Butterfly clothing

 
Reitings 302
Reģ: 07.11.2013
Sveikas! Vai kāda iepērkas pie Elīnas Didrihsones? Kāda kvalitāte drēbēm un esmu dzirdējusi, ka ļoti liels uzcenojums.
19.12.2018 11:13 |
 
Reitings 7364
Reģ: 13.04.2022
Marcipaaans @ 24.02.2023 19:46
ļoti labi, ka dalījās, jo savādāk mēs nezinātu, cik liels lohs viņš ir ?

Nav jau tā, ka mēs arī bez šī nenojautām, ka naurix ir lohs. Šis gan ir papildus apstiprinājums, jā, bet kopumā no viņa mūžīgajiem "lv viss ir tik slikti, lv nepalīdz biznesam, paldies ainaram par rimčoki" tāpat viss bija skaidrs. :D
25.02.2023 01:05 |
 
Reitings 2602
Reģ: 17.03.2022
Didriķi, jūs kārtējo reiz apdirsāties savā meistarībā!!! Vienīgā izaugsme, ko redzu, ir Didras vārdu krājums un arī ne tajā labākajā variantā!!!! Lupatu biznesā ne sūda jūs neesat auguši, tikai mainat telpas, un taisāt bombigas fotosesijas, no kurām jēgas tāpat nav, jo apģērbam jau slikto kvalitāti tas nemaina.....
25.02.2023 01:24 |
 
Reitings 1231
Reģ: 18.12.2022
mazaskudra @ 25.02.2023 00:24

Nu okey. Nezināja, aizgāja uzzināja un visu nokārtoja. Tagad zinās.
Bet instagramā liek storijus un tad vaino visus citus tikai ne sevi. Par to, ka viņus nabadziņus kāds apbižo. Nosūdzēja. Šausmas.
Vai tā ir pieauguša cilvēka, kur nu vēl uzņēmuma īpašnieka, cienīga uzvedība?
Apvainojies puišelis sūdzās tagad sekotājiem instagramā, cerēdams atrast domu biedrus un pabarot savu ego. Padirsties cik biznesmeņiem grūta dzīve, ka viņus grib novilkt visādi uz leju un neļauj eksistēt.
vēl jau tas, ka no sevis taisa mega biznesa ekspertus. Kaut vai tie paši "kursi". Taisa kursus, bet nezina elementārus sīkumus. Un tad pēc tam čīkst tāpat, kā pērn Sauliete un Miglāne, kad VID piesējās...
25.02.2023 01:56 |
 
Reitings 45
Reģ: 09.02.2023
Diez viņiem jurists ir? Bet nu ko es te jautāju, pēc viņu “es jau nezināju, ka nodokļi jāmaksā”, “es jau nezināju, ka tā ir loterija, kas jāreģistrē” var saprast, ka nav. No sirds iesaku tādu nolīgt. Vienu dienu pašu nolaidīs pa burbuli to savu biznesu un brēks, ka visi citi skauģi vainīgi 😀
25.02.2023 07:35 |
 
Reitings 30179
Reģ: 11.02.2015
mazaskudra @ 25.02.2023 00:24

Nu okey. Nezināja, aizgāja uzzināja un visu nokārtoja. Tagad zinās.
Bet instagramā liek storijus un tad vaino visus citus tikai ne sevi. Par to, ka viņus nabadziņus kāds apbižo. Nosūdzēja. Šausmas.
Vai tā ir pieauguša cilvēka, kur nu vēl uzņēmuma īpašnieka, cienīga uzvedība?
Apvainojies puišelis sūdzās tagad sekotājiem instagramā, cerēdams atrast domu biedrus un pabarot savu ego. Padirsties cik biznesmeņiem grūta dzīve, ka viņus grib novilkt visādi uz leju un neļauj eksistēt.

Exactly. Hohma jau ne par nezināšanu, bet citu vainošanu. Ja gribēja citus informēt, tā arī ierunā storijā - ups, nebijām zinājuši, pasauca, forši izskaidroja, tagad ziniet arī jūs.
Bet nu, domāju, mazliet jau šiem tomēr kremt, ka viņiem ir tik daudz, nu ļoti daudz "heiteru".
"Jūs pasūdzējāties par mani? Es pasūdzēšos par jums." Ņur ņur.
25.02.2023 07:43 |
 
Reitings 1360
Reģ: 25.01.2023
reina @ 25.02.2023 07:43

Exactly. Hohma jau ne par nezināšanu, bet citu vainošanu. Ja gribēja citus informēt, tā arī ierunā storijā - ups, nebijām zinājuši, pasauca, forši izskaidroja, tagad ziniet arī jūs.
Bet nu, domāju, mazliet jau šiem tomēr kremt, ka viņiem ir tik daudz, nu ļoti daudz "heiteru".
"Jūs pasūdzējāties par mani? Es pasūdzēšos par jums." Ņur ņur.
Mans uzskats.Aiz muguras nosūdz tikai žurkas.Vienalga vai tas ir Didrihsons vai kaimiņu Jānis.Ja es redzu,ka parkapj likumu,par to pašu loteriju piemēram,un neapzinās ,ka parkāpj.Dotu ziņu nevis anonīmi,bet atklāti vēstulē."Šobrid,jūs taisat loteriju,kurai ir jāiegūst atļauja, lai izspēletu laimestu,atceļat loteriju,sakārtojiet atļauju,un tad palaižat pa jaunam.pretējā gadijumā jums nāksies maksāt sodu,par nelikumigu loteriju,jo nāksies dot ziņu atbilstošai iestādei". 1.Tas parāda ka dod cilvēkam iespēju izlabot kļūdu.2.Cilvēks ir informēts,un pats izlemj,par sekām pozitīvām vai negatīvām3.Tas parārāda par pašu cilvēku,ka ir cienijams ,bez dubultiem standartiem ,un pārzin,nodokļu tīmekļus. Žurkas ,kas sava personīgā naida vadītas nodos otru pa kluso, ciest nevaru.Tādiem ir ka minumums dubultie standarti.patīk neko neredzēšu,nepatīk,norakšu
25.02.2023 08:18 |
 
Reitings 3628
Reģ: 06.05.2014
Kenty @ 25.02.2023 08:18
Mans uzskats.Aiz muguras nosūdz tikai žurkas.Vienalga vai tas ir Didrihsons vai kaimiņu Jānis.Ja es redzu,ka parkapj likumu,par to pašu loteriju piemēram,un neapzinās ,ka parkāpj.Dotu ziņu nevis anonīmi,bet atklāti vēstulē."Šobrid,jūs taisat loteriju,kurai ir jāiegūst atļauja, lai izspēletu laimestu,atceļat loteriju,sakārtojiet atļauju,un tad palaižat pa jaunam.pretējā gadijumā jums nāksies maksāt sodu,par nelikumigu loteriju,jo nāksies dot ziņu atbilstošai iestādei". 1.Tas parāda ka dod cilvēkam iespēju izlabot kļūdu.2.Cilvēks ir informēts,un pats izlemj,par sekām pozitīvām vai negatīvām3.Tas parārāda par pašu cilvēku,ka ir cienijams ,bez dubultiem standartiem ,un pārzin,nodokļu tīmekļus. Žurkas ,kas sava personīgā naida vadītas nodos otru pa kluso, ciest nevaru.Tādiem ir ka minumums dubultie standarti.patīk neko neredzēšu,nepatīk,norakšu

Aha, aha, Elīna gan uzklausa, kad viņai dod kādu padomu 😀 Labākajā gadījumā pasaka paldies, bet pēctam tāpat ir "neviens mums neteica" storijs. Par jebkuru tēmu.
25.02.2023 08:28 |
 
Reitings 3117
Reģ: 29.12.2022
Kenty @ 25.02.2023 08:18
Mans uzskats.Aiz muguras nosūdz tikai žurkas.Vienalga vai tas ir Didrihsons vai kaimiņu Jānis.Ja es redzu,ka parkapj likumu,par to pašu loteriju piemēram,un neapzinās ,ka parkāpj.Dotu ziņu nevis anonīmi,bet atklāti vēstulē."Šobrid,jūs taisat loteriju,kurai ir jāiegūst atļauja, lai izspēletu laimestu,atceļat loteriju,sakārtojiet atļauju,un tad palaižat pa jaunam.pretējā gadijumā jums nāksies maksāt sodu,par nelikumigu loteriju,jo nāksies dot ziņu atbilstošai iestādei". 1.Tas parāda ka dod cilvēkam iespēju izlabot kļūdu.2.Cilvēks ir informēts,un pats izlemj,par sekām pozitīvām vai negatīvām3.Tas parārāda par pašu cilvēku,ka ir cienijams ,bez dubultiem standartiem ,un pārzin,nodokļu tīmekļus. Žurkas ,kas sava personīgā naida vadītas nodos otru pa kluso, ciest nevaru.Tādiem ir ka minumums dubultie standarti.patīk neko neredzēšu,nepatīk,norakšu
jā,ja tas cilvēks vismaz kaut reizi kādu uzklausa. Bet viņi dzīvo savā burbulī,jo visi viņus apbižo un neklausās pilnīgi nevienu! Pilnīgi! Cilvēki centās,centās iemest kādu padomu,bet šitā tik norūca. Ar to arī viss, ja tev nevajag,tad nevajag
25.02.2023 08:43 |
 
Reitings 1564
Reģ: 09.06.2015
Kenty @ 25.02.2023 08:18
Mans uzskats.Aiz muguras nosūdz tikai žurkas.Vienalga vai tas ir Didrihsons vai kaimiņu Jānis.Ja es redzu,ka parkapj likumu,par to pašu loteriju piemēram,un neapzinās ,ka parkāpj.Dotu ziņu nevis anonīmi,bet atklāti vēstulē."Šobrid,jūs taisat loteriju,kurai ir jāiegūst atļauja, lai izspēletu laimestu,atceļat loteriju,sakārtojiet atļauju,un tad palaižat pa jaunam.pretējā gadijumā jums nāksies maksāt sodu,par nelikumigu loteriju,jo nāksies dot ziņu atbilstošai iestādei". 1.Tas parāda ka dod cilvēkam iespēju izlabot kļūdu.2.Cilvēks ir informēts,un pats izlemj,par sekām pozitīvām vai negatīvām3.Tas parārāda par pašu cilvēku,ka ir cienijams ,bez dubultiem standartiem ,un pārzin,nodokļu tīmekļus. Žurkas ,kas sava personīgā naida vadītas nodos otru pa kluso, ciest nevaru.Tādiem ir ka minumums dubultie standarti.patīk neko neredzēšu,nepatīk,norakšu
varu derēt, ka viņiem vismaz 10 cilvēki uzrakstīja par to, ka vajag loteriju reģistrēt. Viņiem tas ir tieši tāpat, kā vajag lietot drošības jostas, vajag ļaut atgriezt preci pret naudu u.tml. Jā, jā: “Stāsti, mana dirsa klausās.” E.Didrihsones citāts.
25.02.2023 08:57 |
 
Reitings 1360
Reģ: 25.01.2023
gribuiemestkapeiku @ 25.02.2023 08:43
jā,ja tas cilvēks vismaz kaut reizi kādu uzklausa. Bet viņi dzīvo savā burbulī,jo visi viņus apbižo un neklausās pilnīgi nevienu! Pilnīgi! Cilvēki centās,centās iemest kādu padomu,bet šitā tik norūca. Ar to arī viss, ja tev nevajag,tad nevajag
Ja neuzklausa,tad tā ir viņu problēma.Tu ļauj cilvēkam izvēleties,Ar sekām, vai bez.Tādus cilvēkus cienu.Bet pa kluso un anonīmi necienu.Jūs varat domāt savādāk,tāds ir mans viedoklis, neškirojot.Didrihsoni,zemnieki,vai kaimiņš.
25.02.2023 09:04 |
 
Reitings 1360
Reģ: 25.01.2023
Ameliya @ 25.02.2023 08:57
varu derēt, ka viņiem vismaz 10 cilvēki uzrakstīja par to, ka vajag loteriju reģistrēt. Viņiem tas ir tieši tāpat, kā vajag lietot drošības jostas, vajag ļaut atgriezt preci pret naudu u.tml. Jā, jā: “Stāsti, mana dirsa klausās.” E.Didrihsones citāts.
Nedomāju viss.Kur būs sodi jāmaksā reakcija būtu ātra.Ne pirmie sodi.Tepat lielākā daļa neiedomājās,ka vienas dienas izloze starp klientu pasūtijumiem ir jāreģistrē,ar atļauju.
25.02.2023 09:10 |
 
Reitings 4916
Reģ: 05.07.2022
Vai šeit jau atnāca Olly vai kāds tur viņai tagad Niks ,lai attaisnotu šos abus?
25.02.2023 09:27 |
 
Reitings 4916
Reģ: 05.07.2022
Kenty @ 25.02.2023 08:18
Mans uzskats.Aiz muguras nosūdz tikai žurkas.Vienalga vai tas ir Didrihsons vai kaimiņu Jānis.Ja es redzu,ka parkapj likumu,par to pašu loteriju piemēram,un neapzinās ,ka parkāpj.Dotu ziņu nevis anonīmi,bet atklāti vēstulē."Šobrid,jūs taisat loteriju,kurai ir jāiegūst atļauja, lai izspēletu laimestu,atceļat loteriju,sakārtojiet atļauju,un tad palaižat pa jaunam.pretējā gadijumā jums nāksies maksāt sodu,par nelikumigu loteriju,jo nāksies dot ziņu atbilstošai iestādei". 1.Tas parāda ka dod cilvēkam iespēju izlabot kļūdu.2.Cilvēks ir informēts,un pats izlemj,par sekām pozitīvām vai negatīvām3.Tas parārāda par pašu cilvēku,ka ir cienijams ,bez dubultiem standartiem ,un pārzin,nodokļu tīmekļus. Žurkas ,kas sava personīgā naida vadītas nodos otru pa kluso, ciest nevaru.Tādiem ir ka minumums dubultie standarti.patīk neko neredzēšu,nepatīk,norakšu
a kurš teica ka viņi nezināja.nu nav viņi tādi idioti tomēr jau cik gadus nodarbojas un jau pietiekami bieži ir sudzēti, vienkārši cer ka tāpat kā līdz šim ar visu apies likumus . Un te pēkšņi izskatās dabūja kārtīgi pa ausīm . Un nu neticu,ka viņu antifani nerakstīja.viniem aizrada par visu ,gan jau vienkārši ignorē šādas ziņas ,jo viņi tak stāv augstāk par visu
25.02.2023 09:29 |
 
Reitings 30179
Reģ: 11.02.2015
Kenty, a kad un ko drīkst nosūdzēt, lai nebūtu žurka? Kā, tavuprāt, citādāk lai strādā likums un tā kontrolējošie mehānismi? Ierēdnīšiem pašiem ir 24/7 jāsēž visu uzņēmumu kontos un jāčeko, kurš ko pārkāpj?
25.02.2023 09:34 |
 
Reitings 1360
Reģ: 25.01.2023
reina @ 25.02.2023 09:34
Kenty, a kad un ko drīkst nosūdzēt, lai nebūtu žurka? Kā, tavuprāt, citādāk lai strādā likums un tā kontrolējošie mehānismi? Ierēdnīšiem pašiem ir 24/7 jāsēž visu uzņēmumu kontos un jāčeko, kurš ko pārkāpj?
Manā uztverē redzi pārkāpumu.1.informē pašu cilvēku."Tu pārkāp" ,vai nu labo,vai attiecīgā iestāde.2.ja izvēlas nedzirdēt.droši, mierīgu sirdi ziņo.
25.02.2023 09:54 |
 
Reitings 4916
Reģ: 05.07.2022
Kenty @ 25.02.2023 09:54
Manā uztverē redzi pārkāpumu.1.informē pašu cilvēku."Tu pārkāp" ,vai nu labo,vai attiecīgā iestāde.2.ja izvēlas nedzirdēt.droši, mierīgu sirdi ziņo.
a kurš teica ,ka tā nebija? Zinot kādus komentārus viņi saņem par visu,tad gan jau bija ziņots
25.02.2023 10:05 |
 
Patīk
Reitings 11059
Reģ: 01.10.2016
Meitenearputniem @ 25.02.2023 09:27
Vai šeit jau atnāca Olly vai kāds tur viņai tagad Niks ,lai attaisnotu šos abus?

Vecā labā Olly nekur nepazuda, tepat vien ir :D
25.02.2023 10:16 |
 
Reitings 4916
Reģ: 05.07.2022
Kenty @ 25.02.2023 09:10
Nedomāju viss.Kur būs sodi jāmaksā reakcija būtu ātra.Ne pirmie sodi.Tepat lielākā daļa neiedomājās,ka vienas dienas izloze starp klientu pasūtijumiem ir jāreģistrē,ar atļauju.
bet lielākā daļa nav uzņēmēji,kas pasniedz kursus . Bet lieta jau ir tāda ,ka ok neiznaja,aizej zinasi,bet viņi tāpat cepas jo uzskata ,ka viņiem nekas nebija jāmaksā,redz pietiek ar to ka pirmo X dzird. Bet normāli pirms jebka jauna uzņēmējam noskaidrot visas detaļas ,kas nepieciešamas jauniem projektiem
25.02.2023 10:18 |
 
Reitings 1360
Reģ: 25.01.2023
Meitenearputniem @ 25.02.2023 10:18
bet lielākā daļa nav uzņēmēji,kas pasniedz kursus . Bet lieta jau ir tāda ,ka ok neiznaja,aizej zinasi,bet viņi tāpat cepas jo uzskata ,ka viņiem nekas nebija jāmaksā,redz pietiek ar to ka pirmo X dzird. Bet normāli pirms jebka jauna uzņēmējam noskaidrot visas detaļas ,kas nepieciešamas jauniem projektiem
tieši par kuru tēmu tu domā.?
25.02.2023 10:30 |
 
Reitings 1360
Reģ: 25.01.2023
Lula @ 25.02.2023 10:16

Vecā labā Olly nekur nepazuda, tepat vien ir :D
Kāpēc uzskati ka attaisnoju?Es pieminēju,ka manam viedoklim nav atškiribas kaimiņu Jāni,Didrihsonus,vai zemnieku aiz muguras nosūdz.Vispirms informē,tad sūdzi.2.Tas ka jūs pielidzināt mani visiem un ari kā kā kaktu žurkas pa kluso nosūdzat moderatoriem,jo jūs tā uzskatat arī parāda,kā jums patīk sūdzēties par visu un visur😁Neuztver personīgi,nezinu,kura anonīmā pasūdzējās.
25.02.2023 10:39 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits