Butterfly clothing

 
Reitings 302
Reģ: 07.11.2013
Sveikas! Vai kāda iepērkas pie Elīnas Didrihsones? Kāda kvalitāte drēbēm un esmu dzirdējusi, ka ļoti liels uzcenojums.
19.12.2018 11:13 |
 
Reitings 493
Reģ: 02.08.2020

Viņa to kāju tā visu laiku tur atšautu, jo gan jau tie hemoroīdi spiež un traucē. 🤷🏻‍♀️
14.03.2022 14:17 |
 
Reitings 1272
Reģ: 13.04.2020
MikaR @ 14.03.2022 14:15
izklausās pēc muļķībām..kāda gudrāka var šo nokomentēt? Vai tiešām otraja trimestrī mazajam nevajag “TIK DAUDZ “ ēst?
14.03.2022 14:18 |
 
Reitings 1231
Reģ: 14.01.2022
NeonsNeons @ 14.03.2022 14:18
izklausās pēc muļķībām..kāda gudrāka var šo nokomentēt? Vai tiešām otraja trimestrī mazajam nevajag “TIK DAUDZ “ ēst?

Cik saprotu no ieprieksejajiem tekstiem viņai mazais ir mazāks kā jābūt. Un pie normālā kaloriju daudzuma, kas ir dienā jāuzņem +300kalorijas. (Lai kāda palabo, ja kļūdos). Bet viņa pat neuzņem minimumu.
14.03.2022 14:20 |
 
Reitings 493
Reģ: 02.08.2020
MikaR @ 14.03.2022 14:15

Apbrīnoju tādus ārstus. Tiešām Elīna noteikti melo, ka ēd labi un jūtas labi. Nu nevar ārsts šitādas muļķības stāstīt,sevišķi, ja redzam, ko viņa ēd.
Kā arī, grūtniece taču nevar kuru katru medikamentu, ko mammīte vai kāda 20 gadīga instagramiete iesaka. To pat jebkurš idiots zina.
14.03.2022 14:20 |
 
Reitings 1650
Reģ: 26.06.2019
Cik saprotu no ieprieksejajiem tekstiem viņai mazais ir mazāks kā jābūt

Storijā viņa minēja, ka bērns ir mazāks nekā rāda aplikācijā uz šo laiku. bet jāatceras arī tas, ka tie mērījumi un svars usg laikā ir ļoti atkarīgs no tā, kā ārsts izmēra un galu galā, tie radītāji var atšķirties no reālās dzīves, tāpēc man liekas mazliet muļķīgi vislaik bļaustīties ka viņas bērns ir KRIETNI mazāks nekā jābūt, kas te jau izskanējis iepriekš vairākas reizes😁
Bet tas ir jaunums, ka 20+ nedēļās bērnam nevajag ēdienu. Es zinu, ka būtu jāraud par šādu stulbumu, bet man nāk smiekli 😀
14.03.2022 14:24 |
 
Patīk
Reitings 648
Reģ: 08.01.2021
Varbūt vienkārši jāsāk normāli ēst, lai pa to caurumu regulāri nāk ārā tas kam tur jānāk? Viņai pūšas vēders un ir hemoroīdi, visticamāk , ka arī aizcietējumi, jo nepietiekami uzņem šķidrumu un normālu pārtiku. Kāpēc viņa nevar ēst tos pašus vārītos dārzeņus, dārzeņu zupiņas? Cik redzu, pārsvarā ir svaigie salāti, vārīta ola. Nav jābūt ārstam, lai saprastu kas notiek organismā, ja uzņem tādu cietu pārtiku, visu svaigu…. Muļķe, tiešām muļķe. Veselīgas , regulāras maltītes 3x dienā + svaigi spiestas sulas, plūmju sula īpaši+ vēl kāds jogurtiņš starp ēdienreizēm, un viss būs kārtībā. Bet pritams tad augs arī pašai mamuškai masa nevis tikai bērnam, tāpēc laikam šis variants atkrīt, labāk hemoroīdu pilna pakaļa, nekā lieki 3 kg …
14.03.2022 14:26 |
 
Reitings 1231
Reģ: 14.01.2022
lote_te @ 14.03.2022 14:24

Storijā viņa minēja, ka bērns ir mazāks nekā rāda aplikācijā uz šo laiku. bet jāatceras arī tas, ka tie mērījumi un svars usg laikā ir ļoti atkarīgs no tā, kā ārsts izmēra un galu galā, tie radītāji var atšķirties no reālās dzīves, tāpēc man liekas mazliet muļķīgi vislaik bļaustīties ka viņas bērns ir KRIETNI mazāks nekā jābūt, kas te jau izskanējis iepriekš vairākas reizes?
Bet tas ir jaunums, ka 20+ nedēļās bērnam nevajag ēdienu. Es zinu, ka būtu jāraud par šādu stulbumu, bet man nāk smiekli ?

Elīna dzird tikai to, ko grib dzirdēt. Piemēram, par lidošanu, grib lidot pēc 7meneša- zina, ka vajag ārsta izziņu ..
14.03.2022 14:26 |
 
Patīk
Reitings 648
Reģ: 08.01.2021
lapsa555 @ 14.03.2022 09:21
Nu tad tas visu izskaidro kāpēc ēd kāpostu zupas ar olām.. Pieļauju, ka no ikdienas biezpiena un knakstīšanās cilvēkam ir aizcietējumi, jo viss jau ir uz nervu pamata, ja visu laiku uztraucas par svaru, tad nervu sistēma noreaģē, un cilvēks nevar aiziet uz poda..

Precīzi! Plus vēl tieši tas pats notiks ar mazo, kad viņš piedzims. Jo bērns jūt mammas stresiņu.
14.03.2022 14:27 |
 
Reitings 493
Reģ: 02.08.2020
Nemierīgā @ 14.03.2022 14:26
Varbūt vienkārši jāsāk normāli ēst, lai pa to caurumu regulāri nāk ārā tas kam tur jānāk? Viņai pūšas vēders un ir hemoroīdi, visticamāk , ka arī aizcietējumi, jo nepietiekami uzņem šķidrumu un normālu pārtiku. Kāpēc viņa nevar ēst tos pašus vārītos dārzeņus, dārzeņu zupiņas? Cik redzu, pārsvarā ir svaigie salāti, vārīta ola. Nav jābūt ārstam, lai saprastu kas notiek organismā, ja uzņem tādu cietu pārtiku, visu svaigu…. Muļķe, tiešām muļķe. Veselīgas , regulāras maltītes 3x dienā + svaigi spiestas sulas, plūmju sula īpaši+ vēl kāds jogurtiņš starp ēdienreizēm, un viss būs kārtībā. Bet pritams tad augs arī pašai mamuškai masa nevis tikai bērnam, tāpēc laikam šis variants atkrīt, labāk hemoroīdu pilna pakaļa, nekā lieki 3 kg …

Viņa tīra visus izejas ceļus ar skābiem kāpostiem, sēnēm, biezpienu un daaaaaaaaudz kafijas. 😀
14.03.2022 14:28 |
 
Reitings 1408
Reģ: 05.12.2021
Mazulim mammas vēderā vispār nevajag ēst, viņš neēd, auglis aug un veidojas no mātes organismā esošajām rezervēm. Nav gluži tā, ka apēdi karbonādi un mazais momentā dabū to karbonādi. Nē, tāpēc māte ir vnk atbildīga pret savu ķeremeni, no kura tālāk auglis uzņem visu tam nepieciešamo. Ja Elīna pirms grūtniecības ir bijusi normālā “kondīcijā” un viss viņas ķermenī ir bijis plus mīnuss ok, tad nebūs tā, ka bērnam nekas netiks. Vnk viņš paņems visas mammas rezerves un, ja tās netiek atjaunotas, tad problēmas būs mammai pēc dzemdībām. Un ķermenī viss ir saistīts. Bet par cik es nojaušu, ka tur arī pirms grūtniecības svilpoja putni, tad es pieļauju, ka viņas ķermenis ir vnk pašvaks, lai kvalitatīvi izstaigātu grūtniecību. Bet protams, kā jau vienreiz teicu - arī Āfrikā dzimst bērni.
14.03.2022 14:35 |
 
Reitings 9992
Reģ: 27.02.2022
lote_te @ 14.03.2022 14:24

Storijā viņa minēja, ka bērns ir mazāks nekā rāda aplikācijā uz šo laiku. bet jāatceras arī tas, ka tie mērījumi un svars usg laikā ir ļoti atkarīgs no tā, kā ārsts izmēra un galu galā, tie radītāji var atšķirties no reālās dzīves, tāpēc man liekas mazliet muļķīgi vislaik bļaustīties ka viņas bērns ir KRIETNI mazāks nekā jābūt, kas te jau izskanējis iepriekš vairākas reizes?
Bet tas ir jaunums, ka 20+ nedēļās bērnam nevajag ēdienu. Es zinu, ka būtu jāraud par šādu stulbumu, bet man nāk smiekli ?
tieši mazā laikā bērnus var precīzi nomērīt, pie 30+ nedēļām nevar vairs precīzi nomērīt un to, ka aug lēnāk nekā vajag arī redz usg.
14.03.2022 14:37 |
 
10 gadi
Reitings 613
Reģ: 29.01.2009
Bordo @ 14.03.2022 11:03
Nu re, esmu bijusi stāvoklī, esmu arī pati dzemdējusi. Līdz ar to nezinu nevienu jaunu sievieti, kam būtu hemoroīdi jau grūtniecības laikā. Tām paziņām, kam tie bija, tie bija no dzemdībām, jo spiežot stipri izspiežas arī taisnajā zarnā asinsvadi (hemoroīdi). Protams, ka šāda vaina ir ne tikai grūtniecēm, bet neesmu īpaši dzirdējusi, ka jaunas sievietes ap 25 ar to mocītos. Cik Elīnai? Apmēram 25, ne?
Shayk, tas, ko Tu mini, ir lateksa gredzenu procedūra. Man pasai tā ir veikta, bet ne dēļ hemoroīdiem, bet dēļ noslīdējušas rectum gļotādas. Arī pēcdzemdību prieciņš, ha. Ideja tāda, ka liekais tiek apsaitēts, atmirst un nokrīt. Un var arī tad, ja ir kaut kas tur iekšā. Ārsts tiek klāt. Vienīgi tur vajag atsāpināšanu un pēc tam pretsāpju zāles. Nezinu, kā savienot ar grūtniecību, man taisīja pēc tam.

Nezinu, vai skaitos jauna (man 30), bet man bija hemoroīdi grūtniecības laikā. Ar visu to, ka katru dienu staigāju 5-7km, ēdu daudz maz ok un dzēru ūdeni litriem.
14.03.2022 16:21 |
 
Reitings 1650
Reģ: 26.06.2019
tieši mazā laikā bērnus var precīzi nomērīt, pie 30+ nedēļām nevar vairs precīzi nomērīt un to, ka aug lēnāk nekā vajag arī redz usg.

Svars un augšanas attīstības traucējumi gluži nebūs viens un tas pats. Storijā viņa uzsvēra tieši gramus un tas tiešām ir aptuvens lielums, kurš nav precīzs ne 20nedēļās, ne 40.
Liizha1, pilnīgi piekrītu. Man vispār liekas mazliet nežēlīgi rakstīt, ka bērns piedzims tāds un šitāds. Protams, ka nav normāli tas, ko Elīna dara, bet lielākoties, viņa kaitē pati sev, bērniņš tiešām izsūc visas rezerves, un tādas ir arī smalkām sievietēm, sievietēm, kuras sēž uz diētām (kas gan neattiecas uz Elīnu, jo pirms grūtniecības krēmīgās mērcītes gāja uz urrā un lopsēja visu pēc kārtas) utt.
14.03.2022 17:02 |
 
Reitings 1126
Reģ: 15.02.2022
Liizha1 @ 14.03.2022 14:35
Mazulim mammas vēderā vispār nevajag ēst, viņš neēd, auglis aug un veidojas no mātes organismā esošajām rezervēm. Nav gluži tā, ka apēdi karbonādi un mazais momentā dabū to karbonādi. Nē, tāpēc māte ir vnk atbildīga pret savu ķeremeni, no kura tālāk auglis uzņem visu tam nepieciešamo. Ja Elīna pirms grūtniecības ir bijusi normālā “kondīcijā” un viss viņas ķermenī ir bijis plus mīnuss ok, tad nebūs tā, ka bērnam nekas netiks. Vnk viņš paņems visas mammas rezerves un, ja tās netiek atjaunotas, tad problēmas būs mammai pēc dzemdībām. Un ķermenī viss ir saistīts. Bet par cik es nojaušu, ka tur arī pirms grūtniecības svilpoja putni, tad es pieļauju, ka viņas ķermenis ir vnk pašvaks, lai kvalitatīvi izstaigātu grūtniecību. Bet protams, kā jau vienreiz teicu - arī Āfrikā dzimst bērni.
iegūglē zīdaiņu mirstību Āfrikas valstīs, šķiet ka tā nav statistika kuru ņemt kā piemēru.
Un protams, ne jau bērns dabon karbonādi tiešā veidā, bet gan pārstrādātās uzturvielas un minerālvielas, un vitamīnus. Tāpat arī pašas mātes veselība ir svarīga.
Un viņa ēd gan par maz, gan vienveidīgi. To taču nevar noliegt?
14.03.2022 18:39 |
 
Reitings 53
Reģ: 02.02.2022
Zinna @ 14.03.2022 18:39
iegūglē zīdaiņu mirstību Āfrikas valstīs, šķiet ka tā nav statistika kuru ņemt kā piemēru.
Un protams, ne jau bērns dabon karbonādi tiešā veidā, bet gan pārstrādātās uzturvielas un minerālvielas, un vitamīnus. Tāpat arī pašas mātes veselība ir svarīga.
Un viņa ēd gan par maz, gan vienveidīgi. To taču nevar noliegt?

To nevar noliegt. JO. Man ir bijuši ēšanas traucējumi.... Agrāk. Ziniet to viņas šampinjonu 11 kaloriju zupu? Agrāk identiski tādu lika tumblr anoreksijas lapās. Vēl ir kādi jautājumi? Un nē blin neviens to viņas dzīvē neievēro, jo viņa māk izlikties ka ēd. Tie, kas ir tam cauri gājuši - jūs saprotat.
14.03.2022 19:46 |
 
Reitings 283
Reģ: 25.05.2021
olrazzledazzle @ 14.03.2022 19:46

To nevar noliegt. JO. Man ir bijuši ēšanas traucējumi.... Agrāk. Ziniet to viņas šampinjonu 11 kaloriju zupu? Agrāk identiski tādu lika tumblr anoreksijas lapās. Vēl ir kādi jautājumi? Un nē blin neviens to viņas dzīvē neievēro, jo viņa māk izlikties ka ēd. Tie, kas ir tam cauri gājuši - jūs saprotat.
viņai pinterest topā, ik pa laikam ieeju paskatīties viņas acc, daudz ko saglabā par idejām:D
14.03.2022 20:20 |
 
Reitings 283
Reģ: 25.05.2021
 
Reitings 1408
Reģ: 05.12.2021
Zinna @ 14.03.2022 18:39
iegūglē zīdaiņu mirstību Āfrikas valstīs, šķiet ka tā nav statistika kuru ņemt kā piemēru.
Un protams, ne jau bērns dabon karbonādi tiešā veidā, bet gan pārstrādātās uzturvielas un minerālvielas, un vitamīnus. Tāpat arī pašas mātes veselība ir svarīga.
Un viņa ēd gan par maz, gan vienveidīgi. To taču nevar noliegt?

Protams, tur ir viss smagā pakaļā
14.03.2022 20:26 |
 
Reitings 749
Reģ: 16.02.2022
BlondeBarbie @ 14.03.2022 20:21
https://pin.it/39MOtB2

Skatoties pat žēl sametās- viņa reāli gatavojās tikai meitai..
14.03.2022 20:42 |
 
Reitings 350
Reģ: 04.03.2020
BlondeBarbie @ 14.03.2022 20:21
https://pin.it/39MOtB2

Tur par ir tie trakie aizkari 😁
Pilns ar briesmīgām kleitām, un jā, var redzēt, ka meitu gribēja😁
14.03.2022 20:53 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits