Butterfly clothing

 
Reitings 302
Reģ: 07.11.2013
Sveikas! Vai kāda iepērkas pie Elīnas Didrihsones? Kāda kvalitāte drēbēm un esmu dzirdējusi, ka ļoti liels uzcenojums.
19.12.2018 11:13 |
 
Reitings 1222
Reģ: 14.03.2023
pidrihsone @ 18.05.2023 22:55
Es piekrītu savs bērnības draudzenes teiktajam, kāpēc jādod dzeramnauda, ja viņi tāpat saņem algu?! Nu šaubos, ka te kāda dod dzeramnaudu Maximas kasierei vai kasierim, jo jūs labi apkalpo un jūsu preces tiek rūpīgi un ar pietāti virzītas pa lentu, lai jūs tās eleganti ieliktu maisiņā. Nu nav svētās goves te jātēlo.

Es dēļ tavas bildes nespēju tevi nopietni uztvert :D
19.05.2023 00:16 |
 
Reitings 6742
Reģ: 28.08.2022
Bet tas, kas ir apbrīnojams, ir viņas pašpārliecinātība - arī situācijā, kur viņa obviously pati neķer laukumu, viņa to pasniedz tā, ka tā otra puse (restorāns, apartamenti, serviss, etc.) būs neizdevusies vai vainīga. Viņa pati nekad, nekur un nekādi un pati tam svēti tic 😁
18.05.2023 23:24 |
 
Reitings 6002
Reģ: 17.03.2023
Vienkārši, kārtējo reizi Elīna parāda savu aprobežotību.
Tā ir, kad dzīve ir aizpildīta, ar it kā butterfly "močīšanu", lētam friškām un mērcītēm.
Kad, aizejot uz restorānu, viņa jūtas, tā ,tā, it kā vispār būtu no citas planētas.
18.05.2023 23:01 |
 
Reitings 226
Reģ: 24.06.2022
Es piekrītu savs bērnības draudzenes teiktajam, kāpēc jādod dzeramnauda, ja viņi tāpat saņem algu?! Nu šaubos, ka te kāda dod dzeramnaudu Maximas kasierei vai kasierim, jo jūs labi apkalpo un jūsu preces tiek rūpīgi un ar pietāti virzītas pa lentu, lai jūs tās eleganti ieliktu maisiņā. Nu nav svētās goves te jātēlo.
18.05.2023 22:55 |
 
Reitings 27874
Reģ: 11.02.2015
Ņuris vienkārši ir tāds frukts, kurš pat savu pirdiena smaciņu censtos pārdot, ja vien kāds pirktu. Čajas internetveikala pirkumam (vnk wtf bezsakars), tie sarunātie pušķi (neticu, ka didras ideja, vienkārši viņa raksta, jo x10 followeri viņai), dzīvokļi, vakar arī tās reklāmas. Sākumā no tā storija sapratu, ka pareklamēs jauniņos biznesus kā draudzīgu žestu. Bet, tā kā tikai 2 pareklamēja, gan jau par kaut kādu nākotnes barteri tas viss notikās.
Nenu, čalis kruķī.
Obligāti atstāt čajas kafūzī... A kuram tad nepatiktu, ka par viņa darbu pasaka paldies? Arī kaut vai Maximas kasierei. Vai viņa, jūsuprāt, maz sūdu ikdienā saņem, arī visu dienu uz kājām, varbūt super draudzīgu apkalpošanu ar visu to spēj saglabāt. Bet viņai noteikti pret visām veikala politikām būtu tāda "čajas" ņemšana, piešūtu vēl, ka no kases paņēmusi.
Es gan vienmēr, protams, atstāju viesmīļiem čaju, bet...ja to sāk kā kaut ko obligātu te daža laba pasniegt, jāaizdomājas... Kāpēc gan?...
18.05.2023 22:20 |
 
Reitings 515
Reģ: 18.03.2023
KasteEsTe @ 18.05.2023 21:55

Tas, ka Didrihsoni ? izdomājuši čajas, vispār ir kronis visam! Kāpēc man būtu jāatstāj čaja, ja es neredzu, kuršun kā pako manu sūtījumu un ja vēl iepako izvazātu, jau nēsātu apgērbu?
Tas vispar ir lokumīgi internetveikalā pieptasīttejas naudas?

Jautājums, vai tur vispār tās darbinieces saņem to čaju…vai viss pašu maciņā. Un vēl, gribētu redzēt tos , kuri atstāj viņiem čajas (js tādi ir) par tā jau nenormāli uzcenotajām lupatām.
18.05.2023 22:08 |
 
Reitings 357
Reģ: 05.04.2023
Devindesmitseptini @ 18.05.2023 20:13
Mazliet ārpus tēmas, bet dzeramnaudas tika ieviestas ASV, jo tur viesmīļiem ir smieklīga alga, krietni zem minimālā. Es personīgi nesaprotu, kāpēc man jādod viesmīlim čaja? (Pati esmu bijusi viesmīle). Tik pat labi tējas nauda jādod arī frizierim, pārdevējam, grāmatvedim, sarakstu var turpināt. Un daudzi arī dod. Bet mazliet par traku aizgājis tas. Es saprotu, ja kāds man izdara super pakalpojumu vai arī tas pats viesmīlis superīgi apkalpo, respektīvi jebkurš apkalpes personāls, kas iet “above and beyond”, bet ikdienā? Kāpēc? Vēl mazāk man šķiet saprotams fakts kā Didriķe piedāvā atstāt čaju i-veikalā… bet tikai manas domas.

Tas, ka Didrihsoni 🦋 izdomājuši čajas, vispār ir kronis visam! Kāpēc man būtu jāatstāj čaja, ja es neredzu, kuršun kā pako manu sūtījumu un ja vēl iepako izvazātu, jau nēsātu apgērbu?
Tas vispar ir lokumīgi internetveikalā pieptasīttejas naudas?
18.05.2023 21:55 |
 
Reitings 308
Reģ: 07.07.2014
Džeisonam veljoprojam vajag fizioterapeita vizīti 😔 storija var redzet ka rapošana nav pareiza, veicina tik celšanos viņa
18.05.2023 21:28 |
 
Reitings 515
Reģ: 18.03.2023
[
Sebii @ 18.05.2023 20:39

Nu nezinu, es gan saprotu kāpēc dot. Agrāk nedevu, bet pēc tam, kad pati pastrādāju par viesmīli, sāku dot. Dodu arī frizieriem, manikīra meistarei, muzikantiem, viesnīcu darbiniekiem utt.
Ja konkrēti par viesmīlību, tas nav viegls darbs, visa diena uz kājām, nēsājot traukus turpu šurpu, vienmēr ir jābūt pieklājīgam, bez tam ir kaudze ar cilvēkiem, kas par klaunu un kalpu uzskata. Pie tam, maksājot par pakalpojumu jau varbūt liekas, ka tas, kam tu maksā saņem daudz no tā, bet patiesībā tas darbinieks saņem kapeikas.
Ja man neiedeva čaju, es neraudāju, bet, kad iedeva, bija forša sajūta. Kur es strādāju, algas bija mazas, čajs daudz pielika mēneša budžetam. Atzīsti tak, ka pašai patika, ka bija čaji?
Mans uzskats ir tāds - ja es varu atļauties likt nagus, krāsot matus, iet ēst ārpus mājas un aizbraukt ceļojumā, tātad es varu arī iedot dzeramnaudu. Nedodu jau simtos, bet tomēr.

Patīkami, protams. Bet ja es gribu kādam pateikties par superīgu servisu, taču čajas nauda nonāk kopējā kastē un tiek dalīta uz galviņām un to saņem kāds cits darbinieks, kurš visu dienu staigājis ar garu ģīmi un bubinājis klientam? Es neesmu skopa, bet man tā sistēma nepatīk, nu sitiet mani nost! 😀
18.05.2023 21:27 |
 
10 gadi
Reitings 2696
Reģ: 25.05.2009
mazaskudra @ 18.05.2023 14:35
Ko viņa atkal muld tajos storijos?
Viņa tik uzbāzīgi uzsver katru vārdu, nav iespējams paklausīties. Es gan saņēmos un noklausījos kādu daļu un neko nesapratu. Viņa tiešām runā tikai runāšanas pēc.
Un kur tur bija tie viņas 5 ieteikumi kas ir vajadzīgi, lai mēs kaut ko sasniegtu? Es sapratu tikai to, ka jāfokusējas :D Un ka viņu kā mušu visi sit

Hei, turi fokusu! Viņai ir pierakstu "nouuuuti" (engliš pīpl) turi to visu savā acu priekšā kā tāds nelaužams mūris!
Nu baigā "motiveišon spīķere" (engliš pīpl) 😁 Ausis un smadzenes sāp to visu klausoties!
18.05.2023 21:09 |
 
Reitings 14327
Reģ: 29.08.2022
Devindesmitseptini @ 18.05.2023 20:13
Mazliet ārpus tēmas, bet dzeramnaudas tika ieviestas ASV, jo tur viesmīļiem ir smieklīga alga, krietni zem minimālā. Es personīgi nesaprotu, kāpēc man jādod viesmīlim čaja? (Pati esmu bijusi viesmīle). Tik pat labi tējas nauda jādod arī frizierim, pārdevējam, grāmatvedim, sarakstu var turpināt. Un daudzi arī dod. Bet mazliet par traku aizgājis tas. Es saprotu, ja kāds man izdara super pakalpojumu vai arī tas pats viesmīlis superīgi apkalpo, respektīvi jebkurš apkalpes personāls, kas iet “above and beyond”, bet ikdienā? Kāpēc? Vēl mazāk man šķiet saprotams fakts kā Didriķe piedāvā atstāt čaju i-veikalā… bet tikai manas domas.

Nu nezinu, es gan saprotu kāpēc dot. Agrāk nedevu, bet pēc tam, kad pati pastrādāju par viesmīli, sāku dot. Dodu arī frizieriem, manikīra meistarei, muzikantiem, viesnīcu darbiniekiem utt.
Ja konkrēti par viesmīlību, tas nav viegls darbs, visa diena uz kājām, nēsājot traukus turpu šurpu, vienmēr ir jābūt pieklājīgam, bez tam ir kaudze ar cilvēkiem, kas par klaunu un kalpu uzskata. Pie tam, maksājot par pakalpojumu jau varbūt liekas, ka tas, kam tu maksā saņem daudz no tā, bet patiesībā tas darbinieks saņem kapeikas.
Ja man neiedeva čaju, es neraudāju, bet, kad iedeva, bija forša sajūta. Kur es strādāju, algas bija mazas, čajs daudz pielika mēneša budžetam. Atzīsti tak, ka pašai patika, ka bija čaji?
Mans uzskats ir tāds - ja es varu atļauties likt nagus, krāsot matus, iet ēst ārpus mājas un aizbraukt ceļojumā, tātad es varu arī iedot dzeramnaudu. Nedodu jau simtos, bet tomēr.
18.05.2023 20:39 |
 
Reitings 1072
Reģ: 30.03.2022
Persiks89 @ 18.05.2023 17:06

Neesi gana laba detektīve, lai saprastu, ka lietotāja, kas rakstīja par savu draudzeni, neesmu es?
Bet ko var sagaidīt no tādiem cilvēkiem kā Tu - bez pieklājības normām, kam dzeramnauda nav default choice, bet gan kkas extra. Arī faktus tad var sanākt sajaukt, jocommon sense ta nav.
Atslābsti, mis pieklājības norma, te nav Amerika, kur neatstāt dzeramnaudu tiešām ir nepieklājīgi, jo viņiem ir patiesi debīla atalgojuma sistēma. Par nepieklājīgumu var sākt runāt, kad trīs stundas sēž, sataisa milzīgu rēķinu, bet dzeramnaudā atstāj 50 centus. Un arī tad tas nav nekāds pienākums - vienkārši tad labāk neatstāt neko, nevis paņirgāties.
18.05.2023 20:29 |
 
Reitings 515
Reģ: 18.03.2023
Mazliet ārpus tēmas, bet dzeramnaudas tika ieviestas ASV, jo tur viesmīļiem ir smieklīga alga, krietni zem minimālā. Es personīgi nesaprotu, kāpēc man jādod viesmīlim čaja? (Pati esmu bijusi viesmīle). Tik pat labi tējas nauda jādod arī frizierim, pārdevējam, grāmatvedim, sarakstu var turpināt. Un daudzi arī dod. Bet mazliet par traku aizgājis tas. Es saprotu, ja kāds man izdara super pakalpojumu vai arī tas pats viesmīlis superīgi apkalpo, respektīvi jebkurš apkalpes personāls, kas iet “above and beyond”, bet ikdienā? Kāpēc? Vēl mazāk man šķiet saprotams fakts kā Didriķe piedāvā atstāt čaju i-veikalā… bet tikai manas domas.
18.05.2023 20:13 |
 
Reitings 279
Reģ: 04.01.2021
CallMeAnnika @ 18.05.2023 15:29
Elīnai šauj pār strīpu ar lupatu cenām. 33 eiro par oversize t-kreklu. Hupalās tādu par pāris eiro var ieķert.
nav jāmekle humpalās… kaut vai shein tādi pa 10,€… vnk draudzmigas cenas!
18.05.2023 20:13 |
 
Reitings 279
Reģ: 04.01.2021
Kas par dzīvīti- pamperi pa velti, maisījums pa velti, visādi gadžeti sīkajam for free! Kafija, pusdienas kingu kebabā arī pa velti. Varetu tik saukt un saukt. Izskatās tāda luxury dzīvīte, bet patiesībà pa dienu neiztērē ne centu!!
18.05.2023 20:10 |
 
Reitings 1701
Reģ: 03.11.2022
Persiks89 @ 18.05.2023 14:00

Šausmas, dzeramnaudu neatstāt ēdiena dēļ ir kaut kas - dzermanauda ir par apkalpošanu, ne ēdienu. Ja man pat negaršo ēdiens, dzeramnaudu vienmēr atstāju. Njā, ko lai pasaka, tās ir normālas pieklājības normas. Viesmīle Tevi aptekalē, un Tu pat 10% nevari atstāt? Tad labāk mājās jāēd…
Un laikam labāk mājās tad ēst labi izceptu karbonādi, ne vazāties pa restorāniem, ēdot well done steiku vai tunci?

Loti daudzos restorānos dzeramnaudu dala arī ar virtuvi , tu esi dīvaina , sanāk var būt negaršīgs ēdiens, bet man obligāti jāatstāj nauda par apkalpošanu?
18.05.2023 20:05 |
 
Reitings 1368
Reģ: 13.09.2021
Nu nekas traks taču, ka nepaēda! Nebūs jāvelk halātkleita, lai noslēptu to plus 1kg!😂
Bet vispār es iedomājos viņi ir restorānu ļaunākais murgs, atnāk tādi Dandrihsoni un dēļ savas neizglītotības aprunā restorānu.
18.05.2023 17:50 |
 
Reitings 792
Reģ: 26.02.2022
boots @ 18.05.2023 15:01

Un dzermnauda ir brīva izvēle.. ja nevar samierināties, ka klients ir ar prasībām, tad ir virkne restorānu, kur 10% iekļautu rēķinā, un lai iet strādāt tādā vietā...
Te vnk piesienas piesiešanās pēc.

Tādi klienti ar prasībām lai sēž mājās un rij savas pārceptās karbonādes, ne bojā tunča steiku, prasot to well done.
18.05.2023 17:08 |
 
Reitings 792
Reģ: 26.02.2022
boots @ 18.05.2023 14:59

Tu esi savāda.. :D oficiantes pienākums ir būt starpniekam starp virtuvi un klientu. Ja viņa to nav korekti izpildījusi, tad par ko tur klientam būtu mega pateicīgam? Didriksonei pašai bija pie pavāra jāiet stāstīt, kādu zivi gribēs? Nu tak.. saprotu, ka Tev druška tur strādā un viņa Tev pa telefonu par šo neatstāto dzeramnaudu raudāja, taču viņai pašai vien jāiemācās pildīt savi pienākumi :)

Neesi gana laba detektīve, lai saprastu, ka lietotāja, kas rakstīja par savu draudzeni, neesmu es😂
Bet ko var sagaidīt no tādiem cilvēkiem kā Tu - bez pieklājības normām, kam dzeramnauda nav default choice, bet gan kkas extra. Arī faktus tad var sanākt sajaukt, jocommon sense ta nav.
18.05.2023 17:06 |
 
Reitings 14327
Reģ: 29.08.2022
CallMeAnnika @ 18.05.2023 15:23
Iedod sadarbību - uzreiz viss patiks :D
Vai Tavā darba pieredzē bija kāds, kurš nāca prasīt sadarbību vai barteri? Paēdīšu par brīvu un noreklamēšu vietu.

Es nostrādāju diezgan īsu laiku, bet tajā neviens neko neprasīja. Vismaz ne manās maiņās.
Bet influenceru standarts stabili ir “man lūdzu kaut ko, kas izskatīsies skaisti bildēs un nav pārāk dārgi”. Un bieži vien tas ēdiens paliek neaiztikts.
18.05.2023 15:52 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits