Butterfly clothing

 
Reitings 302
Reģ: 07.11.2013
Sveikas! Vai kāda iepērkas pie Elīnas Didrihsones? Kāda kvalitāte drēbēm un esmu dzirdējusi, ka ļoti liels uzcenojums.
19.12.2018 11:13 |
 
Reitings 2836
Reģ: 18.10.2014
Un kaitinoši arī skatīties, ka daudziem šī tēma ir pilnīgi vienaldzīga, bet viņi mēģina uz Elīnas rēķina celt savu popularitāti. Diezgan nožēlojami, tāpat kā aicinā boikotēt biznesu nevis strādāt ar sabiedrības izglītošanu.
21.02.2021 13:56 |
 
Reitings 1153
Reģ: 05.07.2020
Zini, pateikt, ka tu viņus neatbalsti un esi kategoriski pret tik lielai auditorijai jau ir pietiekami, lai cilvēki no tevis novērstos. Un nedomāju, ka Adamss, Sipeniece, Reiniks un pārējie alkst pēc popularitātes. Viņi ir sasnieguši daudz vairāk nekā elīna kas tirgo tirgus drēbes, tādas pašas kā 100 citos veikalos un katras pilsètas tirgū. Vienīgais ar ko elīna atšķiras ir tas ka viņai ir instagram, bet Titānika tirgus bābām nav. Un tā kladzināšana “esmu sasniegusi tik daudz” ir plika diršana ja vien viņa ar to nedomā “tupākā un nīstākā cilvēka statusu”. Tad jā, tad viņa ir sasniegusi to. Un Piedodiet atvainojiet, bet silikonu likt lai tirgus lupatas labāk izskatītos ir wtf. Saprastu ja pati dizainētu, tad varētu to saukt par sasniegumu. Bet tas ko viņa dara ir TIRGO PARASTAS TIRGUS LUPATAS, un tur nav ko apskaust un ar šo traci tas lieliski pierādījās, kāda viņa maita ir. Par sabiedrības dāmu šī vulgārā salašņa nekad nekļūs. Pēc kā viņa izskatās intervijās....
21.02.2021 14:59 |
 
Reitings 278
Reģ: 05.01.2020
Atkal jau saka, cik viss ir labi, sirdī miers... cmoon, pārāk uzkrītoši, labāk vienkārši klusētu, nevis liekuļotu, cik viss labi.
21.02.2021 15:13 |
 
Reitings 2836
Reģ: 18.10.2014
Man šķiet, ka Tu šoreiz sarakstīji palagu, ko pati bieži nosodi. Un lielākā daļa no tās informācijas ne par tēmu. Nav runa, ka viņa nez ko būtu sasniegusi, bet šobrīd uz viņu ir viegli ķert klikšķus. Ne jai visi to dara popularitātes dēļ, bet daudzi tomēr nevar noturēties neiebāžot savas piecas kapeikas. Reiniks šeit nebūs labākais piemērs, pats toreiz nekorekti izteicās par BetuBeidz un kādā sakā viņa vada Supernovu un pēc tam Instagram vēl viņai kaut kā stulbi mēģināja atvainoties un tad izdzēsa savas ziņas, kuras Beta jau bija saglabājusi 😁
21.02.2021 15:18 |
 
Reitings 2836
Reģ: 18.10.2014
Maddie227 @ 21.02.2021 15:13
Atkal jau saka, cik viss ir labi, sirdī miers... cmoon, pārāk uzkrītoši, labāk vienkārši klusētu, nevis liekuļotu, cik viss labi.

Tas gan, bet viņa savārija pārāk lielas ziepes nepadomājot, ko saka un kā tas izskan, kā to uztvers citi. Un tagad cenšas uzpīlēti tēlot ka viss ir čiliņā. Savā ziņā pareizi, bet vajadzētu to visu mazliet neuzspēlētāk, jāatceras, ka viņa vēl ir jauna, nemāk šādas situācijas nokopt. Tas jau parādījās tad, kad 3x mēģināja pasacīto "nokopt".
21.02.2021 15:27 |
 
Reitings 2836
Reģ: 18.10.2014
Ar to es domāju 3x atvainoties, neapdomājot, kā to korektāk izdarīt.
21.02.2021 15:28 |
 
Reitings 278
Reģ: 05.01.2020
PaulaMonro @ 21.02.2021 15:27

Tas gan, bet viņa savārija pārāk lielas ziepes nepadomājot, ko saka un kā tas izskan, kā to uztvers citi. Un tagad cenšas uzpīlēti tēlot ka viss ir čiliņā. Savā ziņā pareizi, bet vajadzētu to visu mazliet neuzspēlētāk, jāatceras, ka viņa vēl ir jauna, nemāk šādas situācijas nokopt. Tas jau parādījās tad, kad 3x mēģināja pasacīto "nokopt".

Tieši tā, vienkārši nevajag uzsvērt to it kā mierīgo sirdi, tad tas nebūtu tik uzkrītoši.
Un par to viedokļa maiņu🙈 nu jāizdomā kārtīgi, pirms runā tādas publikas priekšā.
21.02.2021 15:51 |
 
Reitings 940
Reģ: 06.01.2021

Parādi man kaut vienu cilvēku, kurš ir finansiāli nodrošināts, ar labi apmaksātu darbu vai pieder savs uzņēmums, nedzīvo īrētā Pļavnieku dzīvoklī un piedalās šāda veida konkursos? 😁 Kādēļ finansiāli nodrošinātiem cilvēkiem piedalīties konkursos, kur var laimēt šampūnu, iPhone, desas un kāpostus? Šie cilvēki paši var nopirkt visas šīs preces jebkurā brīdī, viņi nepiesārņos savu sociālo tīklu ar šāda veida konkursiem, lai kaut ko laimētu, jo labi apzinās kādas iespējas ir kaut ko laimēt un viņiem tas nav nepieciešams, viņiem ir citas intereses dzīvē nevis piedalīšanās konkursos. Un kas notiek pēc šādiem konkursiem? Cilvēki atseko. Vai tiešām cilvēki, kuriem viss ir un dzīvē nekā netrūkst, tērēs savu laiku, lai piesekotu, nošērotu, ietagotu un pēc tam atsekotu? 😁 Ir, protams, reti izņēmumi, bet cik tādu ir? Papēti kādreiz jaunpienākušos sekotājus, kad kāds izsludina konkursu. Mazās čiepiņas tur uzdarbojas uz visiem simts procentiem. 😁

Paga , paga, bet Tu visus kuri piedalās konkursos vēl nosauci par neizglītotiem. Man draugu lokā ir daudzi kuri piedalās dažādos konkursos, kuriem ir gan māja, gan mašīna, gan ļoti labi atmaksāts darbs un viss pārējais. Ir muļķīgi apgalvot, ka labi nodrošinātiem cilvēkiem konkursi nav vajadzīgi. Es arī varu atļauties nopirkt kaut to iPhone 12, bet man tas reāli nav vajadzīgs. Kādēļ nepiedalīties konkursā kur Tev tikai jāieraksta drauga vārds un viss. Cita runa ir, ja Tu speciàli pieseko un kad beidzas konkurss atseko, bet arī...kāda gan tam nozīme? Tas vispār neizsaka kāds ir cilvēka finansiālais stāvoklis un kāda ir izglītība.
21.02.2021 17:06 |
 
Reitings 13
Reģ: 21.12.2020
https://instagram.com/stories/neidsz/2514172011782255771?utm_source=ig_story_item_share&igshid=iriz21xyo9cx
21.02.2021 21:05 |
 
10 gadi
Reitings 1529
Reģ: 27.03.2011
Jā, ko domājat par Neida teoriju? Es neticu tam, jo kāda jēga viltot konkursu un Čakarēties 😀😀 zinot Neidu, saprata, ka var dabūt popularitāti un Elīnas rēķina, tāpēc vajadzēja ko izdomāt 😀😀
21.02.2021 21:12 |
 
Patīk
Reitings 3954
Reģ: 23.07.2020
Neids drosvien piedalījās pats tajā konkursā un nevinnēja , tāpēc tā uztraucas un saka ka konkurss bija fake 😂😂😂
21.02.2021 21:14 |
 
Reitings 940
Reģ: 06.01.2021
Kāda jēga viltot konkursu? 😂 bet vienigais man likās smieklīgi , kad Nauris tiešām pačukstēja Instagram un tad viņa sevi pārlaboja. Tas bija dīvaini. 🤭😁 bet nu pārejās muļķības, viņam ka vienmēr nav ko darīt.
21.02.2021 21:18 |
 
Reitings 13
Reģ: 21.12.2020
P
Silla @ 21.02.2021 21:14
Neids drosvien piedalījās pats tajā konkursā un nevinnēja , tāpēc tā uztraucas un saka ka konkurss bija fake ???
Silla @ 21.02.2021 21:14
Neids drosvien piedalījās pats tajā konkursā un nevinnēja , tāpēc tā uztraucas un saka ka konkurss bija fake ???
Silla @ 21.02.2021 21:14
Neids drosvien piedalījās pats tajā konkursā un nevinnēja , tāpēc tā uztraucas un saka ka konkurss bija fake ???

Pilnīgi piekrītu
21.02.2021 21:23 |
 
Reitings 418
Reģ: 19.07.2017
Nelasīju visu, jo tad man nāktos atvadīties no 2021.gada, bet bieži esmu dzirdējusi no Elīnas un arī no citiem, kuri aizstāv viņu, ka "viņa ir daudz sasniegusi". Jā, ir kas vēl 23 gados sēž vecākiem uz kakla un ir arī kas 40 gados tādi ir.
Bet, manuprāt, ja Elīna beigtu plātīties ar to, ka viņai ir drēbju veikals, kur drēbes tiek pasniegtas kā kaut kas Woooooouw, bet patiesībā uz katru stūri ir īpašā Butterfly zīmola drēbes, un tā vietā mācītos mārketingu, viņai klātos krietni labāk. Reāli ieliktu savu potenciālu (ja tāds ir) zināšanās. Tur tiešām būtu vērts meiteni apbrīnot, gan par enerģiju, gan zināšanām, gan sasniegumiem. man personīgi patīk Butterfly konts. Nav uzbāzīgi, drēbes parāda, viss pa tēmu, lai gan nekad neesmu neko sūtījusi dēļ atsauksmēm un neesmu 34.izmērs, bet tas ko Elīna dara savā profilā... Nu nē. Tur pat man pelēkajam cilvēkam skaidrs, ka ir tēmas, kuras nav publiski "jāķidā" un iesākt storiju "es uzskatu, ka man tas ir jāpasaka"... Viedoklis var būt, bet tam bija jābūt tolerantam un bez Dieva piesaukšanas.
Un par to, ka viņa ir sasniegusi daudz, manā skatījumā, nekas īpašs nav, protams, kurš katrs nevarētu diendienā reklamēt drēbes. Meitene prot darboties ar kameru, kopēt Malina fashion ieturēto stilu, mūžīgi smaidīt un labi izskatīties. Ir kas 23.gados ir ieguvuši labu izglītību, prestižu darbu un ģimeni nodibinājuši. Bet izdzirdot vārdu Butterfly vai Didrihsone, tad skaidrs, ka atkal kāds šums iet ap viņu. Principā neko labu neesmu lasījusi par viņu, tik cik plastiskās operācijas un kāds kašķis.
21.02.2021 21:24 |
 
Patīk
Reitings 3954
Reģ: 23.07.2020
bet es domāju Elīna nav tik gudra , lai tur labotu viskaut ko. Es pat nezinu ka tā var kkur ejot kko izlabot , kur nu vēl viņa un kur nu vēl kāds to zinātu. Un konkurss nav viltots , jo man laimēja vienas jaunas pazīstamas meitenes un šaubos vai viņām ir kaut kāds kontakts ar Elīnu. Pati biju šokā, ka viņas laimēja kaut ko 😁 pirmās meitenes, ko +\- zinu
21.02.2021 21:25 |
 
Patīk
Reitings 23120
Reģ: 27.01.2021
bet tie Naura čuksti legit tur ir :D
21.02.2021 21:27 |
 
Reitings 1153
Reģ: 05.07.2020
Domāju, ka Nauris ir pietiekami gudrs. Bet jā tie čuksti.
Iespējams, ka nebija papildus profils taisīts, taču ticu, ka uzvarētāji jau tika atlasīti, it īpaši kafijas automāta laimētājs. Laimēja lgbt puisis un tieši automātu nevis meitenīgās balvas. Ir ir tur viss aizdomīgi. Varbūt ne tik dziļi kā Neids saka, bet I smell bullshit too 😀
21.02.2021 21:31 |
 
Reitings 106
Reģ: 21.01.2021
Neids ir pēdējais cilvēks uz planētas, kuram būtu tiesības kādu apsūdzēt fake konkursu organizēšanā. Nepilnus divus gadus atpakaļ viņš “sadarbojās” ar kaut kādu pagrīdes tetovētāju, abi izveidoja konkursu un sasolīja visādas balvas, aifoni, makbuki un cita apple produkcija, viss bija daudzskaitlī. Storijos atrādīja kastes (visticamāk, tukšas). Balvu fonds tiešām varēja būt uz kādiem 10 tūkstošiem eiro. Izloze notika, bet pie balvām netika pilnīgi neviens. Abi klauni savāca tūkstošiem sekotāju un kad konkursa uzvarētāji sāka pieprasīt balvas, abi šie klauni viens uz otru centās uzvelt vainu par šo grandiozo “appisienu”. Domāju, ka neviens nav arī aizmirsis Neida fake ziņu portālu afēras un arī citas shēmas. Pēdējais cilvēks uz zemeslodes, kuram moralizēt par Elīnas konkursu un godprātību.
21.02.2021 21:39 |
 
Reitings 830
Reģ: 05.06.2020
Par šo tēmu biju dzirdējusi, ko Neids stāstīja. Ka ne tikai Elīna, bet vispārīgi to citi darot... neesmu nevienu pieķērusi vai 100% ticējusi, bet tas nav nekas sarežģīts.
21.02.2021 21:40 |
 
Reitings 1153
Reģ: 05.07.2020
Un interesanti, ka tieši tas fake profils parādījās. Tāpat kā pagājušo reizi..
21.02.2021 22:08 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits