Butterfly clothing

 
Reitings 302
Reģ: 07.11.2013
Sveikas! Vai kāda iepērkas pie Elīnas Didrihsones? Kāda kvalitāte drēbēm un esmu dzirdējusi, ka ļoti liels uzcenojums.
19.12.2018 11:13 |
 
Reitings 24
Reģ: 03.01.2023
elfa* @ 09.01.2023 10:24

Šis. To pašu Džeisonu, kur viņi izmitinās, kad viņš vairs nebūs zīdainis? Būs taču brīdis, kad viņa būs skolas laiks, pusaudžu laiks, kad vajag savu privāto telpu. Varbūt, ka ir kāda telpa, ko viņi nav instā parādījuši, bet nu ja ne, tad izskatās, ka tam nabaga bērnam bez maz tikai balkons paliek.

Varbūt Didra viņu skolā nesūtīs būs kā Nauris bezizglītības un Poļu šmotku īpašnieks ar neirozēm.
Man žēl tā mazā ,skatoties uz viņu var redzēt stīcumu,saspringumu un trīci.
Nesaprotu kāpēc tādai kā Didrihsone un viņas vīram vispār vajadzēja vairoties.
Nauri kā primātu vajadzētu izkastrēt un Elīnai nosiet olvadus!!!
Bērna attīstībai netiek vispār pielikts vissmazākais pirkstiņš.
Te viena minēja par balkonu,gan jau mazo tur atstās rāpot un nemaz neiedomāsies,ka sīcis var izkirst vai izvelties.
Stulbi ka bērnam nav vecāku īsti,pat ja viņi ir labi situēti utt,bērnam nav nekā!!
Kā arī Elīna ar Nauri pelna naudu parazitējot uz citu rēķina,parazīti,meļi.
Lai ātrāk viņu biznes sadeg tāpat kā nolaistās attiecības un samdzenes.
09.01.2023 11:37 |
 
Reitings 65
Reģ: 18.09.2022
Karliina @ 08.01.2023 23:31
Man bērniņš ir vienu dienu jaunāks kā Džeisons, man ir ar ko salīdzināt (jā, jā, bērnus nevar salīdzināt, katrs attīstās savā tempā), bet Džeisonam tiešām ir nedaudz kavēta attīstība, man bērniņš ir maza raķete, pat 1min nepavada uz muguras, kājas, rokas pa gaisu, smaids līdz ausīm, pamperu vairs nevar nomainīt, visu laiku veļās. Džeisonam nav nekas no tā, viņš kā pagalīte tik guļ. Man tik ļoti žēl viņa.

Mums mazie viena vecuma, tik manējais jau sācis stutēties četrrāpus un sēsties uz sāniņa..
09.01.2023 10:37 |
 
10 gadi
Reitings 1183
Reģ: 09.11.2009
Tortilja @ 09.01.2023 09:32
Interesanti, kur viņa plāno tos visus 3 bērnus likt? Tajā insta dzīvoklī pat Džeisonam nav normālas istabas. Bērns taču nebūs zīdainis mūžīgi. Tam dzīvoklim izejas uz balkona vairāk, nekā normāli apdzīvojamas telpas ?

Šis. To pašu Džeisonu, kur viņi izmitinās, kad viņš vairs nebūs zīdainis? Būs taču brīdis, kad viņa būs skolas laiks, pusaudžu laiks, kad vajag savu privāto telpu. Varbūt, ka ir kāda telpa, ko viņi nav instā parādījuši, bet nu ja ne, tad izskatās, ka tam nabaga bērnam bez maz tikai balkons paliek.
09.01.2023 10:24 |
 
Reitings 2346
Reģ: 13.02.2022
beReal @ 09.01.2023 10:02
Bet vispār, Annemarija gadījumā nedzīvo Didrihsonu vecajā īrētajā dzīvoklī? Vannasistaba šķiet identiska

Dzīvo
09.01.2023 10:22 |
 
Reitings 1566
Reģ: 09.06.2015
Tasmanian @ 09.01.2023 08:40
Bērniņiem velšanos nevar salīdzināt ar citiem - tas posms, kad uzsākt, ir līdz pat 6 mēnešiem. Bet nu vismaz vēlmi apvelties Džeisonam droši vien vajadzētu izrādīt. Man mazais sāka mēgināt velties 3 mēn, bet tā apzināti smuki apvēlās 3.5 mēn. Lielais puika arī ap 3-4 mēn sāka velties. Taču domāju, ka tas ir hendlinga rezultāts, mazo cenšos celt caur velšanu, turēšana, pampera mainīšana paveļot uz vienu un otru sānu. Maz izmantoju baby bounceru, vairāk uz līdzenas virsmas, lai var darboties, kustēties. Bērnam vienkārši jārada tāda vide, lai būtu stimuls un varēšana attīstītes. Nezinu vai Didrihsoni pie šī visa piedomā. Cik saprotu, tad fizioterapeits esot pie viņiem bijis, bet mammītei nebija laika klausīties un skatīties ?
Par pienu un mammas uzturu - nu neietekmē to pienu un bērna vēderiņu kāposti, kafija un visi citi mītiskie aizliegumi. Tas vēl nav atklāts, kāpēc vieni mokās no gāzēm un otri nē. Man ir ko salīdzināt no savas pieredzes. Tur nav ko īsti viņai pārmest.
nu drusku var gan piesieties, bet ne par kāpostiem. Dž sākumā bija kaut kādas pazīmes piena olb nepanesamībai, jo bija pleķi. Mammītei lika neēst piena produktus, bet jau nākamajā dienā “reklamēja” savu biezpieniņu un saldējumu, to lopsējot.
09.01.2023 10:11 |
 
Reitings 218
Reģ: 12.10.2022
Bet vispār, Annemarija gadījumā nedzīvo Didrihsonu vecajā īrētajā dzīvoklī? Vannasistaba šķiet identiska
09.01.2023 10:02 |
 
Patīk
Reitings 15847
Reģ: 12.07.2022
Tortilja @ 09.01.2023 09:32
Interesanti, kur viņa plāno tos visus 3 bērnus likt? Tajā insta dzīvoklī pat Džeisonam nav normālas istabas. Bērns taču nebūs zīdainis mūžīgi. Tam dzīvoklim izejas uz balkona vairāk, nekā normāli apdzīvojamas telpas ?

Uz balkona arī liks 😀
09.01.2023 09:44 |
 
Patīk
Reitings 15847
Reģ: 12.07.2022
mazaskudra @ 09.01.2023 08:56

Tas kas mani šausmina visvairāk, ir tas, ka nav vēlmes mācīties. Vairāk šeit domāju par bērnu.
Ja jau viņi vēlas vairākus bērnus, teiksim kopā 3, tad zināšanas par bērnu aprūpi ir vērtīgas.
Šī nav pirmā pankūka, kura drīkst sanākt tāda nekāda. Tas ir dzīvs cilvēks. Un katram vecākam ir iespēja darīt labāk un izveidot labāku cilvēku, jau no šī cilvēka pirmajām dienām.
Informācija ir atrodama visur. Nu negribi, Elīn, lasīt grāmatas, nelasi. Raidījumi, youtube, pat tas stulbais tiktoks. Neseko cringe influenceriem, pieseko pāris mammām.
Par auklēm un mammām runājot. Viņi neņems sev normālu pilna laika aukli, jo viņi nebūs gatavi maksāt. Ja ir tāda Annemarija un mammas apkārt, kam tas viņiem vajadzīgs. Ja viņi paši uzskata, ka tie prikoli ko viņi dara ar Džeisonu ir okey, es domāju, ka pieskatītājām baigie likumi netiek uzstādīti. Jo viņi patiešām nezin un nesaprot, kas un kā tam bērnam ir vajadzīgs.
Es jau vienreiz pieminēju - tur drīzāk jāprasa Annemarijai un mammai vai viņas tos Elīnas 3 bērnus grib.
Jo ģimene nav tikai smukas bildes un vairāk cilvēki vienā mājā.

Viņiem vienkārši bērns vispār nav vērtība. Līdz ar to miera vējos var atstāt gan pavisam maziņu omēm uz vairākām dienām, gan diendienā neadekvātajai šķobeklei Annemarijai.
Vajag vingrot? Reku bērns, vingriniet, man jāpašauj Omniva par brīvu.
Vajag peldēt? Ai, ūdens ir slapjš.
Vajag piebarot? Ai, baigais čakars.
Gribi gulēt? Nē, negulēsi, tagad tētis rādīs kārtējo apeņu šovu.
Utt.
Reizēm skatos storijus un domāju, ka Elīna pret to suni pat izturas jaukāk nekā pret savu bērnu.
09.01.2023 09:44 |
 
Reitings 936
Reģ: 11.09.2022
Interesanti, kur viņa plāno tos visus 3 bērnus likt? Tajā insta dzīvoklī pat Džeisonam nav normālas istabas. Bērns taču nebūs zīdainis mūžīgi. Tam dzīvoklim izejas uz balkona vairāk, nekā normāli apdzīvojamas telpas 😀
09.01.2023 09:32 |
 
Reitings 3222
Reģ: 06.07.2022
gribuiemestkapeiku @ 09.01.2023 01:05
Jēziņās. Paskatījos biznesa haizivju padomus biznesā. Pasarg dievs reāli cilvēkam,kurš grib uzsākt savu biznesu uztvert tos 2 muļķus nopietni. Tagad ar vīru tieši plānojam uzsākt savu (ne lupatas), vērtējot tīri objektīvi to video ir tikai viena doma galvā- ko viņi tur gvelž?
Viens runasveids atbaida, nu nekad tādus neņemsi par pilnu. Pat sākumā viņa pasaka- esmu prasta, bet Nauris runā sarežģītāt. Nuuuu jā, jo Nauris varbūt ir mazliet gudrāks un izglītotāks,bet tu esi prasta un stulba? Lai arī nepatīk ne viens no viņiem abiem, jāatdzīst,ka Naurim smadzene mazliet vairāk attīstīta tomēr šitajā biznesa jautājumā.
Viņa pat močījot,taisot to video,montējot, pietaisa drukas kļūdas tajos pāris jautājumos,ko iesprauž pa vidu, nu par ko tur var būt runa? Kā viņu uztvert nopietni??
Gala vērtējums tāds, ka lai tev izdotos bizness ir jāmočī (24/7 apbrīnojot savas bildes), jādomā,ka Dievs visu uz paplātes atnesīs gatavu (jo cik sapratu viņiem bija ideja un pārējo deva Dievs??) un visam jābūt bombīgi un perfKeti ???.
Vēl iebāžot savu pieckapeiku runājot par dēliņu. Kā jau te vairākas minēja,ka uz pusgadu pavisam neaktīvs mazais, jā, tiešām ļoti tāds nekustīgs? manam 1,5 un atceros viņa pusgadiņu. Tur tak sākās visa aktivitāte pamazām, rociņas un kājiņas pa gaisu lidoja, stūmās kaut kur, vēlās bez apstājas un mierīgi nevarēja nogulēt ne sekundi un tad jau sāka palikt grūti,jo nekur nevarēja atstāt vienu ne uz sekundi. Ok saprotu,ka vecākiem tak jāmočī, jāpagorās apenēs kameras priekšā, bet vai tiešām nav nevienas aukles,kas ar mazuli paņemtos kā nākas? Vai arī galvenais,lai aukle jauna un tieva, lai nav kauns vadāt līdzi kādu večiņu? Vai tiešām vecmamma arī tik pat neaptēsta kā paši?

Tas kas mani šausmina visvairāk, ir tas, ka nav vēlmes mācīties. Vairāk šeit domāju par bērnu.
Ja jau viņi vēlas vairākus bērnus, teiksim kopā 3, tad zināšanas par bērnu aprūpi ir vērtīgas.
Šī nav pirmā pankūka, kura drīkst sanākt tāda nekāda. Tas ir dzīvs cilvēks. Un katram vecākam ir iespēja darīt labāk un izveidot labāku cilvēku, jau no šī cilvēka pirmajām dienām.
Informācija ir atrodama visur. Nu negribi, Elīn, lasīt grāmatas, nelasi. Raidījumi, youtube, pat tas stulbais tiktoks. Neseko cringe influenceriem, pieseko pāris mammām.
Par auklēm un mammām runājot. Viņi neņems sev normālu pilna laika aukli, jo viņi nebūs gatavi maksāt. Ja ir tāda Annemarija un mammas apkārt, kam tas viņiem vajadzīgs. Ja viņi paši uzskata, ka tie prikoli ko viņi dara ar Džeisonu ir okey, es domāju, ka pieskatītājām baigie likumi netiek uzstādīti. Jo viņi patiešām nezin un nesaprot, kas un kā tam bērnam ir vajadzīgs.
Es jau vienreiz pieminēju - tur drīzāk jāprasa Annemarijai un mammai vai viņas tos Elīnas 3 bērnus grib.
Jo ģimene nav tikai smukas bildes un vairāk cilvēki vienā mājā.
09.01.2023 08:56 |
 
10 gadi
Reitings 80
Reģ: 29.01.2009
Bērniņiem velšanos nevar salīdzināt ar citiem - tas posms, kad uzsākt, ir līdz pat 6 mēnešiem. Bet nu vismaz vēlmi apvelties Džeisonam droši vien vajadzētu izrādīt. Man mazais sāka mēgināt velties 3 mēn, bet tā apzināti smuki apvēlās 3.5 mēn. Lielais puika arī ap 3-4 mēn sāka velties. Taču domāju, ka tas ir hendlinga rezultāts, mazo cenšos celt caur velšanu, turēšana, pampera mainīšana paveļot uz vienu un otru sānu. Maz izmantoju baby bounceru, vairāk uz līdzenas virsmas, lai var darboties, kustēties. Bērnam vienkārši jārada tāda vide, lai būtu stimuls un varēšana attīstītes. Nezinu vai Didrihsoni pie šī visa piedomā. Cik saprotu, tad fizioterapeits esot pie viņiem bijis, bet mammītei nebija laika klausīties un skatīties 😕
Par pienu un mammas uzturu - nu neietekmē to pienu un bērna vēderiņu kāposti, kafija un visi citi mītiskie aizliegumi. Tas vēl nav atklāts, kāpēc vieni mokās no gāzēm un otri nē. Man ir ko salīdzināt no savas pieredzes. Tur nav ko īsti viņai pārmest.
09.01.2023 08:40 |
 
Reitings 3081
Reģ: 29.12.2022
Jēziņās. Paskatījos biznesa haizivju padomus biznesā. Pasarg dievs reāli cilvēkam,kurš grib uzsākt savu biznesu uztvert tos 2 muļķus nopietni. Tagad ar vīru tieši plānojam uzsākt savu (ne lupatas), vērtējot tīri objektīvi to video ir tikai viena doma galvā- ko viņi tur gvelž?
Viens runasveids atbaida, nu nekad tādus neņemsi par pilnu. Pat sākumā viņa pasaka- esmu prasta, bet Nauris runā sarežģītāt. Nuuuu jā, jo Nauris varbūt ir mazliet gudrāks un izglītotāks,bet tu esi prasta un stulba? Lai arī nepatīk ne viens no viņiem abiem, jāatdzīst,ka Naurim smadzene mazliet vairāk attīstīta tomēr šitajā biznesa jautājumā.
Viņa pat močījot,taisot to video,montējot, pietaisa drukas kļūdas tajos pāris jautājumos,ko iesprauž pa vidu, nu par ko tur var būt runa? Kā viņu uztvert nopietni?😅
Gala vērtējums tāds, ka lai tev izdotos bizness ir jāmočī (24/7 apbrīnojot savas bildes), jādomā,ka Dievs visu uz paplātes atnesīs gatavu (jo cik sapratu viņiem bija ideja un pārējo deva Dievs🤣🤣) un visam jābūt bombīgi un perfKeti 😅😅😅.
Vēl iebāžot savu pieckapeiku runājot par dēliņu. Kā jau te vairākas minēja,ka uz pusgadu pavisam neaktīvs mazais, jā, tiešām ļoti tāds nekustīgs😕 manam 1,5 un atceros viņa pusgadiņu. Tur tak sākās visa aktivitāte pamazām, rociņas un kājiņas pa gaisu lidoja, stūmās kaut kur, vēlās bez apstājas un mierīgi nevarēja nogulēt ne sekundi un tad jau sāka palikt grūti,jo nekur nevarēja atstāt vienu ne uz sekundi. Ok saprotu,ka vecākiem tak jāmočī, jāpagorās apenēs kameras priekšā, bet vai tiešām nav nevienas aukles,kas ar mazuli paņemtos kā nākas? Vai arī galvenais,lai aukle jauna un tieva, lai nav kauns vadāt līdzi kādu večiņu? Vai tiešām vecmamma arī tik pat neaptēsta kā paši?
09.01.2023 01:05 |
 
Reitings 375
Reģ: 27.10.2021
cory @ 08.01.2023 10:14
Atkapjoties no bērnu tēmas… Tās brokastis vizuāli ? - jāpaprasa Didrai recepte avokado maizītei. Nevar saprast vai viņa to avokado klučus uzstutējusi uz maizītes ar majonēzes vai kausētā dzintara siera palīdzību.

Es no sākuma tā ātri paskatījos, likās avokado maizīte tīri ok - domāju ka uz burattas, tikai olas likas pajēlas pat prieks vēršacs
Bet laikam tomēr majonēze wtf, bet viņiem jau patīk mērcītes lopsēt 😂
09.01.2023 00:50 |
 
Reitings 644
Reģ: 26.02.2022
AnnaStokholm @ 08.01.2023 22:26
Džeisons jau sāks domāt ka Annemarija ir mamma ?

Tas pat ir pilnīgi reāli. Es arī daudz pieskatīju vienu meitenīti, un mani sāka saukt par mammu.
09.01.2023 00:43 |
 
Reitings 201
Reģ: 13.11.2022
Man bērniņš ir vienu dienu jaunāks kā Džeisons, man ir ar ko salīdzināt (jā, jā, bērnus nevar salīdzināt, katrs attīstās savā tempā), bet Džeisonam tiešām ir nedaudz kavēta attīstība, man bērniņš ir maza raķete, pat 1min nepavada uz muguras, kājas, rokas pa gaisu, smaids līdz ausīm, pamperu vairs nevar nomainīt, visu laiku veļās. Džeisonam nav nekas no tā, viņš kā pagalīte tik guļ. Man tik ļoti žēl viņa.
08.01.2023 23:31 |
 
Reitings 3209
Reģ: 08.09.2015
Es jau arī teicu, ka ik pāris dienas redzu bērnus plus mīnus Džeisona vecumā (sekoju līdz 5 mammām, 2 influenceres, 3 paziņas/radi) darām dažādas lietas, un jā redzu viņus retāk storijos kā Didras bērnu, bet nu ok, norakstīsim uz to, ka katrs bērns attīstās savā tempā.
08.01.2023 23:25 |
 
Reitings 318
Reģ: 28.12.2020
Kapēc visi viņas gatavotie ēdieni izskatās pēc kaut kā atvemta? VIENMĒR, kaut kas sanaisīts, obligāti ola klāt🤢kaut kādi kišmiš, es ko tādu dotu vīram viņš diez vai ka ēstu! NĒ, es zinu ka mans vîrs neko tādu neēstu, es arii! Labi, garša varbut laba, bet var taču pasniegt skaisti, nevis ar karotēm izbaksītu, no visām pusēm izknakstītu
08.01.2023 23:19 |
 
Reitings 3209
Reģ: 08.09.2015
Tak viņa nedod savu piena, ja tiešām atslauc, tas jau sen tiek izliets, jo pašā pamatā priekš viņas tas ir kaloriju patēriņš, ne priekš Džeisona. Lai es noticētu, ka viņa kurai ir nospļauties par bērnu daudzās lietās, baigi cenšas atslaukt pienu priekš bērna kuru pat nebija gatava nedēļu zīdīt? Pie tam, ka nevienā brīdī neatteicās no ēdiena, kas reāli bērnam dotu gāzes marinēti gurķi, kāposti kg burkāni, saldumi utt., neatteicās no litriem kafijas un pilnīgi nemaz neuzlaboja kaut cik pilnvērtīgu uzturu. Kāds piena bērnam, jāsmejas. Kārtējo reizi, ja dara, tad tikai sava labuma dēļ. Bērns jau sen ēd piena maisījumu, un labi, ka tā, vismaz cerība, ka nav galīgi bez vitamīnu rezervēm. Un cerams, ka tas, kas pieskata arī pagatavo piebarojumu.
08.01.2023 23:18 |
 
Reitings 338
Reģ: 10.03.2022
Berry5 @ 08.01.2023 22:03

Var. Kā tad ārsti nosaka. Nav nevienam laika stundām vērot bērnu. Māte var stāstīt da jebko. Ber ja ķipa sēdošs bērns pasīvi guļ, tad skaidrs ka viņš nesēž.
Paskatījos zināmas meitenes storijus,kurai meitiņa par pāris dienām jaunāka,kā Džeisons,kustina rociņas,kājiņas ķer mantiņas,gugina,smaida.
08.01.2023 23:12 |
 
10 gadi
Reitings 3176
Reģ: 29.01.2009
Meitenearputniem @ 08.01.2023 21:25
Un kāpēc nevienu neuztrauc mazā uzturs?
Labi nav jau tā ka vajag piebarot,bet piens? Ka viņa uzglabā to pienu viņam? Vai patiešām katrā mājā ir barčiks? Nu neticu ka nogādā? Vai sēž un pus dienu atslauc pie mammas pirms atstāšanas? Vai arī tam bērnam dod kas pagadās ?.maiņa maisījumus omes un aukles ,ja beidzas piens? Vai zinot padomju omites - iedod pienu vai kādu tumi uzvāra?

Da neko vina neatslauc. Mālē visiem ciet acis. Ok, varbūt kkas minimāli vēl vinai sanak, bet pamata uzturs mazajam domājams ir sen jau maisījums (tas kā vina braukā apkart utt, nu nav iespējams nodrosinat atslaukto pienu).
08.01.2023 23:02 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!