Butterfly clothing

 
Reitings 302
Reģ: 07.11.2013
Sveikas! Vai kāda iepērkas pie Elīnas Didrihsones? Kāda kvalitāte drēbēm un esmu dzirdējusi, ka ļoti liels uzcenojums.
19.12.2018 11:13 |
 
Reitings 7
Reģ: 06.07.2022
Mayaaa @ 12.08.2022 15:00
Viņiem neapnīk tas cirks ar bezmaksas omnivu? Tak lai beidzot uzliek , ka virs noteiktas summas tā ir visu laiku par brīvu un miers, reāli jau sāk apnikt skatīties tos stories.
Neskaties. Neviens tev neliek sekot viņai😆
12.08.2022 15:33 |
 
Reitings 7
Reģ: 06.07.2022
Mayaaa @ 12.08.2022 15:18
Tos “BEST SELLER” saules svārkus,kurus viņa tagad reklamē, esmu redzējusi dzīvē. Pirmkārt,viņi ir nenormāli īsi. Otrkārt, neatbilst izmēram. L der uz S .
Diemžēl šāda problēma ir lielākoties visos veikalos. Ieeju vienā kurpes ar 39.izmēru neder, ieeju citā pēkšņi 39.der. Vai arī vēl citā pēkšņi der 40.izmērs.😜
12.08.2022 15:34 |
 
10 gadi
Reitings 4012
Reģ: 02.01.2011
Tās bildes liek domāt, ka viņa izvairās bērnu ņemt rokās.
Parasti bēbīšfotosesijās mazo bučo, mīļo... a te nolikts uz grīdas. Un skatās no augšas.
12.08.2022 15:42 |
 
Reitings 8532
Reģ: 05.07.2020
Kriksite11 @ 12.08.2022 15:34
Diemžēl šāda problēma ir lielākoties visos veikalos. Ieeju vienā kurpes ar 39.izmēru neder, ieeju citā pēkšņi 39.der. Vai arī vēl citā pēkšņi der 40.izmērs.?
nezinu kur tu iepērcies, man tā notiek ļoti reti. Pie tam, tu minēji viena izmēra starpību bet butterfly ir DIVU izmēru starpība.
12.08.2022 15:44 |
 
Reitings 2035
Reģ: 01.08.2021
Cik saprotu kamēr nebūs bijusi nākamā fotosesija, publicēs visu laiku tās bildes no pirmās fotosesijas.
Bet tajā bildē tiešām, kā kucēns guļ pie kājas, vēl tajā suņu gultiņā, man draudzenei tāda ir mazajam Jorkšīram😁 skats jau pa rubli, bērns guļ kaut kādā suņu gultā, uz zemi, pielaikošanas kabīnē, kamēr māmuļa priecājas. Nepietiek, ka pazemo sevi, tagad pazemos savu bērnu ar savām stulbajām fotosesijām. Kāpēc nevar vienkārši ielikt šī rīta Džeisona bildīti, lai arī ir redzams kā paaudzies pa mēnesi?!
12.08.2022 15:52 |
 
Reitings 1338
Reģ: 24.02.2022
Kriksite11 @ 12.08.2022 15:34
Diemžēl šāda problēma ir lielākoties visos veikalos. Ieeju vienā kurpes ar 39.izmēru neder, ieeju citā pēkšņi 39.der. Vai arī vēl citā pēkšņi der 40.izmērs.?

Ja iepērkas baķikā, tad tā var gadīties, tas gan 🤣
12.08.2022 15:55 |
 
Reitings 2541
Reģ: 05.12.2021
Skaistslaiks @ 12.08.2022 15:52
Cik saprotu kamēr nebūs bijusi nākamā fotosesija, publicēs visu laiku tās bildes no pirmās fotosesijas.
Bet tajā bildē tiešām, kā kucēns guļ pie kājas, vēl tajā suņu gultiņā, man draudzenei tāda ir mazajam Jorkšīram? skats jau pa rubli, bērns guļ kaut kādā suņu gultā, uz zemi, pielaikošanas kabīnē, kamēr māmuļa priecājas. Nepietiek, ka pazemo sevi, tagad pazemos savu bērnu ar savām stulbajām fotosesijām. Kāpēc nevar vienkārši ielikt šī rīta Džeisona bildīti, lai arī ir redzams kā paaudzies pa mēnesi?!
Jo Dzeisons nav meitiņa...... Diemžēl. Ja būtu meitene, viņas profils būtu pilns ar to bērnu.
12.08.2022 16:08 |
 
Reitings 144
Reģ: 06.08.2022
Kriksite11 @ 12.08.2022 14:40
Skatos Elīnu jau labu laiku. Fotoseijas ir tik labas ne tikai viņai, bet arī bērniņam. Es ļoti ceru, ka nākotnē arī man būs šādas Fotoseijas bērniem, jo šajā posmā viņi ir vismīlīgākie kā arī vieglāk fotogrāfēt. Galvenais skaties uz saviem bērniem nākotnē, lai tu būtu pati labākā mamma/tētis. Mēs jau varam gudri spriest par kādu bet ne TEV audzināt viņas bērnu. Tas ko redzam storijos ir maza daļiņa. Galvenais paši audzieniet savus bērnus perfekti pareizi. ? Un kur JŪS lielie dirsēji paliekat, kad ir ģimenes kur vecāki par saviem bērniem vispār nerūpējas un vienā laidā dzer? Tad kaut kā klusums? Tad tā kā visiem pohuj. Vai arī par tiem bērniem, kur vecāki viņus atstāj bērnunamā? Tad nevienam neinteresē nekas???

Galvenais tu arī lūdzu nevairojies,tev nestabila nervu dinamika un tu nespēj atšķirt tomer normas!!
Tev kā sunītim ir jāmāca ,kas labi, kas slikti.
Izej ārā un pastaigā izved sevi vaukšķīt.🐵🐒🐕
12.08.2022 16:38 |
 
Reitings 869
Reģ: 20.06.2022
Liizha1 @ 12.08.2022 15:20

Veselīga uztura pamatprincipi ir diezgan vienkārši - lūdzu sāc vnk izglītoties par šo tēmu un nevajadzēs komentēt dumības un pēc tam attaisnoties, ka nav taču informācijas ?
Pavisam vienkārši runājot, lai zinātu un nebūtu ar putām uz lūpām jāmēģina diskutēt par to, ko nesaproti - pieaugušai sievietei ir jāēd (ar veselu, nevis sadir**u vielmaiņu) aptuveni 2000kcal diennaktī. Ir jāēd, tad kad gribas ēst un līdz sātam. Ir jāēd visas makro grupas - olbaltumvielas, ogļhidrāti un tauki. Ar izcilu sadalījumu 40% un 30/30%. Secībā, kādā uzrakstīju. Olbaltumvielas nodrošinās sātu, ja esi fiziski aktīva (vai kā Elīna barojoša mamma), tad oh proporcija mierīgi var būt arī tie 40% un atlikušie 20% tauki, kuri IR jāēd. 2000tk kalorijas ar normālu ēdienu, nevis saldumiem un kellogsiem, būs ļoti daudz ēdiena. Dārzeņu un augļu kalorijas vispār nevajag skaitīt iekšā diennakts kalorijās.
Salīdzinājumam - es esmu 171cm gara un par kādiem padsmit kg smagāka kā Elīna, es esmu fiziski aktīva bez liekā svara un ēdu kā minimums 2500kcal diennaktī, man ir spēks kustēties un man nav vakaros tādu problēmu kā - oj, kā gribās saldumus, jo nav spēka.
vel viena.es teicu pa apjomu ne par ediena izvēli.Tavai zinašanai man ir nosliece uz lieko svaru jau no bērnības. Es esmu izgajusi cauri visiem principiem,neesmu badojusies,bet esmu emocionālais ēdajs,sāta sajuta man nerodas uzreiz.man ir iekļautas praktiski visas grupas.izņemot atsevišķus ēdienus ,kas man negaršo.es esmu ari skaitijusi kalorijas,lai būtu saprašana cik kur un kā jaatrodas.un es gribedāma nevaru atļauties 2500 kalorijas. Es no ta resnēju.pat nestāvu uz vietas.Es neguļu dīvanā man ir fiziski smags darbs.Uz emocijām nekontrolēti vispar varu apēst ļoti daudz ediena sāta nebūs ,bet būs pārpildīts kunģis. Tas viss kopā ir smags darbs ar sevi.un man ir 167 cm un 87 kg sobrid.bija gan augstākais punkts 103.gan zemākais 70.Es veljoprojām cīnos ar šo visu.likās ka esmu tikusi galā bet viena momentā no pārmērīgā stresa daudzuma "draudzene"atgriezās.Tapec vēlreiz saku ,neskatos svešos šķīvjos,lai spriedelētu par to ,cik pareizi vai nepareizi,kāds ēd.bet par škivja principu tikai runāju,ka tas strādā un arī ne visiem.
12.08.2022 16:41 |
 
Reitings 82
Reģ: 11.08.2022
Kā jums liekas, vai ir jēga kaut kur sūdzēties par Butterfly? Pirmo reizi izdomāju kaut ko pasūtīt, vajadzēja kleitu, galvā biju ieņēmusi,ka gribu tieši tumši zilu spīdīgu kleitu... vis kaut kur meklēju,atradu, pasūtīju, tur protams sanāca ilga piegāde un saskāros ar stulbām viņu atbildēm bet ok,pieņemsim. Šodien atnāk kleita, ņemu ārā... opā, nav zila🤣 drīzāk uz zaļganu velk, tāda zaļganzila. Kā un kāpēc?🤣🤣🤣 nu un,protams, ka diegi arī karājas šur tur🤣
12.08.2022 17:21 |
 
Reitings 894
Reģ: 05.12.2021
Olly30 @ 12.08.2022 16:41
vel viena.es teicu pa apjomu ne par ediena izvēli.Tavai zinašanai man ir nosliece uz lieko svaru jau no bērnības. Es esmu izgajusi cauri visiem principiem,neesmu badojusies,bet esmu emocionālais ēdajs,sāta sajuta man nerodas uzreiz.man ir iekļautas praktiski visas grupas.izņemot atsevišķus ēdienus ,kas man negaršo.es esmu ari skaitijusi kalorijas,lai būtu saprašana cik kur un kā jaatrodas.un es gribedāma nevaru atļauties 2500 kalorijas. Es no ta resnēju.pat nestāvu uz vietas.Es neguļu dīvanā man ir fiziski smags darbs.Uz emocijām nekontrolēti vispar varu apēst ļoti daudz ediena sāta nebūs ,bet būs pārpildīts kunģis. Tas viss kopā ir smags darbs ar sevi.un man ir 167 cm un 87 kg sobrid.bija gan augstākais punkts 103.gan zemākais 70.Es veljoprojām cīnos ar šo visu.likās ka esmu tikusi galā bet viena momentā no pārmērīgā stresa daudzuma "draudzene"atgriezās.Tapec vēlreiz saku ,neskatos svešos šķīvjos,lai spriedelētu par to ,cik pareizi vai nepareizi,kāds ēd.bet par škivja principu tikai runāju,ka tas strādā un arī ne visiem.

Bet pat atgriežoties pie apjoma (un mēs runājam konkrēti par Elīnas rūķu creme brulė bļodiņu) - tas nebūs normāls apjoms nevienam ēdienam, normālam ēdienam. Tas būs daudz priekš tīra kondensētā krēma, zemesriekstu sviesta tīra, eļļas, ko piejaukt salātiem utt. Ja tu tajā bļodiņā ieliksi vistas gaļu un uzliksi uz sķīvja, tad tikpat daudz ieliksi tur rīsus un noliksi uz šķīvja un tad iesvērsi un noliksi uz šķivja tādu pašu apjomu ar salātiem, pat ar majonēzes resti pāri rīsiem tava porcija summāri nebūs nekas anormāls, visticamāk pat par maz.
Ja cilvēks apēd trīs 600kcal porcijas (uzsveru ar normālu ēdienu, nepeldinātu eļļā un arī ne sausu vistas fileju) trīs reizes dienā (kopsummā 1800kcal), es ļoti gribu redzēt, kur vēl ir vieta nenormālai kaut stresa rīšanai. Viss sākas un beidzas ar sakārotu ēšanu un attiecîgi vielmaiņu, pārstāšanu mētāties no vienas diētas uz otru, jo tad beigās pienāk tas brīdis, kad nekas vairs nestrādā un resnē no svaiga gaisa. Tikai tas prasa laiku un pacietību, arī man nav nekas no zila gaisa uzdāvināts - tas ir bijis darbs vairāk kā gada garumā. Ja tev ir interese, vari man uzrakstīt personīgi un iedošu fantastiskus kontaktus, kas saliek galvu un veselību pa vietām, lai vari atļauties dzīvot bez bēdu arī ar 2500kcal diennaktī 🙌
12.08.2022 17:23 |
 
Patīk
Reitings 15847
Reģ: 12.07.2022
Olly30 @ 12.08.2022 16:41
vel viena.es teicu pa apjomu ne par ediena izvēli.Tavai zinašanai man ir nosliece uz lieko svaru jau no bērnības. Es esmu izgajusi cauri visiem principiem,neesmu badojusies,bet esmu emocionālais ēdajs,sāta sajuta man nerodas uzreiz.man ir iekļautas praktiski visas grupas.izņemot atsevišķus ēdienus ,kas man negaršo.es esmu ari skaitijusi kalorijas,lai būtu saprašana cik kur un kā jaatrodas.un es gribedāma nevaru atļauties 2500 kalorijas. Es no ta resnēju.pat nestāvu uz vietas.Es neguļu dīvanā man ir fiziski smags darbs.Uz emocijām nekontrolēti vispar varu apēst ļoti daudz ediena sāta nebūs ,bet būs pārpildīts kunģis. Tas viss kopā ir smags darbs ar sevi.un man ir 167 cm un 87 kg sobrid.bija gan augstākais punkts 103.gan zemākais 70.Es veljoprojām cīnos ar šo visu.likās ka esmu tikusi galā bet viena momentā no pārmērīgā stresa daudzuma "draudzene"atgriezās.Tapec vēlreiz saku ,neskatos svešos šķīvjos,lai spriedelētu par to ,cik pareizi vai nepareizi,kāds ēd.bet par škivja principu tikai runāju,ka tas strādā un arī ne visiem.

Varbūt labāk ej uz tievētāju forumu?
12.08.2022 17:34 |
 
Patīk
Reitings 11059
Reģ: 01.10.2016
Vāaajprāts, kas te notiek 😀
Tiešām ir vērts strīdēties vai ir ok ēst vakariņas no fondanta traukiem un mērīt savas ciskas katru rītu? 😅
12.08.2022 17:49 |
 
Reitings 869
Reģ: 20.06.2022
Liizha1 @ 12.08.2022 17:23

Bet pat atgriežoties pie apjoma (un mēs runājam konkrēti par Elīnas rūķu creme brulė bļodiņu) - tas nebūs normāls apjoms nevienam ēdienam, normālam ēdienam. Tas būs daudz priekš tīra kondensētā krēma, zemesriekstu sviesta tīra, eļļas, ko piejaukt salātiem utt. Ja tu tajā bļodiņā ieliksi vistas gaļu un uzliksi uz sķīvja, tad tikpat daudz ieliksi tur rīsus un noliksi uz šķīvja un tad iesvērsi un noliksi uz šķivja tādu pašu apjomu ar salātiem, pat ar majonēzes resti pāri rīsiem tava porcija summāri nebūs nekas anormāls, visticamāk pat par maz.
Ja cilvēks apēd trīs 600kcal porcijas (uzsveru ar normālu ēdienu, nepeldinātu eļļā un arī ne sausu vistas fileju) trīs reizes dienā (kopsummā 1800kcal), es ļoti gribu redzēt, kur vēl ir vieta nenormālai kaut stresa rīšanai. Viss sākas un beidzas ar sakārotu ēšanu un attiecîgi vielmaiņu, pārstāšanu mētāties no vienas diētas uz otru, jo tad beigās pienāk tas brīdis, kad nekas vairs nestrādā un resnē no svaiga gaisa. Tikai tas prasa laiku un pacietību, arī man nav nekas no zila gaisa uzdāvināts - tas ir bijis darbs vairāk kā gada garumā. Ja tev ir interese, vari man uzrakstīt personīgi un iedošu fantastiskus kontaktus, kas saliek galvu un veselību pa vietām, lai vari atļauties dzīvot bez bēdu arī ar 2500kcal diennaktī ?
es jau neteicu ka,tiesi viņas bļodiņa ir pietiekama teicu,ka princips kā tāds ir derīgs. Es nepievēršu svešam ēdienam uzmanibu,un apjomam,jo ta nav ne mana kategorija ne mani izmēri.Par ko man pārmest.?Par to var spriest konkretie cilvēki,kas ir tajā amplitūdā.Vai tad ta nav pareizi?Vai tad tievs cilvēks,kas nekad nav saskāries ar lieko svaru var objektivi izspriest.cik daudz ir jāapēd 100kg lielam cilvēkam.?stipri šaubos.Tā ir ari šaja gadījumā. nebažu savu degunu ko nezinu.(un ne jau par veseligie principiem runa)
12.08.2022 17:59 |
 
Reitings 869
Reģ: 20.06.2022
HiacinteBurkaa @ 12.08.2022 17:34

Varbūt labāk ej uz tievētāju forumu?
man uzklupa virsū par vienu komentāru.Es nevaru sevi aizstavēt?Tas ir aizliegts?
12.08.2022 18:01 |
 
Patīk
Reitings 15847
Reģ: 12.07.2022
Olly30 @ 12.08.2022 17:59
es jau neteicu ka,tiesi viņas bļodiņa ir pietiekama teicu,ka princips kā tāds ir derīgs. Es nepievēršu svešam ēdienam uzmanibu,un apjomam,jo ta nav ne mana kategorija ne mani izmēri.Par ko man pārmest.?Par to var spriest konkretie cilvēki,kas ir tajā amplitūdā.Vai tad ta nav pareizi?Vai tad tievs cilvēks,kas nekad nav saskāries ar lieko svaru var objektivi izspriest.cik daudz ir jāapēd 100kg lielam cilvēkam.?stipri šaubos.Tā ir ari šaja gadījumā. nebažu savu degunu ko nezinu.(un ne jau par veseligie principiem runa)

Nu bet nevienam neinteresē Tavi tievēšanas stāsti 🤷‍♀️
12.08.2022 18:14 |
 
Reitings 869
Reģ: 20.06.2022
HiacinteBurkaa @ 12.08.2022 18:14

Nu bet nevienam neinteresē Tavi tievēšanas stāsti ?‍♀️
tie radās atbildot uz komentāriem.tos speciāli netaisijos stāstīt
12.08.2022 18:20 |
 
10 gadi
Reitings 2679
Reģ: 29.01.2009
Olly30 @ 12.08.2022 18:01
man uzklupa virsū par vienu komentāru.Es nevaru sevi aizstavēt?Tas ir aizliegts?

Aizliegts nav, bet nevienam nep*s reāli 😂
12.08.2022 18:28 |
 
10 gadi
Reitings 2679
Reģ: 29.01.2009
Tajās jaunajās bildēs ar sīko viens ir lieks - liekas ka Elīna, jo it kā Džeisonam palika 1 mēnesis, bet pēc bildēm spriežot lieks ir viņš pats 🤷
12.08.2022 18:29 |
 
Reitings 869
Reģ: 20.06.2022
Miss Dee @ 12.08.2022 18:28

Aizliegts nav, bet nevienam nep*s reāli ?
mhm loģika.Ne**š bet visu laiku,kāds piešauj uguni.
12.08.2022 18:44 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits