Butterfly clothing

 
Reitings 302
Reģ: 07.11.2013
Sveikas! Vai kāda iepērkas pie Elīnas Didrihsones? Kāda kvalitāte drēbēm un esmu dzirdējusi, ka ļoti liels uzcenojums.
19.12.2018 11:13 |
 
Reitings 2165
Reģ: 13.07.2016
Gardenia @ 21.01.2023 18:21
Kā to saprast Nauris Elīnai lika zobus salabot???

Viņam neesot paticis, ka viņai šķībi zobi bija. Kādā no pirmajiem randiņiem, pēc pašas Elīnas teiktā, esot prasījis, vai viņa to varēs izlabot vai kaut kā tā. Varētu padomāt, ka pašam ir baigi skaistā redele 😆
21.01.2023 19:48 |
 
Reitings 1803
Reģ: 21.02.2022
Gardenia @ 21.01.2023 19:31
Tā ir starpība kad skatās iepriekšējo gadu peļņas! Ja tur viss plusojās dividendes nav maksātas ja ir starpība samazinoties tad tā ir summa kura tikusi izmaksāta dividendēs! Naudas līdzekļi ir liela summa vai maza? Nu, bet tas nebūs rādītājs var būt vēl nauda kasē kuras nav bet izņemta lietošanai.
ņem skaties. Es no tā neko nesaprotu 😀
https://failiem.lv/u/99bg3xqf2
21.01.2023 19:42 |
 
Reitings 1803
Reģ: 21.02.2022
Gardenia @ 21.01.2023 19:31
Tā ir starpība kad skatās iepriekšējo gadu peļņas! Ja tur viss plusojās dividendes nav maksātas ja ir starpība samazinoties tad tā ir summa kura tikusi izmaksāta dividendēs! Naudas līdzekļi ir liela summa vai maza? Nu, bet tas nebūs rādītājs var būt vēl nauda kasē kuras nav bet izņemta lietošanai.
iepriekšēja gada peļņa ir 117k.
Pie naudas ir 400k
Bet kāpēc 2021.gadā nodokļi un vsao ir tikai 15k?
21.01.2023 19:38 |
 
Reitings 6247
Reģ: 14.12.2022
Marcipaaans @ 21.01.2023 19:27
es nezinu, kur jāskatās ? neredzu dividendes
Tā ir starpība kad skatās iepriekšējo gadu peļņas! Ja tur viss plusojās dividendes nav maksātas ja ir starpība samazinoties tad tā ir summa kura tikusi izmaksāta dividendēs! Naudas līdzekļi ir liela summa vai maza? Nu, bet tas nebūs rādītājs var būt vēl nauda kasē kuras nav bet izņemta lietošanai.
21.01.2023 19:31 |
 
Reitings 1803
Reģ: 21.02.2022
Gardenia @ 21.01.2023 19:22
Kā noprotu Tu gada pārskatu skaties? Cik viņiem bija iepriekšējā gadā izmaksātas dividendes? Gan jau Tu redzi?
es nezinu, kur jāskatās 🤣 neredzu dividendes
21.01.2023 19:27 |
 
Reitings 6247
Reģ: 14.12.2022
Kā noprotu Tu gada pārskatu skaties? Cik viņiem bija iepriekšējā gadā izmaksātas dividendes? Gan jau Tu redzi😀
21.01.2023 19:22 |
 
Reitings 6247
Reģ: 14.12.2022
Marcipaaans @ 21.01.2023 19:03
parādi piegādātājiem un darbuzņēmējiem 50k uz pārskata iesniegšanas dienu. Pārējie kreditori 143k. Administrācijas un pārdošanas izmaksas 40k (komandējumi un pārējais). Neto apgrozījums NO CITIEM PAMATDARBĪBAS VEIDIEM 200k. Hmm kuriem? Vidējais darbinieku skaits - 1 ?
Neviens parāds neietekmē peļņu ja ir nauda kuru var izmaksāt dividendēs peļņa ir un paliek peļņa. Vēl jau noteikti lielākā daļa tā arī paliks pa daļai parādos jo dikti jau nu viņiem patīkot visu bez čekiem tirgot, bet par preci jau noteikti liek naudu izdevumos. Kas viņiem vēl tur fotostudija bija? Neticās, ka tā varētu ienest 200 tkst. Bija vēl kaut kas, bet vairs neatceros.
21.01.2023 19:20 |
 
Reitings 1803
Reģ: 21.02.2022
Gardenia @ 21.01.2023 18:49
Mīļās Dāmas Jūs te zīlējat vai Didrihsoniem ir nauda vai nav? Tas jautājums tak tāpat ir skaidrāks par skaidru 2021. Gada peļņa tak internetā bija noziņota 165 000 eur! Tīrai peļņai jānoņem nost 20 procenti un ir skaidri redzams cik viņi bija nopelnījuši 2021 gadā! Tad noteikti vēl ienākumi no tirdzniecības bez čekuem, plus visi komandējumi, auto, telefonu un citi izdevumi jau bija uzņēmumu izdevumos, tā arī nav maza daļa ikdienas tēriņiem. Vēl visi sadarbību bezmaksas labumi. Tā kā rēķiniet ir viņiem nauda vai nav nauda. Es tā rupji uzmetot domāju viņiem ienāk no dividendēm, firmas izdevumiem, sadarbībām utt. Mēnesī 15-20 tkst kā minimums!
parādi piegādātājiem un darbuzņēmējiem 50k uz pārskata iesniegšanas dienu. Pārējie kreditori 143k. Administrācijas un pārdošanas izmaksas 40k (komandējumi un pārējais). Neto apgrozījums NO CITIEM PAMATDARBĪBAS VEIDIEM 200k. Hmm kuriem? Vidējais darbinieku skaits - 1 🤣
21.01.2023 19:03 |
 
Reitings 6247
Reģ: 14.12.2022
Mīļās Dāmas Jūs te zīlējat vai Didrihsoniem ir nauda vai nav? Tas jautājums tak tāpat ir skaidrāks par skaidru 2021. Gada peļņa tak internetā bija noziņota 165 000 eur! Tīrai peļņai jānoņem nost 20 procenti un ir skaidri redzams cik viņi bija nopelnījuši 2021 gadā! Tad noteikti vēl ienākumi no tirdzniecības bez čekuem, plus visi komandējumi, auto, telefonu un citi izdevumi jau bija uzņēmumu izdevumos, tā arī nav maza daļa ikdienas tēriņiem. Vēl visi sadarbību bezmaksas labumi. Tā kā rēķiniet ir viņiem nauda vai nav nauda. Es tā rupji uzmetot domāju viņiem ienāk no dividendēm, firmas izdevumiem, sadarbībām utt. Mēnesī 15-20 tkst kā minimums!
21.01.2023 18:49 |
 
Reitings 3061
Reģ: 29.12.2022
Gardenia @ 21.01.2023 18:27
Vot man tieši tas sāk nolasīties, ka viņiem tā ēsšanas kultūra tāda teiksim tieši man nesaprotama. Ilgi nevarēju saprast kādēļ viņi ēd tik dīvainas lietas? kamēr pielesa, ka nekas cits viņus neinteresēs izņemot friškām teiksim ribām, bet galvenais lai mērcītes būtu. Kā līdz šim atceros Ņurim bija kāds iedevis laikam 5 dažādus sušikus noreklamēt viņš priecīgs reklamē, te bāc Elīna iesprūst ko Tu te esi atnesis? Man te nav ko ēst te viss ir jēlais!?

Šajā ziņā ļoti izklausas pēc manis,jo arī ienīstu suši,nepatīk pat tad,ja kāds ēd vienkarši blakus. Es nez kā to nosaukt,bet man vienkārši gandrīz nekas negaršo,nu nekas. Mani vīrs īsti uz restorānu nevar aizvest,ja tur nepārdod visparastāko karbonādi ar biezeni,tad man nav ko tur nemaz ēst. A uz burgernīcu ar friškām gan es labprāt🤣 tikai atšķirība tāda,ka par mani neviens neko nezina,bet viņu zina visi un viņa to visiem atrāda. Mēģina rādīt,ka viņa ir lux līmeņa,bet īstenībā prasta kā ielas suns
21.01.2023 18:42 |
 
Patīk
Reitings 15847
Reģ: 12.07.2022
Lidla saldžuki ir ļoti garšīgi, ja kas 😄
21.01.2023 18:35 |
 
Reitings 6247
Reģ: 14.12.2022
Silverxangel @ 21.01.2023 18:08
Man ļoti labi draugi ir bagāti, tādi kapeiku pi*eji atvainojos! Nopirks man kafiju un kad pastiepšu roku, lai iedotu par kafiju naudu- paņem ar! Un tad ar vīru spriežam, ka viņi tik turīgi ir, jo pa dzīvi ir ļoti taupīgi! Vēl viens piemers- braucam kopīgos ceļojumos ar bērniem, viņi labāk piepirks pilnu saldetavu ar lidla saldējumiem nekā sīkiem nopirks uz ieliņas pa dārgo! Bet štrunts ar to… Didrihsoniem IR nauda, ja viņi pārdotu visu to, kas viņiem pieder, domāju kādu labu laiciņu varetu dzīvot nestrādājot, BET,,, nav jau zvanīts, ka viņi nav aizņēmušies to pašu naudiņu no Šlesera kunga vai tā paša Jencīša. Par partijas sludināšanu divu gadu garumā, gan jau Šlesers iedevis kādu burkāniņu arī.
Tā ir gan jau te kāds zina influeceri Sudrabkaiju viņas vecāki ir ļoti bagāti, bet jā ārkārtīgi taupīgi-skopi citreiz mani viņu ēsšanas un ekonomijas veido ir reāli šokējuši. Tas protams vairāk nāk no muteres.
21.01.2023 18:33 |
 
Reitings 6247
Reģ: 14.12.2022
gribuiemestkapeiku @ 21.01.2023 18:12
Par to ēdienu arī baigi neizspreidelēsi cik ir tās naudas. Ja es tagad mēnesī pelnītu (piemēram 20k) es tāpat NEKAD neēstu pilnīgi nekādu jūras velti, nu pilnīgi nekādu, tāpat arī ar tiem franču izsmalcinātajiem restorāniem. Es vienkārši neēstu. Man negaršo gandrīz vai nekas, es noteikti arī būtu tas roltona ēdājs Parīzē?
Vot man tieši tas sāk nolasīties, ka viņiem tā ēsšanas kultūra tāda teiksim tieši man nesaprotama. Ilgi nevarēju saprast kādēļ viņi ēd tik dīvainas lietas😳 kamēr pielesa, ka nekas cits viņus neinteresēs izņemot friškām teiksim ribām, bet galvenais lai mērcītes būtu. Kā līdz šim atceros Ņurim bija kāds iedevis laikam 5 dažādus sušikus noreklamēt viņš priecīgs reklamē, te bāc Elīna iesprūst ko Tu te esi atnesis? Man te nav ko ēst te viss ir jēlais!🙈
21.01.2023 18:27 |
 
Reitings 6247
Reģ: 14.12.2022
Lula @ 21.01.2023 18:14

Es tieši tāpat domāju, pats jau ik pa laikam arī ceļojumā kādu lupatu noreklamē, ne jau viņa viņam to uzspiež,
Tas taču ir viņu kopīgais uzņēmums, pēc papīriem pat Ņaura, nevis Elīnas, tā kā viņš ir tieeši tik pat ieinteresēts reklamēt šmotkas, kā viņa.
Te nav īstā vieta "ļaunā sieviete un nabaga vīriņš" mentalitātei, jau aizmirsies, ka pirmajos randiņos viņš viņai pateica, ka zobus jālabo un kā matus ikdienā jāveido?
Un tiešām, ne jaunu analfabēts Eliņčiks ieplāno tos darba braucienus un netīros darījumus pa ceļam katrā "atpūtas braucienā".
Kā to saprast Nauris Elīnai lika zobus salabot?😳🤔
21.01.2023 18:21 |
 
Reitings 6247
Reģ: 14.12.2022
Cilda @ 21.01.2023 16:59
Kāpēc neviens Elīnai nepasaka,ka viņai netīrs džemperis?! Nu vienkārši whaaat?!
Pašai koferi pilni ar lupatām,un nevar uzvilkt ko tīru mugurā .... ?
Domāju nevar viņa koferu lupatas vilkt mugurā tas viss ir pārdošanai ne nēsāšanai. Cik nu tas iespējams man vismaz tā šķiet pirmajā Buļa raidījumā kad ielīda viņas skapī prasīja kur tad tavas daudzās kleitas un drēbes viņa pateica, ka neko neturot visu pārdodot. Tad bija kaut kādi storiji kur viņiem neparedzēts uzaicinājums kaut kur viņa brauca uz tauriņu vakarā pēc darba ģērbties. Ir kaut kādas drēbes atstātās tad ar tām arī staigā!
21.01.2023 18:16 |
 
Patīk
Reitings 11059
Reģ: 01.10.2016
mazaskudra @ 21.01.2023 16:54

Nu es jau neteiktu, ka tas Nauris pats būtu baigais ķēriens. Paša uzņēmums, pats grib lai tas attīstās, pats arī pa noliktavām skraida un šo uzņēmumu vada. Pats Elīnu ir uztaisījis par Butterfly seju.
Domājiet tā ir tikai Elīnas ideja šos “atpūtas braucienus” ar darbu un noliktavām apvienot?

Es tieši tāpat domāju, pats jau ik pa laikam arī ceļojumā kādu lupatu noreklamē, ne jau viņa viņam to uzspiež,
Tas taču ir viņu kopīgais uzņēmums, pēc papīriem pat Ņaura, nevis Elīnas, tā kā viņš ir tieeši tik pat ieinteresēts reklamēt šmotkas, kā viņa.
Te nav īstā vieta "ļaunā sieviete un nabaga vīriņš" mentalitātei, jau aizmirsies, ka pirmajos randiņos viņš viņai pateica, ka zobus jālabo un kā matus ikdienā jāveido?
Un tiešām, ne jaunu analfabēts Eliņčiks ieplāno tos darba braucienus un netīros darījumus pa ceļam katrā "atpūtas braucienā".
21.01.2023 18:14 |
 
Reitings 3061
Reģ: 29.12.2022
Par to ēdienu arī baigi neizspreidelēsi cik ir tās naudas. Ja es tagad mēnesī pelnītu (piemēram 20k) es tāpat NEKAD neēstu pilnīgi nekādu jūras velti, nu pilnīgi nekādu, tāpat arī ar tiem franču izsmalcinātajiem restorāniem. Es vienkārši neēstu. Man negaršo gandrīz vai nekas, es noteikti arī būtu tas roltona ēdājs Parīzē😅
21.01.2023 18:12 |
 
Reitings 278
Reģ: 04.01.2021
sauliiite.paula @ 21.01.2023 17:50
Tiem kam tiešām naudas ir daudz, viņi pērk labāko pārtiku, labākās preces, ceļo daudz, bauda dzīvi, A didriķiem viss ir caur dirsu
Man ļoti labi draugi ir bagāti, tādi kapeiku pi*eji atvainojos! Nopirks man kafiju un kad pastiepšu roku, lai iedotu par kafiju naudu- paņem ar! Un tad ar vīru spriežam, ka viņi tik turīgi ir, jo pa dzīvi ir ļoti taupīgi! Vēl viens piemers- braucam kopīgos ceļojumos ar bērniem, viņi labāk piepirks pilnu saldetavu ar lidla saldējumiem nekā sīkiem nopirks uz ieliņas pa dārgo! Bet štrunts ar to… Didrihsoniem IR nauda, ja viņi pārdotu visu to, kas viņiem pieder, domāju kādu labu laiciņu varetu dzīvot nestrādājot, BET,,, nav jau zvanīts, ka viņi nav aizņēmušies to pašu naudiņu no Šlesera kunga vai tā paša Jencīša. Par partijas sludināšanu divu gadu garumā, gan jau Šlesers iedevis kādu burkāniņu arī.
21.01.2023 18:08 |
 
Reitings 6247
Reģ: 14.12.2022
Nu zini tā nemaz nav, zinu miljonārus kuri dīvaini žmiedzās uz pārtiku😳 labākās preces teiksim lupatu ziņā viņa nedrīkst pirkt jānēsā to ko pati tirgo, savādāk bizness aizies pa pieskari. Ceļošana viņiem tiešām dīvaina jo pārsvarā viss notiek pa viesnīcām un apartamentiem arī ēd pārsvarā tur. Viņiem ir dīvaini tie ēsšanas paradumi, nav kaut ko bērnībā jaunībā sapratuši, par delikatesēm nerunāsim vispār. Jūras veltes viņi laikam nav pat garšojuši, vītinātā gaļa viņiem ir briesmas skaitās jēla un ja gadās tad ķekselē ārā tas pats ar mazsālīto lasi, steiks un tartars viņiem būtu dzīvās briesmas🙈 tādēļ arī cik brauc uz Parīzi nekad neapēd kādu austeri, sīpolu zupu, bujabēzi, burgundiešu saut utt., bet rij numuriņā roltonus🙈 viņiem tuvāks būs tāds lido un burgernīcu tipa ēdiens.
21.01.2023 18:03 |
 
Reitings 6247
Reģ: 14.12.2022
Kautkasnomalas @ 21.01.2023 17:24
Cik paseko viņas ceļojumiem, iespējams viņai tās finanses nemaz nav... Tas, ka IG izskatās, ka ir nemaz nenozīmē, ka patiesībā ir. Kut teikts, ka viņai nav kredīti?
Kredīti jau ir noteikti, tas dzīvoklis iespējams kādus 200 tkst maksā. Īsti jau nav skaidrs cik ir vai nav naudiņas? Man gan vairāk viņi izskatās pēc ekonomistiem. Paši jau arī nevienu vien reizi teikuši, ka skaita katru kapeiku. Nav jau tā slikta īpašība patiesībā. Nedraud tāda nākotne kā Saknītim, Ozolam un citiem dažu gadu miljonāriem plātīzeriem. Protams tā nežēlīgā ekonomija ceļojumos uz ēdmaņām šķiet dīvaina, ka paīstam neizbaudu vietējo virtuvi, bet tie ēsšanas paradumi viņiem tāpat dīvaini. Savukārt LV bieži vien liek video no krodziņiem, tā, ka drīzāk tā izvēle dīvaina jo vien mēr un visur galvenais lai mērcītes būtu🙈
21.01.2023 17:51 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits