Butterfly clothing

 
Reitings 302
Reģ: 07.11.2013
Sveikas! Vai kāda iepērkas pie Elīnas Didrihsones? Kāda kvalitāte drēbēm un esmu dzirdējusi, ka ļoti liels uzcenojums.
19.12.2018 11:13 |
 
Reitings 304
Reģ: 08.10.2021
Ok visai drāmai pa virsu.
Sekoju Annei tik tok, viņa pie pedeja posta ielaikojusi komentāru par to ka ragana vairs nevarēs kliegt virsū... laikam tomēr pietika krameties ar didriķiem.
18.07.2024 21:22 |
 
Reitings 163
Reģ: 31.01.2024
Tusnelda @ 18.07.2024 20:33

no mana arī.

Jā, šādā veidā vismaz pircēji var saprast, kuras kompānijas neko kvalitatīvu nepārdod un/jeb pircēji pie viņiem maz iepērkās un, tad gatavi iespiesties jebkurā sadarbībā, ka tik ierauga viņus, pat, ja Didris dauzītu bērnus, viņi tik un tā fonā pārdotu savu Latvijas maizīti🤦‍♀️😅
18.07.2024 21:27 |
 
Reitings 9203
Reģ: 27.02.2022
amareto @ 18.07.2024 20:10
Elīna:”man tikko piezvanīja ražotāji (lasi: Nauris no Polijas) par koriģējošajiem bodijiem un teica, ka lielā krava ir gatava… un būs stockā pie mums pēc 5 dienām.” ???
🤣🤣🤣🤣🤣🤣
18.07.2024 21:28 |
 
Reitings 163
Reģ: 31.01.2024
Everests @ 18.07.2024 21:28
??????

Mamma Polijā šūj tagad bodijus lielā apjomā😮🤣
18.07.2024 21:30 |
 
10 gadi
Reitings 3301
Reģ: 25.05.2009
Didrihsone "Pirmā lieta, esmu izsaukta uz policiju par ceļu pārkāptiem noteikumiem. Par ko? Es nezinu, tur neviens neko nepaskaidro"
Arī Didrihsone: saposto storijus, filmējot video pie stūres (pie tam vēl nepiesprādzējusies) un arī kā pati noparkojusi mašīnu neatļautā vietā "uz minūtīti", kamēr izdala savas kafijas pakas.
18.07.2024 21:34 |
 
10 gadi
Reitings 13
Reģ: 29.01.2009
Ak vai! Didra tu degsi elles ugunīs, svētā govs. Viņu neapciemoja nekāds PVD, salasījās forumā ka viņu taisās sūdzēt, sačurāja un atcēla visu kūku cepšanu. Gan jau bija pārāk slinka lai taisītu. Jo viņa jau pirms šī visa teātra vienā storijā teica ka Amanda taisīs, Amanda gan jau pateica ka pa velti netaisīs un Didra izdomāja uztaisīšu pati. Tad saprata ka viņai tam nav laika un izdomāja šo pasaku. No drošiem avotiem zinu PVD neteiks neko pirms pārkāpuma izdarīšanas. PVD var iejaukties tikai tad ja Didra tiešām jau to kūku tirgo. Tad var pajautāt vai ir visi dokumenti kārtībā. Un otrs ko paskaidroja man PVD darbinieks, viņa kūciņu var pa velti dalīt saviem klientiem ( tirgot nedrīkst ). Jo tad jau jebkurā banketā var ierasties PVD un sodīt par cienāšanu. Un Didra šo pasākumu visu laiku reklamēja ka pērkot kafiju varēs pagaršot viņas tiramisū ( caurejai līdzīga krēma pļeka uz alģu kafijā mērcētiem cepumiem ) 🤮 tā kā tur visi papīri tīri. Jo Kafijas tirgošanas atļauja viņiem ir. Eh Didra Didra. Kaut tu bikses savā bembī piedirstu. Nu kā var šādus teātrus izdomāt 🤦‍♀️ Cerams ka pa policiju vismaz taisnība un tur viņa tiešām dabūja kaut vai oficiāli brīdinājumu. 🤞
18.07.2024 21:41 |
 
Reitings 10891
Reģ: 08.01.2024
Mākoņu Dejotāja @ 18.07.2024 00:30
Redz Elīna šodien storijos baigi feilojas. Nu, principā lielākā daļa viņas stroriji, ka arī viss ko viņa dara ir viens liels feils. Interesanti, kāpēc viņa šodien nolēma, ka tas ir feils???
Tāpēc, ka Anne pirms pāris dienām bija ielikusi identiskas idejas video un tas piesaistīja uzmanību. Didra to pašu mēģināja!
18.07.2024 21:51 |
 
Reitings 5608
Reģ: 24.07.2023
ana56 @ 18.07.2024 21:41
Ak vai! Didra tu degsi elles ugunīs, svētā govs. Viņu neapciemoja nekāds PVD, salasījās forumā ka viņu taisās sūdzēt, sačurāja un atcēla visu kūku cepšanu. Gan jau bija pārāk slinka lai taisītu. Jo viņa jau pirms šī visa teātra vienā storijā teica ka Amanda taisīs, Amanda gan jau pateica ka pa velti netaisīs un Didra izdomāja uztaisīšu pati. Tad saprata ka viņai tam nav laika un izdomāja šo pasaku. No drošiem avotiem zinu PVD neteiks neko pirms pārkāpuma izdarīšanas. PVD var iejaukties tikai tad ja Didra tiešām jau to kūku tirgo. Tad var pajautāt vai ir visi dokumenti kārtībā. Un otrs ko paskaidroja man PVD darbinieks, viņa kūciņu var pa velti dalīt saviem klientiem ( tirgot nedrīkst ). Jo tad jau jebkurā banketā var ierasties PVD un sodīt par cienāšanu. Un Didra šo pasākumu visu laiku reklamēja ka pērkot kafiju varēs pagaršot viņas tiramisū ( caurejai līdzīga krēma pļeka uz alģu kafijā mērcētiem cepumiem ) ? tā kā tur visi papīri tīri. Jo Kafijas tirgošanas atļauja viņiem ir. Eh Didra Didra. Kaut tu bikses savā bembī piedirstu. Nu kā var šādus teātrus izdomāt ?‍♀️ Cerams ka pa policiju vismaz taisnība un tur viņa tiešām dabūja kaut vai oficiāli brīdinājumu. ?
es arī baigi nobrīnījos,ka PVD atnāca brīdināt,parasti viņi tomēr nāk ar pārbaudēm. Reāli,viņa atkal izspēlēja teātri🤣🤣nu stulbene🤮🤮🤮
18.07.2024 21:56 |
 
Reitings 3627
Reģ: 09.04.2023
ana56 @ 18.07.2024 21:41
Ak vai! Didra tu degsi elles ugunīs, svētā govs. Viņu neapciemoja nekāds PVD, salasījās forumā ka viņu taisās sūdzēt, sačurāja un atcēla visu kūku cepšanu. Gan jau bija pārāk slinka lai taisītu. Jo viņa jau pirms šī visa teātra vienā storijā teica ka Amanda taisīs, Amanda gan jau pateica ka pa velti netaisīs un Didra izdomāja uztaisīšu pati. Tad saprata ka viņai tam nav laika un izdomāja šo pasaku. No drošiem avotiem zinu PVD neteiks neko pirms pārkāpuma izdarīšanas. PVD var iejaukties tikai tad ja Didra tiešām jau to kūku tirgo. Tad var pajautāt vai ir visi dokumenti kārtībā. Un otrs ko paskaidroja man PVD darbinieks, viņa kūciņu var pa velti dalīt saviem klientiem ( tirgot nedrīkst ). Jo tad jau jebkurā banketā var ierasties PVD un sodīt par cienāšanu. Un Didra šo pasākumu visu laiku reklamēja ka pērkot kafiju varēs pagaršot viņas tiramisū ( caurejai līdzīga krēma pļeka uz alģu kafijā mērcētiem cepumiem ) ? tā kā tur visi papīri tīri. Jo Kafijas tirgošanas atļauja viņiem ir. Eh Didra Didra. Kaut tu bikses savā bembī piedirstu. Nu kā var šādus teātrus izdomāt ?‍♀️ Cerams ka pa policiju vismaz taisnība un tur viņa tiešām dabūja kaut vai oficiāli brīdinājumu. ?

Tieši tā, viņi pāris stundu laikā neieradīsies uz "pārbaudi", tur ir attiecīgu ierēdņu attiecīgi paziņojumi.
18.07.2024 22:02 |
 
Reitings 513
Reģ: 05.04.2023
ana56 @ 18.07.2024 21:41
Ak vai! Didra tu degsi elles ugunīs, svētā govs. Viņu neapciemoja nekāds PVD, salasījās forumā ka viņu taisās sūdzēt, sačurāja un atcēla visu kūku cepšanu. Gan jau bija pārāk slinka lai taisītu. Jo viņa jau pirms šī visa teātra vienā storijā teica ka Amanda taisīs, Amanda gan jau pateica ka pa velti netaisīs un Didra izdomāja uztaisīšu pati. Tad saprata ka viņai tam nav laika un izdomāja šo pasaku. No drošiem avotiem zinu PVD neteiks neko pirms pārkāpuma izdarīšanas. PVD var iejaukties tikai tad ja Didra tiešām jau to kūku tirgo. Tad var pajautāt vai ir visi dokumenti kārtībā. Un otrs ko paskaidroja man PVD darbinieks, viņa kūciņu var pa velti dalīt saviem klientiem ( tirgot nedrīkst ). Jo tad jau jebkurā banketā var ierasties PVD un sodīt par cienāšanu. Un Didra šo pasākumu visu laiku reklamēja ka pērkot kafiju varēs pagaršot viņas tiramisū ( caurejai līdzīga krēma pļeka uz alģu kafijā mērcētiem cepumiem ) ? tā kā tur visi papīri tīri. Jo Kafijas tirgošanas atļauja viņiem ir. Eh Didra Didra. Kaut tu bikses savā bembī piedirstu. Nu kā var šādus teātrus izdomāt ?‍♀️ Cerams ka pa policiju vismaz taisnība un tur viņa tiešām dabūja kaut vai oficiāli brīdinājumu. ?

Šitas labs - "Kaut tu bikses savā bembī piedirstu".😀😀😀
18.07.2024 22:06 |
 
Reitings 623
Reģ: 31.07.2023
latvjubarbija @ 18.07.2024 22:02

Tieši tā, viņi pāris stundu laikā neieradīsies uz "pārbaudi", tur ir attiecīgu ierēdņu attiecīgi paziņojumi.

PVD ierodas nebrīdinot (vismaz sabiedriskā ēdināšanā mums tā ir) - vai nu kārtējā plānotā pārbaudē (kur zināms tikai aptuvenais mēnesis, bet ne konkrēta diena) vai arī kā pie jauna uzņēmuma. Vai arī pie iespējama pārkāpuma, ka kāds ir noštučījis par kaut ko - piemēram, kafejnīcā notirgoti veci salāti, no kuriem palicis slikti (saindēšanās), vai piemēram, pilsētas svētkos, kad ir kādi tirdziņi, kur tirgo pārtiku, sevišķi karstā laikā.
Konkrētā dienā un laikā PVD mēdz ierasties pie mājražotājiem.
18.07.2024 22:52 |
 
Reitings 1571
Reģ: 25.01.2023
Helita @ 18.07.2024 22:52

PVD ierodas nebrīdinot (vismaz sabiedriskā ēdināšanā mums tā ir) - vai nu kārtējā plānotā pārbaudē (kur zināms tikai aptuvenais mēnesis, bet ne konkrēta diena) vai arī kā pie jauna uzņēmuma. Vai arī pie iespējama pārkāpuma, ka kāds ir noštučījis par kaut ko - piemēram, kafejnīcā notirgoti veci salāti, no kuriem palicis slikti (saindēšanās), vai piemēram, pilsētas svētkos, kad ir kādi tirdziņi, kur tirgo pārtiku, sevišķi karstā laikā.
Konkrētā dienā un laikā PVD mēdz ierasties pie mājražotājiem.
Bet kā ta tur ir beigās,drīkst paštaisīto kūku, mājas apstākļos dalīt,pie kafijas(kas ir atļauta) vai nedrīkst?Uz darbiniekiem tas neattiektos,bet apmeklētājiem.
18.07.2024 22:58 |
 
Reitings 11
Reģ: 17.10.2023
Nauris Polijā: brauc pa atrakcijām, ēd normālus ēdienus, apciemojis pat Aušvicu un padomājis par dzīvi, uzkāpis kalnos (ar Elīnu noteikti daudz tik chill un piepildīts brauciens nesanāktu), living his best life
Elīna mājās: mēģina uztaisīt max skandālu, te kūkas un PVD, te traģiskās hormonālās tabletes (kas liekas rēcīgi, nu kādus gan vēl medikamentus varētu ginekologs izrakstīt, visa sieviešu veselības līnija grozās tikai ap hormoniem!) , gan jau vēl kaut ko pa dažām dienām izdomās, lai varētu paraudāt sociālajos tīklos, kā pietrūkst Naurīša...
18.07.2024 22:59 |
 
Reitings 1897
Reģ: 17.04.2023
Paksijs @ 18.07.2024 20:54

Vai ne? Es arī viņu atceros no draugiem.lv laikiem. Kā cilvēks tik ļoti var mainīties? ?
Kooo, skatījos storijā un vispār ne jausmas nebija, ka tā ir Kellija, kuru arī atceros no tiem laikiem. Esmu šokā :D Biju pilnā pārliecībā, ka tā meitene ir dabīgi melnādaina???
18.07.2024 23:04 |
 
Reitings 3627
Reģ: 09.04.2023
Kenty @ 18.07.2024 22:58
Bet kā ta tur ir beigās,drīkst paštaisīto kūku, mājas apstākļos dalīt,pie kafijas(kas ir atļauta) vai nedrīkst?Uz darbiniekiem tas neattiektos,bet apmeklētājiem.

Manuprāt, jebkurā citā apğērba veikalā drīkstētu, bet ne tādā, kas tiešām ir PVD reğistrā. Gribēja kā labāk, sanāca kā vienmēr.
18.07.2024 23:07 |
 
Reitings 114
Reģ: 20.03.2024
Ziniet, kas vēl man vienmēr liekas tik creepy? Tas, ka nu pilnīgi normāliem cilvēkiem visi tie viņas posti liekas galīgi ne pa ķeksi un reāli viņa visu laiku ar sevi iet pretrunās, un ka var redzēt, ka laikus spiež viņas fanītes, bet kad es redzu, ka praktiski regulāri viņu laiko tā pati Maija Rozīte, tāpat Wildspirit Dana laiko viņas postus....nu tad gan man ir tāds okeeeeei....nu tiešām, dāmas?! Uzreiz arī par šīm divām personām rodas savādāks priekšstats.
18.07.2024 23:09 |
 
Reitings 5248
Reģ: 10.01.2023
The Princess @ 18.07.2024 22:06

Šitas labs - "Kaut tu bikses savā bembī piedirstu".???
es ar tā sasmējos😁😁😁
18.07.2024 23:12 |
 
Reitings 261
Reģ: 09.02.2024
Paksijs @ 18.07.2024 20:54

Vai ne? Es arī viņu atceros no draugiem.lv laikiem. Kā cilvēks tik ļoti var mainīties? ?

Cik viņai gadu tādā gadījumā?
18.07.2024 23:47 |
 
Reitings 261
Reģ: 09.02.2024
User9891 @ 18.07.2024 22:59
Nauris Polijā: brauc pa atrakcijām, ēd normālus ēdienus, apciemojis pat Aušvicu un padomājis par dzīvi, uzkāpis kalnos (ar Elīnu noteikti daudz tik chill un piepildīts brauciens nesanāktu), living his best life
Elīna mājās: mēģina uztaisīt max skandālu, te kūkas un PVD, te traģiskās hormonālās tabletes (kas liekas rēcīgi, nu kādus gan vēl medikamentus varētu ginekologs izrakstīt, visa sieviešu veselības līnija grozās tikai ap hormoniem!) , gan jau vēl kaut ko pa dažām dienām izdomās, lai varētu paraudāt sociālajos tīklos, kā pietrūkst Naurīša...

Katru reizi kad Nauris aizbrauc ar viņu notiek kaut kas extra.. bet nu tagad jau nedaudz par traku-PVD, Policija, smagie iepirkumi, vaiij, vaii!
Nākamreiz nolaupīs citplanētietis un turēs gūstā. (Kamēr neizmazgās aļģes)
18.07.2024 23:53 |
 
Reitings 1172
Reģ: 12.10.2023
Pārtikas veselības inspekcija .. nu jā Didriņ, kāda tupa zoss biji, tāda arī paliki
18.07.2024 23:58 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits