Butterfly clothing

 
Reitings 302
Reģ: 07.11.2013
Sveikas! Vai kāda iepērkas pie Elīnas Didrihsones? Kāda kvalitāte drēbēm un esmu dzirdējusi, ka ļoti liels uzcenojums.
19.12.2018 11:13 |
 
Reitings 1803
Reģ: 21.02.2022
Kā didra neko neposto, tā te visas ēdas savā starpā 😀
15.06.2022 21:08 |
 
Reitings 2164
Reģ: 07.06.2022
Zuziii @ 15.06.2022 20:45
Tas ka apspriež uzvedību lēmumus , darbības, kuras objektīvi nav pareizas , kā piemēram stingra diēta grūtniecības laikā , nodokļu nemaksāšana , nelaišana doties uz bērēm utt , tas ir kinda ok, jo nu katram savs viedoklis utt. Mani vairāk pārsteidz tas kā izsakās sievietes pieaugušas piemēram , ka vīrietim košāks tērps uzreiz gejs un nešaubos , ka tas iekļūst arī šo sieviešu bērnu ausīs un nemaz nebrīnos kādēļ bērni baidās izpausties skolās un cik daudzi pusaudži tādēļ ir izdarījuši vai mēģinājuši izdarīt pašnāvību . (Es pat neteiktu , bērnu dēļ , bet to mammīšu dēļ, kuras pasaka Tavs klasesbiedrs ir gejs jo oranžas botas un tas skandina tālāk )Man pat vecmāmiņa bija modernāka par dažu labu , kopš kura laika krāsa nosaka orientāciju , ja rozīgs vai laša krāsas uzreiz gejs ? Es piekritu ka Elīna bojā izskatu ar lupu pumpēšanu , kosmētiku utt , bet to var izteikt dažādi. Par dzimumu noteikšanu pēc krāsas , orientācijas utt es ceru ka reiz Latvijas laucinieku tauta kļūs atvērtāka un pieņemošāka .

Okay, es saprotu, ka baigi uzvilkās par tām laškrāsas tupelēm, bet sorry, Nauris neizskatās un neuzvedās, Kā vecis arī bez visa tā! Paskataties uz vińa seja, vai Elīnas… viss par ko vini uztraucās ir vinu ārējais izskats, Un pilnīgi vienalga par nedzimušā bērna veselību! Kāpēc vispār ir šis nevajadzīgais arguments!
15.06.2022 21:08 |
 
Reitings 511
Reģ: 05.08.2021
Nevienam gejam, ko pazīstu, nav tik šausmīga gaume kā Naurim. Pat cikveki, kuriem patīk ģērbties ekspresīvi, māk to visu sakoordinet labāk sev virsū. Saprotu, ka Latvijā vārdu gejs joprojām izmanto mazliet kā lamuvārdu, bet, ja no tā noiet nost, tad Naurī nekā gejiska nav - tikai truls vīrietis bez gaumes un bez paškritikas.
15.06.2022 21:28 |
 
Reitings 2244
Reģ: 19.05.2022
mikina @ 15.06.2022 20:26

Kaut kas nepatīk - vācies prom no šejienes, neviens tavu viedokli šeit neprasīja. Katrs var izteikties, kā grib. Tev jau pie durvīm klauvē latviešu valodas skolotāja ar pareizrakstības grāmatu rokās.
Tu pati atbildēji! Tāpēc nekomandē te parādi un neliec kkur vākties! Katrs izsaka savas domas.
Tas ir tik pretīgi ilgtermiņā smagi apdirst sievieti un vīrieti, kuri nav ideāli, bet kurš tad te ir ideāls?!?
Iedomājies, ka Tevi nonstopā visu gr laiku apdirš, tikai tāpēc, ka nepatīk kā Tu ģērbies, kā runā, kā izskaties, kā dzīvo! Tiešām??? WTF !!!
Ja te būtu sievišķīgas pļāpas, tad vēl, bet te ir kkas ārprātīgs!
Ko Tev tieši Elīna ir nodarījusi, ka Tu velti viņai visu šo te, ko raksti par viņu viņas gr laikā?
15.06.2022 21:33 |
 
Reitings 2322
Reģ: 10.04.2022
Mathilde @ 15.06.2022 21:33
Tu pati atbildēji! Tāpēc nekomandē te parādi un neliec kkur vākties! Katrs izsaka savas domas.
Tas ir tik pretīgi ilgtermiņā smagi apdirst sievieti un vīrieti, kuri nav ideāli, bet kurš tad te ir ideāls?!?
Iedomājies, ka Tevi nonstopā visu gr laiku apdirš, tikai tāpēc, ka nepatīk kā Tu ģērbies, kā runā, kā izskaties, kā dzīvo! Tiešām??? WTF !!!
Ja te būtu sievišķīgas pļāpas, tad vēl, bet te ir kkas ārprātīgs!
Ko Tev tieši Elīna ir nodarījusi, ka Tu velti viņai visu šo te, ko raksti par viņu viņas gr laikā?

Parādi kaut vienu nodirsienu no manas puses Elīnas virzienā?
15.06.2022 21:37 |
 
Reitings 380
Reģ: 09.05.2022
Surikaaats @ 15.06.2022 21:08

Okay, es saprotu, ka baigi uzvilkās par tām laškrāsas tupelēm, bet sorry, Nauris neizskatās un neuzvedās, Kā vecis arī bez visa tā! Paskataties uz vińa seja, vai Elīnas… viss par ko vini uztraucās ir vinu ārējais izskats, Un pilnīgi vienalga par nedzimušā bērna veselību! Kāpēc vispār ir šis nevajadzīgais arguments!

Es nebūt neaizstāvu vienkārši cenšos skatīties uz lietām un situācijām objektīvi . Jā Nauris ir metroseksuāls bet paziņa mācījās ar viņu skolā vienā esot tāds kurš uz izskatu vērsts bet ne gejs un vienmēr esmu nosodījusi to ka viņš būtībā ir tas , ka uzzināju ka didra tāda daļēji viņa dēļ , jo edienšovā teica , ka viņam nepatīk maisi gaļas drēbes un ka vajag mini , apspīlēti , uzpumpēti utt būtībā cik sapratu kā didra izskatās jāpasaka viņai paldies Naurim jo šis esot šo bakstījis. (Tādas lietas man liekas fui un ka tagad viņš nerūpējas par savu bērnu un nebremzē didru ) bet šīs visas lietas ir kas cits. Es tiešām no sirds nesaprotu no kurienes šeit uz divām lapām pāķu uzskati ka meitenei jābūt rozā un daļai te redz obligāti jau pa gabalu jāsaprot kāda dzimuma bērns sēž ratos ja nē tad vecāki debili un ja čalis uzvilcis ko košāku uzreiz geijs un jā bez kauna un vilcināšanās šādi domājošus es uzskatu par pāķiem 👍
15.06.2022 21:37 |
 
Reitings 680
Reģ: 16.03.2020
Sambika @ 15.06.2022 19:51
Kas tas par riesta saucienu storijā?

Arī gribu zināt
15.06.2022 21:49 |
 
Reitings 680
Reģ: 16.03.2020
Zuziii @ 15.06.2022 20:45
Tas ka apspriež uzvedību lēmumus , darbības, kuras objektīvi nav pareizas , kā piemēram stingra diēta grūtniecības laikā , nodokļu nemaksāšana , nelaišana doties uz bērēm utt , tas ir kinda ok, jo nu katram savs viedoklis utt. Mani vairāk pārsteidz tas kā izsakās sievietes pieaugušas piemēram , ka vīrietim košāks tērps uzreiz gejs un nešaubos , ka tas iekļūst arī šo sieviešu bērnu ausīs un nemaz nebrīnos kādēļ bērni baidās izpausties skolās un cik daudzi pusaudži tādēļ ir izdarījuši vai mēģinājuši izdarīt pašnāvību . (Es pat neteiktu , bērnu dēļ , bet to mammīšu dēļ, kuras pasaka Tavs klasesbiedrs ir gejs jo oranžas botas un tas skandina tālāk )Man pat vecmāmiņa bija modernāka par dažu labu , kopš kura laika krāsa nosaka orientāciju , ja rozīgs vai laša krāsas uzreiz gejs ? Es piekritu ka Elīna bojā izskatu ar lupu pumpēšanu , kosmētiku utt , bet to var izteikt dažādi. Par dzimumu noteikšanu pēc krāsas , orientācijas utt es ceru ka reiz Latvijas laucinieku tauta kļūs atvērtāka un pieņemošāka .

True!!!
15.06.2022 21:50 |
 
Reitings 680
Reģ: 16.03.2020
Marcipaaans @ 15.06.2022 21:08
Kā didra neko neposto, tā te visas ēdas savā starpā ?

Ahahah a vai ne 😂😂😂😂
15.06.2022 21:51 |
 
Autorizēts lietotājs10 gadiPatīkModerators
Reitings 10521
Reģ: 29.01.2009
Kas tur viņai atteica? Skaistuma speciālists vai ārsts?
15.06.2022 21:53 |
 
Reitings 259
Reģ: 02.04.2022
Mathilde @ 15.06.2022 21:33
Tu pati atbildēji! Tāpēc nekomandē te parādi un neliec kkur vākties! Katrs izsaka savas domas.
Tas ir tik pretīgi ilgtermiņā smagi apdirst sievieti un vīrieti, kuri nav ideāli, bet kurš tad te ir ideāls?!?
Iedomājies, ka Tevi nonstopā visu gr laiku apdirš, tikai tāpēc, ka nepatīk kā Tu ģērbies, kā runā, kā izskaties, kā dzīvo! Tiešām??? WTF !!!
Ja te būtu sievišķīgas pļāpas, tad vēl, bet te ir kkas ārprātīgs!
Ko Tev tieši Elīna ir nodarījusi, ka Tu velti viņai visu šo te, ko raksti par viņu viņas gr laikā?

Kas ir "sievišķīgas pļāpas"? Maigi ar pirkstu parādīt uz atirušām vīlēm?
Manuprāt, te dāmas stingri un kategoriski izsakās par ļoti svarīgām tēmām - īpaši jau grūtniecību! Ir tik daudz sieviešu, kuras nelasa zinātnisku info vai medicīnas iestāžu ieteikumus. Tāpēc forši, ka forumā ir diskusijas, kur īsi, kodolīgi un sarunvalodā izceļ to, ka nepieciešams gatavot dzemdību somu, apmeklēt flebologu, ēst sabalancēti, būt kopā ar vīrieti, kas novērtē tevi utt.
Nav svarīgi, kā, bet gan pati doma! Tā ka chill!
15.06.2022 21:54 |
 
Reitings 2322
Reģ: 10.04.2022
Saturns @ 15.06.2022 21:54

Kas ir "sievišķīgas pļāpas"? Maigi ar pirkstu parādīt uz atirušām vīlēm?
Manuprāt, te dāmas stingri un kategoriski izsakās par ļoti svarīgām tēmām - īpaši jau grūtniecību! Ir tik daudz sieviešu, kuras nelasa zinātnisku info vai medicīnas iestāžu ieteikumus. Tāpēc forši, ka forumā ir diskusijas, kur īsi, kodolīgi un sarunvalodā izceļ to, ka nepieciešams gatavot dzemdību somu, apmeklēt flebologu, ēst sabalancēti, būt kopā ar vīrieti, kas novērtē tevi utt.
Nav svarīgi, kā, bet gan pati doma! Tā ka chill!

Piekrītu katram vārdam
15.06.2022 22:04 |
 
Reitings 193
Reģ: 27.04.2022
Mathilde @ 15.06.2022 20:01
cik pretiigi lasiit jussu komentaarus? Ko taa Didrihsonu gjimene jums nodariijusi? Peedeejo kumosu atnjeemusi, beernus pametushi, expartnerus apdirsh, nomelno visus peec kaartas, nemaksaa alimentus, dzerstaas, narkojaas, apzog tuvos cilveekus, izpaardo omiites galdus un mashiinas, iekausta viens otru?? KO tieshi?
Meitens, juus tieshaam pashas esiet normaalas? Vienkaarshi tapat reaali smagi apdirst sievieti, pie tam vinja shobriid ir gr un vinjas viiru, jo valkaa oranzhu tkreklu??? Tieshaam???Kursh te nav normaals?

Ko dzīve ar tevi ir izdarījusi?
Pokemons
15.06.2022 22:52 |
 
Reitings 248
Reģ: 08.11.2021
Es atvainojos, bet stulbi cilvēki ir pelnījuši, ka viņus nodirš. Tādi kā Didrihsoni, Kiviču pāris, NLietes, un vēl pāris neadekvāti cilvēki ir pelnījuši, ka viņus izķidā forumā.
Normālus un adekvātus cilvēkus te neviens neapspriež.
Nevienu reizi neesmu te lasījusi, ka kāds aprunātu piemēram Kašeru vai Betu beidz (tas ir piemērs), vai vēl kādu citu, kas negvelž muļķības.
15.06.2022 23:09 |
 
Reitings 554
Reģ: 24.05.2014
Es vairs nespeesu uz laškrāsu paskatīties, nedomājot par šo forumu😀😀
15.06.2022 23:12 |
 
Reitings 2322
Reģ: 10.04.2022
lapsa555 @ 15.06.2022 23:09
Es atvainojos, bet stulbi cilvēki ir pelnījuši, ka viņus nodirš. Tādi kā Didrihsoni, Kiviču pāris, NLietes, un vēl pāris neadekvāti cilvēki ir pelnījuši, ka viņus izķidā forumā.
Normālus un adekvātus cilvēkus te neviens neapspriež.
Nevienu reizi neesmu te lasījusi, ka kāds aprunātu piemēram Kašeru vai Betu beidz (tas ir piemērs), vai vēl kādu citu, kas negvelž muļķības.

👏🏻👏🏻👏🏻👏🏻👏🏻
15.06.2022 23:28 |
 
Autorizēts lietotājs10 gadiPatīkModerators
Reitings 10521
Reģ: 29.01.2009
Nevienu reizi neesmu te lasījusi, ka kāds aprunātu piemēram Kašeru vai Betu beidz (tas ir piemērs), vai vēl kādu citu, kas negvelž muļķības.

Ir ir, te visus ik palaikam aprunā.
15.06.2022 23:28 |
 
Reitings 248
Reģ: 08.11.2021
Scandinavian @ 15.06.2022 23:28

Ir ir, te visus ik palaikam aprunā.
Bet atsevišķa diskusija ir Didrihsoniem un Kivičiem.
15.06.2022 23:30 |
 
10 gadi
Reitings 430
Reģ: 24.02.2011
Ne, nē.. es saku, ka šī diskusija ir diezgan slimīga. Pirmkārt, visas heiteres tikai ceļ sava heitojamā objekta reitingu. Nebūtu šīs diskusijas, es nekad mūžā nebūtu par tādu sievieti Didriksoni uzzinājusi. 😛 skatoties viņu, jūs kačājat viņas algoritmu.. diezgan absurdi..
Otrkārt, te diezgan drausmīgā bully manierē komentē ne tikai svešas sievietes izskatu, bet arī visu viņas dzīves veidu, tā it kā viņa pilnīgi visu savu dzīvi būtu ielikusi IG.
Jā, neviena sieviete pa īstam neapjauš, kā tas ir būt par mammu, un kādus upurus būs jānes, BET te laikam arī nevienai nav bijis sava uzņēmuma vai arī draugs - uzņēmējs, un jūs nezināt, kā tas ir no nekā - nulles, strādājot visas savas nomoda stundas, izveidot biznesu, pie tam tādu, ar kuru pats lepojies. Jā, viņai tur tajā visā gan jau ir 100 un viens trūkums, bet uzņēmums tiešām uzņēmējiem ir kā savs izliolots mazulis, kuru ir grūti gan uzticēt citam, gan grūti nekontrolēt, gan gribas ietaupīt, strādājot max daudz pašam, gan arī diena nebeidzas 18.00 un īsti nav tāda dekrēta.. viņa ir un būs sava uzņēmuma seja un dzinulis. Ticu, ka tur ir milzīgs, milzīgs darbs un laika resurss iekšā.. tāpēc arī viņa grib močīt un močīt par spīti visam, jo vienkārši viņa ir tik daudz tur ielikusi sevis, ka vairs nav atpakaļceļa. Tam, kam nav sava lielāka vai mazāka uzņēmuma, un kas zina tikai to, kā ir pabeigt darbu 18.00, aizvērt durvis un vairs par darāmo nedomāt līdz nākošajai darba dienai, nekad šo sievieti nesaprtatīs.
Bet jūs te noliekat visu, gan ģenētiski iedzimtos zilos lokus puisim, gan veselības problēmas, gan spekulējat un pārmetat, nezinot visus apstākļus (kaut par to pašu ēšanu - jūs sēžat viņai blakus uz skaitāt kumosus?), gan mācat dzīvot, gan klaji apsmejat grūtnieci, tad pozas ne tādas, tad kleitas par apspīlētu un saucat par prostitūtu... viņai ir vīrs un kopā tikai ar viņu.. kāda jums daļa, kā viņa ģērbjas? 😀
Bērna ienākšana visu saliks pa vietām, un viņas dzīvē būs lielas pārmaiņas, par kurām viņai tagad nav ne jausmas, bet ticiet man, ja viņa jau pāris gadus var novadīt uzņēmumu (tas nepavisam nav viegli), gan jau kaut kā tomēr būs laba mamma arī savam bērnam (un tas nav jūsu bērns, par kuru jums uztraukties).
16.06.2022 00:24 |
 
Reitings 680
Reģ: 16.03.2020
boots @ 16.06.2022 00:24
Ne, nē.. es saku, ka šī diskusija ir diezgan slimīga. Pirmkārt, visas heiteres tikai ceļ sava heitojamā objekta reitingu. Nebūtu šīs diskusijas, es nekad mūžā nebūtu par tādu sievieti Didriksoni uzzinājusi. ? skatoties viņu, jūs kačājat viņas algoritmu.. diezgan absurdi..
Otrkārt, te diezgan drausmīgā bully manierē komentē ne tikai svešas sievietes izskatu, bet arī visu viņas dzīves veidu, tā it kā viņa pilnīgi visu savu dzīvi būtu ielikusi IG.
Jā, neviena sieviete pa īstam neapjauš, kā tas ir būt par mammu, un kādus upurus būs jānes, BET te laikam arī nevienai nav bijis sava uzņēmuma vai arī draugs - uzņēmējs, un jūs nezināt, kā tas ir no nekā - nulles, strādājot visas savas nomoda stundas, izveidot biznesu, pie tam tādu, ar kuru pats lepojies. Jā, viņai tur tajā visā gan jau ir 100 un viens trūkums, bet uzņēmums tiešām uzņēmējiem ir kā savs izliolots mazulis, kuru ir grūti gan uzticēt citam, gan grūti nekontrolēt, gan gribas ietaupīt, strādājot max daudz pašam, gan arī diena nebeidzas 18.00 un īsti nav tāda dekrēta.. viņa ir un būs sava uzņēmuma seja un dzinulis. Ticu, ka tur ir milzīgs, milzīgs darbs un laika resurss iekšā.. tāpēc arī viņa grib močīt un močīt par spīti visam, jo vienkārši viņa ir tik daudz tur ielikusi sevis, ka vairs nav atpakaļceļa. Tam, kam nav sava lielāka vai mazāka uzņēmuma, un kas zina tikai to, kā ir pabeigt darbu 18.00, aizvērt durvis un vairs par darāmo nedomāt līdz nākošajai darba dienai, nekad šo sievieti nesaprtatīs.
Bet jūs te noliekat visu, gan ģenētiski iedzimtos zilos lokus puisim, gan veselības problēmas, gan spekulējat un pārmetat, nezinot visus apstākļus (kaut par to pašu ēšanu - jūs sēžat viņai blakus uz skaitāt kumosus?), gan mācat dzīvot, gan klaji apsmejat grūtnieci, tad pozas ne tādas, tad kleitas par apspīlētu un saucat par prostitūtu... viņai ir vīrs un kopā tikai ar viņu.. kāda jums daļa, kā viņa ģērbjas? ?
Bērna ienākšana visu saliks pa vietām, un viņas dzīvē būs lielas pārmaiņas, par kurām viņai tagad nav ne jausmas, bet ticiet man, ja viņa jau pāris gadus var novadīt uzņēmumu (tas nepavisam nav viegli), gan jau kaut kā tomēr būs laba mamma arī savam bērnam (un tas nav jūsu bērns, par kuru jums uztraukties).

Pirmkārt, viņa tiešām visu savu dzīvi arī ieliek IG, pat dejošanu apenēs katru dienu.
Otrkārt, viņa reāli popularizē ēšanas traucējumus.
Treškārt, es tikai par to, lai celtu viņai tos algoritmus un visi saprot, kas viņa ir patiesībā.
Ceturtkārt, ja viņa pēc bērna dzimšanas mainīsies, es tikai priecāšos!
Jums jau arī, rādās, ir daudz laika, komentēt te ar argumentēto eseju.
16.06.2022 00:34 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits