Butterfly clothing

 
Reitings 302
Reģ: 07.11.2013
Sveikas! Vai kāda iepērkas pie Elīnas Didrihsones? Kāda kvalitāte drēbēm un esmu dzirdējusi, ka ļoti liels uzcenojums.
19.12.2018 11:13 |
 
Patīk
Reitings 39759
Reģ: 12.10.2022
KatyB @ 19.07.2024 19:13
Jaunā pakaļaste Didrai pēdējā laika liekas galīgi garām, iepriekš jau bija diezgan pašvaki bet tagad vispār nav saprašanas ko Didra no sevis mēģina parādīt. Un fotosopa prasmes arī briesmīgas, var labi redzēt pēdējas TG bildēs, viena kāja uztaisīta maza otra atstāta tukla, tad kaut kādi nesaprotami robi uz kājām ?‍♀️
TG ierunātajā aplītī, kad Elīna saka, ka nāk mammas ar mazām meitām, seko līdzi un saka, ka Elīna iedvesmo. Ārprāts.
Vai tiešām iedvesmo 27 gadus jauna sieviete, kas sevi padarījusi 10-20 gadus vecāka? Kura melo par visu? Kura nezin viselementārākās lietas? Kurai nerūp paši tuvākie cilvēki? Kura par sevi nerūpējas un ir netīrīga?
19.07.2024 21:30 |
 
Reitings 35096
Reģ: 11.02.2015
Ciena @ 19.07.2024 16:33

Man pat neparādās tādi vārdi, kā Tev. Vienkārši met atpakaļ uzreiz piespiežot follow un meklētājā Didriksoni nevar atrast, es vnk esmu bloķēta, neko nāksies skatīties kādu citu teātri?

Nu bet anonymous ig viewer 😉
Ja tikai profils atvērts, skaties uz nebēdu ✌️
19.07.2024 22:04 |
 
Patīk
Reitings 39759
Reģ: 12.10.2022
KatyB @ 19.07.2024 21:00
Man likas ka Kafijas Banka ir daudzmaz veiksmīgs uzņēmums, bet tā īpašnieka lēkāšana didras storijos ka 12 gadīgai fanītei pilnībā mainīja iespaidu, tad vēl sāk cepties ka didra ka visiem skauž utt, tiešām sabojāja iespaidu par kompāniju
Ko pārējie Kafijas bankas īpašnieki saka par šo sadarbību? Vai parādīja Elīnas sekotāju skaitu un piekrita sadarbībai?
19.07.2024 22:17 |
 
Reitings 513
Reģ: 05.04.2023
Kas tā par Kelliju? Tā tumsādainā bildes? Kā atrast IG?
19.07.2024 22:53 |
 
Reitings 16
Reģ: 19.07.2024
debestinaa @ 19.07.2024 19:12
Uzmetu aci uz tiem šodienas storijiem un man pilnīgi vēmiens nāk no tāda stulbuma, netīrības un pretiguma, kā sieviete viņa šķiet vienkārši briesmīga mele, un par kaut kādu biznesa dāmu sevi sauc.
Brīnums ka kāds to viņas bembi nakts vidū vēl nav aizdedzinājies par tām braukšanas manierēm?

Šķiet, ka bija sajutusi briesmas, jo savu jauno rozā ieroci tur slēgtā pazemes stāvvietā. Jāgaida, kad brauks beidzot uz Ventspili pie Naura ģimenes
19.07.2024 23:36 |
 
Reitings 2
Reģ: 12.07.2024
Nenu viss ir saprotams, ka "antireklama arī ir reklāma ", bet jautājums joprojām ir atvērts, vai tiešām sabiedrībai vajag šito lēto suu un visu ap to izrietošo??? Mums ir pietiekoši foršu un inteliģentu cilvēku no kā smelties un iedvesmoties, piemeram, Ilze Pīlēna, bet kāpēc tāds "transvestits " neizglītots, neglīts, bez vērtībām , kompleksiem pilnu pakaļu ,mēģina uztaisīties par nezin kādu "pieprasītāko, gudrako biznesa siļķi?? ??? Viņas asistenti un didra, netērējiet laiku, man neskauž, ir ģimene, kas priekš manis ir pamatvertiba, ir bizness, ir bmw un ceļojumi, bez bomžsatil piesitiena... jo vairāk mēs viņus ignoresim, jo ātrāk šitā antiģimenite nogrims!!! Visām foršas brīvdienas!!!!
19.07.2024 23:45 |
 
Reitings 291
Reģ: 26.04.2024
Nu, tik ģeniāla ideja, es nevaru. Nomest kafijas uz krūzi uz ielas un noreklamēt savu veikalu. (Cerams, ka vismaz savāca tos gruzi pēc, tam kaut, gan es šaubos).
Pie tam ietekmele ļoti labi parādīja, ka video ideja ir pilnībā nozgata. Un zem tā nozgata video arī ir ļoti daudz negatīvo komentāru.
Izskatās, ka ar gaumi un iedvesmu Elīnai arī ir sūdīgi, jo nemāk vai pareizāk nezin, kā var iedvesmoties no kaut kā laba.
19.07.2024 23:49 |
 
Reitings 307
Reģ: 12.07.2024
Nuuu, mēs te forumā varam runāt un malt to “sūdu” uz apli cik gribam, bet jāsaprot, jo vairāk cilvēki cepās, jo vairāk uz viņas rēķina cilvēki taisa sev reitingus! Godīgi joprojām nesaprotu, kas tas pa biznesu, ja katru dienu, katru stundu ir kkādas crazy atlaides! Tad tas nozīmē, ka tās panskas tiek vnk pa centiem iepirktas! Viss pārējais parāda cik sapuvusi ir sabiedrība! Un tie, kas metas Pidriķi aizstāvēt manas acīs ir zemāki par zemu! Diemžēl arī manā paziņu lokā ir tādi cilvēki, bet man tas ir rādītājs! Tiktoks ir dzīvs pierādījums, ka tagad jebkurš plānpràtiņš var būt “stārs”… Bet arī dinozauri reiz eksistēja…viss ir tikai laika jautājums… 😀
20.07.2024 00:01 |
 
Reitings 307
Reģ: 12.07.2024
Tie Pidriķes fani nesaprot to, ka katrs cents ko viņi atstāj viņas bodē iet uz apli, tikai atšķirība ir tāda - tu saņem algu, par to nomaksā nodokļus, iepērcies pie Pidriķes, viņa pašsaprotami nodokļus nemaksā, un tad tā nauda nonāk atkal pie pircēja kā alga, tikai pircējam pirms tam bija jānomaksā nodokļi…Apburtais loks :) Visi kvēlie fani, līdz viņiem nekad neaizies, ka viņi Pidriķi uztur! Kā jai teicu - viņa ir ràdītājs, kāda ir Latvijas sabiedrība! Viņiem patīk gan netīrie nagi, gan aļģaina kafija, gan meli, ko viņi katru dienu ar atplestu muti uztver kā tīru un baltu patiesību! Viņiem nav žēl ne bērna, ne suņa! Bet ko tu glupam padarīsi?! 😀😀
20.07.2024 00:21 |
 
10 gadi
Reitings 899
Reģ: 14.06.2011
Piseiķei ir 3 fanu pamatgrupas:
1. Mazas meitenes, kas sapņo ielikt tikpat bezgaumīgus silikonus un piepumpēt sardeles kā viņai, kad izaugs lielas;
2. Pelekās peles no dziļiem laukiem, kas pirms tam galvenokārt iepirkušās Humanā, bet tad varēja atļsuties Butterfly, savukārt tagad, pieaugot cenām, Butterfly viņām skaitās kā teju vai apmēram Guess, kur algas dienā var ieķert pārīti bezvīļu apeņu un tad vakarā mīļotajam, kas pārnācis no stroikas vai mežcirtes, sajūsmā atrādīt jaunāko guvumu;
3. Sektantes un sektanti, kam skata pēc jājūsmo par Pidriķi, citādi saņems zibens spērienu.
Tajā veikala pasākumā varēja redzēt veikala darbinieces, kādus 4 pa dzīvi ne īpaši veiksmīgus cilvēkus un kafijniekus.
Mans subjektīvais viedoklis- jebkurš uzņēmums, kurš sadarbojas ar šo klaunu brigādi, nav nekā vērti, jo riskēt ar savu brendu, neiedziļinoties Pidriķes vērtību neesamībā, var tikai īsteni muļķi. Bez tam mans zelta likums: kāpēc man jāpērk kaut kas, ko šādam zemiskam klaunam dod par brīvu? Es principiāli deletēju visu ietekmeļu sadarbību partnerus no sava lista, jo neatbalstu to, ka kaut kādi pajoļi ar telefoniem par brīvu saņem preces, kas citiem jāpērk.
20.07.2024 09:17 |
 
10 gadi
Reitings 899
Reģ: 14.06.2011
Un viņu “biznesa kursu” pircēji ir tieši tā pat norakstīti manās acīs kā viņi paši, jo tikai idioti var gribēt iznīcināt savu biznesu, pataisot sevi par tàdiem pašiem klauniem. Kā piemērs ir kūku Amanda vai Egledeco floriste. Egle pirms sapinās ar Pidriķiem bija super talantīga floriste- dekorēja manas kāzas, dekorēja Lidostā Rīga, Riga Fashion Week utt., bet tad sapinās ar Pidriķiem, izgāja viņas biznesa kursikus un tad palika par prātu izkūkojušo, kas IG izpildās jau kā klauns. Tagad pēdējā laikā par laimi mazliet aprimusi. Nesaprotu, kā tiem uzņēmējiem var iestāstīt, ka panākumu atslēga biznesā ir padarīt sevi par klaunu un apsmieklu. Vajag izmantot sociālās platformas, lai gaumīgi atrādītu savu produktu, piemēram, bilžu albums izveidotajām dekorācijām vai ziedu pušķiem, nevis pataisīt sevi par pamuļķi ar ziediem fonā.
20.07.2024 09:28 |
 
Reitings 9336
Reģ: 27.02.2022
mon_moiselle @ 20.07.2024 09:17
Piseiķei ir 3 fanu pamatgrupas:
1. Mazas meitenes, kas sapņo ielikt tikpat bezgaumīgus silikonus un piepumpēt sardeles kā viņai, kad izaugs lielas;
2. Pelekās peles no dziļiem laukiem, kas pirms tam galvenokārt iepirkušās Humanā, bet tad varēja atļsuties Butterfly, savukārt tagad, pieaugot cenām, Butterfly viņām skaitās kā teju vai apmēram Guess, kur algas dienā var ieķert pārīti bezvīļu apeņu un tad vakarā mīļotajam, kas pārnācis no stroikas vai mežcirtes, sajūsmā atrādīt jaunāko guvumu;
3. Sektantes un sektanti, kam skata pēc jājūsmo par Pidriķi, citādi saņems zibens spērienu.
Tajā veikala pasākumā varēja redzēt veikala darbinieces, kādus 4 pa dzīvi ne īpaši veiksmīgus cilvēkus un kafijniekus.
Mans subjektīvais viedoklis- jebkurš uzņēmums, kurš sadarbojas ar šo klaunu brigādi, nav nekā vērti, jo riskēt ar savu brendu, neiedziļinoties Pidriķes vērtību neesamībā, var tikai īsteni muļķi. Bez tam mans zelta likums: kāpēc man jāpērk kaut kas, ko šādam zemiskam klaunam dod par brīvu? Es principiāli deletēju visu ietekmeļu sadarbību partnerus no sava lista, jo neatbalstu to, ka kaut kādi pajoļi ar telefoniem par brīvu saņem preces, kas citiem jāpērk.
aj nu davaj, nenopel celtniekus un zāģerus, kas pelna ļoti labi. Tas ka viņš strādā fizisku darbu, nenozīmē, ka ir sliktāks par kādu uzņēmēju. Ja tu tā nedomaji, tad sorry, bet tavis pieminētie piemēri izklausījās pazeminoši. Bet pārējām piekrītu. Aizmirsi vēl vientuļas mātes, kam 3 bērni un katram savs tēvs.
20.07.2024 11:00 |
 
Reitings 3241
Reģ: 05.12.2021
Tajā zilajā solārija telpas gaismā, viņa izskatās vienkārši slimi tieva. Ar drēbēm viņa vēl tik traki neizskatās. Bet šādi, nu piedod, tev galva jāārstē, ne mēnešreizu trūkums. Viņa jau izskatās, ka reāli vairs pati nejūt, ka neko neēd. Ja viņa, nedod dievs, laiks stāvoklī,sekas var būt traģiskad
20.07.2024 11:29 |
 
Reitings 5718
Reģ: 24.07.2023
KatyB @ 19.07.2024 21:00
Man likas ka Kafijas Banka ir daudzmaz veiksmīgs uzņēmums, bet tā īpašnieka lēkāšana didras storijos ka 12 gadīgai fanītei pilnībā mainīja iespaidu, tad vēl sāk cepties ka didra ka visiem skauž utt, tiešām sabojāja iespaidu par kompāniju
es arī nošokējos🤮🤮tāds pamuļķis izskatās tas vīrietis no Kafijas bankas,kas teica,lai neskaužam Elinai🤢kādu amatu viņš tur ieņem? Didras līmenis.
20.07.2024 11:43 |
 
Reitings 1177
Reģ: 12.10.2023
krixis3 @ 20.07.2024 11:29
Tajā zilajā solārija telpas gaismā, viņa izskatās vienkārši slimi tieva. Ar drēbēm viņa vēl tik traki neizskatās. Bet šādi, nu piedod, tev galva jāārstē, ne mēnešreizu trūkums. Viņa jau izskatās, ka reāli vairs pati nejūt, ka neko neēd. Ja viņa, nedod dievs, laiks stāvoklī,sekas var būt traģiskad

Tās nav solārija telpas - tā ir marmora pils guļamistaba, tas spogulis pie gultas un gaismas regulējas krāsainas, bet štrunts ar to - piekrītu katram tavam vārdam
Galva tik milzīga, ķermenis nobadināts, nu sorry, bet izskatās pēc kaut kāda slima cilvēka gan iekšēji, gan ārēji
20.07.2024 11:57 |
 
Reitings 3126
Reģ: 13.01.2023
Tas kafijas bankas vīrietis man reāli liekas ar putniem. Tapēc laikam nav pārsteigums, ka viņam Elīna patīk. Ja man piedāvātu sadarboties ar kādu cilvēku par kuru neko īsti nezinu, es vispirms sameklētu informāciju par šo cilvēku. Un kad atrastu ietekmeles profilu, kuram seko gandrīz 30k, es uzreiz saprastu, ka man sadarbība ar didreni nav nepieciešama. + vēl visa negatīvā informācija, ko var atrast google. Tie, kuri pērk kursus pie Elīnas, tie vispār ir īpaša stulbuma kategorija. Par tiem brīnos, ka viņiem vispār eksistē savs bizness.
20.07.2024 12:02 |
 
Reitings 804
Reģ: 15.09.2023
Roze sarkanā @ 20.07.2024 11:43
es arī nošokējos??tāds pamuļķis izskatās tas vīrietis no Kafijas bankas,kas teica,lai neskaužam Elinai?kādu amatu viņš tur ieņem? Didras līmenis.

Kādu laiku sekoju viņam Tiktok. Absolūts un totāls idiots. IQ viņam ir Didrihsones līmenī, tāpēc jau abiem sapas.
20.07.2024 12:10 |
 
Reitings 804
Reģ: 15.09.2023
Didrihsonei no sava kafijas aparāta zaļo aļģu ūdens vēders sapūties? Gāzītes? 😁 Redzot, ka viņa pārtiek no kafijas ar pienu, zaļumiem, viņai ir normāla atomelektrostacija vēderā, tur ir tāda pūšanās, ka nav brīnums, ka viņai sāp. No visas tās zaļbarības rodas gāzes kuņģī, ne velti saka, ka neviens nepirž tik daudz un smirdīgi kā veģetārieši. Un vēl pa virsu zaļaļģu kafija ar pienu.
20.07.2024 12:46 |
 
Patīk
Reitings 22383
Reģ: 27.01.2021
Mashka Kakashka @ 20.07.2024 12:46
Didrihsonei no sava kafijas aparāta zaļo aļģu ūdens vēders sapūties? Gāzītes? ? Redzot, ka viņa pārtiek no kafijas ar pienu, zaļumiem, viņai ir normāla atomelektrostacija vēderā, tur ir tāda pūšanās, ka nav brīnums, ka viņai sāp. No visas tās zaļbarības rodas gāzes kuņģī, ne velti saka, ka neviens nepirž tik daudz un smirdīgi kā veģetārieši. Un vēl pa virsu zaļaļģu kafija ar pienu.
kāpēc man palicis prātā, ka sen, sen kāda no ex darbiniecēm kko rakstīja par to, ka didī laižot baigās gāzītes 🤣 nu, pārtiekot no burkāniem un aļģūdens tā varētu būt
20.07.2024 12:55 |
 
Reitings 526
Reģ: 05.08.2021
Mashka Kakashka @ 20.07.2024 12:46
Didrihsonei no sava kafijas aparāta zaļo aļģu ūdens vēders sapūties? Gāzītes? ? Redzot, ka viņa pārtiek no kafijas ar pienu, zaļumiem, viņai ir normāla atomelektrostacija vēderā, tur ir tāda pūšanās, ka nav brīnums, ka viņai sāp. No visas tās zaļbarības rodas gāzes kuņģī, ne velti saka, ka neviens nepirž tik daudz un smirdīgi kā veģetārieši. Un vēl pa virsu zaļaļģu kafija ar pienu.

Un plus vēl tas, ka visu dienu staigā ar nenormāli savilktām jostām, lai izceltu viduklīti vai ko tur tā, ka zarnas un kuņģis nevar normāli pastrādāt pa dienu
20.07.2024 12:58 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits