Butterfly clothing

 
Reitings 302
Reģ: 07.11.2013
Sveikas! Vai kāda iepērkas pie Elīnas Didrihsones? Kāda kvalitāte drēbēm un esmu dzirdējusi, ka ļoti liels uzcenojums.
19.12.2018 11:13 |
 
Reitings 440
Reģ: 06.06.2021
Elīnai PĒKŠŅI interesē bērni. 😁
It īpaši, kad pašai nav. Streso par skolēnu siekalām. 😁
19.08.2021 20:25 |
 
Reitings 186
Reģ: 20.07.2021
Protams, Elīna tikko no Stambulas pa taisno uz veikalu, laikam Šlesers ieskatījis kārtējo aldziņu, jāskrien reklamēt Rimi.
Tiešām likas vienu brīdi ka viņai sāk veidoties sava personība bet tagad skaidrs, pa naudu kladzinās visu ko viņas tukšajā galviņā kāds cits ieliks. Nožēlojami.
19.08.2021 20:42 |
 
10 gadi
Reitings 6
Reģ: 11.08.2010
Iwannabeyourmaster @ 19.08.2021 20:05
#paldiesaināram par lētajiem lidojumiem, bet tā tak ir Latvija, kur atkal jānodod testi, jāmaksā un jāpačīkst, ka iešpļaut trauciņā ir kaut kas nenormāli grūts, kā rezultātā pēc tam 3 dienas jūtams, ka nodevi siekalu testu ?‍♀️?
Elīnīt, es pat 100%zinu ka lasi šo forumu (no diezgan tuviem kontaktiem nākusi šī informācija), es siekalu testu nododu katru nedēļu jau kopš pagāšā gada novembra un zini, tas ir pats vienkāršākais ko var izdarīt! Un bērniem skolās tas nekādas problēmas nesagādās!! Iešpļaut citam māk, bet analīžu trauciņā iešpļaut nemācēs? Muļķības. Paliec vienreiz gudra. ?‍♀️

Pilnīgi pareizi! Man arī ir bērni un, manuprāt, lēmumi, kas attiecas uz skolēniem šibrīd ir vieni no sakarīgākajiem, daudz labāk kā bija iepriekš - gadu sēdēt mājās. Reizi nedēļā iespļaut trauciņā nevienam nebūs problēmu.
Elīna bļauj tikai, lai kaut ko pabļautu, neizprotot neko.
20.08.2021 10:02 |
 
Patīk
Reitings 1410
Reģ: 10.05.2021
leily1 @ 20.08.2021 10:02

Pilnīgi pareizi! Man arī ir bērni un, manuprāt, lēmumi, kas attiecas uz skolēniem šibrīd ir vieni no sakarīgākajiem, daudz labāk kā bija iepriekš - gadu sēdēt mājās. Reizi nedēļā iespļaut trauciņā nevienam nebūs problēmu.
Elīna bļauj tikai, lai kaut ko pabļautu, neizprotot neko.

Un tagad izlasi savu komentāru velreiz, pagaidi pāris minūtītes un tev varbūt saslēgsies, kas notiks brīdī, ja kādam tas taču niecīgais testiņš izrādīsies pozitīvs.
20.08.2021 10:06 |
 
Reitings 11039
Reģ: 18.08.2014
Un tagad izlasi savu komentāru velreiz, pagaidi pāris minūtītes un tev varbūt saslēgsies, kas notiks brīdī, ja kādam tas taču niecīgais testiņš izrādīsies pozitīvs.

Nu kas notiks? Kā tavuprāt funkcionēja bērnudārzi šajā laikā? Vecākiem covid pozitīvs, vai audzinātājai covid pozitīvs - grupa karantīnā, vecāki apziņoti.
20.08.2021 10:17 |
 
Reitings 163
Reģ: 15.07.2021
Alishaaa @ 19.08.2021 13:30

Jums ir lieliska iespēja turpināt mācības mājās, ja siekalu nodošana un maskas uzvilkšana līdz klases durvīm tik ļoti apgrūtina. ?

Cik tieši stulbai ir jābūt, lai to uzrakstītu. Man personīgi nav grūti, te ir runa par bērniem. Bet okey, es saprotu, ka liela daļa vakcinēto paliek agresīvi un visu laiku tikai mēģina uzdirst tiem, kam vismaz loģiskā domāšana un informācijas filtrācija saglabājusies!
20.08.2021 10:57 |
 
Reitings 242
Reģ: 13.05.2021
antriits @ 20.08.2021 10:57

Cik tieši stulbai ir jābūt, lai to uzrakstītu. Man personīgi nav grūti, te ir runa par bērniem. Bet okey, es saprotu, ka liela daļa vakcinēto paliek agresīvi un visu laiku tikai mēģina uzdirst tiem, kam vismaz loģiskā domāšana un informācijas filtrācija saglabājusies!

A kad būs labi?
Attālinātās mācības? slikti, vecāki negrib sēdēt mājās mācīties ar bērnu, bērniem vajag socializēties!!
Mācîbas klatiene ar valsts apamksātiem(!) siekalu testiem? Slikti, ņirgāšanās par bērniem!
A kā būtu labi! Lūdzu, idejas!
Savadak visu laiku tiek kliegts, ja testi slikti, maskas sliktas, vakcīnas sliktas, mājās slikti, visur slikti
20.08.2021 11:01 |
 
Reitings 163
Reģ: 15.07.2021
Radler @ 20.08.2021 11:01

A kad būs labi?
Attālinātās mācības? slikti, vecāki negrib sēdēt mājās mācīties ar bērnu, bērniem vajag socializēties!!
Mācîbas klatiene ar valsts apamksātiem(!) siekalu testiem? Slikti, ņirgāšanās par bērniem!
A kā būtu labi! Lūdzu, idejas!
Savadak visu laiku tiek kliegts, ja testi slikti, maskas sliktas, vakcīnas sliktas, mājās slikti, visur slikti

Ideālais variants ir bērnus netestēt un nedalīt vakcinētajos un nevakcinētajos. Vismaz līdz 10 gadu vecumam. Nelikt skolā nēsāt maskas. Kas par absurdu, ka ārpus klases bez maskas un klasē ar masku NEVAKCINĒTIE. Masku likt nēsāt ķeksīša pēc bērnam ir vairāk kā stulbi, es priecājos, ka viss ir klātienē, bet nu pārspīlēt ar tiem ierobežojumiem arī nevajag. Jābūt reāliem. Ārpus tās klases un skolas tāpat visi čupojas, kāda maska un kāda vēl distance.
20.08.2021 11:03 |
 
Reitings 104
Reģ: 18.06.2015
antriits @ 20.08.2021 11:03

Ideālais variants ir bērnus netestēt un nedalīt vakcinētajos un nevakcinētajos. Vismaz līdz 10 gadu vecumam. Nelikt skolā nēsāt maskas. Kas par absurdu, ka ārpus klases bez maskas un klasē ar masku NEVAKCINĒTIE. Masku likt nēsāt ķeksīša pēc bērnam ir vairāk kā stulbi, es priecājos, ka viss ir klātienē, bet nu pārspīlēt ar tiem ierobežojumiem arī nevajag. Jābūt reāliem. Ārpus tās klases un skolas tāpat visi čupojas, kāda maska un kāda vēl distance.

Esmu ļoti pietuvināta darbam skolā. Rīgā pēc izglītības departamenta vadlīnijām visās Rīgas skolās pagaidām vienotas vadlīnijas - ja VIEN KLASĒ IR KAUT VIENS SKOLĒNS, kuram nav sertifikāts, mācību telpā MASKAS LIETO VISA KLASE, izņemot pedagogu (ja viņš vakcinēts, masku var nevilkt, ja nav - arī velk).
Ārpus klases telpām - gaiteņos, garderobē, ēdnīcā, maskas nēsā VISI - gan skolēni, gan pedagogi, gan tehniskie darbinieki.
20.08.2021 11:23 |
 
Reitings 104
Reģ: 18.06.2015
Mārlija @ 20.08.2021 11:23

Esmu ļoti pietuvināta darbam skolā. Rīgā pēc izglītības departamenta vadlīnijām visās Rīgas skolās pagaidām vienotas vadlīnijas - ja VIEN KLASĒ IR KAUT VIENS SKOLĒNS, kuram nav sertifikāts, mācību telpā MASKAS LIETO VISA KLASE, izņemot pedagogu (ja viņš vakcinēts, masku var nevilkt, ja nav - arī velk).
Ārpus klases telpām - gaiteņos, garderobē, ēdnīcā, maskas nēsā VISI - gan skolēni, gan pedagogi, gan tehniskie darbinieki.

LĪdz ar to - diža dalīšana jau nebūs. JO, DIEZIN NU VAI, sākot ar 12 gadu vecumu klasē bērniem būs 100% vakcinācija.
20.08.2021 11:25 |
 
Reitings 4882
Reģ: 19.09.2016
antriits @ 20.08.2021 11:03

Ideālais variants ir bērnus netestēt un nedalīt vakcinētajos un nevakcinētajos. Vismaz līdz 10 gadu vecumam. Nelikt skolā nēsāt maskas. Kas par absurdu, ka ārpus klases bez maskas un klasē ar masku NEVAKCINĒTIE. Masku likt nēsāt ķeksīša pēc bērnam ir vairāk kā stulbi, es priecājos, ka viss ir klātienē, bet nu pārspīlēt ar tiem ierobežojumiem arī nevajag. Jābūt reāliem. Ārpus tās klases un skolas tāpat visi čupojas, kāda maska un kāda vēl distance.

Tev šķiet, ka bērni nevar pārnesāt covidu? Man meitai bērnudārza grupiņā bija covids. Tie bērni, kas saslima, aplipināja savus pieaugušos ģimenes locekļus. Vienai mammai vēl tagad visa veselība dēļ tā covida pilnīgā p***. Kāds pamatojums Taviem ieteikumiem ir?
Manai meitai vispār ar to nav problēmu. Ja vajag iet uz testu un masku pati ziemā prasīja vilkt veikalos un tramvajā, kaut pēc vecuma nebūtu jāvelk. Viss nāk no ģimenes, bērni ir vecāku spogulis. Ja vecāki iemāca, ka maska ir sūds un tāds covids vispār tak nav, tad bērni domās to pašu.
20.08.2021 11:27 |
 
Reitings 163
Reģ: 15.07.2021
Nav_vispar @ 20.08.2021 11:27

Tev šķiet, ka bērni nevar pārnesāt covidu? Man meitai bērnudārza grupiņā bija covids. Tie bērni, kas saslima, aplipināja savus pieaugušos ģimenes locekļus. Vienai mammai vēl tagad visa veselība dēļ tā covida pilnīgā p***. Kāds pamatojums Taviem ieteikumiem ir?
Manai meitai vispār ar to nav problēmu. Ja vajag iet uz testu un masku pati ziemā prasīja vilkt veikalos un tramvajā, kaut pēc vecuma nebūtu jāvelk. Viss nāk no ģimenes, bērni ir vecāku spogulis. Ja vecāki iemāca, ka maska ir sūds un tāds covids vispār tak nav, tad bērni domās to pašu.

Pati jau pasaki priekšā, ka lec no vienas galējības otrā. Nevienā brīdī neteicu, ka maska ir sūds, lai saņemtu netiešu nosodījumu, ka bērni ir vecāku spogulis. Es izvairos ieslīgt dziļās diskusījās ar agresīvi noskaņotiem cilvēkiem. Man ir savs viedoklis, neredzu vajadzību par to Jums atskaitīties detaļās, ja tas nesakrīt ar jūsējo!
20.08.2021 11:56 |
 
Patīk
Reitings 11059
Reģ: 01.10.2016
antriits @ 20.08.2021 11:56

Pati jau pasaki priekšā, ka lec no vienas galējības otrā. Nevienā brīdī neteicu, ka maska ir sūds, lai saņemtu netiešu nosodījumu, ka bērni ir vecāku spogulis. Es izvairos ieslīgt dziļās diskusījās ar agresīvi noskaņotiem cilvēkiem. Man ir savs viedoklis, neredzu vajadzību par to Jums atskaitīties detaļās, ja tas nesakrīt ar jūsējo!

Šobrīd vienkārši izskatās, ka Tev aptrūkās argumentu, jo līdzšinējie izrādījās nepatiesi.
20.08.2021 12:01 |
 
Reitings 163
Reģ: 15.07.2021
Lula @ 20.08.2021 12:01

Šobrīd vienkārši izskatās, ka Tev aptrūkās argumentu, jo līdzšinējie izrādījās nepatiesi.

Vispār jau ieslēdz loģisko domāšanu un neesi tik aprobežota, iespējams pamanīsi arī ko tālāk par savu šauro viedokli!
20.08.2021 12:05 |
 
Reitings 163
Reģ: 15.07.2021
Jūs laikam esat cilvēks, kurš dzīvo kastē visu pandēmijas laiku. Bērni ārpus skolas visi satiekās BEZ maskām, līdz ar to aplipināt tāpat par viens otru, ja ne klasē, kad sēž ar maskām, tad pēc stundām, kad maskas norauj un bariņā visi aiziet. Es saprastu masku jēgu lietot tikai tad, ja tas tiešām strādātu, nevis būtu ķeksīša pēc.
Jūs droši sēdiet savā kastē ar savu viedokli un nebrūciet ar to virsū normāliem cilvēkiem :D
20.08.2021 12:08 |
 
10 gadiPatīk
Reitings 2450
Reģ: 20.07.2013
antriits @ 20.08.2021 10:57

Cik tieši stulbai ir jābūt, lai to uzrakstītu. Man personīgi nav grūti, te ir runa par bērniem. Bet okey, es saprotu, ka liela daļa vakcinēto paliek agresīvi un visu laiku tikai mēģina uzdirst tiem, kam vismaz loģiskā domāšana un informācijas filtrācija saglabājusies!
Kas tieši tur ir stulbs? Stulbi ir īdēt cik viss slikti. Cik laiks jau pagājis šajā covid burbulī, būtu jau tā kā jāpierod. Gribi-dari, negribi - nedari. Easy
20.08.2021 12:55 |
 
10 gadiPatīk
Reitings 2450
Reģ: 20.07.2013
Mārlija @ 20.08.2021 11:23

Esmu ļoti pietuvināta darbam skolā. Rīgā pēc izglītības departamenta vadlīnijām visās Rīgas skolās pagaidām vienotas vadlīnijas - ja VIEN KLASĒ IR KAUT VIENS SKOLĒNS, kuram nav sertifikāts, mācību telpā MASKAS LIETO VISA KLASE, izņemot pedagogu (ja viņš vakcinēts, masku var nevilkt, ja nav - arī velk).
Ārpus klases telpām - gaiteņos, garderobē, ēdnīcā, maskas nēsā VISI - gan skolēni, gan pedagogi, gan tehniskie darbinieki.
Šis pats modelis ir arī daudzās darba vietās. Un vakcinētie tāpat nesā maskas.
20.08.2021 12:57 |
 
10 gadiPatīk
Reitings 2450
Reģ: 20.07.2013
antriits @ 20.08.2021 12:08
Jūs laikam esat cilvēks, kurš dzīvo kastē visu pandēmijas laiku. Bērni ārpus skolas visi satiekās BEZ maskām, līdz ar to aplipināt tāpat par viens otru, ja ne klasē, kad sēž ar maskām, tad pēc stundām, kad maskas norauj un bariņā visi aiziet. Es saprastu masku jēgu lietot tikai tad, ja tas tiešām strādātu, nevis būtu ķeksīša pēc.
Jūs droši sēdiet savā kastē ar savu viedokli un nebrūciet ar to virsū normāliem cilvēkiem :D
Šķiet, ka kastē dzīvo tu :D Viss tevis aprakstītais notiek ari pieaugušo starpā. Par to tev nav nekas sakākms? Jeb vnk atnāci pačīkstēt? :D ar ko pēkšņi bērns atšķiras no pieaugušā - dēļ vecuma? Cilvēks paliek cilvēks.
20.08.2021 13:00 |
 
Reitings 104
Reģ: 18.06.2015
antriits @ 20.08.2021 11:56

Pati jau pasaki priekšā, ka lec no vienas galējības otrā. Nevienā brīdī neteicu, ka maska ir sūds, lai saņemtu netiešu nosodījumu, ka bērni ir vecāku spogulis. Es izvairos ieslīgt dziļās diskusījās ar agresīvi noskaņotiem cilvēkiem. Man ir savs viedoklis, neredzu vajadzību par to Jums atskaitīties detaļās, ja tas nesakrīt ar jūsējo!

Vari, lūdzu, sniegt kaut 2 priekšlikumus, KĀ BŪTU jādara, TAVUPRĀT..kas ir jāievieš, kā ieviesīs, kas ieviesīs utt...
Liela daļa ir gudri kritizēt, bet kad jautā konstruktīvus priekšlikumus no personas - tad it atrunas, ka es jau neesmu valdība, es jau neesmu tas, kam jādomā utt...
20.08.2021 13:00 |
 
10 gadiPatīk
Reitings 2450
Reģ: 20.07.2013
Ja parēķinam pēc diskusijām, tad antriits bērns ir bērnudārznieks, tāpēc nesaprotu par ko vispār cepies. Slikta diena un 5 kapeikas jāiebāž ?
20.08.2021 13:05 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits