Butterfly clothing

 
Reitings 302
Reģ: 07.11.2013
Sveikas! Vai kāda iepērkas pie Elīnas Didrihsones? Kāda kvalitāte drēbēm un esmu dzirdējusi, ka ļoti liels uzcenojums.
19.12.2018 11:13 |
 
Reitings 401
Reģ: 16.03.2022
TeaPot @ 28.03.2022 09:32
Pieļauju, ka Didra būs viena no tām grūtniecēm, kas paķers šoku no kontrakcijām, nejēgs ne pareizi elpot, ne palīdzēt savam ķermenim veicināt dzemdību procesu, bet gan sasprings visa, ja tiks līdz 10cm vispār (bez dzemdību procesa stimulēšanas noteikti neiztiks), tad izspiest noteikti arī atteiksies sadarboties (jo maz zina, cik būtiska ir efektīva un pareiza spiešana), tad tālāk jau operatīvas dzemdības - vakuums vai stangas. Un otrās - trešās pakāpes plīsumi. Un tas viss tikai tāpēc, ka "neviens nepateica, kā būs." Un pati mis Didī pat uz dzemdību kursiem neaizies un pat par elpošanu neko nebūs dzirdējusi, jo kāda jēga gatavoties jo tas, Didrasprāt, skaitās "izdzīvot dzemdības divreiz." es atvainojos, bet idiote.

Ja kas pirmajās dzemdībās noķēru reālu šoku, lai gan pirms tam kursi, grāmatas, praktiskās elpošanas, masāžas.
Jo neviens nevar pateikt CIK sāpēs un KĀ būs. Un man bija ātras dzemdības, bet TĀS sāpes!!!
Nākamreiz jau biju gudra- tikai ar EA.
Dāmas, nu iet par traku! Jūs pašas tik ideālas un pareizas?
Ja kas, zinu vienu grāmatvedi, kura starp kontrakcijām aizbrauca uz darbu parakstu uzlikt, jo tā viņš ir- nav darba, nav naudas, un, ja vēl darbaholiķis.
28.03.2022 12:14 |
 
Reitings 110
Reģ: 19.03.2018
Es ceru, ka jūs, kas viņai sekojiet, arī viņai rakstiet, cik stulbi un bezatbildīgi ir nepalikt slimnīcā, jo grandiozi plāni un fotosesijas🙄 Mani nobloķēja, tāpec nevaru vairs neko uzrakstīt, bet nu absurds… citādi visas mazās viņai noteikti sūta, ak tu nabadzīte, turies, būs labi, un šī kā tāda plekste turpina kaitēt mazulim
28.03.2022 12:21 |
 
Reitings 1231
Reģ: 14.01.2022
Tie grandiozie plāni bija ikdienas šmotku bildes??? Wtf, man nav vārdu.. 🤦🏼‍♀️
28.03.2022 12:24 |
 
Reitings 1803
Reģ: 21.02.2022
Daniela_K @ 28.03.2022 12:21
Es ceru, ka jūs, kas viņai sekojiet, arī viņai rakstiet, cik stulbi un bezatbildīgi ir nepalikt slimnīcā, jo grandiozi plāni un fotosesijas? Mani nobloķēja, tāpec nevaru vairs neko uzrakstīt, bet nu absurds… citādi visas mazās viņai noteikti sūta, ak tu nabadzīte, turies, būs labi, un šī kā tāda plekste turpina kaitēt mazulim
man atbildēja, ka viņai viss esot kārtībā un uztraukumam nav pamata.
28.03.2022 12:24 |
 
Patīk
Reitings 23280
Reģ: 27.01.2021
Kaijulens @ 28.03.2022 12:14

Ja kas pirmajās dzemdībās noķēru reālu šoku, lai gan pirms tam kursi, grāmatas, praktiskās elpošanas, masāžas.
Jo neviens nevar pateikt CIK sāpēs un KĀ būs. Un man bija ātras dzemdības, bet TĀS sāpes!!!
Nākamreiz jau biju gudra- tikai ar EA.
Dāmas, nu iet par traku! Jūs pašas tik ideālas un pareizas?
Ja kas, zinu vienu grāmatvedi, kura starp kontrakcijām aizbrauca uz darbu parakstu uzlikt, jo tā viņš ir- nav darba, nav naudas, un, ja vēl darbaholiķis.
izlasi, lūdzu, vēlreiz VISU, ko es uzrakstīju. Sāpēm neviena nevar būt līdz galam gatava, protams, EA arī ir variants, bet tās, kurām ir kaut mazākās zināšanas par to, kas notiek vispār dzemdībās (te es nerunāju par sajūtām, bet fizioloģiskajiem procesiem - kakla vēršanās, izspiešana, placentas piedzimšana) - tas, bez šaubām, ir vērtīgi un noderīgi. Esmu gana daudz dzemdētājas redzējusi, gan gatavas, gan negatavas, ir, ar ko salīdzināt. Nav runa par pareizs/nepareizs, bet gan par reāliem faktiem. Kaut vai basic zināšanas, ka jāspiež kontrakcijas laikā, esmu gatava derēt, ka Didra pat to nezina. Un ir ok nezināt, neviens jau nepiedzimst ar šīm zināšanām, kauns ir neizmantot iespējas izglītot sevi. Ja neplāno bērnu, kaut vai arī vari nezināt, ja esi jau stāvoklī, dzemdību krēslā būs par vēlu mācīties.
28.03.2022 12:25 |
 
Reitings 87
Reģ: 29.06.2012
Skatos Didras storiju…
Skaitu: 1, 2, 3…(kājas kopā) uuuuunnnn izklupiens uz sānu.
Un atkārtojam. 😀😀😀😀
Varētu labu video samontēt un pievienot mūziku.
28.03.2022 12:25 |
 
Reitings 344
Reģ: 27.10.2014
shadow @ 28.03.2022 12:25
Skatos Didras storiju…
Skaitu: 1, 2, 3…(kājas kopā) uuuuunnnn izklupiens uz sānu.
Un atkārtojam. ????
Varētu labu video samontēt un pievienot mūziku.

😀😀😀😀😀😀😀
28.03.2022 12:38 |
 
Reitings 1557
Reģ: 09.05.2013
TeaPot @ 28.03.2022 09:32
Pieļauju, ka Didra būs viena no tām grūtniecēm, kas paķers šoku no kontrakcijām, nejēgs ne pareizi elpot, ne palīdzēt savam ķermenim veicināt dzemdību procesu, bet gan sasprings visa, ja tiks līdz 10cm vispār (bez dzemdību procesa stimulēšanas noteikti neiztiks), tad izspiest noteikti arī atteiksies sadarboties (jo maz zina, cik būtiska ir efektīva un pareiza spiešana), tad tālāk jau operatīvas dzemdības - vakuums vai stangas. Un otrās - trešās pakāpes plīsumi. Un tas viss tikai tāpēc, ka "neviens nepateica, kā būs." Un pati mis Didī pat uz dzemdību kursiem neaizies un pat par elpošanu neko nebūs dzirdējusi, jo kāda jēga gatavoties jo tas, Didrasprāt, skaitās "izdzīvot dzemdības divreiz." es atvainojos, bet idiote.

Pat visapzinīgākās mammas, kad tiek līdz dzemdībām, var apjukt un viss aiziet pa pieskari. Dzemdību sarežģījumi var notikt un ne vienmēr tos var ietekmēt sieviete, tāpēc svarīgi, ka ir medpersonāls.
28.03.2022 12:44 |
 
Reitings 2018
Reģ: 28.04.2019
Riry @ 28.03.2022 12:44

Pat visapzinīgākās mammas, kad tiek līdz dzemdībām, var apjukt un viss aiziet pa pieskari. Dzemdību sarežģījumi var notikt un ne vienmēr tos var ietekmēt sieviete, tāpēc svarīgi, ka ir medpersonāls.

Tieši tā, tā nav sievietes vaina ja kaut kas notiek ne tā, bet domāju, ka sagatavoties, iziet kursus gan vajag
28.03.2022 12:56 |
 
Reitings 1231
Reģ: 14.01.2022
Riry @ 28.03.2022 12:44

Pat visapzinīgākās mammas, kad tiek līdz dzemdībām, var apjukt un viss aiziet pa pieskari. Dzemdību sarežģījumi var notikt un ne vienmēr tos var ietekmēt sieviete, tāpēc svarīgi, ka ir medpersonāls.

Protams, ka var notikt 100 un viena lieta, bet vismaz sevi sagatavot morāli, šim procesam un zināt kā tas notiek, nevis nezināt pilnīgi neko..
28.03.2022 13:00 |
 
Reitings 1272
Reģ: 13.04.2020
SmiekliNāk @ 28.03.2022 12:12
to, ka neatkarīgi no profila statusa, paterētāji ir jāinformē par komerciālu saturu ( jāpievieno tēmturis). Viņi pačekošot
un tieši viņa sāk aktīvi likt #reklamējot savu😂😂 palasīja forumu 😂
28.03.2022 13:05 |
 
Reitings 2035
Reģ: 01.08.2021
Pēc Elīnas domām, ja reiz dzemdes kakls neīsinās, tātad varu turpināt močīt, tonuss un vilkšana viņu neapstādinās. Ārsta ieteikums par atpūtu tiek atkal ignorēts (vakar pēc Dzemdība nama viņa teica, ka viņai ir jāatpūšoties).
Vakar viss tas bija teātris , tik dramatiski iznāca no dzemdību nama, šodien taisam fotosesiju visas dienas garumā, nožēlojama sieviete. Elīna, lūdzies, kaut šis teātris tev neatnāk atpakaļ kā bumerangs.
28.03.2022 13:21 |
 
Reitings 1557
Reģ: 09.05.2013
MikaR @ 28.03.2022 13:00

Protams, ka var notikt 100 un viena lieta, bet vismaz sevi sagatavot morāli, šim procesam un zināt kā tas notiek, nevis nezināt pilnīgi neko..

Mana dzemdību pieredze liek man ar pilnu pārliecību apgalvot - ir lietas, kurām nevar sagatavoties. Un var domāt, ka esi gatavs, bet vari būt gatavs kam pavisam citam.
Ka ir pilns atvērus un sākas dzemdības,uzzināju 4h pirms meitas piedzimšanas. Pamodos no stiprām sāpēm un vairs nejutu kājas. Rāpojot kā partizāns aiz sevis velkot nejūtīgās kājas aizšļūcu līdz vannasistabai. Iedomājieties, ka ir nejust kājas vispār? Ticiet man - dzemdības bija pēdējais, ko es tobrīd apsvēru. To uzzinaju pēc tam, ka līdz pilnam atvērumam tiku bez nevienas kontrakcijas - meita vnk pēkšņi sāka dzimt un iegūlās tā, ka nospieda man nervu. Tās nebija kontrakcijas, tās bija nepārejošas sāpes bez pauzēm.
Ar savu ierašanos liku rdzn vecmātēs izplest acis, nebija laika domāt par elpošanām, par emocionālo sagatavotību, par kaut kādam pozām. Mani uzmeta uz galda, sagrāba kājas un kliedza - ja gribi, lai bērns dzīvs, spied. Es vnk spiedu. Kaut kā, jo nejutu pat savu kājstarpi. Nejutu, kā meita piedzimst, kā iznāk placenta. Emocionala gatavība kam šādam? Pilnīgi nulle, lai gan kursi, video, grāmatas, sarunas ar ārstiem, regulāras pārbaudes - to visu es darīju. Katru dienu elpoju, atkārtoju visus ssss, ammmmm, uuuuu un labo domu taktikas. Man nekas no ta nebija vajadzīgs, jo tam vnk nebija laika.
Jā, pēc dzemdībām ar nevienu plīsumu es jau dažu h laikā jutos it kā nebūtu dzemdējusi (neskaitot atsāpes), bet pats dzemdību process bija vnk drausmīgs, lai gan superātrs un novērtēts kā ļoti viegls. Vai tas ir mans nopelns, ka pedzemdēju bez plīsumiem un kopumā ātri? Nē! Es vispār nesapratu, kas notiek.
Tām, kurām +/- dzemdības bijušas kā tās mēdz notikt, - tām grūti būs šo saprast.
28.03.2022 13:37 |
 
Reitings 1803
Reģ: 21.02.2022
NeonsNeons @ 28.03.2022 13:05
un tieši viņa sāk aktīvi likt #reklamējot savu?? palasīja forumu ?
suprise surprise 😀
28.03.2022 13:51 |
 
Reitings 1014
Reģ: 06.01.2020
Meitenes, beidziet spriest par Elīnu- vai viņa ir gatava vai nav,sanāks/nesanāks 😀 ko tas maina? Ka te apspriež ko tādu. Ne visi tādus kursus apmeklē un ja apmeklē, ne vienmēr tas palīdzēs. Viss var notikt pavisam citādāk. Jā - Elīna ir nereāla tukšpaure,neaptēsta, bet nez kādēļ tādām muļķēm bieži veicas un izspiedīs sīko nemanot 😀
Un par visu ikdienā- viņa tikai saceļ haipu,lai atnāktu vakarā ar Nauri palasīt un izglītoties šeit forumā. Tas nu gan ir redzams. 💯
Bezatbildīga viņa ir. Jo pašai smadzenes nav. Bet ja dzemdību namā būtu bijis kas ārkārtējs,tad jau mājas viņu nelaistu. Jo tur pārbauda tak visu.
Un tās bērnu drēbes ir garām. Es pa to cenu lindexā paņemu un perfekti kvalitāti. Saspiedušies ar savām lupatām. Tiešām,kafija 3€ pizģec dārgi, bet savām bezgaumīgām lupatām cenu uzliek oi oi. Arvien briesmīgāks tas kantoris paliek. Kas tur vakardien uz tiem manekeniem bija 😂😂 Mana oma neko tādu nevilktu pat.
28.03.2022 13:52 |
 
Reitings 21
Reģ: 16.03.2022
Piekrītu, ka pietiek apspriest Elīnas gatavību bērnam un kkādu kursu iešanu. Ar kursiem vai bez - neviens bērns iekšā nav palicis.
Taisa viņa haju vai nē savā ig profilā, viennozīmīgi šeit sacelt vētru viņai izdevās.
28.03.2022 14:00 |
 
Reitings 1809
Reģ: 17.03.2022
Tad jautājums - kādēļ viņa vispār brauc uz uzņemšanu,ja netaisās tur palikt?Parasti cilvēki pat paņem līdzi mantas - ja nu gadījumā ir jāpaliek.Didra tiešām nesaprot,ka ja iesaka palikt stacionārā, tad tas būtu vieglāk un drošāk nekā ielaist problēmas vai arī viņa domā,ka ārstiem trūkst darba un aicina tāpat vien pagulēt tur?
Pirmo reizi redzu TIK neizglītotu cilvēku un vispār šo uzskatu par lielu necieņu pret ārstējošajiem ārstiem.Jā,viņa paraksta papīru,ka atsakās,bet tomēr ja es būtu ārsta vietā es prātā sajuktu no tāda pacienta.
28.03.2022 14:04 |
 
Reitings 79
Reģ: 16.03.2022
Viņai tās rokas ka kūpināta gaļa, baisi pretīgi brūns, pat ne brūns.
Nevienai mākslīgai sievietei nav tā ka viņai viss uz puņķiem. Elīna ir mākslīgā skaistuma parodija.
Vienkārši cirks ar viņu.Novelu Elīnai lai dzīve viņu pamatīgi izdra* gan ģimenē, attiecības, darba, veselībā. Tu to esi pelnījusi stulba aita.
28.03.2022 14:20 |
 
Reitings 430
Reģ: 28.02.2022
Ok, par Dzidras grūtniecību un vispārējām prāta spējām skaidrs. Bet kādēļ viņi nevar NORMĀLI nofotografēt tās drēbes? Vai nu stārķa kāja gaisā, vai arī visur pliks viens plecs.
Plus, gribētos redzēt, kā One size vai kaut vai L izmērs izskatās uz meitenes, kas nav kaulu kambaris. Pretīgi skatīties un rodas sajūta, ka drēbes ir domātas mazām meitenītēm nevis sievietēm
28.03.2022 14:21 |
 
Reitings 3705
Reģ: 06.05.2014
Aita kas aita. Tak te jau zinājām, ka slimnīcā nevar iet, jo fotosesiju diena. Plusā, skapis jāizrevidē. Es jau cerēju, ka koferis sakārtots slimnīcai, bet nē - jaunumiņi. Ja tas bērns izvilks visu laiku viņā, tad tiešām būs godam pelnījis vārdu čempions.
28.03.2022 14:34 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits