Butterfly clothing

 
Reitings 302
Reģ: 07.11.2013
Sveikas! Vai kāda iepērkas pie Elīnas Didrihsones? Kāda kvalitāte drēbēm un esmu dzirdējusi, ka ļoti liels uzcenojums.
19.12.2018 11:13 |
 
Reitings 869
Reģ: 20.06.2022
Naomi* @ 13.07.2022 19:42
Tik maziņa un vāja, tikko pagāja garām, puncis vēl paliels, bet tiešām izskatās… novārgusi.
man tiko pagaja garam Videja izmera sieviete ar punci.un?.Tagad katru grutnieci nopetisim , kura tieva,kura gruntiga,kura normala? Iesledziet tacu smadzenes.Dazi labi jau ta iekarsusi,ka vairs elementāras lietas parstajusi zinat
13.07.2022 20:26 |
 
10 gadi
Reitings 1601
Reģ: 17.01.2013
Viena bija vai kopā ar kādu?

Viena, visu laiku runāja pa telefonu, uz skaļruni.
Mizligas botis kājas, izskatījās ka maza meitene mammas (vai Naura) kurpēs. 😁
13.07.2022 20:27 |
 
Reitings 37
Reģ: 06.04.2017
*Cap @ 13.07.2022 20:19
Elīna tagad stāsta par savām izjūtām esot mammai. Esot izgājusi pastaigāties tuvumā un gribējusi ātrāk atpakaļ pie čempiona

Es arī tikko TG noskatījos. Lūk, tur es jau redzu, to feelingu. Par šiem video man prieks. 🙂 viņa staro runājot par dēliņu. Un jo vairāk dienas paies un jo vairāk viņa sajutīs to, cik ļoti mazais atkarīgs no viņas un ka vina ir dēla visa pasaule, jo vairāk radīsies mātišķās sajūtas. Man bija tāpat. ❤️❤️❤️
13.07.2022 20:27 |
 
Reitings 821
Reģ: 16.09.2021
Dzhamalungma @ 13.07.2022 20:27

Es arī tikko TG noskatījos. Lūk, tur es jau redzu, to feelingu. Par šiem video man prieks. ? viņa staro runājot par dēliņu. Un jo vairāk dienas paies un jo vairāk viņa sajutīs to, cik ļoti mazais atkarīgs no viņas un ka vina ir dēla visa pasaule, jo vairāk radīsies mātišķās sajūtas. Man bija tāpat. ❤️❤️❤️

Par to jau ir stāsts. Kamēr forums noraksta, tikmēr viss notiek.
13.07.2022 20:29 |
 
Reitings 74
Reģ: 30.06.2022
Olly30 @ 13.07.2022 20:26
man tiko pagaja garam Videja izmera sieviete ar punci.un?.Tagad katru grutnieci nopetisim , kura tieva,kura gruntiga,kura normala? Iesledziet tacu smadzenes.Dazi labi jau ta iekarsusi,ka vairs elementāras lietas parstajusi zinat

Ko tu cepies? Drusku vajag nomierināties ☺️
Viņa neko sliktu/rupju neuzrakstīja.
Tikai to, ka redzēja Di
13.07.2022 20:37 |
 
10 gadi
Reitings 1601
Reģ: 17.01.2013
Man liekas, ka liela dala neapzinās, ka jūsu(mūs) ir daudz, bet viņa ir tikai viena. Paiet garām vīrietis, tiešām pieaudzis vīrietis ap 40, pagaida, kad viņa paiet garām un sāk nolikt “tā ir tā Ķīnas lupatu pārdevēja” rada nesmukus žestus un liek visādus uzsvarus vārdiem, lai pēc iespējas demonstrētu attieksmi.
Ļoti nesmuki no vīrieša likas, viņa vienkārši dzīvo savu dzīvi, bet visur ejot kaut kādi komentāri. Labi, jā, viņa izvēlējās būt publiska, bet vai tas ir pamats necieņas izrādīšanai?
13.07.2022 20:37 |
 
Patīk
Reitings 3334
Reģ: 09.08.2016
Jūs tiešām domājat, ka Elīna ir maza muļķīte, kas neko nesaprot? IG viņa ļoti labi saprot. Nu viss, ko viņa dara ir aiz aprēķina.
Nav viņa neizglītota meitene no Āfrikas. 12 klases pabeigusi. Kāds izglītības trūkums? Pārāk slīpēta. :)
13.07.2022 20:40 |
 
Reitings 389
Reģ: 09.05.2022
Es lasu lapu pēc lapas un domāju kas vai kurš šai sievietei ir nodarījis pāri , ja jau lej tik daudz žulti ārā!
Neko objektīvu nesaskatu nevienā komentārā un labi ka kā jaunajai māmiņai man nepagadijās šādi cilvēki , jo es atzīstu man arī pirmo bērnu sākumā bija daudz kļūdu , jo lai cik klausītos vai meklētu kaut ko pieredzes trūkuma dēļ palaidīsi garām , piemēram par diastāzi es nezināju pat kas tas ir jo man nebija problēmu. Šī ir sieviete kura nograuzīs par katru jaunās māmiņas mazāko kļūdiņa.
Man nepatīk kvalitāte drēbēm un Elīnas biznesa stils , bet atceroties cik tas nebija viegli un gan jau ka nav tik traki kā citas te mālē un izdomā uz priekšu !
Parabellum bez ironijas bez ļaunuma goda vārds no sirds novēlu tev atrast savu laimi/mieru jo laimīgs cilvēks nevar šitā nograuzt un liet tādas samazgas uz jauno māmiņu ! ❤️
13.07.2022 20:51 |
 
Reitings 11133
Reģ: 05.07.2020
Prieks par pēdējiem TG video! Ceru ka domu par “es uzreiz pēc dzemdībām močīšu,Nauris auklēs mazo” viņa vismaz uz pirmajiem mēnešiem atmetīs😇
13.07.2022 20:57 |
 
Reitings 1349
Reģ: 05.08.2021
Zuziii @ 13.07.2022 20:51
Es lasu lapu pēc lapas un domāju kas vai kurš šai sievietei ir nodarījis pāri , ja jau lej tik daudz žulti ārā!
Neko objektīvu nesaskatu nevienā komentārā un labi ka kā jaunajai māmiņai man nepagadijās šādi cilvēki , jo es atzīstu man arī pirmo bērnu sākumā bija daudz kļūdu , jo lai cik klausītos vai meklētu kaut ko pieredzes trūkuma dēļ palaidīsi garām , piemēram par diastāzi es nezināju pat kas tas ir jo man nebija problēmu. Šī ir sieviete kura nograuzīs par katru jaunās māmiņas mazāko kļūdiņa.
Man nepatīk kvalitāte drēbēm un Elīnas biznesa stils , bet atceroties cik tas nebija viegli un gan jau ka nav tik traki kā citas te mālē un izdomā uz priekšu !
Parabellum bez ironijas bez ļaunuma goda vārds no sirds novēlu tev atrast savu laimi/mieru jo laimīgs cilvēks nevar šitā nograuzt un liet tādas samazgas uz jauno māmiņu ! ❤️

te daudzàm ir first world problems par viņas veikalu , grūtniecību utt.
bet ❤️
13.07.2022 20:57 |
 
Reitings 1952
Reģ: 26.12.2021
Zazazuuantibitch @ 13.07.2022 19:57

Forums kurs uztaisijis nodirsanas lapu vinai sūtīs ziedus..pizdj.....????????
šeit administrācija ņirgājas ne tikai par foruma lietotājiem 😁
13.07.2022 21:00 |
 
10 gadi
Reitings 1073
Reģ: 08.05.2014
Izlasīju tikko komentāru par ziediem… nu šoreiz nē no manis 😄 ziedus vienmēr ir forši saņemt, bet nu tā būtu ņirgāšanās šoreiz un tas nav tagad vajadzīgs
13.07.2022 21:03 |
 
Reitings 869
Reģ: 20.06.2022
Mākonisjur @ 13.07.2022 20:37

Ko tu cepies? Drusku vajag nomierināties ☺️
Viņa neko sliktu/rupju neuzrakstīja.
Tikai to, ka redzēja Di
seit tada opcija nepastav ka izdzest komentāru? Tas par svesam grutniecem bija domats.Nevis ka Elinu redzeja
13.07.2022 21:04 |
 
Reitings 389
Reģ: 09.05.2022
Cilveeks @ 13.07.2022 16:03

Man arī riebjas tie resnie, pārbarotie bērni, kuriem acis nevar redzēt. Un priecājos, ka mans tāds nav. Kāpēc viņa nevar teikt, ko grib?

Man arī nesimpatizē un piekritu katrs var izteikt ko grib, ja badinās tad varēs sākt klukstet !
13.07.2022 21:04 |
 
Reitings 389
Reģ: 09.05.2022
HaileyBerry @ 13.07.2022 14:45

Te pat izskatās, ka dažas pensionāres raksta no sērijas "es piedzemdēju un pēc stundas jau biju uz kartupeļu lauka".
Tiešām kauns, ka tik neizglītotas un pretīgas sievietes te dažas ir.
Un jokot vajag, bet ne katram tas sanāk. Tieši kā joks par instagramīgo bērnu. Jo nu.. es arī daudz ko teicu, pirms piedzima bērns. Tieši tāpat kā viņa, ka liks uzreiz bildi ar bērna seju. Tik daudz domas mainās kad tas maziņais tiešām nonāk rokās. Domāju, tur arī ir visa atbilde.

+++++++😘
13.07.2022 21:06 |
 
10 gadi
Reitings 1073
Reģ: 08.05.2014
https://play.1188.lv/pasmaju-tv-sovi/ieceko-slavenibu-44/elina_didrihsone_atklati_par_laulibu_slavu_un_principiem_no_kuriem_neatkapties-425316/ Starpcitu, šeit pilnais raidījums, ja nu kādai interesē
13.07.2022 21:08 |
 
Reitings 916
Reģ: 06.04.2020
Zuziii @ 13.07.2022 20:51
Es lasu lapu pēc lapas un domāju kas vai kurš šai sievietei ir nodarījis pāri , ja jau lej tik daudz žulti ārā!
Neko objektīvu nesaskatu nevienā komentārā un labi ka kā jaunajai māmiņai man nepagadijās šādi cilvēki , jo es atzīstu man arī pirmo bērnu sākumā bija daudz kļūdu , jo lai cik klausītos vai meklētu kaut ko pieredzes trūkuma dēļ palaidīsi garām , piemēram par diastāzi es nezināju pat kas tas ir jo man nebija problēmu. Šī ir sieviete kura nograuzīs par katru jaunās māmiņas mazāko kļūdiņa.
Man nepatīk kvalitāte drēbēm un Elīnas biznesa stils , bet atceroties cik tas nebija viegli un gan jau ka nav tik traki kā citas te mālē un izdomā uz priekšu !
Parabellum bez ironijas bez ļaunuma goda vārds no sirds novēlu tev atrast savu laimi/mieru jo laimīgs cilvēks nevar šitā nograuzt un liet tādas samazgas uz jauno māmiņu ! ❤️

++ precīzi
13.07.2022 21:14 |
 
Reitings 869
Reģ: 20.06.2022
Olly30 @ 13.07.2022 20:26
man tiko pagaja garam Videja izmera sieviete ar punci.un?.Tagad katru grutnieci nopetisim , kura tieva,kura gruntiga,kura normala? Iesledziet tacu smadzenes.Dazi labi jau ta iekarsusi,ka vairs elementāras lietas parstajusi zinat
komentaru nevar izdzest.komentarss bija par svesu grutniecu pētīšanau,nevis par to ka Elinu redzeji.uzbrauciens nevietā.atvaino Naomi.
13.07.2022 21:15 |
 
Reitings 35822
Reģ: 11.02.2015
Tādu žestu - ziedu sūtīšanu no foruma - uztvertu par paņirgāšanos, but that's just me. Elīnai varbūt patiktu, ka tik uzmanība 🙊
13.07.2022 21:41 |
 
Reitings 4916
Reģ: 05.07.2022
Zuziii @ 13.07.2022 20:51
Es lasu lapu pēc lapas un domāju kas vai kurš šai sievietei ir nodarījis pāri , ja jau lej tik daudz žulti ārā!
Neko objektīvu nesaskatu nevienā komentārā un labi ka kā jaunajai māmiņai man nepagadijās šādi cilvēki , jo es atzīstu man arī pirmo bērnu sākumā bija daudz kļūdu , jo lai cik klausītos vai meklētu kaut ko pieredzes trūkuma dēļ palaidīsi garām , piemēram par diastāzi es nezināju pat kas tas ir jo man nebija problēmu. Šī ir sieviete kura nograuzīs par katru jaunās māmiņas mazāko kļūdiņa.
Man nepatīk kvalitāte drēbēm un Elīnas biznesa stils , bet atceroties cik tas nebija viegli un gan jau ka nav tik traki kā citas te mālē un izdomā uz priekšu !
Parabellum bez ironijas bez ļaunuma goda vārds no sirds novēlu tev atrast savu laimi/mieru jo laimīgs cilvēks nevar šitā nograuzt un liet tādas samazgas uz jauno māmiņu ! ❤️

Pilnībā piekrītu,ja tā nebūtu Elīna,tad 99% problēmu nemaz nešķistu problēmas. Un domāju,ka lielākai daļai gan grūtniecības laikā tika pieļautas daudzas kļūdas ,gan arī pēc tam . Un , protams,pirmās emocijas kad mazais piedzimst,tomēr daudzām ir ,ka tas bija briesmigi un vairs nekādi bērni! Tikai pēc tam atiet un viss aizmirstas,vai nešķiet nemaz tik sāpīgi .
Ja Elīna pieļāva daudz kļūdas un varbūt neuzskatīja rūpes par savu ķermeni tik svarīgas ,bet tagad viņai ir pieredze un viņa nemaz tik ļoti par to augumu nestreso,tā arī pasaka ,ka ir ka galerts ,par ko daudzas nemaz nerunā .
Ja ,viņa ir atklāta un saka daudz ko domā un , jā,viņa bieži nemāk izteikties (tipiski ģimenes ,kur pamatvaloda ir bijusi ne latviešu) un tas citreiz ko viņa pasaka bieži skan daudz negatīvāk nekā viņa domā un šeit, protams,pie katra vārda piesiesies.un vēl mūsu katra skatījums ir citādāks ,bet ja te vienai daļai jebkas ,ko viņa darīja būtu slikti .
Man arī nepatīk viņas bizness ,bet tomēr tas ka viņa tik daudz sasniegusi un arī ne visi sasniedz daudz ,bet daudzi iet negodīgi ,tomēr ir ko mācīties neatlaidību ,lai vienkārši ietu un domātu . Un jā,agrāk viņa vispār varteikt nekādus nodokļus nemaksāja līdz par to šajā runāt ,tagad maksā kaut vai daļēji ,bet viņai labak finansiāli paliek . Vienkārši viņa ir ļoti apņēmības pilna ,pat tā badošanās to parāda 😅🤦‍♀️ ja skan briesmīgi,bet tomēr viņas spēja neēst ir apbrīnas vērta vien dēļ ,tā kā viņa nepadodas.protams,nekas labs tur nav .
Ja man nepatīk viņas reliģija ,jo es neticu baznīcai. bet tas ir mans un es respektēju,ka ir ticīgi cilvēki .ja , Elīnas gadījumā man nepatīk tieši tā sekta,jo kāpēc gan neapmeklēt normālu baznīcu ( jo tur visticamāk ir tādi noteikumiem,pēc kuriem viņiem tik labi dzīvē viss neietu .) Kaut kad pār šo domāju,ka cilvēki no šīm draudzēm ( agrāk bija daudz paziņu ,kas mēģināja pierunāt tur iet) , vienmēr izskatās laimīgi ,veiksmīgi un turīgi ,bet tie kas apmeklē parasto baznīcu pretēji ,visbiežāk pat tas ir kaut kādas omes ,kam nākas dzīvē skaitīt pēdējos centus . Bet tā ir viņas izvēle un ja tas viņai kaut kādā veidā ir devis ticību sev un spēku,tad jau forši .
Man nepatīk viņas uzskati par orientāciju,bet mani vecāki un vecvecāki ir tieši tāda paša viedokli,tad nu kas tie būtu par dubultajiem standartiem ,ja vienus pieņemtu ,bet citu tādu pašu viedokli ne .
Man viņa varbūt ka cilvēks nesimpatize,bet to visu negatīvo viņa gan nav pelnījusi un spriest par to kāda būs kā mamma vēl nevar . Vai tiešām būs slikta?kad pēdējos men viņi stipri strādājusi lai varētu mazliet atlaist ,kad mazais būs klāt , domāju ,ka būs labāka nekā dažas mēs esam saviem bērniem un sniegs vairāk nekā mēs jebkad varēsim . Ja arī pieredzes un iespaidu ,kas bērna skatījumu uz dzīvi un nākotni izveido . Es patiešām ceru,ka viņiem viss būs labi un spēs visu ieplānot un savu dzīves skatījumu un attieksmi pret sevi un savu veselību ,mazais izmainīs .
13.07.2022 21:42 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits