Butterfly clothing

 
Reitings 302
Reģ: 07.11.2013
Sveikas! Vai kāda iepērkas pie Elīnas Didrihsones? Kāda kvalitāte drēbēm un esmu dzirdējusi, ka ļoti liels uzcenojums.
19.12.2018 11:13 |
 
Patīk
Reitings 11059
Reģ: 01.10.2016
Nu, visādi var būt. Kaut kāda taisnība droši vien tur ir. Ja viņa tiešām tā klačojas, tad tas ir vienkārši briesmīgi.
Bet par to, ka visu dienu guļ dīvānā es neticu gan :D Būtu interesanti ja viņa vienu dienu parādītu tiešām ko dara, jo tā bildēšanās jau 12 stundas neaizņem
29.12.2022 11:30 |
 
Reitings 311
Reģ: 10.11.2022
Jaunsprofils @ 29.12.2022 11:21
Protams, ka Naura mammai ir kauns, kā tiek aptraipīta viņas ģimene. Visu laiku tie virsraksti- Didrihsone to, šito.. tagad vēl sociālais dienests. Un ja kāds nepatīk, tad tiešām krāsas sabiezina. Bet Elīna nekad nav šķitusi patiesi gaidīta Ventspilī, ne bez iemesla reti brauca. Kapēc Naura māsa un brālis neģērbjas butterfly drēbēs? ? Un es domāju, ka māsai arī besī, ka visi prasa par Elīnu.

Nauris pats jau ir aptraipijis savu ģimeni. Gan izturēsanas, gan viss tas par un ap bērnu un to dumību filmēšana, tas vina paskats un kakas uz sejas,olas uz galvas. To jau dara pašu bumbulītis. Elīnai ir savas stulbības, bet Nauris ir tik pat dumjšs.
29.12.2022 11:26 |
 
Reitings 311
Reģ: 10.11.2022
krixis3 @ 29.12.2022 10:30
Vīramātes komentāri, protams, briesmīgi. Pat ja tā domā nu ej runa ar pašu vedeklu vai apspried ar tuvāko draudzeni, nevis frizētavā. Man pašai ļoti nepatīk, ja tā dara.
Bet atmetot to, tas teksts tāds interesants. Viņa solīja būt laba sieva un māte un visu darīt. Tīri teorētiski, varbūt arī Naurim tā orientācija nav īsti riktīgi. Un tika meklēta sieva, lai apkārt nerunā. Tāpēc, iespējams, arī kristīgā nometne un draudze. NAURIM, lai kaut ko mainītu orientācija, Elīnai, lai beigtu maukoties un tuseties. Atrada viens otru, saprata, ka abiem izdevīgi un itka ir sievas materiāls. Elīnai, lai,, aizbegtu,, no savas Dobeles un tēva. Tikai neviens negaidīja, ka Elīnai iepatiksies dzīvot IG un Buķikā. Ka viņa paliks mazliet pasista ar savu IG.
Jo nu būsim reāli. Tikko satiekas, lielā mīla, seksam nē, uzreiz kāzas. Nu tā reti notiek. Un tā atsevišķā gulēšana jau no vecā dzīvokļa laikiem un tagad arī. Ja pareizi atceros, viņa jau kad tikai meklēja gultu, visu laiku teica mana gulta, manai gultai. Tāpat interesanti, ka viņi nekad nav parādījuši 4. Istabu. Ir dzīvojamā, guļamistaba un tā garderobe. Bet, ja pareizi atceros, ir 4 un Elīna pat kaut kad ieminējās, ka Nauris esot gulējis citā istabā. Un paskatoties visus video un bildes, nu nav viņiem tā īpašā mīļuma, un arī tie teksti reizēm ir tādi interesanti.

Šim es varētu piekrist pilnīgi.
29.12.2022 11:24 |
 
Reitings 266
Reģ: 10.06.2022
Protams, ka Naura mammai ir kauns, kā tiek aptraipīta viņas ģimene. Visu laiku tie virsraksti- Didrihsone to, šito.. tagad vēl sociālais dienests. Un ja kāds nepatīk, tad tiešām krāsas sabiezina. Bet Elīna nekad nav šķitusi patiesi gaidīta Ventspilī, ne bez iemesla reti brauca. Kapēc Naura māsa un brālis neģērbjas butterfly drēbēs? 😀 Un es domāju, ka māsai arī besī, ka visi prasa par Elīnu.
29.12.2022 11:21 |
 
Reitings 3604
Reģ: 06.05.2014
Metaforaas @ 29.12.2022 09:56
Bet man nav saprotams , kāpēc Elīna visu laiku dara darbus , ko reāli varētu darīt pārdevējas, kā piemēram pārģerbt manekenus. Dažreiz liekas ka viņi tiešām ar nauri viens otram neuzticas , jo kur tas vēl redzēts , ka 2 biznesmeņi katru dienu skrien uz savu veikalu, lai tur visu laiku ko darītu. Man jau šķiet ka tas parāda arī, ka viņi neuzticas saviem darbiniekiem.

Diez, signalizācijas kods tagad darbiniecēm ir zināms? Vai arī Nauris joprojām no rītiem pats atslēdz? Bija tak tas gadījums, kad signalizācija nebija atslēgta un pat Elīna kodu nezināja.
29.12.2022 11:08 |
 
Reitings 2516
Reģ: 05.12.2021
Protams, tie tikai mani minējumi. Bet nu.. Nav dūmu bez uguns
Vai Naura ģimene paši dodas uz baznīcu vai draudzi? Un vai Naura brālis, māsa neseko Elīnai IG un redz taču, ka strādā. Vismaz viņa to sauc par darbu.
Un ja jau Nauris tā sūdzas mammai, tad vai nu muld (bet kāds iemesls) vai tā arī ir. Iespējams, vēlējās tiešām reālu mājsaimnieci un pats pa biznesu. Bet izrādījās xka sieva arī grib biznesu.
Nezinu, ar viņiem viss dīvaini. Nav nevienas vecās darbinieces vai paziņas, lai taču ievieš skaidrību 😂😂😂
29.12.2022 10:36 |
 
Reitings 2516
Reģ: 05.12.2021
Vīramātes komentāri, protams, briesmīgi. Pat ja tā domā nu ej runa ar pašu vedeklu vai apspried ar tuvāko draudzeni, nevis frizētavā. Man pašai ļoti nepatīk, ja tā dara.
Bet atmetot to, tas teksts tāds interesants. Viņa solīja būt laba sieva un māte un visu darīt. Tīri teorētiski, varbūt arī Naurim tā orientācija nav īsti riktīgi. Un tika meklēta sieva, lai apkārt nerunā. Tāpēc, iespējams, arī kristīgā nometne un draudze. NAURIM, lai kaut ko mainītu orientācija, Elīnai, lai beigtu maukoties un tuseties. Atrada viens otru, saprata, ka abiem izdevīgi un itka ir sievas materiāls. Elīnai, lai,, aizbegtu,, no savas Dobeles un tēva. Tikai neviens negaidīja, ka Elīnai iepatiksies dzīvot IG un Buķikā. Ka viņa paliks mazliet pasista ar savu IG.
Jo nu būsim reāli. Tikko satiekas, lielā mīla, seksam nē, uzreiz kāzas. Nu tā reti notiek. Un tā atsevišķā gulēšana jau no vecā dzīvokļa laikiem un tagad arī. Ja pareizi atceros, viņa jau kad tikai meklēja gultu, visu laiku teica mana gulta, manai gultai. Tāpat interesanti, ka viņi nekad nav parādījuši 4. Istabu. Ir dzīvojamā, guļamistaba un tā garderobe. Bet, ja pareizi atceros, ir 4 un Elīna pat kaut kad ieminējās, ka Nauris esot gulējis citā istabā. Un paskatoties visus video un bildes, nu nav viņiem tā īpašā mīļuma, un arī tie teksti reizēm ir tādi interesanti.
29.12.2022 10:30 |
 
Reitings 3059
Reģ: 29.12.2022
Metaforaas @ 29.12.2022 09:56
Bet man nav saprotams , kāpēc Elīna visu laiku dara darbus , ko reāli varētu darīt pārdevējas, kā piemēram pārģerbt manekenus. Dažreiz liekas ka viņi tiešām ar nauri viens otram neuzticas , jo kur tas vēl redzēts , ka 2 biznesmeņi katru dienu skrien uz savu veikalu, lai tur visu laiku ko darītu. Man jau šķiet ka tas parāda arī, ka viņi neuzticas saviem darbiniekiem.

Jau sen redzams,ka viņa uzskata sevi par augstākstāvošu par visiem. Darbinieces pat menekenus nemācēs tā apģērbt kā viņa. vai arī auklei brīvs un Džeisons mājās ar Nauri,bet pati negrib būt tajā kompānijā
29.12.2022 10:08 |
 
Reitings 1701
Reģ: 03.11.2022
Bet man nav saprotams , kāpēc Elīna visu laiku dara darbus , ko reāli varētu darīt pārdevējas, kā piemēram pārģerbt manekenus. Dažreiz liekas ka viņi tiešām ar nauri viens otram neuzticas , jo kur tas vēl redzēts , ka 2 biznesmeņi katru dienu skrien uz savu veikalu, lai tur visu laiku ko darītu. Man jau šķiet ka tas parāda arī, ka viņi neuzticas saviem darbiniekiem.
29.12.2022 09:56 |
 
Reitings 1701
Reģ: 03.11.2022
Meitenearputniem @ 29.12.2022 04:51

Nu labi tad nu pie galvenā :
Ta kā šobrīd esam lv uz ilgu laiku ,tad nu pirms svētkiem bijām ģimenes gājienā pie friziera ,kamēr es gaidīju Žannu ,kad atbrīvosies ,vīrs jau tika griezt matus . Naura mamma kaut ko pajautaja ka pa dzīvi un kā bērniem ,vīrs saka ka nesen tieši trešais piedzima . Un tad sākās čikstesana ,ka apbrīno mammas, kas tiek galā ar 3 bērniem kamēr citas kam vienīgais uzdevums dzīvē audzināt bērnu ,pat to nevar . Vīrs smejoties jautāja vai tik traki ,Naura mamma :" iedomājies visu dienu guļ uz dīvāna un neko nedara ,dēls vienīgais kas aukle bērnu un uztur ģimeni , protams,ka viņš viens netiek galā ar darbu un bērnu,kamēr tā bomzene vispār bērnam klāt neiet. Iedomājies,mēs iedevam viņai visu ,jau no sākta gala viņa solīja būt laba sieva un rūpēties par deliņu un uzkopt , audzināt bērnus ,bet ne ,redz pārāk grūti viņai . Būtu zinājusi ka tāda viņa būs ,būtu atstājuši dzīvot tajā bomžu midzenī pie tam padibenem ,ko sauc par mammu . Tādi neaudzinati cilvēki,ka kauns pat ar šiem pie viena galda sēdēt . Nesaprotu kā tādi salašņas var rasties ,Dzīvo miskaste un laimīgi ,nav brīnums ka tā cūka arī neko citu nedara ka guļ,ja pat nav iemacijuši ka strādāt . "

Nopietni, ja tā ir taisnība, man pat palika žēl Elīnas. Vienu gan tā vīrene aizmirsusi piebilst , ja nebūtu tādas Elīnas, nu nebūtu arī tāda butterfly , būsim reāli.
29.12.2022 09:52 |
 
Reitings 4916
Reģ: 05.07.2022
Molle @ 29.12.2022 09:13
Teorētiski Elīna nemaz nevar sēdēt nonstop dīvanā ik dienas, jo lielāko dienas daļu viņa filmē storijus, pārģrrbjas un pozē flamimgo pozā. Tīri fiziski, visu dienu dīvānā viņa nevar sēdēt, jo tad lielākā daļa storiju būtu no turienes.
Izklausās, ka Naura mammai ir izvēlēta nepareizā vedekla un tad nu par katrām varītēm muti virina uz visam pusēm.
Es vispār pie tādas meistares neietu, kas pusi darba laika pavada trinot mēli par savu ģimeni. Tas nu ir prastums. Pati baigi no Elīnas neatpaliek, tā, ka tur abi labi.
Protams,ka mamma izpušķo,tur jau skaidrs, vienkārši pasniedz kā neko nedara . visticamāk Naura pirksts,kurš sūdzas ka neko nedara un tad mate Izdomā ka sēž tikai uz dīvāna. Bet nu vai nav tā ka Elīna pati sev izdomājusi amatu ko pasniedz par svarīgu un Naurim jau arī sāk pieriebties? Nu ko viņa vēl bez fočēšanas dara ko tādu ko neviens cits nevarētu?
29.12.2022 09:45 |
 
Reitings 311
Reģ: 10.11.2022
Mayaaa @ 29.12.2022 09:12
Es gan ticu , ka tā ir taisnība un vīrenes tā var runāt aiz muguras. No pieredzes saku. ?

Visu ko var runāt, bet vai viss, ko saka vīramāte par vedeklu ir taisnība?
29.12.2022 09:14 |
 
Reitings 311
Reģ: 10.11.2022
Teorētiski Elīna nemaz nevar sēdēt nonstop dīvanā ik dienas, jo lielāko dienas daļu viņa filmē storijus, pārģrrbjas un pozē flamimgo pozā. Tīri fiziski, visu dienu dīvānā viņa nevar sēdēt, jo tad lielākā daļa storiju būtu no turienes.
Izklausās, ka Naura mammai ir izvēlēta nepareizā vedekla un tad nu par katrām varītēm muti virina uz visam pusēm.
Es vispār pie tādas meistares neietu, kas pusi darba laika pavada trinot mēli par savu ģimeni. Tas nu ir prastums. Pati baigi no Elīnas neatpaliek, tā, ka tur abi labi.
29.12.2022 09:13 |
 
Reitings 8519
Reģ: 05.07.2020
Es gan ticu , ka tā ir taisnība un vīrenes tā var runāt aiz muguras. No pieredzes saku. 😂
29.12.2022 09:12 |
 
Reitings 3339
Reģ: 23.01.2022
magdalena333 @ 28.12.2022 21:22
Kopsaucējs- viesnīcas numurs esot tāds nekāds, spa 30min ar to šiem pietikās, restorānā ēdiens nekāds, beigās aizdodās uz buķiku. Pēc tā var spriest, ka tās attiecības ir uz nobeigumu, vai arī drīz būs vai arī šie būs kopā/ vai ir tikai dēļ Džeisona un biznesa. Es nezinu cik sudigai vietai būtu jābūt, lai es divatā ar vīru aizietu randiņā, visu laiku to translētu storijos, noliktu un pēc tam vēl aizbrauktu uz darbu, lai arī tas ir savs bizness, es domāju, ka šeit nebija stāsts par vietu kā tādu, bet to, ka šie divi jau vairs neizbauda savu kopā būšanu kā pāris.

kurā viesnīcā viņi bija?!
29.12.2022 09:07 |
 
Reitings 311
Reģ: 10.11.2022
Par to babyboxu gan es neticu točna.
29.12.2022 09:07 |
 
Reitings 311
Reģ: 10.11.2022
Ņemot vērā, ka vīramātēm lielākoties neviena vedekla nav gana laba saviem dūkulīšiem un vienmēr visi pārsprādajušies, kamēr sievas neko nedara un nabadziņi vienmēr raujas...pat ja šis stāsts ir patiess, varu saderēt, ka vīramāte pusi vēl piepušķo un sabiezina krāsas,jo "ak, ļaunā vedekla un mans supermīļaispūderraustītis dēliņš".
29.12.2022 09:04 |
 
Reitings 4916
Reģ: 05.07.2022
Marcipaaans @ 28.12.2022 23:44
bija arī dzirdēts, ka Nauris ar savu ex savu jaundzimušo nodeva baby box vai kā to sauc. Uztaisīja jaunībā bērnu, kuru pameta. Un ziniet, es pat tam sāku ticēt, redzot to attieksmi tagad. Suni atdod mātei, bērnu pieskata visi citi, tikai ne paši…. Vemt gribas no šiem gada vecākiem.
Ventspili baby box pirmo X atstāja mazuli 2017. Gada . Vai Didrihsoni tad jau nebija pazīstami? Vai arī tas nebija Ventspili?
29.12.2022 08:48 |
 
Reitings 4916
Reģ: 05.07.2022
Superiigaa @ 29.12.2022 07:51
Ja tā ir tansība ko tu stasti, tas Naura māte ir riktīga klaču bāba. Ja mana vīra māte par mani un maniem vecākiem tā runātu, es tur nekad vairs nebrauktu! Es domāju ka Naura mammīte ar so ir pasauzejusi arī savu dēliņu. Bet ticami tas nav, nu kura māte tā darītu… ja arī tā domā, tad paturi to ģimenē. Tur ir jābūt tiešām traki ja šitā klačojas
es tev pilnībā piekrītu,ja kāds man stastitu es neticu,bet tā kā dzirdēju pati,tad nu briesmīgi. Ja sieviete var šādi ar svešiem cilvēkiem vēl pie tam runāt,tas parāda tikai cik viņa pati neizglītota ,bet nu .... Būsim godīgi pietiek vērot to ģimeniti,lai saprastu,ka jau sakne kaut kas tur nav ok
29.12.2022 08:45 |
 
Reitings 318
Reģ: 28.12.2020
Ja tā ir tansība ko tu stasti, tas Naura māte ir riktīga klaču bāba. Ja mana vīra māte par mani un maniem vecākiem tā runātu, es tur nekad vairs nebrauktu! Es domāju ka Naura mammīte ar so ir pasauzejusi arī savu dēliņu. Bet ticami tas nav, nu kura māte tā darītu… ja arī tā domā, tad paturi to ģimenē. Tur ir jābūt tiešām traki ja šitā klačojas
29.12.2022 07:51 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits