Butterfly clothing

 
Reitings 302
Reģ: 07.11.2013
Sveikas! Vai kāda iepērkas pie Elīnas Didrihsones? Kāda kvalitāte drēbēm un esmu dzirdējusi, ka ļoti liels uzcenojums.
19.12.2018 11:13 |
 
Reitings 4172
Reģ: 13.08.2023
CallMeAnnika @ 04.03.2024 16:02
450 cilvēki? Tikai nevajag melot. Ja saskaita krēslus lejā, tie ir + - 185, viņas storijā varēja redzēt. Noapaļosim uz 200 + VIP zona. Tie ir maksimāli 300 cilvēki.
Un Elīna atkal sapinas savos melos, ja no sākuma palaida tirgot 400 biļetes kopā, pēc tam paziņoja, ka no 500 biļetēm samazinās uz 400, bet tad beigās ir 450 vietas aizpildītas.
Kā tādu meli var iet klausīties?
Nu, ja redze dubultojas, tad jau viss ir iespējams 😂😅
04.03.2024 16:23 |
 
Patīk
Reitings 30230
Reģ: 12.10.2022
Yololo @ 03.03.2024 20:23
Cik neizglītoa priekšniece, tik neizglītoti un stulbi darbinieki, un tik pat stulbi arī iet uz to saucamo autorpasākumu ? linkā video, kur darbiniece “liek konfliktus” - kā runā tā raksta…
https://failiem.lv/u/3v29ar2t92
Un Annemarija ar Modžo. :D
04.03.2024 16:15 |
 
Patīk
Reitings 30230
Reģ: 12.10.2022
chihiro @ 03.03.2024 17:00

Visi, kuri dzīvo mājās, ir bagāti? Neredzēju to māju vai storijus, bet šis tāds jocīgs pieņēmums, jo ļoti daudzi dzīvo privātmājas, bet tās ir vecas, ar daudz problēmām utt.un tādu nopirkt arī var būt mazāk dārgi kā labāku dzīvokli.
Nē, nav, bet mans secinājums atsaucās uz Elīnas daudzreiz stāstīto, ka dzīvoja nabadzībā un nevarēja atļauties nopirkt to, ko citi. Un to, kā viņu nākošajā dienā pēc izlaiduma izmeta no mājām, jo viņa tagad ir pieaugusi un vecākiem vairs nav jāuztur viena lieka mute. Un ar šādiem vārdiem viņa pati to ir intervijā teikusi.
04.03.2024 16:09 |
 
Patīk
Reitings 30230
Reģ: 12.10.2022
chihiro @ 03.03.2024 16:57

Iespraukšos ar piebildi, kā dara about you visu laiku, ka tās cenas nenormāli lēkā vienai un tai pašai precei, te 60 eur, te 15 eur, tad 30 eur, tad 60, tad 14.. un tas viss var būt 1 mēneša ietvaros. Nekur citur neesmu ievērojusi tādu mārketinga stratēģiju.
Tomēr AboutYou norāda pēdējo 30 dienu zemāko cenu un pircējs spēj orientēties, vai tas ir izdevīgi vai nav. Butterfly ignorē šo likumu.
04.03.2024 16:05 |
 
Patīk
Reitings 30230
Reģ: 12.10.2022
Mayaaa @ 03.03.2024 09:52
Šodien grandiozais pasākums, sold out tā arī nebija ?
450 cilvēki? Tikai nevajag melot. Ja saskaita krēslus lejā, tie ir + - 185, viņas storijā varēja redzēt. Noapaļosim uz 200 + VIP zona. Tie ir maksimāli 300 cilvēki.
Un Elīna atkal sapinas savos melos, ja no sākuma palaida tirgot 400 biļetes kopā, pēc tam paziņoja, ka no 500 biļetēm samazinās uz 400, bet tad beigās ir 450 vietas aizpildītas.
Kā tādu meli var iet klausīties?
04.03.2024 16:02 |
 
Reitings 4813
Reģ: 27.08.2023
Nez vai tajā pasākumā tika minēts kaut kas par forumu? Fanes dikti sarosījušās 😂
04.03.2024 15:42 |
 
Reitings 8535
Reģ: 19.09.2023
Everests @ 04.03.2024 14:27
aizej izlasi kādu psiholoģisko grāmatu par bernkopibu. Nāks par labu, kur nav nekāds sakars ar eko mammām . Eko mammas ir otrā galējība kas man tik pat ļoti riebjas, kā Elīna.
.
Teksts, kur aprakstīts, kas notiek ar bērnu, ja nav pietiekama mātes un tēva mīlestība. "This may result in a condition called attachment disorder. It usually happens to babies and children who have been neglected or abused, or who are in care or separated from their parents for some reason. The effect of not having this bond is problems with behaviour and in dealing with emotions and new situations."
.
P.s. nauda ir īslaicīga laime, arī Džeisona gadījumā, jā varbūt viņs 1. Klase ies ar jaunāko iPhone, bet atnākot mājās no skolas, viņš pie tā iPhone arī viens sēdes un viens pildīs mājas darbus, kamēr normāla ģimenē, vecāki palīdzēs ar mājas darbiem un pavadīs kvalatativu laiku un brīvdienās būs kopā, nevis māte otrajā istabā apenes lekas ar savu pīļsej.

Domā viņa vispār pirks viņam telefonu?
Ja nebūtu forums, viņš pat netiktu pie ziemas drēbēm.
04.03.2024 15:34 |
 
10 gadi
Reitings 314
Reģ: 15.08.2012
Atkal @ 04.03.2024 08:14
Godīgi pasakiet vai te ir kāda uzņēmēja, kas no nulles kaut ko sākusi Latvijā darīt? Bez vecāku padoma un palīdzības? Kad runāju ar paziņām, neviens, kam ir savi uzņēmumi vairs Didru nenodirš. Tie ir kaut kādi specifiski burbuļi, kuros paši LV neko nav mēģinājuši vai taisa garlaicīgas reklāmas un brīnās, kāpēc viņi nevar atļauties dzīvokļus un mašīnas. Es agrāk biju heitere, bet fakti nemelo.Jaunieši 26 gados ar bērniņu ir izveidojusi lielu uzņēmumu, var atļauties uzrīkot milzīgu pasākumu, ir vairāki dzīvokļi kā papildus ieņēmumi. Noliekam blakus Beitiku, Danenbergsoni, Kivičlieni vai īstenībā jebkuru influenceri. Jūs tiešām gribat pateikt, ka 35 gadīgās mājās dirnētājas, kas sēž uz kakla vīriem un tāpat netiek galā ar bērniem, ir labākas? Ja jūs neredzat, kas pa 6 gadiem izdarīts, tad te būs ??
jā, mēs ar vīru. Bet ne Latvijā. Zviedrijā. Tirgus lielāks, bet mīnuss bija valodas nezināšana, birokrātija lielāka. Papīrīšu varējām mēnesi/divus/trīs gaidīt. No viss nulles. Bez nekādas palīdzības no vecākiem (kuri paši knapi galus kādreiz varēja savilkt). Es dariju visu birokrātisko papīra darbus pluss mārketings, vīrs- klientu meklēšana un darba izpilde, materiālu sagāde. Bija grūti, protams. Visa sākotnējà nopelnītā peļņa aizgāja uzņēmuma inventāra paplašināšanai. Tāpēc es Didru un Ņurku nenosodu. Tie, kuriem pašiem ir bizness, saprot, ar ko ikdienā viņa saskaras un cik grūti dažreiz ir saņemties, pacelt galvu un saprast, ka viss notiek tā kā tam ir jānotiek, un viss ir pārvarams. Tieši tāpēc uz šo pasākumu ieradās tie cilvēki, par kuriem jūs te brīnaties. Ne jau pēc iedvesmas viņi tur brauca, bet paskatieties, vai viņa būs ko jaunu atklājusi, ko viņi paši vēl nezina un vienkārši atbalstīt vietējās biznesu. Būtu es LV, arī aizietu.
04.03.2024 14:50 |
 
Reitings 101
Reģ: 23.11.2022
Everests @ 04.03.2024 14:04
https://www.linkedin.com/pulse/importance-mothers-childrens-lives-joe-chan lūk raksts atpalikusajam šmules fanem.
Mother šeit nav kā bioloģiskā māte. Tas ir vairāk piesaistes personas kontekstā. Visu, kas aprakstīts rakstā, var veikt arī tēvs, vai jebkura cita piesaistes persona. Svarīgi, ka bērnam ir šāda viena uzticības persona, kas viņu saprot un reaģē uz bērna vajadzībām.
04.03.2024 14:48 |
 
10 gadi
Reitings 314
Reģ: 15.08.2012
Pupuķis @ 04.03.2024 11:42
Elīnas higiēna ir zem katras kritikas - tas, ka matus nedēļām nemazgā, jau vairs nav pārsteigums. Bet tas, ka pat kosmētika nav noņemta pa nakti - tas jau ir jauns līmenis. Negribas pat domāt, kādas ādai ir ciešanas to visu cementa kārtu turēt uz sejas ?
kā tieši tevi ietekmē viņas sejas āda? 🤣
04.03.2024 14:37 |
 
Reitings 5938
Reģ: 27.02.2022
kinderbueno @ 04.03.2024 14:14

Pelēkā zona tieši Jums neeksistē, jo Jūs bļaujat tikai par trūkstošo mātes mīlestību un uzspiežat visiem to, ka bērns tamdēļ ir zaudētājs un viņam viss ir slikti un būs slikti.
Viņiem vismaz bērns neizaugs tāds, kurš bez mātes klātbūtnes nevar puņķi no deguna noraukt un viņš neizvēlēsies sliņķi sievieti, kas tikai sēdēs un čīkstēs, ka viņai jāsēž mājās arī pēc dekrēta laika, lai nerastos iespēja, ka tamdēļ viņas bērni izaugs sliktāki par citiem, jo ir bijusi par maz mātes klātbūtne.
To pašu īzī var salīdzināt ar visām eko mammām, kuras nenormāli uzspiež savu audzināšanu. Tai skaitā ēšanu, kur bērnam ir atļauts šmurgāt un mīcīt stundām ēdienu pa visiem stūriem, lai to iepazītu, jo citādi bērns kaut ko savā dzīvē palaidīs garām un izaugs sliktāks par citiem. Man apkārtējie un arī mani bērni necūkojās ar ēdienu un ak Dievs, ziniet ko? Viņi izauga par normāliem bērniem un viņiem nav problēmu ar ēšanu vai dakšiņas noturēšanu rokās :D
aizej izlasi kādu psiholoģisko grāmatu par bernkopibu. Nāks par labu, kur nav nekāds sakars ar eko mammām . Eko mammas ir otrā galējība kas man tik pat ļoti riebjas, kā Elīna.
.
Teksts, kur aprakstīts, kas notiek ar bērnu, ja nav pietiekama mātes un tēva mīlestība. "This may result in a condition called attachment disorder. It usually happens to babies and children who have been neglected or abused, or who are in care or separated from their parents for some reason. The effect of not having this bond is problems with behaviour and in dealing with emotions and new situations."
.
P.s. nauda ir īslaicīga laime, arī Džeisona gadījumā, jā varbūt viņs 1. Klase ies ar jaunāko iPhone, bet atnākot mājās no skolas, viņš pie tā iPhone arī viens sēdes un viens pildīs mājas darbus, kamēr normāla ģimenē, vecāki palīdzēs ar mājas darbiem un pavadīs kvalatativu laiku un brīvdienās būs kopā, nevis māte otrajā istabā apenes lekas ar savu pīļsej.
04.03.2024 14:27 |
 
Reitings 3604
Reģ: 06.05.2014
kinderbueno @ 04.03.2024 14:14

Pelēkā zona tieši Jums neeksistē, jo Jūs bļaujat tikai par trūkstošo mātes mīlestību un uzspiežat visiem to, ka bērns tamdēļ ir zaudētājs un viņam viss ir slikti un būs slikti.
Viņiem vismaz bērns neizaugs tāds, kurš bez mātes klātbūtnes nevar puņķi no deguna noraukt un viņš neizvēlēsies sliņķi sievieti, kas tikai sēdēs un čīkstēs, ka viņai jāsēž mājās arī pēc dekrēta laika, lai nerastos iespēja, ka tamdēļ viņas bērni izaugs sliktāki par citiem, jo ir bijusi par maz mātes klātbūtne.
To pašu īzī var salīdzināt ar visām eko mammām, kuras nenormāli uzspiež savu audzināšanu. Tai skaitā ēšanu, kur bērnam ir atļauts šmurgāt un mīcīt stundām ēdienu pa visiem stūriem, lai to iepazītu, jo citādi bērns kaut ko savā dzīvē palaidīs garām un izaugs sliktāks par citiem. Man apkārtējie un arī mani bērni necūkojās ar ēdienu un ak Dievs, ziniet ko? Viņi izauga par normāliem bērniem un viņiem nav problēmu ar ēšanu vai dakšiņas noturēšanu rokās :D

Par to, ka bērns neizvēlēsies sev par sliņķi sievu, varētu vēl paspriest. Ja paskatās, kā esošā māte noliek savu tēvu, tad viņa izvēlējās savā ziņā pretstatu sev kā vīru. Tad nu jāgaida, kad Džeisons pieaugs. Redzēsim, vai puikam gribēsies blakus tādu kā māti, kas laiku nekam kā tikai močīt neatvēlēs. Vai arī tomēr pretstatu Elīnai, lai attiecības nesastāvētu tikai no smukas priekšbildes, kur fonā nav nekas runājams, nekādas dzirksteles.
04.03.2024 14:22 |
 
Reitings 618
Reģ: 13.12.2021
L.. @ 04.03.2024 14:04

Ja dzīves kvalitāte tiek mērīta tikai naudas apjomā, tad Džeisonam, ja šiem visa bagātība vienā dienā neaizies, dzīves kvalitāte ir un būs super. Ja dzīves kvalitātes mērījumos ieiet iekšā arī abu vecāku mīlestība, abu vecāku rūpes un abu vecāku uzmanība, tad jau tā kvalitāte sāk šūpoties. Jums uzskats, ka nauda dzīvi padara laimīgu. Mans uzskats, ka bērnam tajā vecumā nav svarīgi, cik daudz auklīšu māte var viņam nosponsorēt, bet gan pati mamma. Bet katram savs. Jums patīk no viena grāvja otrā lēkt. Pelēkās zonas neeksistē. Norādot uz to, ka Elīnai nav nekādas intereses pret bērnu, pretī tiek kladzināts, ka ir tak Nauris. Un? Tajā ģimenē varētu pavisam viegli atļauties, lai Džeisonam būtu gan kvalitatīvs laiks ar vienu vecāku, gan ar otru. Ja tiek meklēti aizbildinājumi un 101 reizi jāpārbildē vienas un tās pašas apakšbikses, tad neko. Jāturpina priecāties, ka "piķis nav problēma" un Džeisonam naudas ziņā nekas netrūks (līdz laikam, kad arī tur viena sāks par izmaksām kliegt CIK?!).

Pelēkā zona tieši Jums neeksistē, jo Jūs bļaujat tikai par trūkstošo mātes mīlestību un uzspiežat visiem to, ka bērns tamdēļ ir zaudētājs un viņam viss ir slikti un būs slikti.
Viņiem vismaz bērns neizaugs tāds, kurš bez mātes klātbūtnes nevar puņķi no deguna noraukt un viņš neizvēlēsies sliņķi sievieti, kas tikai sēdēs un čīkstēs, ka viņai jāsēž mājās arī pēc dekrēta laika, lai nerastos iespēja, ka tamdēļ viņas bērni izaugs sliktāki par citiem, jo ir bijusi par maz mātes klātbūtne.
To pašu īzī var salīdzināt ar visām eko mammām, kuras nenormāli uzspiež savu audzināšanu. Tai skaitā ēšanu, kur bērnam ir atļauts šmurgāt un mīcīt stundām ēdienu pa visiem stūriem, lai to iepazītu, jo citādi bērns kaut ko savā dzīvē palaidīs garām un izaugs sliktāks par citiem. Man apkārtējie un arī mani bērni necūkojās ar ēdienu un ak Dievs, ziniet ko? Viņi izauga par normāliem bērniem un viņiem nav problēmu ar ēšanu vai dakšiņas noturēšanu rokās :D
04.03.2024 14:14 |
 
Reitings 410
Reģ: 09.12.2023
Skatos Didra piecēlusies ar vakardienas make up.
Nesaprotu kā var būt tada cūka un kā var būt ērti aiziet gulēt ar to visu.
04.03.2024 14:10 |
 
Reitings 5938
Reģ: 27.02.2022
04.03.2024 14:04 |
 
Reitings 3604
Reģ: 06.05.2014
kinderbueno @ 04.03.2024 13:27

Un ja viņa nemāk uzvilkt pamperu, piemēram, lai gan to ir darījusi un pat atrādījusi storijos, viņas dēlam tamdēļ ir sliktāka dzīves kvalitāte, ja to dara tētis nevis viņa vai piemēram aukle?
Tad man bez ironijas rodas jautājums konkrēti Jums, vai Jūs satrauc visi bērni, kuru mammas strādā vairāk un mazāk atdodas bērnam kā tētis un Jūs ejat viņām klāt un par to bakstat? Un ja jā, tad jautājums, kāpēc Jūs tas tik ļoti trigero, Jūsu dzīves kvalitāte dēļ tā nemainās un arī Elīnas bērna nē!

Ja dzīves kvalitāte tiek mērīta tikai naudas apjomā, tad Džeisonam, ja šiem visa bagātība vienā dienā neaizies, dzīves kvalitāte ir un būs super. Ja dzīves kvalitātes mērījumos ieiet iekšā arī abu vecāku mīlestība, abu vecāku rūpes un abu vecāku uzmanība, tad jau tā kvalitāte sāk šūpoties. Jums uzskats, ka nauda dzīvi padara laimīgu. Mans uzskats, ka bērnam tajā vecumā nav svarīgi, cik daudz auklīšu māte var viņam nosponsorēt, bet gan pati mamma. Bet katram savs. Jums patīk no viena grāvja otrā lēkt. Pelēkās zonas neeksistē. Norādot uz to, ka Elīnai nav nekādas intereses pret bērnu, pretī tiek kladzināts, ka ir tak Nauris. Un? Tajā ģimenē varētu pavisam viegli atļauties, lai Džeisonam būtu gan kvalitatīvs laiks ar vienu vecāku, gan ar otru. Ja tiek meklēti aizbildinājumi un 101 reizi jāpārbildē vienas un tās pašas apakšbikses, tad neko. Jāturpina priecāties, ka "piķis nav problēma" un Džeisonam naudas ziņā nekas netrūks (līdz laikam, kad arī tur viena sāks par izmaksām kliegt CIK?!).
04.03.2024 14:04 |
 
Reitings 5938
Reģ: 27.02.2022
kinderbueno @ 04.03.2024 13:52

Paldies Dievam, ka es Jūs nepazīstu, jo Jūs izklausāties pēc tās trakās mammas, ka ir apslimusi ar mammošanu un to uzspiež visiem pēc kārtas. Bērns nevar izaugt kompleksains dēļ tā, ka māte ir veltījusi mazāk uzmanības kā tēvs, jo viņi , pirmkārt, dzīvo visi zem viena jumta un dēls katru dienu redz mammu.
es tak manliekas, ka teicu, ka nevajag tērēt laiku atbildot? Ej dzemdini bērnus un tad nomet kaut kur, lai viņš ir kāda cita problēma.
04.03.2024 14:01 |
 
Reitings 618
Reģ: 13.12.2021
Everests @ 04.03.2024 13:43
jā, jo bērnam reāli fiziski vajag mātes mīlestību. Veselīgai attīstībai, augšanai, lai izaug normāls cilvēks. Bērnam vajag 60% mammu, 40% tēti. Mazam bērnam mamma ir visa pasaule, itseviķi zīdainim, ko viņa nometa tam, kas gatavs vākt. Pilnīgākais stulbums šo vispār mēģināt aizstāvēt. Un man kā mātei žēl tas puika, ka vecākiem īsti nevajadzīgs, ta priekš kam dzemdēja, jā audzināt ta negrib? Es arī nesaprotu kāpēc slavenības tos bērnus dzemdē, ja pašas nevāc. (Runāju par globālām, piem Parisa Hiltone) Un tad izaug cilvēki ar kompleksiem un visādām citadam mentālām problēmām, jo īsti nevienam nebija vajadzīgs. Nemaz netērē laiku man atbildēt un kaut ko oponet.

Paldies Dievam, ka es Jūs nepazīstu, jo Jūs izklausāties pēc tās trakās mammas, ka ir apslimusi ar mammošanu un to uzspiež visiem pēc kārtas. Bērns nevar izaugt kompleksains dēļ tā, ka māte ir veltījusi mazāk uzmanības kā tēvs, jo viņi , pirmkārt, dzīvo visi zem viena jumta un dēls katru dienu redz mammu.
04.03.2024 13:52 |
 
Reitings 5938
Reģ: 27.02.2022
kinderbueno @ 04.03.2024 13:27

Un ja viņa nemāk uzvilkt pamperu, piemēram, lai gan to ir darījusi un pat atrādījusi storijos, viņas dēlam tamdēļ ir sliktāka dzīves kvalitāte, ja to dara tētis nevis viņa vai piemēram aukle?
Tad man bez ironijas rodas jautājums konkrēti Jums, vai Jūs satrauc visi bērni, kuru mammas strādā vairāk un mazāk atdodas bērnam kā tētis un Jūs ejat viņām klāt un par to bakstat? Un ja jā, tad jautājums, kāpēc Jūs tas tik ļoti trigero, Jūsu dzīves kvalitāte dēļ tā nemainās un arī Elīnas bērna nē!
jā, jo bērnam reāli fiziski vajag mātes mīlestību. Veselīgai attīstībai, augšanai, lai izaug normāls cilvēks. Bērnam vajag 60% mammu, 40% tēti. Mazam bērnam mamma ir visa pasaule, itseviķi zīdainim, ko viņa nometa tam, kas gatavs vākt. Pilnīgākais stulbums šo vispār mēģināt aizstāvēt. Un man kā mātei žēl tas puika, ka vecākiem īsti nevajadzīgs, ta priekš kam dzemdēja, jā audzināt ta negrib? Es arī nesaprotu kāpēc slavenības tos bērnus dzemdē, ja pašas nevāc. (Runāju par globālām, piem Parisa Hiltone) Un tad izaug cilvēki ar kompleksiem un visādām citadam mentālām problēmām, jo īsti nevienam nebija vajadzīgs. Nemaz netērē laiku man atbildēt un kaut ko oponet.
04.03.2024 13:43 |
 
Reitings 5938
Reģ: 27.02.2022
Nē nu tajos video es arī nesaredzu tos 450 cilvēkus. Tur lejā kāds simts, augšā simts, tad kopā kādi 200 varbūt sagāja. Bet tas aizstāvēs 🤣🤣🤣🤣🤣 nu un kas tad ir tas vērtīgais, ko viņa vakar stāstīja? Sastadi mērķus? Pilnu glāzi vairs nepielies? Nedomā neparko citu, tikai savu mērķi? (Šis pat ir stulbs ieteikums) Un noteikti vēl kaut kādi domu graudi, kas nokopēti no ig. 🤣🤣un par to maksāt 60+€, lol.
04.03.2024 13:27 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits