Butterfly clothing

 
Reitings 302
Reģ: 07.11.2013
Sveikas! Vai kāda iepērkas pie Elīnas Didrihsones? Kāda kvalitāte drēbēm un esmu dzirdējusi, ka ļoti liels uzcenojums.
19.12.2018 11:13 |
 
Reitings 1153
Reģ: 05.07.2020
“Visas ir varones anonīmi”... cik ironiski 🤣
Nu bet nu zini, palasot to Kalendy vēstuli, tā arī izskatījās ka ja ne visas ir zem tupeles tad vismaz grib lai ir zem tupeles. 🤷🏼‍♀️ Nebūšu dikti populāra, bet nez kāpēc es tam ticu 😀
10.02.2021 23:46 |
 
Reitings 901
Reģ: 09.05.2020
Es ticu. To ka attiecības ir fake redzam arī mēs. Tas ir tik toksiski. Elina 100% brauc Naurim katru dienu pa smadzenēm un Nauris Elînai. Galigi garam.
Pluss intervijās pati atzinusi ka mīlestība beigusies :D un domā par kopigiem merķiem. Tip ir kopa jo ir "labi" tas nekas ka nav milestiba. Aih slinkums meklet to intervijas vietu.
10.02.2021 23:49 |
 
Reitings 205
Reģ: 07.01.2021
Es arī nesapratu - Elīna un Nauris draud nosist meitenes, ka viņas nedrīkst iet prom? Atņēma pases vismaz? 😭
LOL, pieaugušām sievietēm nevajadzētu būt problēmām uzrakstīt atlūgumu (vai pateikt, ka iet prom, ja nav nemaz oficiāli pieņemtas).
10.02.2021 23:51 |
 
Patīk
Reitings 2919
Reģ: 30.04.2020
Nu neticu, ka viss ir tik slikti kā tiek aprakstīts :D
Loģiski, ka darbā sanāk rīvēšanās, viedokļi dalās utt. Viņiem arī intervijās par to ir jautāts, vai nav grūti būt diendienā kopā.
Un darba devējs ir darba devējs. Es arī neauklētos un nečubinātos ar saviem padotajiem. Viņi pie manis ir atnākuši strādāt, nevis būt mani labākie draugi. Protams, atmosfērai jābūt vieglai, visu ir jāvar pārrunāt un atrast kopsaucējus :)
Un kādi, bļin, Naura draugi? Es daļu no viņiem zinu, tur brīvi bija tikai 2 :D Un, ja nemaldos, tad vispār Kitija ar Elvi koļījās :D
10.02.2021 23:52 |
 
Reitings 1153
Reģ: 05.07.2020
Laylla @ 10.02.2021 23:49
Es ticu. To ka attiecības ir fake redzam arī mēs. Tas ir tik toksiski. Elina 100% brauc Naurim katru dienu pa smadzenēm un Nauris Elînai. Galigi garam.
Pluss intervijās pati atzinusi ka mīlestība beigusies :D un domā par kopigiem merķiem. Tip ir kopa jo ir "labi" tas nekas ka nav milestiba. Aih slinkums meklet to intervijas vietu.
????? Nu tagad Tev ir jāmeklē 😀
10.02.2021 23:52 |
 
Patīk
Reitings 2919
Reģ: 30.04.2020
GoodForYou @ 10.02.2021 23:51
Es arī nesapratu - Elīna un Nauris draud nosist meitenes, ka viņas nedrīkst iet prom? Atņēma pases vismaz? ?
LOL, pieaugušām sievietēm nevajadzētu būt problēmām uzrakstīt atlūgumu (vai pateikt, ka iet prom, ja nav nemaz oficiāli pieņemtas).

Jā, atņen pases un vakarā sadzen zem veikala-pagrabā :D pa dienu, ap kāju, ir tā figņa, kas šķērsojot veikala slieksni, dod ar elektrību :D
10.02.2021 23:54 |
 
Reitings 205
Reģ: 07.01.2021
Starp citu, ir normāli, ka iemīlēšanās beidzas un tad paliek draudzība, cieņa, saistības utt. Vispār ir dažādi mīlestības veidi. Ja pāra attiecības balstās tikai uz rozā brillēm, kaisli un iemīlēšanos, tad drīz vien šis pāris izšķirsies.
10.02.2021 23:54 |
 
Reitings 5
Reģ: 10.02.2021
Nu redziet dāmas. Jūs jau pašas daudz ko zinat :)
Darbinieces jau negrib čubināties kā sakāt, bet darba devējs grib, visu laiku mēģina ievilināt savos tīklos un aizmālēt acis, lai tikai neiet prom, jo tomēr darbinieces daudz ko zina. Un Polijas braucieni ir taisnība un jā, arī pagājušo nedēlļ Nauris bija Polijā, ko tik ļoti Elīna centās noslēpt, bet nu jau tas vairāk nevienam nav noslēpums. Un jā, viņiem pašiem patīk braukt drēbēm pakaļ, jo patīk visu redzēt savām acīm. Neviens nedraud nevienu nosist, bet tiek apvārdots, un pielabinās kad jūt ka varētu aiziet un beigās lai tik vēl ko sliktu nepasaka par šo brīnišķīgo iedvesmojošo Latvijas pāri.
Kā jau minēju, darbiniekam nedrīkst būt savas privātās dzīves un aldziņa ir ļoti maza attiecībā pret to kad tiek prasīts. Jūs skaisti minējāt komentāros, ka jābūt tur menedžerim piemēram, zāles darbiniekam, atbildīgajam par pasūtījumiem, pakotājai, bet diemžēl tas viss bieži vien ir vienā personā ārpus darba laika, brīvdienās un ko par to tu dabon ir “drēbīte” pēc pašas izvēles. Es sīkāk nevēlos iedziļināties, man ir daudz video un ieraksti, es tiešām gribētu jums tos parādīt taču tas nebūs ētiski. Varbūt kādu dien, paskatīšos kas tālāk notiks. Ak, un aizmirsu piebilst, ka vecajā veikalā viņiem kabinetā pat noklausīšanās ierīce bija ielikta, lai dzirdēti visas sarunas ko un par ko un nedod Dievs par viņiem ko sliktu pasaka. Droši pajautājiet viņai par šo, kāpēc darba devējs liek šādas ierīces - viens vārds - paranoja. Bet kad bija skaidrs kas tur notiek, citiem atbildēts tika savādāk, tas ir, drošības nolūkos :)
11.02.2021 00:02 |
 
Reitings 1153
Reģ: 05.07.2020
Enazenaz @ 10.02.2021 23:54

Jā, atņen pases un vakarā sadzen zem veikala-pagrabā :D pa dienu, ap kāju, ir tā figņa, kas šķērsojot veikala slieksni, dod ar elektrību :D
🤣
11.02.2021 00:03 |
 
Reitings 1153
Reģ: 05.07.2020
Rādi video 😳😂
11.02.2021 00:05 |
 
Reitings 205
Reģ: 07.01.2021
1.Vairums mazos uzņēmumos (un Butterfly tāds ir) viens cilvēks (pārdevējs, viesmīlis, kasieris utt) darīs visu (pārdos, novāks, tīrīs utt). Tā ir realitāte, ka šādos uzņēmumos netiek strikti nodalīti pienākumi un tas nudien nav nekas tikai Butterfly raksturīgs.
2.Protams, starp darba devēju un darbinieku ir darba attiecības, bet, piesakoties darbam Butterfly, cilvēks jau redz, ka notiek fotografēšanās, kūku ēšana un vēl sazin kas, kas principā ir daļa no viņu mārketinga - parādīt, ka viņi ir tādi aktīvi, pozitīvi utt. Ja tu esi introverts un negribi sarunāties vai dejot tiktokam kopā, vai trūkst citu darba vietu, kur no tevis to neprasīs?
3.Ja darbinieks nevar par sevi pastāvēt un pat baidās aiziet prom no darba, tad jebkurā darbā šim darbiniekam klāsies slikti. Ja tā ir pirmā darba pieredze, OK, tā varētu būt, ka vēl darba gaitas šķiet neierastas un ir neērti, bet nu laiks saprast, ka tu pats lemj par savu dzīvi. Tev nav atņemtas tiesības lemt par savu dzīvi un tu drīksti iet prom, kad vairs nepatīk tur strādāt.
Līdz ar to man šķiet, ka, JA gadījumā šī ir kāda no darbiniecēm, tad tas ir mīzalīgs un stulbs gājiens - nemācēt par sevi pastāvēt, bet kaut ko dirst anonīmi. Ceru tomēr, ka šis ir vnk kārtējās baumu vāceles cenšanās radīt sensāciju, citādi man žēl, ka ir tādas meitenes.. kā tie mazie žurksuņi, kas rūc, bet tiklīdz pie viņiem pieiet, tad aizskrien zem dīvāna trīcēdami.
Piemēram, Endija aizgāja no darba un ar savu īsto vārdu uzrakstīja atsauksmi. Tas bija OK.
11.02.2021 00:16 |
 
Reitings 205
Reģ: 07.01.2021
Rādi gan tos video - ar pierādījumiem būs ētiskāk nekā pliki muldot.
11.02.2021 00:18 |
 
Reitings 1153
Reģ: 05.07.2020
Vai tad baigi daudz varinatu, lai izzīlētu kurš tas žurksuns ir? 😀 cik viņas tur tagad ir, 4?
11.02.2021 00:19 |
 
Reitings 1844
Reģ: 02.03.2020
GoodForYou @ 11.02.2021 00:16
1.Vairums mazos uzņēmumos (un Butterfly tāds ir) viens cilvēks (pārdevējs, viesmīlis, kasieris utt) darīs visu (pārdos, novāks, tīrīs utt). Tā ir realitāte, ka šādos uzņēmumos netiek strikti nodalīti pienākumi un tas nudien nav nekas tikai Butterfly raksturīgs.
2.Protams, starp darba devēju un darbinieku ir darba attiecības, bet, piesakoties darbam Butterfly, cilvēks jau redz, ka notiek fotografēšanās, kūku ēšana un vēl sazin kas, kas principā ir daļa no viņu mārketinga - parādīt, ka viņi ir tādi aktīvi, pozitīvi utt. Ja tu esi introverts un negribi sarunāties vai dejot tiktokam kopā, vai trūkst citu darba vietu, kur no tevis to neprasīs?
3.Ja darbinieks nevar par sevi pastāvēt un pat baidās aiziet prom no darba, tad jebkurā darbā šim darbiniekam klāsies slikti. Ja tā ir pirmā darba pieredze, OK, tā varētu būt, ka vēl darba gaitas šķiet neierastas un ir neērti, bet nu laiks saprast, ka tu pats lemj par savu dzīvi. Tev nav atņemtas tiesības lemt par savu dzīvi un tu drīksti iet prom, kad vairs nepatīk tur strādāt.
Līdz ar to man šķiet, ka, JA gadījumā šī ir kāda no darbiniecēm, tad tas ir mīzalīgs un stulbs gājiens - nemācēt par sevi pastāvēt, bet kaut ko dirst anonīmi. Ceru tomēr, ka šis ir vnk kārtējās baumu vāceles cenšanās radīt sensāciju, citādi man žēl, ka ir tādas meitenes.. kā tie mazie žurksuņi, kas rūc, bet tiklīdz pie viņiem pieiet, tad aizskrien zem dīvāna trīcēdami.
Piemēram, Endija aizgāja no darba un ar savu īsto vārdu uzrakstīja atsauksmi. Tas bija OK.

Cik labi uzrakstiji!✨
11.02.2021 00:22 |
 
Reitings 205
Reģ: 07.01.2021
Varbūt vajag ierosināt Aizliegtajam paņēmienam iefiltrēties Butterflyā tāpat kā viņi iefiltrējās Tokio city, bērnudārzā uc 😁😁
11.02.2021 00:27 |
 
Reitings 1844
Reģ: 02.03.2020
GoodForYou @ 11.02.2021 00:18
Rādi gan tos video - ar pierādījumiem būs ētiskāk nekā pliki muldot.

Es arī uzskatu, ka ir laiks pārtraukt gossipot pa stūriem. Ja ir, ko rādīt - rādi!
Ja nē, tad tā ir kārtējā tukšā muldēšana, kura nekur nenovedīs.
11.02.2021 00:27 |
 
Reitings 1844
Reģ: 02.03.2020
GoodForYou @ 11.02.2021 00:27
Varbūt vajag ierosināt Aizliegtajam paņēmienam iefiltrēties Butterflyā tāpat kā viņi iefiltrējās Tokio city, bērnudārzā uc ??

JA, es par šo esmu domājusi, tas tik būtu raidijums!!!
11.02.2021 00:28 |
 
10 gadiPatīk
Reitings 4974
Reģ: 03.11.2012
Es gan ticu, ka uzrakstītais ir taisnība, ja ne viss, tad vismaz puse!
Pirmkārt, es pati esmu pamanījusi (domāju, ka ne tikai es), ka Elīna attiecas ļoti “familiāri” pret saviem padotajiem, kas no malas izskatās cool, bet visam jau ir arī tumšā puse. Vienu dienu tu esi Kačiņa, Mončiņa un meičukiņš, otru dienu uz tevi bļauj ar visiem lamuvārdiem, pat nepiedomājot, jo visi taču ir viena liela “ģimenīte”
Esmu jau to rakstījusi, bet kad mana māsīca tur bija kopā ar draudzeni, tad arī visu ko novēroja un Elīna aiz kameras nav tas jaukākais cilvēks un NĒ! darba devējam nav jārunā un jābļaustās kā trakai tirgus bābai uz saviem padotajiem, tā nav veiksmīga un gudra uzņēmēja prakse vai vadlīnijas pēc kurām strādāt.
Tāpat ticu, ka grib iesmērēt Naura draugus visām meitenēm.
Tās, kuras vispār netic - pavērojiet, paanalizējiet, izdariet secinājumus, paskatieties uz visu no cita skatu punkta.
Nu nav tur ar Elīnu un Nauri viss ok, pārāk viss saldi un teatrāli.
11.02.2021 00:28 |
 
Reitings 5
Reģ: 10.02.2021
Endija nabags mocījās Grieķijā. Didrihsone nevienas vakariņas neizmaksāja, nevienu ēdienu. Endija tur rāvās 24 stundas pr savu mazo algu. Viss ko viņa nosedza ir viesnīca. AirBaltic uzsauca biļetes un arī nākamo biļeti, kad viņa nolažojās. Endijai bija jāiet un restorānam jālūdzas vakariņas par brīvu “sadarbības nolūkos”, jo pati Elīna taču angliski nemāk. Bet nu viņai tik daudz sekotāju, ka tas nostrādāšot kā reklāma. Bet vai Elīna kaut reizi atzīmēja, ka tā ir sadarbība? Nē. Viņa izliekas visu laiku par bagātu dāmu, bet tajā pašā laikā visas viņas zīmola somiņas ir fake no Turcijas. Un vai viņa vakariņas uzsauktu? Nē, jo lētāk ir nopirkt makaronus Grieķijā. Kad jūs dāmas vienreiz sapratīsiet, ka tur ir viena vienīga izlikšanās, viss ir dēļ instagram. Jūs neredzat neko kas notiek tur apakšā. Viss ir samākslots un neīsts. Un man ir ļoti žēl ka daudzas tic tam iedomu uzpūstajam instagtam burbulim un seko tam visam un ņem piemēru.
Par video runājot, es personīgi nevienai nezināmai personai neko nerādīšu. Pienāks laiks, redzēsiet to televīzijā. Un es ļoti ceru, ka šī viltus kristiete būs nevis dzeltenajā precē bet gan aizliegtajā paņēmienā ar visu sektu Prieka Vēsts priekšgalā.
Vairāk man gan nav ko piebilst, tā jau daudz esmu pateikusi.
Lai Dieviņš stāv klāt Elīnai! :)
11.02.2021 00:34 |
 
Reitings 205
Reģ: 07.01.2021
Es ticu, ka nav viss cukuroti ne darbā ar darbiniekiem, ne attiecībās ar Nauri. Vispār dzīvē ļoti reti kad mēdz būt tā, ka cilvēkam ir perfekta dzīve, vienmēr labs noskaņojums utt. Tas ir viņu (un daudzu citu, piemēram, NL meiteņu) triks, kā pārdot - būt pozitīviem uz āru, veidot skaistu tēlu.
Runa jau ir par to, ka, ja darbiniekam kaut kas neapmierina, viņš var iet prom, Elīna taču nevienu nepaverdzina.
Man 1.darbā priekšniece bija psihopāte, vienu brīdi varēja smaidīt, tad uzkliegt, tad atkal smaidīt utt. Es neuztvēru personiski, jo redzēju, ka viņa tā izturas pret visiem un acīmredzot viņai bija kaut kādas savas problēmas. Kad man tas apnika, gāju prom. Ar šodienas pieredzi uzreiz ietu prom. Bet es internetā nerakstīju par viņu sliktas atsauksmes. :D Nu ok, ja to dara ar īsto vārdu, tad citādāk.
11.02.2021 00:36 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!