Butterfly clothing

 
Reitings 302
Reģ: 07.11.2013
Sveikas! Vai kāda iepērkas pie Elīnas Didrihsones? Kāda kvalitāte drēbēm un esmu dzirdējusi, ka ļoti liels uzcenojums.
19.12.2018 11:13 |
 
Reitings 14327
Reģ: 29.08.2022
Elīna laikam cieši seko tam, kas te tiek rakstīts, jo nu jau storijos taisnojas, ka atsūknējas, jo ir uzvilkta un viss tracina 😅
11.04.2023 14:06 |
 
Reitings 1724
Reģ: 16.02.2021
Elīna kā tāda govs atslaucas pēc pulksteni 😂100% Džeisons ies skolā un Elīna lepni stāstīs, ka atslaucas ik pēc 3h.
11.04.2023 13:58 |
 
Reitings 3178
Reģ: 08.09.2015
Bērnam 9 mēneši un jāatsūknējas ik pēc 3h, 10000%, ka dara to kaloriju dēļ. Nauri, lūdzu aizved savu sievu pie psihiatra, tici man ar gadiem kļūs tikai vēl sliktāk. Džeisonam nav nepieciešams vairs Elīnas piens, labi varbūt pirms miega (kaut gan tā pat visiem skaidrs, ka viņš netiek nemaz dots, nu ne jau ik 3h for sure), tam bērnam ir vajadzīgs normāls pilnvērtīgs ēdiens, viņš nav vairs zīdainis. Un jautājums, ja reiz Elina it kā sūknējas ik pēc 3h kāpēc viņiem mājās vēl pie tam ir piena maisījuma bundžas, esmu redzējusi ne vienu reizi vien storijos pazib, pie tam tās, kas jau virs 6 mēneši, tātad tiek pirkts vēl tagad maisījums. Tas bērns kaut ko citu vispār ēd, ja māte slaucas ik pēc 3h, piena maisījuma bundžas vēl rezervē😀Prātiņ nāc mājās, 100% viņa tagad slauksies līdz nākamajai grūtniecībai, kaut vai tie būs nākamie 3 gadi😀 Ja cita iet uz zāli, lai nodedzinātu apt 400kal, tad šī atradusi šo veidu, jo patiesībā ir slinka, lai pakustinātu savu pakaļu, lai, tad tas svars neaugtu, pati jau apstiprināja, ka nemaz nav aktīva, kaut gan gadiem mēģina iestādīt cik liela močītāja ir
11.04.2023 13:46 |
 
Reitings 10736
Reģ: 22.12.2022
magdalena333 @ 11.04.2023 10:52
Nja, par tām beibēm kam seko Nauris, es nezinu, kāda būtu mana reakcija, ja mans vīrs sekotu kaudzei ar šādām meitenēm. Es it kā nekontrolēju savējo, bet šis man liekas max dīvaini. Viņam tak šitās skuķenes pēc tam katru dienu izlec ar visu, ko šīs posto, un Ietekmeles storijos bija redzams, kāds ir viņu saturs, tad šis tik lūr cauru dienu uz viņām. Bet jā var redzēt kur Elīnai rodas visi tie kompleksi, viņa par sevi nepārliecināta ir bijusi vienmēr, a te vēl Nauris seko šādām lellēm, un šai vispār sagāja uz īssavienojumu, tāpēc arī badojas. Un izskatās, ka tāpēc Elina arī pasākusi gorīties pusplika un pēkšņi demonstrēt apakšveļu, jo tas skuķenes arī pārsvarā pusplikas ir. Slima ģimenīte, ko, lai saka

Viņš vienkārši meklē iespēju iepazīties. Vēl pie tam īpaši neslēpjoties.
11.04.2023 12:38 |
 
Reitings 2182
Reģ: 18.05.2017
Man jau liekas, ka te ir tikai divi varianti - vai nu viņiem tiešām otrs ir tā noriebies, ka tur patiešām nav nekādas mīlestības vai kaut vai elementāras cieņas vienam pret otru, bet jāspēlē teātris par laimīgo ģimenīti un lielo mīlestību, viņi viens otram ir tā noriebušies un apnikuši, ka tie uzbraucieni nāk ārā jau pat neapdomājoties (es pieļauju, ka drīz būs jauni storiji vai reel video ar lielo mīlestību un sejas laizīšanu oipardon bučām no visas sirds, lai parādītu, ka mums tak viss ir bombiski un super, ar kodu didrihsonumīlestība omniva par brīvu),
vai nu arī tas ir apzināti izspēlēts mārketinga gājiens - re, parādīsim, kā mēs te rejamies, lai mūs vairāk skatās. Antireklāma, kā zināms, arī ir reklāma un šim pārītim, šķiet, neviens līdzeklis nav gana slikts - sākot ar homofobiskiem izteikumiem, beidzot ar lepošanos par nemazgātiem matiem un pusplikai reklamējot savas bombiskās šmotkas (vai sevi un savus tesmeņus, pēc bildēm spriežot) 😅
11.04.2023 12:06 |
 
Reitings 3178
Reģ: 08.09.2015
Par tām stārķa kājām, es drīzāk domāju, ka Nauris ierēc par to Elīnas mūžīgo pozu, stāvēšanu uz vienas kājas. Nu mēs salīdzinam ar flamingo, viņš ar stārķi, tā tik Elina domā, ka šeit tiek runāts par to, ka viņai tievas kājas tāpēc tiek salīdzināta ar šiem putniem
11.04.2023 12:02 |
 
Reitings 183
Reģ: 01.03.2022
vai man vienīgajai šķiet, ka tie Naura komentāri ir ļooti sarkastiski un Elīna vienkārši neķer, ka Nauris slēpti ieņirdz par viņu? Stārķa kājas, angry bird uzacis, ķivere uz galvas utt. - es ticu, ka var forši pajokoties, bet, nu, šeit, manuprāt, reāli ir ierēkšana par kaut kādiem izskata un uzvedības pārspīlējumiem.
11.04.2023 11:37 |
 
Reitings 3061
Reģ: 29.12.2022
micīte @ 11.04.2023 10:42
Nu vēl jau tas, ka arī pēc bērniņa un esot ilgāku laiku kopā attiecību dinamika mainās, krīzes nāk un iet, bet tur abiem ego tāds, ka nekādas izrunāšanās un risināšanas nav. Didra tak lasīja to grāmatu par to kā būt pakalpīgai un dievišķai sievai, bet nu šis viss arī ir fufelis, jo reāli viņa savu pašapziņu ceļ uz viņa nolikšanas rēķina, kamēr viņš viņu taisa par uzpumpētu lelli, kas līdzinās tām, kam viņš seko. Bet nu tas arī ir diezgan pretīgi, ka vīrs seko un laiko svešu Bārbiju apakšveļas bildes.
viņa it kā arī esot gribējusi krūtis,bet vai tik milzīgas🤣 es arī gribu sev uztaisīt, vīrs atbalsta, bet es gribu pieklājīga izmēra,lai man ir ērti un izskatās dabiski,bet ja mans vīrs sekotu tādām beibēm ig ar milzīgiem izmēriem, es sakompleksotu un gribētu sev lielāko iespējamo 😅😅
11.04.2023 11:18 |
 
Reitings 3061
Reģ: 29.12.2022
SantaBarbara @ 11.04.2023 11:03
Šodien baigi taisnojas,ka viniem abiem patik jokot vienam par otru un visu jau aizmirst pēc 3sekundem,aha un obligati bija no rita pirms nenormalas moćīsānas interneta par šo jaattaisnojas!
un tikai tāpēc ka viņai ir vienalga ko ņuriks saka, viņa sabāza sev tesmeņus neproporcionāli ķermenim un zobus 🤣
11.04.2023 11:16 |
 
Reitings 21708
Reģ: 18.08.2022
Šodien baigi taisnojas,ka viniem abiem patik jokot vienam par otru un visu jau aizmirst pēc 3sekundem,aha un obligati bija no rita pirms nenormalas moćīsānas interneta par šo jaattaisnojas!
11.04.2023 11:03 |
 
Reitings 3061
Reģ: 29.12.2022
Omg kādas stārķa kājas🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣 viņai tur zvirbuļa kājas🤣 būtu viņa 1.75+ ar tām kājām,jā,bet viņa tak maza, īsa, tievām kājām un milzīgu galvu🤣
11.04.2023 10:58 |
 
Reitings 3178
Reģ: 08.09.2015
Nja, par tām beibēm kam seko Nauris, es nezinu, kāda būtu mana reakcija, ja mans vīrs sekotu kaudzei ar šādām meitenēm. Es it kā nekontrolēju savējo, bet šis man liekas max dīvaini. Viņam tak šitās skuķenes pēc tam katru dienu izlec ar visu, ko šīs posto, un Ietekmeles storijos bija redzams, kāds ir viņu saturs, tad šis tik lūr cauru dienu uz viņām. Bet jā var redzēt kur Elīnai rodas visi tie kompleksi, viņa par sevi nepārliecināta ir bijusi vienmēr, a te vēl Nauris seko šādām lellēm, un šai vispār sagāja uz īssavienojumu, tāpēc arī badojas. Un izskatās, ka tāpēc Elina arī pasākusi gorīties pusplika un pēkšņi demonstrēt apakšveļu, jo tas skuķenes arī pārsvarā pusplikas ir. Slima ģimenīte, ko, lai saka
11.04.2023 10:52 |
 
Reitings 242
Reģ: 02.04.2023
Nu vēl jau tas, ka arī pēc bērniņa un esot ilgāku laiku kopā attiecību dinamika mainās, krīzes nāk un iet, bet tur abiem ego tāds, ka nekādas izrunāšanās un risināšanas nav. Didra tak lasīja to grāmatu par to kā būt pakalpīgai un dievišķai sievai, bet nu šis viss arī ir fufelis, jo reāli viņa savu pašapziņu ceļ uz viņa nolikšanas rēķina, kamēr viņš viņu taisa par uzpumpētu lelli, kas līdzinās tām, kam viņš seko. Bet nu tas arī ir diezgan pretīgi, ka vīrs seko un laiko svešu Bārbiju apakšveļas bildes.
11.04.2023 10:42 |
 
Reitings 71
Reģ: 16.03.2023
Vai viņiem nav regulāri tādas "atšaudīšanās" publiski?
Reizēm skatoties storijus, šķiet, ka viņi ļoti konkurē arī savā starpā - kuram vairāk laiku storijos, bildēm, tad es laikam nebrīnos, ka ir ierasts knābāt otram. Nauris taču arī neskaitāmas reizes publiski Elīnai iecērt par dažādām tēmām, tad nu es pieļauju, ka tā ir viņu norma.
11.04.2023 10:36 |
 
Reitings 3061
Reģ: 29.12.2022
Meitenearputniem @ 11.04.2023 10:09
bet man atmiņā palicis kā viņa saka ,ka viņi vispār nestridas ?
Nu beidz ir asāka rakstura meitenes un arī puiši,kas dusmas šķīvjus lidina,ja abus tas apmierina tad kāpēc gan ne un ja pēc tam var sadzīvot normāli
ir,ir tādi. Ne viņi vienīgie, bet tas tak nav normāli, īpaši,ja mēģina tūkstošiem ieborēt,ka ir gandrīz vai Latvijas saskanīgākais pāris,kuri tik ļoti papildina viens otru,kuriem mīlestības ir tik daudz kā nevienam citam😅 es par to,ka viņa iet pretrunās pati ar sevi,viņas kārtējie meli un pati pēc tam atmasko sevi. Reti stulbs cilvēks😅
11.04.2023 10:31 |
 
Reitings 21708
Reģ: 18.08.2022
Man škiet vini jau ir tajā attiecíbu fāzē,kur konkrëti viens otram besī,bet dēl biznesa un Instagram nevar izškirties!
Es skatos tos pēdējos story un joprojam nelīmējās kopā,kā Didra no tās foršās meitenes ,kas bija celojumā uz Balī kluva par šito egocentrisko zāgi!
11.04.2023 10:21 |
 
Reitings 1210
Reģ: 03.04.2022
Nekad necienīšu sievieti, kas publiski pazemo savu vīrieti. Pilnīgi vienalga kāds ir iemesls, aizkadrā, mājās vari palabot, bet publiski... pretīgi skatīties. Zemi.. ļoti zemi..
11.04.2023 10:10 |
 
Reitings 4916
Reģ: 05.07.2022
gribuiemestkapeiku @ 11.04.2023 09:42
Atceraties to interviju vai raidījumu,ka didra rādīja savu 1istabas dzīvokli un tur bija rāmītis ar bildēm. Rāmītis bija salauzts, didra teica,ka tas salūza viņu strīda rezultātā.es neko nesaku, strīdās VISI un tie,kas nestrīdās melo? bet cik ok ir tādas attiecības,kur cieš mājas mēbeles, dekori vienalga kas. Tur tiek pielietots fizisks spēks,pat ja ne pret cilvēku,tas nav ok. Un nez kāpēc neliekas,ka rāmītis ir vienīgais,kas cietis. Manuprāt,skandālu viņiem ir daudz un tie ir ļoti pamatīgi,līdz ar to, tādas attiecības ārpus ekrāna- nekādas
bet man atmiņā palicis kā viņa saka ,ka viņi vispār nestridas 😂
Nu beidz ir asāka rakstura meitenes un arī puiši,kas dusmas šķīvjus lidina,ja abus tas apmierina tad kāpēc gan ne un ja pēc tam var sadzīvot normāli
11.04.2023 10:09 |
 
Reitings 242
Reģ: 02.04.2023
Lieku likmes, ka pirmdien būs atpakaļ no ceļojuma, jo šobrīd visādus pre-order bestsellerus varot ieķert, būšot pirmdien 😁
11.04.2023 09:59 |
 
Reitings 1149
Reģ: 18.12.2022
cory @ 11.04.2023 09:19

Vienu gan es nesaprotu- vai tiešām ir jāliek tāds storijs instagram? Nu labi, uzfilmēji, bet redzi, ka vīrs nav baigi priecīgais un nobubina lamu vārdus, paturi to safilmēto materiālu privātajā arhīvā, nevis atrādi 100 tūkstošiem sekotāju. Didrai laikam nekāda filtra nav, vai vienkārši nedalec, ka Naurels palika izbesīts. Varbūt abi kopā. Tāda sajūta, ka šie abi tur cīnās par varu ģimenē, bet tādā tīņu stilā- kurš kuru vairāk nodirsīs, apkaunos vai noliks.
tas taču tāpat, kā story, kur Nauris sauca futeni spēlēt. Gulšņā beņķī, sarkastiski novelk vēl par hokeju un ko vēl ne..ja būtu filtrs neko tādu neliktu. Es saprotu, viņiem ir jaatrada sava dzīve, jo tā ir viņu mārketinga daļa, bet tad jau ir jārāda cik viss ir labi un jārada idilles sajūta nevis, jo šokējošāk un asāk, jo labāk
11.04.2023 09:58 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits