Butterfly clothing

 
Reitings 302
Reģ: 07.11.2013
Sveikas! Vai kāda iepērkas pie Elīnas Didrihsones? Kāda kvalitāte drēbēm un esmu dzirdējusi, ka ļoti liels uzcenojums.
19.12.2018 11:13 |
 
Reitings 365
Reģ: 22.10.2021
Nav_vispar @ 28.01.2022 17:06
Nauris pa darba dienas vidu ieskrien mājās nomazgāties un brauc tālāk? Tīrība ir laba lieta, bet šis jau ir aizdomīgi.
Starp citu, atceros, ka kāda te minēja, ka Nauris ir Tinderī.
kas tur aizdomīgs? 😀 un Naura bildi jebkurš var ielikt tinderī
28.01.2022 17:27 |
 
10 gadi
Reitings 753
Reģ: 07.10.2010
Un Didrai sekotāji uzkāpuši no 91,8 uz 92
28.01.2022 17:28 |
 
Reitings 2041
Reģ: 21.11.2017
NeonsNeons @ 28.01.2022 17:13
Kas Naura ig notiek? Negribas šim sekot ??

Nekā jauna
28.01.2022 17:39 |
 
10 gadi
Reitings 2060
Reģ: 31.01.2012
blacke @ 28.01.2022 16:44

Nebija tā,ka viņa bija sen jau nolikusi tiesības, bet nebrauca pie stūres vienkārši ikdienā?

Varbūt arī bija tā. Toreiz tiešām likās, ka tikai mācās.
28.01.2022 17:44 |
 
Reitings 70
Reģ: 28.01.2022
Es ar pieregistrejos sodien sis "nagu saagas" sasutuma rezultata, lai ari lasu forumu jau sen. Publisks fui no manis ari!
Bet, kas mani drusku sasmidinaja vakar bija sis - skatijos Elinas reportazhu par Parizi, kur abi nosalusi didelnieki staiga apkart trenushkaas un gumijniekos un nav ko issti paradit (ka vienmer). Un tad paskatiijos Kachinjas reportaazhu par Maiami... Neesmu vinjas fane nu nemaz, bet reportaazha tomeer interesantaaka un garastaavokli uzlabojosha - spiid saule, skan muuzika, vinji prieciigi smaida, izbauda lidojumu un eedienu, meitas arii laimiigas, forsu mashiinu un apartamentus noiireejushi un atpuushas ar komfortu! Sekoju ari Virsniishiem un citiem celotaajiem, man pilniigi kauns palika par sitiem diviem nabaga Latvijas celjotaajiem, taada sajuuta, ka katra kapeika daargaaka par piedziivojumiem, labu eedienu un naktsmiitni.
Kaada milziiga atskiriiba, lai arii naudas abaam gimeneem noteikti pietiek.
28.01.2022 17:47 |
 
10 gadiPatīk
Reitings 4934
Reģ: 03.11.2012
blacke @ 28.01.2022 16:09

Man arī kas tāds palicis atmiņā, ka ir rādījusi savas tiesības. Storijos kaut ko toč runājusi par to ir,bet diezgan sen.

Man pat liekas, ka viņa nolika tiesības kopā ar savu tā laika labāko draudzeni, no Dobeles. Ja paskatās ļoti vecas Elīnas bildes, tad tur bija bildes gan ar to draudzeni, gan tiesībām. Iespējams, ka tās bildes vairs nav, bet kādreiz bija.
Interesanti, kur palika tā viņas sirdsdraudzene?
28.01.2022 17:54 |
 
10 gadiPatīk
Reitings 4934
Reģ: 03.11.2012
Un man jāsaka tā, Elīnas brauciens uz Parīzi ir parodija!
Nu cmon, mans ašais, viena vakara brauciens no Vācijas uz Luksemburgu bija interesantāks un baudāmāks nekā Elīnas ceļojumi kopā 😂
Goda vārds, lai gan ceļā pavadījām vairākas h un bijām tur uz vakara pusi, paspējām daudz ko apskatīt, safočēties, padzert kafiju vienā kafijas namā, iepirkties pāris šokolādes veikaliņos, aiziet uz restorānu , ne uz prastu ķīniešu ieskrietuvi!
Un varu pateikt, ka nebija tā, ka baigi piedomātu pie naudas tērēšanas/taupīšanas, bet neko daudz neiztērējām, lai gan tur nav lēti.
Elīn, ja tu kaut kur brauc, tad izbaudi, nevis visu laiku īdi, cik viss ir dārgi un ka vajag visu pa lēto! Es arī esmu taupīga pēc dabas , bet nu man gribas arī padzīvot to savu dzīvi 🙈😀
28.01.2022 18:04 |
 
10 gadi
Reitings 8124
Reģ: 29.09.2009
Es pat tik bieži nemazgājos kā vīrs! Elīn, ar nemazgāšanos nelepojas!
28.01.2022 18:14 |
 
Reitings 5974
Reģ: 14.02.2021
Tas, ka Elīna nemazgājas var redzēt, jo hmm vienas lokas jau 6 dienas 😅😅😅 par tiem pleķiem nemaz nerunājot 😅
28.01.2022 18:31 |
 
Patīk
Reitings 648
Reģ: 08.01.2021
Es vēlreiz uzmetu aci tiem skrīnšotiem par tām bērēm, un pateikšu tomēr savas domas. Manikīra meistare tur nav minējusi, ka vecmamma nomirusi, bet tikai to, ka jāiet uz bērēm. Bet uz bērēm jau var iet arī ja nomirst kaimiņienes vīra brālis, bijušais klasesbiedrs kurš nav satikts 15 gadus, vai kolēģa tēvs no iepriekšējās darba vietas. Ja viņas attiecības ar manikīri nav pārāk tuvas, tad arī neprasa , kas nomiris, un nav pienākums skriet izteikt līdzjūtību, jo aizgājis cilvēks X par kuru Elīnai nav ne jausmas.
Un nu Dzenīte vēl uz šo taisa haipu, kaut pati , no “sērām” fočē pupus un taisa stulbus tiktok video. Uz kurieni tā pasaule iet? Tagat visi ņemsim , apliksim grūtnieci, kura nav izteikusi līdzjūtību un gribēja tikt uz savu pierakstu, bet slavēsim Dzeni kura tup šrilankā, fočē pakaļu un pupus, un tēlo svēto govi, kamēr viņas ģimene kura plaikusi latvijā, organizē bēres, uz kurām pīļu lūpa pat nevar ierasties.
28.01.2022 18:48 |
 
Patīk
Reitings 11059
Reģ: 01.10.2016
Nu bet bēres vispār nav tā tēma, kur var būt diskusijas par kad ko kāpēc utt. Ir un viss, netiek strādāt un viss.
28.01.2022 18:50 |
 
Reitings 2664
Reģ: 26.01.2022
Nemierīgā @ 28.01.2022 18:48
Es vēlreiz uzmetu aci tiem skrīnšotiem par tām bērēm, un pateikšu tomēr savas domas. Manikīra meistare tur nav minējusi, ka vecmamma nomirusi, bet tikai to, ka jāiet uz bērēm. Bet uz bērēm jau var iet arī ja nomirst kaimiņienes vīra brālis, bijušais klasesbiedrs kurš nav satikts 15 gadus, vai kolēģa tēvs no iepriekšējās darba vietas. Ja viņas attiecības ar manikīri nav pārāk tuvas, tad arī neprasa , kas nomiris, un nav pienākums skriet izteikt līdzjūtību, jo aizgājis cilvēks X par kuru Elīnai nav ne jausmas.
Un nu Dzenīte vēl uz šo taisa haipu, kaut pati , no “sērām” fočē pupus un taisa stulbus tiktok video. Uz kurieni tā pasaule iet? Tagat visi ņemsim , apliksim grūtnieci, kura nav izteikusi līdzjūtību un gribēja tikt uz savu pierakstu, bet slavēsim Dzeni kura tup šrilankā, fočē pakaļu un pupus, un tēlo svēto govi, kamēr viņas ģimene kura plaikusi latvijā, organizē bēres, uz kurām pīļu lūpa pat nevar ierasties.

Kādā sakarā manikīra meistarei būtu savai klientei jāraksta kas viņai ir nomiris? WTF! Viņa informēja par faktu kā tādu, ka ir jāiet uz bērēm, lai Didrihsone prastu kaunu un neprasītos uz manikīru ne sestdien pēcpusdienā, ne svētdien. Pēc sarakstes jau var noprast, ka manikīre ir atcēlusi Elīnas pierakstu sākumā neminot faktu, ka ir jāiet uz bērēm. Pēc kā Didra sāka gausties, ka grib sestdien un papildus arī pedikīru uztaisīt, jo redz nākamās nedēļas laikā netikšot. Tad nu manikīre uzrakstījusi, ka ir jāiet uz bērēm un Didrihsonei pohuj kur viņai jāiet, viņai vajag netīros pirkstus salabot.
28.01.2022 19:19 |
 
10 gadi
Reitings 307
Reģ: 02.08.2009
Nemierīgā @ 28.01.2022 18:48
Es vēlreiz uzmetu aci tiem skrīnšotiem par tām bērēm, un pateikšu tomēr savas domas. Manikīra meistare tur nav minējusi, ka vecmamma nomirusi, bet tikai to, ka jāiet uz bērēm. Bet uz bērēm jau var iet arī ja nomirst kaimiņienes vīra brālis, bijušais klasesbiedrs kurš nav satikts 15 gadus, vai kolēģa tēvs no iepriekšējās darba vietas. Ja viņas attiecības ar manikīri nav pārāk tuvas, tad arī neprasa , kas nomiris, un nav pienākums skriet izteikt līdzjūtību, jo aizgājis cilvēks X par kuru Elīnai nav ne jausmas.
Un nu Dzenīte vēl uz šo taisa haipu, kaut pati , no “sērām” fočē pupus un taisa stulbus tiktok video. Uz kurieni tā pasaule iet? Tagat visi ņemsim , apliksim grūtnieci, kura nav izteikusi līdzjūtību un gribēja tikt uz savu pierakstu, bet slavēsim Dzeni kura tup šrilankā, fočē pakaļu un pupus, un tēlo svēto govi, kamēr viņas ģimene kura plaikusi latvijā, organizē bēres, uz kurām pīļu lūpa pat nevar ierasties.

Apbrīnoja vēlme visu laiku Elīnu aizstāvēt. Ok, varēja neizteikt līdzjūtību, bet tukšpaure varēja arī vairs neko nerakstīt. Pieklājības nepietika izteikt līdzjūtību un vēl tādā brīdī kko uz*irsa. Līdzjūtību var izteikt jebkurā gadījumā, tas ir tikai pieklājīgi, pat ja pēc tam cilvēks atbildētu, ka tas nebija tuvs cilvēks, tā vsm normāli cilvēki dara, Elīnai to ne vecāki, ne draudze nav iemācījusi.
28.01.2022 19:28 |
 
Reitings 870
Reģ: 05.05.2021
Vienalga kāds iemesls atcelt pierakstu no manikīres puses, shit happens un daudz ko nevar paredzēt pat visu izplānojot. Es ar nesaprotu kāpēc meistarei kaut kas vēl jāpaskaidro. Tika piedāvāti laiki nākošnedēļ, nevis pēc mēneša. Ja profilakse nevar pagaidīt pāris dienas, tad varbūt vērts padomāt vai nevajag iet biežāk uz profilaksi vai arī, ja nav laika, vai tos nagus vispār vajag…
Un kas būtu, ja Elīna atceltu no savas puses pierakstu? Diezvai meistarīte rakstītu - nē, nāc tagad, es ar Tevi rēķinos. Stulbums kaut kāds…
28.01.2022 19:31 |
 
Reitings 365
Reģ: 22.10.2021
Nemierīgā @ 28.01.2022 18:48
Es vēlreiz uzmetu aci tiem skrīnšotiem par tām bērēm, un pateikšu tomēr savas domas. Manikīra meistare tur nav minējusi, ka vecmamma nomirusi, bet tikai to, ka jāiet uz bērēm. Bet uz bērēm jau var iet arī ja nomirst kaimiņienes vīra brālis, bijušais klasesbiedrs kurš nav satikts 15 gadus, vai kolēģa tēvs no iepriekšējās darba vietas. Ja viņas attiecības ar manikīri nav pārāk tuvas, tad arī neprasa , kas nomiris, un nav pienākums skriet izteikt līdzjūtību, jo aizgājis cilvēks X par kuru Elīnai nav ne jausmas.
Un nu Dzenīte vēl uz šo taisa haipu, kaut pati , no “sērām” fočē pupus un taisa stulbus tiktok video. Uz kurieni tā pasaule iet? Tagat visi ņemsim , apliksim grūtnieci, kura nav izteikusi līdzjūtību un gribēja tikt uz savu pierakstu, bet slavēsim Dzeni kura tup šrilankā, fočē pakaļu un pupus, un tēlo svēto govi, kamēr viņas ģimene kura plaikusi latvijā, organizē bēres, uz kurām pīļu lūpa pat nevar ierasties.
tu ko nopietni? Meistarei vispār NAV nekāds pienākums paskaidrot, kāpēc nevar tajā dienā. Elīna pati piedāvāja vai nu sestdienu vai svētdienu. Un te cilvēks pat pateica iemeslu, kāpēc nevar. Un kāda starpība, kas ir nomiris. 🤦🏼‍♀️
28.01.2022 19:32 |
 
Reitings 870
Reģ: 05.05.2021
Un no Rīgas jābrauc uz Jūrmalu likt nagus, vai tad tiešām Rīgā, tuvāk mājām, meistaru trūkst?
28.01.2022 19:33 |
 
Reitings 870
Reģ: 05.05.2021
Elīnai nomainījušies pēdējā laikā visi meistari, diez kāds iemesls. Vai tik nav kā ar darbiniekiem un draugiem🙃
28.01.2022 19:35 |
 
Reitings 2664
Reģ: 26.01.2022
MjauMjau @ 28.01.2022 19:33
Un no Rīgas jābrauc uz Jūrmalu likt nagus, vai tad tiešām Rīgā, tuvāk mājām, meistaru trūkst?

Problēma varētu būt viņas pretīgajā raksturā. Viņai jau neviena drauga vairs nav, varbūt visas Rīgas manikīres no viņas jau atteikušās. Es personīgi, tādu sev kā klienti neņemtu, nekad nezini kādi sūdi no viņas puses tev uzlīs uz galvas.
28.01.2022 19:37 |
 
10 gadi
Reitings 626
Reģ: 29.01.2009
la femmina @ 28.01.2022 12:32
Nagi, mati, ragi utt. nav neatliekamās palīdzības gadījums! Kad cilvēki to sapratīs! Nav skaistumkopšanas darbiniekiem jaukā 24/7 365!! Ja kāda/kāds domā, ka tomēr ir jāstrādā tad jums nav viss ar kārtībā.

Cilvēkiem, kuriem finanses ir atkarīgas no izskata, tas ir eksistenciāli svarīgi.
Tas, ka atrodas meistares, kuras strādā par kapeikām, pie tam savā brīvajā laikā un vēl par to atvcainojas, ir cita lieta.
28.01.2022 20:03 |
 
Patīk
Reitings 11059
Reģ: 01.10.2016
Vienubrīd jau laikam bija aktuāli atrast meistari, kas pieņem bez sertifikāta. Varbūt nebija gatva arī iet kaut kur, kur maskā jāsēž 😑
28.01.2022 20:14 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits