Butterfly clothing

 
Reitings 302
Reģ: 07.11.2013
Sveikas! Vai kāda iepērkas pie Elīnas Didrihsones? Kāda kvalitāte drēbēm un esmu dzirdējusi, ka ļoti liels uzcenojums.
19.12.2018 11:13 |
 
Reitings 14
Reģ: 08.06.2022
Nabadzīte, tik aizelsusies runā. Var redzēt, ka kārtīgi sevi nomoka.
01.07.2022 17:49 |
 
Reitings 551
Reģ: 23.01.2022
Estere8 @ 01.07.2022 17:42
Paklausījos Live...
- Dzemdības tiks stimulētas noteiktā datumā (drošvien tajā "vajadzīgajā" 17/07, ne?)
- Taisīs biznesa apmācības
Tas tā, īsumā par svarīgāko ?

Uz slepeno vietu (Venstpili) brauks pāris dienas iepriekš.
Pēc dzemdībām rudenī lidos komandējumos kopā ar mazo. Ņems līdzi aukli,darbinieci vai mammu.
Rudenī plāno paplašināt butterfly
01.07.2022 17:50 |
 
Reitings 380
Reģ: 09.05.2022
Elīna nezina ka bērnu nedrīkst vest stundas no vietas Krēsliņā, jo viena madama uzjautāja kā atvedis uz Rīgu , tieši viņa stāstīja kādēļ negrib dzemdēt Rīgā uz ko šī atbildēja no sērijas “ka Tu zini ka nevarēšu atbraukt , a varbūt nosēdēs mierīgi “ nav jau runa par mierīgi bet ka tikko dzimis nedrīkst , nagi niezēja uzrakstīt bet nodomaju ai viņa tāpat visus jautājumus ar agresiju uztver …😄
01.07.2022 17:55 |
 
Reitings 778
Reģ: 14.11.2021
Viņai tas uzacis. Kā divi gliemji
01.07.2022 18:20 |
 
Reitings 467
Reģ: 11.11.2014
Reāli kauns klausīties to live, pat vnk patinot cauri. Viņai šķiet drausmīgi, ka 3 dienas jābūt būs slimnīcā, bet ko darīt, tāds likums 😄 un kāpēc kāds uztraucas, ka bērns 3h nevarēs nosēdēt ceļā no Ventspils uz Rīgu. 😂
Wou.. nepacietībā gaidu pirmos storijus ar mazo. Šis būs episki.
01.07.2022 18:36 |
 
Reitings 260
Reģ: 13.07.2019
woman_wonderland @ 01.07.2022 10:00

šito regulāri dzirdu un jau noriebies. noliec bēbi un ej dari, kas jādara. man te viena pazīstamā pat atļaujas ģimenei vakariņas netaisīt, jo redz bēbim vajag klēpī.
woman_wonderland @ 01.07.2022 12:07
tā jau nav viena reize, bet regulāri 8mēn garumā. tā ir realitāte, diemžēl. drīzāk jaunā māmiņa vēlas nedarīt neko.

Kaut man viss būtu bijis tik vienkārši.😁 Mans dēls, kuram tagad ir gandrīz 2 gadi, kā zīdainis ļoti daudz raudāja, ja neēda vai negulēja, tad raudāja. Bija brīži, kad varēja pa sienām rāpot, matus no galvas plēst ārā, bet nomierināt NE-VA-RĒ-JU. Un ar gulēšanu pa dienu arī bija švaki, ar pusizmazgātiem matiem ir bijis jāskrien ārā no dušas. Bija arī tādas reizes, kad bija jāizvēlas- paēst, pagulēt vai tomēr apdarīt mājas darbus. Pa dienu labas un kvalitatīvas diendusiņas sāka izgulēt ap pusgada vecumu. Un pats sāka smuki spēlēties ap 10 mēnešiem, ap to laiku, kad sāka pamazām staigāt, tā visas dienas garumā mazais prasīja no manis maksimāli daudz uzmanības.
Tāpēc reizēm dzirdot šādus komentārus ”noliec un ej dari, kas jādara”, gribas uzšaut pa pakausi. 😂 Nav uzbrauciens, bet reizēm ļoti derdz.
01.07.2022 18:36 |
 
Reitings 1231
Reģ: 14.01.2022
Estere8 @ 01.07.2022 17:42
Paklausījos Live...
- Dzemdības tiks stimulētas noteiktā datumā (drošvien tajā "vajadzīgajā" 17/07, ne?)
- Taisīs biznesa apmācības
Tas tā, īsumā par svarīgāko ?

Vispār jau ierosinātas ir pareizi, Elīnas fanes ar nav diez ko gudras. Viņa apzinās, ka pēc ierosināšanas dzemdības var sākties, piemēram nākamajā dienā? 😅
10cm nebūs tā kā automātiskie vārti, hop un vaļā..
01.07.2022 18:37 |
 
10 gadi
Reitings 2884
Reģ: 29.01.2009
Ierosinātas UN stimulētas parasti iet kmplktā. Un tas ir mega sāpīgi, ja kas. Atceros, vīrs izgāja no palātas, bet durvis kaut kā neaizvērās un atsprāga atpakaļ vaļā. Es stāvu apmēram soļa attālumā, un man ir tāda sāpju lēkme, ka es nevaru šo soli paspert un tās aizvērt. Tas man tā spilgti iespiedies atmiņā.
01.07.2022 18:45 |
 
10 gadi
Reitings 2884
Reģ: 29.01.2009
MikaR @ 01.07.2022 18:37

Vispār jau ierosinātas ir pareizi, Elīnas fanes ar nav diez ko gudras. Viņa apzinās, ka pēc ierosināšanas dzemdības var sākties, piemēram nākamajā dienā? ?
10cm nebūs tā kā automātiskie vārti, hop un vaļā..

Jā, man ierosināja ap 12.00 dienā un laikam 20h laikā bija 3 cm atvērums, dūra ūdeņus, sāka stimulēt, un tad tik tas 1 cm stundā nāca. Bērns piedzima reāli nākamās dienas vakarā.
01.07.2022 18:49 |
 
Reitings 694
Reģ: 16.02.2021
Elīnai viss ir forši un ātri, nu neies tak sēdēt uz vietas. Varbūt jau viņai tas viss tā vienkārši un kā pa sviestu, bet palielam taču neko nevar plānot. Redzot cik viņa hiperaktiva, tad iespejams mazais ar nebūs nekāds gulētājs. Gribes ēst visu laiku, tas tik būtu smiekligi, ka iekarātos pupa no rita līdz vakaram.
01.07.2022 19:07 |
 
Reitings 1557
Reģ: 09.05.2013
Kikic_bum @ 01.07.2022 18:36

Kaut man viss būtu bijis tik vienkārši.? Mans dēls, kuram tagad ir gandrīz 2 gadi, kā zīdainis ļoti daudz raudāja, ja neēda vai negulēja, tad raudāja. Bija brīži, kad varēja pa sienām rāpot, matus no galvas plēst ārā, bet nomierināt NE-VA-RĒ-JU. Un ar gulēšanu pa dienu arī bija švaki, ar pusizmazgātiem matiem ir bijis jāskrien ārā no dušas. Bija arī tādas reizes, kad bija jāizvēlas- paēst, pagulēt vai tomēr apdarīt mājas darbus. Pa dienu labas un kvalitatīvas diendusiņas sāka izgulēt ap pusgada vecumu. Un pats sāka smuki spēlēties ap 10 mēnešiem, ap to laiku, kad sāka pamazām staigāt, tā visas dienas garumā mazais prasīja no manis maksimāli daudz uzmanības.
Tāpēc reizēm dzirdot šādus komentārus ”noliec un ej dari, kas jādara”, gribas uzšaut pa pakausi. ? Nav uzbrauciens, bet reizēm ļoti derdz.

Man ir identiska pieredze. Principā pirmo pusgadu meita vnk bez apstājas raudāja. Negulēja, negribēja normāli ēst, visu laiku bija uz rokām, ja kaut nedaudz noliku - bļāva tā, ka visa sarkanzila un pēc tam nenomierināma. Blāva tā, ka sāka smakt. Naktīs modās ik pa stundai un vnk kliedza. Visi pasaules ārsti izieti. Un jā, es negulēju pati arī, jo.. pa kuru laiku? 😁 Arī tikai ap gada vecumu kļuva kaut cik labāk. Es rāvos uz pusēm (uz 100 daļām, ja būsim precīzi) ar mājas uzkopšanu un ēst gatavošanu, upurēju ikvienu brīvu brīdi no laika, ko varētu veltīt elementāri, lai apsēstos bez bērna uz rokām, lai darītu mājas darbus. Kāds rezultāts? Man izkrita puse matu tā, ka pliki pleķi joprojam uz galvas, es izkamēju līdz nelabumam un joprojām (meitai 2,5 gadi) nevaru atgūt svaru,, ieguvu depresiju un smagas miega problēmas, viesošanās pie psihiatra, sabeigtas rokas, jo neatpūtos, bet gan centos visu darīt, jo taču "jāvar". Tagad, atskatoties, es iesaku visiem uzlikt mīksto mājas darbiem un vnk būt ar bērnu un ļaut sev atpūsties, ja jūt, ka ir par grūtu. Tie, kuri nav piedzivojuši trauksmainus, kliedzošus bērnus, tie parasti ir ar baigajām pērlēm par to, kā citiem dzīvot.
01.07.2022 19:57 |
 
Reitings 2046
Reģ: 21.02.2015
Riry @ 01.07.2022 19:57

Man ir identiska pieredze. Principā pirmo pusgadu meita vnk bez apstājas raudāja. Negulēja, negribēja normāli ēst, visu laiku bija uz rokām, ja kaut nedaudz noliku - bļāva tā, ka visa sarkanzila un pēc tam nenomierināma. Blāva tā, ka sāka smakt. Naktīs modās ik pa stundai un vnk kliedza. Visi pasaules ārsti izieti. Un jā, es negulēju pati arī, jo.. pa kuru laiku? ? Arī tikai ap gada vecumu kļuva kaut cik labāk. Es rāvos uz pusēm (uz 100 daļām, ja būsim precīzi) ar mājas uzkopšanu un ēst gatavošanu, upurēju ikvienu brīvu brīdi no laika, ko varētu veltīt elementāri, lai apsēstos bez bērna uz rokām, lai darītu mājas darbus. Kāds rezultāts? Man izkrita puse matu tā, ka pliki pleķi joprojam uz galvas, es izkamēju līdz nelabumam un joprojām (meitai 2,5 gadi) nevaru atgūt svaru,, ieguvu depresiju un smagas miega problēmas, viesošanās pie psihiatra, sabeigtas rokas, jo neatpūtos, bet gan centos visu darīt, jo taču "jāvar". Tagad, atskatoties, es iesaku visiem uzlikt mīksto mājas darbiem un vnk būt ar bērnu un ļaut sev atpūsties, ja jūt, ka ir par grūtu. Tie, kuri nav piedzivojuši trauksmainus, kliedzošus bērnus, tie parasti ir ar baigajām pērlēm par to, kā citiem dzīvot.

Tieši tā! Un vēl piebilde - kam vispār bērnu nav, tie arī lielākie citu mācītāji un zinu-visu-labāk. Bieži arī ģimenē viens ir super mierīgais bēbis, cits pilnīgi kā apraksti. Katram savs temperaments.
Ļoti traka Tev pieredze. Ceru, ka tagad jūties labāk, viss ir sakārtojies un aizmirsies (cik nu tas iespējams)
01.07.2022 20:22 |
 
Reitings 31
Reģ: 28.06.2022
Elīnas mamma ir šuvēja, nav saprotams, kāpēc veikala vadību nedod arī mammas un varbūt pat tēta grožos. Es aicinātu mammu dzīvot uz Rīgu, kaut kur pavisam tuvu, lai palīdz gan bērna audzināšanā, gan biznesā.
01.07.2022 21:01 |
 
Reitings 1492
Reģ: 03.03.2020
astrida @ 01.07.2022 21:01
Elīnas mamma ir šuvēja, nav saprotams, kāpēc veikala vadību nedod arī mammas un varbūt pat tēta grožos. Es aicinātu mammu dzīvot uz Rīgu, kaut kur pavisam tuvu, lai palīdz gan bērna audzināšanā, gan biznesā.

Jo šuvējas ir lieliskas veikala vadītājas? 😂
Kāds sakars?
Elīnas mamma nav asākais nazītis atvilktnē, iespējams, Elīna un Nauris to paši arī saprot…
01.07.2022 21:15 |
 
Reitings 31
Reģ: 28.06.2022
Ko nozīmē nav asākais nazītis atvilknē?
Es vienreiz gāju gar Butterfly veikalu un tieši ārpusē pie durvīm bija Elīnas mamma ar suni. Izskatījās ļoti labi, tas nozīmē, ka arī Elīnai pusmūžā būs tik labs augums.
01.07.2022 21:26 |
 
Reitings 31
Reģ: 28.06.2022
Elīna ar Nauri saprot, ka mazulis prasīs daudz resursus un dzīves līmeni tikai jākāpina, tāpēc viņi pasniegs biznesa kursus. Ļoti labi, tiks apgūts vēl viens lauciņš - maksas kursi, tā arī ļoti ejoša joma.
01.07.2022 21:31 |
 
Reitings 16096
Reģ: 30.05.2022
astrida @ 01.07.2022 21:26
Ko nozīmē nav asākais nazītis atvilknē?
Es vienreiz gāju gar Butterfly veikalu un tieši ārpusē pie durvīm bija Elīnas mamma ar suni. Izskatījās ļoti labi, tas nozīmē, ka arī Elīnai pusmūžā būs tik labs augums.
Labs augums nenozīmē jelkādu izpratni par biznesa vadīšanu.
01.07.2022 21:44 |
 
Reitings 31
Reģ: 28.06.2022
Es biju domājusi tā, ka par veikala vadītajiem ģimenes biznesā ieceļot svešu cilvēku, tas svešais var aptīt ap pirkstu un izsaimniekot, sashēmot kaut ko, bet ieceļot un apmācot Elīnas mammu par veikala vadītaju, tas būtu tikai ieguvums. Tas jau ir apģērbu veikals un Elīnas mamma kā šuvēja tur varētu labi izpausties.
01.07.2022 21:52 |
 
Reitings 1803
Reģ: 21.02.2022
astrida @ 01.07.2022 21:26
Ko nozīmē nav asākais nazītis atvilknē?
Es vienreiz gāju gar Butterfly veikalu un tieši ārpusē pie durvīm bija Elīnas mamma ar suni. Izskatījās ļoti labi, tas nozīmē, ka arī Elīnai pusmūžā būs tik labs augums.
vnk ko 🤣 atkal tikko reģistrējies personāžs pilnīgi stulbus komentārus raksta. Kāds sakars biznesa vadībai ar augumu? Biznesa vadīšanai vajag prātu!
Ja biznesam vajag labu augumu, tad tikai lai nodarbotos ar pasaulē senāko profesiju.
01.07.2022 21:54 |
 
Reitings 1492
Reģ: 03.03.2020
Marcipaaans @ 01.07.2022 21:54
vnk ko ? atkal tikko reģistrējies personāžs pilnīgi stulbus komentārus raksta. Kāds sakars biznesa vadībai ar augumu? Biznesa vadīšanai vajag prātu!
Ja biznesam vajag labu augumu, tad tikai lai nodarbotos ar pasaulē senāko profesiju.

Pēc komentāriem spriežot, aiz tā profila sēž kāds, kam vajadzētu nevis forumā sēdēt, bet iet lasīt skolā uzdoto obligāto literatūru.
01.07.2022 21:58 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits