Butterfly clothing

 
Reitings 302
Reģ: 07.11.2013
Sveikas! Vai kāda iepērkas pie Elīnas Didrihsones? Kāda kvalitāte drēbēm un esmu dzirdējusi, ka ļoti liels uzcenojums.
19.12.2018 11:13 |
 
Reitings 209
Reģ: 30.01.2022
Ko nozīmē aizliedza,ja Didra viņus ielika sev profilā,viņi paši pāršeroja viņas storijus,tagad didrai dzīvoklis marmorā,bet tie,kuri atšķir depo flīzes no marmora,domās,ka Didra taisīja kkur citur?Vai viņi vienkārši paskatijās uz Didras sekotāju skaitu un tad pie heita komentāriem attapās,kas viņa ir?😂Neloģisks brīdis,kad aizliegt.Savas marmora plātes atļāva safočēt bet cilvēkiem parādīt,kā Latvijā izskatās dzīvoklis marmorā,neļāva.Es esmu redzējusi kkādus galdus,virtuves virsmas bet marmors tak nav Latvijas interjera tendencēs.Labi,lai paši nepāršero,bet kipa turīgi cilvēki neizmantos pilsakmens pakalpojumus dēļ Didras?
08.05.2022 23:54 |
 
Reitings 1089
Reģ: 28.08.2021
Marcipaaans @ 08.05.2022 23:53

Jo visiem skauž…

Bļāviens, izskatās pēc veča ar alusvēderu.
09.05.2022 00:04 |
 
Reitings 209
Reģ: 30.01.2022
Labi,pati padomāju un sapratu.Tā tiešām ir lux prece un ja viņi nokļūtu kkādos delfos ar skandalozu virsrakstu ka Didriem dzīvoklis no marmora,tur paļubomu pilsakmens vārds būtu un tā kombinācija tiešām izklausās pēc antireklāmas,jo līdz nav ietagots uzņēmums,daudzi tiešām domā,ka tās ir depo flīzes un neņem aubē.😂😂😂
09.05.2022 00:09 |
 
Reitings 1072
Reģ: 30.03.2022
Marcipaaans @ 08.05.2022 23:53

Jo visiem skauž…
Šīs bildes fočēja tā fotogrāfe.
Ievērtējiet lielisko foto pēcapstrādi (pačukstēšu, ka visjautrāk iet ap matiem un apakšstilbiem) 😜
09.05.2022 00:20 |
 
Patīk
Reitings 2919
Reģ: 30.04.2020
Nezinu, kas ir Anete, bet diezgan loģiski viņa arī izteicās, tikai kārtējo reizi visas sāk riet.
Ar draugiem braucot no kalniem piestājām tajā Lodžā, kur agrāk Didra savas šmotkas iepirka-starp citu, iesaku aizbraukt. “Ādas” jakas maksā 17€, pa cik tur Taurenī tirgo? Tās blingotās, pērļotās džinšu jakas bija pa 30€, kleitas no 12€-18€, džinsu bikses gan neatradām, bet klasiskās bikses maksāja 15€. Šīs ir pērkot uz vietas optam, bet visur var sarunāt, ka pie lielākiem pasūtījumiem ir vēl izdevīgāka cena. Tagad tak viņiem ir turki, kas visu sūta, kaut ko arī Parīzē dara.
Ar naudu viņi stabili kaut ko muhļī. Uzņēmumi Lietuvā un Igaunijā ir klasika. Tāpat kā sataisīt shēmu ar mazajām firmiņām, kur apakša paliek ar nenomaksātiem nodokļiem un tiek aizlaista uz maksātnespēju. Vēl pastāv variants, ka kāds cits caur viņiem mazgā naudu un viņi dabū savus procentus skaidrā.
Dzīvoklis bez kredīta, remonts no nulles, mēbeles, jauna automašīna, komunālie, televīzija+internets, visi sadzīves sīkumi.
Tad vēl veikals-darbinieku algas, īre+komunālie, divi auto.
Ceļojumi un ne tie sūdīgākie. Un “komandējumi”. Ikdienas tēriņi-jauni telefoni, infekcijas, pārtika, karoč simtiem sīku lietu.
Jā, viņa ir taupīga, bet ir jābūt galīgi stulbam, lai domātu, ka tā vienkārši var sakrāt 100 pakas, lai nopirktu jaunu dzīvokli ar milzīgu terasi un pēc tam 50 pakas, kuras ieguldītu remontā, tad vēl 20 pakas mašīnai. Pat ar melno kasi tur šis neizietu. Cik ir būts viņas veikalā, tur neviens viņu riņķī negāž.
Un viņas sekta un Jencīša sekta ir tādi naudas atmazgātāji, ka uhhh!
09.05.2022 00:32 |
 
Patīk
Reitings 5041
Reģ: 17.04.2020
AneteKlausās @ 08.05.2022 23:54
Ko nozīmē aizliedza,ja Didra viņus ielika sev profilā,viņi paši pāršeroja viņas storijus,tagad didrai dzīvoklis marmorā,bet tie,kuri atšķir depo flīzes no marmora,domās,ka Didra taisīja kkur citur?Vai viņi vienkārši paskatijās uz Didras sekotāju skaitu un tad pie heita komentāriem attapās,kas viņa ir??Neloģisks brīdis,kad aizliegt.Savas marmora plātes atļāva safočēt bet cilvēkiem parādīt,kā Latvijā izskatās dzīvoklis marmorā,neļāva.Es esmu redzējusi kkādus galdus,virtuves virsmas bet marmors tak nav Latvijas interjera tendencēs.Labi,lai paši nepāršero,bet kipa turīgi cilvēki neizmantos pilsakmens pakalpojumus dēļ Didras?
nejau kā izskatās marmorā dzīvoklis, bet gan teikt, ka tas ir Pilsakmens, Pilsakmens, Pilsakmens.
Protams, ka dēļ Didras nebūs, kas tādu, kas neizmantos, bet Pilsakmeni vada divas paaudzes un to, ka nedrīkst pieminēt, bija vecākās paaudzes lēmums, un es sapratu pilnībā viņus, kāpēc viņi pateica tā. Pašā sākumā jau Didra teica, ka Nauris pazīst Ati, it kā skolas laiku paziņas.
Tāpat arī Didri gribēja ar kešu visu maksāt, bet Pilsakmens pateica, ka nepieņem neoficiālus maksājumus. Kaut kā jau beigās izkrutjīja oficiālu maksājumu Didri.
Es nezinu, kas bija maksātājs, es nezinu, kas tur ir apakšā vēl, jo vienmēr viss iet no rokas viņiem. Vai zem butjerflaja ir tikai didrihsoni- grūti spriest. Bet piķis tur grozās un daudz kur tieši neoficiālais piķis tiek pieminēts.
09.05.2022 07:31 |
 
Reitings 157
Reģ: 27.11.2019
Enazenaz @ 09.05.2022 00:32
Nezinu, kas ir Anete, bet diezgan loģiski viņa arī izteicās, tikai kārtējo reizi visas sāk riet.
Ar draugiem braucot no kalniem piestājām tajā Lodžā, kur agrāk Didra savas šmotkas iepirka-starp citu, iesaku aizbraukt. “Ādas” jakas maksā 17€, pa cik tur Taurenī tirgo? Tās blingotās, pērļotās džinšu jakas bija pa 30€, kleitas no 12€-18€, džinsu bikses gan neatradām, bet klasiskās bikses maksāja 15€. Šīs ir pērkot uz vietas optam, bet visur var sarunāt, ka pie lielākiem pasūtījumiem ir vēl izdevīgāka cena. Tagad tak viņiem ir turki, kas visu sūta, kaut ko arī Parīzē dara.
Ar naudu viņi stabili kaut ko muhļī. Uzņēmumi Lietuvā un Igaunijā ir klasika. Tāpat kā sataisīt shēmu ar mazajām firmiņām, kur apakša paliek ar nenomaksātiem nodokļiem un tiek aizlaista uz maksātnespēju. Vēl pastāv variants, ka kāds cits caur viņiem mazgā naudu un viņi dabū savus procentus skaidrā.
Dzīvoklis bez kredīta, remonts no nulles, mēbeles, jauna automašīna, komunālie, televīzija+internets, visi sadzīves sīkumi.
Tad vēl veikals-darbinieku algas, īre+komunālie, divi auto.
Ceļojumi un ne tie sūdīgākie. Un “komandējumi”. Ikdienas tēriņi-jauni telefoni, infekcijas, pārtika, karoč simtiem sīku lietu.
Jā, viņa ir taupīga, bet ir jābūt galīgi stulbam, lai domātu, ka tā vienkārši var sakrāt 100 pakas, lai nopirktu jaunu dzīvokli ar milzīgu terasi un pēc tam 50 pakas, kuras ieguldītu remontā, tad vēl 20 pakas mašīnai. Pat ar melno kasi tur šis neizietu. Cik ir būts viņas veikalā, tur neviens viņu riņķī negāž.
Un viņas sekta un Jencīša sekta ir tādi naudas atmazgātāji, ka uhhh!

Piekrītu šiem apgalvojumiem. Tas arī izskaidrotu to, kāpēc Didrihsone tik regulāri un histēriski storijos atkārto, cik abi daudz strādā, kā sapelnījuši, tā matu skaldīšana par cenām.. vnk lai radītu ilūziju. Arī neticu, ka Latvijā ar sūda veikaliņu un 0 izglītības iespējams tādu naudu nokāst oficiāli, nu nav tas iespējams
09.05.2022 07:35 |
 
Reitings 1272
Reģ: 13.04.2020
Njaa Elīn, varbūt vajag sāk beidzot normāli ēst?! Jau takā būtu laiks !! Un brīnas, ka svars nenāk klāt , nu tā ir pilnīga idiote, es atvainojos, grūtnieces parasti neapsaukāju ,bet šis ir unikums!!
09.05.2022 10:09 |
 
Reitings 209
Reģ: 30.01.2022
viņiem pofig par to,kur tiek fočētas bildes,jo bieži tas ir kkādos AAE bet vnk uz balkona,bet storijos viņi uzsver,ka brauc darba braucienā,lai vids nepiesienās,ka nelegāli izšķiež ,,komandējuma" naudu,kas nav bezlimita.Katrai valstij ir maksimums,cik komandējumā var tērēt par viesnīcu,ēdienu vai citām izklaidēm.AAE diennaktī tie ir 200 euro par viesnīcu(varbūt tāpēc brauc vienmēr ar draugiem,varbūt noraksta ka tie arī komandējumā) un 50 euro dienas nauda ēdienam vai tādām lietām.Paziņa,kuram Nauris teica par tiem 500k pag.gada ienākumiem,teica,ka viņiem ir ļoti daudz naudas uz rokas un ka Didrihsoni nemaz nav tik stulbi,kā izskatās.Nu es nezinu,vai tie tiešām ir 500k,bet Didra ir kā čiganka un Nauris super shady čalis,kuram ļoti patīk lielīties,jo jau jūtās,kā lielā zivs biznesā.Viņi notēlos jebkādu naša raša tukšpauri,lai aizmālētu acis,kamēr izvilks Tev pulksteni no somas😂Tāpēc pirms jaunām telpām viņi izspēlē teātri,ka nevarēs pavilkt,viņi nemaz nedrīkst rādīt,ka viņiem ir īstas lux somas pa vairākām štukām vai drēbes tukstošos,jo protams,ar oficiālajiem ienākumiem tur nesaiet cipars kopā.Ja jums tiešām liekās,ka Didras sekotāji ir tik svarīgi,ka ar viņiem dalās visā,kā izskaidrojat,ka par dzīvokli neteica NEKO 1,5gadu!!!! līdz viņš nebija pabeigts un pat tagad,tādu oficiālu apskatu nav uztaisījuši.Viņi parāda tik daudz,par cik nesanāks sūdi,bet tie,pie kuriem viņi nāk ar to naudu uz rokas,saprot,ka gaida to naivo wannabe bagātniecīti Elīnīti no storijiem,bet saņem īsto,ko redz visi,kas viņai ir apkārt-allaž dusmīgu,ļoti stingru pokerface,kurai pofig,kas viņai stāv priekšā,jo viņa žuļijās labāk nekā dažs labs vīrietis gados😂
09.05.2022 10:11 |
 
Reitings 430
Reģ: 28.02.2022
NeonsNeons @ 09.05.2022 10:09
Njaa Elīn, varbūt vajag sāk beidzot normāli ēst?! Jau takā būtu laiks !! Un brīnas, ka svars nenāk klāt , nu tā ir pilnīga idiote, es atvainojos, grūtnieces parasti neapsaukāju ,bet šis ir unikums!!

Man tāda sajūta, ka es skatos uz smagu avāriju - nepatīkami skatīties, bet grūti novērsties.
09.05.2022 10:12 |
 
Reitings 2764
Reģ: 28.02.2022
viņa brīnās, ka svars nenāk klāt? idiote. kārtējā slimā mērīšanās.
09.05.2022 10:16 |
 
10 gadi
Reitings 1282
Reģ: 07.12.2011
Bet Didra mērās visu laiku, jo viņai ārsts teica vai pati sev?
Kāda doma ir tai mērīšanai?😀😀😀
09.05.2022 10:23 |
 
Reitings 1089
Reģ: 28.08.2021
Raella @ 09.05.2022 10:23
Bet Didra mērās visu laiku, jo viņai ārsts teica vai pati sev?
Kāda doma ir tai mērīšanai????

Pabarot savu ego un paglaudīt sev pa galviņu.
09.05.2022 10:30 |
 
Patīk
Reitings 3954
Reģ: 23.07.2020
Tas ieliktnītis tajās pokšenēs 🤢
09.05.2022 10:41 |
 
Reitings 59
Reģ: 14.03.2022
Silla @ 09.05.2022 10:41
Tas ieliktnītis tajās pokšenēs ?

Jā, es arī pamanīju, nu vismaz šortus uzvilkusi būtu, tur redz visu.. 🙈 kaa var ielikt ko tādu. Tas būtu tas pats, ja es pa pludmali staigātu ar ieliktni biksītes peldkostīma. Un tas mūžīgais pleķis no bronzera, fui
09.05.2022 10:42 |
 
Reitings 1072
Reģ: 30.03.2022
paulaaaaa @ 09.05.2022 10:42

Jā, es arī pamanīju, nu vismaz šortus uzvilkusi būtu, tur redz visu.. ? kaa var ielikt ko tādu. Tas būtu tas pats, ja es pa pludmali staigātu ar ieliktni biksītes peldkostīma. Un tas mūžīgais pleķis no bronzera, fui
Pa pludmali var diezgan mierīgi staigāt, jo peldkostīma audums pats par sevi jau ir parasti ir biezāks un mazāk pļurīgs kā tās lētās apakšbikses, plus vēl dubultais audums biksīšu daļā.
09.05.2022 10:57 |
 
10 gadi
Reitings 411
Reģ: 15.01.2013
Diezgan pretīgi ko lai saka
Pati droši vien pārlaimīga, ka ne gramiņš nav nācis klāt
09.05.2022 11:03 |
 
Patīk
Reitings 2766
Reģ: 08.05.2022
Protams, ka Didrihsoni nav tik stulbi, kā izskatās. Tas jau ir sen zināms, tikai te ir tik daudz muļķīšu kuras notic viņu n’tajiem storijiem. Cik daudz viņi nav likuši un speciāli izlikušies , ka ir tupi tikai lai par viņiem runātu un te uzreiz visas panesās..c’mon. 😂🤦🏻‍♀️
Un par šīm visām mahinācijām, naudas apgrozījumiem un darba ceļojumiem…a jūs domājiet, ka viņi vienīgie tā dara.? Nē mīļās meitenes, tā dara lielākā daļa uzņēmumi, tikai viņi nav tik publiski kā šis pāris un lai vai kā neko tur sliktu nesaskatu, lai dara kā un ko grib. Cilvēki dzīvo labi un lai turpina tā darīt, kas ta man?! Vienīgi Elīnai ieteiktu vairāk ēst, ir traki nepieņemties pat par pāris kg esot gaidībās. Veselību māmiņai un bērniņam. 🤞🏻
09.05.2022 11:04 |
 
10 gadi
Reitings 411
Reģ: 15.01.2013
Nu viņi ir tādi patupi uz daudzām lietām, īpaši Elīna... bet arī slīpēti īpaši Nauris. Tas viss ko rāda ig tāds teātris.. bīda to savu biznesu ļoti nelegāli, tas jau skaidrs. Tāpat kā ar visiem vakcinācijas sertifikātiem un visu pārējo. Tak tad, kad Elīna vienreiz uzvilkās par bez tabu vai ko.Tur taču tāds ļaunums ārā nāca. Tāpat kā visi tie incidenti ar manikīram utt
Vienīgais nesaprotu, kāpēc viņa tik ļoti reklamējas tajā ig, filmē tos ēdienus, ceļojumus, atlaides. ja jau tāpat viss notiek un piķis ir
09.05.2022 11:11 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!