Butterfly clothing

 
Reitings 302
Reģ: 07.11.2013
Sveikas! Vai kāda iepērkas pie Elīnas Didrihsones? Kāda kvalitāte drēbēm un esmu dzirdējusi, ka ļoti liels uzcenojums.
19.12.2018 11:13 |
 
Reitings 1360
Reģ: 25.01.2023
u.62cd5b2a78696 @ 02.08.2023 16:05
Elīna ir lielākā sajūsmā par savu spondžiku nekā par bērnu... Es ceru, ka Naurim būs citas attiecības un sakarīga sieviete pie sāniem, kas dos bērnam nepieciešamo uzmanību un siltumu. Jo ātrāk, jo labāk. Un mūs arī beidzot varētu no šīs trakās driģenes atpestīt.
jūs?!No kura laika jūs ar viņu kopā dzivojat,ka jums jatpestās ar Naura palidzību no viņas.Pačukstēšu dažus knifus.Nobloķē,neej forumā un būsi atpestīta.Jūs šodien te tādu sviestu dzenat,runājamais pietrūkās?
02.08.2023 17:15 |
 
Patīk
Reitings 15872
Reģ: 12.07.2022
Kenty @ 02.08.2023 17:15
jūs?!No kura laika jūs ar viņu kopā dzivojat,ka jums jatpestās ar Naura palidzību no viņas.Pačukstēšu dažus knifus.Nobloķē,neej forumā un būsi atpestīta.Jūs šodien te tādu sviestu dzenat,runājamais pietrūkās?

Beidz, aizvēršu durvis, Elīna ielīdīs pa logu un mēģinās nopārdot bezvīļu apenes. Tak būs tāpat ziņu portālos, drīz TV, ik pa laikam prese kaut ko uzrakstīs, draugu, paziņu lokā kāds kaut ko pastāstīs... Es viņai pašai vairs nesekoju, bet ietekmeli gan paskatos. Un pat tad jau ir par daudz.
02.08.2023 17:20 |
 
Reitings 1360
Reģ: 25.01.2023
u.62cd5b2a78696 @ 02.08.2023 17:20

Beidz, aizvēršu durvis, Elīna ielīdīs pa logu un mēģinās nopārdot bezvīļu apenes. Tak būs tāpat ziņu portālos, drīz TV, ik pa laikam prese kaut ko uzrakstīs, draugu, paziņu lokā kāds kaut ko pastāstīs... Es viņai pašai vairs nesekoju, bet ietekmeli gan paskatos. Un pat tad jau ir par daudz.
Lai pasargātu savu veselo sapratu,pieradini sevi pie domas,ka nekur un neko par viņu neskaties ,būs mierigāk.Nauris ar citu sievieti neatpestis tevi un citas no domām par viņas apenēm un privato dzivi.naksies vien pašai.
02.08.2023 17:32 |
 
Reitings 551
Reģ: 23.01.2022
Leksa @ 02.08.2023 17:00

Tā meitene izskatās nedaudz līdzīga tai kura bija Liepāja ar Nauri nofilmēta no malas.

Tai meitenei no PV koncerta ģērbšanās stils diez gan atšķiras no Bezdelīgas gaumes. bet kas zin
02.08.2023 17:44 |
 
Reitings 156
Reģ: 01.08.2020
Skatos ka Bezdelīgai pāris drebes ir no butterfly. Vot būs rēcīgi ja viņa ir Naura jaunā ļubestība. Noprecēs un bus vel viena Elīna Didrihsone 😅🤣🤣🤣
02.08.2023 17:59 |
 
Reitings 156
Reģ: 01.08.2020
Bet tā jau smuka meitene. 😊
02.08.2023 18:00 |
 
Patīk
Reitings 2721
Reģ: 08.05.2022
Kalendy arī laikam nav informēta par haštagu norādīšanu #reklāma
02.08.2023 18:57 |
 
Reitings 790
Reģ: 16.01.2023
Esnoalas @ 02.08.2023 12:09
Klīst BAUMAS,KA Nauris sit kanti Elīnai Bezdelīgai ,sūtot puķes,norādot viņas vārdu un Uzvārdu.
Kāda varbūt zin ko vairāk?

Tā meiča no Valmieras un saderināta
02.08.2023 19:50 |
 
Reitings 559
Reģ: 31.07.2023
Didrai storijs -
Biju paņēmusi pauzi no Instagram, jau aizmirsu, kā jāfilmē storiji..
Uz 7 stundām!!!
Mīļā, pauze būtu, ja tu nedēļu netirinātos savās bezvīļu apenēs storijos, bet veltītu uzmanību savam bērnam.
02.08.2023 20:32 |
 
Reitings 53
Reģ: 12.07.2022
Baumas vai ne baumas, bet Naurim tā Bezdelīga patīk - daudzas viņas bildes nolaikojis. Un nebūsim sentimentālas- paskatieties, Nauris ne visas Elīnas- “savas sievas” bildes laiko, bet citu meičuku bildes tiek laikotas uz urrā.
Katrs normāls vīrietis grib redzēt seksapīlu un grib to just arī no savas sievietes. Vai Elīna viņam to sniedz? Šaubos. Nedomāju, ka tā samākslotā Naura bučošana ar tām milzīgajām lūpām ir patīkami, uzbudinoši forša nu tā, ka Tev no otra cilvēka ir kņudinoša, mīļa, turpināt griboša sajūta ar zosādu vai taureņiem vēderā. (Un te neiet runa par attiecību pirmssākumiem, kad ir rozā brilles, taureņi utt.)
Nedomāju, ka viņiem ir arī aktīva, interesanta un rotaļīga intīmā dzīve. Sakiet, ko gribiet, bet to var nolasīt no diviem cilvēkiem. It sevišķi viņu gadījumā,jo Elīna filmē visu bezjēgā no rīta līdz vakaram. Paskatoties Ex.Saulietes un Pētera dzīvi, tur kaisle un sekss lec ārā un pilnīgi redzams cik ļoti viņi abi kaifo viens no otra, apķēr, noskūpsta, ķer viens otra skatienu ar mīļu skatienu vai glāstu. Elīnai ar Nauri toč tā nav. Protams, varbūt nevēlas izrādīt utt.,bet zinot Elīnu- neticu😃 Neticu, ka Elīna varētu no rīta pamodināt Nauri ar rīta minetu😃😃 viņa drīzāk 5 no rīta aizskries uz Buķiku pārkārtot sieniņas vai uzbliezīs eļļaini treknas brokastis Naurim, bet ne rīta rosme gultā.
Bet varbūt es kļūdos- varbūt viņa ir tik liela močītāja, ka arī guļamistabā viss ir bombīgi. Tad visu cieņu- cepuri nost močītājai Elīnai😃😃👍
02.08.2023 20:36 |
 
Patīk
Reitings 15872
Reģ: 12.07.2022
Bonnie @ 02.08.2023 20:36
Baumas vai ne baumas, bet Naurim tā Bezdelīga patīk - daudzas viņas bildes nolaikojis. Un nebūsim sentimentālas- paskatieties, Nauris ne visas Elīnas- “savas sievas” bildes laiko, bet citu meičuku bildes tiek laikotas uz urrā.
Katrs normāls vīrietis grib redzēt seksapīlu un grib to just arī no savas sievietes. Vai Elīna viņam to sniedz? Šaubos. Nedomāju, ka tā samākslotā Naura bučošana ar tām milzīgajām lūpām ir patīkami, uzbudinoši forša nu tā, ka Tev no otra cilvēka ir kņudinoša, mīļa, turpināt griboša sajūta ar zosādu vai taureņiem vēderā. (Un te neiet runa par attiecību pirmssākumiem, kad ir rozā brilles, taureņi utt.)
Nedomāju, ka viņiem ir arī aktīva, interesanta un rotaļīga intīmā dzīve. Sakiet, ko gribiet, bet to var nolasīt no diviem cilvēkiem. It sevišķi viņu gadījumā,jo Elīna filmē visu bezjēgā no rīta līdz vakaram. Paskatoties Ex.Saulietes un Pētera dzīvi, tur kaisle un sekss lec ārā un pilnīgi redzams cik ļoti viņi abi kaifo viens no otra, apķēr, noskūpsta, ķer viens otra skatienu ar mīļu skatienu vai glāstu. Elīnai ar Nauri toč tā nav. Protams, varbūt nevēlas izrādīt utt.,bet zinot Elīnu- neticu? Neticu, ka Elīna varētu no rīta pamodināt Nauri ar rīta minetu?? viņa drīzāk 5 no rīta aizskries uz Buķiku pārkārtot sieniņas vai uzbliezīs eļļaini treknas brokastis Naurim, bet ne rīta rosme gultā.
Bet varbūt es kļūdos- varbūt viņa ir tik liela močītāja, ka arī guļamistabā viss ir bombīgi. Tad visu cieņu- cepuri nost močītājai Elīnai???

Kristieši nedzer, nepīpē un nesūkā.
02.08.2023 20:49 |
 
Reitings 53
Reģ: 12.07.2022
u.62cd5b2a78696 @ 02.08.2023 20:49

Kristieši nedzer, nepīpē un nesūkā.

Labi pateicāt👍👍👍
02.08.2023 20:53 |
 
10 gadi
Reitings 2937
Reģ: 25.05.2009
Šīs Naura instagram aktivitātes, kad viņš ir piesekojis visādām uzpūstām instagram lellēm un arī laiko visu šo meiteņu bildes ir vienkārši necieņas izrādīšana pret savu sievu. Manā skatījumā tas ir riktīgs RED FLAG, ja es redzu, ka čalim instagramā zem following sadaļas kaudzi ar tādu dūdiņu profiliem, kā Naura gadījumā. Visās attiecībās (un arī laulībā) ir savi up and down momenti, arī seksuālā ziņā, bet tas nenozīmē, ka tas ir attaisnojums uzreiz skriet uz instagram un siekaloties gar tām instabeibēm. Un mani nemaz nepārsteidz, ka Miss Didī ir tik daudz kompleksu izskata ziņā, zinot, ka Nauris instagram seko tādām dūdiņām. Es neticu, ka Elīna to nav pamanījusi un neko nav viņam teikusi.
02.08.2023 20:56 |
 
Reitings 351
Reģ: 22.01.2023
cory @ 02.08.2023 20:56
Šīs Naura instagram aktivitātes, kad viņš ir piesekojis visādām uzpūstām instagram lellēm un arī laiko visu šo meiteņu bildes ir vienkārši necieņas izrādīšana pret savu sievu. Manā skatījumā tas ir riktīgs RED FLAG, ja es redzu, ka čalim instagramā zem following sadaļas kaudzi ar tādu dūdiņu profiliem, kā Naura gadījumā. Visās attiecībās (un arī laulībā) ir savi up and down momenti, arī seksuālā ziņā, bet tas nenozīmē, ka tas ir attaisnojums uzreiz skriet uz instagram un siekaloties gar tām instabeibēm. Un mani nemaz nepārsteidz, ka Miss Didī ir tik daudz kompleksu izskata ziņā, zinot, ka Nauris instagram seko tādām dūdiņām. Es neticu, ka Elīna to nav pamanījusi un neko nav viņam teikusi.

Ļoti iespējams, ka viņiem ir bijušas sarunas par šo tēmu un Nauris viņai iestāstījis, ka tas ir ok, viņš taču tikai skatās! Un ir sievietes, kas uzskata, ka tas ir normāli, jo viņš taču viņām nepieskaras un ir kopā ar mani.. Protams, ka ar tevi, jo tās beibes viņiem nekad uzmanību nepievērsīs un pat ar sūdainu mietu nepieskarsies.
02.08.2023 21:08 |
 
Reitings 1029
Reģ: 23.02.2023
Bonnie @ 02.08.2023 20:36
Baumas vai ne baumas, bet Naurim tā Bezdelīga patīk - daudzas viņas bildes nolaikojis. Un nebūsim sentimentālas- paskatieties, Nauris ne visas Elīnas- “savas sievas” bildes laiko, bet citu meičuku bildes tiek laikotas uz urrā.
Katrs normāls vīrietis grib redzēt seksapīlu un grib to just arī no savas sievietes. Vai Elīna viņam to sniedz? Šaubos. Nedomāju, ka tā samākslotā Naura bučošana ar tām milzīgajām lūpām ir patīkami, uzbudinoši forša nu tā, ka Tev no otra cilvēka ir kņudinoša, mīļa, turpināt griboša sajūta ar zosādu vai taureņiem vēderā. (Un te neiet runa par attiecību pirmssākumiem, kad ir rozā brilles, taureņi utt.)
Nedomāju, ka viņiem ir arī aktīva, interesanta un rotaļīga intīmā dzīve. Sakiet, ko gribiet, bet to var nolasīt no diviem cilvēkiem. It sevišķi viņu gadījumā,jo Elīna filmē visu bezjēgā no rīta līdz vakaram. Paskatoties Ex.Saulietes un Pētera dzīvi, tur kaisle un sekss lec ārā un pilnīgi redzams cik ļoti viņi abi kaifo viens no otra, apķēr, noskūpsta, ķer viens otra skatienu ar mīļu skatienu vai glāstu. Elīnai ar Nauri toč tā nav. Protams, varbūt nevēlas izrādīt utt.,bet zinot Elīnu- neticu? Neticu, ka Elīna varētu no rīta pamodināt Nauri ar rīta minetu?? viņa drīzāk 5 no rīta aizskries uz Buķiku pārkārtot sieniņas vai uzbliezīs eļļaini treknas brokastis Naurim, bet ne rīta rosme gultā.
Bet varbūt es kļūdos- varbūt viņa ir tik liela močītāja, ka arī guļamistabā viss ir bombīgi. Tad visu cieņu- cepuri nost močītājai Elīnai???

Oi, nu Tavs vīrieties gan katru otro rītu tiek modināts ar minetu, yeah right, īpaši pēc 8 gadu kopdzīves.
Nu man liekas, ka Elīna kkad ir izmetusi, ka sex viņai nu tā, nav baigi aktuāls
Galu galā, ja 20 gados varēja čutne gadu noturēties līdz kāzu naktij (īpaši, ja abi nebija nevainīgi) tad skaidrs, ka sex ne vienam ne otram nav ļoooti svarīgs.
Jo, ja ir “tas” klikšķis, tad ir grūti noturēties jau pēc dažiem randiņiem, kādi vēl mēneši, gads!
02.08.2023 21:09 |
 
Reitings 49
Reģ: 13.07.2023
Man pat vispār neliekas, ka viņi ir saskanīgi. Viņi ir tik dažādi, nu Didra fočējās un tas ir arī vajadzīgs viņam. Man šķiet, ka dažreiz pat Didra neapzinās cik sūdīgas lietas pārdod, ja pat viņa liek video un bildes ar apģērbu birkām, staigā ar netīriem apaviem, viņa dzīvo sava pasaulē.
Nu jā, kristiešiem seksa nav!
02.08.2023 21:14 |
 
Patīk
Reitings 15872
Reģ: 12.07.2022
Ekhoo @ 02.08.2023 21:09

Oi, nu Tavs vīrieties gan katru otro rītu tiek modināts ar minetu, yeah right, īpaši pēc 8 gadu kopdzīves.
Nu man liekas, ka Elīna kkad ir izmetusi, ka sex viņai nu tā, nav baigi aktuāls
Galu galā, ja 20 gados varēja čutne gadu noturēties līdz kāzu naktij (īpaši, ja abi nebija nevainīgi) tad skaidrs, ka sex ne vienam ne otram nav ļoooti svarīgs.
Jo, ja ir “tas” klikšķis, tad ir grūti noturēties jau pēc dažiem randiņiem, kādi vēl mēneši, gads!

Sekss nav aktuāls, ja tas ir sūdīgs. Tieši tik vienkārši.
02.08.2023 21:14 |
 
Reitings 1920
Reģ: 25.06.2023
paldies @ 02.08.2023 21:08

Ļoti iespējams, ka viņiem ir bijušas sarunas par šo tēmu un Nauris viņai iestāstījis, ka tas ir ok, viņš taču tikai skatās! Un ir sievietes, kas uzskata, ka tas ir normāli, jo viņš taču viņām nepieskaras un ir kopā ar mani.. Protams, ka ar tevi, jo tās beibes viņiem nekad uzmanību nepievērsīs un pat ar sūdainu mietu nepieskarsies.

Nauris vienkārši pateicis, ka smeļas nākamo fotosesiju idejas no tām visām dūdiņām, tāpēc seko un laiko
02.08.2023 21:30 |
 
Reitings 559
Reģ: 31.07.2023
EAEA @ 02.08.2023 21:14
Man pat vispār neliekas, ka viņi ir saskanīgi. Viņi ir tik dažādi, nu Didra fočējās un tas ir arī vajadzīgs viņam. Man šķiet, ka dažreiz pat Didra neapzinās cik sūdīgas lietas pārdod, ja pat viņa liek video un bildes ar apģērbu birkām, staigā ar netīriem apaviem, viņa dzīvo sava pasaulē.
Nu jā, kristiešiem seksa nav!

Nez kā pie Džeisona tika? No svētā gara?
Vai arī tā, kā Uģim Kuģim - sekss tikai bērnu ieņemšanai.
02.08.2023 21:34 |
 
Reitings 1147
Reģ: 14.01.2022
Dirsā! Ar šo ģimeni viss ir lielā, lielā dirsā! Visādus ģimeņu paraugus zinu, bet šo bezatbildību par ģimeni nosaukt nevar it nemaz! Trijatā tikai uz fotosesiju! Jebllll!
02.08.2023 21:35 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits