Butterfly clothing

 
Reitings 302
Reģ: 07.11.2013
Sveikas! Vai kāda iepērkas pie Elīnas Didrihsones? Kāda kvalitāte drēbēm un esmu dzirdējusi, ka ļoti liels uzcenojums.
19.12.2018 11:13 |
 
Reitings 405
Reģ: 14.01.2020
Nu ja tas par to babybox ir taisnība, tad man trūkst vārdu.
Viņa šovā teica, ka nevelk melnu. Paskatieties, kādi abi ogļmelni ir intervijā “Personība”
14.06.2020 21:22 |
 
Reitings 223
Reģ: 19.02.2017
Veiksme96 @ 14.06.2020 18:47
Cik var? Kā eju FB tā jauns raksts par viņu, nu viņa panāca tieši pretēji, jo vēl nevienu labu komentāru neesmu redzējusi, tagad viņa panāca to ka viņu daudzi vairāk zin, bet visi viņu norej, protams, taisnība jau ir par lūpām, pampumu utt.
Es domāju ka tagad viņa saprata ka tā bija gada sliktākā ideja piedalīties šovā, jo tagad lūpas un skropstas ap viņu virmo vairāk nekā tās lupatas?
Man jau tā besī visi tie raksti ka nekas cits nenotiek.

Hm dīvaini, es nevienu rakstu neredzēju
14.06.2020 21:23 |
 
Reitings 55
Reģ: 24.05.2020
Corgii @ 14.06.2020 21:23

Hm dīvaini, es nevienu rakstu neredzēju

Es esmu kādus 6 rakstus redzējusi?
Komentāri super??Neko pielikt,neko atņemt?
Par babybox spriest nevar,jo tas ir -viena tante teica??
Ņemot vērā to ,ka iepriekšējā dzīvesvietā noteikti ir dāmas ,kurām viņš agrāk patika un iespējams patīk joprojām.Ir ļoti liela iespēja,ka to izplatīja kāda no viņām?
Jo cik viņam tad varēja būt gadi???15???
Tāds diezgan jēls stāsts?kāda padsmitniece varētu izfantazēt??
Un par suni runājot,labāk aizvest pie vecākiem ,nekā atstāt visu dienu dzīvoklī vai vispār atstāt mežā
14.06.2020 21:37 |
 
Reitings 1652
Reģ: 11.04.2015
Meiteneees???
Kāda zin kādu aplikāciju didriķe izmanto video apstrādei? Tb kur var mūziku pievienot video bez kkadam reklāmām?
Esmu daudz izmeginajusi. Bet suuuu*i baigiee.
14.06.2020 22:02 |
 
Patīk
Reitings 3319
Reģ: 10.08.2019
Corgii @ 14.06.2020 21:23

Hm dīvaini, es nevienu rakstu neredzēju

varbūt neseko konkrētām lapām, es arī pēdējās dienās vismaz 6 rakstus esmu redzējusi par Elīnu no vairākām lapām facebook, piemēram apoolo, kasjauns, skaties.lv un citas nav palikušas prātā vai arī iespējams vienā lapā bija vairāki raksti, skaties.lv toč bija vairāki pēc kārtas
14.06.2020 22:20 |
 
Patīk
Reitings 3319
Reģ: 10.08.2019
123annna @ 14.06.2020 22:02
Meiteneees???
Kāda zin kādu aplikāciju didriķe izmanto video apstrādei? Tb kur var mūziku pievienot video bez kkadam reklāmām?
Esmu daudz izmeginajusi. Bet suuuu*i baigiee.

man telefonā bez nekādām aplikācijām jau uzreiz ir iespēja rediģēt video un pievienot jebkādu dziesmu kura ir man telefona, neesi mēģinājusi papētīt?
14.06.2020 22:21 |
 
Reitings 1272
Reģ: 13.04.2020
Pieļauju ka viņa lieto iMovie
14.06.2020 22:29 |
 
Patīk
Reitings 2919
Reģ: 30.04.2020
Pieļauju, ka Rada ir pie vecākiem, jo ļoti sen viņa meklēja vetārstu un ieteicu to, kur vedām savu suni. Tad pačatojām un viņa pastāstīja, ka Radai kaut kāda alerģija, visu laiku kasās, tāpēc ģērbj viņu un biežu ved pie vecākiem. Labāk tā, jo varēja redzēt kā mamma Radu mīl :)
Bet par mašīnu runājot, domāju, ka kāds salons dos lielu atlaidi mašīnas iegādei un pa visu sānu būs uzraksts Butterfly :D Nu, gluži kā Zeltiņiem :D
14.06.2020 22:39 |
 
Reitings 245
Reģ: 27.10.2015
Dobelē nav glābējsilītes.
Nauris nedzīvoja Dobelē.
Bet Ventspilī gan ap to laiku ir ticis atstāts bērniņš silītē.
14.06.2020 22:53 |
 
Reitings 1652
Reģ: 11.04.2015
Šeit neko nemēdzu rakstīt, bet šoreiz man ir ko pateikt...
Kādu laiku atpakaļ sāku sekot didriķei un viņas sikspārnim. Bija iepatikušās paris lupatas (gribētu rakstīt drēbes, bet tas būtu pāràk tālu no patiesības), izstāstiju draudzenēm, kuras bija nopirkušas kreklkleitas (vai kā to kičīgo lupatu sauc) un saņemu briesmîgus glaimus par didriķi un viņas attieksmi. Protams abām draudzenēm kreklkleitas pec 1x vilkšanas bija taisnā ceļā jāmet miskastē. Abas uzrakstīja baterflajam, atteica maiņu, ķipa nepareizi mazgāts vai kkā tā un nobloķēja.
Šitā viņas bloķēšana ir bomba. Kkada maza bērna uzvedība. Tad jau es sāku skatities savadāk uz to bodi. Un tad jau mainijās viedoklis.
Cik es lasu un dzirdu - bloķē.
Cik es lasu un dzirdu - viņai viss dzivē notiek un veikalā viss kruti.
Cik es lasu un dzirdu - cilvēku viedoklis viņu neinteresējot
Cik es lasu un dzirdu - pēc katra dziļāka temata soc tiklos viņ pavada nākamo dienu instagram storijos lai pieraditu pretejo. Vai nu atrunas, vai 10tiem bilzu ar Nauri.
Cik es lasu un dzirdu - forumu viņa šo neapmeklējot, bet parak bieži viņas postiņi un storiji ir kā atbildes uz šeit apspriestajām temām.
Lai vai kā... viņa ir tukša persona. Kura vispar nezin kā pareizi sevi pasniegt.
Viņai nav pareiza pieeja cilvekiem. Nestradā ar klientiem pilnvertīgi. Problēmas butu jarisina nevis meichukiem japardod bodiji, kurus vinas padotās vai druškas (tur jau vairs nevar saprast) ir vilkushas uz plikas miesas.
Pilnigs cirks tas ir. Cilvekam ir jadzivo un jaspej sevi pieņemt kāds tu esi. Jaspej pienemt kritika un jaturpina augt. Bet shaja gadijuma tur nav ceribu ?
P.S neesmu heiteris. Vnk mani noveroojumi. ??
14.06.2020 22:54 |
 
Reitings 171
Reģ: 13.05.2020
123annna @ 14.06.2020 22:54
Šeit neko nemēdzu rakstīt, bet šoreiz man ir ko pateikt...
Kādu laiku atpakaļ sāku sekot didriķei un viņas sikspārnim. Bija iepatikušās paris lupatas (gribētu rakstīt drēbes, bet tas būtu pāràk tālu no patiesības), izstāstiju draudzenēm, kuras bija nopirkušas kreklkleitas (vai kā to kičīgo lupatu sauc) un saņemu briesmîgus glaimus par didriķi un viņas attieksmi. Protams abām draudzenēm kreklkleitas pec 1x vilkšanas bija taisnā ceļā jāmet miskastē. Abas uzrakstīja baterflajam, atteica maiņu, ķipa nepareizi mazgāts vai kkā tā un nobloķēja.
Šitā viņas bloķēšana ir bomba. Kkada maza bērna uzvedība. Tad jau es sāku skatities savadāk uz to bodi. Un tad jau mainijās viedoklis.
Cik es lasu un dzirdu - bloķē.
Cik es lasu un dzirdu - viņai viss dzivē notiek un veikalā viss kruti.
Cik es lasu un dzirdu - cilvēku viedoklis viņu neinteresējot
Cik es lasu un dzirdu - pēc katra dziļāka temata soc tiklos viņ pavada nākamo dienu instagram storijos lai pieraditu pretejo. Vai nu atrunas, vai 10tiem bilzu ar Nauri.
Cik es lasu un dzirdu - forumu viņa šo neapmeklējot, bet parak bieži viņas postiņi un storiji ir kā atbildes uz šeit apspriestajām temām.
Lai vai kā... viņa ir tukša persona. Kura vispar nezin kā pareizi sevi pasniegt.
Viņai nav pareiza pieeja cilvekiem. Nestradā ar klientiem pilnvertīgi. Problēmas butu jarisina nevis meichukiem japardod bodiji, kurus vinas padotās vai druškas (tur jau vairs nevar saprast) ir vilkushas uz plikas miesas.
Pilnigs cirks tas ir. Cilvekam ir jadzivo un jaspej sevi pieņemt kāds tu esi. Jaspej pienemt kritika un jaturpina augt. Bet shaja gadijuma tur nav ceribu ?
P.S neesmu heiteris. Vnk mani noveroojumi. ??

Tik labi pateikts!
14.06.2020 23:12 |
 
Reitings 577
Reģ: 02.07.2018
Lai vai kā... viņa ir tukša persona. Kura vispar nezin kā pareizi sevi pasniegt.

kaut kāds X faktors jau viņai piemīt, poļu drēbes mazumtirdzniecībā pārdod daudzas meitenes, arī instagram influenceres ir daudz. arī uzjautrinoši stulbu cilvēku apkārt netrūkst. bet par kuru vēl cilvēku ir diskusija ar 500 lapām :D
14.06.2020 23:20 |
 
Reitings 55
Reģ: 24.05.2020
Es domāju tas daļēji ir tāpēc,ka ar šo lupatu pasākumu neviens cits nenodarbojās cauru dienu un nefilmē katru savu soli.
Ja uzrastos vel kāda cita ar lupatām ,par paris eiro letakam un visu laiku filmētu visu,tad viegli pārvilinātu sekotājus?
Ar mūsdienu sabiedribu var viegli manipulēt,īpaši ar cilvēkiem,kuriem nav sava viedokļa...
Es varu iedomāties,cik grūti mūsdienās ir meitenēm skolās...
Ja nevar atļauties Didriķa lupatu,jo tas skaitās trends mūsu mazajā valstī??‍♀️
14.06.2020 23:38 |
 
Reitings 1652
Reģ: 11.04.2015
akaroa @ 14.06.2020 23:20

kaut kāds X faktors jau viņai piemīt, poļu drēbes mazumtirdzniecībā pārdod daudzas meitenes, arī instagram influenceres ir daudz. arī uzjautrinoši stulbu cilvēku apkārt netrūkst. bet par kuru vēl cilvēku ir diskusija ar 500 lapām :D

Es atvainojos, kaut kur pazuda rindkopa...
kur rakstīju par to, ka nezin kā sevi pasniegt. ( biju domajusi “stilistu kaujas” )
Ne viņai bija kads dzelzhains arguments. Ne vina speja komunicēt ar cilvēkiem. ( ok, monologs vinai fantastisks ieksh siksparņa profila, bet kolidz jaruna reāli kameras priekšā - viņa sevi pataisa par muļķi )
Tak visi tie vinas smiekli un atbildes pec kurām sekoja ilgaka pauze ar skatienu grieztos ( itkā pati apdomātu ko tikko pateica :D )
Lai vai kā. Tie pedejie raksti par viņu un cilvēku komentàri tikai pieràda to, ka populara viņa ir tikai dēļ rikotajiem konkursiem, makslinieciskajām bildēm utt. Drēbes tur pērk IG zvaigznes, tas pašas kuras reklamē sevi - tā ir iekšējà ķedes reakcija.
Diezvai tur ir kàds, kas perk lupatas regulari tikai deł tā, ka tas ir kochiigi un kvalitate bomba. Neticu ?
14.06.2020 23:50 |
 
Reitings 896
Reģ: 03.01.2013
123annna @ 14.06.2020 22:54
Šeit neko nemēdzu rakstīt, bet šoreiz man ir ko pateikt...
Kādu laiku atpakaļ sāku sekot didriķei un viņas sikspārnim. Bija iepatikušās paris lupatas (gribētu rakstīt drēbes, bet tas būtu pāràk tālu no patiesības), izstāstiju draudzenēm, kuras bija nopirkušas kreklkleitas (vai kā to kičīgo lupatu sauc) un saņemu briesmîgus glaimus par didriķi un viņas attieksmi. Protams abām draudzenēm kreklkleitas pec 1x vilkšanas bija taisnā ceļā jāmet miskastē. Abas uzrakstīja baterflajam, atteica maiņu, ķipa nepareizi mazgāts vai kkā tā un nobloķēja.
Šitā viņas bloķēšana ir bomba. Kkada maza bērna uzvedība. Tad jau es sāku skatities savadāk uz to bodi. Un tad jau mainijās viedoklis.
Cik es lasu un dzirdu - bloķē.
Cik es lasu un dzirdu - viņai viss dzivē notiek un veikalā viss kruti.
Cik es lasu un dzirdu - cilvēku viedoklis viņu neinteresējot
Cik es lasu un dzirdu - pēc katra dziļāka temata soc tiklos viņ pavada nākamo dienu instagram storijos lai pieraditu pretejo. Vai nu atrunas, vai 10tiem bilzu ar Nauri.
Cik es lasu un dzirdu - forumu viņa šo neapmeklējot, bet parak bieži viņas postiņi un storiji ir kā atbildes uz šeit apspriestajām temām.
Lai vai kā... viņa ir tukša persona. Kura vispar nezin kā pareizi sevi pasniegt.
Viņai nav pareiza pieeja cilvekiem. Nestradā ar klientiem pilnvertīgi. Problēmas butu jarisina nevis meichukiem japardod bodiji, kurus vinas padotās vai druškas (tur jau vairs nevar saprast) ir vilkushas uz plikas miesas.
Pilnigs cirks tas ir. Cilvekam ir jadzivo un jaspej sevi pieņemt kāds tu esi. Jaspej pienemt kritika un jaturpina augt. Bet shaja gadijuma tur nav ceribu ?
P.S neesmu heiteris. Vnk mani noveroojumi. ??

Ja nobloķēja, tad bija jāiet uz veikalu un jāiemet tā lupata sejā. Ko tad viņa darītu? Viegli ir nobloķēt, jo viņa jau nemāk risināt problēmsituācijas. Lai uzņemas atbildību par savu preci. To tā nevar atstāt.
Bija birkas ar to, kā jākopj/jāmazgā?
14.06.2020 23:51 |
 
Reitings 1652
Reģ: 11.04.2015
rizha_anna @ 14.06.2020 23:51

Ja nobloķēja, tad bija jāiet uz veikalu un jāiemet tā lupata sejā. Ko tad viņa darītu? Viegli ir nobloķēt, jo viņa jau nemāk risināt problēmsituācijas. Lai uzņemas atbildību par savu preci. To tā nevar atstāt.
Bija birkas ar to, kā jākopj/jāmazgā?

Negāja jo nebija nedz čeka nedz birkas ar kopšanas aprakstu.
Tur jau figure kastīte. Čekus izsniedz gan jau tikai konkretām personām.
14.06.2020 23:55 |
 
Reitings 1030
Reģ: 16.12.2019
Ja man būtu problēmas ar drēbēm es ietu uz vietas un lai paskaidro. Nekādas blokēšanas. Var taču sūdzēties kkur. Ok var bloķēt par to ka viņai uzraksta kko par viņas izskatu bet ne jau saistībā ar darbu, veikalu un par to ko esi samaksājis
15.06.2020 00:17 |
 
Reitings 896
Reģ: 03.01.2013
123annna @ 14.06.2020 23:55

Negāja jo nebija nedz čeka nedz birkas ar kopšanas aprakstu.
Tur jau figure kastīte. Čekus izsniedz gan jau tikai konkretām personām.

Vajadzēja iet tāpat un iegrūst sejā, lai tad parāda, kur birkas un kā jāmazgā.
Katrā ziņā vairs tur neiepirksies ar tādu pieredzi
15.06.2020 01:11 |
 
Reitings 603
Reģ: 24.10.2013
Londine @ 14.06.2020 21:22
Nu ja tas par to babybox ir taisnība, tad man trūkst vārdu.
Viņa šovā teica, ka nevelk melnu. Paskatieties, kādi abi ogļmelni ir intervijā “Personība”

Īsti neticu par baby box, jo nodaļā strādā pazīstama un teica, ka vienīgais bērns, kas tur atstāts ir čigānietes.
15.06.2020 07:14 |
 
Autorizēts lietotājs10 gadiModerators
Reitings 1310
Reģ: 29.01.2009
123annna @ 14.06.2020 22:54
Šeit neko nemēdzu rakstīt, bet šoreiz man ir ko pateikt...
Kādu laiku atpakaļ sāku sekot didriķei un viņas sikspārnim. Bija iepatikušās paris lupatas (gribētu rakstīt drēbes, bet tas būtu pāràk tālu no patiesības), izstāstiju draudzenēm, kuras bija nopirkušas kreklkleitas (vai kā to kičīgo lupatu sauc) un saņemu briesmîgus glaimus par didriķi un viņas attieksmi. Protams abām draudzenēm kreklkleitas pec 1x vilkšanas bija taisnā ceļā jāmet miskastē. Abas uzrakstīja baterflajam, atteica maiņu, ķipa nepareizi mazgāts vai kkā tā un nobloķēja.
Šitā viņas bloķēšana ir bomba. Kkada maza bērna uzvedība. Tad jau es sāku skatities savadāk uz to bodi. Un tad jau mainijās viedoklis.
Cik es lasu un dzirdu - bloķē.
Cik es lasu un dzirdu - viņai viss dzivē notiek un veikalā viss kruti.
Cik es lasu un dzirdu - cilvēku viedoklis viņu neinteresējot
Cik es lasu un dzirdu - pēc katra dziļāka temata soc tiklos viņ pavada nākamo dienu instagram storijos lai pieraditu pretejo. Vai nu atrunas, vai 10tiem bilzu ar Nauri.
Cik es lasu un dzirdu - forumu viņa šo neapmeklējot, bet parak bieži viņas postiņi un storiji ir kā atbildes uz šeit apspriestajām temām.
Lai vai kā... viņa ir tukša persona. Kura vispar nezin kā pareizi sevi pasniegt.
Viņai nav pareiza pieeja cilvekiem. Nestradā ar klientiem pilnvertīgi. Problēmas butu jarisina nevis meichukiem japardod bodiji, kurus vinas padotās vai druškas (tur jau vairs nevar saprast) ir vilkushas uz plikas miesas.
Pilnigs cirks tas ir. Cilvekam ir jadzivo un jaspej sevi pieņemt kāds tu esi. Jaspej pienemt kritika un jaturpina augt. Bet shaja gadijuma tur nav ceribu ?
P.S neesmu heiteris. Vnk mani noveroojumi. ??

Ņemot vērā saņemto ziņojuma skaitu gada sākumā un dažāda līmeņa draudus ar mērķi dzēst šo tēmu, informācija par šeit notiekošo attiecīgām personām ir ļoti laba.
Izskatījām visas pretenzijas, kur tās bija pamatotas dzēsām attiecīgos ierakstus.
15.06.2020 10:59 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits