Butterfly clothing

 
Reitings 302
Reģ: 07.11.2013
Sveikas! Vai kāda iepērkas pie Elīnas Didrihsones? Kāda kvalitāte drēbēm un esmu dzirdējusi, ka ļoti liels uzcenojums.
19.12.2018 11:13 |
 
Reitings 895
Reģ: 30.09.2014

uzacis laikam tikai lielākas un lielākas paliek 😳 nu nav tas estēriski skaisti + netīrie mati 😳
21.03.2023 14:46 |
 
Reitings 7480
Reģ: 09.09.2021
Meitenearputniem @ 21.03.2023 13:40
Labi , izlasīju arī es ietekmeles storijus , starpcitu,tai kurai kauns bija sekot viņai,tad ļoti žēl ,bija interesanti lasīt,bet...
Es neticu ,ka tie visi teksti ir no bijušajam darbiniecem . Kāpēc? Ne,nu es jau sen zinaju par attieksmi un krāpšanos ar algām ,tā skan šķiet ir acīmredzami,bet es neticu,tāpēc ka viss tik saldi pret Nauri. Tas ir viņa bizness un viņš visu pārvalda un ja viņš mēģinātu kaut kā glābt situāciju ar attieksmi pret klientiem un netīras veļas sūtīšanu,tad arī mainītu un nepieļautu ,ka sieva šādi izdaras. Ka mana māsa teica par viņu: kāds zaglis bērnībā bija ,tad arī tagad palicis . Nekad neesot cienījis citu cilvēkus un vienmēr meklēja sev labumu un kā apkrāpt citus.
Šie ietekmeles teksti man šķiet sacerēti tieši šī iemesla dēļ,jo Nauris ig vidē vienmēr mēģina saglabāt labo tēlu un Elīna ir tā mulke un grekazis. Agrāk taču viņš vispār nebija ig tik aktīvs un kā butterfly seja nespideja ,tikai pēdējā gada vairāk lien un sevi reklamē,bet tāpat vienmēr cenšas saglabāt to labo tēlu,jo saprot visticamāk ka ja šķīrsies no Elīnas tad vismaz viņu cienīs ķer Elīna grims dziļi dziļi no apkārtējo nosodījuma ... Šeit foruma arī daudzas meitenes tic ka viņš labs vīrs un tēvs ,tas ir tieši tas ko viņš mēģina panākt,bet realitātē viņam ne Suda citi neinteresē kā tikai pats . Būtu svarīgs bērns tad neļautu šādas muļķības un kropļošanu ka tagad dara ar sīko .

Pastāsti vairāk par Naura zagšanu un labuma gūšanu sev. Ko viņš darīja agrāk?
21.03.2023 14:49 |
 
Reitings 311
Reģ: 10.11.2022
Varbūt Didra nemazgā matus savas žmodzības dēļ? Varbūt liekie mati izbirst un biežāk jāmaina, ja mazgā bieži ?
21.03.2023 14:53 |
 
Reitings 1803
Reģ: 21.02.2022
Ausmas tante @ 21.03.2023 14:37

Man liekas slimīgi mēģināt sazīmēt savus kursa biedrus vai klasesbiedrus anonīmā forumā. Un tas, ka Tev kauns, ka Tevi varētu atpazīt, pierāda, ka neesi pārliecināta par sevi un savām tiesībām pavadīt savu brīvo laiku kā vēlies. Sievietes mazāk vai vairāk visas ir čūskas, patīk paklačoties un norādīt kā otrai vajadzētu vai nevajadzētu dzīvot. Atšķiras tikai tas, cik kura atklāti par to runā un ir spējīga to atzīt. Uztver dzīvi nedaudz vieglāk, ienāc, palasi un aizver. Nevajag tagad tēlot detektīvu un pierakstīt faktus par visiem foruma lietotajiem, lai atminētu mīklu, kas slēpjas zem katra profila. Ir jēdzīgākas lietas, ko dzīvē darīt, tici man!
atcerieties, meitenes, ja lietojat forumu no darba datora, tad darba IT speciālists zina, kas jūs esat 😀
21.03.2023 14:55 |
 
Reitings 1369
Reģ: 12.11.2021
Madison @ 21.03.2023 14:46

uzacis laikam tikai lielākas un lielākas paliek ? nu nav tas estēriski skaisti + netīrie mati ?

Tiešām jocīgi - tā vietā lai uztaisītu rinoplastiku un degunu uztaisītu, viņa savas lūpas pataisījusi kā Forevers Alus sardeles un uzacis lielākas kā Baltā ērgļa spārnus!
Un šķiet viņai nav robežu - ar katru dienu uzacis pamatīgi iziet no rāmjiem. Skropstas ar tādas slotas.
21.03.2023 14:55 |
 
Reitings 7480
Reģ: 09.09.2021
Ietekmeles storijiem neticu, manuprāt, tie ir izdomāti, lai celtu statistiku. Rakstības stils vienāds un Didrihsoni tiek padarīti par tādiem briesmoņiem, ka nu tikai. Jūs nopietni ticat, ka Didra liktu noklausīšanās ierīces? Varat dirst ko gribat, man ir savs, bet jums - jūsu viedoklis un paliksim pie tā.
Būtu viņi tik slikti darba devēji, ne tā 60 gadīgā aukle, ne Annemarija brauktu tā saucamajos "komandējumos". Vecā aukle noteikti neļautu sevi čakarēt, jo ir jau ar pieredzi.
Elīna, ja Tu lasi - lūdzu, pie kleitiņām pievelc sandales vai augstpapēžu kurpes, cits skats būs. 👍
21.03.2023 15:03 |
 
Reitings 10736
Reģ: 22.12.2022
Molle @ 21.03.2023 14:53
Varbūt Didra nemazgā matus savas žmodzības dēļ? Varbūt liekie mati izbirst un biežāk jāmaina, ja mazgā bieži ?

Esmu dzirdējusi, ka uz gariem matiem aiziet 150ml balzāms vienā reizē 😀 Tām kurām garie mari- tā ir? Ja ir, nu tad skaidrs kapēc 2xmēnesī mazgā matus
21.03.2023 15:04 |
 
Reitings 1701
Reģ: 03.11.2022
Man vienīgai liekas jocīgi, jaunākajā video par remontu , kā drēbes ir izliktas , kamēr vēl būvgruži nav novākti, trepes viss pārējais ar ko remontē stāv, grīdas netīras, bet drēbes jau sakārtotas.
21.03.2023 15:04 |
 
Reitings 1803
Reģ: 21.02.2022
Danuta @ 21.03.2023 15:03
Ietekmeles storijiem neticu, manuprāt, tie ir izdomāti, lai celtu statistiku. Rakstības stils vienāds un Didrihsoni tiek padarīti par tādiem briesmoņiem, ka nu tikai. Jūs nopietni ticat, ka Didra liktu noklausīšanās ierīces? Varat dirst ko gribat, man ir savs, bet jums - jūsu viedoklis un paliksim pie tā.
Būtu viņi tik slikti darba devēji, ne tā 60 gadīgā aukle, ne Annemarija brauktu tā saucamajos "komandējumos". Vecā aukle noteikti neļautu sevi čakarēt, jo ir jau ar pieredzi.
Elīna, ja Tu lasi - lūdzu, pie kleitiņām pievelc sandales vai augstpapēžu kurpes, cits skats būs. ?
ja tā nebūtu taisnība, elīna sen jau būtu bļāvusi ka tā nav. Un kalendy arī safabricēts, ja 😀
21.03.2023 15:04 |
 
Reitings 61
Reģ: 03.04.2022
Elizabeteputnos @ 21.03.2023 14:13
Vēlētos publiski atvainoties forumniecēm!
Kopš piesekoju Ietekmelei (par kuras eksistenci es iepriekš nezināju), man ir pavērusies pavisam cita bilde par Elīnu, Nauri, viņu biznesa fikcijām un daudzstāvīgajiem meliem. Lai arī neatkāpšos no saviem vārdiem, kur teicu, ka bullying nav normāli un visam ir robežas, tomēr redzu, ka ir pārāk daudz melu no Didrihsoniem, lai cilvēki nešūmētos. Man nebija pietiekoši informācijas un jāatzīst, es patiešām domāju, ka meitenes šeit pārspīlē. Atvainojos, meitenes.

Es arī. Pie tam, varu atzīties, ka sekoju Ietekmelei un abiem Didrihsoniem arī 😄 bet nu zemiski publiskai nodrišanai es tāpat nepievienošos, jo manas morāles normas to nepieļauj. Tomēr ir interesanti palasīt un paskatīties no dažādiem skatpunktiem LV “biznesmeņu” dzīvi.
Starpcitu, Ietekmeles storijā norādītais ~2000€ parāds pie viņu apjomiem nav nekāds parāds. Viens klikšķis EDS un parāds nomaksāts un pie tiem ienākumiem tāds nieks vien ir.
21.03.2023 15:05 |
 
Reitings 1701
Reģ: 03.11.2022
Berry5 @ 21.03.2023 15:04

Esmu dzirdējusi, ka uz gariem matiem aiziet 150ml balzāms vienā reizē ? Tām kurām garie mari- tā ir? Ja ir, nu tad skaidrs kapēc 2xmēnesī mazgā matus

Viņai tak nav tam laika , ārēji grib būt nezin kāda seksa bumba, kaut gan pat elementāru higiēnu neievēro. Pretīgi.
21.03.2023 15:05 |
 
Reitings 7364
Reģ: 13.04.2022
Berry5 @ 21.03.2023 15:04

Esmu dzirdējusi, ka uz gariem matiem aiziet 150ml balzāms vienā reizē ? Tām kurām garie mari- tā ir? Ja ir, nu tad skaidrs kapēc 2xmēnesī mazgā matus

man ir vēl garāki un biezāki mati kā didrai - nē, man neaiziet tik daudz balzāma :D
bet moška tāpēc, ka mazgāju 2x nedēļā, nevis 2x mēnesī :D
21.03.2023 15:06 |
 
Patīk
Reitings 3954
Reģ: 23.07.2020
Madison @ 21.03.2023 14:46

uzacis laikam tikai lielākas un lielākas paliek ? nu nav tas estēriski skaisti + netīrie mati ?
nācu tieši te likt tās uzacis 😄 nu vnk bombiski🤣
21.03.2023 15:07 |
 
Reitings 7480
Reģ: 09.09.2021
Marcipaaans @ 21.03.2023 15:04
ja tā nebūtu taisnība, elīna sen jau būtu bļāvusi ka tā nav. Un kalendy arī safabricēts, ja ?

Kāpēc viņai bļaut, ja ļoti iespējams aiz Ietekmeles profila sēž pati Elīna vai Nauris? Iespējams, Ietekmeles profils ir radīts lai veidotu viņiem statistiku, jo detaļas ir pārāk specifiskas pat random cilvēkam, kurš sēdētu aiz tā profila. Šis viss ir ļoti shady.. Ja Elīna vēlētos, sen jau tas profils tiktu bloķēts, tāpat kā kivichclub. Bet Ietekmeles vēl ir.
Vēl manu uzmanību vērš Ietekmeles fonti, emociju ikonas.. Līdzīgas Didras liktajām.
21.03.2023 15:10 |
 
Reitings 713
Reģ: 04.01.2023
Berry5 @ 21.03.2023 15:04

Esmu dzirdējusi, ka uz gariem matiem aiziet 150ml balzāms vienā reizē ? Tām kurām garie mari- tā ir? Ja ir, nu tad skaidrs kapēc 2xmēnesī mazgā matus

150ml?? Tā tak ir gandrīz vesela pudele 😄 man gan nav garu matu, bet nu neizklausās ticami, nevajag jau kondicionierī no galvas līdz kājām ieziesties 😂
Nedomāju, ka tas ir iemesls, kāpēc viņa tik reti matus mazgā. Gan jau viens iemesls varētu būt slinkums čakarēties un veidot, jo tas paņem daudz laika un nemāk uztaisīt tik “bombīgas” frizūras.
21.03.2023 15:12 |
 
Reitings 1803
Reģ: 21.02.2022
Danuta @ 21.03.2023 15:10

Kāpēc viņai bļaut, ja ļoti iespējams aiz Ietekmeles profila sēž pati Elīna vai Nauris? Iespējams, Ietekmeles profils ir radīts lai veidotu viņiem statistiku, jo detaļas ir pārāk specifiskas pat random cilvēkam, kurš sēdētu aiz tā profila. Šis viss ir ļoti shady.. Ja Elīna vēlētos, sen jau tas profils tiktu bloķēts, tāpat kā kivichclub. Bet Ietekmeles vēl ir.
Vēl manu uzmanību vērš Ietekmeles fonti, emociju ikonas.. Līdzīgas Didras liktajām.
ok, paliec pie sava aplamā viedokļa 😀
21.03.2023 15:17 |
 
Reitings 713
Reģ: 04.01.2023
Danuta @ 21.03.2023 15:10

Kāpēc viņai bļaut, ja ļoti iespējams aiz Ietekmeles profila sēž pati Elīna vai Nauris? Iespējams, Ietekmeles profils ir radīts lai veidotu viņiem statistiku, jo detaļas ir pārāk specifiskas pat random cilvēkam, kurš sēdētu aiz tā profila. Šis viss ir ļoti shady.. Ja Elīna vēlētos, sen jau tas profils tiktu bloķēts, tāpat kā kivichclub. Bet Ietekmeles vēl ir.
Vēl manu uzmanību vērš Ietekmeles fonti, emociju ikonas.. Līdzīgas Didras liktajām.

Pirmkārt, tas, ka fonti un emoji līdzīgi, - tāds arī burtiski ir mērķis. Parodē viņas rakstības stilu.
Otrkārt, tu pārāk labās domās esi par viņiem. Nu nav viņi tik gudri, lai izdomātu tādu shēmu. Mazāk filmas skatīties vajag. 😂
Varbūt arī tāpēc tas konts ir privāts tagad, jo saņēma kaut kādus brīdinājumus vai tamlīdzīgi, jo Didra vai kāds no viņas cilvēkiem mēģinājis nosūdzēt.
21.03.2023 15:22 |
 
Reitings 1210
Reģ: 03.04.2022
Danuta @ 21.03.2023 15:03
Ietekmeles storijiem neticu, manuprāt, tie ir izdomāti, lai celtu statistiku. Rakstības stils vienāds un Didrihsoni tiek padarīti par tādiem briesmoņiem, ka nu tikai. Jūs nopietni ticat, ka Didra liktu noklausīšanās ierīces? Varat dirst ko gribat, man ir savs, bet jums - jūsu viedoklis un paliksim pie tā.
Būtu viņi tik slikti darba devēji, ne tā 60 gadīgā aukle, ne Annemarija brauktu tā saucamajos "komandējumos". Vecā aukle noteikti neļautu sevi čakarēt, jo ir jau ar pieredzi.
Elīna, ja Tu lasi - lūdzu, pie kleitiņām pievelc sandales vai augstpapēžu kurpes, cits skats būs. ?
kurš gan negribētu nahaļavu aizbraukt uz ārzemēm? Paplunčāties džakuzi, pa kalniem pastaigāt? Mana paziņa man reiz piedāvāja par aukli aizbraukt ar viņiem uz Portugāli uz 5 dienām, es neatteiktu, ja viss apmaksāts(kā arī bija), bet īsi pirms brauciena saslimu.
21.03.2023 15:24 |
 
Reitings 7480
Reģ: 09.09.2021
Marcipaaans @ 21.03.2023 15:17
ok, paliec pie sava aplamā viedokļa ?

Un kā Tu vari būt tik pārliecināta, ka tikai un vienīgi Tavs viedoklis ir pareizais? Paraugies uz situāciju savādāk. Elīna, kura vienmēr emocionāli izsakās par visiem skauģiem, ir mēma par Ietekmeli. Viņi abi jūs troļļo, lai celtu statistiku. A jūs te diršaties diendienā. Jūsu diršana nesamazinās viņu ienākumus un nemainīs viņu domāšanas veidu. Ir aitas, ir cirpēji. Nepatīk buķika drēbes - nepērc vispār vai pērc lētāk Ali. Ko neviens nekliedz par Zeltiņas akmeņiem, ko var pa 3 eiro nopirkt Ali? Kamēr Zeltiņa uzliek 20 eiro uzcenojumu un cilvēki pērk uz urrā.
21.03.2023 15:24 |
 
Reitings 713
Reģ: 04.01.2023
Madison @ 21.03.2023 14:46

uzacis laikam tikai lielākas un lielākas paliek ? nu nav tas estēriski skaisti + netīrie mati ?

Nesaprotu, kāda jēga viņai no tā permanentā grima, ja tāpat viņa pāri šķībi uzzīmē 2x biezākas uzacis 😂
21.03.2023 15:27 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits