Butterfly clothing

 
Reitings 302
Reģ: 07.11.2013
Sveikas! Vai kāda iepērkas pie Elīnas Didrihsones? Kāda kvalitāte drēbēm un esmu dzirdējusi, ka ļoti liels uzcenojums.
19.12.2018 11:13 |
 
Reitings 853
Reģ: 24.02.2021
Un ar tādiem saules svārkiem tik pa pludmali, pa ielu iet nav iespējams, vējš uzpūš un plika pakaļa.
07.04.2022 10:01 |
 
Reitings 853
Reģ: 24.02.2021
Viņai galvenais darbs nevis bērns. Viņa dzenas pēc naudas, nauda svarīgāka par veselību, bērnu. Viņai laikam kautkāda nabadzības trauma no bērnības. Visas traumas nāk no bērnības.
07.04.2022 09:59 |
 
Reitings 154
Reģ: 17.03.2021
Pēc tās dzimuma uzzināšanas vairs neviena *mēneša* ballīte nav bijusi?
07.04.2022 09:36 |
 
Reitings 421
Reģ: 18.12.2020
Kas par briesmām Naurim mugurā pēdējā story?????
07.04.2022 09:30 |
 
Reitings 984
Reģ: 09.08.2014
Tajā saules svārku story tās paduses tik briesmīgi netīras. Un tie svārki tak šausmīgi īsi, ja vēl negrūtniecei tie vēl varbūt būtu garāki, tad ar punci tie izskatās ļooooti īsi, tas tā kā ir OK tādus vilkt?
+kad viņiem tā dubaija? Nav tā kā par agru koferi krāmēt? Būtu labāk dzemdību somu sakramejusi laicīgi.
07.04.2022 09:24 |
 
10 gadi
Reitings 407
Reģ: 15.01.2013
Pilnīgi piekrītu garajām komentāram
Visur tikai darbs un viņas izskats. Tos darba braucienus, lidojumus uztaisa kā nez ko svarīgu, it kā bez tā nevarētu. No malas tas izskatās smieklīgi, jo kāda starpība kur fotogrāfē tās lupatas. Bet nē gan jau atkal teiks, ka brauc strādāt, kjipa ļoti svarīgas biznesa darīšanas. Kā tādi bērni....
07.04.2022 09:21 |
 
Reitings 1963
Reģ: 05.03.2022
LiepaShmiepa @ 07.04.2022 00:30
nu ko jūs te murgojat, neviens viņu nenosoda par to, ka aukli ņems. Ne jau par to. Nosoda tāpēc, ka viņai par savu bērnu ir pilnīgi vienalga un aukles ņemšana ir tikai simptoms tam,nevis pierādījums.
Piemēram! Runāja par saīsināto dzemdes kaklu, par daudzajiem ūdeņiem, viņu gribēja likt stacionārā, pēc tam izrādījās, ka tomēr vairāki ārsti nepareizi viņu izmērījuši. Bet pa visu to epopeju viņa nevienu, NEVIENU reizi nepateica neko, kas liktu noprast, ka viņa par bērna veselību uztraucas. Runāja, ka nevar pastrādāt. Ka bail, ka nevarēs ceļot. Ka negrib slimnīcā, jo mājās ērtāk un var no rīta uzreiz fočēties. Ka viņai gribas bildēties. Un tā tālāk. Kad uzzināja labās ziņas, bērna veselība netika pieminēta nevienu pašu reizīti, nepārspīlējot. Teica hāleluja, varam braukt uz Dubaiju un rīt varu močīt darbiņā. Viss, nekas cits viņai nebija svarīgs. Un tagad raidījumā vadītājas izmisīgi centās izvilkt no viņas kaut ko par pašu grūtniecību, kā viņa jūtas, pat baroja jau gatavas frāzes, ja nu gadījumā viņai grūti izteikties, bet viņa runā tikai un vienīgi par darbu un bildēšanos, un par savu augumu. Intervijā ir frāze, ka pēc dzemdībām PIRMAIS, ko viņa gribēs darīt, ir doties strādāt un bildēties. Nevis iepazīt savu bērnu, nevis redzēt savu bērnu, savu pirmdzimto. Nevis būt ar Nauri un savu dēlu. Nevis izbaudīt pirmos mirkļus. Bet fočēties savās tirgus sintētikās.
Viņa nav gājusi uz ne vieniem kursiem un neies, jo tas neesot vajadzīgs. Viņai nav neviena grāmata par grūtniecību vai zīdaiņiem. Viņa nevingro, neiet pastaigās, svaigu gaisu ieelpo no mājas līdz mašīnai. Viņa badojas grūtniecības laikā, ēd gandrīz tikai mazkaloriju ēdienu un regulāri priecājas, ka ir kļuvusi tievāka. Viņa ignorē visus ēdienu ierobežojumus (jēlas olas, jēlas zivis utt), jo viņa jau "tikai drusciņ, es nelopsēju visu trauku". Viņa neliek drošības jostu un brauc ar telefonu rokā, filmējot storijus. Viņa katru mēnesi vairākas reizes lidinās apkārt ar lidmašīnu, par spīti tam, ka viņai ir dažādas grūtniecības sāpes, sarežģījumi, vilkšana, krampji, tonuss, vēnas utt. Vina lidoja uz Dominikānu, kur grūtniecēm iesaka nedoties slimības riska dēļ. Viņa septītajā mēnesī lidos uz Dubaiju (7h lidojums) ar visiem saviem sarežģījumiem.
Turklāt ir tas mazais sīkumiņš, ka sākumā viņa likās gan vismaz kaut cik priecīga un gaidoša. Līdz brīdim, kad uzzināja, ka dzimums nav tas, ko gribēja. Tas kontrasts pirms tā brīža un pēc ir milzīgs.
Es pavisam noteikti izlaidu veselu rindu ar citām lietām, kas norāda, ka bērns nav gribēts, bet jau tagad šis ir milzīgs palags. Jūsu iebildumi par auklēm ir nesakarīgi un dumi. Vai nu jūs nesekojat viņai ikdienā
vai redzat to, ko gribat. Paldies par uzmanību. ?

💯💯💯
07.04.2022 08:56 |
 
Reitings 661
Reģ: 18.06.2018
Didrihsonu sakarā-tāda sajūta ka saprecējušās divas meitenes. :D
Tiešām kā jau minēja,lupatu karaļi.
Es Elīnu vienmēr uzskatīju neitrāli, citreiz palasīju šeit ka viņu pārlieku visas vēro un katru soli nodirš, likās ka tā vienkārši skaudība. Pēc raidījuma "Kad viņas satiekas" es sapratu ir par ko viņu arī aprunāt... Smeiklīgi,ka viņa stāsta Legantei un pārējām-bizness,bizness,darbs,darbs, katrā teikuma galā. Es domāju pārējās sarunu biedres ir daudz augstāk savā dzīvē tikušas un ir paziņu lokā redzējušas tiešām biznesmeņus,kuri pat neplātās cik daudz viņi strādā... Te tik pārspilēti.. Un ar ko-ar Aļika lupatām?? Fuj. Grūtniecības sakarā-vispār nekā mātišķa,nekā mīļa no viņas puses nedzirdēju. Pat Legante caur puķēm pateica- Nu bet bērns jau arī 24/7 jāpieskata,apmēram lai nav kā ar suni,ka nogrūda tēvam. Man vispār likās,ka Elīna nav gatava bērnam.
Šī ir ļoti sensitīva tēma,vairāk par to neteikšu. Bet man nelīmējas kopā Elīna kā ticīgs cilvēks,kas uzsver Dievu ar to kāda viņa ir un nolasās viņas dzīve. Citi kuri Dievu nepiemin katra vārda galā ir daudz jaukāki cilvēki.
07.04.2022 08:11 |
 
Reitings 1272
Reģ: 13.04.2020
LiepaShmiepa @ 07.04.2022 00:30
nu ko jūs te murgojat, neviens viņu nenosoda par to, ka aukli ņems. Ne jau par to. Nosoda tāpēc, ka viņai par savu bērnu ir pilnīgi vienalga un aukles ņemšana ir tikai simptoms tam,nevis pierādījums.
Piemēram! Runāja par saīsināto dzemdes kaklu, par daudzajiem ūdeņiem, viņu gribēja likt stacionārā, pēc tam izrādījās, ka tomēr vairāki ārsti nepareizi viņu izmērījuši. Bet pa visu to epopeju viņa nevienu, NEVIENU reizi nepateica neko, kas liktu noprast, ka viņa par bērna veselību uztraucas. Runāja, ka nevar pastrādāt. Ka bail, ka nevarēs ceļot. Ka negrib slimnīcā, jo mājās ērtāk un var no rīta uzreiz fočēties. Ka viņai gribas bildēties. Un tā tālāk. Kad uzzināja labās ziņas, bērna veselība netika pieminēta nevienu pašu reizīti, nepārspīlējot. Teica hāleluja, varam braukt uz Dubaiju un rīt varu močīt darbiņā. Viss, nekas cits viņai nebija svarīgs. Un tagad raidījumā vadītājas izmisīgi centās izvilkt no viņas kaut ko par pašu grūtniecību, kā viņa jūtas, pat baroja jau gatavas frāzes, ja nu gadījumā viņai grūti izteikties, bet viņa runā tikai un vienīgi par darbu un bildēšanos, un par savu augumu. Intervijā ir frāze, ka pēc dzemdībām PIRMAIS, ko viņa gribēs darīt, ir doties strādāt un bildēties. Nevis iepazīt savu bērnu, nevis redzēt savu bērnu, savu pirmdzimto. Nevis būt ar Nauri un savu dēlu. Nevis izbaudīt pirmos mirkļus. Bet fočēties savās tirgus sintētikās.
Viņa nav gājusi uz ne vieniem kursiem un neies, jo tas neesot vajadzīgs. Viņai nav neviena grāmata par grūtniecību vai zīdaiņiem. Viņa nevingro, neiet pastaigās, svaigu gaisu ieelpo no mājas līdz mašīnai. Viņa badojas grūtniecības laikā, ēd gandrīz tikai mazkaloriju ēdienu un regulāri priecājas, ka ir kļuvusi tievāka. Viņa ignorē visus ēdienu ierobežojumus (jēlas olas, jēlas zivis utt), jo viņa jau "tikai drusciņ, es nelopsēju visu trauku". Viņa neliek drošības jostu un brauc ar telefonu rokā, filmējot storijus. Viņa katru mēnesi vairākas reizes lidinās apkārt ar lidmašīnu, par spīti tam, ka viņai ir dažādas grūtniecības sāpes, sarežģījumi, vilkšana, krampji, tonuss, vēnas utt. Vina lidoja uz Dominikānu, kur grūtniecēm iesaka nedoties slimības riska dēļ. Viņa septītajā mēnesī lidos uz Dubaiju (7h lidojums) ar visiem saviem sarežģījumiem.
Turklāt ir tas mazais sīkumiņš, ka sākumā viņa likās gan vismaz kaut cik priecīga un gaidoša. Līdz brīdim, kad uzzināja, ka dzimums nav tas, ko gribēja. Tas kontrasts pirms tā brīža un pēc ir milzīgs.
Es pavisam noteikti izlaidu veselu rindu ar citām lietām, kas norāda, ka bērns nav gribēts, bet jau tagad šis ir milzīgs palags. Jūsu iebildumi par auklēm ir nesakarīgi un dumi. Vai nu jūs nesekojat viņai ikdienā
vai redzat to, ko gribat. Paldies par uzmanību. ?
amen to this 👍🏻
07.04.2022 07:34 |
 
10 gadi
Reitings 531
Reģ: 07.10.2010
LiepaShmiepa @ 07.04.2022 00:30
nu ko jūs te murgojat, neviens viņu nenosoda par to, ka aukli ņems. Ne jau par to. Nosoda tāpēc, ka viņai par savu bērnu ir pilnīgi vienalga un aukles ņemšana ir tikai simptoms tam,nevis pierādījums.
Piemēram! Runāja par saīsināto dzemdes kaklu, par daudzajiem ūdeņiem, viņu gribēja likt stacionārā, pēc tam izrādījās, ka tomēr vairāki ārsti nepareizi viņu izmērījuši. Bet pa visu to epopeju viņa nevienu, NEVIENU reizi nepateica neko, kas liktu noprast, ka viņa par bērna veselību uztraucas. Runāja, ka nevar pastrādāt. Ka bail, ka nevarēs ceļot. Ka negrib slimnīcā, jo mājās ērtāk un var no rīta uzreiz fočēties. Ka viņai gribas bildēties. Un tā tālāk. Kad uzzināja labās ziņas, bērna veselība netika pieminēta nevienu pašu reizīti, nepārspīlējot. Teica hāleluja, varam braukt uz Dubaiju un rīt varu močīt darbiņā. Viss, nekas cits viņai nebija svarīgs. Un tagad raidījumā vadītājas izmisīgi centās izvilkt no viņas kaut ko par pašu grūtniecību, kā viņa jūtas, pat baroja jau gatavas frāzes, ja nu gadījumā viņai grūti izteikties, bet viņa runā tikai un vienīgi par darbu un bildēšanos, un par savu augumu. Intervijā ir frāze, ka pēc dzemdībām PIRMAIS, ko viņa gribēs darīt, ir doties strādāt un bildēties. Nevis iepazīt savu bērnu, nevis redzēt savu bērnu, savu pirmdzimto. Nevis būt ar Nauri un savu dēlu. Nevis izbaudīt pirmos mirkļus. Bet fočēties savās tirgus sintētikās.
Viņa nav gājusi uz ne vieniem kursiem un neies, jo tas neesot vajadzīgs. Viņai nav neviena grāmata par grūtniecību vai zīdaiņiem. Viņa nevingro, neiet pastaigās, svaigu gaisu ieelpo no mājas līdz mašīnai. Viņa badojas grūtniecības laikā, ēd gandrīz tikai mazkaloriju ēdienu un regulāri priecājas, ka ir kļuvusi tievāka. Viņa ignorē visus ēdienu ierobežojumus (jēlas olas, jēlas zivis utt), jo viņa jau "tikai drusciņ, es nelopsēju visu trauku". Viņa neliek drošības jostu un brauc ar telefonu rokā, filmējot storijus. Viņa katru mēnesi vairākas reizes lidinās apkārt ar lidmašīnu, par spīti tam, ka viņai ir dažādas grūtniecības sāpes, sarežģījumi, vilkšana, krampji, tonuss, vēnas utt. Vina lidoja uz Dominikānu, kur grūtniecēm iesaka nedoties slimības riska dēļ. Viņa septītajā mēnesī lidos uz Dubaiju (7h lidojums) ar visiem saviem sarežģījumiem.
Turklāt ir tas mazais sīkumiņš, ka sākumā viņa likās gan vismaz kaut cik priecīga un gaidoša. Līdz brīdim, kad uzzināja, ka dzimums nav tas, ko gribēja. Tas kontrasts pirms tā brīža un pēc ir milzīgs.
Es pavisam noteikti izlaidu veselu rindu ar citām lietām, kas norāda, ka bērns nav gribēts, bet jau tagad šis ir milzīgs palags. Jūsu iebildumi par auklēm ir nesakarīgi un dumi. Vai nu jūs nesekojat viņai ikdienā
vai redzat to, ko gribat. Paldies par uzmanību. ?
👍
07.04.2022 06:09 |
 
Reitings 694
Reģ: 16.02.2021
NeonsNeons @ 06.04.2022 23:03
Es nesaprotu, man kaut kas gļuko, vai viņa jau cik x pārliek tos saules svārku storījus ?

Pirmajā reizē teksts bija viņai priekšā neredzēja viņas tievo grūtnieces augumu, nākamais jau bija ar tekstiem sānā. Vienkārši cilveks sviests
07.04.2022 02:12 |
 
Reitings 17482
Reģ: 26.02.2022
Noskatoties viņas interviju, es patiešām nesaprotu, kā cilvēks spēja atteikties no sava suņa.. vaitad sirdsapziņa nemaz nemocīja ne reizi? Nodzīvo kādu laiku un pēctam tāds “aj, atdošu vecākiem, man nav laika ar viņu ņemties” 🫣
07.04.2022 01:29 |
 
Reitings 1072
Reģ: 30.03.2022
LiepaShmiepa @ 07.04.2022 00:44
pasmiešanās par modes dāmas stiliņu un šķībajiem filleriem (kurus turpina papildināt grūtniecības laikā, starp citu) ir tikai tāda atslodze. Cilvēkiem viņa nepatīk, jo viņa izliekas par labu cilvēku, bet galīgi tāda nav. Nadziņu-bēru drāma. Homoseksuālu attiecību drāma. Viņas mamma mīl Putinu drāma. Šlesera partijas biedrene. Anti vakcīnas, anti maskas, anti visi ierobežojumi. Ierobežojumu laikā regulāri tos pārkāpa un par to nekaunējās. Šobrīd visām ir asinis sakāpušas, jo viņa ir ļoti neapzinīga grūtniece un to bērnu tomēr lielākajai daļai ir žēl.
Ak jā, un viņa visu laiku melo. Regulāri. Par visādiem sīkumiem un arī lielākām lietām, varbūt ķer kaifu no tā, nezinu. Sekojot viņai regulāri, to var redzēt ļoti labi, kaut vai par tiem pašiem ūdeņiem - ārste teikusi, ka palielināts ūdeņu daudzums. Kādas divas nedēļas vēlāk viņa nomainīja ārsti un svētās dusmās lamā iepriekšējo, kura neesot pamanījusi vai pateikusi par tiem ūdeņiem. Tāpat izlikās, ka neviens viņu nebija informējis, ka dzelzs preparātus nevar lietot kopā ar kafiju, kaut, pat ja ārste viņai nepateica, vairākas šeit vien viņai bija rakstījušas privāti un viņa atbildējusi, noteikti vairākas arī no šeit neesošām sekotājām. Nav jātic visam, ko sekotājas raksta,
et to ir ļoti ātri google iespējams noskaidrot. Kāpēc par to ir jāmelo? Normāli cilvēki tā nedara. Par sīkākām detaļām melo un sapinas regulāri. Nevienam nepatīk meļi. 🕺
07.04.2022 01:02 |
 
Reitings 1072
Reģ: 30.03.2022
Kaijulens @ 07.04.2022 00:12
Kāpēc kādam būtu jāģērbjās kā jūs vēlaties?
“ es viņas vietā ģērbtos tā, darītu šitā” tikai bet! katrs ir savā vietā.
Ja godīgi- nesaprotu, par ko tāds ļaunums pret Elīnu? Jā, pārcentusies ar filleriem un iedeguma krēmu, bet tas arī viss tāds “ trakais”, pārējais- tirgo savas lupatas, fočējās katras 5 min, dzīvo ar vīru, bērns no vīra, ceļo ar vīru… patiesībā īsti mietpilsoniska dzīve.
pasmiešanās par modes dāmas stiliņu un šķībajiem filleriem (kurus turpina papildināt grūtniecības laikā, starp citu) ir tikai tāda atslodze. Cilvēkiem viņa nepatīk, jo viņa izliekas par labu cilvēku, bet galīgi tāda nav. Nadziņu-bēru drāma. Homoseksuālu attiecību drāma. Viņas mamma mīl Putinu drāma. Šlesera partijas biedrene. Anti vakcīnas, anti maskas, anti visi ierobežojumi. Ierobežojumu laikā regulāri tos pārkāpa un par to nekaunējās. Šobrīd visām ir asinis sakāpušas, jo viņa ir ļoti neapzinīga grūtniece un to bērnu tomēr lielākajai daļai ir žēl.
07.04.2022 00:44 |
 
Reitings 21
Reģ: 16.03.2022
Nu un kas tad sākas? Tas, ka visas kā aitas neblēj vienu un to pašu, jo viedokļi atšķiras?
Te jau neviens neaizstāv visas viņas izdarības, bet atsevišķas kaut kādas rīcības vai domas ir saprotamas.
07.04.2022 00:38 |
 
Reitings 1072
Reģ: 30.03.2022
matemātiķe @ 07.04.2022 00:01
Jā, es sākumā saskatiju arī diezgan kritizējošu attieksmi no intervētām, bet kad noklausijos pilno versiju sapratu, ka jā… Man arī bija daudz citādāka domāšana pirms bērniņš nāca pasaulē. Ticu, ka Elīnai uz 8/9 mēnešiem būs JAU kaut kas pamainījies uzskatos un sajūtās.
Nez vai viņi jau ir lēmuši par labu vecmātei un izplānojuši kur dzemdēs
diemžēl šī frāze te ir atskanējusi jau vairākkārt. Mainīsies, kad sāks puncis augt. Mainīsies, kad būs vēl lielāks puncis. Mainīsies, kad sāks just kustības. Kad uzzinās dzimumu. Kad tas, kad šis, kad nākamais. Līdz šim viss ir palicis tikai sliktāk. :/
07.04.2022 00:37 |
 
Reitings 3685
Reģ: 01.03.2022
Linda1789 @ 06.04.2022 11:05
https://play.1188.lv/pasmaju-tv-sovi/kad-vinas-satiekas-2/elina_didrihsone_atklati_par_gaidibu_prieku_un_vilsanos-393112/
Links uz pilno raidijumu

Ārprāts!!!
Es tiešām nesaprotu visas kuras siekalojas ap Elīnu. Kur tiem cilvēkiem ir smadzenes samaltas?
Viņa ir briesmīga, vulgāra un prasta. Arī par bērnu Elīnai ir pilnīgi vienalga.
Tik agresīva intervija. Nav brīnums, ka Elīna daudz nereklamēja, jo parādīja sevi no tās sliktākās puses.
Intervētājas pilnīgi uzkrītoši mēģināja ievirzīt sarunu harmoniskāk un maigāk, bet Elīna tik turpināja gvelzt, beigās jau sāka Elīnai braukt virsū.
Sevišķi, patika Dagmāras žesti par to kā Elīna tika vaļā no suņa.
07.04.2022 00:32 |
 
Reitings 1072
Reģ: 30.03.2022
Elizabeteputnos @ 06.04.2022 23:07

Es izlasīju visu un piekrītu. Katram situācija ir citādāka, bieži plāni mainās, līdz mazais ir pasaulē. Nav vairs tie laiki, kad laba māte ir tikai tā, kas ir negulējusi, pārstiepusies lai atbilstu sabiedrības standartiem.
Mana mamma dzīvojusi visu dzīvi "tikai bēeniem" mums atdeva visu sevi. Tas bija lieliski, bet kad mēs izaugām, izrādījās, ka mammai nebija daudz savas dzīves, vai karjeras vai vienalga kas cits, kas viņu piepildītu. Tas radīja ļoti daudz toksiskuma mūsu attiecībās, kad paaugāmies un gājām savās dzīvēs. Kā tad mēs šitā - mamma muma visu sevi un mēs esam tagad izauguši - bez maz mums sava dzīve nevar būt, jo viņa mums visu sevi atdeva.. laba mamma ir laimīga mamma. Ar mēru, bet sievietei jābūt savām interesēm un dzīvei ārpus mājas, manuprāt. Nav sevi visu obligāti jāziedo bērnam tikai un vienīgi. Pirmos gadus-jā, bērnam mammu vajaga. Bet atteikties no saviem sapņiem, kas Elīnai ir darbs - viņa būtu drošvien nelaimīga un justos kā sasieta. Un priekš kam - lai izpatiktu pasaulei, foruma anonīmām klukstēm?
nu ko jūs te murgojat, neviens viņu nenosoda par to, ka aukli ņems. Ne jau par to. Nosoda tāpēc, ka viņai par savu bērnu ir pilnīgi vienalga un aukles ņemšana ir tikai simptoms tam,nevis pierādījums.
Piemēram! Runāja par saīsināto dzemdes kaklu, par daudzajiem ūdeņiem, viņu gribēja likt stacionārā, pēc tam izrādījās, ka tomēr vairāki ārsti nepareizi viņu izmērījuši. Bet pa visu to epopeju viņa nevienu, NEVIENU reizi nepateica neko, kas liktu noprast, ka viņa par bērna veselību uztraucas. Runāja, ka nevar pastrādāt. Ka bail, ka nevarēs ceļot. Ka negrib slimnīcā, jo mājās ērtāk un var no rīta uzreiz fočēties. Ka viņai gribas bildēties. Un tā tālāk. Kad uzzināja labās ziņas, bērna veselība netika pieminēta nevienu pašu reizīti, nepārspīlējot. Teica hāleluja, varam braukt uz Dubaiju un rīt varu močīt darbiņā. Viss, nekas cits viņai nebija svarīgs. Un tagad raidījumā vadītājas izmisīgi centās izvilkt no viņas kaut ko par pašu grūtniecību, kā viņa jūtas, pat baroja jau gatavas frāzes, ja nu gadījumā viņai grūti izteikties, bet viņa runā tikai un vienīgi par darbu un bildēšanos, un par savu augumu. Intervijā ir frāze, ka pēc dzemdībām PIRMAIS, ko viņa gribēs darīt, ir doties strādāt un bildēties. Nevis iepazīt savu bērnu, nevis redzēt savu bērnu, savu pirmdzimto. Nevis būt ar Nauri un savu dēlu. Nevis izbaudīt pirmos mirkļus. Bet fočēties savās tirgus sintētikās.
Viņa nav gājusi uz ne vieniem kursiem un neies, jo tas neesot vajadzīgs. Viņai nav neviena grāmata par grūtniecību vai zīdaiņiem. Viņa nevingro, neiet pastaigās, svaigu gaisu ieelpo no mājas līdz mašīnai. Viņa badojas grūtniecības laikā, ēd gandrīz tikai mazkaloriju ēdienu un regulāri priecājas, ka ir kļuvusi tievāka. Viņa ignorē visus ēdienu ierobežojumus (jēlas olas, jēlas zivis utt), jo viņa jau "tikai drusciņ, es nelopsēju visu trauku". Viņa neliek drošības jostu un brauc ar telefonu rokā, filmējot storijus. Viņa katru mēnesi vairākas reizes lidinās apkārt ar lidmašīnu, par spīti tam, ka viņai ir dažādas grūtniecības sāpes, sarežģījumi, vilkšana, krampji, tonuss, vēnas utt. Vina lidoja uz Dominikānu, kur grūtniecēm iesaka nedoties slimības riska dēļ. Viņa septītajā mēnesī lidos uz Dubaiju (7h lidojums) ar visiem saviem sarežģījumiem.
Turklāt ir tas mazais sīkumiņš, ka sākumā viņa likās gan vismaz kaut cik priecīga un gaidoša. Līdz brīdim, kad uzzināja, ka dzimums nav tas, ko gribēja. Tas kontrasts pirms tā brīža un pēc ir milzīgs.
Es pavisam noteikti izlaidu veselu rindu ar citām lietām, kas norāda, ka bērns nav gribēts, bet jau tagad šis ir milzīgs palags. Jūsu iebildumi par auklēm ir nesakarīgi un dumi. Vai nu jūs nesekojat viņai ikdienā
vai redzat to, ko gribat. Paldies par uzmanību. 🥱
07.04.2022 00:30 |
 
Reitings 1272
Reģ: 13.04.2020
Kaijulens @ 07.04.2022 00:12
Kāpēc kādam būtu jāģērbjās kā jūs vēlaties?
“ es viņas vietā ģērbtos tā, darītu šitā” tikai bet! katrs ir savā vietā.
Ja godīgi- nesaprotu, par ko tāds ļaunums pret Elīnu? Jā, pārcentusies ar filleriem un iedeguma krēmu, bet tas arī viss tāds “ trakais”, pārējais- tirgo savas lupatas, fočējās katras 5 min, dzīvo ar vīru, bērns no vīra, ceļo ar vīru… patiesībā īsti mietpilsoniska dzīve.
atkal sākas🤦🏽‍♀️
07.04.2022 00:26 |
 
Reitings 401
Reģ: 16.03.2022
Kāpēc kādam būtu jāģērbjās kā jūs vēlaties?
“ es viņas vietā ģērbtos tā, darītu šitā” tikai bet! katrs ir savā vietā.
Ja godīgi- nesaprotu, par ko tāds ļaunums pret Elīnu? Jā, pārcentusies ar filleriem un iedeguma krēmu, bet tas arī viss tāds “ trakais”, pārējais- tirgo savas lupatas, fočējās katras 5 min, dzīvo ar vīru, bērns no vīra, ceļo ar vīru… patiesībā īsti mietpilsoniska dzīve.
07.04.2022 00:12 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits