitāte mājās. Ir grūti cilvēkam pārslēgt tik ātri smadzenes uz citu realitāti
24.07.2022 23:29 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits