Butterfly clothing

 
Reitings 302
Reģ: 07.11.2013
Sveikas! Vai kāda iepērkas pie Elīnas Didrihsones? Kāda kvalitāte drēbēm un esmu dzirdējusi, ka ļoti liels uzcenojums.
19.12.2018 11:13 |
 
Reitings 3222
Reģ: 06.07.2022
boom @ 28.03.2023 19:53
Uhh, beidzot jūs panācu :D Kopš piektdienas 16 lapas piečatotas. Es te visu ko gribēju pateikt, bet tas vairs nav aktuāli :D
Anyway.. Tie jaunie mati ir pipec, nu tā, ka vispār nepiestāv.. Man baigi skumji, cik reāli skaista un vienkārša meitene viņa bija , kad ar Nauri sāka satikties, un kas tagad ar to cilvēku noticis. Pat 2020.gadā viņa vēl normāli izskatījās (un tad jau likās briesmas), bet šobrīd.. Es piekrītu te teiktajam, ka tur 100000% ir pilnīgā pakaļā, viņai nav viss labi, un tas bez humora. Es nesaprotu, kā “mīlestības vārdā” var ļaut sevi ietekmēt tik tālu, ka pārvērties par staigājošu cirku. Vai tiešām tam puspediņam ir tik daudz varas pār viņu? Vai tomēr pati sev to visu nodarījusi?

Piekrītu tev. Pirms 2-3 gadiem viņa vēl izskatījās tiešām okey. Pat tad jau tauta bija šokā. Bija krūtis, zobi un lūpas un vēl paštonējošais, bet viņa izskatījās tiešām labi. Jā, sieviete ar ''uzlabojumiem'', bet tomēr viss vēl bija kopā skatāms un kopskats bija vēl labs.
Tagad? Nu jēziņ. Un, izņemot tos matus tagad ārā no tēla, es pat īsti nezinu kas ir to visu padarījis vēl sliktāku.
Viņa ir tievāka palikusi. Okey, es pat neteiktu tievāka - kārnāka. Viņai ir lūpas lielākas un tā meikapa kaudze vienmēr. Uzacis. Bet teorētiski nekas vairāk jau nav mainījies, bet seja izskatās par 10 gadiem vecāka. Jo viņai jau tad bija gan lūpas, gan zobi, gan skropstas, gan kāre uz smagu meikapu.
28.03.2023 20:20 |
 
Reitings 3222
Reģ: 06.07.2022
Šeit vispār viņa izskatās sasodīti labi. Un šādā izskatā viņa izskatījās gudra.
28.03.2023 20:28 |
 
Reitings 1222
Reģ: 14.03.2023
mazaskudra @ 28.03.2023 20:20

Piekrītu tev. Pirms 2-3 gadiem viņa vēl izskatījās tiešām okey. Pat tad jau tauta bija šokā. Bija krūtis, zobi un lūpas un vēl paštonējošais, bet viņa izskatījās tiešām labi. Jā, sieviete ar ''uzlabojumiem'', bet tomēr viss vēl bija kopā skatāms un kopskats bija vēl labs.
Tagad? Nu jēziņ. Un, izņemot tos matus tagad ārā no tēla, es pat īsti nezinu kas ir to visu padarījis vēl sliktāku.
Viņa ir tievāka palikusi. Okey, es pat neteiktu tievāka - kārnāka. Viņai ir lūpas lielākas un tā meikapa kaudze vienmēr. Uzacis. Bet teorētiski nekas vairāk jau nav mainījies, bet seja izskatās par 10 gadiem vecāka. Jo viņai jau tad bija gan lūpas, gan zobi, gan skropstas, gan kāre uz smagu meikapu.

Tāds man tuvāk zināmais influenceru piemērs, ka visu var izdarīt minimāli, ir Dzenīte. Viņai ir krūtis un lūpas uztjūnētas, bet viņa joprojām ir ļoti skaista sieviete. Viss jau ir ok, ja tas deguns viņai tā nepatīk, var taču pārtaisīt, nevis pārējo ķermeni izķēmot šitik tālu. Nu vai nedaudz pielabot , lai skats nebūtu uz degunu. Lūpas viņai noteikti nebija tik milzīgas pirms 1-2 gadiem..
Bet, ja tas viss patiešām ir Naura ietekmē, tad tur apakšā jābūt smagiem pašvērtējuma bojājumiem jau no bērnības. Pašpietiekama sieviete nepataisīs sevi par burtiski citu cilvēku viena tirliņa dēļ.
28.03.2023 20:28 |
 
Reitings 1222
Reģ: 14.03.2023
Ja vēl Nauris pats tāds seksuļa būtu..
28.03.2023 20:29 |
 
Reitings 1907
Reģ: 11.10.2022
es tik nesaprotu kada operacija vinai paredzeta bus ar tam zarnam vai ko vina tur teica kaukad,kad bus jaoperejas....tas tak liekas vispar traki un tad ari vina uzreiz mocis nakosa diena?
28.03.2023 20:35 |
 
Patīk
Reitings 11059
Reģ: 01.10.2016
amoreamore @ 28.03.2023 20:07
Es nesaprotu, didra daudz ko dara ar sevi, lai izskatītos mazāks deguns. Lūpas, mati, vaigi, frizūras utt., bet vai nebija vieglāk uztaisīt mazāku degunu? :D

Ai tas deguns jau man liekas ir tikai iegansts, lai visu pārējo varētu tjūnēt. Ķip "iemesls", kaut kas uz ko novelt visu.
28.03.2023 20:38 |
 
Reitings 3222
Reģ: 06.07.2022
Es te pagooglēju, paskatījos viņas bildes gadu gaitā. Tīri aiz nav ko darīt :D
Nu par tiem zobiem es piekrītu, ļoti daudzās bildēs viņi takā traucē tam kopskatam. Bet uz doto brīdi viņai ir zirga mute. Un lūpas vēl lielākas taisīja, jo tie zobi un smaids ir lieli un lūpas, jau tā uzkačātās, izskatījās atkal mazas.

28.03.2023 20:41 |
 
Reitings 428
Reģ: 23.12.2022
BellaCiao @ 28.03.2023 15:13

Elča to zilo kleitu tirgo pa 35€, Kokos tāda ir pa 44€! Biju pat apsvērusi pirkt, bet tomēr atturēšos, negribu, ka kāds padomā, ka Buķikā iepērkos ? Parasti arī Kokos drēbes neuzrunā, bet tur vismaz reklāmas pasniegšana ir skatāmā līmenī un nekaitina.

Domāju ka kvalitāte atšķirtos krietni.
Salīdzinu šo kā aliexpress. Reiz nopirku ali apģerba gabalus divus vienādus (arī izmēros), bildes vienādas abiem tirgotājiem, bet cena atšķīrās (viens tā ap 10eur, otrs ap 20). Dārgākais atnāca smuka kokvilna, kā solīts un viss savās vietās kā bildē. Lētākais atnāca poliesters, nepatīkams ādai un daži pričendāļi nepiešūti, aizmirsti, mazāks izmērs arī, paredzēts īsakiem cilvēkiem.
Tas tā, mazā atkāpe par to ka tādas pašas drēbes arī citiem šāda stila apģerbu veikaliem. Domāju ka pasūtot no kokos/cita veikala būtu tikai ieguvums neskatoties uz to ka butter ir lētāka ~it kā~ tā pati kleita.
28.03.2023 20:45 |
 
Reitings 1380
Reģ: 25.01.2023
gribuiemestkapeiku @ 28.03.2023 20:00
Cik viņa var mācīt visus ēst. Ja man baudu rada tāfelīte šokolādes,tad es ēdīšu veselu, ja man vajag 5 es ēdīšu 5, cik var visus gudri mācīt. Tas,ka viņa ir slima un nesaprot,ka figūru var turēt ēdot normāli,bet veselīgi,tā ir viņas problēma. Nevis badoties,bet toties apēst 1 fricīti ar mērcīti. Mūsu laikos pa pilnam receptes ar pareizo uzturu, tādi ēdieni,ka tu pat nesapratīsi,ka tur nav kg cukura iekšā. Viņu vajag cancelot no interneta un šīs pasaules. Lai meitenes nekad neklausās tādu idioti
tas bija viņai jautājums uzdots.,bet starpcitu , kam ir cukura atkarība, emocioālā stresa ēšana. Šādi ari iesaka samazināt cukuru,nevis izslēgt pavisam, bet apēst gabaliņu,cik vien lēni var,lai sajustu garšu,un dabūtu šo baudu.Ja esi mēginājusi atteikties,vai samazināt kautko ,kas tev ārprātā patīk ,tad sapratīsi.Ja tev nav šādu problēmu nesapratīsi.
28.03.2023 20:46 |
 
Reitings 280
Reģ: 04.01.2021
Lula @ 28.03.2023 20:38

Ai tas deguns jau man liekas ir tikai iegansts, lai visu pārējo varētu tjūnēt. Ķip "iemesls", kaut kas uz ko novelt visu.
vai esi viņas degunu redzējusi dzīvē? Viena maza operācija būtu izglābusi viņu no šīs katastrofas! Vienmēr vajag atcerēties, ka labi ir šeit un tagad, jo var būt vēl lielākā dir*ā. Pirms 2 gadiem likās, ka viņa riktīga trandžendere… tagad vobšē! Un kas būs vēl pēc diviem! Sūdu čupa un divas acis
28.03.2023 20:46 |
 
Reitings 3222
Reģ: 06.07.2022
Viņas mīļajai Chicaca (Šikaka? :D ) Gretai arī ir piedāvājumā tā pati kleita, kas Didrai.
https://chicaca.pl/p-0030305-gre-sukienka-neytiri-green
Pārdod pa 32 eur, ja zlotus uz eiro samainam.
28.03.2023 20:54 |
 
Reitings 3123
Reģ: 29.12.2022
mazaskudra @ 28.03.2023 20:54
Viņas mīļajai Chicaca (Šikaka? :D ) Gretai arī ir piedāvājumā tā pati kleita, kas Didrai.
https://chicaca.pl/p-0030305-gre-sukienka-neytiri-green
Pārdod pa 32 eur, ja zlotus uz eiro samainam.
paskatoties viņu, Elīna ir kaut kāds lētais copy paste🤣🤣🤣🤣🤣
28.03.2023 21:06 |
 
Reitings 1021
Reģ: 08.05.2014
Tikko tikai ienācu Instagram un uzreiz paskatījos ietekmeles story un vakars uzreiz uzlabojies 😂😂
28.03.2023 21:08 |
 
Patīk
Reitings 11059
Reģ: 01.10.2016
Silverxangel @ 28.03.2023 20:46
vai esi viņas degunu redzējusi dzīvē? Viena maza operācija būtu izglābusi viņu no šīs katastrofas! Vienmēr vajag atcerēties, ka labi ir šeit un tagad, jo var būt vēl lielākā dir*ā. Pirms 2 gadiem likās, ka viņa riktīga trandžendere… tagad vobšē! Un kas būs vēl pēc diviem! Sūdu čupa un divas acis

Bet varbūt viņa to visu būtu darījusi neatkarīgi vai deguns mazs, vai liels? Man tā šķiet. Tas, ka deguna dēļ, tā ir tikai atruna
28.03.2023 21:19 |
 
Reitings 4916
Reģ: 05.07.2022
Hubabuba @ 28.03.2023 19:02
Nu es tagad saprotu Ņura izmisušās acis ieraugot Didī jauno frizūru, tur tiešām ir jāraud. ?
Varbūt ja nebūtu tās miljons kārtas ar fake tan, būtu labāk. Viņas ādas krāsa galīgi nesaiet ar matu krāsu. Un tie mati viņai stipri par daudz.
viņa acis bija tāds " un par šo tu maksaji no manas naudas'"
28.03.2023 21:34 |
 
Reitings 4916
Reģ: 05.07.2022
Kalnos @ 28.03.2023 19:29
https://www.apollo.lv/7091808/influencere-didrihsone-komente-savas-izskata-parvertibas-gadu-gaita. Foto pa kreisi, pirms pārvērtībām. Cik skaista meitene. Mans viedoklis virs vainigs.
bet arī tagad viņa būtu ok,pat ar visām biezājam lūpām .
1. Nekrasotos jo to viņa nemāk ,tonālais nevīžīgi,zem acīm tas ko viņa tur liek nav iztušets un traki par gaišu,vaigu kontūra nav iztušeta . Pietiktu vienkārši ar pieaudzetajam skropstām. Un ticu ka viņa krāso uzacis jo uzklāj tonālo un pūderi uz permanenta un uzacis pazūd,tāpēc pa virsu vēl zīmē,bet izskatās nevienādi un slikti . Un bez acu ēnām,jo tāpat pieaudzetas skropstas acis izskatās izteiktas . Bet ja ļoti grib,tad kādu zemes toni varētu...
2 . Viņai veikala ir simpātiskās drēbes ( vizuāli ne kvalitātes ziņā , protams) .bet tie visi komplekti ko viņa saliek nu vienmēr ir kaut kas ne tā. Piemēram,pat vienkārša kleita,viņa tāpat pievilka zābakus klāt vai uzmetis pa virsu jaku ,kas galīgi nepiestav.
3.kermenis ,ja viņa nevilktu tik atklātas drēbes,tad tikmēr kamēr nav tas naudiņas normālai operācijai varētu noslēpt krūšu defektus,bet ne viņa atrod vislielāko dekolte tikai lai izceltos tas nekvalitatīvi uztaisītas krūtis.
4. Nekrasoties,nelietot paštonējošo ,jo viņai tā āda ir tik briesmīgā stāvoklī. Bac viņai nav jāstrādā,nu varētu sauļoties un pārveidot meiteņu bildes . Un , manuprāt,aizbraukt uz solāriju un ieiet uz 7-10 min ir daudz ātrāk nekā uzklāt paštonējošo un efekts ar labāk turas.
5 .mati... Nu pirmkārt,mazgāt un netaisīt dīvainas frizūras un nepieaudzet,jo nu sit mani nost,bet manuprāt,īsām meitenēm gari un kupli mati nepiestav . Nu viņai ir normāla garumā dabiskie mati ,vēl tik galiņus jāapgriež un būtu ok ..
Tas viss . vienkārši jābeidz sevi uzlabot,jo viņai visi uzlabojumi iet tieši pretēji.
Ja gribas kaut ko pamainīt ,lai sāk vīram pārmest izskatu ,tam gan vajadzētu uzlabot ļoti daudz ko
28.03.2023 21:44 |
 
Reitings 4916
Reģ: 05.07.2022
amoreamore @ 28.03.2023 20:07
Es nesaprotu, didra daudz ko dara ar sevi, lai izskatītos mazāks deguns. Lūpas, mati, vaigi, frizūras utt., bet vai nebija vieglāk uztaisīt mazāku degunu? :D
deguns ilgi dzīst un ilgi nevarētu rādīties sabiedrība un bildeties . Domāju ka tas ir vienīgais iemesls,bet es arī par to esmu domājusi . Starpcitu tajās dabīgajās bildes pirms visām lūpām un citām lietam man tas deguns nemaz neizskatās liels,bet kad visa seja tā kā nodzerta nedēļu,tad arī deguns izceļas
28.03.2023 21:53 |
 
Reitings 3733
Reģ: 13.12.2022
CallMeAnnika @ 28.03.2023 17:07
Paskatījos vēl gadu atpakaļ Butterfly piedāvātās drēbes - bija puslīdz ok (nerunāju par kvalitāti), nekāds soft por* un nebija tik daudz citplanētiešu kostīmi, ar uzsvaru - nebija TIK daudz.
Tagad jau Andelē tirgojas teju 600 butterfly lupatu un ja agrāk ātri daudz ko izķēra, tāpat pasekoju līdzi, jo ik pa laikam ielienu tur, noķerot kādu pērli (ne no Butterfly), tad tagad vienas un tās pašas lupatas stāv ilgi jo ilgi.
1. brīnos kā kāds tur vēl kaut ko pērk. 2. Ceru, ka pēc reizes, kad nepatīk apģērbs, neder vai ir defekts un nav iespējams notirgot pat Andelē par zemāku cenu, klients vairs nedosies uz Butterfly, jo nu pašreizējie "tērpi" ir tik jocīgi, ka neviens pat negrib par tiešām kapeikām tos pirkt.

Nu tikai nevajag. Tur jau gadiem ilgi ir visādas šausmas. Atceros gan tās zaļās čūskādas bikses, gan džinsus ar izgriezumiem dibenā.
Vai nu jums ar laika izpratni ir ļoti grūti. Jo reāli gadu atpakaļ viņa jau bija stāvoklī.
Normālas drēbes tur bija tikai tās volānblūzes pirmās, kuras “mamma šuva” 😂
28.03.2023 22:01 |
 
Reitings 3733
Reģ: 13.12.2022
boom @ 28.03.2023 20:28

Tāds man tuvāk zināmais influenceru piemērs, ka visu var izdarīt minimāli, ir Dzenīte. Viņai ir krūtis un lūpas uztjūnētas, bet viņa joprojām ir ļoti skaista sieviete. Viss jau ir ok, ja tas deguns viņai tā nepatīk, var taču pārtaisīt, nevis pārējo ķermeni izķēmot šitik tālu. Nu vai nedaudz pielabot , lai skats nebūtu uz degunu. Lūpas viņai noteikti nebija tik milzīgas pirms 1-2 gadiem..
Bet, ja tas viss patiešām ir Naura ietekmē, tad tur apakšā jābūt smagiem pašvērtējuma bojājumiem jau no bērnības. Pašpietiekama sieviete nepataisīs sevi par burtiski citu cilvēku viena tirliņa dēļ.

Arī - TIKAI NEVAJAG 😂 Dzenītei bija TĀDS duckface vienubrīd ka ārprāts. Profilā viņa izskatījās reāli kā pīle 😂 Īsa gan tā atmiņa…
28.03.2023 22:03 |
 
10 gadi
Reitings 292
Reģ: 29.03.2010
Kalnos @ 28.03.2023 19:29
https://www.apollo.lv/7091808/influencere-didrihsone-komente-savas-izskata-parvertibas-gadu-gaita. Foto pa kreisi, pirms pārvērtībām. Cik skaista meitene. Mans viedoklis virs vainigs.

Da labi. Viņa nekad nav bijusi skaista ar vai bez tām pārvērtībām/tjūninga.
28.03.2023 22:39 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits