Butterfly clothing

 
Reitings 302
Reģ: 07.11.2013
Sveikas! Vai kāda iepērkas pie Elīnas Didrihsones? Kāda kvalitāte drēbēm un esmu dzirdējusi, ka ļoti liels uzcenojums.
19.12.2018 11:13 |
 
Reitings 869
Reģ: 20.06.2022
Bordo @ 13.07.2022 10:48
Elīna sēž tur Telegram tajā pēdējā video. Ja viss būtu tik sadragāts tur apakšā, nemaz nedrīkstētu sēdēt. Nav tik traki viņai.
uzreiz pec dzemdibam manuprat visam tada ir sajūta.kamer saprot kas noticis.seviski pec pirmajam.sedet ta var ja nav plisumi,tad uz sana jasez ja ir suves.dzemde uzreiz neatgriezas sava forma un organi savas vietas.itka nekas nebutu bijis
13.07.2022 11:22 |
 
Reitings 70
Reģ: 05.07.2022
Parabellum1 @ 13.07.2022 10:58
Cik pretīgs komentārs, kā tā var pateikt buuu, bee whaaaa? Piedod atvaino- “ a ko darît ja mazais sāk raudàt”jaunkundzei pirmajai jāstāv pie vecmātes un tas jāapgūst.. nevis otrādi..
PRIORITĀTES!!! Labāk savu dirsu gultā stutēs ar telefonu rokā un liks smirdīgās butterfly šmotkas telegramā?

tev kaut kas nav kārtībā, godīgi. Viņa itkā tevi kautkā personīgi aizskartu jei bogu. Davaj viņa uz ļenganām trīcošām kājām pieslēgta pie sistēmas stāvēs un mazgās to bērnu. Tad tu dirstu, ka Nauris nepalīdz. Viena lieta ir heitot uz palaist ārā sakrājušos indi neaizmirstot kā būt par cilvēku, cita lieta ir tik atklāti akli ienīst
13.07.2022 11:22 |
 
Reitings 70
Reģ: 30.06.2022
Ir plīsumi vai nav, bet jūtu tāpat līdzi viņai nu jā pilnais atvērums bija jau 5 un mazais iznāca tikai 8 nu tur ir gājis smagi, jo vidēji pilnais atvērums un stundas laikā mazais uz krūtīm. Man arī pirmajā dienā kamēr tiku galā ar sevi gribējās lai kāds mazo paņem, jo nejutos stipra, tāpēc par šo kritizēt viņu būtu neētiski lai arī kāda viņa ir, bet tāpat viņa ir sieviete kura tikko izdarīja ļoti smagu darbu.
Negribu izteikties nesmuki
Bet ir tikai divi varianti kāpēc nerāda sejiņu 1. Nerāda, jo vēlas bērniņu saudzēt, kas ir viss gudrākais variants no abiem un ļoti ceru, ka šis ir tas iemesls vai arī 2. Nerāda, jo tomēr nav pārāk instagramigs (ķipa nebija tas wow ieraugot viņu)
13.07.2022 11:24 |
 
Reitings 272
Reģ: 18.05.2022
Nu bombiski @ 13.07.2022 11:22

tev kaut kas nav kārtībā, godīgi. Viņa itkā tevi kautkā personīgi aizskartu jei bogu. Davaj viņa uz ļenganām trīcošām kājām pieslēgta pie sistēmas stāvēs un mazgās to bērnu. Tad tu dirstu, ka Nauris nepalīdz. Viena lieta ir heitot uz palaist ārā sakrājušos indi neaizmirstot kā būt par cilvēku, cita lieta ir tik atklāti akli ienīst
Tu esi akla? Viņai bērnu māca mazgāt , kamēr guļ pie sistēmas ļenganām kājām un rokām?! Nu klausies, acu ārsts nepieciešams man vai tev?😄
13.07.2022 11:27 |
 
Reitings 698
Reģ: 28.06.2022
Droši vien Nauris ir diezgan riebīgs cilvēks, bet palīdzēšana dzemdībās, mazā mazgāšana utt. gan ir skaisti no viņa puses. Es pati arī personīgi nevarētu iedomāties to novecojošo modeli, kur dzemdības, pamperu maiņa, ratu stumdīšana ir tikai sievietes lieta. Tādēļ jau ir tie dzemdību laika atvaļinājumi arī vīriešiem.
13.07.2022 11:31 |
 
Reitings 70
Reģ: 05.07.2022
Parabellum1 @ 13.07.2022 11:27
Tu esi akla? Viņai bērnu māca mazgāt , kamēr guļ pie sistēmas ļenganām kājām un rokām?! Nu klausies, acu ārsts nepieciešams man vai tev??

klīnika 😬 vecmāte runā tajā video ar nauri, rāda tieši naurim visu, tur vietas knapi diviem cilvēkiem pie tās izlietnes pietiek, bet tu dirs, ka to nedara Elīna. Noteikti par bērnu, pēc tavām domām, jārūpējas tikai mātei, nedod dievs vīrs pieskarsies kakai un zaudēs visu savu vīrišķību. ne man acis jāarstē, ne man.
13.07.2022 11:37 |
 
Reitings 272
Reģ: 18.05.2022
Es te dažbrīd brīnos, kādu Tauriņu šņauc karsējmeitenes… jums noteikti bērnu nav😂
13.07.2022 11:40 |
 
10 gadi
Reitings 2733
Reģ: 29.01.2009
Par tiem skatieniem uz jaundzimušo - Elīnai pirmais bērns jau ir Butterfly, tur arī viņai tās acis staro. Šis ir otrais bērns, kuram tā mīlestība visticamāk tiks apdalīta (Nauris dos mīlestību visvairāk). Un tā vienmēr - otrais berns nēsā pirmā drēbes /apavus, netiek tik ļoti lolots vai foķēts utt. Par trešo bezmaz vispār aizmirst 🤣
13.07.2022 11:41 |
 
10 gadi
Reitings 1061
Reģ: 08.05.2014
Tas video kur Nauris viņu nes dzemdību zālē gan ir jauks
13.07.2022 11:42 |
 
Reitings 63
Reģ: 01.11.2021
Jā, Elīna teica, ka viņai viss apakšā brutāli sadragāts, bet šodien izrādās, ka pat plīsumu nav. Ticēt tam, ka viņai viss grūti, smagi, bet beigās nekas traks nav bijis... galvenais pasniegt visu kā grūtības!
13.07.2022 11:43 |
 
10 gadi
Reitings 1097
Reģ: 04.06.2012
Vislielākās dirsējas komentāros ir tās, kas pašas nav dzemdējušas. 😁 Es esmu, tāpēc man neceļas roka rakstīt ko sliktu - dzemdības ir traka pieredze...
13.07.2022 11:44 |
 
Reitings 70
Reģ: 05.07.2022
Zilsniedzīte @ 13.07.2022 11:43
Jā, Elīna teica, ka viņai viss apakšā brutāli sadragāts, bet šodien izrādās, ka pat plīsumu nav. Ticēt tam, ka viņai viss grūti, smagi, bet beigās nekas traks nav bijis... galvenais pasniegt visu kā grūtības!

šaubos, ka viņa ar spoguli tur visu pārbaudīja pirms šādi teikt. uz tausti kādas tik briesmas tur nesajutīsi
13.07.2022 11:44 |
 
Reitings 4916
Reģ: 05.07.2022
Luī @ 13.07.2022 11:20

Meitenei tās ir pirmās dzemdības, skaidrs, ka daudz ko nezin, kļūdās. Paies laiks un uzzinās. Tak beidzat piesieties katram sīkumam, īpaši jau par to, par ko ir normāli nebūt lietas kursā, piemēram - kad savelkas muskuļi un kā vispār norit atlabšanas process.

Latvijā pārāk maz runā par pēcdzemdību periodu , diemžēl. Visi runā par maģisko dzemdības un tādā garā,bet pēc tam sieviete vienkārši tiek atstāta novārtā . Pat lasīt un gatavojoties daudz ko nemaz nevar uzzināt līdz brīdim ,kad to piedzīvo. Un jā,lielākā daļa cer atgūt formu pēc dzemdībām,bet reti kurai sanāk,bet ir arī meitenes,kas ir gandrīz nākamajā dienā atguvušas formu,varbūt ne vēl tvirtumu ...
13.07.2022 11:45 |
 
Reitings 737
Reģ: 07.04.2022
Parabellum1 @ 13.07.2022 11:21
Visām taureņa noģērbtajām karsējmeitenēm- samierinaties, ka būs daļa, kas nedomās kā Jūs!
Neviens viņu neaprēktu, neaprunātu viņas glupības , ja PATI FILTRĒTU KO VIŅA RUNĀ UN STĀSTA..
Ja tu pasniedz- KA MĒS ABI AR NAURI ĻOTI PLĀNOJĀM UN GAIDĪJĀM BĒRNIŅU, bet tajā pat laikā tev ir tik maz laika, lai izglītotu sevi un tiešām pagatavotos mazajam un pēc dzemdībām filmē visu TU, nevis Nauris, un atkal runā sūdu galīgu…. Tad nebrīnies, ka vienkārši citas mammas Tevi nesaprot un nesapratīs..
GAIDĪT BĒRNIŅU-neaprobežojas ar tupa iepirkumiem bērnam! Bet to jau bībelē neraksta? pašlaik , visas viņas darbības līdz šim un šobrīd norāda uz ļoti egocentrisku personu.. neglīti teikt, bet pašlaik es redzu inkubatoru kurš to bērnu iznēsāja.. un nekvieciet man te tagad- jo tā es to redzu. Cepums par to, ka gāja pie ārstiem un vismaz tik uzpaseeja visu.
Es tiešām novēlu no visas sirds bēbītim kolosālu tēti!! Es pat nešaubos ka tā būs.. un gluži kā Elīna par savu tēvu runā, tā bēbis runās par Elīnu, ja Dievs tomēr neierādīs vietu sirdī (un nevis safeikotu stāsti par to) viņas mammītes lomai..

mēs te kviecam vai gaudojam, izdomā taču vienreiz.
13.07.2022 11:45 |
 
Reitings 326
Reģ: 25.01.2021
Parabellum1 @ 13.07.2022 11:21
Visām taureņa noģērbtajām karsējmeitenēm- samierinaties, ka būs daļa, kas nedomās kā Jūs!
Neviens viņu neaprēktu, neaprunātu viņas glupības , ja PATI FILTRĒTU KO VIŅA RUNĀ UN STĀSTA..
Ja tu pasniedz- KA MĒS ABI AR NAURI ĻOTI PLĀNOJĀM UN GAIDĪJĀM BĒRNIŅU, bet tajā pat laikā tev ir tik maz laika, lai izglītotu sevi un tiešām pagatavotos mazajam un pēc dzemdībām filmē visu TU, nevis Nauris, un atkal runā sūdu galīgu…. Tad nebrīnies, ka vienkārši citas mammas Tevi nesaprot un nesapratīs..
GAIDĪT BĒRNIŅU-neaprobežojas ar tupa iepirkumiem bērnam! Bet to jau bībelē neraksta? pašlaik , visas viņas darbības līdz šim un šobrīd norāda uz ļoti egocentrisku personu.. neglīti teikt, bet pašlaik es redzu inkubatoru kurš to bērnu iznēsāja.. un nekvieciet man te tagad- jo tā es to redzu. Cepums par to, ka gāja pie ārstiem un vismaz tik uzpaseeja visu.
Es tiešām novēlu no visas sirds bēbītim kolosālu tēti!! Es pat nešaubos ka tā būs.. un gluži kā Elīna par savu tēvu runā, tā bēbis runās par Elīnu, ja Dievs tomēr neierādīs vietu sirdī (un nevis safeikotu stāsti par to) viņas mammītes lomai..

Tev laikam darīt nav ko? Jaunā dzidra zupa ieradusies.
Labāk audzini savus 4 knēveļus un iedod savam vīram miljonāram, nevis nodris Didru, kas dzīvē atšķirībā no tevis ir kaut ko sasniegusi.
13.07.2022 11:46 |
 
10 gadi
Reitings 2733
Reģ: 29.01.2009
Par tiem skatieniem uz jaundzimušo - Elīnai pirmais bērns jau ir Butterfly, tur arī viņai tās acis staro. Šis ir otrais bērns, kuram tā mīlestība visticamāk tiks apdalīta (Nauris dos mīlestību visvairāk). Un tā vienmēr - otrais berns nēsā pirmā drēbes /apavus, netiek tik ļoti lolots vai foķēts utt. Par trešo bezmaz vispār aizmirst 🤣
13.07.2022 11:46 |
 
Reitings 2019
Reģ: 28.04.2019
Mayaaa @ 13.07.2022 10:43
Izrādas viņai nekas nav saplīsis.Vakardien gan pasniedza to tā, it kā viss būtu lupatās.

Iespējams vēders. Daudzas taisa operācijas, jo vēdera izskats, pats ādas izskats ir neatgriezeniskā stāvoklī, un izskatās viss ļengans.
13.07.2022 11:46 |
 
Reitings 813
Reģ: 16.09.2021
Jau šobrīd visas zina, kāda nemāte būs didra. Ziniet, labāk lai ir tāda, kas pasaka, ka neko nesaprot un parāda īstenību, nekā tāda kā Beitika, kura garīgi atpalikušas balsī baidās par katru bērna soli un ka tik viss ir pēc grāmatas.
13.07.2022 11:47 |
 
Reitings 11079
Reģ: 05.07.2020
Ievērojāt ka nav redzami baloni šī rīta video?😅
13.07.2022 11:48 |
 
Reitings 4916
Reģ: 05.07.2022
ReReReRe @ 13.07.2022 11:20
Perfekta diskusija, kur parādīt cik vidējā latviešu sieviete ir pretīga. Visas tādas dabīgās, perfektās dzemdētājas, ka nav ko dirst pasūtīt.
Lai pacel roku tā, kura pirmajā dienā pēc dzemdībām neuztraucās par to, Kad mazais sāks raudāt, kā zinās kāpēc raud, kā nomierinās, kā mācēs pabarot utt utt. Vińa vnk pasaka skałi to, ko liela dała baidās teikt, jo mātei taču tā nepienākas, jābūt taču mātes instinktiem uzreiz, viss jāmāk un Jāzin.
Ieliek veikala reklāmu? So what!! TAs aizńem 2min, kamēr brokastis ēd. Kāda starpība, ko tajā brīdī dara, tupa lūr pa logu ārā, vai ieliek postu, kas potenciāli nes gimenei naudu.
Var nepatikt ko vińa velk mugurā, kā runā, pat vińas aizkari, bet kamooon, VINAS dzemdību pieredzi, VINAS sajūtas, tur nav pareizi vai nepareizi. Ja vinai škiet, ka lejā viss izdangāts, tad vinai tā škiet, nevis foruma płūtītājas spriedīs, cik pareizi tas ir, nemot vērā cik grūtas vai vieglas dzemdības vinai bija.
Ejat stūrī nokaunieties, ir lietas, kur sieviete sievieti atbalstīs. Kamēr visur citur pasaulē ir women empowerment and all that, šeit gudri dirš kā nepareizi sāp

Amen!!!!
Ka.vispar var noteikt cita sāpju slieksni.
Nu bija standarts 12 un ,bet neviens no mums nezina kā viņa jūtas un , protams,ka pirmajās viss šķiet trakāk īpaši pirmajās stundās,vēlāk var salīdzināt ar citām vai vienkārši atiet no šoka. Un es zinu vairākas meitenes,kam ir bijušas īsākas dzemdības,bet viņas gadiem pēc tam pasaka ,ka vairāk bērnu nebūs,jo tas sāpes netaisās Izciest otreiz . Un bieži vien tas meitenes,kas vairāk gatavojas vairāk arī saņem aukstā ūdens dušu,jo viss nenotiek pēc plāna!
13.07.2022 11:49 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits