Butterfly clothing

 
Reitings 302
Reģ: 07.11.2013
Sveikas! Vai kāda iepērkas pie Elīnas Didrihsones? Kāda kvalitāte drēbēm un esmu dzirdējusi, ka ļoti liels uzcenojums.
19.12.2018 11:13 |
 
Reitings 1803
Reģ: 21.02.2022
Un… gada netīrākās sievietes tituls tiek…. ELĪNAI!!!! Apsveicam!




Cūka!
06.08.2022 00:41 |
 
Reitings 1821
Reģ: 27.04.2022
Marcipaaans @ 06.08.2022 00:41
Un… gada netīrākās sievietes tituls tiek…. ELĪNAI!!!! Apsveicam!
Cūka!

Tie nav nekādi Netīrumi, tie ir ādas pigmenta plankumi no sauļošanās. Jeb kāda ādas slimība.
domājat ka viņa filemtos ar netīrumiem uz ķermeņa un bojātu savu labo slavu ?!
06.08.2022 04:16 |
 
Reitings 1821
Reģ: 27.04.2022
lupin @ 05.08.2022 08:43

Jup, vina pati ir teikusi, ka “Nauris pirmaja randinā uzreiz teica, ka zobus vajadzēšot taisīt”, “Naurim patik apspiletas, tapec velku apspiletas drebes”, un vel ntie ntie teksti nākuši

Varbūt viņa klausās tikai tādu mūziku kā Naurim patīk, lasa tādas grāmata ka Naurim, skatās filmas kas Naurim patīk. Drausmīgi, ka savu gaumi un vēlmes upurē dēļ viena puiša.
06.08.2022 04:23 |
 
Reitings 66
Reģ: 25.04.2020
Wordrobe666 @ 06.08.2022 04:16

Tie nav nekādi Netīrumi, tie ir ādas pigmenta plankumi no sauļošanās. Jeb kāda ādas slimība.
domājat ka viņa filemtos ar netīrumiem uz ķermeņa un bojātu savu labo slavu ?!

😀😀😀😀
Viņa nesauļojos. Tas ir paštinējošais. Pati ir teikusi, ka veco kārtu nemazgā nost un tikai smērē pa virsu.
06.08.2022 07:45 |
 
Reitings 15062
Reģ: 30.05.2022
Wordrobe666 @ 06.08.2022 04:23

Varbūt viņa klausās tikai tādu mūziku kā Naurim patīk, lasa tādas grāmata ka Naurim, skatās filmas kas Naurim patīk. Drausmīgi, ka savu gaumi un vēlmes upurē dēļ viena puiša.
Kādas grāmatas? 🤣🤣🤣 Didra labi ja kādu IG postu izlasa! 🙈🙈🙈
06.08.2022 09:08 |
 
Reitings 67
Reģ: 03.02.2013
Lula @ 05.08.2022 21:26
Man liekas, ka mākslīgais skaistums jau nu gan nav lielākā problēma mūsdienu sabiedrībā :)
Ja puišiem patiks dabīgas meitenes - izvēlēsies dabīgas, ja lellītes - izvēlēsies lellītes.

Arī dabīgās meitenes ir lellītes.Diemžēl Elīna kopē krievu influenceres.Labākais ir tas,ka tagad tieši cenšās pāriet uz dabīgo,vairs nav modē lielās zirgu lūpas un trakais,pārspīlētas make-up.
Patīkamāk skatīties uz neparspīlēto skaistumu,neviena liela mēroga modele pat uz pusi neizkatās tā ka Elīna.
Bija arī labs video,kur sieviete teica ka bagatajiem nevajag nesāt zīmolu drēbes lai parādītu ka viņiem ir nauda,zīmolu drēbes ir domātas cilvēkiem,kuriem vajag parādīt ka viņiem ir nauda.Tāpat ir ar skaistumu,nevienai meitenei kura ir skaista nevajag parmāleties lai parādītu cik viņa skaista. Tie ir cilvēku kompleksi.
06.08.2022 09:26 |
 
Patīk
Reitings 11059
Reģ: 01.10.2016
Keitonsss @ 06.08.2022 09:26

Arī dabīgās meitenes ir lellītes.Diemžēl Elīna kopē krievu influenceres.Labākais ir tas,ka tagad tieši cenšās pāriet uz dabīgo,vairs nav modē lielās zirgu lūpas un trakais,pārspīlētas make-up.
Patīkamāk skatīties uz neparspīlēto skaistumu,neviena liela mēroga modele pat uz pusi neizkatās tā ka Elīna.
Bija arī labs video,kur sieviete teica ka bagatajiem nevajag nesāt zīmolu drēbes lai parādītu ka viņiem ir nauda,zīmolu drēbes ir domātas cilvēkiem,kuriem vajag parādīt ka viņiem ir nauda.Tāpat ir ar skaistumu,nevienai meitenei kura ir skaista nevajag parmāleties lai parādītu cik viņa skaista. Tie ir cilvēku kompleksi.

Gan jau saproti, ko biju domājusi ar lellītēm. Protams, ka dabīgas meitenes ir skaistas.
06.08.2022 09:29 |
 
Reitings 67
Reģ: 03.02.2013
Lula @ 06.08.2022 09:29

Gan jau saproti, ko biju domājusi ar lellītēm. Protams, ka dabīgas meitenes ir skaistas.

Es sapratu.Bet diemžēl man lellītes bieži asociējas ar mākslīgu ārieni un galīgu tukšumu iekšā.
Varbūt arī pašas meitenes ir sabojājušas priekšstatu par tāda tipa meitenēm.Ganjau saproti,ka vīriešu acīs tās lellītes parasti ir tukšas,golddigeres un tā.
Mūsdienās grūti skatīties ar skaidru skatienu uz cilvēkiem.Pirmais iespaids var būt maldinoš,bet man ar katru Elīnas muļķīgo tekstu,viņa liekas ka meitene,kura slēpj savus kompleksus aiz lellītes izskata,un atverot muti saprotu,ka tur nav kastīte pilna.Varbūt ar gadiem piepildīsies,ja sāks izglītoties ne tikai biznesa jomā.
06.08.2022 09:37 |
 
Patīk
Reitings 15847
Reģ: 12.07.2022
Keitonsss @ 06.08.2022 09:37

Es sapratu.Bet diemžēl man lellītes bieži asociējas ar mākslīgu ārieni un galīgu tukšumu iekšā.
Varbūt arī pašas meitenes ir sabojājušas priekšstatu par tāda tipa meitenēm.Ganjau saproti,ka vīriešu acīs tās lellītes parasti ir tukšas,golddigeres un tā.
Mūsdienās grūti skatīties ar skaidru skatienu uz cilvēkiem.Pirmais iespaids var būt maldinoš,bet man ar katru Elīnas muļķīgo tekstu,viņa liekas ka meitene,kura slēpj savus kompleksus aiz lellītes izskata,un atverot muti saprotu,ka tur nav kastīte pilna.Varbūt ar gadiem piepildīsies,ja sāks izglītoties ne tikai biznesa jomā.

Priekš kam izglītoties, ja var močīt bez izglītības? 😁
06.08.2022 09:40 |
 
Reitings 1089
Reģ: 28.08.2021
Keitonsss @ 06.08.2022 09:37

Es sapratu.Bet diemžēl man lellītes bieži asociējas ar mākslīgu ārieni un galīgu tukšumu iekšā.
Varbūt arī pašas meitenes ir sabojājušas priekšstatu par tāda tipa meitenēm.Ganjau saproti,ka vīriešu acīs tās lellītes parasti ir tukšas,golddigeres un tā.
Mūsdienās grūti skatīties ar skaidru skatienu uz cilvēkiem.Pirmais iespaids var būt maldinoš,bet man ar katru Elīnas muļķīgo tekstu,viņa liekas ka meitene,kura slēpj savus kompleksus aiz lellītes izskata,un atverot muti saprotu,ka tur nav kastīte pilna.Varbūt ar gadiem piepildīsies,ja sāks izglītoties ne tikai biznesa jomā.

Spriežot pēc Elīnas izskata, "lellītes" vairs nav tās... 😁
06.08.2022 09:45 |
 
Reitings 67
Reģ: 03.02.2013
Vispār ļoti žēl,ka labāk iztērēt naudu skaistuma procedūrās nekā nopirkt kādu kursu un iegūt kādas zināšanas.Visas durvis ir atvērtas,izglītojies sēžot mājas,sev ērtā laikā pilnīgi jebkurā jomā,tikai būtu vēlēšanās.
Tas ka mietene ir skaista,nenozīmē ka gudra.Labāk būt gan skaistai,gan gudrai.
Priekšroku vienmēr dos cilvēkiem ar smadzenēm.Ir situācijas,kad var tikai izskatīties skaisti un smaidīt un ar to pietiek,bet lielākoties vajag tomēr mācēt runāt.
Es nevaru iedomāties ka viņa ar saviem vecākiem runā tā kā storijos,ar visiem angļu vardiem utt.Kāpēc tad ar lielu auditoriju runāt tā kā paķenei,kura cenšās tēlot no sevis baigo biznesa sievieti.
06.08.2022 09:45 |
 
Reitings 67
Reģ: 03.02.2013
HiacinteBurkaa @ 06.08.2022 09:40

Priekš kam izglītoties, ja var močīt bez izglītības? ?

Nu iedomājies situāciju,kur satiekās tiešām baigie biznesmeņi.Nu kurš no viņiem tā runā kā viņa? 🤣
Naura vietā man būtu bailes un kauns ka viņa atvērs muti un sāks runāt ar kādu.Man visas drēbes ir ar bombīgu kvalitāti utt.
06.08.2022 09:51 |
 
Reitings 2419
Reģ: 06.11.2021
Wordrobe666 @ 06.08.2022 04:16

Tie nav nekādi Netīrumi, tie ir ādas pigmenta plankumi no sauļošanās. Jeb kāda ādas slimība.
domājat ka viņa filemtos ar netīrumiem uz ķermeņa un bojātu savu labo slavu ?!

Didii nav laika sauļoties :D
06.08.2022 09:55 |
 
Patīk
Reitings 11059
Reģ: 01.10.2016
Keitonsss @ 06.08.2022 09:51

Nu iedomājies situāciju,kur satiekās tiešām baigie biznesmeņi.Nu kurš no viņiem tā runā kā viņa? ?
Naura vietā man būtu bailes un kauns ka viņa atvērs muti un sāks runāt ar kādu.Man visas drēbes ir ar bombīgu kvalitāti utt.

Nauda viņai nāk arī runājot tā kā viņa runā, un bez izglītības ar acīmredzot var iztikt. 🤷‍♀️
Neatbalstu to stulbumu, protams. Bet tiešām - kāpēc, lai viņa gribētu pēkšņi izglītoties, ja var močīt tāpat 😀
06.08.2022 09:59 |
 
Patīk
Reitings 15847
Reģ: 12.07.2022
Keitonsss @ 06.08.2022 09:45
Vispār ļoti žēl,ka labāk iztērēt naudu skaistuma procedūrās nekā nopirkt kādu kursu un iegūt kādas zināšanas.Visas durvis ir atvērtas,izglītojies sēžot mājas,sev ērtā laikā pilnīgi jebkurā jomā,tikai būtu vēlēšanās.
Tas ka mietene ir skaista,nenozīmē ka gudra.Labāk būt gan skaistai,gan gudrai.
Priekšroku vienmēr dos cilvēkiem ar smadzenēm.Ir situācijas,kad var tikai izskatīties skaisti un smaidīt un ar to pietiek,bet lielākoties vajag tomēr mācēt runāt.
Es nevaru iedomāties ka viņa ar saviem vecākiem runā tā kā storijos,ar visiem angļu vardiem utt.Kāpēc tad ar lielu auditoriju runāt tā kā paķenei,kura cenšās tēlot no sevis baigo biznesa sievieti.

Kurā vietā šī transvestītiska izskata persona ir skaista? 😀 Nu, tiešām? Es skatos uz viņu, un absolūti viss ir izķēmots. Mati, skropstas, lūpas, krūtis, kaulainais pārējais ķermenis, pleķainā āda...
06.08.2022 10:24 |
 
Patīk
Reitings 15847
Reģ: 12.07.2022
Wordrobe666 @ 06.08.2022 04:16

Tie nav nekādi Netīrumi, tie ir ādas pigmenta plankumi no sauļošanās. Jeb kāda ādas slimība.
domājat ka viņa filemtos ar netīrumiem uz ķermeņa un bojātu savu labo slavu ?!

Kādu labo slavu? Visa Latvija viņai seko vien kā eksponātam.
06.08.2022 10:27 |
 
Reitings 8684
Reģ: 05.07.2020
Elīn,mati tev sāks krist ārā mazliet vēlāk,neuztraucies!
06.08.2022 10:47 |
 
Reitings 67
Reģ: 03.02.2013
HiacinteBurkaa @ 06.08.2022 10:24

Kurā vietā šī transvestītiska izskata persona ir skaista? ? Nu, tiešām? Es skatos uz viņu, un absolūti viss ir izķēmots. Mati, skropstas, lūpas, krūtis, kaulainais pārējais ķermenis, pleķainā āda...

Nu manās acīs viņai ir pārspīlēts mākslīgais skaistums.Ja viss būtu taisīts ar galvu,būtu ļoti skaista meitene.
Pati lieku apjoma skropstas,par to nevaru neko teikt.
make-up nu pārspīlēti daudz,takā katra diena būtu klaunu parāde.
Uzacis pārāk traki krāso,lupas nu milzīgas,zobi pārāk izteikti mākslīgi,kas tikai parāda šķībo žokli,krūtis ja nevilktu push up varbūt izskatītos labi,mati nu neko nevaru pateikt,nagi neko nevaru pateikt,paštonējošais vienkarši pilnīgākā netīrums pakāpe,pati lietoju un nedod dievs kautkur pleķi,cenšos neberzties jo KAUNS iet ārā.
Izskats nu labi,par to var runāt un var nerunāt,bet par to ko viņa runā un dara nu es nolaižas rokas jo saprotu, ka tur cilvēks nevar sevi izmainīt,tur ir āmen baznīcā.
06.08.2022 10:50 |
 
Reitings 31
Reģ: 04.08.2022
Atkal to nabaga mazo bērniņu iebāzīs auto beņķī un turēs līdz Ventspilij :/ Vispār nekas netiek pielāgots mazajam cilvēkam. Visu laiku vai nu bjornā iebāzts vai auto sēdeklītī. Uzrakstīju viņai, ka 25min max jaundzimušo var turēt auto beņķī- viņa izlasīja un vienalga dzīvo tā itkā bērns viņai nebūtu.
06.08.2022 10:52 |
 
Patīk
Reitings 15847
Reģ: 12.07.2022
Keitonsss @ 06.08.2022 10:50

Nu manās acīs viņai ir pārspīlēts mākslīgais skaistums.Ja viss būtu taisīts ar galvu,būtu ļoti skaista meitene.
Pati lieku apjoma skropstas,par to nevaru neko teikt.
make-up nu pārspīlēti daudz,takā katra diena būtu klaunu parāde.
Uzacis pārāk traki krāso,lupas nu milzīgas,zobi pārāk izteikti mākslīgi,kas tikai parāda šķībo žokli,krūtis ja nevilktu push up varbūt izskatītos labi,mati nu neko nevaru pateikt,nagi neko nevaru pateikt,paštonējošais vienkarši pilnīgākā netīrums pakāpe,pati lietoju un nedod dievs kautkur pleķi,cenšos neberzties jo KAUNS iet ārā.
Izskats nu labi,par to var runāt un var nerunāt,bet par to ko viņa runā un dara nu es nolaižas rokas jo saprotu, ka tur cilvēks nevar sevi izmainīt,tur ir āmen baznīcā.

Visām apjoma skropstu licējām būtu jāsaprot, ka šo skropstu dēļ reāli acu vietā ir 2 melni caurumi... Tas nekad nav skaisti. Nezinu, no kāda leņķa meitenes uz sevi skatās, bet no malas tas ir vairāk kā šausmīgi.
Un kā var neko nepateikt par briesmīgāko kodaļu (matiem) Latvijā? Kurus mazgā pa pusei un pūderē? 😀
06.08.2022 10:56 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits