Butterfly clothing

 
Reitings 302
Reģ: 07.11.2013
Sveikas! Vai kāda iepērkas pie Elīnas Didrihsones? Kāda kvalitāte drēbēm un esmu dzirdējusi, ka ļoti liels uzcenojums.
19.12.2018 11:13 |
 
Reitings 1257
Reģ: 07.10.2022
Veiksme @ 20.06.2024 08:47
ir, ir dabīgās, tak to var redzēt.

Nav dabīgās. Ielikti implanti. Noskrollē uz pirmajām bildēm instagram.
20.06.2024 09:03 |
 
Reitings 355
Reģ: 14.05.2024
Mangosaldejums @ 19.06.2024 22:11
es viņu vietā tiem "profesionāļiem", kam tūkstoši maksāti, prasītu naudu atpakaļ. Tie divi gudrinieki varēja nezināt, ka jāaizņem vārds sociālajos un jāreğistrē pirmajiem - no šiem tas ir sagaidāms, bet tas, ka par to neaizdomājās ağentūra, kas šo rebrandingu fīrē??? Kas tā par kaktu ağentūru??

Man viens paziņa teica, ka šī ir viena no aģentūrām, kas neko īsti neprot, tādēļ iespējams šādi arī notika.
Es Elīnas vietā gan jau neko nefilmētu par to, ka mainīsim nosaukumu, lai nekas nebūtu redzams, bet nu savā ziņā arī pati vainīga par to, ka neviens nav pārsteigts par nosaukumu.
Par aģentūru, ļoti neprofesionāli, tiešām, ja esi izlēmis šo vārdu, tad nu tiešām viss ir jāreģistrē, lai nebūtu kā ar Butterfly nosaukumu, bet tagad, acīmredzot, tā sanāca!
Es laikam, ja zinātu to, ka nosaukumu jau zina visi, es nomainītu un uztaisītu citu, jo manās acīs tā ir izjukusi kampaņa vai projekts, kuru steidzami jāmaina uz labāku! :D
Par nosaukumu, es saprotu domu, bet nu tomēr loģiski jāpadomā, ka tagad salīdzinās ar Kalendy. Vai tiešām tas ir vajadzīgs? Ja tā ir aģentūra, tad varēja jau izdomāt oriģinālāku nosaukumu, kas neskan ļoti līdzīgi kā cits uzņēmums.
Par maisiņiem - katrs uzņēmums pasūta sākumā paraugus, lai saprastu vai der vai neder. Māci citiem biznesu, bet elementāras lietas neproti?
Bet varbūt šī ir kārtējā mārketinga kampaņa, kur viņa melo par notiekošo, jo skatījos ig un nevarēju nevienu atrast ar tādu nosaukumu. Nezinu kā citur, nepētīju tik sīki.
20.06.2024 09:03 |
 
Reitings 316
Reģ: 19.03.2023
Par Elyndi nosaukumu runājot. Sūdu nosaucot par Peoniju, tas tāpat būs sûds
20.06.2024 09:23 |
 
10 gadi
Reitings 1087
Reģ: 20.05.2013
Nesekoju viņai, bet kāpēc mainīja vispār nosaukumu? Jaunais nosaukums tikai pierāda kāds egocentrisms ir viņā. Bet neskanīgs nosaukums.
20.06.2024 09:35 |
 
Reitings 316
Reģ: 19.03.2023
Mia6 @ 20.06.2024 09:35
Nesekoju viņai, bet kāpēc mainīja vispār nosaukumu? Jaunais nosaukums tikai pierāda kāds egocentrisms ir viņā. Bet neskanīgs nosaukums.

Cik sapratu, tāds zīmols jau ir reğistrēts citur, citai iestādei, un viņiem nācās mainīt. Bet Didrihsoniem tas ir "rebrendings".
20.06.2024 09:55 |
 
Reitings 309
Reģ: 26.04.2024
Tikai, žēl, ka Elīna nedadomājas uztaisīt pati sev rebrendingu, viņa varētu piemēram:
+Pieņemties prāta
+Iemācīties mīlēt un cienīt citus, pats galvenais Džeisonu, bet pirmām kārtām pati sevi
+Iemācīties normāli ēst
+ Iemācīties, organizēt savu laiku
+Būt, godīgākai pret citiem un biznesā
+Uzlabot, satura veidošanas prasmes
+Piedomāt pie sortimenta, kuru pārdod
Principā, šo sarakstu var turpināt bezgalīgi. Bet, neko no minētajiem viņa, nekad neizdarīs.
20.06.2024 10:44 |
 
Reitings 2858
Reģ: 14.09.2023
LivaLauva1 @ 20.06.2024 09:03

Man viens paziņa teica, ka šī ir viena no aģentūrām, kas neko īsti neprot, tādēļ iespējams šādi arī notika.
Es Elīnas vietā gan jau neko nefilmētu par to, ka mainīsim nosaukumu, lai nekas nebūtu redzams, bet nu savā ziņā arī pati vainīga par to, ka neviens nav pārsteigts par nosaukumu.
Par aģentūru, ļoti neprofesionāli, tiešām, ja esi izlēmis šo vārdu, tad nu tiešām viss ir jāreģistrē, lai nebūtu kā ar Butterfly nosaukumu, bet tagad, acīmredzot, tā sanāca!
Es laikam, ja zinātu to, ka nosaukumu jau zina visi, es nomainītu un uztaisītu citu, jo manās acīs tā ir izjukusi kampaņa vai projekts, kuru steidzami jāmaina uz labāku! :D
Par nosaukumu, es saprotu domu, bet nu tomēr loģiski jāpadomā, ka tagad salīdzinās ar Kalendy. Vai tiešām tas ir vajadzīgs? Ja tā ir aģentūra, tad varēja jau izdomāt oriģinālāku nosaukumu, kas neskan ļoti līdzīgi kā cits uzņēmums.
Par maisiņiem - katrs uzņēmums pasūta sākumā paraugus, lai saprastu vai der vai neder. Māci citiem biznesu, bet elementāras lietas neproti?
Bet varbūt šī ir kārtējā mārketinga kampaņa, kur viņa melo par notiekošo, jo skatījos ig un nevarēju nevienu atrast ar tādu nosaukumu. Nezinu kā citur, nepētīju tik sīki.

Tieši tā - visas šīs mazās detaļas es piefiksēju un domāju, kā viņa kaut ko var mācīt, ja tik elementāras lietas, kā izvēlēties paraugus vai aizņemt vārdu IG nevarēja. Ko tieši viņa var iemācīt? Ok, par nodokļiem un administratīvo pusi neko nesaprot, varbūt tad ir ideju bīdītāja, instagrama pārzine, bet viņa taču nevienu sfēru nepārzina kā vien savu pliko dirsu atšaut. Un vēl cērt acīs kā Džoistiks jau atkal apnicis. Drusku pēc Dubai bija, bet tagad ne uz savu pasākumu ar draugiem, nekur. Un tie attiecību video… Labi, ka vismaz pati saprot, ka šādi liet par mātes lomu nav jēgas.
20.06.2024 10:50 |
 
Reitings 316
Reģ: 19.03.2023
Mākoņu Dejotāja @ 20.06.2024 10:44
Tikai, žēl, ka Elīna nedadomājas uztaisīt pati sev rebrendingu, viņa varētu piemēram:
+Pieņemties prāta
+Iemācīties mīlēt un cienīt citus, pats galvenais Džeisonu, bet pirmām kārtām pati sevi
+Iemācīties normāli ēst
+ Iemācīties, organizēt savu laiku
+Būt, godīgākai pret citiem un biznesā
+Uzlabot, satura veidošanas prasmes
+Piedomāt pie sortimenta, kuru pārdod
Principā, šo sarakstu var turpināt bezgalīgi. Bet, neko no minētajiem viņa, nekad neizdarīs.

Kā var 7 gadus būt uzņēmums, un neiet līdzi laikam? Maija beigās būtu sākusi īstu Līgo kolekciju - lina svārkus, blūzes, kleitiņas. Visus šitos neona toņus atstāt uz Jūliju, kad ir aktīvākais pludmales laiks. Pēdējā laikā tās kolekcijas šķiet vienkārši pilnīgi random.
20.06.2024 11:12 |
 
Reitings 11348
Reģ: 08.01.2024
Tējnīca @ 20.06.2024 10:50

Tieši tā - visas šīs mazās detaļas es piefiksēju un domāju, kā viņa kaut ko var mācīt, ja tik elementāras lietas, kā izvēlēties paraugus vai aizņemt vārdu IG nevarēja. Ko tieši viņa var iemācīt? Ok, par nodokļiem un administratīvo pusi neko nesaprot, varbūt tad ir ideju bīdītāja, instagrama pārzine, bet viņa taču nevienu sfēru nepārzina kā vien savu pliko dirsu atšaut. Un vēl cērt acīs kā Džoistiks jau atkal apnicis. Drusku pēc Dubai bija, bet tagad ne uz savu pasākumu ar draugiem, nekur. Un tie attiecību video… Labi, ka vismaz pati saprot, ka šādi liet par mātes lomu nav jēgas.
PAR DRAUGIEM RUNĀJOT - tie nav viņas draugi, tā ka pilnīgi neviens no viņiem. Giba ir viņas fotogrāfs, tad ir viņas darbinieki (nav profesionāli jaukt darbinieku lomu ar privāto jebkurā gadījumā), UN IR NAURA DRAUGI (viņas tie nekad nav bijuši un nebūs, jo komunikācijā jau redzējām TV, ka Elvis un Loreta nepiekrīt Elīnai nevienā dzīves sfērā).
20.06.2024 11:19 |
 
Reitings 2047
Reģ: 05.02.2022
bouquettt @ 20.06.2024 08:44

Tak gan jau Ali pasūtīja tūkstošus maisiņu, tur neviens nejautā krāsu kodus utt. Sanāk tāpat kā ar Didras lupatām - bildē viens, bet atnāk kas cits. ?
tagad viņa vismaz zin kā tas ir 😃
20.06.2024 11:31 |
 
Reitings 824
Reģ: 21.11.2023
Lyncha @ 20.06.2024 09:23
Par Elyndi nosaukumu runājot. Sūdu nosaucot par Peoniju, tas tāpat būs sûds

NL Eiropas zars jau arī tagad pārsauksies jaunā vārdā, bet tur tāpat paliek tie paši cilvēki, tie paši krievu vadītāji... Domā, ka ar šo pārsaukšanos kaut kas baigi mainīsies - tāpat visiem tas būs tas pats vecais krievu kantoris NL un tas vecais Butterfly! Tiešām tas jaunais nosaukums ir kā transpersonas nikneims!
20.06.2024 11:43 |
 
Reitings 12
Reģ: 13.03.2023
Zabiite @ 20.06.2024 09:03

Nav dabīgās. Ielikti implanti. Noskrollē uz pirmajām bildēm instagram.

Piekritīšu, bet ne dēļ vecajām bildēm. Jā, ir vecākas bildes, kur viņai ir mazāki izmēri, bet viņa tur arī ir ļoti kaulaina, tā ka kauli spiežas ārā. Viņa arī tagad ir ļoti kalsna, bet ne tik izteikti, un ir iespējams, ka krūtis dabiski palielinājušās. Un no pieredzes - nav pat jāpalielinās apmēros citās vietās, lai krūtis vienkārši dabiski pieaugtu, ja salīdzina ar 25 vs pusaudžu vecumu, piemēram.
BET - viņai dažos storijos zem abām krūtīm var redzēt tumšākas līnijas, kas liek domāt, ka tomēr ir implanti. Es gan neteiktu, ka švaki ielikti, vienkārši tājā bildē, kas te pavīdēja viņa ļoti šķībi sēž - pēc pleciņiem var redzēt.
20.06.2024 12:40 |
 
Reitings 10882
Reģ: 05.07.2020
Par tiem maisiņiem, viņa teica, ka viņi ir sūtīti ārpus LV.
20.06.2024 13:20 |
 
Reitings 3188
Reģ: 11.10.2022

Ietekmelei labs, kā Elīna izvēlās savu komandu 😀🤣
Meklē klientu apkalpotāji zālē, bet skatīsies ko prot un vai ir pieredze! Un tad brīnās, ka zaļi gurķi nāk, acīs nav dzirksteles - kā var būt, ja jau startā ir kaut kāda muhļīšanās un nenoteiktība? Vai tad biznesa siļķēm nav saplānots, cik var maksāt zāles meitenēm mēnesī, kāda ir nozares vidējā un kāda ir mēneša alga, ko var maksāt + bonusu sistēma par pārdoto? Tak katrs normāls cilvēks skatās, vai ar to algu viņam pietiek, vai vajag meklēt ko labāk apmaksātu, bet siļķēm šķiet, ka katra Latvijas meitene raujās uz Baķiku un tā nenormālo izaugsmi, pofig cik maksā! 🤦‍♀️ #bardaks
20.06.2024 14:15 |
 
Reitings 120
Reģ: 17.01.2023
Pēc SBF skaidri un gaiši parādītā, cik ļoti narcisei Elīnai nospļauties uz savu vīru , pēkšņi tonnām viņam pielīšanas video. Neticam, Elīna, neticam. 🙂
20.06.2024 14:19 |
 
Reitings 120
Reģ: 17.01.2023
.
20.06.2024 18:10 |
 
Reitings 10580
Reģ: 13.08.2023
Es biju pārliecināta, ka nosaukumu izrunā kā ely-n-di, nevis elen-di, tagad jau tiešām sanāk kā kalendi parodija 😅
20.06.2024 18:17 |
 
Reitings 544
Reģ: 13.01.2023
Mangosaldejums @ 19.06.2024 22:11
es viņu vietā tiem "profesionāļiem", kam tūkstoši maksāti, prasītu naudu atpakaļ. Tie divi gudrinieki varēja nezināt, ka jāaizņem vārds sociālajos un jāreğistrē pirmajiem - no šiem tas ir sagaidāms, bet tas, ka par to neaizdomājās ağentūra, kas šo rebrandingu fīrē??? Kas tā par kaktu ağentūru??
iespejams šis vārds jau sen bij Insta,viņu kļūda,ka neparbaudija
Un iespējams viņus brīdināja,bet taka zinām,ka viņiem viss caur pakaļ* ,un visu jāpasniedz vērienīgi! Netisam nopludināt vārdu 3x,bilde no screen,maisiņš no draudzenes un ar mašīnu! Un beigas paši vainīgi! Jaunu profilu uztaisīt viņi nevar,jo bij janomaina esošās šis Butterfly-ja viņi izdarītu to uzreiz un paziņotu ar vārda maiņu-viss būtu ok! Bet tā arī ,kad viss jāpasniedz vērienīgi! Tik neko vērienīgi nemanīju 😄
20.06.2024 18:46 |
 
Reitings 3258
Reģ: 05.12.2021
Gudralapsa @ 20.06.2024 14:15

Ietekmelei labs, kā Elīna izvēlās savu komandu ??
Meklē klientu apkalpotāji zālē, bet skatīsies ko prot un vai ir pieredze! Un tad brīnās, ka zaļi gurķi nāk, acīs nav dzirksteles - kā var būt, ja jau startā ir kaut kāda muhļīšanās un nenoteiktība? Vai tad biznesa siļķēm nav saplānots, cik var maksāt zāles meitenēm mēnesī, kāda ir nozares vidējā un kāda ir mēneša alga, ko var maksāt + bonusu sistēma par pārdoto? Tak katrs normāls cilvēks skatās, vai ar to algu viņam pietiek, vai vajag meklēt ko labāk apmaksātu, bet siļķēm šķiet, ka katra Latvijas meitene raujās uz Baķiku un tā nenormālo izaugsmi, pofig cik maksā! ?‍♀️ #bardaks
Nu ne taču. Viņa vienkārši pieņem tā teikt,, pēc sejas,,. Ja viņai atnāktu darbā tieva, gara, viņai līdzīga meitene, bez izglītības un apaļīga meitene ar maģistru, visiem ir skaidrs kuru viņa ņemtu darbā. Ne jau zināšanas vai prasmes tur vērtē xbet izskatu un svaru.
20.06.2024 20:40 |
 
Reitings 4141
Reģ: 01.03.2022
Lyncha @ 20.06.2024 11:12

Kā var 7 gadus būt uzņēmums, un neiet līdzi laikam? Maija beigās būtu sākusi īstu Līgo kolekciju - lina svārkus, blūzes, kleitiņas. Visus šitos neona toņus atstāt uz Jūliju, kad ir aktīvākais pludmales laiks. Pēdējā laikā tās kolekcijas šķiet vienkārši pilnīgi random.

Haha labs joks, kāds lins, kādi līgo svārki. Kādas drēbes ķīnas rūpnīcas ražo, tādas arī pārdod. Random, sintētiskas, one size ar zemu pamatcena, ko Elīna uzceno kosmosā
20.06.2024 20:45 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits