Butterfly clothing

 
Reitings 302
Reģ: 07.11.2013
Sveikas! Vai kāda iepērkas pie Elīnas Didrihsones? Kāda kvalitāte drēbēm un esmu dzirdējusi, ka ļoti liels uzcenojums.
19.12.2018 11:13 |
 
Reitings 1153
Reģ: 05.07.2020
Man jau šķiet, ka pateicoties šim tracim, beidzot viņas iedomu birbulis ir plīsis un ir (varbūt) sapratusi, ka nav viss tik rožaini, ka tomēr ļoooooti daudziem viņa krīt uz nerviem, tieši Dieva piesaukšanas un ārējā izskata dēļ, kas neiet kopā ar kristietību kuru viņa visu laiku kladzina. Un Pareizi Kalendy teica, ka laizīties un kājas virināt var guļamistabā nevis atrādīt to publiski. Es domāju, ka pēc šī trača viņa vairāk ir zaudētāja kā ieguvēja. Bet vai kaut ko mācīsies no šī? To vēl tikai redzēsim. Bet var redzēt, ka iepriekš bija ļoti augstās domās par sevi, ka visi viņu apbrīno, apskauž.... nu tad beidzot tikai nolaista uz zemes un parādīta realitāte.
20.02.2021 13:03 |
 
Reitings 1153
Reģ: 05.07.2020
*burbulis
*tika nolaista
20.02.2021 13:04 |
 
10 gadi
Reitings 884
Reģ: 09.06.2012
Nu parasti jau filmē miljons storijus pie Raivja. Cerams bija kaut mazliet kauns, vismaz man viņas vietā ir.
20.02.2021 13:10 |
 
Reitings 830
Reģ: 05.06.2020
Lindaperla @ 20.02.2021 13:03
Man jau šķiet, ka pateicoties šim tracim, beidzot viņas iedomu birbulis ir plīsis un ir (varbūt) sapratusi, ka nav viss tik rožaini, ka tomēr ļoooooti daudziem viņa krīt uz nerviem, tieši Dieva piesaukšanas un ārējā izskata dēļ, kas neiet kopā ar kristietību kuru viņa visu laiku kladzina. Un Pareizi Kalendy teica, ka laizīties un kājas virināt var guļamistabā nevis atrādīt to publiski. Es domāju, ka pēc šī trača viņa vairāk ir zaudētāja kā ieguvēja. Bet vai kaut ko mācīsies no šī? To vēl tikai redzēsim. Bet var redzēt, ka iepriekš bija ļoti augstās domās par sevi, ka visi viņu apbrīno, apskauž.... nu tad beidzot tikai nolaista uz zemes un parādīta realitāte.
man patīk tas, ka šoreiz pauda viedokli ar sabiedrībā zināmāko cilvēki, tā pati Tīna, tas kā piemērs. Šoreiz nebija tikai par drēbēm un nagiem... gan jau Elīna drīz teiks, ka grūtības padara tikai mūs stiprākus un mūs motivē darit vēl vairāk. Vienmēr pēc skandāliem viņai šādi teksti. Jau zinu no galvas. Tāpēc arī viņa mani ar neko neuzrunā, jo viss sižets man ir zināms.😄
20.02.2021 13:11 |
 
Reitings 830
Reģ: 05.06.2020
Simbinja @ 20.02.2021 13:10
Nu parasti jau filmē miljons storijus pie Raivja. Cerams bija kaut mazliet kauns, vismaz man viņas vietā ir.
Elīna neerti un nesmuko pusi nekad neatrādīs. Tēlos, ka viss ir rožaini, ka viņa nejūtas vainīga ne pie kā.
20.02.2021 13:12 |
 
10 gadi
Reitings 8124
Reģ: 29.09.2009
Man ir ļoti žēl, ka cilvēks, uzņēmējs savos 20+ gados ir ar tik švaku erudīciju, zināšanām un ierobežotu vārdu krājumu. Jo neko vairāk par meičuki, bombiski, komplektiņš no viņas nevar sagaidīt. Ceru, ka viņa tagad iemācīsies gudrāk komunicēt ar saviem sekotājiem kaut viņu skaits pēc skandāla ir samazinājies. Ir beidzot jāsaprot, ka ir arī pasaule ārpus Butterfly sienām. To pašu es ļoti iesaku arī Naurim, jo viņš arī ir tieši tāds pats. Vajag attīstīt komunikācijas prasmes vai arī nolīgt cilvēku kurš to labi pārvalda.
20.02.2021 13:12 |
 
Reitings 830
Reģ: 05.06.2020
la femmina @ 20.02.2021 13:12
Man ir ļoti žēl, ka cilvēks, uzņēmējs savos 20+ gados ir ar tik švaku erudīciju, zināšanām un ierobežotu vārdu krājumu. Jo neko vairāk par meičuki, bombiski, komplektiņš no viņas nevar sagaidīt. Ceru, ka viņa tagad iemācīsies gudrāk komunicēt ar saviem sekotājiem kaut viņu skaits pēc skandāla ir samazinājies. Ir beidzot jāsaprot, ka ir arī pasaule ārpus Butterfly sienām. To pašu es ļoti iesaku arī Naurim, jo viņš arī ir tieši tāds pats. Vajag attīstīt komunikācijas prasmes vai arī nolīgt cilvēku kurš to labi pārvalda.
piekrītu Tev. Intervijas, ko esmu dzirdējusi, ļoti šaurs vārdu krājums. Atkārtošanās, nespēja izteikt/noformulēt pareizi teikumu, vienveidīgi tiek pasniegts viss. Un vienīgais, Kl viņi saka, mūsu lielā mīlestība, daram to, kas mums patīk, tas arī viss. Viņi nesaprot to, ka cilvēki neapbrīno viņus, katrs tomēr savu biznesu kaut kā ir sācis, tik daudz apģērbu veikalu ir. Tas, ka Elīna ar skandāliem izpelnījusies “slavu” nemozīmē, ka viņi ir inteleģenti cilvēki.
20.02.2021 13:19 |
 
Reitings 1153
Reģ: 05.07.2020
AnnijaB @ 20.02.2021 13:19
piekrītu Tev. Intervijas, ko esmu dzirdējusi, ļoti šaurs vārdu krājums. Atkārtošanās, nespēja izteikt/noformulēt pareizi teikumu, vienveidīgi tiek pasniegts viss. Un vienīgais, Kl viņi saka, mūsu lielā mīlestība, daram to, kas mums patīk, tas arī viss. Viņi nesaprot to, ka cilvēki neapbrīno viņus, katrs tomēr savu biznesu kaut kā ir sācis, tik daudz apģērbu veikalu ir. Tas, ka Elīna ar skandāliem izpelnījusies “slavu” nemozīmē, ka viņi ir inteleģenti cilvēki.
nu reputācija ir pamatīgi sabojāta un šo cilvēki vēl ilgi atcerēsies. Domāju tādai kā viņai tas ir milzīgs sitiens zem jostas vietas, ja puse Latvijas slavenības un ietekmīgi cilvēki, ar kuriem varbūt vēlējās sadarbības, ir pret tevi. Un šie cilvēki savu nostāju nemainīs, bet gan nodos draugiem un draugi draugu draugiem. Un tur nekāda atvainošanās nelīdzēs. Turklāt viņa nemaz nemāk atvainoties. No viena grāvja otrā.
20.02.2021 13:23 |
 
Reitings 291
Reģ: 27.12.2019
Lindaperla @ 20.02.2021 12:23
Samanta ļoti toleranti izteicās, bet no Sipenieces, nobriedušas sievietes tik klaju ņirgāšanos gan negaidīju. Daudzi pa lielam normāli izteicās, bet tas pats Zigis, apsmej Elīnu un tai pat laikā aizstāv. Var aizstāvēt bez izsmiešanas. Bet nu ko tur šausmināties ņemot vērā kas te forumā darās ??‍♀️?

Es arī biju šokā par Sipenieci. Varēja ņemt piemēru , kaut vai no Samantas Tīnas.🖒
Par pārējiem jau pierasts, ka nav nekādas kultūras , arī ikdienā. Dzirdama viena vienīga "miskaste " .
20.02.2021 13:23 |
 
Reitings 43
Reģ: 02.04.2020
core @ 20.02.2021 12:11
Nu es pēc šī visa secinu, ka abas puses ir bijušas vainīgas
Elīnai nevajadzēja izteikties tik kategoriski vai arī labāk tiešam neko neteikt
Bet visi LGTB atbalstītāji varētu izteikties nedaudz skaistāk un pamatotāk, jo nav forši arī atbildēt ar komentāriem-monstrs, begemots utt. Jo tas rada iespaidu, ka LGTB pārstāvji ir tikpat neizglītoti kā Elīna. Tas naids, kas radās no viņu puses pret Elīnu viņu pieņemšanu sabiedrībā un homofobijas līmeņa samazināšanos nepaātrinās.

Piekrītu jā, tas vienkārši pierāda, ka abās pusēs ir gan labi cilvēki, gan nejauki. Mierīgāk izsakoties varēja iemantot lielāku atbalstu un uzticību.
Bet nu, man tāpat liekas labi, ka par to tiek runāts
20.02.2021 13:34 |
 
Reitings 43
Reģ: 02.04.2020
Lindaperla @ 20.02.2021 10:58
Man laikam apnika šķ drāma, pievērsīšos NL drāmai, kamēr vēl aktuāla ?

Yees NL tēma ar laba, daudziem parāda īstās sejas. :D
20.02.2021 13:35 |
 
Reitings 1015
Reģ: 06.01.2020
Dievieteee @ 20.02.2021 00:02
Šeit jau parādās nereāls ļaunums no katras sievietes un būtnes.. ?
Jūs esat tiik recigas un tik tiešām dumjas cucinas.
Resna Emīlija arī netiek galā ar savu resno cūkas svaru, uztaisa upuri no taa visa, jo viņai skauž kad nevar būt tik tieva un dabūt vīru. Vieglāk viņai kļūt par lezbieti , un vabrut kāda dāma par viņu apžēlosies.. Bet noteikti tas nenotiks.. Kā arī viņai nav jēgas sportot. Resna piedzimi resna arī būsi.. ? Savus taukus savas dzīves laikā nepaspēsi nodedzinat kaa uzrit ko izrij no šķīvja katru dienu visa mēneša garumā, ka cūka.
Nauris un Elīna ir the best of the best. Skaidri redzams kaa jums tiešām skauž, ne Velti viņus arī nu jau atbalsta pats Gobzems... Taaka shit vecās mamzeles. Kakajam tālāk bikses, esam nelaimīgas un resnas daunes... ?
Viņiem viss izdodas kamēr jūs ar savu lēto kafijas tasi lasāt jaunās ziņas šeit. Dzīve gan izdevusies. Jam hmmm... ?
Hahahahaha.
Visas jūs šeit ? esat neglītas un nabadzīgas, bailigas..
Pat lielākā daļa šeit ir bomzenee s kuras pat kosmrtalogu nevar atļauties.
Wolaaa. Sia nelaimigasss veceness.
Un Ugi ir jūsu kvelakais sapnis.. ??????

NAURI. TU esi nožēlojams lops ! Tikai TU vari atļauties dirst meitenēm (pat viņas neredzot) par nabadzību , par resnumu un maziem pupiem. Tu esi preteklis ,kas savu sievu ir uztaisījis par kaut kādu transvestītu. Tavas kvēlākās vēlmes ne ?
Elīna bija dabīgi skaista ,bet jāpataisa par mērkaķi. Kaut kad senāk tieši tādi paši teksti no cita profila nāca ārā un daudzi uzreiz saprata ,ka tas ir Nauris. Un šis 💯 izklausās pēc Naura. Visiem skauž jūsu bagātība. Hahahaha. Neizglītoti idioti jūs esiet. Kā šādi cilvēki var vadīt “biznesu”?
Šitādu vīrieti kā tevi es nenovēlu nevienai ! Gan jau nāks gaismā kādreiz, ka Tev vīrieši patīk. Tikai slēpies vēl ))) mākslīgais skaistums on fleek, Akdievs ,kas darās Tavā galvā? Kādām fake babenēm Tu seko IG? Tas vien parāda kāds Tu esi un kādas intereses Tev ir. Preteklis.
20.02.2021 14:40 |
 
Reitings 139
Reģ: 24.09.2020
Petersīlis @ 20.02.2021 11:56

Tā ir. Raivis to saprot, tādēļ arī tik neitrāli noreaģēja. NL sievietes, diemžēl, to nesaprata, tādēļ uzbruka Ivaram, lai arī viņš ir viņu klients.
Esmilukafiju arī patiesība ieberzās ar to sadarbības pātraukšanu, jo izskatās, ka pazaudēja lielu daļu heteroseksuālu klientu. Pareizāk būtu nereaģēt publiski, bet sadarbību turpmāko neturpināt, paziņojot par to privāti Elīnai. Gribēja kā labāk, panāca pretējo. Domāju tagad neviens arī vairs publiski sadarbību ar Elīnu nepārtrauks dēļ tā, pat ja gribētu, bet ļoti izvērtēs vai nākotnē ar viņu to darīt. Jo tiem, kam liela daļa klientu ir jaunieši, ar viņu sadarboties būs liels risks. Dāvanas gan jau viņai arī vairs tik bieži nesūtīs.

hops noķēru to pašu trolli vai vēl vienu. Fuck off uz alu, trolli
20.02.2021 14:51 |
 
Reitings 1445
Reģ: 26.09.2017
Daisey @ 20.02.2021 14:40

NAURI. TU esi nožēlojams lops ! Tikai TU vari atļauties dirst meitenēm (pat viņas neredzot) par nabadzību , par resnumu un maziem pupiem. Tu esi preteklis ,kas savu sievu ir uztaisījis par kaut kādu transvestītu. Tavas kvēlākās vēlmes ne ?
Elīna bija dabīgi skaista ,bet jāpataisa par mērkaķi. Kaut kad senāk tieši tādi paši teksti no cita profila nāca ārā un daudzi uzreiz saprata ,ka tas ir Nauris. Un šis ? izklausās pēc Naura. Visiem skauž jūsu bagātība. Hahahaha. Neizglītoti idioti jūs esiet. Kā šādi cilvēki var vadīt “biznesu”?
Šitādu vīrieti kā tevi es nenovēlu nevienai ! Gan jau nāks gaismā kādreiz, ka Tev vīrieši patīk. Tikai slēpies vēl ))) mākslīgais skaistums on fleek, Akdievs ,kas darās Tavā galvā? Kādām fake babenēm Tu seko IG? Tas vien parāda kāds Tu esi un kādas intereses Tev ir. Preteklis.

Tas mirklis kad nosauc citu netieši par geju un transvestītu kā aizvainojumu un reizē atbalsti LGBT. 😀
Es nezinu, man šis paliek par baigo komēdiju.
20.02.2021 15:03 |
 
Patīk
Reitings 2816
Reģ: 15.01.2013
Man šķiet Elīna tagad izmanto to, ka šīs dienas viņas storiju s apskatās ļoooti daudz cilvēku- un var reklamēt veikalu
20.02.2021 15:05 |
 
Reitings 1015
Reģ: 06.01.2020
Eksperte @ 20.02.2021 15:03

Tas mirklis kad nosauc citu netieši par geju un transvestītu kā aizvainojumu un reizē atbalsti LGBT. ?
Es nezinu, man šis paliek par baigo komēdiju.

Es atvainojos ,bet tieši tā Elīna šobrīd izskatās ar visu to lielo kosmētikas kārtu! Un par Nauri jau senāk esmu teikusi ,ka liekas ,ka viņš līdz galam kaut ko nestāsta un tas nav aizvainojums, bet novērojums. Es jau nesaku ,ka neatbalstu.
Esmu šokā kā tā var izteikties par sievietēm vispār.
20.02.2021 15:14 |
 
Patīk
Reitings 3319
Reģ: 10.08.2019
Bāliņš loti korekti un smuki pateica savā fb.
20.02.2021 15:32 |
 
Reitings 334
Reģ: 04.08.2020
Esmu šokā! tik daudz lapas esat sarakstījušas? 🧐
20.02.2021 15:34 |
 
Patīk
Reitings 5041
Reģ: 17.04.2020
No balvu saraksta tikai esmilukafiju ir izdzest, vai tas bija maz saraksta? Redzu, ka tas posts ir editots 2h atpakal, ieprieks pat apskatijusies nebiju.
20.02.2021 16:55 |
 
Patīk
Reitings 3954
Reģ: 23.07.2020
Bjork @ 20.02.2021 16:55
No balvu saraksta tikai esmilukafiju ir izdzest, vai tas bija maz saraksta? Redzu, ka tas posts ir editots 2h atpakal, ieprieks pat apskatijusies nebiju.
Nu tur ir rakstīts ka būs tas piena putotajs un automāts, šodien no rīta vel bija ietagots @esmilukafiju , tagad vairāk nav 😁 saprata, ka pašai būs jāpērk 😂👍🏼🤡
20.02.2021 16:59 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits