Butterfly clothing

 
Reitings 302
Reģ: 07.11.2013
Sveikas! Vai kāda iepērkas pie Elīnas Didrihsones? Kāda kvalitāte drēbēm un esmu dzirdējusi, ka ļoti liels uzcenojums.
19.12.2018 11:13 |
 
Reitings 338
Reģ: 12.09.2022
Nitaris @ 27.05.2024 14:59
bet taču rakstīju apgrozījums, nevis peļņa. Domāju, kas tas jebkurā gadījumā labs rādītājs. Drēbes viņa droši vien iepērk par kapeikām, tad peļņa tur arī sanāk laba.
Vispār pusmiljons pie tā darbinieku skaita, kas ir viņiem ir maz un arī ņemot viņu izmaksas. Nebija lielāks, tas apgrozījums??
27.05.2024 17:20 |
 
Reitings 65
Reģ: 11.10.2023
Iebēršu sāli brūcēs, bet telegramā bildēs, kur sabildēts leoparda raksta komplekts, viņas ciskas izskatās apaļas🤷🏽‍♀️ Ja pēc tā kā viņa saviem “draugiem” saka, tad nu nez nez, šis komplekts viņu pāris izmērus lielāku padara 💋
27.05.2024 17:37 |
 
Reitings 141
Reģ: 09.09.2023
tikailasu @ 27.05.2024 17:37
Iebēršu sāli brūcēs, bet telegramā bildēs, kur sabildēts leoparda raksta komplekts, viņas ciskas izskatās apaļas??‍♀️ Ja pēc tā kā viņa saviem “draugiem” saka, tad nu nez nez, šis komplekts viņu pāris izmērus lielāku padara ?

Nenolaidīsimies līdz Elīnas līmenim, ok? Tu vari labāk.
27.05.2024 17:43 |
 
Reitings 200
Reģ: 04.09.2023
Nitaris @ 27.05.2024 15:08
bīda Nauris, kā tad, visus savus pienākumus Nauris jau deleģējis citiem, viņš tikai izklaidējas un bauda augļus, ka tik tās azartspēles neiepatīkas tā, ka nospēlēs visu biznesu. Bet domāju, ka Elīna arī izklutos bez Naura, viņš tāpat neko nedara, paņemtu tos darbiniekus, kas dara jau Naura darbus un strādātu tālāk. Nauris viens gan pazustu, bet droši vien jau ka nē, jo paspējis sapirkt jau īpašumus. Diez tikai vai uz sava vārda? Labi nodrošinajis sev nākotni uz Elīnas rēķina.

Vai šis ir kāds joks? Uzņēmumu reāli bīda Nauris un ar sīko arī vairāk kopā redzēts Nauris, tas, ka Elīnai sīkais arī būtu jāpieskata - ir pilnīgi normāli. Vai domājat, ka arī Naurim būtu jāfotogrāfējas no rīta līdz vakaram? Nauris veic sagādnieka darbus, kārto uzņēmuma dokumentus, visu tehnisko pusi un šis vēl skaitās, ka nestrādā?
Ja viņa pati arī vadītu uzņēmumu gudrāk, tad viņa nemočītu no rīta līdz vakaram, tā močīšana vispār atgādina kaut kādus PSRS laikus, kad pat slimot bija grēks. Viņai pašai vajag galvu sakārtot vispirms, tad arī nebūs jāraud par mēnešreizēm. Vēl protams, ka ir normāli aizbraucot uz citām valstīm apskatīt vietas un izklaidēties nevis sēdēt četrās sienās, pilnīgi saprotams, ka neviens tur, izņemot Elīnu, uz vietas sēdēt negrib.
27.05.2024 18:07 |
 
Reitings 9291
Reģ: 05.07.2020
Didra ovulācijas testus nopirkusi, ahahahhahhaa😄😄😄
27.05.2024 18:37 |
 
Reitings 2410
Reģ: 20.09.2022
Krrr @ 27.05.2024 16:28

Bet tā jau arī ir uzņēmuma vadītāja doma, ka viņš bauda augļus no sava uzņēmuma, vai tad ne? Kāpēc viņam "strādāt kā zirgam", ja tāpēc ir pieņemti darbinieki.
Elīna varētu darīt tieši tāpat, bet neko citu kā "močīt" viņa nemāk. Labāk bērnu būtu audzinājusi, savdāk video izskatās, ka Džeisons pat minūti nevēlas uzturēties viņas klātbūtnē. :(
kā tāpat? Viņai storiji jāfilmē, jātaisa materiāls, ko radīt, kas gan skatīsies viņas garlaicīgās darbinieces? Visa panākuma atslēga ir tieši Viņas atklātums, nu un, ka par viņas atklātumu, naivumu kāds pasmejas, bet bizness iet uz priekšu mega ātrumos, neviens to nevar atkārtot. Ja viņas vietā storijos būtu tikai modeles, kas tos skatītos, nevienam tas neinteresētu.
Naura vietā var paņemt darbiniekus, bet Elīnu gan neviens nevarētu aizstāt.
Bet Nauris tikai nekaunīgi tērē Elīnas sastrādāto naudu, pat neapspriežoties. Glumš tipiņš. Par azartspēlēm gan bija ķirsītis uz tortes no Naura puses.
27.05.2024 18:40 |
 
Reitings 7327
Reģ: 27.02.2022
Mayaaa @ 27.05.2024 18:37
Didra ovulācijas testus nopirkusi, ahahahhahhaa???
🤣🤣🤣🤣 stulbene nezin, ka bez mr nav ovulācija 🤣🤣
27.05.2024 19:11 |
 
Reitings 7327
Reģ: 27.02.2022
Kur nu vēl pareizi nolaist
27.05.2024 19:11 |
 
Reitings 7327
Reģ: 27.02.2022
Gribētos kaut kādus storijus redzēt no tās dienas, kad paziņoja 🤣 simti punkt teica, ka slikta diena utt 🤣🤣
27.05.2024 19:49 |
 
Reitings 132
Reģ: 06.05.2024
Everests @ 27.05.2024 19:11
???? stulbene nezin, ka bez mr nav ovulācija ??

Cik saprotu viņa domā ,ka viņi jātaisa mr dienā.😄😅
27.05.2024 19:52 |
 
Reitings 3671
Reģ: 24.07.2023
Nitaris @ 27.05.2024 18:40
kā tāpat? Viņai storiji jāfilmē, jātaisa materiāls, ko radīt, kas gan skatīsies viņas garlaicīgās darbinieces? Visa panākuma atslēga ir tieši Viņas atklātums, nu un, ka par viņas atklātumu, naivumu kāds pasmejas, bet bizness iet uz priekšu mega ātrumos, neviens to nevar atkārtot. Ja viņas vietā storijos būtu tikai modeles, kas tos skatītos, nevienam tas neinteresētu.
Naura vietā var paņemt darbiniekus, bet Elīnu gan neviens nevarētu aizstāt.
Bet Nauris tikai nekaunīgi tērē Elīnas sastrādāto naudu, pat neapspriežoties. Glumš tipiņš. Par azartspēlēm gan bija ķirsītis uz tortes no Naura puses.
bizness neiet vairs mega ātrumos. Sākumā,jā, gāja, bet tagad nekas nemainās,lupatas tās pašas,kvalitāte tāda pati sūdīga. Un tagad tās cenas😱nu piedodiet par tādām lupatām, muļķu,kas tic tām mistiskajām atlaidēm kļūst aizvien mazāk.Latvija tomēr maza,ja cilvēks jutīsies "iegrābies" viņš nepirks vairs, vienalga,kautvai Elina plika izģērbjas pazemes autostāvvietā.Uz kursikiem uzņēmēji arī diez vai nāks,redzot tās muļķības kas tur bija.Normāli cilvēki saprot,cik var maksāt tā prece,un kāda cena tur uzlikta,un tad itkā atlaide🤣🤣Tur jau skaidrs,ka Elīna savas pircējas uzskata par muļķēm.Ilgi tas neturpināsies.Pāris simts fanītes,un viss.Pārējie vienkārši iesmej par Elinu, un tas ir iemesls,kāpēc lielie uzņēmumi nesadarbojas ar viņu reklāmas jomā.Var redzēt,ka Elīna no biksēm lien ārā, bet tirdzniecība paliek aizvien sliktāka.
27.05.2024 20:08 |
 
Reitings 558
Reģ: 18.03.2023
Īstos biznesa kursos māca, ka, ja tev ir uzņēmums un tu močī 24/7, tad patiesībā tu esi tikai pašnodarbinātais un realitātē no uzņēmuma tev ir tikai nosaukums. Biznesa atslēga ir atrast kādu, kas strādā labāk, gudrāk, efektīvāk (utt) par tevi. Un tie cilvēki, kas domā, ka neviens cits par viņiem labāk nespēj, arī strādās visu mūžu. Šajā gadījumā- jā, Elīna ir buķika seja un staigājoša reklāma. Kā redzam, modelēm sanāk daudz labākas bildes, bet viņa tomēr ir tā, kura pievelk aklās fanītes ar savu 'harizmu', viņai tur ir jābūt. BET. Kādas vēl biznesa apmācības? Viņa jau pašu paatu māca nepareizi. "Močī, močī". Nu, nē. Tās nav biznesa apmācības, tās ir self employed apmācības. Un tie, kas viņu sauc par lielāko biznesa haizivi ir bēdīgi aprobežoti, jo tiešām par siļķi tur nekā vairāk nav.
27.05.2024 20:28 |
 
Reitings 7327
Reģ: 27.02.2022
aveneave @ 27.05.2024 19:52

Cik saprotu viņa domā ,ka viņi jātaisa mr dienā.??
🤣🤣 ieliec lūdzu screenu , gribu redzēt 🤣🤣
27.05.2024 20:32 |
 
Reitings 1020
Reģ: 08.05.2014
Vai viņai tos ovulācijas testus ieteica ārsts?! Kāda vēl ovulācija bez mēnešreizēm?!
27.05.2024 21:30 |
 
Reitings 2818
Reģ: 05.12.2021
Es skatījos par tiem. Ovulacijas testiem un kad viņa pateica, ka jātaisa Mr laikā, man atkārās žoklis. Un tad es sāku domāt, ka nevar būt, ka es esmu visu laiku bijusi idiote un domājusi nepareizi. Palabojiet, Ovulacijas taču parasti ir kaut kad pa vidu, starp pēdējo un pirmo MR dienu un tad taču arī jātaisa tests? Viņa reāli ir glupa un novilka mani līdz savam līmenim uz brīdi. Pipec vnk. Nez kādu materiālu viņa domā tur,, testēt,, 🤣
27.05.2024 21:40 |
 
Reitings 132
Reģ: 06.05.2024
krixis3 @ 27.05.2024 21:40
Es skatījos par tiem. Ovulacijas testiem un kad viņa pateica, ka jātaisa Mr laikā, man atkārās žoklis. Un tad es sāku domāt, ka nevar būt, ka es esmu visu laiku bijusi idiote un domājusi nepareizi. Palabojiet, Ovulacijas taču parasti ir kaut kad pa vidu, starp pēdējo un pirmo MR dienu un tad taču arī jātaisa tests? Viņa reāli ir glupa un novilka mani līdz savam līmenim uz brīdi. Pipec vnk. Nez kādu materiālu viņa domā tur,, testēt,, ?

Tā ir un tāpēc saku stulba.
Kā arī viņa arbūzu uzskata par slaidinošu,bet tas ir tīrs cukura ūdens.
27.05.2024 22:07 |
 
Reitings 2336
Reģ: 28.01.2023
krixis3 @ 27.05.2024 21:40
Es skatījos par tiem. Ovulacijas testiem un kad viņa pateica, ka jātaisa Mr laikā, man atkārās žoklis. Un tad es sāku domāt, ka nevar būt, ka es esmu visu laiku bijusi idiote un domājusi nepareizi. Palabojiet, Ovulacijas taču parasti ir kaut kad pa vidu, starp pēdējo un pirmo MR dienu un tad taču arī jātaisa tests? Viņa reāli ir glupa un novilka mani līdz savam līmenim uz brīdi. Pipec vnk. Nez kādu materiālu viņa domā tur,, testēt,, ?

Vai tiešām var būt, ka sieviete var būt tik stulba un nezinoša par to kas notiek ar viņas ķermeni? Vai tas atkal kaut kāds triks - pateikt kādu stulbību, lai visi viņai raksta un labo, ka ne jau mēnešreižu laikā jātaisa ovulācijas tests.
27.05.2024 22:18 |
 
Reitings 775
Reģ: 09.01.2024
Devindesmitseptini @ 27.05.2024 20:28
Īstos biznesa kursos māca, ka, ja tev ir uzņēmums un tu močī 24/7, tad patiesībā tu esi tikai pašnodarbinātais un realitātē no uzņēmuma tev ir tikai nosaukums. Biznesa atslēga ir atrast kādu, kas strādā labāk, gudrāk, efektīvāk (utt) par tevi. Un tie cilvēki, kas domā, ka neviens cits par viņiem labāk nespēj, arī strādās visu mūžu. Šajā gadījumā- jā, Elīna ir buķika seja un staigājoša reklāma. Kā redzam, modelēm sanāk daudz labākas bildes, bet viņa tomēr ir tā, kura pievelk aklās fanītes ar savu 'harizmu', viņai tur ir jābūt. BET. Kādas vēl biznesa apmācības? Viņa jau pašu paatu māca nepareizi. "Močī, močī". Nu, nē. Tās nav biznesa apmācības, tās ir self employed apmācības. Un tie, kas viņu sauc par lielāko biznesa haizivi ir bēdīgi aprobežoti, jo tiešām par siļķi tur nekā vairāk nav.

Jap. Biznesa sākumā, protams, visi močī. Bet nu jau daudz gadu pagājuši, jau sen bija laiks deleģēt komandu un pašai baudīt darba augļus kā vadītājai. Bet viņa tik močī un močī (ja to tā var saukt…). Parādiet man kādu cienījamu biznesmeni, kurš strādā 24/7, atvaļinājumos strādā, svētkos strādā.
27.05.2024 22:21 |
 
Reitings 45
Reģ: 11.12.2023
Tajā story par Dž un knupjiem. Pēdējos 4mēn lietojot retāk, bet kaut kā bija te visu laiku video, kur Dž tik ar knupi dzīvojas.
27.05.2024 22:27 |
 
10 gadi
Reitings 826
Reģ: 11.04.2010
Everests @ 27.05.2024 19:11
???? stulbene nezin, ka bez mr nav ovulācija ??

Teorētiski var gadīties, ka ķermenim atjaunojas cikls un, teiksim, pēc mēneša būs mēnešreizes, bet sieviete to, protams, nezina, jo visu laiku tak nav bijušas. Tad var but tā, ka attiecīgi divas nedēļas pirms asiņošanas ar testu uzķer ovulāciju un tā uzzina, ka ir iespēja apaugļoties, bet nuuu viņas gadījumā es necerētu uz šādu veiksmi, bet uzlabotu veselību, lai cikls atgriežas. Jo viens ir palikt stāvoklī, bet vēl taču ir jāiznēsā - hormoniem jāstrādā pareizi, ķermenim jāpietiek resursiem utt.
Bet nu stulba un neizglītota viņa ir nereāli. Nesaprotu, kas tie par ārstiem viņai. Vēl nesen teica, ka hormoni un zāles fuu pē, bet tagad gatava triekt iekšā arī zāles, lai tikai nebūtu jāēd. Sievietei cikla neesamība ir ĻOTI slikta zīme par viņas vispārējo veselību.
27.05.2024 22:52 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits