Butterfly clothing

 
Reitings 302
Reģ: 07.11.2013
Sveikas! Vai kāda iepērkas pie Elīnas Didrihsones? Kāda kvalitāte drēbēm un esmu dzirdējusi, ka ļoti liels uzcenojums.
19.12.2018 11:13 |
 
Reitings 253
Reģ: 10.05.2021
Shayk @ 21.03.2022 20:26
Ar tadu kajstarpi legingus nevajag vilkt.

😀
Bet tās bikses drausmīgi izskatās tajā cirkšņu zonā. Fui, pretīgi. Ja viņa pamēģinātu grūtnieču drēbes, kas ir glītas, tad saprastu, ka uzspīlēt lielākas bildes ir neforši. Tas ko velk Elīna ne tuvu neatgādina skaistu un stilīgu grūtnieci.
21.03.2022 20:33 |
 
Reitings 1126
Reģ: 15.02.2022
Es vienīgā domāju, kāds viņai būs vēders pēc 4 mēnešiem? Vai tas filmēšanas leņķis ir pie vainas? 🙃
21.03.2022 20:47 |
 
Reitings 749
Reģ: 16.02.2022
Shayk @ 21.03.2022 20:26
Ar tadu kajstarpi legingus nevajag vilkt.

Jā, es arī skatos un brīnos, vai viņa neredz, kā izskatās? No pakaļas gan smuki. Tādā ziņā tai blondajai modelei galīgi dibens neizskatās glaimojoši.
Tumšā modele gan bija patīkams pārsteigums- reālajā IG izskatās pilnīgi citāda- dabiska. Bet Didras lapā perfekti atdarina Didru.
21.03.2022 20:54 |
 
Reitings 493
Reģ: 02.08.2020
21.03.2022 21:00 |
 
Reitings 498
Reģ: 20.11.2019
Es esmu divreiz bijusi stāvoklī, bet nesaprotu par kādu celiņu viņa runā? 😀 tip kad preses muskuļi iet uz sāniem, vai kas tur viņai noticis?
21.03.2022 21:06 |
 
Reitings 1126
Reģ: 15.02.2022
VIP @ 21.03.2022 21:06
Es esmu divreiz bijusi stāvoklī, bet nesaprotu par kādu celiņu viņa runā? ? tip kad preses muskuļi iet uz sāniem, vai kas tur viņai noticis?
viņai kaut kāda baltās līnijas trūce vai kas tamlīdzīgs. Rādīja vienreiz.
21.03.2022 21:11 |
 
Reitings 58
Reģ: 21.03.2019
BlackIcee @ 21.03.2022 18:59

Ēd viņa veselīgi, analīzes lieliskas. Vairs nedzer 7 kafijas dienā un neēd čipsus.
Sapratāt...?

Didri : “Ēdu tikpat daudz”
Arī Didri : kaloriju deficīts, samazināts svars
Jā, mēs neredzam ko viņa liek mutē, bet mēs redzam cik neveselīga viņa izskatās un ar to pietiek, lai analizētu izrietošo - neēd atbilstoši. Ķermenis ir spogulis tam ko liec mutē.
21.03.2022 21:31 |
 
Reitings 526
Reģ: 05.08.2021
Medža @ 21.03.2022 20:33
Tātad, stāstu, Nauri, Elīn.
Ir tādas speciālas jostas grūtniecēm, automašīnā, lai nespiež vēderu. Nopērciet, lūdzu, neesiet lohi.
Pieliku saitīti, jo gan jau daudz darba un tā : https://livaka.lv/produkti/drosibas-josta-grutniecei/
Mca,mca, bučuki! Xx

es nezinu, vai šis komentārs ir nopietni domāts, bet, ja nu kāda lasa - šīe drošības jostu pielikteņi NAV DROŠI. Vienīgais veids, kā droši mašīnā piesprādzēties, ir ar ražotāja mašinā ielikto drošības jostu, kas ir gājusi cauri visiem drošības testiem. Grūtniece vienkārši paliek jostas apakšējo daļu zem vēdera un sēž.
Šie visi pielikteņi ir kaut kādas šausmas, kas nav ne attiecīgi testēti, ne arī kaut kur sertificēti. Avārijas situācijā viņi tikai var radīt problēmas, jo mašīnas drošības josta tad var nenostrādāt tā, kā tā ir paredzēta un testēta.
Protams, Didrai jau poh**, jo viņa tāpat nesprādzējas, bet normālajiem cilvēkiem varbūt šis info noder.
21.03.2022 21:36 |
 
Reitings 2018
Reģ: 28.04.2019
*Cap @ 21.03.2022 19:23
Oj es arī jūtu līdzi tam personālam kas būs klāt dzemdībās ? jau dzirdu Elīnu sākām to cik slikti pret grūtniecēm izturas, kas tas par ēdienu, kādas slimnīcas telpas, utt

Par to gan es piekrītu. Rietumos dod bezlimita ēdienu māmiņām, restorāna menu, kas ir iekļauts cenā. Telpas skaistas, plašas, viss ir pieejams un iekļauts cenā - autiņbiksītes, paketes, salvetes, bērna dāvanu kaste ar pudelītēm, knupīti, mitrām salvetēm, pamperiem. Sanāk ka atliek tikai paņemt bērna drēbītes, un visu pārējo nodrošina slimnīca. Latvijā - mazas telpas, nedabūju lielo ģimenes palātu, ēdiens briesmīgs, bezgaršīgs, zīdaiņu porcija, mans 7. mēnešnieks ēd vairāk nekā to ko tur uz šķīvja uzliek, rupjas medmāsas.
21.03.2022 21:44 |
 
Reitings 2764
Reģ: 28.02.2022
BlackIcee @ 21.03.2022 21:00
galvenais jau, ka “smuki un rozā krāsiņa izvēlēta”, pēc elīnas vārdiem.😃
21.03.2022 21:45 |
 
Reitings 1126
Reģ: 15.02.2022
teberebe @ 21.03.2022 21:36

es nezinu, vai šis komentārs ir nopietni domāts, bet, ja nu kāda lasa - šīe drošības jostu pielikteņi NAV DROŠI. Vienīgais veids, kā droši mašīnā piesprādzēties, ir ar ražotāja mašinā ielikto drošības jostu, kas ir gājusi cauri visiem drošības testiem. Grūtniece vienkārši paliek jostas apakšējo daļu zem vēdera un sēž.
Šie visi pielikteņi ir kaut kādas šausmas, kas nav ne attiecīgi testēti, ne arī kaut kur sertificēti. Avārijas situācijā viņi tikai var radīt problēmas, jo mašīnas drošības josta tad var nenostrādāt tā, kā tā ir paredzēta un testēta.
Protams, Didrai jau poh**, jo viņa tāpat nesprādzējas, bet normālajiem cilvēkiem varbūt šis info noder.
kas vainas zviedru BeSafe?
Skatījos mājaslapā, tur pētījums tikai zviedru valodā pieejams, bet šķiet, ka var uzticēties ko viņi saka, vispār ņemot vērā Skandināvijas statisku satiksmes negadījumos.
Kāpēc tu raksti, ka tas jostas pozicionēšana ir nepareiza?
21.03.2022 21:51 |
 
Reitings 526
Reģ: 05.08.2021
Zinna @ 21.03.2022 21:51
kas vainas zviedru BeSafe?
Skatījos mājaslapā, tur pētījums tikai zviedru valodā pieejams, bet šķiet, ka var uzticēties ko viņi saka, vispār ņemot vērā Skandināvijas statisku satiksmes negadījumos.
Kāpēc tu raksti, ka tas jostas pozicionēšana ir nepareiza?

Tāpēc, ka mašīnām un drošības jostām ir konkrēti testi un prasības, pēc kuriem mašīnu ražotāji vadās. Uzliekot šo besafe vai jebkuru citu līdzīgu izstrādājumu, nav vairs garantijas, ka drošības josta nostrādās pareizi, kā tas paredzēts. Drošības jostas ir domātas tam, lai tu avārijas gadījumā nepārvērstos par lidojošu gaļas maisu, kas nekontrolēti kaut kur triecas un lai pasargātu valkātāju no nopietnām traumām.
Automašīnu izgatavotāji testē mašīnu drošību ar tām jostām, ar ko mašīna ir aprīkota. Šī besafe lieta var ietekmēt to, kā drošības josta nostrādā avārijas situācijā. Piemēram, josta nenostiepjas pietiekami strauji un spēcīgi, kā rezultātā tev vēders ielido stūrē vai pleci paslīd zem jostas, vai notiek kaut kas cits. Tāpēc vienmēr visdrošāk ir sprādzēties ar to jostu, kas ir mašīnā. Protams, ja ir kaut kādi nopietni iemesli, kas mašīnas jostu padara pilnībā nelietojamu, tad, protams, šis būs labāk nekā vispār nesprādzēties, bet daudz drošāk ir viņu vienkārši neizmantot.
Tas zviedru raksts runā par to, ka liela daļa grūtnieču neliek jostas pareizi, ko besafe atrisina, bet to var atrisināt arī vienkārši pareizi pozicionējot jostu.
21.03.2022 22:09 |
 
Reitings 984
Reģ: 09.08.2014
teberebe @ 21.03.2022 22:09

Tāpēc, ka mašīnām un drošības jostām ir konkrēti testi un prasības, pēc kuriem mašīnu ražotāji vadās. Uzliekot šo besafe vai jebkuru citu līdzīgu izstrādājumu, nav vairs garantijas, ka drošības josta nostrādās pareizi, kā tas paredzēts. Drošības jostas ir domātas tam, lai tu avārijas gadījumā nepārvērstos par lidojošu gaļas maisu, kas nekontrolēti kaut kur triecas un lai pasargātu valkātāju no nopietnām traumām.
Automašīnu izgatavotāji testē mašīnu drošību ar tām jostām, ar ko mašīna ir aprīkota. Šī besafe lieta var ietekmēt to, kā drošības josta nostrādā avārijas situācijā. Piemēram, josta nenostiepjas pietiekami strauji un spēcīgi, kā rezultātā tev vēders ielido stūrē vai pleci paslīd zem jostas, vai notiek kaut kas cits. Tāpēc vienmēr visdrošāk ir sprādzēties ar to jostu, kas ir mašīnā. Protams, ja ir kaut kādi nopietni iemesli, kas mašīnas jostu padara pilnībā nelietojamu, tad, protams, šis būs labāk nekā vispār nesprādzēties, bet daudz drošāk ir viņu vienkārši neizmantot.
Tas zviedru raksts runā par to, ka liela daļa grūtnieču neliek jostas pareizi, ko besafe atrisina, bet to var atrisināt arī vienkārši pareizi pozicionējot jostu.

Kaut kādās pretrunās pati jau aizgāji. Besafe josta noteikti nekādā veidā nevar negatīvi ietekmēt neko, tā tikai palīdz noturēt jostu zem vēdera.
21.03.2022 22:20 |
 
Reitings 526
Reģ: 05.08.2021
aija93 @ 21.03.2022 22:20

Kaut kādās pretrunās pati jau aizgāji. Besafe josta noteikti nekādā veidā nevar negatīvi ietekmēt neko, tā tikai palīdz noturēt jostu zem vēdera.

es saku to, ka viņa var ietekmēt to, kā pati drošības josta nostrādā avārijas situācijā, ja šis besafe ir piekabināts klāt.
21.03.2022 22:22 |
 
Reitings 984
Reģ: 09.08.2014
teberebe @ 21.03.2022 22:22

es saku to, ka viņa var ietekmēt to, kā pati drošības josta nostrādā avārijas situācijā, ja šis besafe ir piekabināts klāt.

Ja lieto pareizi besafe jostu, tad tur nekādas ietekmes nevar būt, jo jostai tāpat ir jābūt nospriegtai.
21.03.2022 22:32 |
 
Reitings 526
Reģ: 05.08.2021
aija93 @ 21.03.2022 22:32

Ja lieto pareizi besafe jostu, tad tur nekādas ietekmes nevar būt, jo jostai tāpat ir jābūt nospriegtai.

ja besafe izmaina jostas pozīciju vai "anchor points", tad nevar īsti teikt, ka tas neko neietekmē, jo tas vienkārši nav pienācīgi testēts. Neviens mašīnu ražotājs neiesaka tos pregnancy extenders lietot, jo šobrīd vēl nav pietiekami daudz drošības datu.
21.03.2022 22:39 |
 
Reitings 1126
Reģ: 15.02.2022
teberebe @ 21.03.2022 22:39

ja besafe izmaina jostas pozīciju vai "anchor points", tad nevar īsti teikt, ka tas neko neietekmē, jo tas vienkārši nav pienācīgi testēts. Neviens mašīnu ražotājs neiesaka tos pregnancy extenders lietot, jo šobrīd vēl nav pietiekami daudz drošības datu.
bet pārliekot jostu zem vēdera jau arī tiek izmainīta tās plānotā pozīcija, jo vispār jostai ir jābūt pozīcionētai pāri gurniem. Turklāt, grūtnieces parasti negrib, lai spiež, tāpēc nenospriego.
Manuprāt, tas ka trūkst Crash test, nenozīmē uzreiz, ka tas jostas pozicionētājs nestrādā..
Galējībās aizejot, tad grūtniecēm labāk vispār ar auto nebraukt, būs drošāk. 😁 Bet okej, domu saprotu, īsti nepārliecināja tā argumentācija.
21.03.2022 22:51 |
 
Reitings 526
Reģ: 05.08.2021
Zinna @ 21.03.2022 22:51
bet pārliekot jostu zem vēdera jau arī tiek izmainīta tās plānotā pozīcija, jo vispār jostai ir jābūt pozīcionētai pāri gurniem. Turklāt, grūtnieces parasti negrib, lai spiež, tāpēc nenospriego.
Manuprāt, tas ka trūkst Crash test, nenozīmē uzreiz, ka tas jostas pozicionētājs nestrādā..
Galējībās aizejot, tad grūtniecēm labāk vispār ar auto nebraukt, būs drošāk. ? Bet okej, domu saprotu, īsti nepārliecināja tā argumentācija.

nu diemžēl daudzas lietas ir dizainētas un testētas tikai uz vidēja auguma vīriešiem, tāpēc gan sievietēm, gan grūtniecēm bieži vien dažādas iekārtas un mēbeles īsti neder, bet nu tā jau ir plašāka mēroga diskusija 😁
par drošības jostām šobrīd pētījumi saka, ka vismaz statistiski visdrošāk grūtniecei ir izmantot mašīnā jau esošo jostu un palikt to "zem" vēdera
21.03.2022 23:01 |
 
Reitings 1126
Reģ: 15.02.2022
teberebe @ 21.03.2022 23:01

nu diemžēl daudzas lietas ir dizainētas un testētas tikai uz vidēja auguma vīriešiem, tāpēc gan sievietēm, gan grūtniecēm bieži vien dažādas iekārtas un mēbeles īsti neder, bet nu tā jau ir plašāka mēroga diskusija ?
par drošības jostām šobrīd pētījumi saka, ka vismaz statistiski visdrošāk grūtniecei ir izmantot mašīnā jau esošo jostu un palikt to "zem" vēdera
ok 😀
vai Didras gadījumā, vispār to jostu uzlikt. 😁
Man bail iedomāties, kā viņi bērnu pārvadās.
21.03.2022 23:12 |
 
10 gadi
Reitings 3434
Reģ: 25.05.2009
Nikai Lindei vajadzētu "iesist" Didrai biš smadzenes atpakaļ par veselīgo ēšanu savādāk Didra tik kladzina, ka veselīgos ēdienos ir maz kaloriju.
How about lasis, kur ir apmēram 200 kalorijas uz 100 gramiem, avokado (100 kalorijas uz 100 gramiem), turku zirņi (160 kalorijas uz 100 gramiem)? Didras listē šie visi ir neveselīgie ēdieni dēļ tā, ka tur ir vairāk par 11 kalorijām? Lai gan pieņemu, ka Didrai gan jau nav ne jausmas, kas ir turku zirņi, viņa zin tikai turku feikus!
21.03.2022 23:12 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits