Butterfly clothing

 
Reitings 302
Reģ: 07.11.2013
Sveikas! Vai kāda iepērkas pie Elīnas Didrihsones? Kāda kvalitāte drēbēm un esmu dzirdējusi, ka ļoti liels uzcenojums.
19.12.2018 11:13 |
 
Reitings 5974
Reģ: 14.02.2021
Es domāju, ka Porziņģis nevēlētos, ka viņa Laura pinas ar Didrihsoni 😅😅😅
15.04.2022 07:35 |
 
10 gadi
Reitings 411
Reģ: 15.01.2013
Jā, viņai trūkst cilvēka ar ko parunāt. Bet nu izskatās, ka pati vainīga gan jau pie tā, ka visas draudzenes pazūd. Kurš ilgtermiņā var izturēt to stulbumu
15.04.2022 09:03 |
 
Reitings 2505
Reģ: 07.03.2022
Elīna un viņas aizņemtība. Ai, nu ziniet, man laika vispār nekad nav, visu laiku močīju un močīju. Neticu!
Vai nu viņa pārspīlē vai nemāk plānot savu laiku utt... Vairāk sliecos uz pirmo variantu!
15.04.2022 10:30 |
 
10 gadi
Reitings 411
Reģ: 15.01.2013
Zašibis modes dāma
15.04.2022 10:44 |
 
Reitings 252
Reģ: 24.02.2022
Vai forums vakar atgādināja, ka Naurim bija vārda diena?😂
15.04.2022 10:47 |
 
Reitings 5974
Reģ: 14.02.2021
Un Forums beidzot iedzina Didiii kompleksos par savu sarauto kājstarpi 😅 nē tas nav augstums Didii, bet nepiemerots apģērbs 😅
15.04.2022 10:49 |
 
Reitings 984
Reģ: 09.08.2014
Hahaha, grūtnieču problēma 😁 jā, grūtnieces šo problēmu risina, velkot piemērotu apģērbu, ne uzstiepjot L izmēriņu 😂
15.04.2022 11:07 |
 
Reitings 253
Reģ: 10.05.2021
Uzrakstiet kāds, lai pamēģina uzvilkt grūtnieču bikses un tad izskatīties okey, nevis šitās briesmas.
15.04.2022 11:20 |
 
Reitings 2046
Reģ: 21.11.2017
Es uzrakstīju
15.04.2022 11:45 |
 
Reitings 1089
Reģ: 28.08.2021
chiepinja @ 15.04.2022 10:49
Un Forums beidzot iedzina Didiii kompleksos par savu sarauto kājstarpi ? nē tas nav augstums Didii, bet nepiemerots apģērbs ?

Viņa kaut ko par šo teica storijos? 😀 Nesekoju viņai, kāds var atstāstīt pāris vārdos?😀
15.04.2022 12:00 |
 
Reitings 2035
Reģ: 01.08.2021
Es arī uzmetu aci tiem viņas vecajiem storijiem. Cik nu veci, kādi trīs gadi, bet izskatās, kā savi 10gadi vismaz pagājuši.
Nu nebija Elīna nekāda skaistule arī pirms tam, viņai nav tādi sejas vaibsti, lai būtu nez kāda skaistule, lai kā sevi uzlabotu. Lielākā daļa tās meitenes viņai blakus bija tiešām simpātiskas, tāpēc laikam Elīna tika iedzīta tādos kompleksos, pēc kā sekoja visi tie uzlabojumi, ar kuriem diemžēl viņa aizšāva galīgi greizi, vienīgais ko es viņas vietā būtu izdarījusi, veikusi deguna korekciju. Tagad ir kā skatīties uz diviem dažādiem cilvēkiem. Jā, man labāk patika tā vienkāršā, dabiskā meitenes.
Kopumā, es tagad redzu cik dažu gadu laikā Elīna sevi ir norakusi. Viss tas tauriņš ir tāds aizsegs, lai attaisnotu es teiktu neko nedarīšanu, jā es uzskatu, ka viņa neko nedara, viņa nedzīvo ,ir tikai bombiskās fotosesijas. Tas pats Bali ceļojums, jā, tas bija ceļojums, var redzēt, ka abi ar Nauri staroja, bija vēlme braukāt apkārt, redzēt vietas, Elīna peldēja, baudīja dabu, pastaigas, veselīgi ēda, paši meklējuši vietas ,ko apskatīt, izrādās viņi zin, kas ir TripAdvisor 😁, kas notiek tagad, aizbrauc ceļojumā un visu laiku kaut kādas atrunas, darbs, darbs, darbs, kā pats Nauris sūdzējās ,ka Dominikānā bijis garlaicīgi, jā, jo Elīna lika sēdēt viesnīcā.
Tā pat var redzēt, ka agrāk Elīna bija sabiedriska, gāja ar meitenēm ārā, ēda ārpus mājām, kas ir tagad, sēž savā dzīvoklī vai aizskrien uz tauriņu vai veikalu. Vai tā izskatās jauna cilvēka dzīve, kas it kā pelna nez kādu naudu, ka nevar pat iziet pastaigā, satikties ar cilvēkiem, aizbraucot ceļojumā izbaudīt zemi kur esi aizceļojis? Tad kam tā nauda, kam viņa vajadzīga, ja tu sēdi vienā dzīvoklī? Nezinu, man viņa liekas vienkārši slinka, ka neko nevēlas darīt, pat plāno jau savu bērnu nevest pastaigā, jo it kā aizņemta, vai tiešām viņas prāt kaut kāda bildēšanās spēj aizstāt laiku ar savu bērnu, tur reāli cilvēki ir aizgājis kukū, un es lieku uz to, ka viņi nebūs vēl ilgi kopā, jo man liekās, ka Elīna ir mainījusies par 500%, kopš viņi ir precējušies, nu cik ilgi Nauris cietīs tādu kūku, kas neko citu negrib darīt kā tikai bildēties un sēdēt taisīt IG storijus. Nu salīdzinot Elīnu tajā Bali storijā, un tad pēdējā intervijā STV es nespēju noticēt, ka tā ir tā pati sieviete pēc 3 gadiem.
15.04.2022 12:01 |
 
10 gadi
Reitings 411
Reģ: 15.01.2013
Jap.pilnīgi piekrītu
15.04.2022 12:28 |
 
Reitings 1231
Reģ: 14.01.2022
SaltedCaramel @ 15.04.2022 11:20
Uzrakstiet kāds, lai pamēģina uzvilkt grūtnieču bikses un tad izskatīties okey, nevis šitās briesmas.

Es arī uzrakstīju.
15.04.2022 12:31 |
 
Reitings 10026
Reģ: 27.02.2022
Skaistslaiks @ 15.04.2022 12:01
Es arī uzmetu aci tiem viņas vecajiem storijiem. Cik nu veci, kādi trīs gadi, bet izskatās, kā savi 10gadi vismaz pagājuši.
Nu nebija Elīna nekāda skaistule arī pirms tam, viņai nav tādi sejas vaibsti, lai būtu nez kāda skaistule, lai kā sevi uzlabotu. Lielākā daļa tās meitenes viņai blakus bija tiešām simpātiskas, tāpēc laikam Elīna tika iedzīta tādos kompleksos, pēc kā sekoja visi tie uzlabojumi, ar kuriem diemžēl viņa aizšāva galīgi greizi, vienīgais ko es viņas vietā būtu izdarījusi, veikusi deguna korekciju. Tagad ir kā skatīties uz diviem dažādiem cilvēkiem. Jā, man labāk patika tā vienkāršā, dabiskā meitenes.
Kopumā, es tagad redzu cik dažu gadu laikā Elīna sevi ir norakusi. Viss tas tauriņš ir tāds aizsegs, lai attaisnotu es teiktu neko nedarīšanu, jā es uzskatu, ka viņa neko nedara, viņa nedzīvo ,ir tikai bombiskās fotosesijas. Tas pats Bali ceļojums, jā, tas bija ceļojums, var redzēt, ka abi ar Nauri staroja, bija vēlme braukāt apkārt, redzēt vietas, Elīna peldēja, baudīja dabu, pastaigas, veselīgi ēda, paši meklējuši vietas ,ko apskatīt, izrādās viņi zin, kas ir TripAdvisor ?, kas notiek tagad, aizbrauc ceļojumā un visu laiku kaut kādas atrunas, darbs, darbs, darbs, kā pats Nauris sūdzējās ,ka Dominikānā bijis garlaicīgi, jā, jo Elīna lika sēdēt viesnīcā.
Tā pat var redzēt, ka agrāk Elīna bija sabiedriska, gāja ar meitenēm ārā, ēda ārpus mājām, kas ir tagad, sēž savā dzīvoklī vai aizskrien uz tauriņu vai veikalu. Vai tā izskatās jauna cilvēka dzīve, kas it kā pelna nez kādu naudu, ka nevar pat iziet pastaigā, satikties ar cilvēkiem, aizbraucot ceļojumā izbaudīt zemi kur esi aizceļojis? Tad kam tā nauda, kam viņa vajadzīga, ja tu sēdi vienā dzīvoklī? Nezinu, man viņa liekas vienkārši slinka, ka neko nevēlas darīt, pat plāno jau savu bērnu nevest pastaigā, jo it kā aizņemta, vai tiešām viņas prāt kaut kāda bildēšanās spēj aizstāt laiku ar savu bērnu, tur reāli cilvēki ir aizgājis kukū, un es lieku uz to, ka viņi nebūs vēl ilgi kopā, jo man liekās, ka Elīna ir mainījusies par 500%, kopš viņi ir precējušies, nu cik ilgi Nauris cietīs tādu kūku, kas neko citu negrib darīt kā tikai bildēties un sēdēt taisīt IG storijus. Nu salīdzinot Elīnu tajā Bali storijā, un tad pēdējā intervijā STV es nespēju noticēt, ka tā ir tā pati sieviete pēc 3 gadiem.
jā, es ar nesparotu par kuru skaistumu runā visas 😀 nu pašos pirmsākumos bija ok, bet vai tur skaistule, modele, nop. Un arī domāju, ka ir slinka, pat ne slinka, es teiktu, ka viņai ir reāla depresija, tad cilvēks neko negrib darīt, atrunas meklē un tā. Viņai vajag psihoterapeita palīdzību un varbūt kādu antidepresantu padzert, pēc grūtniecības. Jo cilvēks uz milzīga kal deficīta sēžot, var noķert depresiju, izsīkumu, izdegšanu utt. Tāpat gan jau d vit trūkst+ visi hormoni. Domāju ikdienā viņa ir kā no dziesmas "lucky" , tikai viņai nav viss, kā dziesmā, bet nja. Kaut kā tā.
15.04.2022 12:44 |
 
Reitings 154
Reģ: 17.03.2021
Nu nezinu gan. Saprotu, ka te visas komentētājas velk uz Miss Universe titulu, bet uzskatu, ka agrāk viņa bija ļoti glīta meitene. Nē, ne klasiskā skaistule, tomēr simpātiska un ar tādu šķelmīgu acu skatu.
Tagad… jā, ir traki 😑
15.04.2022 13:04 |
 
10 gadi
Reitings 1282
Reģ: 07.12.2011
Nu jūsu ietekme paskatījos 2019.gada bildes IG
Tiešām cits cilvēks,biju aizmirsusi,ka viņa bija tāda
Nekas satriecoš,bet normala meitene, simpātiska, smaidīga ar interesantu profilu,bija prieks cilvēka acīs
Tagad ļoti novecojusi, bet dzirksteles acīs,vienkārši darbs nauda - darbs nauda un viss
Nauris gan nav īsti mainījies, neizturēs viņš viņu ilgi
Darbs- šmotkas-nauds un viss,kam ta nauda,ja nav laimes
Slēpjas viņa aiz tā darba
15.04.2022 13:10 |
 
Reitings 1809
Reģ: 17.03.2022
Man tomēr šķiet amizanti,ka viņa cenšas vilkt L izmēra bikses, kaut gan pašos pirmsākumos teica,ka ja vajadzēs mamma uzšūs un izveidos visu tā lai derētu un izskatītos labi. Es saprotu,ka viņa ir staigājoša reklāma un neko citu kā tikai Tauriņu atsakās vilkt.Ja viņas mamma ir šuvēja, lai tak izveido ko jēdzīgu, lai izskatās eleganti! Kādēļ pa katrām varītēm ir jāpierāda,ka Tauriņa bikses un kostīmi noteikti der grūtniecēm?Ja cilvēki pērkas tur, tad arī turpinās to darīt neatkarīgi vai ir stāvoklī vai nē. Šobrīd vienkārši drausmīgi tas viss izskatās.
15.04.2022 13:11 |
 
Reitings 1231
Reģ: 14.01.2022
Anta2021 @ 15.04.2022 13:04
Nu nezinu gan. Saprotu, ka te visas komentētājas velk uz Miss Universe titulu, bet uzskatu, ka agrāk viņa bija ļoti glīta meitene. Nē, ne klasiskā skaistule, tomēr simpātiska un ar tādu šķelmīgu acu skatu.
Tagad… jā, ir traki ?

Vai ne?
Nav runa, ka viņai jāpretendē tur uz Miss universs vai vēl kādu titulu.
Dabiski simpātiska meitene/sieviete bija.
Pielabot lūpas nedaudz, nebūtu nekas slikts, bet kas tur ir tagad? Vai arī tie vēdekli no kuriem acīm ir iekaisums visu laiku un vienmēr izskatās, ka ir ciet acis
Tagad ir pēc 40 gadīgas krievu čūčalas, kam tikai nopirkt vēl kādu marmora sūdu..
15.04.2022 13:15 |
 
Reitings 2035
Reģ: 01.08.2021
Miss universe, tieši pretēji, es neesmu nez kāda skaistule, tieši tāpēc es pasaku, nebija viņa arī pirms tam skaistule, vienkārša, normāla izskata meitenes, un, tad? Es uzskatu, ka esmu dzīvē pietiekami tālu tikusi, bez skaistules izskata, neesmu skrējusi gulties zem skalpeļa tāpēc ka ir 75b krūtis, vai tāpēc ,ka draudzene izskatās labāk par mani. Elīna jau var būt nez kāda biznesmene, bet galviņā viņa ir ļoti sačakarēta, un tur noteikti vajag psihologa palīdzību. Viņa ne bauda dzīvi, ne savu augumu, ne savu izskatu, man viņas ir žēl...
15.04.2022 13:17 |
 
Reitings 90
Reģ: 11.04.2020
Es uzrakstīju, ka, lai nebūtu tāda problēma biksēm, iesaku nopirkt grūtnieču. Rezultātā - mani nobloķēja.
🤦‍♀️
15.04.2022 13:19 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits