Butterfly clothing

 
Reitings 302
Reģ: 07.11.2013
Sveikas! Vai kāda iepērkas pie Elīnas Didrihsones? Kāda kvalitāte drēbēm un esmu dzirdējusi, ka ļoti liels uzcenojums.
19.12.2018 11:13 |
 
Reitings 10736
Reģ: 22.12.2022
IceCream @ 20.04.2023 15:02
Cik viņai tie baltie zābaki netīri! Un ar tādiem staigā pa māju, kur bērns "rāpo".

Nu nē tak, bērns jau sen "staigā" 😀
Vispar redzēju tos vadus. Nu vāks uz šo vecumu vēl vadi nav aizvākti. Tur tiešām tas bērns nedzīvojas pa māju.
20.04.2023 15:28 |
 
Reitings 3173
Reģ: 08.09.2015
Gan jau tagad meklē ziedu pušķus uz Mātes dienu, ko Nauris pasniegs “vislabākajai mātei” Latvijā 😀😀
20.04.2023 15:24 |
 
Reitings 1222
Reģ: 14.03.2023
CallMeAnnika @ 20.04.2023 15:09
Tikko iedomājos, kā Elīna svinēs mātes dienu maijā. Drošvien jau nedēļas sākumā būs piebļāvusi pilnu IG, kāda viņa gādīga mātīte, lai visi sūta apsveikumus un labus vārdus :D JO TĀ DIENA BŪS PAR ELĪNU, kā viņa pati saka vienmēr :D

Kura diena nav par viņu?
20.04.2023 15:18 |
 
10 gadi
Reitings 2654
Reģ: 29.01.2009
CallMeAnnika @ 20.04.2023 15:09
Tikko iedomājos, kā Elīna svinēs mātes dienu maijā. Drošvien jau nedēļas sākumā būs piebļāvusi pilnu IG, kāda viņa gādīga mātīte, lai visi sūta apsveikumus un labus vārdus :D JO TĀ DIENA BŪS PAR ELĪNU, kā viņa pati saka vienmēr :D

Un visas māmiņas mani sapratīs.... 😀
20.04.2023 15:14 |
 
Patīk
Reitings 29915
Reģ: 12.10.2022
Pupsiks* @ 20.04.2023 13:57
Kaut kad IG piedzīvos norietu. Jau tagad var manīt, ka daudzi cilvēki, it īpaši jaunatne, sāk izvairīties no klasiskajiem soctīkliem. Un ko tad E darīs? Jo viņas "bizness" ir balstīts tikai uz IG story un cita ļembasta šajā soctīklā.
Jau tagad daudzi uzņēmumi meklē alternatīvas, jo saprot, ka kaut kad drīzumā influenceru laikmets beigsies. Bet kur nu Didrihsoni par šo aizdomāsies ?
Es domāju, ka Nauris jau domā par šo, tāpēc vispār reti parādās soc. tīklos. Šķiet, ka Elīnai pat puse no tā, ko dara Nauris, nav ne jausmas. Elīnai ir sava vienradžu pasaule. Tikai kas notiks, ja Elīna paliks viena un pazudīs IG?
20.04.2023 15:11 |
 
Patīk
Reitings 29915
Reģ: 12.10.2022
mazaskudra @ 20.04.2023 13:50

Gan jau, ka tas ka dzīvo tajā Marmora pilī. Vecāki atpazīstami uzņēmēji. Influenceri. Sencītim kādi 10 SIA :D Mātei arī pāris SIA. Nu un protams Butterfly!!! Uzņēmums, BRENDS!
Gan jau, ka sīcis ies labā skolā. Nu cerams.
Plus, Elīnai taču svarīgi, lai džekiņš būtu stilīgs (nevarēja taču smukas drēbītes viņam LV atrast), gan jau, ka būs stilīgi apģērbts vienmēr. Pirmais telefons būs pēdējais iphone. (es jau galvā redzu instagrama storijus, kā Džeisonam uztaisa pārsteigumu ar viņa pirmo telefonu) :D :D :D
Zini kā, Didrihsoni ir ļoti materiālistiski. Nauda, nauda, nauda. Plus Elīna baigā taupītāja. Viņai arī tie cipari patīk, bet viņai nepatīk naudu tērēt, viņai gan jau patīk tīksmināties par cipariem kontā. Elīnai nav svarīgas tādas lietas kā mīļums, klātbūtne, ģimeniskums. Viņai ir svarīgas materiālas lietas. To var redzēt arī pēc tā kā viņai patīk svētkus svinēt. Baloni, anormālie puķu pušķi, klinģerīši, foto sieniņa, Instagrams, like skaits, visu atrādīt visiem.
Tikko iedomājos, kā Elīna svinēs mātes dienu maijā. Drošvien jau nedēļas sākumā būs piebļāvusi pilnu IG, kāda viņa gādīga mātīte, lai visi sūta apsveikumus un labus vārdus :D JO TĀ DIENA BŪS PAR ELĪNU, kā viņa pati saka vienmēr :D
20.04.2023 15:09 |
 
Patīk
Reitings 29915
Reģ: 12.10.2022
Hanah @ 20.04.2023 13:34
Nezinu nevienu tik neefektīvu darbinieku, kā Elīna. Kaut ko imitē, lēkā, gorās. Pārfočē un pārfilmē jau 100x fočētas lietas un tā uz riņķi. Kur problēma tos džinsus, kurus "sold out", ielikt vecās bildes, nevis bliezt jaunas, jo nu kas tieši būs mainījies tam modelim?
Lepoties, ka sataisīja 5000 bildes 50 drēbes gabaliem, kuriem jau fotosesijas bija pagaišnedēļ/pagaišmēnes? Haloooo! Tā vietā būtu vienreiz dzīvē paņēmusi savu bērnu, iesēdinājusi ratos un izgājusi pabaudīt P A V A S A R I!
Jo Elīna ir izdomājusi jaunus KOMPLKETUS un tāpēc vairs tie džinsi neiet kopā kā vecajās bildēs, kur ir vecie KOMPLKETI :D
Ja cilvēkam vajag bikses un viņš iet ar mērķi nopirkt bikses, viņš nepirks korseti vai mini topiņu, kas ir sabildēts vienā vai otrā komplektā.
Tur ir Elīnas patmīlība pāri visam. Viņa sevi ienīst un mīl reizē :D Kaut kāds šizofizo
20.04.2023 15:04 |
 
10 gadi
Reitings 2654
Reģ: 29.01.2009
Cik viņai tie baltie zābaki netīri! Un ar tādiem staigā pa māju, kur bērns "rāpo".
20.04.2023 15:02 |
 
10 gadi
Reitings 2891
Reģ: 29.01.2009
CallMeAnnika @ 20.04.2023 14:50
Es tikai nevaru saprast - viņa vairāk bēg no sevis vai sava bērna?

No domāšanas ar galvu 🙈
20.04.2023 14:58 |
 
Patīk
Reitings 29915
Reģ: 12.10.2022
Pupsiks* @ 20.04.2023 12:50

Jā, par to atturēšanos es arī neticu, ņemot vērā E izdarības un tam, kādām meitenēm N seko. Piekrītu, ka šo tēmu viņa varētu būt apzināti slēpusi no tēva, kurš ir stingrs, iespējams pat pārāk, kas arī slikti ir ietekmējis E pasaules uztveri. Un arī tagad viņa baidās un negrib izbojāt attiecības vismaz ar savu ģimeni.
Kaut kad E vienā intervijā teica, ka gultas priekiem viņiem nav laika, jāmočī, jāveido biznesu. Ko tad viņiem tikai 2 reizes ir bijis - pēc laulībām un plānojot mazo?
Labi, es cita gultā nelienu, tikai pētnieciski spriežu ?
Neaizmirsti, ka viņiem ik pa laikam ir "laulību glābjošie" ceļojumi :D Tur arī ir laiks. (lasīt kā: laiks, lai aizbēgtu no bērna)
20.04.2023 14:58 |
 
Patīk
Reitings 29915
Reģ: 12.10.2022
boom @ 20.04.2023 11:54

Es gan atļaušos bilst, ka Elīna tikai IMITĒ močīšanu. Lēkāt apenēs vai triko tā vietā, lai pavadītu laiku ar savu bērnu, nav močīšana, tā ir izvairīšanās no savas ģimenes. Tā vietā, lai klausītos, ko saka NMPD darbinieki, viņa IG liek storijus par to, cik viss slikti, nav gulējusi un kas vēl par figņu.
Viņa visu laiku ir kaut kādā ‘darbībā’, bet rezultāta tam nav.
Es tikai nevaru saprast - viņa vairāk bēg no sevis vai sava bērna?
20.04.2023 14:50 |
 
Patīk
Reitings 29915
Reģ: 12.10.2022
vivii @ 20.04.2023 11:08

Es vispār nebiju domājusi neko sliktu par humpalām, es pati reizēm tur atrodu ko labu. ???
Vienkārši, es personīgi ticu, ka Elīnai visi tīņu gadi pagāja ar knapināšanos, taupīšanu un tas viņai ir iesēdies galvā, ka joprojām visur ir jāietaupa, jo viņa zin ka tas ir iespējams.
Kas beigās ir ar to māju? Kam tad tā pieder?
20.04.2023 14:30 |
 
Reitings 2545
Reģ: 17.03.2022
Jautājums tev Didra, Tu neredzi cik netīrus zābakus tu velc kājās, reklamējot savas bombigas kolekcijas? Pedante atradusies.....
20.04.2023 14:30 |
 
Reitings 3222
Reģ: 06.07.2022
Pupsiks* @ 20.04.2023 13:57
Kaut kad IG piedzīvos norietu. Jau tagad var manīt, ka daudzi cilvēki, it īpaši jaunatne, sāk izvairīties no klasiskajiem soctīkliem. Un ko tad E darīs? Jo viņas "bizness" ir balstīts tikai uz IG story un cita ļembasta šajā soctīklā.
Jau tagad daudzi uzņēmumi meklē alternatīvas, jo saprot, ka kaut kad drīzumā influenceru laikmets beigsies. Bet kur nu Didrihsoni par šo aizdomāsies ?

Jap. Taisnība.
Jaunieši un vispār cilvēki kopumā, izvēlās piesekot kaut kam ar nozīmi un pievienoto vērtību. Nu jau iet garām tie laiki, kad jāspamo savi klienti instagramā ar postiem un reeliem, lai tiktu pie engagement un savāktu sekotājus. Butterfly savā instagramā vienkārši spamo visu feedu pilnu, ka neko citu nav iespējams redzēt. Jau sen atsekoju, jo ar laiku apriebjas skatīties uz Elīnu un citām tām meičām kas gorās tajos reelos. Viens un tas pats visu laiku. Un visu laiku kad atver instagramu.
Un par Elīnas instu vispār nav vērts runāt. Tas ir ārprāts.
20.04.2023 14:26 |
 
10 gadi
Reitings 2891
Reģ: 29.01.2009
Kaut kad IG piedzīvos norietu. Jau tagad var manīt, ka daudzi cilvēki, it īpaši jaunatne, sāk izvairīties no klasiskajiem soctīkliem. Un ko tad E darīs? Jo viņas "bizness" ir balstīts tikai uz IG story un cita ļembasta šajā soctīklā.
Jau tagad daudzi uzņēmumi meklē alternatīvas, jo saprot, ka kaut kad drīzumā influenceru laikmets beigsies. Bet kur nu Didrihsoni par šo aizdomāsies 😁
20.04.2023 13:57 |
 
Reitings 1089
Reģ: 28.08.2021
mazaskudra @ 20.04.2023 13:50

Gan jau, ka tas ka dzīvo tajā Marmora pilī. Vecāki atpazīstami uzņēmēji. Influenceri. Sencītim kādi 10 SIA :D Mātei arī pāris SIA. Nu un protams Butterfly!!! Uzņēmums, BRENDS!
Gan jau, ka sīcis ies labā skolā. Nu cerams.
Plus, Elīnai taču svarīgi, lai džekiņš būtu stilīgs (nevarēja taču smukas drēbītes viņam LV atrast), gan jau, ka būs stilīgi apģērbts vienmēr. Pirmais telefons būs pēdējais iphone. (es jau galvā redzu instagrama storijus, kā Džeisonam uztaisa pārsteigumu ar viņa pirmo telefonu) :D :D :D
Zini kā, Didrihsoni ir ļoti materiālistiski. Nauda, nauda, nauda. Plus Elīna baigā taupītāja. Viņai arī tie cipari patīk, bet viņai nepatīk naudu tērēt, viņai gan jau patīk tīksmināties par cipariem kontā. Elīnai nav svarīgas tādas lietas kā mīļums, klātbūtne, ģimeniskums. Viņai ir svarīgas materiālas lietas. To var redzēt arī pēc tā kā viņai patīk svētkus svinēt. Baloni, anormālie puķu pušķi, klinģerīši, foto sieniņa, Instagrams, like skaits, visu atrādīt visiem.

Jā, un ņemot vērā viņas taupību, tas viss tiek izdiedelēts, nevis nopirkts 😁
20.04.2023 13:55 |
 
Reitings 3222
Reģ: 06.07.2022
boom @ 20.04.2023 13:22

Es sapratu, tik spriedelēju par Didrihsonu domu, kas tad ir tas woow, kas nav katram vidusmēra mazulim, ja neskaita mātes rūpes, kas patiesībā ir pats svarīgākais..

Gan jau, ka tas ka dzīvo tajā Marmora pilī. Vecāki atpazīstami uzņēmēji. Influenceri. Sencītim kādi 10 SIA :D Mātei arī pāris SIA. Nu un protams Butterfly!!! Uzņēmums, BRENDS!
Gan jau, ka sīcis ies labā skolā. Nu cerams.
Plus, Elīnai taču svarīgi, lai džekiņš būtu stilīgs (nevarēja taču smukas drēbītes viņam LV atrast), gan jau, ka būs stilīgi apģērbts vienmēr. Pirmais telefons būs pēdējais iphone. (es jau galvā redzu instagrama storijus, kā Džeisonam uztaisa pārsteigumu ar viņa pirmo telefonu) :D :D :D
Zini kā, Didrihsoni ir ļoti materiālistiski. Nauda, nauda, nauda. Plus Elīna baigā taupītāja. Viņai arī tie cipari patīk, bet viņai nepatīk naudu tērēt, viņai gan jau patīk tīksmināties par cipariem kontā. Elīnai nav svarīgas tādas lietas kā mīļums, klātbūtne, ģimeniskums. Viņai ir svarīgas materiālas lietas. To var redzēt arī pēc tā kā viņai patīk svētkus svinēt. Baloni, anormālie puķu pušķi, klinģerīši, foto sieniņa, Instagrams, like skaits, visu atrādīt visiem.
20.04.2023 13:50 |
 
Reitings 6742
Reģ: 28.08.2022
Kamēr viss forums jau noskatījies un apspriedis SBF epizodi, Elīna storijos liek, ka nezina, kad iznāks pilnā sērija 😁 Nenoskatoties arī neko nezaudēs. Tik nepatīkams vibe no viņas nāca.
Pretīgs likās tas brīdis ar fondantiem no noķēzītajiem trauciņiem, kuros Elīnas mati vēl pamērcējās, saldējuma kaste uz galda, no kura pati ēd ar karoti, vai tiešām nevarēja normāli pasniegt.. viss ar tādu netīrības piegaršu. Un tas, kā viņa Saulieti filmēja, kad viņa ēda un komandēja vēl "ēd ar saldējumu", tiešām šķērmi palika skatoties 🥺
Un tas, ka "viņu ģimenē Nauris maina pamperus", nepārsteidz, bet ja māte savam miesīgajam bērniņam ne reizi nav nomainījusi pamperu... njaaa nav komentāru 😒
20.04.2023 13:38 |
 
Reitings 3222
Reģ: 06.07.2022
Un runājot par tiem Elīnas stāstiem, ka bija nabadzīgi un nevarēja daudz ko atļauties. Jūs taču labi zinat un redzat, ka viņai ir lielummānija. Un es domāju, ka jaunībā arī viņai tāda bija.
Es neuzskatu, ka pieaudzēti mati būtu nepieciešamības lieta. It īpaši jaunietei. Viņa bija teikusi, ka sabojāja savus matus ar clip in matiem, jo nebija naudas, lai pieaudzētu. Loģiski, ka nebija naudas, lai pieaudzētu. Tā nav nepieciešamība.
Arī drēbes no humpalām. Būtu priecājusies, ka viņai mamma šuvēja un varēja pāršūt, piešūt un atšūt, lai izskatītos smukāk un kā viņa gribēja.
Un biezpiena sieriņi jau arī nav nekāda baigā pārtika vai kaut kas kam ledusskapī obligāti jābūt. Es arī tagad citreiz biezpiena sieriņiem garām eju, jo tas mazais kumoss nav nemaz tik lēts prieks. Biezpiena sieriņus ņemu tad, ja viņiem atlaide.
Es domāju, ka viņai bija diezgan normāla, parasta bērnība/jaunība. Nebija jau nekāda nabadzīga daudzbērnu ģimene. Lielākā daļa Latvijas dzīvoja no algas līdz algai un tas bija normāli. Viņai cik saprotu abi divi vecāki strādāja, daudzām ģimenēm strādāja tikai tēvs un mammas mājās bija.
20.04.2023 13:35 |
 
10 gadi
Reitings 6409
Reģ: 21.07.2009
Nezinu nevienu tik neefektīvu darbinieku, kā Elīna. Kaut ko imitē, lēkā, gorās. Pārfočē un pārfilmē jau 100x fočētas lietas un tā uz riņķi. Kur problēma tos džinsus, kurus "sold out", ielikt vecās bildes, nevis bliezt jaunas, jo nu kas tieši būs mainījies tam modelim?
Lepoties, ka sataisīja 5000 bildes 50 drēbes gabaliem, kuriem jau fotosesijas bija pagaišnedēļ/pagaišmēnes? Haloooo! Tā vietā būtu vienreiz dzīvē paņēmusi savu bērnu, iesēdinājusi ratos un izgājusi pabaudīt P A V A S A R I!
20.04.2023 13:34 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits