Butterfly clothing

 
Reitings 302
Reģ: 07.11.2013
Sveikas! Vai kāda iepērkas pie Elīnas Didrihsones? Kāda kvalitāte drēbēm un esmu dzirdējusi, ka ļoti liels uzcenojums.
19.12.2018 11:13 |
 
Reitings 8519
Reģ: 05.07.2020
Ļaunums @ 22.04.2023 10:58
Pēc vakardienas story ar Kristīni varēja saprast, ka didri taisās uz Dubaiju, jo Kristīnei pāris dienas bija story, ka viņa girb Dzimšanas dienā izlekt ar izpletni tur.? un didra vēl uzsmēja, ka abas būs vienā valstī.
Nez kur mazo Džī liks?
Man liekas viņa teica, ka Dž arī brauks līdzi.
22.04.2023 21:28 |
 
Patīk
Reitings 15847
Reģ: 12.07.2022
Spanic @ 22.04.2023 11:13
Es pagaidām dzīvoju mazpilsētā, un goda vārds, jauniešu vidū neesmu redzējusi nevienai mugurā poļu drēbes, vai tādā stilā kā Butterfly. Pārsvarā firmas Jordan, Nike, Adidas utt. Es nezinu kas ir tas kontingents, kas pērk Elīnas drēbes, bet mazpilsētas jaunieši tie noteikti nav. Jauniešiem drīzāk gribas izlekt ar dārgām drēbēm, nevis ar poļu lupatām. Piedevām, vēl viens fakts, pati eju uz vietējo humpalu veikalu, un tieši tur visvairāk redzu jauniešus.

Tagad jauniešiem tāds stils, ka humpalās mierīgi var ieķert visu aktuālo- daudz kas atgriezies modē. Un arī tās pašas Nike, Adidas drēbes pa kapeikām.
Elīnas izstrādājumi tiešām der tikai babenēm ap 20 mazpilsētā.
22.04.2023 19:39 |
 
Reitings 10736
Reģ: 22.12.2022
NIKOLAA @ 22.04.2023 15:16

Jauniešiem topā pavisam cita stila džinsi, dzīvoju Mārupē un te nevienu neesmu butetflay stila drēbēs redzējusi ?

Vai ne? Jauniešiem vajag koriģējošās apenes? Un info par pieniņu?
22.04.2023 19:33 |
 
10 gadi
Reitings 1336
Reģ: 01.08.2012
Ausmas tante @ 22.04.2023 19:17

Man patīk Anna, tieši vienu dienu gribēju nākt ierakstīt, ka it kā Elīnas draudzene, bet liekas pilnīgs pretstats. Parāda, ka bērnkopību ar darbu var apvienot. Protams, gan jau tur ir omes un aukles, bet ne jau 24/7. Pie ārstiem ved pati, liekas ieinteresēta ar bērniem saistītajās lietās. Tās plikās galvas arī mani nedaudz nošokēja, bet es esmu viņai rakstījusi un viņa ņem vērā teikto.
nu kulbā jau arī baigi nepūš, pie tam šodien ir silts. Man ar Anna liekas jauka, nu vismaz attiecībā uz bērniem.
22.04.2023 19:32 |
 
Reitings 839
Reģ: 18.01.2023
123annna @ 22.04.2023 17:47
Kā jums patik Anna no Annas perles? ?
Lepni atrāda, ka berni bez cepurēm vēja laikā un garajas pastaigās gul auto kreslinos. Iedvesmojoši un cik daudzi domā, ka tas ir ok? ?
Pec tam pati īd instagram, ka meitenes negul un raud.
Bet ko tur brinities, didrihsonu draudzene. Uz viena viļņa.

Man patīk Anna, tieši vienu dienu gribēju nākt ierakstīt, ka it kā Elīnas draudzene, bet liekas pilnīgs pretstats. Parāda, ka bērnkopību ar darbu var apvienot. Protams, gan jau tur ir omes un aukles, bet ne jau 24/7. Pie ārstiem ved pati, liekas ieinteresēta ar bērniem saistītajās lietās. Tās plikās galvas arī mani nedaudz nošokēja, bet es esmu viņai rakstījusi un viņa ņem vērā teikto.
22.04.2023 19:17 |
 
Reitings 4916
Reģ: 05.07.2022
123annna @ 22.04.2023 17:47
Kā jums patik Anna no Annas perles? ?
Lepni atrāda, ka berni bez cepurēm vēja laikā un garajas pastaigās gul auto kreslinos. Iedvesmojoši un cik daudzi domā, ka tas ir ok? ?
Pec tam pati īd instagram, ka meitenes negul un raud.
Bet ko tur brinities, didrihsonu draudzene. Uz viena viļņa.
Jo Anna ir kārtējā fake mammīte,kam tie bērni prieks ig vajadzīgi. Stulba maita viņa ir nekas vairāk . Ja savu labumu neredzes pat pirkstu nepakustinas, bernus jau arī tikai ig dēļ vajadzeja ne pati gribēja ,tā teikt darba vajadzībām. ( Zinu viņu personīgi)
22.04.2023 19:08 |
 
Reitings 686
Reģ: 23.03.2020
123annna @ 22.04.2023 17:47
Kā jums patik Anna no Annas perles? ?
Lepni atrāda, ka berni bez cepurēm vēja laikā un garajas pastaigās gul auto kreslinos. Iedvesmojoši un cik daudzi domā, ka tas ir ok? ?
Pec tam pati īd instagram, ka meitenes negul un raud.
Bet ko tur brinities, didrihsonu draudzene. Uz viena viļņa.

Nezinu kas tas par trendu,bet arī Stužukas bērns ir bez cepurītes,protams,neviens jau nesaka,ka jāvelk pižiku,bet nu plāna kokvilnas cepurīte derētu😀 It kā jau vienalga,bet pavasaris ir viltīgs.
22.04.2023 18:39 |
 
Reitings 1652
Reģ: 11.04.2015
Mellenite @ 22.04.2023 18:16
tie diemžēl ir rati ar kulbu nevis autokreslini.

Jurmālā bija ar autokresliem 😊
22.04.2023 18:37 |
 
Reitings 246
Reģ: 20.01.2022
123annna @ 22.04.2023 17:47
Kā jums patik Anna no Annas perles? ?
Lepni atrāda, ka berni bez cepurēm vēja laikā un garajas pastaigās gul auto kreslinos. Iedvesmojoši un cik daudzi domā, ka tas ir ok? ?
Pec tam pati īd instagram, ka meitenes negul un raud.
Bet ko tur brinities, didrihsonu draudzene. Uz viena viļņa.
tie diemžēl ir rati ar kulbu nevis autokreslini.
22.04.2023 18:16 |
 
Reitings 1652
Reģ: 11.04.2015
Kā jums patik Anna no Annas perles? 🤡
Lepni atrāda, ka berni bez cepurēm vēja laikā un garajas pastaigās gul auto kreslinos. Iedvesmojoši un cik daudzi domā, ka tas ir ok? 🤓
Pec tam pati īd instagram, ka meitenes negul un raud.
Bet ko tur brinities, didrihsonu draudzene. Uz viena viļņa.
22.04.2023 17:47 |
 
Reitings 270
Reģ: 13.01.2023
NIKOLAA @ 22.04.2023 15:16

Jauniešiem topā pavisam cita stila džinsi, dzīvoju Mārupē un te nevienu neesmu butetflay stila drēbēs redzējusi ?

Vo Vo, man meita iet Angļu ģimnāzijā, no rīta vedot nevienu jaunieti tāda stila neredzēs. Modē ir brīvais stils, plati džinsi, džemperi, labi firmas apavi. Man prieks arī, ka lēnām mākslīgais skaistums vairs nav aktualitāte jauniešu vidū.
22.04.2023 17:18 |
 
Reitings 697
Reģ: 13.05.2022
mazaskudra @ 22.04.2023 07:57
Un par LV pilsētām runājot. Rīgā dzīvojošām meitenēm ir iespēja uz katra stūra nopirkt sev apģērbu. Ieej jebkurā veikalā un citreiz pat lētāk nekā kkādā Butterfly. Ārpus Rīgas tā nav.
Es arī nāku no mazākas pilsētas un tur ir viens poļu apģērbu veikals un tur ir apģērbs tikai 40+ dāmām. Lai jauniete kaut ko tur atrastu izņemot kkādu šalli... nu neiespējami. Protams ir iespēja pasūtīt un te arī nāk Didrihsone ar savu Butterfly un omnivu par brīvu.
+ apģērbs ko viņi pārdod ir gan košs, gan pamanāms, gan ir arī kāds ''bāzes'' apģērba gabals. Un jaunām meitenēm baigi kvalitāte neinteresē. Fast fashion. Plus ja viņai seko, viņa un viņas lupatas vienmēr ir instagramā deguna priekšā. Un jaunietēm patiesībā pilnīgi pie vienas vietas kā viņa attiecas pret savu bērnu vai ģimeni vai viņas citi prikoli. Tās kuras ir pieaugušākas dzīvē, tādas lietas pamana. Ka kaut kas neiet kopā. Un sāk sekot līdzi tam ko viņa runā un sāk redzēt cauri tam visam bullshitam.

Jaunieši pērkas abotyou, zalando utt. + labprāt humpalas ķemmē, Rīgas bodēs vecas kolekcijas un principā daudz dārgāk kā minētajos internetveikalos
22.04.2023 15:19 |
 
Reitings 697
Reģ: 13.05.2022
mazaskudra @ 22.04.2023 12:44

Butterfly drēbes baigi nav ikdienā nēsājamas. Un tās kuras ir - džinsi, vai bikses kopumā, kaut kādas jakas, nu tās basic lietas, jau baigi acīs nelec uz ielas, ka tas ir no butterfly. Tās lietas, kas lec acīs un ko var pateikt, ka buķiks, reti kura meiča vilks katru dienu.
Pat ja man būtu kāda no tām kleitām, es tāpat katru dienu viņu nevilktu, lai cik man viņa patiktu.
Tāpēc, pēc tā, ka itkā nav redzētas uz ielas tās Butterfly drēbes, nenozīmē, ka viņas nepērk.
Man jau arī bija vienu laiku doma, ka gan jau ka muld viņi, ka to pasūtījumu ir tik daudz, bet patiesībā... paskaties piemēram Elīnai zem kāda no insta postiem komentāros. Tik daudz cilvēkiem viņa un tas viņas fufelis patīk, tas ir ārprāts. Un vēl joprojām redzu ik pa laikam instagrama storijus no meičām ar butterfly kastīti un paldies @didrihsoneeeeeeeeee ?

Jauniešiem topā pavisam cita stila džinsi, dzīvoju Mārupē un te nevienu neesmu butetflay stila drēbēs redzējusi 🤣
22.04.2023 15:16 |
 
Patīk
Reitings 30232
Reģ: 12.10.2022
Ļaunums @ 22.04.2023 10:58
Pēc vakardienas story ar Kristīni varēja saprast, ka didri taisās uz Dubaiju, jo Kristīnei pāris dienas bija story, ka viņa girb Dzimšanas dienā izlekt ar izpletni tur.? un didra vēl uzsmēja, ka abas būs vienā valstī.
Nez kur mazo Džī liks?
Elīna jau minēja, ka būs darba brauciens uz ilgāku laiku, laikam 10+ dienas. Dž būs līdzi. Aukle droši vien arī :D
22.04.2023 12:47 |
 
Reitings 3222
Reģ: 06.07.2022
Spanic @ 22.04.2023 11:13
Es pagaidām dzīvoju mazpilsētā, un goda vārds, jauniešu vidū neesmu redzējusi nevienai mugurā poļu drēbes, vai tādā stilā kā Butterfly. Pārsvarā firmas Jordan, Nike, Adidas utt. Es nezinu kas ir tas kontingents, kas pērk Elīnas drēbes, bet mazpilsētas jaunieši tie noteikti nav. Jauniešiem drīzāk gribas izlekt ar dārgām drēbēm, nevis ar poļu lupatām. Piedevām, vēl viens fakts, pati eju uz vietējo humpalu veikalu, un tieši tur visvairāk redzu jauniešus.

Butterfly drēbes baigi nav ikdienā nēsājamas. Un tās kuras ir - džinsi, vai bikses kopumā, kaut kādas jakas, nu tās basic lietas, jau baigi acīs nelec uz ielas, ka tas ir no butterfly. Tās lietas, kas lec acīs un ko var pateikt, ka buķiks, reti kura meiča vilks katru dienu.
Pat ja man būtu kāda no tām kleitām, es tāpat katru dienu viņu nevilktu, lai cik man viņa patiktu.
Tāpēc, pēc tā, ka itkā nav redzētas uz ielas tās Butterfly drēbes, nenozīmē, ka viņas nepērk.
Man jau arī bija vienu laiku doma, ka gan jau ka muld viņi, ka to pasūtījumu ir tik daudz, bet patiesībā... paskaties piemēram Elīnai zem kāda no insta postiem komentāros. Tik daudz cilvēkiem viņa un tas viņas fufelis patīk, tas ir ārprāts. Un vēl joprojām redzu ik pa laikam instagrama storijus no meičām ar butterfly kastīti un paldies @didrihsoneeeeeeeeee 🥳
22.04.2023 12:44 |
 
Patīk
Reitings 30232
Reģ: 12.10.2022
Mana pirmā domā par tiem paklājiem un #patimaksāju - ko var d*rst atkal. Šādi nevar sanākt arī nepatikšanas tai, kura izgatavo tos paklājus, ja ir aiz muguras noruna, ka liks, ka pati it kā maksā?
22.04.2023 12:39 |
 
Reitings 3059
Reģ: 29.12.2022
Spanic @ 22.04.2023 11:15
pati sev mīnusiņu netīšām uzspiedu?
jā, bieži tā notiek. Kad es izteicu priekšlikumu viņiem to izlabot,saņēmu atbildi,ka uztaisīs lielāku atstarpi starp like un dislike 😅
22.04.2023 12:32 |
 
10 gadi
Reitings 1165
Reģ: 18.08.2011
Spanic @ 22.04.2023 11:13
Es pagaidām dzīvoju mazpilsētā, un goda vārds, jauniešu vidū neesmu redzējusi nevienai mugurā poļu drēbes, vai tādā stilā kā Butterfly. Pārsvarā firmas Jordan, Nike, Adidas utt. Es nezinu kas ir tas kontingents, kas pērk Elīnas drēbes, bet mazpilsētas jaunieši tie noteikti nav. Jauniešiem drīzāk gribas izlekt ar dārgām drēbēm, nevis ar poļu lupatām. Piedevām, vēl viens fakts, pati eju uz vietējo humpalu veikalu, un tieši tur visvairāk redzu jauniešus.
pati sev mīnusiņu netīšām uzspiedu😂
22.04.2023 11:15 |
 
10 gadi
Reitings 1165
Reģ: 18.08.2011
mazaskudra @ 22.04.2023 07:57
Un par LV pilsētām runājot. Rīgā dzīvojošām meitenēm ir iespēja uz katra stūra nopirkt sev apģērbu. Ieej jebkurā veikalā un citreiz pat lētāk nekā kkādā Butterfly. Ārpus Rīgas tā nav.
Es arī nāku no mazākas pilsētas un tur ir viens poļu apģērbu veikals un tur ir apģērbs tikai 40+ dāmām. Lai jauniete kaut ko tur atrastu izņemot kkādu šalli... nu neiespējami. Protams ir iespēja pasūtīt un te arī nāk Didrihsone ar savu Butterfly un omnivu par brīvu.
+ apģērbs ko viņi pārdod ir gan košs, gan pamanāms, gan ir arī kāds ''bāzes'' apģērba gabals. Un jaunām meitenēm baigi kvalitāte neinteresē. Fast fashion. Plus ja viņai seko, viņa un viņas lupatas vienmēr ir instagramā deguna priekšā. Un jaunietēm patiesībā pilnīgi pie vienas vietas kā viņa attiecas pret savu bērnu vai ģimeni vai viņas citi prikoli. Tās kuras ir pieaugušākas dzīvē, tādas lietas pamana. Ka kaut kas neiet kopā. Un sāk sekot līdzi tam ko viņa runā un sāk redzēt cauri tam visam bullshitam.
Es pagaidām dzīvoju mazpilsētā, un goda vārds, jauniešu vidū neesmu redzējusi nevienai mugurā poļu drēbes, vai tādā stilā kā Butterfly. Pārsvarā firmas Jordan, Nike, Adidas utt. Es nezinu kas ir tas kontingents, kas pērk Elīnas drēbes, bet mazpilsētas jaunieši tie noteikti nav. Jauniešiem drīzāk gribas izlekt ar dārgām drēbēm, nevis ar poļu lupatām. Piedevām, vēl viens fakts, pati eju uz vietējo humpalu veikalu, un tieši tur visvairāk redzu jauniešus.
22.04.2023 11:13 |
 
Reitings 321
Reģ: 04.03.2020
Pēc vakardienas story ar Kristīni varēja saprast, ka didri taisās uz Dubaiju, jo Kristīnei pāris dienas bija story, ka viņa girb Dzimšanas dienā izlekt ar izpletni tur.😅 un didra vēl uzsmēja, ka abas būs vienā valstī.
Nez kur mazo Džī liks😄
22.04.2023 10:58 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits