Butterfly clothing

 
Reitings 302
Reģ: 07.11.2013
Sveikas! Vai kāda iepērkas pie Elīnas Didrihsones? Kāda kvalitāte drēbēm un esmu dzirdējusi, ka ļoti liels uzcenojums.
19.12.2018 11:13 |
 
Reitings 916
Reģ: 30.07.2023
CallMeAnnika @ 24.02.2024 17:22
Atbildība pret darbu ir slimai sadzerties zāles un doties uz darbu? Tiešām? Kāda šeit ir atbildība pret savu un citu kolēģu veselību?

Es gribētu tiešām redzēt vai Tu pati ar klepu un iesnām neej uz darbu! :D
Reāli ne visi var paņemt slimības lapu.
+ Jūs kā veikala klients nekad neesat gājuši slimi?
Cik manā laikā klienti klepodami, šķaudoši nav nākuši veikalā iekšā :D
Nu man jau nebija nāvējoša slimība :D
Tikai iesnas un klepus ko pat neviens nepamanīja.
Tā kā jūs visas te pareizās. 100% kad apslimušas pa lielajiem veikaliem skraidāt.
Un kad es pie kases strādāju Man bija jāizrāda klientiem, kuri klepodami un šķaudoši nāca iekšā?
24.02.2024 17:34 |
 
Patīk
Reitings 33761
Reģ: 12.10.2022
Hmmm1 @ 24.02.2024 17:34

Es gribētu tiešām redzēt vai Tu pati ar klepu un iesnām neej uz darbu! :D
Reāli ne visi var paņemt slimības lapu.
+ Jūs kā veikala klients nekad neesat gājuši slimi?
Cik manā laikā klienti klepodami, šķaudoši nav nākuši veikalā iekšā :D
Nu man jau nebija nāvējoša slimība :D
Tikai iesnas un klepus ko pat neviens nepamanīja.
Tā kā jūs visas te pareizās. 100% kad apslimušas pa lielajiem veikaliem skraidāt.
Un kad es pie kases strādāju Man bija jāizrāda klientiem, kuri klepodami un šķaudoši nāca iekšā?
Šeit nerunāju par nošķaudīšanos vai puņķiem, ieejot no aukstuma siltā telpā, bet par 38 grādu temperatūru, ko minēji.
24.02.2024 17:40 |
 
Reitings 3647
Reģ: 24.07.2023
CallMeAnnika @ 24.02.2024 17:13
No 60 eiro uz 45 eiro ar atlaidi un vēl -20% atlaide bombīgajam pasākumam.
Šādi biļetes cenas vilks par zemo cenu līdz pasākuma sākumam. Drīz bez maksas atdos.
Palikušas 124 standarta un 43 VIP.
tagad vēl pilnīgi lūdzās, nāciet ar bērniem😃tikai 4 bērni pieteikti.Nu pareizi, ja es gribēšu, es pati aiziešu ar savu bērniņu uz to vietiņu, kura patīk manam mazajam.Un tas noteikti nebūs didras bombiskais pasākums.Var redzēt, ka didrai bērni nepatīk, tad kādā jēgā viņa rīko to savu teātri ar bērniem, nav jau Jaunā gada eglītes pasākums🤣
24.02.2024 18:19 |
 
Reitings 7296
Reģ: 27.02.2022
Kalponei uzdāvina augļus no augļu servisa, kafijas kapsulas, lupatu dāvanu karti un solāriju krēmu 🤣 visas lietas ar ko viņa sadarbojās. Būtu labāk 100€ pasniegusi.
24.02.2024 19:34 |
 
Reitings 269
Reģ: 11.02.2022
bouquettt @ 24.02.2024 12:13

Izklausās it kā pati Didra šo rakstītu ?
tā nav Didra, tas ir jaunības maksimālisms meitenei 😃 močīt un močīt, lai tur vai kas. Es viņu savā ziņā saprotu, arī es tā agrāk dariju - gāju uz ofisu, lai tur vai kas. Likās, ka manu darbu neviens tik labi neizdarīs kā es. Bet ar laiku jau saprot, ka veselam esot darbs ir kvalitatīvāks, prāts asāks un kolēģi priecīgāki, nekā tad, ja ej uz darbu apslimis, nīgrs un noguris.
24.02.2024 21:24 |
 
Reitings 558
Reģ: 18.03.2023
Es ceru, ka tās nav skūšanās putas Dž uz sejas.
24.02.2024 22:25 |
 
Reitings 1580
Reģ: 14.09.2023
Roze sarkanā @ 24.02.2024 18:19
tagad vēl pilnīgi lūdzās, nāciet ar bērniem?tikai 4 bērni pieteikti.Nu pareizi, ja es gribēšu, es pati aiziešu ar savu bērniņu uz to vietiņu, kura patīk manam mazajam.Un tas noteikti nebūs didras bombiskais pasākums.Var redzēt, ka didrai bērni nepatīk, tad kādā jēgā viņa rīko to savu teātri ar bērniem, nav jau Jaunā gada eglītes pasākums?

Jā, viņa absolūti nav iedvesma māmiņām. Ja vēl kaut kāds tīkla mārketings / piramīdshēm, tad es saprastu, ka bieži jaunās māmiņas ar to cenšas piepelnīties un uzķeras, bet neviena normāla mamma nedzenas pēc tādas močīšanas, lai būtu iemesls sapelnīt 3 auklēm, ko uz ģimenes dienām ņemt. Nu nav viņai, ko iedot vai pateikt sievietēm ar bērniem. Un uz biznesu orientētas sievietes bez bērniem arī negorīsies apenēs, bet tad pieies tam nopietni, kā minimums papētot peļņu 😂
24.02.2024 22:42 |
 
Patīk
Reitings 33761
Reģ: 12.10.2022
Roze sarkanā @ 24.02.2024 18:19
tagad vēl pilnīgi lūdzās, nāciet ar bērniem?tikai 4 bērni pieteikti.Nu pareizi, ja es gribēšu, es pati aiziešu ar savu bērniņu uz to vietiņu, kura patīk manam mazajam.Un tas noteikti nebūs didras bombiskais pasākums.Var redzēt, ka didrai bērni nepatīk, tad kādā jēgā viņa rīko to savu teātri ar bērniem, nav jau Jaunā gada eglītes pasākums?
Bērniņi vajadzīgi masu skatiem un kontentam.
24.02.2024 22:45 |
 
Patīk
Reitings 33761
Reģ: 12.10.2022
Tējnīca @ 24.02.2024 22:42

Jā, viņa absolūti nav iedvesma māmiņām. Ja vēl kaut kāds tīkla mārketings / piramīdshēm, tad es saprastu, ka bieži jaunās māmiņas ar to cenšas piepelnīties un uzķeras, bet neviena normāla mamma nedzenas pēc tādas močīšanas, lai būtu iemesls sapelnīt 3 auklēm, ko uz ģimenes dienām ņemt. Nu nav viņai, ko iedot vai pateikt sievietēm ar bērniem. Un uz biznesu orientētas sievietes bez bērniem arī negorīsies apenēs, bet tad pieies tam nopietni, kā minimums papētot peļņu ?
Ar papildus bombīgo 20% atlaidi biļetei, šodien ir nopirktas 4 standarta biļetes.
Lai notirgotu visas biļetes līdz pasākuma sākumam, vajag notirgot 17 standarta un 6 VIP biļetes katru dienu līdz pasākuma sākumam.
Kādu atlaidi viņa atkal uztaisīs 26.februārī, kad itkā sola celt biļešu cenu? :D
24.02.2024 22:51 |
 
10 gadi
Reitings 830
Reģ: 02.10.2010
Un vai būs iespējams atgriezt iegādāto biļeti tām 4 māmiņām, kuras nopirka to, jo bija teikts, ka bērnu var ņemt līdzi, bet tagad veiksmīgajai biznesmenei nāksies šo opciju atcelt?! 😀
Man šķiet- ja jau kaut ko esi ierakstījusi savā pasākuma programmā, tad īsteno, nevis personīgu iemeslu dēļ atcel. Tāda pati vieglprātīga attieksme kā viņas darbiniecēm.
24.02.2024 23:41 |
 
Reitings 1231
Reģ: 18.12.2022
skarlet_ @ 24.02.2024 23:41
Un vai būs iespējams atgriezt iegādāto biļeti tām 4 māmiņām, kuras nopirka to, jo bija teikts, ka bērnu var ņemt līdzi, bet tagad veiksmīgajai biznesmenei nāksies šo opciju atcelt?! ?
Man šķiet- ja jau kaut ko esi ierakstījusi savā pasākuma programmā, tad īsteno, nevis personīgu iemeslu dēļ atcel. Tāda pati vieglprātīga attieksme kā viņas darbiniecēm.
Ja tām māmiņām eksistē prāts (ko gribās apšaubīt jau tāpēc, ka grib ar bērniem iet uz Didras pasākumu) - tad caur ptac mierīgi var pierādīt, ka šī ir negodīga komercprakse un krāpnieciska reklāma.
25.02.2024 01:33 |
 
Reitings 269
Reģ: 11.02.2022
skarlet_ @ 24.02.2024 23:41
Un vai būs iespējams atgriezt iegādāto biļeti tām 4 māmiņām, kuras nopirka to, jo bija teikts, ka bērnu var ņemt līdzi, bet tagad veiksmīgajai biznesmenei nāksies šo opciju atcelt?! ?
Man šķiet- ja jau kaut ko esi ierakstījusi savā pasākuma programmā, tad īsteno, nevis personīgu iemeslu dēļ atcel. Tāda pati vieglprātīga attieksme kā viņas darbiniecēm.
es domāju, ka Didrai atrakcijas ir caur sadarbību. Un, ja ir tik maz bērnu, tad nav vienkārši atgriezeniskās saites un sadarbība nav izdevusies.
25.02.2024 06:24 |
 
Reitings 3647
Reģ: 24.07.2023
Didra teica, ka kādas meitenes atlaistas, jo viņi ar Nauri redzējuaši kamerās, ka meitenes didriaķus aprunā.Ak šausmas, viņiem visur kameras? Un viņi seko darbiniekiem? Varbūt tas arī ir iemesls darbinieku aiziešanai.Es labi strādāju, jau ilgi vienā lielā uzņēmumā, bet es negribētu lai man priekšniece seko kamerā un noklausās manas sarunas, tas ir tik pazemojoši.Tirdzniecības zālē, lai neienāktu zagļi, protams, ok, bet noklausīties, ko meitenes runā, FUJ!! Un kāpēc meitenes nevarētu savā , piemētam, pusdienas laikā mazliet parunāties par tiem jefiņiem?
25.02.2024 08:24 |
 
Reitings 19573
Reģ: 21.10.2022
Roze sarkanā @ 25.02.2024 08:24
Didra teica, ka kādas meitenes atlaistas, jo viņi ar Nauri redzējuaši kamerās, ka meitenes didriaķus aprunā.Ak šausmas, viņiem visur kameras? Un viņi seko darbiniekiem? Varbūt tas arī ir iemesls darbinieku aiziešanai.Es labi strādāju, jau ilgi vienā lielā uzņēmumā, bet es negribētu lai man priekšniece seko kamerā un noklausās manas sarunas, tas ir tik pazemojoši.Tirdzniecības zālē, lai neienāktu zagļi, protams, ok, bet noklausīties, ko meitenes runā, FUJ!! Un kāpēc meitenes nevarētu savā , piemētam, pusdienas laikā mazliet parunāties par tiem jefiņiem?

Tirzniecības zālēs , gadījumā kameras , ir bez skaņas ?
25.02.2024 08:48 |
 
Reitings 774
Reģ: 09.01.2024
CallMeAnnika @ 24.02.2024 22:45
Bērniņi vajadzīgi masu skatiem un kontentam.

Didra jau nesaprot, ka nākt uz “biznesa” iedvesmas pasākumu ar bērnu nav īsti pareizi, turklāt viņai nav ne jausmas, ko nozīmē ar 1-4 gadīgu bērnu aiziet uz pasākumu - tas bērns arī ir jāpieskata, parasti mammām nevelkas līdzi 3 aukles.
25.02.2024 09:07 |
 
Reitings 1580
Reģ: 14.09.2023
mokabezpiena @ 25.02.2024 09:07

Didra jau nesaprot, ka nākt uz “biznesa” iedvesmas pasākumu ar bērnu nav īsti pareizi, turklāt viņai nav ne jausmas, ko nozīmē ar 1-4 gadīgu bērnu aiziet uz pasākumu - tas bērns arī ir jāpieskata, parasti mammām nevelkas līdzi 3 aukles.

Un animators? Viņa domā, ka mammas sēdēs un klausīsies viņu un bērni tiks atstāti kaut kur citur? Vai ies ar aukli un bērnu, nevis bērnu atstās mājās ar aukli un nevazās līdzi kā tādu aksesuāru? Tiešām, viņai nav ne jausmas kā ir kaut kur aiziet ar bērnu. Ja es ietu uz pasākumu sev, es nodrošinātu bērnam uzticamu aprūpi, ja es ietu kaut kur ar bērnu, tad tur, kur primāri bērnam būs interesanti. Un lieliski apzinoties, ka bērnam var apnikt, ka man būs, ja ne nedalīta uzmanība uz bērnu, tad noteikti ne nedalīta uzmanība uz kaut ko citu, jo ar vienu acs kaktiņu tomēr sekošu bērnam, ar vienu ausi vienmēr klausīšos ko bērns dara. Nav jau tā, ka ar bērnu nekur nevar iet, bet nu šī ir tiešām idiotiska kombinācija. Un šaubos, ka kāda mamma ar mazu bērniņu grib iet un iemācīties kā močīt tā, ka vispār nav laika ģimenei vai nopelnīt tam, lai noalgotu bērnam aizstājējģimeni. Ir dažas influenceres, kas arī pēc dzemdībām neņēma pauzi, bet bērnu mācēja ieviest savā ikdienā, darba apjoms bija cits, vismaz kādu laiku, pat veidojot saturu, bērns bija prioriāte. Šis nav tas gadījums un kā nostrādāties pilnībā pazaudējot work-life balansu nav kaut kas ko mammas grib iemācīties.
25.02.2024 09:28 |
 
Reitings 81
Reģ: 04.05.2022
Līdz šim brīdim pieejamas 43 VIP un 120 standarta biļetes. Nu kāds būs cirks, lai šo visu nopārdotu? :D
25.02.2024 10:41 |
 
Reitings 2183
Reģ: 11.10.2022
Kārtējā Elīnas tantes rīta iedvesmas rosola runa, kurā saka tik daudz, bet pasaka neko! 😀 Viņai ‘prijot’, kad viņa runā ar draugiem un redz kā var palīdzēt, jo viņa tam gājusi cauri? 😀😀 eee, tieši kam? Viņai izaugsme x gadā bijusi 20%, lai gan viņa 5 gadus kāpāja nezinot peļņu! 😀 viņa strādāja instagram un tagad vēl 5 citās plaftormās, bet nesen uzzināja, kad ir instagram insights! 😀😀 es nez, viņai drīzāk ballīti vajadzēja ar karaoki uzrīkot, tur arī būtu kūcītes, animators un mikrofons 😀😀😀 ķeriet ciet vēl pēdējās 20% atlaižu biļetes uz pasākumu, kurā runā kaut ko un nepasaka neko! 😀😀
25.02.2024 11:27 |
 
10 gadi
Reitings 415
Reģ: 21.11.2009
Roze sarkanā @ 25.02.2024 08:24
Didra teica, ka kādas meitenes atlaistas, jo viņi ar Nauri redzējuaši kamerās, ka meitenes didriaķus aprunā.Ak šausmas, viņiem visur kameras? Un viņi seko darbiniekiem? Varbūt tas arī ir iemesls darbinieku aiziešanai.Es labi strādāju, jau ilgi vienā lielā uzņēmumā, bet es negribētu lai man priekšniece seko kamerā un noklausās manas sarunas, tas ir tik pazemojoši.Tirdzniecības zālē, lai neienāktu zagļi, protams, ok, bet noklausīties, ko meitenes runā, FUJ!! Un kāpēc meitenes nevarētu savā , piemētam, pusdienas laikā mazliet parunāties par tiem jefiņiem?

Viņa noklausoties savus darbuniekus, rīkojas pretlikumīgi. Lai noklausītos darbiniekus, ir jābūt ļoti pamatotam iemeslam, kādēļ noklausās. Arguments "aprunā priekšniecību un aizskar viņas maigās jūtas" ir nepieteikams.
https://lvportals.lv/e-konsultacijas/15217-vai-darba-devejs-drikst-ierakstit-visas-darbinieku-sarunas-2018
25.02.2024 11:41 |
 
Reitings 142
Reģ: 20.10.2023
palibom zem kases ir mikrofoni tādēļ jau dzirdēja,
25.02.2024 11:48 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits