Butterfly clothing

 
Reitings 302
Reģ: 07.11.2013
Sveikas! Vai kāda iepērkas pie Elīnas Didrihsones? Kāda kvalitāte drēbēm un esmu dzirdējusi, ka ļoti liels uzcenojums.
19.12.2018 11:13 |
 
Reitings 1231
Reģ: 18.12.2022
Kenty @ 30.03.2023 08:39
nu jau nu jau,emocionalā vardarbiba.pret ko? Tu esi izjutusi uz sevis verstu vardarbibu no viņas?Par savu izteicienu(kas tika uzdota jautājuma veidā,ka provokācija),jau cik gadus apspriestajā homotēmā,viņa dabujusi 5 reiz vairāk,ka īsts ierindas homofobs,kas fiziski iespaidoja 2 cilvekus,izsekoja un iespaidoja.Liekais svara aprunāšana.Viņai Helēna,nav tieva,bet ar formām,peiper meitene ir formīga,Vienmēr lives ir teikusi par Helenu ar sulīgam formām,nevis resna,vai vel kāda.Mahinācijas,nodokļi, svētie cilvēki skaužat arā ēnu ekonomiju,kad pašiem ieripo aldziņa lielāka,kā pēc nodokļu nomaksas viss kārtībā,naudiņas vairāk.No daļas jau iemaksa būs veikta.Šie nabaga upuri,par kuriem nodokļus nemaksā,aci piever,jo pašiem izdevīgāk vairāk saņemt, tāpec klusē,kā aiziet,tā nabaga cilveki, nodokļus par viņiem nemaksāja.Divkosiba un mani neparliecinās par pretējo.Nevajag man te stāstīt,jaunas, naivas,ka vienīgā darbavieta,kur strādāt.Ja tev nauda maku nespiež un piekrīti aplokšnu naudai tā ir arī tava atbildība,tad nečīksti,ka par tevi nemaksāja,ja tu pati tam piekriti.Es no 18 gadiem esmu darba tirgū.pirmās darba vietas bija humpaļi 3reizes nedeļā,un 3 menešu zemeņu sezona,un pat tajas vietas,es izvēlējos ,strādāt pec liguma,un ,lai maksā nodokļus,no nopelnitā.Tā bija mana parlieciba,Un vēl joprojām ir.Neesmu strādājusi,par daļēju vai pilnīgu aplokšņu naudu.Nestrādaju birojos,bet fiziski smagu darbu.Par kuru no algas maksā pilnīgi visus nodokļus.kuri nav mazi.Bet šie anonīmie čīkstētāji,man kaitina, nabaga cilvēki algu saņema aploksnē.Divkosība un punkts!neparliecināsi par pretējo,
pirmkārt, neesmu sieviete. Otrkārt, emocionālā vardarbība no viņas puses ir regulāri pret jebkuru, kas nav "tik labi situēts vai ar tik izcilu figūru, kā viņai". Viņa regulāri apsmej klientus, tos, kas izsaka konstruktīvu kritiku, mēģina sniegt padomus nevis tikai heito Tāpat, ka toreiz ar meistari, kuru aptirsa, ka netiek uz norunāto vizīti, jo nomira tuvinieks. Treškārt, es personīgi ar nodokļiem nekrāpjos, algu aploksnē nesaņemu, ienākumus deklarēju Inna darba devējs kaut ko čakarejas runāju ar viņu nevis, kā Elīna, kas gan nesaprot valsts likumus (kaut vai kovid laiks) vai Nauris, kas ceļ traci, kad viņam tiek aizrādīts, ka netiek nomaksāti nodokļi vai likumā paredzētas nodevas. Un tas nemaz nerunājot par ikdienas mazajiem meliem. Tups piemērs, bet tā pati pīpēšana vai aukle. Kāpēc jāmēlo?
30.03.2023 14:24 |
 
10 gadi
Reitings 726
Reģ: 14.06.2011
Jauno flīžu ballīti vajadzēja jaunajam dzīvokļa remontam
30.03.2023 14:44 |
 
Reitings 311
Reģ: 12.07.2022
Cocococonut @ 30.03.2023 14:06

“Viens no Latvijā zināmiem influenceriem” nu goda vārds, kurš gan vēl tā nosauktu Amunu ja ne viņš pats??
AmunaDavis neprot tā rakstīt, viņam teksti reizēm knapi salasāmi, saprotami.
30.03.2023 14:45 |
 
Reitings 3117
Reģ: 29.12.2022
DebaPeba @ 30.03.2023 14:45
AmunaDavis neprot tā rakstīt, viņam teksti reizēm knapi salasāmi, saprotami.
piekrītu,tas rakstītais 110% nav Dāvis
30.03.2023 14:58 |
 
Reitings 1360
Reģ: 25.01.2023
2biletes @ 30.03.2023 14:24
pirmkārt, neesmu sieviete. Otrkārt, emocionālā vardarbība no viņas puses ir regulāri pret jebkuru, kas nav "tik labi situēts vai ar tik izcilu figūru, kā viņai". Viņa regulāri apsmej klientus, tos, kas izsaka konstruktīvu kritiku, mēģina sniegt padomus nevis tikai heito Tāpat, ka toreiz ar meistari, kuru aptirsa, ka netiek uz norunāto vizīti, jo nomira tuvinieks. Treškārt, es personīgi ar nodokļiem nekrāpjos, algu aploksnē nesaņemu, ienākumus deklarēju Inna darba devējs kaut ko čakarejas runāju ar viņu nevis, kā Elīna, kas gan nesaprot valsts likumus (kaut vai kovid laiks) vai Nauris, kas ceļ traci, kad viņam tiek aizrādīts, ka netiek nomaksāti nodokļi vai likumā paredzētas nodevas. Un tas nemaz nerunājot par ikdienas mazajiem meliem. Tups piemērs, bet tā pati pīpēšana vai aukle. Kāpēc jāmēlo?
atvaino,domāju, ka sieviete.Par katru savu izteikumu viņa ir saņēmusi 5kārtīgi vairāk,ka jebkurš cits.Cik ilgi pieminēs vēl 10 gadus vai mūžību.?Par tiem nodokļiem atkārtošos,(Ne par tavu maksāšanu)ja sāk darba attiecības,Tu jau esi pieaudzis cilvēks,un arī pats uzņemies atbildību,vai tu būsi godīgs maksātājs,vai tas kuram vienalga,ka tik cash kabatā,līdz brīdim.Ja tu tiec pie tāda darba devēja,kas netaisās maksāt.,tev ir iespēja.1.nestrādāt šo darbu 2.prasīt maksāt kā likumā noteikts,ja nemaksā,doties uz attiecīgajām iestādēm,un ziņot par šo darba devēju,lai pārbauda.Nekas no tā netika darīts,bet skandinat anonīmi, vot tā man bija,bet es neko nedarīju ,lai citi dara,un tad brīnās,kapēc ēnu ekonomiku Lv nevar izskaust.Tikko VID konstatēja skaistumnozares uznemuma ķēdē 2.6 miljonus aplokšnu algās!Cik ļoti atbildīgi strādājošie tad mums ir beigu beigās.Nevainīgi jēriņi,kas neko nesaprot?Tikai uzņemoties pats atbildību par savu rīcību,var apkarot ēnu ekonomiku.Vari man piekrist,vai nepiekrist tava daļa
30.03.2023 15:59 |
 
Reitings 21
Reģ: 29.12.2022
Kenty @ 30.03.2023 15:59
atvaino,domāju, ka sieviete.Par katru savu izteikumu viņa ir saņēmusi 5kārtīgi vairāk,ka jebkurš cits.Cik ilgi pieminēs vēl 10 gadus vai mūžību.?Par tiem nodokļiem atkārtošos,(Ne par tavu maksāšanu)ja sāk darba attiecības,Tu jau esi pieaudzis cilvēks,un arī pats uzņemies atbildību,vai tu būsi godīgs maksātājs,vai tas kuram vienalga,ka tik cash kabatā,līdz brīdim.Ja tu tiec pie tāda darba devēja,kas netaisās maksāt.,tev ir iespēja.1.nestrādāt šo darbu 2.prasīt maksāt kā likumā noteikts,ja nemaksā,doties uz attiecīgajām iestādēm,un ziņot par šo darba devēju,lai pārbauda.Nekas no tā netika darīts,bet skandinat anonīmi, vot tā man bija,bet es neko nedarīju ,lai citi dara,un tad brīnās,kapēc ēnu ekonomiku Lv nevar izskaust.Tikko VID konstatēja skaistumnozares uznemuma ķēdē 2.6 miljonus aplokšnu algās!Cik ļoti atbildīgi strādājošie tad mums ir beigu beigās.Nevainīgi jēriņi,kas neko nesaprot?Tikai uzņemoties pats atbildību par savu rīcību,var apkarot ēnu ekonomiku.Vari man piekrist,vai nepiekrist tava daļa

Piekrītu. Pietam, liela daļa no šiem "aplokšņu naudas" ņēmējiem nesaprot kā tas ietekmē pašus. nesaprot līdz brīdim... Tas nozīmē mazākas sociālās iemaksas - mazāks slimības pabalsts, mazākas iemaksas pensiju fondam, mazāki maternitātes un vecāku pabalsti...
30.03.2023 16:17 |
 
Reitings 1231
Reģ: 18.12.2022
Kenty @ 30.03.2023 15:59
atvaino,domāju, ka sieviete.Par katru savu izteikumu viņa ir saņēmusi 5kārtīgi vairāk,ka jebkurš cits.Cik ilgi pieminēs vēl 10 gadus vai mūžību.?Par tiem nodokļiem atkārtošos,(Ne par tavu maksāšanu)ja sāk darba attiecības,Tu jau esi pieaudzis cilvēks,un arī pats uzņemies atbildību,vai tu būsi godīgs maksātājs,vai tas kuram vienalga,ka tik cash kabatā,līdz brīdim.Ja tu tiec pie tāda darba devēja,kas netaisās maksāt.,tev ir iespēja.1.nestrādāt šo darbu 2.prasīt maksāt kā likumā noteikts,ja nemaksā,doties uz attiecīgajām iestādēm,un ziņot par šo darba devēju,lai pārbauda.Nekas no tā netika darīts,bet skandinat anonīmi, vot tā man bija,bet es neko nedarīju ,lai citi dara,un tad brīnās,kapēc ēnu ekonomiku Lv nevar izskaust.Tikko VID konstatēja skaistumnozares uznemuma ķēdē 2.6 miljonus aplokšnu algās!Cik ļoti atbildīgi strādājošie tad mums ir beigu beigās.Nevainīgi jēriņi,kas neko nesaprot?Tikai uzņemoties pats atbildību par savu rīcību,var apkarot ēnu ekonomiku.Vari man piekrist,vai nepiekrist tava daļa
Gan par bērnu, gan nodokļiem Didrai ir skaidrots. To uztver par heitu un ierēc vai bloķē. Cik nav bijuši komentāri vai skrīni no DM, kur mēģina palīdzēt, paskaidrot. Tas tā kā ir normāli - vispirms griezties pie cilvēka, kas kļūdas un tikai tad pie instancēm. Nezinu vai tieši tu, bet tikko kā aiziet runas par to, ka kāds nosudz Didru instancēm, tā atkal - kāpēc stučī, kāpēc nepalīdz. Tad kā ir pareizi? Vispirms mēģināt paskaidrot - tu dari nepareizi vai uzreiz stučīt? Un runa jau nav tikai par aploksnēm. Runa ir gan par atgriešanas politiku, kas ir pretlikumīga, runa ir par paša uzņēmuma kreisiem gājieniem utt. Un jā Didra par saviem izgājieniem dabū daudz, bet vai normāls cilvēks nesāktu mācīties no kļūdām? Nesāktu darīt pareizi? Man šķiet, ka tā būtu. Kā dara Didra un Nauris - vēl vairāk tīši vai netīši taisa kļūdas, šokē, provocē, tā kā dabū ne tikai par veco, bet arī par jauno. Jeb ja ir dabūts par veciem grēkiem, jaunos var ignorēt? Parasti ir otrādi. Ja no kļūdām nemācies, taisi ar vien jaunas ziepes - ar katrām dabū ar vien vairāk.
30.03.2023 16:39 |
 
Reitings 1231
Reģ: 18.12.2022
Vecā Rozīne @ 30.03.2023 16:17

Piekrītu. Pietam, liela daļa no šiem "aplokšņu naudas" ņēmējiem nesaprot kā tas ietekmē pašus. nesaprot līdz brīdim... Tas nozīmē mazākas sociālās iemaksas - mazāks slimības pabalsts, mazākas iemaksas pensiju fondam, mazāki maternitātes un vecāku pabalsti...
neviens neaizstāv ņēmējas. Duras un duraki. Runa ir par to, ka darba devējs, šajā gadījumā Didra sevi pasniedz, kā svēto. Realitātē krāpjas un melo par katru sīkumu.
30.03.2023 16:44 |
 
Reitings 21
Reģ: 29.12.2022
2biletes @ 30.03.2023 16:44
neviens neaizstāv ņēmējas. Duras un duraki. Runa ir par to, ka darba devējs, šajā gadījumā Didra sevi pasniedz, kā svēto. Realitātē krāpjas un melo par katru sīkumu.

Jā, bet kamēr neviens nav sūdējies attiecīgajās iestādēs tikmēr šīs iestādes iespējams par to neuzzina. Tāpat bija ar ši sodu, ko viņiem uzlika par loteriju. Kāds informēja inspekciju un tā viņi uzzināja.
Neesmu tur iepirkusies, tāpēc nezinu par to vai dod čekus vai nē, bet ja nedod, tad arī ir nepieciešams par to zināt un iespējams atttiecīgās iestādes rīkosies.
30.03.2023 17:24 |
 
Reitings 4614
Reģ: 10.04.2022
No Ietekmeles storijiem saprotu, ka viņiem ir vairākas firmas, kuras visas nodarbojas ar lupatu tirdzniecību. Veicot pirkumus čatos nauda jāpārskaita vienam SIA, bet, iepērkoties Butterfly veikalā un internetveikalā, ir cits SIA un cits konts. Cik tad tas viss legāli?
30.03.2023 19:17 |
 
Reitings 3117
Reģ: 29.12.2022
Kāda tieši ir viņas tā milzīgā izaugsme gada laikā? Tā studija ir izaugsme? Kā tieši?😅😅 cilvēks ar smadzenēm jau sen no viņas kaktu bodes būtu nereālu biznesu uztaisījis,ka cauru gadu varētu ceļot un attālināti pelnīt labu naudu. A šitai 24/7 jābūt savā kantorī
30.03.2023 20:12 |
 
Reitings 1369
Reģ: 12.11.2021
Vecā Rozīne @ 30.03.2023 16:17

Piekrītu. Pietam, liela daļa no šiem "aplokšņu naudas" ņēmējiem nesaprot kā tas ietekmē pašus. nesaprot līdz brīdim... Tas nozīmē mazākas sociālās iemaksas - mazāks slimības pabalsts, mazākas iemaksas pensiju fondam, mazāki maternitātes un vecāku pabalsti...

Kad gāju praksē vienā uzņēmumā, arī ilgstoši bija vakance vienai pozīcijai - laba alga, soc.garantijas, apdrošināšana pēc pārbaudes laika, darba apģērbs, transports utml - bet negribīgi piesakās - vairums labāk saņem lielo piķi uzreiz un dzīvo. Laiku pa laikam jau rodas kādas kaites vai mazums smagāks darba nespējas periods, un tad šie aplokšņu algu saņēmēji ir pirmā rindā uz lielo kliegšanu, ka valsts par viņiem neparūpējas, nav bezmaksas medicīna un viss pa velti! Nepielec jau!
30.03.2023 20:33 |
 
Reitings 1013
Reģ: 08.05.2014
Man patīk, ka Elīna breketes apraksta tā it kā, kad uzliec, tad nevari ne bildēties, ne strādāt 😂😂
30.03.2023 21:00 |
 
Reitings 6002
Reģ: 17.03.2023
Es, laikam vienīga izjūtu milzīgo cringe sajūtu, kad Nauris mēģina kaut ko baigi "stilīgi" runāt angliski.
30.03.2023 21:18 |
 
Reitings 6700
Reģ: 14.12.2022
Man patīk kā Ietekmele uzrāda īstās cenas Didras parpalām. Nebūtu tā izrādījusies kā mētelīšu virinātājs ar to savu IG neviens tam īsti uzmanību nepievērstu.
30.03.2023 23:01 |
 
Reitings 3222
Reģ: 06.07.2022
gribuiemestkapeiku @ 30.03.2023 20:12
Kāda tieši ir viņas tā milzīgā izaugsme gada laikā? Tā studija ir izaugsme? Kā tieši??? cilvēks ar smadzenēm jau sen no viņas kaktu bodes būtu nereālu biznesu uztaisījis,ka cauru gadu varētu ceļot un attālināti pelnīt labu naudu. A šitai 24/7 jābūt savā kantorī

Bet problēma ir tajā, ka viņai jau nekas cits neinteresē. Vai tad viņai interesē ceļošana? Ne tak. Viņai interesē backgrounds bildēm un tas, ka Instā var pateikt ''mēs bijām te un te'' un ''mēs esam jaunā līmenī'' kamēr šmotkas bildē kādā citā valstī. Un saukt poļu un ķīniešu drēbes par Maldīvu kolekciju un Itālijas kolekciju, kad tikai viens ''fotosesijas eksemplārs'' ir Maldīvu vai Itālijas liftu paošņājis.
Viņa grib būt uzmanības centrā. Tādēļ TIEŠI VIŅAI ir jābūt visās bildēs, visos laivos, visur visam priekšā. Nu un ja grib būt priekšā, tad jāfočējas katru dienu kā trakai. Un jābūt tam control freakam un jākļenčī pašai sev puķes ko iedot vīram, lai kameras priekšā uzdāvina.
Redzi, ja viņi darītu tā lai varētu atpūsties un dzīvot savu dzīvi, kamēr Buķiks pelna naudu, viņi vairs nebūtu tas krutais močītāju pāris un nebūtu tik ļoti uzmanības centrā.
30.03.2023 23:12 |
 
10 gadi
Reitings 272
Reģ: 07.11.2010
*Cap @ 30.03.2023 21:00
Man patīk, ka Elīna breketes apraksta tā it kā, kad uzliec, tad nevari ne bildēties, ne strādāt ??

Es vispār nesaprotu cilvēku šausmas par breketēm. Man pašai bija jānēsā 3 gadus- kā man patika tas laiks! Es labprāt tagad ieliktu vēl :D mainīt krāsas gumijām bija tik feini . tagad tā atceroties... Šķiet,ka tad man bija lielāka pašpārliecinātība nekā tagad. Jutos īpaši. Un man tajā laikā man bija kādi 20 gadi,kad uzlika. Heh
31.03.2023 08:08 |
 
Reitings 3117
Reģ: 29.12.2022
mazaskudra @ 30.03.2023 23:12

Bet problēma ir tajā, ka viņai jau nekas cits neinteresē. Vai tad viņai interesē ceļošana? Ne tak. Viņai interesē backgrounds bildēm un tas, ka Instā var pateikt ''mēs bijām te un te'' un ''mēs esam jaunā līmenī'' kamēr šmotkas bildē kādā citā valstī. Un saukt poļu un ķīniešu drēbes par Maldīvu kolekciju un Itālijas kolekciju, kad tikai viens ''fotosesijas eksemplārs'' ir Maldīvu vai Itālijas liftu paošņājis.
Viņa grib būt uzmanības centrā. Tādēļ TIEŠI VIŅAI ir jābūt visās bildēs, visos laivos, visur visam priekšā. Nu un ja grib būt priekšā, tad jāfočējas katru dienu kā trakai. Un jābūt tam control freakam un jākļenčī pašai sev puķes ko iedot vīram, lai kameras priekšā uzdāvina.
Redzi, ja viņi darītu tā lai varētu atpūsties un dzīvot savu dzīvi, kamēr Buķiks pelna naudu, viņi vairs nebūtu tas krutais močītāju pāris un nebūtu tik ļoti uzmanības centrā.
vispār viņas stulbumam nav robežu. Saprašana,kas ir veiksmīgs uzņēmējs viņai ir tāda visai savdabīga un nevienam nesaprotama🤣
31.03.2023 10:32 |
 
Reitings 3339
Reģ: 23.01.2022
Vecā Rozīne @ 30.03.2023 16:17

Piekrītu. Pietam, liela daļa no šiem "aplokšņu naudas" ņēmējiem nesaprot kā tas ietekmē pašus. nesaprot līdz brīdim... Tas nozīmē mazākas sociālās iemaksas - mazāks slimības pabalsts, mazākas iemaksas pensiju fondam, mazāki maternitātes un vecāku pabalsti...

Bet cilvēki jau nezin, īpaši jaunas meitenes.
Ja vecāki visu laiku saka, ka valstī viss slikti un strādā par aplokšņu algu visu mūžu, tas jaunais cilvēks jau neko citu nav redzējis.
Tādēļ par to ir jāstāsta.
Daudzi dusmojas, ka valsts tērē līdzekļus, lai reklamētu kā tiek izlietots budžets, taisa diagrammas par to kā izdalās nodokļu ienākumi, utt. BET TO VISU VAJAG!!!
Es atvainojos, bet kamēr būs lohi, kuriem liksies, ka viņi ir visvareni un var čakarēt visu un visus, tikām nekas labāk pie mums nebūs.
Nauri, Elīna..ne jau valsts ir slikta, bet tādi kā jūs! Valsts ir cilvēki. Un jūs neesiet labi cilvēki Latvijai. Labo var vairot tikai ar labu.
31.03.2023 11:09 |
 
Reitings 1013
Reģ: 08.05.2014
saldaa_brunete man tas pats! Beidzu staigāt ar breketēm, kad biju Elīnas vecumā 😄 patika, likās forši un arī strādāt un bildēties varēju 😂
31.03.2023 11:14 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits