Butterfly clothing

 
Reitings 302
Reģ: 07.11.2013
Sveikas! Vai kāda iepērkas pie Elīnas Didrihsones? Kāda kvalitāte drēbēm un esmu dzirdējusi, ka ļoti liels uzcenojums.
19.12.2018 11:13 |
 
Reitings 17
Reģ: 07.11.2014
Izle Zizle @ 17.06.2020 09:02

Tā veikala atrašanās vieta ir absolūti bezjēdzīga un nevietā. Un ļoti dārga, lupatu bizness neatmaksājas uz tādu īres un komunālo maksājumu naudu. Butterfly nav nekāds zīmols kā Elita Veidemane, Aleksandrs Pavlovs, utt. dēļ kuriem būtu vērts kaut uz Maskačku braukt, ja vajadzētu. Humpalās labākas drēbes nekā Butterfly, ne viņa pati dizainē, ne šuj, kā var saukt par zīmolu tādas grīdas lupatas (kurām nogriež ražotāja birkas)!

Elita Veidemane ir žurnāliste :D
17.06.2020 10:07 |
 
Reitings 104
Reģ: 29.01.2020
Es teiktu, ka šī meitene jau ir izdegusi, kas ir ļoti žēl. Laimīgs, dzīvespriecīgs un neizdedzis cilvēks katru dienu nežēlotos par to, ka netiek uz jūru, netiek atpūsties, katru dienu ir darbā no rīta līdz vakaram utt utt. Šis jau spraucas no zemapziņas ārā pa visām šķirbiņām. Forši, ja ir ienākumi, bet viņas bizness nav tā vērts. Ko viņa ir ieguvusi? Jā, ienākumi ir, forši. Bet, viņai ir ļoti daudz sliktas atsauksmes, pret viņu tiek vērstas negācijas. Nu jau arī portālos par viņu neraksta glaimu rakstus. Cilvēki viņu heito. Draudzenes pamet. Pati savu skaistumu ir sačakarējusi (pieņemu, ka nebūtu to tik traki darījusi, ja ikdienā nerēgotos IG). Meitene ir manāmi izdegusi. Brīvdienas normālas nevar atļauties, kur nu vēl atvaļinājumu 4 nedēļas gadā. Viņai ir tikai 1 ieguvums no šī visa. Jebkurš normāls cilvēks saprastu, ka tas nav tā vērts. Mums ģimenes draugam ir pašam savs uzņēmums. Krietni lielāks, pelnošāks un nopietnāks, kā Elīnai. Un viņš absolūti nav izdedzis. Ņem brīvdienas, ņem atvaļinājumus. Brauc ceļojumos mēneša garumā utt. Tas ir izdevies bizness. Nevis tas, kas Elīnai tur ir. Visi jau var stāstīt, kāda viņa ir malace utt., Jo tak tāda uzņēmēja, visi ar to nevar tikt galā. Bet realitātē cilvēks ir labs un izdevies uzņēmējs, kad viņš 24/7 nesēž ieracies tajā savā lietā un vietā. Kad ir izveidota uzticama komanda, kura tiek galā bez priekšnieka klātbūtnes utt utt.
17.06.2020 10:17 |
 
Reitings 1445
Reģ: 26.09.2017
Pollyy @ 17.06.2020 10:17
Es teiktu, ka šī meitene jau ir izdegusi, kas ir ļoti žēl. Laimīgs, dzīvespriecīgs un neizdedzis cilvēks katru dienu nežēlotos par to, ka netiek uz jūru, netiek atpūsties, katru dienu ir darbā no rīta līdz vakaram utt utt. Šis jau spraucas no zemapziņas ārā pa visām šķirbiņām. Forši, ja ir ienākumi, bet viņas bizness nav tā vērts. Ko viņa ir ieguvusi? Jā, ienākumi ir, forši. Bet, viņai ir ļoti daudz sliktas atsauksmes, pret viņu tiek vērstas negācijas. Nu jau arī portālos par viņu neraksta glaimu rakstus. Cilvēki viņu heito. Draudzenes pamet. Pati savu skaistumu ir sačakarējusi (pieņemu, ka nebūtu to tik traki darījusi, ja ikdienā nerēgotos IG). Meitene ir manāmi izdegusi. Brīvdienas normālas nevar atļauties, kur nu vēl atvaļinājumu 4 nedēļas gadā. Viņai ir tikai 1 ieguvums no šī visa. Jebkurš normāls cilvēks saprastu, ka tas nav tā vērts. Mums ģimenes draugam ir pašam savs uzņēmums. Krietni lielāks, pelnošāks un nopietnāks, kā Elīnai. Un viņš absolūti nav izdedzis. Ņem brīvdienas, ņem atvaļinājumus. Brauc ceļojumos mēneša garumā utt. Tas ir izdevies bizness. Nevis tas, kas Elīnai tur ir. Visi jau var stāstīt, kāda viņa ir malace utt., Jo tak tāda uzņēmēja, visi ar to nevar tikt galā. Bet realitātē cilvēks ir labs un izdevies uzņēmējs, kad viņš 24/7 nesēž ieracies tajā savā lietā un vietā. Kad ir izveidota uzticama komanda, kura tiek galā bez priekšnieka klātbūtnes utt utt.

Zini kā, ar to uzņēmējdarbību ir tā slideni. Sākumā tiešām ir jāmauc kā Elīna tagad to dara. Pēc tam jau vāc komandu un brauc sauļoties. Taču šajā brīdī arī es nevaru saprast, vai viņai ir tā nepieciešamība joprojām tā strādāt vai tas tā paliks mūžīgi.
17.06.2020 11:02 |
 
10 gadiPatīk
Reitings 5004
Reģ: 03.11.2012
Pollyy @ 17.06.2020 10:17
Es teiktu, ka šī meitene jau ir izdegusi, kas ir ļoti žēl. Laimīgs, dzīvespriecīgs un neizdedzis cilvēks katru dienu nežēlotos par to, ka netiek uz jūru, netiek atpūsties, katru dienu ir darbā no rīta līdz vakaram utt utt. Šis jau spraucas no zemapziņas ārā pa visām šķirbiņām. Forši, ja ir ienākumi, bet viņas bizness nav tā vērts. Ko viņa ir ieguvusi? Jā, ienākumi ir, forši. Bet, viņai ir ļoti daudz sliktas atsauksmes, pret viņu tiek vērstas negācijas. Nu jau arī portālos par viņu neraksta glaimu rakstus. Cilvēki viņu heito. Draudzenes pamet. Pati savu skaistumu ir sačakarējusi (pieņemu, ka nebūtu to tik traki darījusi, ja ikdienā nerēgotos IG). Meitene ir manāmi izdegusi. Brīvdienas normālas nevar atļauties, kur nu vēl atvaļinājumu 4 nedēļas gadā. Viņai ir tikai 1 ieguvums no šī visa. Jebkurš normāls cilvēks saprastu, ka tas nav tā vērts. Mums ģimenes draugam ir pašam savs uzņēmums. Krietni lielāks, pelnošāks un nopietnāks, kā Elīnai. Un viņš absolūti nav izdedzis. Ņem brīvdienas, ņem atvaļinājumus. Brauc ceļojumos mēneša garumā utt. Tas ir izdevies bizness. Nevis tas, kas Elīnai tur ir. Visi jau var stāstīt, kāda viņa ir malace utt., Jo tak tāda uzņēmēja, visi ar to nevar tikt galā. Bet realitātē cilvēks ir labs un izdevies uzņēmējs, kad viņš 24/7 nesēž ieracies tajā savā lietā un vietā. Kad ir izveidota uzticama komanda, kura tiek galā bez priekšnieka klātbūtnes utt utt.

Ļoti pareizi teikts, šo vajadzētu ierāmēt šajā diskusijā, lai visi tie, kas raksta, ka skauž padomā vēl vienu reizi - kas tiešām ir veiksmīgs uzņēmējs.
Jo principā, katrs var atvērt savu uzņēmumu un tur rukāt non-stop. Bet jēga no tad kāda?
Tāpat arī komandu, tā tiešām ir māksla atrast uzticamus darbiniekus un vadīt viņus tā, ka pašam 24/7 nav jābūt uz vietas.
Par viņas izdegšanu vispār nerunājot, vēl kāds laiks un sāksies nopietnas problēmas. Un ja nav labas komandas, atbalstošu darbinieku, tad sanāk , ka būs čuššssss. Tādā ziņā Elīna ir pats vājākais posms savā bodītē.
17.06.2020 11:02 |
 
Reitings 580
Reģ: 03.07.2019
Es teiktu, ka šī meitene jau ir izdegusi, kas ir ļoti žēl. Laimīgs, dzīvespriecīgs un neizdedzis cilvēks katru dienu nežēlotos par to, ka netiek uz jūru, netiek atpūsties, katru dienu ir darbā no rīta līdz vakaram utt utt. Šis jau spraucas no zemapziņas ārā pa visām šķirbiņām.

Man jau liekas, ka viņa gan grib izrādīt to, kāds malacis ir, cik daudz strādā, gan arī nemaz nekādas citas intereses nav, kā koši sapucētai un sakrāsotai siltā vasaras dienā sēdēt pilsētā, darbā vai dzīvoklī. Izskatās, ka tas viņai patīk labāk, nekā iekāpt ērtā apģērbā un braukt pie dabas, svaigā gaisā. Citas meitenes ir priecīgas, ka vasarā var parādīties saulītē un nav jāzieķē paštonējošais, viņai tas nav aktuāli. Tipiskais pilsētnieces tipāžs. Domāju, ja viņa ļoti mīlētu dabu un jūru, tad gan jau arī atrastu laiku, kā tur biežāk aizskriet.
17.06.2020 11:46 |
 
Reitings 896
Reģ: 03.01.2013
Rožaināk @ 17.06.2020 09:39
Es iepriekš Didrihsonei nesekoju, pēc tām stilistu pārvērtībām mazliet vairāk paskatījos. Nu nav tik šausmīgi ar viņiem. Labi, jautājums par izskatu ir viens, skropstas un lūpas ir par traku, bet tā ir katra paša darīšana, kā izskatās, ir daudz citas acij netīkamākas lietas redzētas. Skatījos interviju ar Maiju Rozīti, likās jauks un sirsnīgs pāris, arī ne galīgie stulbeņi. Lielumos, standarta jaunieši, patiesībā apsveicami, ka patstāvīgi un paši, kaut ko mēģina. Paskatieties mūsdienu tendenci, liela daļa vēl ilgi dzīvo vecāku maizē.
Es gan neesmu neko pirkusi no Butterfly, nevaru komentēt, cik nekvalitatīvas ir drēbes un tamlīdzīgi, bet esmu ievērojusi, ka daudzas manas paziņas un ne mazās meitenītes, bet sievietes tuvu 30, pērk Butterfly drēbes un ir apmierinātas.
Vai šis viss nav pārspīlēts? Kur Jums laiks analizēt, cik maksā telpas, kā Jūs darītu citādāk un tamlīdzīgi? Viņi izliek savu dzīvi internetā un es saprotu, ka apspriešana ir normāla, bet nu te jau daži komentāri(visas 500 lpp nelasīju, pietika ar dažām) rada iespaidu, ka Latvijas mēroga ļaunums. Vai viņi vienīgie ar nodokļiem "šmugulējas"? Iedomājieties sevi Elīnas vietā, meitene ir ļoti jauna patiesībā, nav slikti, ka viņai ir savs redzējums par savu izskatu, piekrītu, ka pirms tam bija skaistāk, es arī par dabīgo, bet atkal, kāpēc tad visas lieka tās skropstas, pumpē lūpas?! Tas tagad ir tāds kults, liela daļa, kas saka, ka šausmīgi viņa izskatās, pieļauj arī ir ar skropstiņām un mākslīgo iedegumu.
Meitenes, labāk savu enerģiju izlieciet kādai pozitīvai nodarbei!

Ar ko vinuju apsveikt? Ar to, ka bloke esosos klientus, kas ir iegadajusies nekvalitativu apgerbu? Vai, iespejams, potencialos, kas jauta, kada krasa tad isti ir kleita??
Jaiemacas primitiva komunikacija ar klientu butu.
17.06.2020 12:55 |
 
Reitings 104
Reģ: 29.01.2020
Ketija123 @ 17.06.2020 11:46

Man jau liekas, ka viņa gan grib izrādīt to, kāds malacis ir, cik daudz strādā, gan arī nemaz nekādas citas intereses nav, kā koši sapucētai un sakrāsotai siltā vasaras dienā sēdēt pilsētā, darbā vai dzīvoklī. Izskatās, ka tas viņai patīk labāk, nekā iekāpt ērtā apģērbā un braukt pie dabas, svaigā gaisā. Citas meitenes ir priecīgas, ka vasarā var parādīties saulītē un nav jāzieķē paštonējošais, viņai tas nav aktuāli. Tipiskais pilsētnieces tipāžs. Domāju, ja viņa ļoti mīlētu dabu un jūru, tad gan jau arī atrastu laiku, kā tur biežāk aizskriet.

Man atkal šķiet, ka tipiskas pilsētnieces visu vasaru zviln pie jūras un sauļojas. ?
17.06.2020 14:25 |
 
Reitings 14
Reģ: 22.05.2020
Vot tikko iedomājos, ka patiešām ne viņa, ne Nauris neieguva nekādu izglītību komunikācijas vai uzņēmēju jomā. Kā tad vispār var veidot tādu uzņēmumu, ja nav ne jausmas kā pareizi to izdarīt?? Nu vai jāņem papildus cilvēks kaut uz pusslodzi, kurš konsultētu viņus šajā jomā, vai vismaz jāpabeidz kādi kursi ??‍♀️??‍♀️
17.06.2020 14:31 |
 
Reitings 420
Reģ: 04.06.2020
Jaunās “ādas” somiņas 75€ vs Aļiks 30€ ?
17.06.2020 14:47 |
 
Reitings 6
Reģ: 16.04.2020
Sveiki.
Zinu pilnīgi ne pa tēmu, bet mēs divi ļoti strādīgi jaunieši esam atvērusi pavisam nelielu veikaliņu ig.
Ludzu ikvienam piesekot, jo būs tiešām viss kvalitativs
un par mazām naudiņām. Necenšamies līdzināties šis tēmas varoņiem "butterfly" mums ir pilnīgi citas domas par interneta veikala veidošanu atšķirībā no šim personām.
Ceru, ka jūs būsiet atsaucīgi un palīdzēsiet mums ne tikai kā sekotāji, bet arī varbūt ir kādi ieteikumi . Mēs tikko šo visu sākam un tādēļ uzklausīsim katru.
https://www.instagram.com/mirormode/
Lūdzu nesākt man braukt virsū..
17.06.2020 16:06 |
 
Reitings 580
Reģ: 03.07.2019
Pollyy
Nu jā, bet ja cilvēks brauc uz jūru tiešām sauļoties un atpūsties, nevis izrādīties, tad prātīgi būtu noņemt kosmētikas kalnu no sejas, un arī to prāvo mākslīgo matu kušķi. Viņa jau nespēj svētdienā, mājās sēžot, iztikt bez bieza grima, tad kur nu vēl uz jūru aizbraukt daudz maz dabiska. Karstā saulē gulēt ar biezu grimu, tas ir mokoši un neēstētiski, bet ar tik daudz fake matu sprādzītēm ir drausmīgi karsti, galvas āda neelpo. Tādas mākslīgas sievietes parasti guļ uz sauļošanās zviļņa kādā privātmājā pie baseina. Braukt uz jūru, kur karsts, smiltis, kukaiņi rāpo, kosmētika kūst utml. nav priekš viņām. Tāds man priekšstats radies par Elīnu. Tāpēc saku, ja viņa ļoti gribētu, tad atrastu laiku jūrai.
17.06.2020 16:15 |
 
Reitings 420
Reģ: 04.06.2020
Kikinja @ 17.06.2020 16:06
Sveiki.
Zinu pilnīgi ne pa tēmu, bet mēs divi ļoti strādīgi jaunieši esam atvērusi pavisam nelielu veikaliņu ig.
Ludzu ikvienam piesekot, jo būs tiešām viss kvalitativs
un par mazām naudiņām. Necenšamies līdzināties šis tēmas varoņiem "butterfly" mums ir pilnīgi citas domas par interneta veikala veidošanu atšķirībā no šim personām.
Ceru, ka jūs būsiet atsaucīgi un palīdzēsiet mums ne tikai kā sekotāji, bet arī varbūt ir kādi ieteikumi . Mēs tikko šo visu sākam un tādēļ uzklausīsim katru.
https://www.instagram.com/mirormode/
Lūdzu nesākt man braukt virsū..

Ko tad tirgosiet? Kosmētiku, apģērbu, logu žalūzijas? Kas šīs preces ražos? Vai būsiet starpnieki starp pircēju un Aliexpress?
Tad Jūsu plāns ir pieprasīt priekšapmaksu un prece būs jāgaida mēnesis?
17.06.2020 16:38 |
 
Reitings 5
Reģ: 17.06.2020
blackdiamond @ 17.06.2020 14:31
Vot tikko iedomājos, ka patiešām ne viņa, ne Nauris neieguva nekādu izglītību komunikācijas vai uzņēmēju jomā. Kā tad vispār var veidot tādu uzņēmumu, ja nav ne jausmas kā pareizi to izdarīt?? Nu vai jāņem papildus cilvēks kaut uz pusslodzi, kurš konsultētu viņus šajā jomā, vai vismaz jāpabeidz kādi kursi ??‍♀️??‍♀️

Šim pilnībā nepiekrītu. Mana ģimene izveidoja uzņēmumu, kuram jau ir 9 gadi, bez nekādām priekšzināšanām un “kursiem”, jā, bija grūti un pirmie gadi nebija viegli itin nemaz, bet tā ir lielāko daļu uzņēmumu, kurus izveido parasti mirstīgie bez miljonu kapitāla. Viss ir veiksmīgi un tiešām pirmos gadus darbā ir 24/7, jo ir azarts un degsme, gribas visu pašam, daudz darba, domāšanas utt, pēctam jau nāk pieredze, komanda un saprašana, ka sestdienās zvanus neceļ un svētdienās par darbu nedomā. Bet maniem vecākiem nav 22-25 gadi. Gan jau Didrihsoni kaut kad sapratīs, varbūt arī ne.
17.06.2020 17:00 |
 
Reitings 1323
Reģ: 04.03.2012
Kikinja @ 17.06.2020 16:06
Sveiki.
Zinu pilnīgi ne pa tēmu, bet mēs divi ļoti strādīgi jaunieši esam atvērusi pavisam nelielu veikaliņu ig.
Ludzu ikvienam piesekot, jo būs tiešām viss kvalitativs
un par mazām naudiņām. Necenšamies līdzināties šis tēmas varoņiem "butterfly" mums ir pilnīgi citas domas par interneta veikala veidošanu atšķirībā no šim personām.
Ceru, ka jūs būsiet atsaucīgi un palīdzēsiet mums ne tikai kā sekotāji, bet arī varbūt ir kādi ieteikumi . Mēs tikko šo visu sākam un tādēļ uzklausīsim katru.
https://www.instagram.com/mirormode/
Lūdzu nesākt man braukt virsū..

Kāda ir pievienotā vērtība tavam instagram veikalam? Ja piegādes laiks ir tāds pats kā sūtot no ārzemju internetveikaliem, tad kāpēc, lai es nepasūtītu pati no turienes, bet maksātu tev par šo 'pakalpojumu'?
17.06.2020 17:13 |
 
Reitings 7
Reģ: 06.06.2020
Kikinja @ 17.06.2020 16:06
Sveiki.
Zinu pilnīgi ne pa tēmu, bet mēs divi ļoti strādīgi jaunieši esam atvērusi pavisam nelielu veikaliņu ig.
Ludzu ikvienam piesekot, jo būs tiešām viss kvalitativs
un par mazām naudiņām. Necenšamies līdzināties šis tēmas varoņiem "butterfly" mums ir pilnīgi citas domas par interneta veikala veidošanu atšķirībā no šim personām.
Ceru, ka jūs būsiet atsaucīgi un palīdzēsiet mums ne tikai kā sekotāji, bet arī varbūt ir kādi ieteikumi . Mēs tikko šo visu sākam un tādēļ uzklausīsim katru.
https://www.instagram.com/mirormode/
Lūdzu nesākt man braukt virsū..

No kuras valodas tika veidots IG profila nosaukums - mirormode? Angļu valodā spogulis ir mirror ar diviem "r".
Vispār latviskā versija skan labāk..
Manuprāt bezjēdzīgi taisīt tādu veikalu, kur jāgaida 2-3 nedēļas piegāde. Tik pat labi cilvēki paši var pasūtīt. Tad jau labāk pasūtiet cik varat no savām finansēm un tad tirgojat tālāk.
17.06.2020 17:56 |
 
Reitings 6
Reģ: 16.04.2020
Izle Zizle @ 17.06.2020 16:38

Ko tad tirgosiet? Kosmētiku, apģērbu, logu žalūzijas? Kas šīs preces ražos? Vai būsiet starpnieki starp pircēju un Aliexpress?
Tad Jūsu plāns ir pieprasīt priekšapmaksu un prece būs jāgaida mēnesis?
Mēs pārdosim gan apģērbu, gan kosmētiku. Varat palasīt profilā, lai gan redzu ka jums neinteresē.
Nē mēnesis ir pats ilgākais, ko mēs dodam, bet tādu gadījumu būs maz, jo mūsu interesēs ir saņemt paciņu ātrāk.
Ir jau pāris meitenes, kas pasūtīja un atnāca nedēļas laikā, jo mēs saņemot paciņu piegādājam Jums par brīvu.
Un par Aliexpres runājot, pie mūsu apģērbiem pat Ķīnas smakas nebūs. ☺️?
17.06.2020 18:29 |
 
Reitings 6
Reģ: 16.04.2020
Hippie Chick @ 17.06.2020 17:13

Kāda ir pievienotā vērtība tavam instagram veikalam? Ja piegādes laiks ir tāds pats kā sūtot no ārzemju internetveikaliem, tad kāpēc, lai es nepasūtītu pati no turienes, bet maksātu tev par šo 'pakalpojumu'?

Jūs pilnīgi droši to varat darīt neviens jau neliek pirkt.
Atšķirībā ir tajā, ka sūtot no Ārzemēm jūs samaksāsiet 2x dārgāk par piegādi nekā pie mums, kā arī paša apģērba cena ir ļoti zema.
17.06.2020 18:31 |
 
Reitings 6
Reģ: 16.04.2020
Devon @ 17.06.2020 17:56

No kuras valodas tika veidots IG profila nosaukums - mirormode? Angļu valodā spogulis ir mirror ar diviem "r".
Vispār latviskā versija skan labāk..
Manuprāt bezjēdzīgi taisīt tādu veikalu, kur jāgaida 2-3 nedēļas piegāde. Tik pat labi cilvēki paši var pasūtīt. Tad jau labāk pasūtiet cik varat no savām finansēm un tad tirgojat tālāk.

Jā, ļoti labi zinu angļu valodu. Tikai nosaukumu jau bijām izdomājuši senāk un visu to devīzi, bet reģistrējot profilu ig neatļāva likt 2 "r".. Tā kā negribējām savādāk nosaukt, tad likām kā ir.. Es domāju, ka nav jau tik traki, nav vēl viens r, var jau iztikt vai ne? Būtību jau tas nemaina.
Noteikti atradīsies cilvēki, kam tas 2 nedēļas neko neizteiks. Tie, kas grib sūtīt no Ārzemēm nemaz nepiesekos profilam.
Un par finansēm, nav tik daudz, lai iepirktu labu apģērbu, bet Ķīnas s'**' negribas pārdot , tad labāk bija atrast cilvēkus, sarunāties par piegādi mums, un pārdot labu kvalitatīvu apģērbu.
Gan ar laiku būs arī uz vietas mums. Cerēsim uz labāko ?☺️
17.06.2020 18:39 |
 
Reitings 411
Reģ: 14.11.2018
Kikinja @ 17.06.2020 18:39

Jā, ļoti labi zinu angļu valodu. Tikai nosaukumu jau bijām izdomājuši senāk un visu to devīzi, bet reģistrējot profilu ig neatļāva likt 2 "r".. Tā kā negribējām savādāk nosaukt, tad likām kā ir.. Es domāju, ka nav jau tik traki, nav vēl viens r, var jau iztikt vai ne? Būtību jau tas nemaina.
Noteikti atradīsies cilvēki, kam tas 2 nedēļas neko neizteiks. Tie, kas grib sūtīt no Ārzemēm nemaz nepiesekos profilam.
Un par finansēm, nav tik daudz, lai iepirktu labu apģērbu, bet Ķīnas s'**' negribas pārdot , tad labāk bija atrast cilvēkus, sarunāties par piegādi mums, un pārdot labu kvalitatīvu apģērbu.
Gan ar laiku būs arī uz vietas mums. Cerēsim uz labāko ?☺️

No kurienes jūs pasūtiet apģērbu?
17.06.2020 18:46 |
 
Reitings 157
Reģ: 02.11.2010
Hahahah ! Mirorveikals un nebus ne smakas no
Aliexpress? Fake Lv apavi :D nu camon !!! Vismaz 1000€ varejat ieguldot Un sapirkt taas tirgus parpalas . Elina vismaz tad pati iegukda nevis par klientu naudu suta parpalas . Stradas te afigena biznesmene bez kapeikas pie dveseles ! Neiesnjums tas bizness ! :D
17.06.2020 18:49 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits